>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Marzec 2013

Status
Zamknięty.
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Tylko co to za sztuka wygrać bez Parkera z Tłokami? Oczywiście że nie ma co porównywać LBJ w Cleveland do Parkera w SAS bo to kompletnie inni zawodnicy, Parker nakręca grę SAS i bez niego to jest kompletnie inny zespół, o wiele słabszy który w rozgrywaniu ma o wiele mniej opcji. Poza tym co z tego że OKC gra czwarty mecz wciągu pięciu dni? W ostatnich meczach widać było że odpuszczają, nikt nie grał w tych meczach jakoś dużo i chociażby w meczu z Bobkami Durant rzucił zaledwie 19 punktów, chyba nie uważasz że jakby grał na 100% to przeciwko najsłabszej drużynie NBA rzuciłby tylko tyle punktów? Zagrał w tym meczu 23 minuty bo jasne jest że najważniejszy mecz mają własnie dziś w nocy z SAS.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Tylko co to za sztuka wygrać bez Parkera z Tłokami?
Przeciętna, ale przegrać z Trail Blazers gdy ma się słabszy - zdarza się. Lillard&amp;Maynor show. Poza tym zamiast -30 byłoby -14/-16 ale odpuścili, nie lubię takiego przedstawiania cyferek.
Parker nakręca grę SAS i bez niego to jest kompletnie inny zespół, o wiele słabszy który w rozgrywaniu ma o wiele mniej opcji.
W rozgrywaniu mniej, odjęcie Parkera to wyzwanie w utrzymaniu stabilności w ataku ale Spurs to kolektyw, podają piłkę wokół siebie jak mało kto w tym momencie w NBA i inni mogą się uczyć. Problem w ofensywie mieli z Pistons na starcie meczu, ale od tamtego czasu poprawili kilka rzeczy (widoczność, pomoc przy wyprowadzaniu, dodanie obowiązków obrońcom) Popovich ma nadal kilka ciekawych zestawień w ataku (Ginobili + Mills, lepiej w wskaźnikach ofensywnych niż duet Ginobili + Parker) ale problem będzie się odbijać w obronie, bo pytanie kto weźmie odpowiedzialność za Westbrooka..

Poza tym co z tego że OKC gra czwarty mecz wciągu pięciu dni?
W ostatnich meczach widać było że odpuszczają
chociażby w meczu z Bobkami Durant rzucił zaledwie 19 punktów, chyba nie uważasz że jakby grał na 100% to przeciwko najsłabszej drużynie NBA rzuciłby tylko tyle punktów?
Zagrał w tym meczu 23 minuty bo jasne jest że najważniejszy mecz mają własnie dziś w nocy z SAS.
No daj spokój.. Mecz z Bobkami mieli 8 marca a wczoraj grali z Celtami i Durant był trzymany aż 39 minut. Co Ty mi tu minuty i statsy przytaczasz z meczu z Charlotte.. Wczoraj odpuszczali z Celtami? Wygrali bez problemu?

To chyba oglądaliśmy inne spotkanie bo Celci w Chesapeake zatrzymali Thunder na 41 punktach po przerwie i nie wyglądali jakby grali na 60% możliwości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Vertigo widać że masz wiedzę i tajniki taktyczne nie są ci obce, to się chwali. Zastanawia mnie tylko co to jest &quot;widoczność&quot; w NBA? :grin:
Co do meczu o którym mowa, to warto dodać, że Thunder owszem, grają back-to-back, jednak trzeba coś sprostować. Jako że wczoraj była niedziela, Thunder grali o godzinie 18. 7 godzin różnicy między typowym meczem NBA, 7 więcej na regenerację, co zważywszy na doskonałe sztaby medyczne NBA jest czymś, co trzeba brać pod uwagę. Tak więc mamy tu b2b na jakieś 70%, jeśli można tak to kolokwialnie ująć.
To jednak w charakterze małej korekty, bo trudno zakładać, że te 7 godzin w tą czy w tamtą zadecyduje o wygranej którejś z drużyn. Niby jest to czwarty mecz dla Thunder w ciągu 5 dni, jednak pamiętajmy, że mówimy o zespole młodym, atletycznym, gdzie urazów, nawet tych drobnych, nie ma prawie wcale. Dość powiedzieć, że Westbrook z Durantem i chyba jeszcze Ibaką biją rekordy, jeśli chodzi o kolejne, rozegrane bez przerwy mecze w NBA. Nie przeceniałbym więc tego argumentu przeciw Oklahomie.
Moim faworytem jest Oklahoma, choć tak jak już napisano wyżej, nie będzie niespodzianką wygrana SAS. Największą bolączką w ostatnich tygodniach jeśli chodzi o Thunder jest ich obrona, co w połączeniu z zabójczo efektywną ofensywą Spurs może się skończyć dla gości kiepsko. Jednak podobnie można napisać w drugą stronę. Spurs mają Leonarda i kilku innych solidnych defensorów, ale wg mnie KD to jest tego typu gracz, gdzie bardziej od niego samego zależy, ile pkt rzuci, niż od obrońcy. Kevin ma chyba najbardziej &quot;automatyczny&quot; rzut w lidze i jak będzie mu siedzieć to obrońca będzie mógł sobie popatrzeć, tak jak to ma miejsce np w przypadku Kobego, rzucającego z ręką na twarzy trójki. Podobnie wygląda sytuacja z Russelem, który zazwyczaj sam siebie ogranicza, a jak ma formę, to ostatnio objeżdżał równo choćby Chrisa Paula. Westbrook i Durant to dwie wielkie indywidualności, które moim zdaniem mogą zaważyć o wyniku na korzyść gości, zwłaszcza pod nieobecność Parkera. Do tego Ibaka i wielkie postępy w ofensywie, jakie poczynił w tym sezonie, z rzutem za 3 włącznie. Liczę na dobry, ofensywny basket z obu stron, jak będzie, zobaczymy na canal + o 1:30 ;-)
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Zastanawia mnie tylko co to jest &quot;widoczność&quot; w NBA? :grin:
Zabrakło mi lepszego słowa na to, co oni nazywają &#39;eye contact&#39; :cool: Manu Ginobili chwalił Leonarda ostatnio, za to, że komunikują się na na oka sygnał a z wizją gry Manu oraz z energią i talentem drugoroczniaka się zgrywają co najmniej &#39;dobrze&#39;. Odpowiedzialność pod nieobecność Parkera wzrasta i Spurs muszą szukać sami odpowiedniej komunikacji, zwłaszcza na obwodzie, bo między Duncanem a Splitterem (i Diawem) jest wyborna chemia. Wyjątkowo mało jednak Pop wystawia Neala, choć ten dopiero wraca po kontuzji ale już mniej minut w rotacji dla De Colo, grajka z niezłym wyczuciem podania to dla mnie zagadka.
No ale ja nie nazywam się Gregg Popovich ;)
Co do reszty wypowiedzi, sama prawda (wkradła Ci się literówka, nie KG a KD) choć jeżeli już mówimy o prawdzie to warto powiedzieć, że Spurs od lat są niedoceniani jako organizacja. Chemia niewyobrażalna, jak słyszę słowo &#39;chemia&#39; w zespole Clippers to mi się śmiać chce, bo OK, wyjątkowo się lubią ale jak przegrywali seryjnie to nikt ani nie pisnął o tym. Liczę, że utrą nosa Thunder bez Parkera, nikt tam nie odpuści. Must see ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
earnfari 88

earnfari

Użytkownik
San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder
Typ: OKC
Kurs : 2,15
Williamhill
Spurs bez Parkera. Spotkanie na szczycie. Spurs bez parkera przegrali ostatnio z Portland. Jak dla mnei ten kurs to promocja.Gdy Duncan miał kontuzję to właśnie Parker ciągnął drużynę do wygranej. Notorycznie notował over 30 pkt przy okazji zasilając mój portfel. Duncan to nie Parker pokazał to ostatni mecz gdzie Spurs przegrali u siebie aż 30 pktami z drużyną która na tą chwilę nawet nie załapuję się na Playoffy
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka – NBA
Spotkanie: San Antonio – Oklahoma City
Typ: San Antonio
Kurs: 1,80✅✅✅
Bukmacher: bwin

Stawka 4/10.

Nie robi na ma wrażenia całkowicie porażka SAS -30 pkt , bo nie ma ona żadnego znacznie. Tak samo jak to , że grają bez Parkera. Podam dobry przykład jak to nie ma znaczenia na gre SAS. Tam głownym twórcą tego co się gra i dzieje w SAS jest tylko i wyłącznie Popovic i to od niego wszystko zależy w tej drużynie. Podaje przykład ,że doszukiwanie się jakich koli wiek serii porażek, obniżki formy San Antonio to zupełna bzdura:
9.02.2013 San Antonio przegrywa na wyjeździe z Detorit 119-109, grając z Parkerem w składzie, który jest oczywiście najlepszy w drużynie (31 pkt.)
11.02.2013 dwa dni później ciężki wyjazd do Chicago bez Parker i zwycięstwo 14 pkt. 89-103
W tych dwóch spotkaniach nie grali jeszcze Duncan i Ginobili.
Tak wiec widać ,że ekipa potrafi Sobie radzić nawet ze stratą swojego lidera. Owszem na pewno jest to spore osłabienie ,ale bez Parkera też potrafią grać bardzo dobrze. Dziwi mnie trochę ten hura optymizm na Oklahome. Ekipa gra ekstra to trzeba jej przyznać , ale wyjazdy z ich strony nie są takie ,żeby w ciemno ich stawiać jeszcze do tego w dzisiejszym spotkaniu.
Do tego u Suns można zauważyć, że po porażce ekipa motywuje się podwójnie i naprawdę ciężko ich powstrzymać.
W takim właśnie spotkaniu o nr 1 zachodu z OKC na pewno będzie gra na pełen maks, do tego dochodzi zmazanie plamy ( i pokazanie ,że to tylko wypadek przy pracy) po Portland.

Nie wierze w załamanie formy SAS, to drużyna niesamowicie doświadczona, gra u Siebie , ich celem na pewno jest 1 miejsce , to na pewno najważniejsze spotkanie w ostatnim czasie.
Oklahoma , która u Siebie wygląda kapitalnie, na wyjeździe nie radzi Sobie tak dobrze.
Wyjazdy tej drużyna (poza Bobkami i Suns) w ostatnim czasie to ciężkie boje, wygrane lub przegrane.

Dla mnie brak Parker nie jest kluczowy w tym meczu.

Podsumowując: Tak doświadczona drużyna jak SAS grała wiele takich trudnych spotkań ,myślę że własna hala pomoże im w osiągnieciu celu jakim jest 1 miejsce na Zachodzie i zwycięstwie z głównym faworytem do tego miejsca. SAS po ciężkim meczu.
 
dagger 33

dagger

Użytkownik
Utah - Detroit HC -8.5 (1.71 Bet365)✅✅✅

Pojedynek dwóch drużyn notujących ostatnio spore serie porażek (Detroit L5 i Utah L4). Pistons już sobie odpuścili sezon (skupianie się na drafcie to mi się wydaje jedyny sensowny powód). Ostatnie blow outy na wyjazdach z LAC (-32) czy SAS (-29) najlepiej świadczą o ich obecnej formie grając na trudnym parkiecie, jakim niewątpliwie jest dom Jazzmanów. Ci z kolei będą chcieli pokazać, że dalej liczą się w grze o PO i udowodnić, że u siebie lubią i potrafią solidnie wygrywać. Braki Millsapa czy Marvina Williamsa nie będą tak odczuwalne biorąc pod uwagę okrojony frontcourt Detroit (poza Monroe i może Maxiellem nie ma nikogo solidnego). Stawiam na dominację od początku Utah i solidną wygraną w pierwszym meczu u siebie po długiej serii wyjazdowej. B2b Detroit też warto nadmienić (no i oczywiście upokorzenie psychiczne Knighta przez DeAndre...)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
damian66 18

damian66

Użytkownik
76ers - Brooklyn / over 183,5 / 1,85 marathonbet
Phila co najwyżej wraca do swojego standardowego poziomu przegrywając mecz za meczem. Orlando ku mojemu zdziwieniu sprawiło wiele kłopotów defensywie Philadelphii, z którą jest duży problem. Afflalo z Nelsonem robili co chcieli na parkiecie nie mówiąc już o front courtcie. Brooklyn ma dobrą pakę pod koszem z Lopezem, Williams powoli wraca do najlepszej formy (?) i poradzi sobie z Holidayem. Nets wyposażeni są w solidnych shooterów i zarazem należałoby wbić mniej więcej 90 punktów 76ers. Po stronie gospodarzy wyjątkowo szaleje T.Young, który poprawia statystyki z meczu na mecz. W sumie jest tam jeszcze Turner i Holiday od których zależeć będzie tempo akcji i wydaję mi się, że swoje zrobią. Nets nie przeprowadzają jako tako szybkich akcji, Phila napędzana jest przez kilku młodych grajków i z ofensywą jak ostatnie wyniki wskazują nie wygląda źle.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Wie ktoś może co stało się w meczu Detroit, że Knight zszedł po 3 minutach więcej nie wszedł w 1 połowie? Czy to kontuzja czy decyzja trenera?
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Bass over 6,5✅
1,72 betcity

Celtics zagrają z outsiderami i w takim meczu powinni lepiej się pokazać zawodnicy drugoplanowi. Bass ostatnio gra nieźle,jednak balansuje cały czas na granicy 6-8 pkt
Czasem jak odda więcej rzutów to zdobywa ponad 10pkt ale to jest raz na pięć spotkań. Brandon powinien się pokazać z dobrej strony z mniej wymagającym rywalem,tylko musi po prostu oddać chociaż te 5 rzutów. Z Thunder grał całkiem sporo i ładnie sobie na tablicach radził i jeśli zagra tyle czas z Bobcats to uzbiera koło 10 pkt.

Waiters over 16,5✅
1,9 marathon

Irving jest kontuzjowany,a w poprzednich meczach tego sezonu widziałem,że Waiters starał się ciągnąć grę pod jego nieobecność. Waszyngton jest zdecydowanie w zasięgu Cavs pewnie będą walczyć do samego końca o zwycięstwo.Ten zawodnik ma wprawdzie średnią niecałe 15pkt/mecz ale to raczej jest gracz z rodzaju tych że: albo idzie dobrze/ albo gra na 0 i często kilka solidnych występów przeplata minimalnymi zdobyczami punktowymi.Teraz przy zawężonej rotacji pewnie dostanie kilka minut i kilka rzutów więcej. Spojrzałem przed chwilą w ostatni mecz Wizards i jeśli znowu Beal nie zagra(a w tym momencie jest doubtfull) no to na pozycji rzucającego obrońcy mają amatorów. Czyli szanse Waitersa rosną jeszcze bardziej.
Podsumowując jest to zawodnik o sporym potencjale do zdobywania pkt zwłaszcza jesli gra dłużej. Długo szukałem dobrych statów żeby potwierdzić moje tezy,ostatecznie nie znalazłem tego co chciałem (oprócz faktu że w spotkaniach gdzie Kyrie nie wystąpił Waiters rozgrywał dobre mecze) jednak myślę iż wystarczy fakt, że PER 36min z Irvingiem na boisku Waiters rzuca 16,9 a z Irvingiem na ławce 19,8 czyli mamy tu różnicę 3pkt. I sam myślę też,że koło tych 20pkt zdobędzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik

Paul Pierce - poniżej 19.5 pkt. [marathonbet]
ZWROT
Przedstawiać Pawła chyba nie muszę i nie ma takiej potrzeby. Bobcats najsłabszy zespół ligi, który zbiera bencki co mecz podejmuje dzisiaj Boston. Stawiam ponizej 19.5 pkt. na lidera Zielonych z dwóch powodów: prawdopodobny jest blowout co automatycznie oznacza mało minut Pierce&#39;a. Drugim powodem jest ta informacja:
Paul Pierce could be rested against the Bobcats on Tuesday, according to Greg Dickerson of CSN New England.
It would make sense. The Celtics should be able to slide past a bad Bobcats team without Pierce, and The Truth could use a night off with Boston playing again against the Raptors on Wednesday. It wouldn&#39;t surprise us to see Pierce take a breather, meaning Jeff Green will get an even bigger opportunity to contribute.[via rotoworld.com]
.
Czyli będą oszczędzać dzisiaj Paula na ważniejsze mecze z dużo bardziej wymagającymi rywalami, ponieważ Boston bije się o jak najwyższe miejsce w tabeli. Ciekawe tylko czy Paul dostanie dzień wolnego, czy zagra dużo mniej minut - zaznaczam, że to nie jest żadna oficjalna informacja.

E:
Paul Pierce (rest) will not play on Tuesday against the Bobcats and Jeff Green will start in his place.
 
pampus 81

pampus

Użytkownik

Ron Artest poniżej 12.5 @ 1.75 BetCity
Ostatnie mecze w wykonaniu MWP - kolejno 12,9,11 pkt. W przeciągu 5 meczy pokrył tylko dwa razy tą linie (w ostatnich trzech - ani razu). Trójki nie siedzą. Oglądając mecz z Chicago chyba cztery razy nie trafił w przeciągu 2 minut... Jedyne co go ratuje to wjazdy pod kosz, ale tam skuteczność też nie za dobra, poniżej 50%. Dziś grają przeciwko Orlando, z NOH pograł 30minut i zdobył 11 punktów. Możliwy szybki odjazd w pierwszej kwarcie, a potem ławka i koncentracja na kolejne mecze. Zagra dziś podobną liczbę minut a wątpię, że pokryje dziś tą linie.​
 
damian66 18

damian66

Użytkownik
Charlotte - Boston / under 191 / 1,85 marathonbet
Celtics walczą aby zająć porównywalnie wyższe miejsce niż do tej pory w konferencji i mecze z Bobcats z reguły kończą się wygraną przeciwnikia. Boston przeciwstawia się obroną o którą nie muszą nie martwić, dotrzymali Thunder w Oklahomie do 90 pkt a z ofensywą Charlotte nie powinni mieć większych problemów. Bradley zajmie się obrońcami na czele backcourtem. Gospodarze nie dysponują siłą ofensywą, która byłaby w stanie sprawić kłopoty Celtics i zważając na porażkę Celtów z Bobkami jakiś czas temu + lost z Thunder można liczyć na odbicie zespołu Riversa. Następnego dnia Boston gra z Raptors we własnej hali ,z którymi niewykluczone sobie poradza ale potrzebują do tego trochę odpoczynku bo w końcu wypoczęci Celtics są całkiem inną drużyną. Rivers nie będzie katował swoich podopiecznych a Boston zrobi swoje, pobloczy troche Bobki, które co roku nie maja żadnej motywacji.
 
dagger 33

dagger

Użytkownik
Wiecie może co dzisiaj z Redickiem, Sandersem i Ilyasovą? Bo wszyscy są na day-to-day i w poprzednim meczu nie grali. Jest już jakieś info, czy tuż przed meczem będzie wiadomo?
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Wiecie może co dzisiaj z Redickiem, Sandersem i Ilyasovą? Bo wszyscy są na day-to-day i w poprzednim meczu nie grali. Jest już jakieś info, czy tuż przed meczem będzie wiadomo?
Wszyscy zagrają, nie wiadomo jedynie co z Mbah a Moute.

Tak na przyszłość - wszystko co wiemy pochodzi stąd: http://www.rotoworld.com/teams/injuries/nba/all/ , więc jeśli tam nie ma napisane konkretnie to nikt inny wiedzieć nie będzie.
 
dagger 33

dagger

Użytkownik
Wszyscy zagrają, nie wiadomo jedynie co z Mbah a Moute.

Tak na przyszłość - wszystko co wiemy pochodzi stąd, więc jeśli tam nie ma napisane konkretnie to nikt inny wiedzieć nie będzie.
No ja czerpię info właśnie z roto, tylko myślałem, że jest jakieś alternatywne źródło. Ale dzięki!

Tak poza tym, to właśnie Mbah a Moute został skreślony z listy kontuzjowanych, przynajmniej na oficjalnej stronie meczu w roto (niestety nie mogę wrzucić linka, ale chyba każdy wie gdzie szukać)
 
P 80

pididi

Użytkownik
Dallas Mavericks vs Milwaukee Bucks over 208 kurs: 1.862 pinnacle✅

W ostatnich 4 spotkaniach Dallas rzuciło 100 lub więcej pkt. ze średnią 83 rzutów z gry. Cytując słowa Dirka: “If we really want to make this push and make it interesting, we got to be firing on all cylinders,”. “We need everybody playing well and let it all hang out.” Natomiast Rick Carlisle również potwierdził: “With the components we have, we have to make it as much of a tempo game as we can without turning it over.” Oczekuje w tym meczu ponad 100 pkt lub wiecej rzuconych przez teksańczyków.
Co do kozłów to te same argumenty co w mojej poprzedniej analizie do nich.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom