>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Marzec 2012

Status
Zamknięty.
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
Wczorajszy typ wszedł bez większego problemu, under nie był zagrożony ani przez chwilę, ale tak jak mówiłem, byłem pewny wygranej w 150% więc wynik sprawdziłem dopiero rano, mimo, że poszły na to grube pieniądze, gdyż stawkowałem to 10/10. Dziękuję za miłe słowa na PW, cieszę się, że tyle osób docenia moją wiedzę i pracę.
przecież człowieku Ty nie masz żadnej wiedzy. W każdym typie popełniasz jakąś śmieszną gafę, zupełnie jak Nasz prezydent.
-zakład na kurs 1.06(dobrze że nie 1.01!!)
-&quot;niedawne&quot; mistrzostwo Pistons
-Podróż PKSem
-średnia wieku w Spursach dwucyfrowa(żaden klub w NBA nie ma średniej wieku jednocyfrowej, ba żadna drużyna seniorów a nawet juniorów, jednocyfrówki to chyba orliki)
-Powrót SAS z Charlotte - grali u siebie
Mecz jednak nie odbędzie się w Minnesocie gdyż jest to tylko stan, a w Minneapolis, mieście-siedzibie groźnych Wilków.
wow, zajebiście, jeszcze napisz o występującej tutaj florze i faunie oraz sposobie rozmnażania

Mając łatwych przeciwników na początku sezonu zdołali urwać kilkanaście wygranych które teraz mydlą oczy NBA&#39;owskich laików
Rzeczywiście łatwych. M.in:
-Dallas
-Boston
-wielbione przez Ciebie Detroit, niedawny miszcz NBA
-LAL
-76ers
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Minnesota Timberwolves - Los Angeles Clippers
Typ: 2(+4)
Kurs: 1.76
Buk: bet365
Stawka: 4/10

Oba zespoły w obecnym sezonie spotkały się dwukrotnie w hali Staples Center.
Co najciekawsze drużyna z Los Angeles przegrała oba mecze, a dzisiejszej nocy Clippers grający dzień po dniu zawitają do Minneapolis.

Pierwsze spotkanie (20 stycznia) Wilki wygrały 101:98 - usprawiedliwieniem dla gospodarzy był brak Chrisa Paula - ile znaczy rozgrywający dla ekipy z LA nie trzeba opisywać.
28. lutego niezwykle isotnymi postaciami okazał się duet rezerwowych Derrick Williams - Michael Beasley, którzy łącznie zanotowali 54 punkty. Szczególną dominację skrzydłowi objęli w czwartek kwarcie, gdzie niemoc gospodarzy była przerażająca.
Goście trafili w ostatniej ćwiartce trafili 11 z 14 rzutów z gry, z czego 5 na 7 za trzy! Wilki wykonały run w ostatniej kwarcie 31-11! Zawodnicy z pierwszej piątki Wilków w czwartej kwarcie zagrali tylko dwie minuty, z czego podstawowy rozgrywający Rubio zaledwie jedną minutę!

Wszystko rozumiem. To jest sport i NBA. Jednak nie spodziewam się, by podobny mecz przytrafił się Clippers poraz drugi przeciwko ekipie prowadzonej przez Ricka Adelmana.

Obawę mam tylko jedną - b2b Clippers. Drużyna z Los Angeles podejdzie do spotkania po wygranej na Houston Rockets po dogrywce 105:103.

Minnesota swoją największą siłę ma pod koszem i piłki najczęściej dogrywane są w pomalowane.
Clippers są jednak nieco bardziej zbilansowaną ekipą. Siłę podkoszową mają i dziś odpowiednio zmobilizowani po ostatnim blamażu rotacja Martin - Evans - Jordan - Griffin musi utrudnić życie przede wszystkim Kevinowi Love.

Gdzie upatruję szans dla Clippers, którzy grają dzień po dniu?
Dystans. Chris Paul i szczególnie Mo Williams - potrafią seryjnie trafiać z dystansu, szczególnie ten drugi. Przecież w pogotowiu jest jeszcze Caron Butler, który w ostatnim meczu ekip zanotował tragiczne 1/10 z gry.
Po zwycięstwie nad Rockets w Houston, rywal,który ograł Clippers juz dwukrotnie. Dwa mecze będą rozgrywane w Minneapolis. Sweep? Uważam, że nie! Zespoły mają wyrównane składy, a szanse, że rezerwowi ponownie sprawią taką niespodziankę są mniejsze. O wyniku będą decydować pierwsze piątki zespołów tym razem. Clippers mają coś do udowodnienia.

Powodzenia!
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Wysoka wygrana w Portland czy Phoenix świadczą, o tym, że ten klub celuje w mistrzostwo. Genialny młokos prosto ze słonecznej Barcelony, boskie dziecko hiszpańskich farmerów a mowa oczywiście o Rickim Rubio swoimi podaniami rodem ze street balla (koszykówka uliczna, niezwykle popularna w USA i Polsce) czaruje cały koszykarski świat.
guzik...Wolves w mistrzostwo?kpisz ?adelman kompletuje skład na przyszłość,drużyna jest ogormnie perspektywiczna i nie dziwią wygrane i generalnie świetny sezon.

Następna sprawa,na cholere w dziale NBA gdzie piszą przeważnie osoby obyte w tym sporcie,osoby mające jakieś doświadczenie z ligą NBA tłumaczysz takie pierdoły jak streetball.Mało tego w każdej analizie 50% wypowiedzi to mało istotne wypłuczyny które w twojej intencji mają być argumentami zaś kolejne 50% to lanie wody na temat stanów w USA,ksywek zawodników itp.Człowieku wez przykaład z użytkownika Toudi który wiedzą na temat koszykówki przerasta cie 5krotnie,potrafi w każdej analizie podpiąc trafne argumenty.Jego analizy sie czyta jak analize.Zaś twoje pierdoły to lanie wody i oczekiwanie na owacje ze strony nieświadomych userów.Nie kasować tego!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 10

bialy-murzyn

Użytkownik
Wiecie co ja o tym myślę ?
Że mamy nowego knicksa hahahahahhaha:cool:
wracając do tematu nba;
można złapać GSW ml po 1.8 , jak dla mnie to jeden z lepszych typów na dziś
Wszyscy wiemy jak gra Washington, młody skład same indywidualności ,
w dodatku N. Young day-to-day ,ale najprawdopodobniej zagra
GSW bez żadnych kontuzji, co prawda przegrali z Raptors ośmioma i są b2b to i tak nie zmienia faktu, że powinni dziś wygrać z wizardsami...
Są po prostu lepszą drużyną na papierze , a jak będzie na parkiecie to się przekonamy w nocy
✅Może dziś usłyszymy od elopei coś o Białym Domu i Obamie z okazji tego meczu ??
✅I proponuje aby każdy liczył sobie skuteczność
✅W PKSIE wycofali bilety ulgowe, więc morale WOJOWNIKÓW spadły poniżej normy
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Clippers - Wolves 2.35
Bwin, Expekt
3/10

Drugi dzień z Clippers w roli underdoga :?: Mi tam pasuje.

Niby Wolves wygrali z Klipsami już 2 mecze w tym sezonie. Ale to nie znaczy, że mają na nich jakiś patent. Ja tam uważam odwrotnie, że czas skończyć tą serię.

Dziś zagrają już Paul i Butler, których nie było w jednym starciu. A jak już byli to duet Williams + Beasley miał dzień i trafili 20/25 z gry w tym 7/7 za 3. Myślę, że nie trzeba być Einsteinem, żeby porachować sobie, że to się nie zdarzy ponownie co najmniej przez najbliższe 3 sezony. Rubio dostanie znów lekcję koszykówki od Paula. Love nie poszaleje przy Griffinie, tak jak nie szalał w tych obu spotkaniach. W sumie miał 27 pkt i 21 zbiórek, ale tylko 5 w ataku. W dodatku skuteczność nienajlepsza, bo 9/29. Bez szału. A nie zapominajmy, że jest jeszcze Kevin Martin.

Clippers grają 4 mecz w 5 dni, ale to nie są staruszki, a poza tym ASW było niedawno to sobie odpoczęli chłopcy.

Wg mnie to ten mecz z gatunku 50/50, więc taki kurs nic tylko brać.
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Milwakuee Bucks - Philadelphia Sixers Sixers win 1.75 bwin
Philla d2d ale to raczej nikłe znaczenie . W nocy blisko pokonania Bulls niestety kolejny raz ujawnił sie brak lidera mogącego zdobywać ważne punkty w końcówkach . Andre to niestety nie wyszło ( airball przy rzucie za 3 ) ale dzisiaj nie będzie to miało znaczenie gdyż Philla od początku osiągnie przewagę. U Kozłów nie będzie miał kto zatrzymać obwodowych Sixers . Jennings a tym bardziej Delfino mistrzami defensywy nie są. Sweet Lou zawsze dobrze gra się przeciwko Bucks ( odpowiednio 19 25 16 i 3 punktów ale w ostatnim meczu grał tylko 16 minut w tamtym sezonie) . Bucks nie mają argumentów na Sixers . Zazwyczaj Andrew Bogut robił pod koszem wielka różnicę w meczach między tymi zespołąmi ( Sixers jak to Sixers pod koszem zawsze cienko) ale jak wiadomo od długiego czasu jest kontuzjowany. Nie spodziewam sie tu jakiejs niespodzianki a za taka można by było uznać win Milwaukee.
Do tego może Andre Iguodala over 12.5 punkta @ 1.85 bwin
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina: Millwaukee-Philadelphia
Spotkanie: Philadelphia od 3-6pkt
Kurs: 5,5
Bukmacher:bet365
Analiza:

Kolejnym spotkaniem o mistrzostwo Nba jest mecz po miedzy 76 ,a Bucks.Szóski na wyjezdzie maja bilans 8-8 zas gracze Kozłow maja taki sam bilans u siebie .Kozły ostatnio porazka za porazka z Orlando gdzie brakowalo centra ,a Howard poprowadzil ich do zwyciestwa.Ostoją w druzynie Millwaukee byl Jennings ktory uzykal 27pkt ,dobre zawody rozegral tez Ilyasova 18pkt dzis mysle ze ten gracz nie bedzie az tak skuteczny.Przegrali tez ostatnio odpowiednio z Atlantą i Bostonem.76 zas przegrali ostatnio nieznacznie z Chicago gdzie Szóstki za 3pkt 1-11 0,9% czyli ponizej krytki a toczyli wyrowany boj bodajze z finalista konferencji.Dobre zawody zagrali przede wszyskim center Vucevic ktory uzykał 14pkt licze tez dzis na niiego.Swoje rzucili tez Holiday,Iguodala czy Brand ktorzy tez powinni w duzej mierze decydowac o dziesiejszym wyniku.Mecz wg mnie bedzie opierdal sie na obronie i bedzie twardy diffense dlatego licze na obod i dobrze rzucajacego Holidaya.Mysle ze 76-stki wyjda zwyciesko z tego pojedynku.

moze Rose pokaze Basket ale dzis przegraja
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Boston - Cavs
Jamison over 7.5 zbiórek 1.83 ✅
Bet365
3/10



Widać jaką ma formę w lutym, a w końcu luty nadal trwa, więc dlaczego miałoby się coś zmienić.

10 lutego ostatni mecz zagrał Varejao, dziś nadal go nie będzie, więc wciąż sporo minut Jamisona i sporo okazji do zbiórek. 8 powinien dość spokojnie uzbierać.

W meczu z Bostonem miał Jamison 8 zbiórek. Potem 10 z NOH, słabiej bo 4 z Chicago i ostatnio 9 z Wizzards.

Jednak Chicago są jedną z najlepszych ekip jeżeli chodzi o zbiórki przeciwników. Utah są jednak trochę gorsi pod tym względem. Poza tym Jazzmani na wyjazdach nie spisują się szałowo. Tylko 4 teamy mają gorszy od nich bilans. No wiadomo, że ich domeną jest gra w Energy Solutions.

Jamison ostatnio korzysta, że nie ma Varejao i jest on fire. Dziś czas znów na walkę na desce. Ktoś w końcu musi.


Jamison over 7.5 rebounds 1.71
Bet365
3/10



Pisałem o meczu Clippers. No to napiszę jeszcze. A konkretniej o graczach.

Na 1 ogień Blake. Blake z Wolves 21 i 30 pkt. Love mu nie przeszkadzał za bardzo. Dlaczego niby ma mu przeszkadzać właśnie dziś :?:

Ja nie widzę powodu. Dlatego tak:

Griffin over 20.5 1.85
Unibet
3/10


A teraz Love, o którym pisałem, że mu Klipsy nie leżą. W poprzednich 2 meczach miał w sumie 27 pkt na słabej skuteczności 9/29 z gry. Ostatnio sypnął 42 punkty, ale jak mówią jedna jaskółka wiosny nie czyni. Wcześniej 5 spotkań z max 23 puntkami, z czego 2 razy 10 pkt, właśnie między innymi z Clippers. Dziś szału się nie spodziewam szczerze mówiąc, trochę na podstawie tego, że mu Klipsy nie leżą, a troche na podstawie przeczucia. Tak więc:

Love under 24.5 1.85
Bwin, Tobet, Unibet
3/10
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Philadelphia 1.81 Pinnacle
Popieram zaglebie13. Sixers po all star weekend grają dobrze, z OKC i Bulls porazki po walce ale juz po Detroit i Golden State przejechali się jak walec. Niby grają back-to-back ale Sixers są 7-4 ATS (against the spread) w meczach back-to-back, dla porównania w meczach z jednym dniem przerwy mają 11-13 ATS więc nie powinno to być wielkim problemem. Wczoraj tylko Iguodala 40 minut, 39 zagrał Holiday, 33 Brand, pozostali ponizej 30. Phila grała niezle mimo beznadziejnego meczu Lou Williamsa, który nie trafil zadnego rzutu z gry - 0/7. Drugi raz tak słabo nie zagra, tym bardziej, ze dobrze mu się gra z Bucks. Tez nie widzę tu zbytnio argumentów po stronie Bucksów, na duzo open shotow za 3 taka ekipa jak Phila, która traci srednio najmniej pkt w całej lidze na 100 posiadan przeciwnika - 94 pkt, nie pozwoli. Dla Jenningsa tez nie będzie łatwo bo Phila nie ma size&#39;a ale ma speeda jak to wczoraj komentator powiedział a speed jest potrzebny zeby skutecznie kryć bardzo szybkiego Brandona. Juz raz w tym sezonie Phila gładko wygrała z Bucks, 94-82 u siebie. Phila wtedy była co prawda w bardzo dobrej formie ale w Bucks 41 minut grał Bogut, był najlepszym zawodnikiem Bucks, 20 punktów i 11 zbiórek. Grał tez Jackson ale bardzo słabo. Phila miała wtedy Hawesa ale to jednak nie jest az tak wazny zawodnik dla Sixers jak Bogut dla Bucks. Kozły zaledwie 2 zwycięstwa w ostatnich 10 meczach i to zwycięstwa z Nets i Wizards jednym punktem u siebie, delikatnie mówiąc słabo to wygląda. W drugich połowach chyba nikt w lidze nie gra tak słabo. Raz wystrzelił Ilyasaova, juz nie pamiętam z kim to było, czasami świetnie zagra Jennings ale to głównie pojedyńcze wyskoki. Phila, jak wczoraj pisałem, cierpi z powodu braku superstara (wczoraj w końcowce Iguodala dwa airballe a Rose trafił niesamowity rzut) i braku size&#39;a pod koszem ale Bucks raczej nie będą w stanie tego wykorzystać bo oni mają dokładnie te same problemy.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Chicago - Indiana| Chicago -3,5 1,50 bet365✅
Byki przegraly juz w tym sezonie z Indiana i nie zanosi sie nakolejny lost. Jacques wrzucil fajny link, ktory tylko pokazuje jaka mobilizacja bedzie na te spotkanie. Indiana trzeba przyznac zaskoczenie rozgrywek, ekipa ktora zrobila prawdopodobnie jeden z wiekszych progresow w lidze. Maja solidny sklad z AllStarem Hibbertem :???: i kilkoma innymi porzadnymi zawodnikami. Ale hola hola, dzisiaj przychodzi im grac z Chicago Bulls murowanym faworytem do finalow wschodu razem z Miami. Ekipa, ktora posiada w swoim skladzie MVP poprzedniego sezonu regularnego i wielu bardzo solidnych grajkow. Obie ekipy maja obecnie bardzo dobre passy po 6 W, tylko nalezy spojrzec kogo na swojej drodze mieli Pacers a kogo Bulls. Indiana kolejno : NJN, NOH, Bobcats, Bobcats, GSW, NOH trzeba przyznac rywale niezbyt wymagajacy. Natomiast byki mierzyly sie z takimi ekipami jak : Hawks, Bucks, NOH, Cavaliers, SAS, 76ers rywale zdecydowanie mocniejsi. Spogladamy jeszcze szybko do injury raport tam Foster[Indiana] Q oraz Watson [ Chicago] Q czyli bez wiekszych oslabien. Typ wyglada naprawde bardzo dobrze i bede bardzo zdziwiony jesli nie uda sie Bykom pokryc handi ????
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Ja bym uwazal z Bykami bo Indiana ostatnio gra jak w transie, fakt ze z leszczami ale nie mozna zakładać, ze z lepszym przeciwnikiem to juz od razu piach zagrają. George Hill jest tylko rezerwowym ale często potrafi całkowicie odmienić grę tej druzyny, uspokoić przede wszystkim. Rose i resztą Bulls moze i będzie bardzo zmotywowana ale Indiana moim zdaniem tez. Dla nich ten mecz to jest szansa na pokazanie, ze są realnym zagrozeniem dla kazdego w lidze. Jak to wygrają to we wszystkich power rankingach wskoczą do top 5. W ogóle Pacers to bardzo głodna gry ekipa, ich problem to przestoje w których głupieją i tracją nawet po 20 punktów przewagi, juz mi dwa razy w tym sezonie zwalili kupon w ten sposób. Brakuje im doświadczenia ale potencjał mają naprawdę duzy, jak utrzymają ten skład parę lat to mogą być top 4 na wschodzie przez wiele lat. Hibbet będzie się oddrewniał z miesiąca na miesiąc, Paul Geroge ma kapitalne warunki motoryczne, brakuje mu ogrania, West wciąz nie jest dobrze zgrany i trochę nie ma formy, Colison głupieje często, Hansbrough zawodzi ale tez potrafi lepiej grać. Chodzi mi po głowie under w tym meczu, ewentualnie +7 na Indiane ale chyba nic jednak nie zagram, ewentualnie coś na live.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Chicago - Indiana| Chicago -3,5 1,50 bet365
Byki przegraly juz w tym sezonie z Indiana i nie zanosi sie nakolejny lost. Jacques wrzucil fajny link, ktory tylko pokazuje jaka mobilizacja bedzie na te spotkanie. Indiana trzeba przyznac zaskoczenie rozgrywek, ekipa ktora zrobila prawdopodobnie jeden z wiekszych progresow w lidze. Maja solidny sklad z AllStarem Hibbertem :???: i kilkoma innymi porzadnymi zawodnikami. Ale hola hola, dzisiaj przychodzi im grac z Chicago Bulls murowanym faworytem do finalow wschodu razem z Miami. Ekipa, ktora posiada w swoim skladzie MVP poprzedniego sezonu regularnego i wielu bardzo solidnych grajkow. Obie ekipy maja obecnie bardzo dobre passy po 6 W, tylko nalezy spojrzec kogo na swojej drodze mieli Pacers a kogo Bulls. Indiana kolejno : NJN, NOH, Bobcats, Bobcats, GSW, NOH trzeba przyznac rywale niezbyt wymagajacy. Natomiast byki mierzyly sie z takimi ekipami jak : Hawks, Bucks, NOH, Cavaliers, SAS, 76ers rywale zdecydowanie mocniejsi. Spogladamy jeszcze szybko do injury raport tam Foster[Indiana] Q oraz Watson [ Chicago] Q czyli bez wiekszych oslabien. Typ wyglada naprawde bardzo dobrze i bede bardzo zdziwiony jesli nie uda sie Bykom pokryc handi ????
I mamy kolejny mecz Bulls po wczorajszym w którym wszystko zależy od postawy Rose&#39;a moim zdaniem. Wczoraj pisałem przed meczem z 76ers o tym,MVP rzucił 35 pkt i 8 asyst w 42 minuty. Jak wspomniałeś obie ekipy mają 6 win streak. W Pacers od momentu gdy wrócił Hill(ostatnie 3 mecze-przede wszystkim lepsza obrona) wszystko wygląda tak jak na początku sezonu,gdy mnie ta ekipa zachwycała swoją grą(bez gwiazd w rosterze). Wiadomo,że Bulls to faworyci nie tylko w tym meczu ale w całej Konferencji Wchodniej.Ja trzymam kciuki za Pacers,bo Bulls już wiele razy pokazywali w tym sezonie że nie są tacy silni i przewidywalni(mówię Bullsi,a nie Rose bo on poniżej pewnego poziomu nie schodzi-ale sam meczu nie wygra zawsze)
 
K 32

kefol

Użytkownik
Rose, Derrick over 24 points @ Unibet
Jak ktoś chce obstawiać mecz Pacers @ Bulls to pragnę przypomnieć o jednym fakcie : http://probasket.pl/news/rose-wsciekly-na-graczy-indiany-41778.
Mam wrażenie, że DRose pokaże dziś mega basket ;)
Wczoraj między Wadem, a Kobim też bardzo mocno iskrzyło. Jak to się skończyło wszyscy zainteresowani wiedzą - Dwayne się spalił - 6 fauli i fatalna skuteczność. Jednak Rose to raczej taki typ zawodnika, który raczej nie da się sprowokować i jeśli faktycznie ma coś do Pacers to może i rzucić coś koło 30-40pkt.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Wczoraj między Wadem, a Kobim też bardzo mocno iskrzyło. Jak to się skończyło wszyscy zainteresowani wiedzą - Dwayne się spalił - 6 fauli i fatalna skuteczność. Jednak Rose to raczej taki typ zawodnika, który raczej nie da się sprowokować i jeśli faktycznie ma coś do Pacers to może i rzucić coś koło 30-40pkt.
Wydaje mi sie, ze wiecej do udowodnienia mial tm Kobe i to na Kobasa wiekoszc ludzi powierzyla swoje pieniazki. Jak wyszlo nie musze przypominac ;) Pozdrawiam
 
blum 70

blum

Użytkownik
Po drugiej stronie barykady, na pogryzienie wystawią się popularne Sekatory.
Chłopie, proszę Cię ogarnij się! Sekatorem możesz sobie w ogródku żywopłot wyrównać! Clippers oznacza Klipry, wielkie żaglowce przewożące z Indii herbatę!
---
Mnie dziś kusi kilka kursów, ale zdecyduję się na jeden:
Tobet
OKC-DAL, 2 (+6.5), 1.91 ✅
Wydaje mi się, że młode strzelby z Oklahomy będą miały ciężką przeprawę ze starymi wygami z Teksasu. Dallas potrafi grać na wyjeździe (bilans +1) a Dirk jest ostatnio w wysokiej formie. OKC może być lekko wybite z rytmu po porażce z Atlantą i jakoś nie wierzę, że rozgromi markową drużynę jaką są Rumaki. Myślę, że Dallas obroni handicap.
edit, do kolegi Hogan: z Utah Dirk rzucił 40 pkt (season high), dzisiaj 27 pkt. i 5 zbiórek. Mecz z NOH to był wypadek przy pracy (zlekceważenie rzekomego słabeusza).
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Wydaje mi się, że młode strzelby z Oklahomy będą miały ciężką przeprawę ze starymi wygami z Teksasu. Dallas potrafi grać na wyjeździe (bilans +1) a Dirk jest ostatnio w wysokiej formie. OKC może być lekko wybite z rytmu po porażce z Atlantą i jakoś nie wierzę, że rozgromi markową drużynę jaką są Rumaki. Myślę, że Dallas obroni handicap.
sorry kolego, ale Dirk nie jest w wysokiej formie. typu nie neguję, ale takie pisanie to bzdety, oglądałem mecz ze słabiutkimi Hornets to grał tragicznie, skuteczność też mizerna. ogólnie całe Dallas wtedy zagrało słaby mecz.
 
K 32

kefol

Użytkownik
Wydaje mi sie, ze wiecej do udowodnienia mial tm Kobe i to na Kobasa wiekoszc ludzi powierzyla swoje pieniazki. Jak wyszlo nie musze przypominac Pozdrawiam
Szczerze to jak oglądałem mecz to wyglądało na to, że to Wade chciał coś udowodnić. Nie wiem może Kobe nie podał mu ręki albo coś. Również pozdrawiam ????
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Dobra, jeszcze kilka typów, które chodzą mi po głowie. Ostatnio postanowiłem podawać mniej typów na forum. Póki co zadnego z nich nie zagrałem ale często myślę nad jakimś typem dosłownie do ostatniej minuty przed startem meczu. Mozliwe, ze coś z tego pójdzie.
Orlando -6 1.88 Pinnacle
Moje zdanie o Toronto jest takie, ze ta druzyna nie potrafi zagrać dwóch dobrych meczów pod rząd. Są bardzo ograniczeni jezeli chodzi o umiejętności, na kazdy punkt, kazdego stopa w obronie muszą bardzo cięzko pracować. Jest to ekipa walczaków ale czasami jakby nie mają sił, wczoraj wygrali z Warriors, dzisiaj mogą zagrać gorzej. Orlando powinno mieć dobrą drugą część sezonu bo wszystko wskazuje, ze Howard zostanie do końca sezonu, to da większą stabilizację w druzynie i tez Howard powinien grać lepiej. Raptors mają strasznie drewnianych podkoszowych i Howarda to oni mogą co najwyzej faulować. Magic mają duzą przewagę umiejętności.
GS Warriors @ Washington Wizards over 201 1.89 Pinnacle
Warriors ostatnio kilka bardzo lowscorowych meczów ale grali przeciwko mocnym obronom i druzynom grającym wolno. Bez Curry&#39;ego rozgrywanie idzie kiepsko ale zeby Czarodziejom duzo narzucac fajerwerków nie trzeba. Te wyniki mocno obnizyły linie na to spotkanie, mecze między tymi druzynami od wielu lat są bardzo szybkie i linie były zazwyczaj między 210 a 220 pkt. Wizards to dalej pajace, na takiej linii warto over pograć aczkolwiek to typ bez ekstazy bo rzadko gram linie punktowe.
Phila głowny bet na dziś
 
M 14

macilius

Użytkownik
widze ze wszyscy na philadelphie,owszem,powinna sie odgrysc powczorajszej minimalnej porazce,choc milwaukee tez glodne zwyciestwa,jak sie nie myle,ma 2 porazki z rzedu ,jesli nie wiecej... Jednak przewaga po stronie phili, i kurs zachęcający...
Tak samo chcialoby sie powiedziec o meczu Waszyngton - GoldenState,choc nie widze nikogo, kto grałby Goldenow. Wczoraj w Toronto dali ciala, nie wiem tylko czy to przypadek, ze Goldeni 2 ostatnie kwarty zagrali slabiej? Trzeba tez przyznac, ze Toronto ostatnio ma calkiem dobra passe o gra zdecydowanie lepiej niz na poczatku sezonu, zwłaszcza u siebie,a z memphis przegrali ostatnio minimalnie po wyrównanej walce... Waszyngton natomiast ładnie poradzil sobie z Clevland w 2 ostatnich kw. i wygral ,chic nie wiem ,czy to bardziej clevand nie pomogło Waszyngtonowi pudlując rzut za rzutem, grajac chaotycznie. Golden state to jednak lepsza druzyna i mysle ze tez po ostatniej porazce bede sie chcieli odgrysc, moze i na wyjazdach nie blyszcza,ale z kims trzeba wygrywac, a Waszyngton, choc gra lepiej niz na poczatku sezonu, jest jak najbardziej w ich zasiegu,mam tylko male obawy czy Goldensi zagraja równo w szystkie 4 karty. hm.zobaczymy.
dlatego Philadelphia - 1,5 oraz Golden State -1,5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom