>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Marzec 2014

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik

Jeff Green over 18.5 pts ⛔
2.0 | marathonbet

Proponuję over Jeffa Greena, głównie z dwóch powodów. Przede wszystkim wczoraj zdobył 39 punktów przeciwko Pelikanom z Nowego Orleanu. Co prawda wcześniej okropnie zawiódł przeciwko Suns, ale dziś myślę że swoje zrobi, tzn ~20 punktów. Wg statystyk, w meczach b2b zdobywa średnio 20.6 ppg, w ostatnich 10 meczach zdobył 19.8 ppg, także statystyki przemawiają w większości za overem.
Drugi argument to brak Rajona Rondo, a więc ktoś ten wózek będzie musiał ciągnąć. Oczywiście o zwycięstwie w meczu nie ma mowy, co bardzo mnie cieszy, nie mniej jednak około 90-95 punktów powinni rzucić.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers
Typ:
-Chris Paul over 11,5 asyst@1,71
(bet365) ⛔⛔⛔ Poszedł w punkty + kiepsko funkcjonująca ofensywa...

Głównym argumentem za typem jest prawdopodobna nieobecność Collisona w dzisiejszym meczu, choć i z nim w składzie jest spora szansa na pokrycie linii. Najlepiej jednak będzie poczekać do przedmeczowego info, choć raczej dziś Darrena nie zobaczymy.
Collison to rozgrywający który koszykarsko dorastał u boku właśnie Paula w Hornets, nominalnie jest jego zmiennikiem, jednak ostatnio, gdy wypadł Redick i Crawford, Collison gra obok Paula w pierwszej piątce. Nie trzeba chyba tłumaczyć, że obecność drugiego rozgrywającego to duży czynnik absorbujący cyferki Paula, bo cześć akcji bierze na siebie Collison, zarówno jeśli chodzi o rzut, jak i kreację partnerów. Wczoraj na czacie pisałem o overze asyst CP3 w meczu z Cavs, gdy tylko dowiedziałem się, że Collison jest out. Paul zanotował pewny over z 15 asystami na koncie. Willie Green który prawdopodobnie wyjdzie za Collisona to typ bardziej strzelca, który gry Paulowi zabierać nie będzie, mało tego, swoimi trójkami sam może kilka asyst mu nabić.
Potencjalna absencja Collisona to jedno, drugie to dzisiejszy rywal. Nuggets mimo początkowej chęci podkręcenia swojej obrony dalej są tymi Nuggets, którzy o obronie pojęcie mają nikłe, znów są w ogonach wszelakich statystyk defensywnych. Ani nie mają odpowiednich graczy, by ten stan poprawić, anie też nie mają motywacji, bo playoffy w tym sezonie nie dla nich. Shaw może więc testować do końca sezonu co mu się tam podoba, ale obrony tu wielkiej nie widać.
Jordan i Blake pod koszem powinni dziś poszaleć, a to naturalnie przełoży się na liczbę asyst dla Paula. W poprzednich 2 meczach z Nuggets, Clippers rzucali 112 i 115 pkt, a zważywszy na ich obecną formę ofensywną i serię 11 kolejnych wygranych, dziś także szykuje się solidnie strzelanie w Denver. Jednocześnie dla Clippers będzie to okazja do rewanżu za ostatnią porażkę z &quot;Bryłkami&quot; 3 lutego.
Dobrze wygląda też over Blake&#39;a i win Clippers, jednak wybrałem wg mnie najpewniejszy typ (jeśli Collison zgodnie z planem będzie out).
 
nbapl 167

nbapl

Użytkownik
Dallas Mavericks - Boston Celtics
Krótko i na temat. Dallas musi takie mecze wygrywać. Wczoraj pokazali charakterek pokonując Oklahome co nie było łatwe wbrew pozorom. Kontuzji brak, aczkolwiek są pewne zastrzerzeżnia co do guarda Elisa, jednak prawdopodobnie zagra. Z drugiej strony oczywiście brak Ronda. Nie tyle chciałem się tutaj skupić na grze Dallas, a na Celtach. Otóż wczoraj po dogrywce przegrali w Nowym Orleanie z gospodarzami. Padło sporo punktów a to za sprawą, piorunującej końcówki Bostonu i dogrywki. Davis i spółka mieli wygrany mecz na 7-8 minut przed końcem, jednak rzuty dystansowe pozwoliły gością wrócić do gry. Dzisiaj nie przewiduje takiej ofensywy ze strony Boston Celitcs więc stawiam na ich under punktowy. Nie rzucili oni do tej pory Dallas więcej niż 95 punktów, po opuszczeniu druzyny przez gwiazdy.
Boston Celtics under 95,5 @ 1.83 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maxti 234

maxti

Użytkownik
Houston Rockets - Utah Jazz

typ: Houston powyżej 109 punktów✅✅✅
kurs: 1.83
Bet365​


Oglądając wczorajsze spotkanie Utah, dochodzę do wniosku że zrobili postępy, ale gra w obronie dramatycznie wygląda, do połowy spotkania potrafili zatrzymać maszynę z San Antonio, poźniej było tylko gorzej, dziś czeka ich kolejna podróż w 24 godziny do Houston, przeciwnik po raz kolejny z najwyższej półki Houston Rockets, obecnie 4 pozycja w konferencji zachdniej, zdecydowanie będą chcieli odbudować morale po ostatnich 3 porażkach, Oklahoma, Chicago i Miami to ostatni pogromcy Houston, 3 porażki 0 zwycięstw tak wyglądają ich ostatnie wyniki, czas to poprawić w końcu zajmują wysoką pozycje w tabeli na którą jakoś muszą sobie zasłużyć, linia 109 punktów wydaje się niska do możliwości tej drużyny z słabym Utah, dzisiaj nie widzę innej możliwości jak wysokie zwycięstwo Utah i over 109 punktów! warte granie, Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Typ : Dion Waiters over 17 pts 17 punktów ???? Nie zarobił człowiek,nie stracił ???? (1-6 za trzy) i 42 min gry ???? Przynajmniej 11 asyst w tym jest lepszy od Kyriego haha
Kurs : 1.90
Buk : Marathonbet

Dion Waiters bo jego wam dziś opiszę, to drugoroczniak występujący w Cleveland Cavaliers. Absolwent uczelni Syracuse występuje na pozycji numer 2 to zawodnik przypominający sywletką, ale też grą Dwyane Wade&#39;a z Miami Heat. Dion jest typowym scorerem, w swoim pierwszym sezonie gry dla Cavs był graczem startowym jednak w tym
sezonie &quot;trener&quot; Brown postanowił, że będzie 6th manem i będzie głównym dostarczycielem punktów z ławki. Waiters w tej roli spisuje się nieźle, zdobywa średnio 14.5 pkt na skuteczności 42%. Oddaje średnio 3 rzuty 3 pkt na skuteczności 38%. Rzadko staje na linii rzutów osobistych bo tylko 3 razy na mecz i z pewnością powinien zacząć cześciej szukać przewinień u przeciwników. W marcu rozegrał 6 spotkań zdobywająć przeciętnie około 16 punktów. W tym sezonie Cleveland spotkało się 2x z Miami. #3 zdobywał średnio 20 punktów. Średnio zdobywa 19.6 pkt na skuteczności 50%w swoich 5 występach w NBA przeciwko Heat.

Bardzo ważną rzeczą jest to, że już w ostatnich 2 spotkaniach Dion zagrał 31 i 36 minut, a jak wiemy dziś nie wystąpi Kyrie Irving,a to z pewnością sprawi, że minuty jak i ilość rzutów oddawanych przez Waitersa wzrosną. Możliwości tego gościa są wielkie, walczył o MVP spotkania 1 i 2 roczniaków, a jego pojedynek 3 punktowy i crossowy z Hardawayem zapadnie w pamięci wielu osób.

Shot Chart

EDIT : Wade Out + Deng Out, jeszcze bardziej typ wydaje się prawdopodobny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Trzeba pamiętać o matchupach. Waiters może i w ostatnich meczach z Heat rzucał sporo (16 i 24 pkt) ale wchodził wtedy z ławy. Dzisiaj ma zagrać w s5 więc od początku czekają go boje z D Wadem, a to obrońca o wiele lepszy niż Allen, z którym Dion matchupował się w ostatnich spotkaniach. Na niekorzyść betu na Waitersa działa też powrót C.J. Milesa. Miles przejmie na pewno parę minut Diona. Dlatego jeśli miałbym typować do brałbym Hawesa z niższą linią (15 pkt) bo w matchupie z Boshem już nawet grając w 76ers przekraczał tą linię. To co napisał kolega o przejęciu rzutów Irvinga można równie dobrze odnieść do Hawesa. Na papierze over Hawesa powinien wejść ale w dużej mierze będzie zależał od wyniku. Jeśli Heat pocisną Cavs to nie będzie o nim mowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
danek22 10

danek22

Użytkownik
Wczorajszy typ okazał się skuteczny więc dziś warto spróbować tego samego sposobu. Uważam, że kolejny dobry mecz przeciwko drużynie z Georgii rozegra DeMar DeRozan. Kolejny bo w pięciu ostatnich spotkaniach rzucał on tej drużynie kolejno 23, 14, 30, 31 i 31 punktów czyli czterokrotnie więcej niż linia, którą wystawili mu bukmacherzy na dzisiejsze spotkanie. Dwa ostatnie spotkania odbyły się w tym sezonie co tym bardziej skłania mnie do zagrania tego typu. W pierwszym spotkaniu rozegranym w Atlancie, czyli tam gdzie drużyny spotkają się dzisiejszej nocy całkiem dobrze radził sobie z defensywą gospodarzy, która pozwoliła mu 23 na rzuty. DeMar DeRozan zdobywa w tym sezonie średnio 21,8 punktów na mecz w spotkaniach wyjazdowych. Ostatni swój mecz drużyna z Toronto rozegrała 16 marca więc DeRozan miał 3 dni na zebranie sił. Jestem nowy w tym dziale więc jakby byli chętni, to chętnie widział bym jakiś pozytywny lub negatywny komentarz do tego typu ;)
Millenium wystawiło linię 21,5 po kursie 1,85.

DeMar DeRozan over 20 pkt -1,65 expekt, betclic 27 punktów bez dogrywki ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Trzeba pamiętać o matchupach. Waiters może i w ostatnich meczach z Heat rzucał sporo (16 i 24 pkt) ale wchodził wtedy z ławy. Dzisiaj ma zagrać w s5 więc od początku czekają go boje z D Wadem, a to obrońca o wiele lepszy niż Allen, z którym Dion matchupował się w ostatnich spotkaniach. Na niekorzyść betu na Waitersa działa też powrót C.J. Milesa. Miles przejmie na pewno parę minut Diona. Dlatego jeśli miałbym typować do brałbym Hawesa z niższą linią (15 pkt) bo w matchupie z Boshem już nawet grając w 76ers przekraczał tą linię. To co napisał kolega o przejęciu rzutów Irvinga można równie dobrze odnieść do Hawesa. Na papierze over Hawesa powinien wejść ale w dużej mierze będzie zależał od wyniku. Jeśli Heat pocisną Cavs to nie będzie o nim mowy.
Miles przejmie minuty, ale tak samo Dion bierze minuty Kyriego i jego rzuty których oddaje średnio pewnie koło 15. Druga ciekawa kwestia to czy w ogóle Wade zagra, chociaż w ostatnich 7-10 spotkaniach nie grał chyba tylko raz to nigdy nie wiadomo czy poleci na mecz z Cavs. W Miami ma swoje &quot;urządzenia&quot; lecznicze na kolana. To po 1, a po 2 jeśli Wade nie wystąpi to na 2 pewno w s5 zagra Douglas(wiadomo ograniczone minuty). Dla mnie Dion jest w tym momencie 1 opcją, może drugą po Dengu w Cavs i taką linie powinien nastukać.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Miles przejmie minuty, ale tak samo Dion bierze minuty Kyriego i jego rzuty których oddaje średnio pewnie koło 15. Druga ciekawa kwestia to czy w ogóle Wade zagra, chociaż w ostatnich 7-10 spotkaniach nie grał chyba tylko raz to nigdy nie wiadomo czy poleci na mecz z Cavs. W Miami ma swoje &quot;urządzenia&quot; lecznicze na kolana. To po 1, a po 2 jeśli Wade nie wystąpi to na 2 pewnie w s5 zagra Douglas(wiadomo ograniczone minuty). Dla mnie Dion jest w tym momencie 1 opcją, może drugą po Dengu w Cavs i taką linie powinien nastukać.
A czy przez przypadek w tym sezonie Dwade odpoczywa w b2b games ?? Tak coś mi się obiło o uszy w jakimś spotkaniu...
Z tego co widzę to w tym sezonie tylko raz zagrał w b2b game na początku stycznia.
/edit Sry przecież Heat grali w niedzielę...nvm
 
maxti 234

maxti

Użytkownik
Miami Heat powyżej 102.5⛔
@1.83
Bet365​


Na poczatku warto napisać że w meczu nie zagra kontuzjowany Kyrie Irving, to bardzo przybliża Miami do korzystnego wyniku, linia dość niska, wydaje mi się że to przez ostatnie słabe mecze Heat na spotkaniach wyjazdowych i H2H bo punktowo to wygląda wyjątkowo słabo, Miami ostatnio ważne zwycięstwo nad Houston (113-104).

Cleveland 10 pozycja w konferencji wschodniej, ostatnie 5 spotkań to 2 zwycięstwa 3 porażki, przed wczoraj wysoka porażka nad LAC, (102-80), jeśli dziś nie wydarzy się nic szczególnego to Miami spokojnie powinno pokryć tą linie.

Bez analizy:
K.Korver : Over 13 @1.84 Marathonbet ✅
C.Bosh : Over 16.5 @1.90 Marathonbet ✅
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
????Miami(-9,5) kurs:1,875⛔
Na dziś wybrałem handicap punktowy w kierunku Miami Heat.Dziś Miami zmierzy się z Cleveland,które ostatnimi czasy nie prezentuje się najlepiej.Cavaliers przegrali 4 z ostatnich 5 spotkań na swoim parkiecie,w ostatnim pojedynku zebrali solidny łomot od Clippersów,a dziś dodatkowo będą musieli radzić sobie bez Irvinga,który wypadł minimum na najbliższe dwa tygodnie.Bez swojego rozgrywającego ta drużyna traci dużo i myślę,że bez Kyrie&#39;go stają się ekipą na poziomie powiedzmy Bucks.Ich ofensywa będzie wyglądać cienko i wydaje mi się,że mogą mieć duży problem aby dziś przekroczyć granicę 90pkt.Miami musi ten mecz po prostu wygrać i myślę,że dziś powinni dość szybko wypracować sobie odpowiednią przewagę i nie będą mieć problemu aby ostatecznie pokryć ten handicap.Heat dobrze gra się przeciwko Cavs.Wygrali z nimi dziewięć meczy z rzędu w tym cztery ostatnie gdy to Cleveland gościło Miami.
????LeBron James powyżej 26,5 kurs:1,85✅

Idę też dzisiaj w over Jamesa.LeBron po swoim rekordzie z Bobcats zdecydowanie obniżył loty.Lini tej nie pokrywał w siedmiu ostatnich meczach ale dziś wraca na stare śmieci i myślę,że będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony.W ostatnich czterech potyczkach LBJ z Cavaliers rzucał odpowiednio 28,25,28 i 25pkt.Dziś Miami możliwe,że będzie chciało oszczędzić Wade&#39;a i możliwe,że zobaczymy &quot;one man show&quot;.Osłabione Cleveland powinno być dobrym rywalem do tego aby LeBron się przełamał i znów zaliczył mecz z liczbą punktów koło trzydziestki,szczególnie,że Heat ten zespół leży.
Bukmacher:Sportingbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
brick 208

brick

Użytkownik
Suma punktów drużyny Milwaukee Bucks under 97.5 @ 1.83 Bet365
Po wczorajszej fatalnej nocy dziś idę w stronę zakładu na ilość punktów drużyny. Bucks to obecnie najgorsza drużyna całej ligi NBA. Na wyjazdach radzą sobie fatalnie. W ostatnich 5 meczach wyjazdowych przegrali 5 razy (!). Podejrzewam, że dzisiaj będzie podobnie i znów przegrają dwucyfrową liczbą punktów. Blazers na swoim parkiecie są bardzo mocni. Zdecydowanie stawiają na defensywę i przynosi to skutki. Bucks w ostatnich 5 meczach grali nadzwyczaj dobrze, ponieważ udało im się przekroczyć wystawioną dziś linię aż dwukrotnie! Lecz dwukrotnie bylo to z drużynami, które nie stawiają na obronę, dokładnie chodzi tu o Timberwolves (112:101) oraz Pelicans (112:104) Blazers na własnym parkiecie tracą mało punktów, zazwyczaj mniej niż 100, gdy tracą dużo punktów to przegrywają np. z Golden State (112:113) czy z Lakers (106:107) Gdy tracili mniej niż 100 punktów po prostu wygrywali. Dzisiaj nie mogą sobie pozwolić na porażkę. W końcu, od paru sezonów prawdopodobnie udało im się dotrzeć do PO, dodatkowo obecnie są na dobrej pozycji. Wiadomo, że w Konferencji Zachodniej jest ścisk i liczy się każde zwycięstwo. Jak fatalną drużyną w tym sezonie pokazuje to, że są na 27 miejscu pod względem zdobytych punktów na 100 posiadań piłki z dorobkiem 99.3 pkt (!) Jestem przekonany, że jeśli Blazers potrafili rozbić na własnym parkiecie taką ekipię jak Brooklyn Nets 124:80 to podobnie będzie z Bucks.
Dodatkowo ze względu na to, że nie zagra Lamarcus Aldridge można pokusić się o over punktowy:
Nicolas Batum over 15.5 pkt @ 1.90 Marathonbet
W meczu Atlanty z Toronto ciekawie wygląda over Terrenca Ross&#39;a
Terrence Ross over 14.5pkt @ 1.83 Bet365
Oraz coś dla odważniejszych:
Washington Wizards (-3.5) @ Sacramento Kings @ 2.20 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Marcin Gortat over 13,5pkt ✅✅
1,90
Marathonbet​



Wizards dzisiaj zagrają na wyjeździe z drużyną Sacramento Kings, drużyną, która ma niewątpliwy potencjał by radzić sobie lepiej niż dotychczas, ale niezbyt wysokie IQ im na to nie pozwala. Ten twór poniekąd przypomina mi trochę Detroit, ale to temat na inną dyskusje. Pewnym za to możemy być tego, że Czarodziej napotkają niemały opór na parkiecie Kings tym bardziej, że najprawdopodobniej zagra lider miejscowych, Cousins:


http://www.rotoworld.com/player/nba/1715/demarcus-cousins


W ostatnim meczu nie grał bo był przemęczony, a dziś ponoć odzyskał już power i ma zamiar zaleźć za skórę Wizards. Tyle tylko, że jeśli ma trochę ponękać gości to jedynie w ofensywie bo tam czuje się znakomicie i potrafi bardzo dobrze wykorzystywać swoje imponujące warunki fizyczne. Z jego obroną jest już dużo gorzej i tu upatruje sporą szansę dla naszego Marcina na rzucenie spokojnie tych 14 pkt. Linia nie jest wysoka zważywszy na to, że nie ma Nene i Marcin jest zdecydowanie pierwszą opcją rzutową w pomalowanym. Fakt, nie wyszedł mu ostatni mecz z Nets, gdzie zagrał na fatalnej skuteczności i więcej minut dostał jego zmiennik Gooden, ale to tym bardziej powinno zmotywować Polaka, by dziś odbić sobie ostatnie niepowodzenie. Ponad miesiąc temu obie ekipy spotkały się ze sobą, a po stronie Wizards obecny był jeszcze Nene, a mimo wszystko Marcin zdobył 17 pkt przy zaledwie 10 oddanych rzutach. W momencie, kiedy Nene złapał kontuzję Gortat oddaje tych rzutów więcej niż dotychczas i na te minimum 12-15 myślę, że dzisiaj spokojnie można liczyć. Dochodzi kilka wolnych i over powinien wylądować na naszym koncie. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Portland Trail Blazers - Milwaukee Bucks(+13) -&gt; 1,86 -&gt; Betsson ✅✅✅ 120 - 115 Portland

Dzisiaj znowu kieruję się w stronę doga. Dlaczego? Mam podobne odczucia co do wczorajszego meczu Pacers z Philą, oczywiście Indiana wygrała ale swój sukces osiągnąłem. +20 weszło jak w masło. Dzisiaj linia może nie jest dla nas tak dobra bo tylko +13 ale moim zdaniem zdecydowanie do grania. Już słyszałem dzisiaj dyskusje co dzisiaj PTB zrobi z Bucks. Krótko mówiąc miazgę mogą zrobić. Pytanie, czy jest sens i gdzie logika? Portland dalej bez swojej 1 strzelby czyli Lamarcus&#39;a Aldridge&#39;a. Portland zaczyna bardzo trudny okres w tym roku, 12 dni, 8 gier( grafika poniżej). Bardzo ciężki okres się szykuje dla Blazers. PTB gra teraz 2 mecze u siebie, a następnie 5 wyjazdów ciężkich i powrót na mecz z Miśkami. Dzisiaj do ekipy gości wraca Ersan Ilyasova, czyli dobra strzelba. Jest Brandon Knight, Milwaukee potrafi dobrze wstrzelić się za 3. Gram dodatni na nich, bo PTB musi oszczędzać siły, krótka linia, public bet, no i po co im rozwalać Bucks? +13 1,86.




Sacramento Kings - Washington Wizards -&gt; DeMarcus Cousins over 34,5 pkt + zbiórki -&gt; 1,80 -&gt; Betsson ✅✅✅ 24 pkt + 14 zbiórek


Cousins to dalej duże dziecko. Dorosły chłop, który ma możliwości aby być najlepszym centrem w lidze, jednak przez swój charakter i słabą psychikę psuje sobie nie tylko wizerunek ale i karierę. Do rzeczy. Cousins to bestia pod koszem, potrafi zaliczyć power dunki, sam się wykreować, a także fajnie rzuca z półdystansu. Świetnie zbiera, potrafi się dobrze zastawić dzięki swoim świetnym warunkom fizycznym. Zarówno pod tablicą przeciwnika jak i pod swoją zbiera średnio 11,7 zbiórek. Dostaje bardzo dużo piłek. Dzisiaj na przeciwko ma naszego rodaka czyli Marcina Gortata. Z całym szacunkiem dla Polaka, ale dzisiaj DeMarcus go powinien zmiażdżyć i wierzę że tak będzie. Polak to nie te warunki, i nie ta klasa by powstrzymać Cousins&#39;a. A DeMarcus&#39;a dzisiaj może tylko powstrzymać nie co innego jak ... 2 technical fouls i wyjazd z parkietu bądź kontuzja. Oby NIE ! Tyle ode mnie. Więcej betów w moim temacie. Polecam i pozdrawiam. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
t3jlor 77

t3jlor

Użytkownik
Dion Waiters over 17,5 pts @ 1,96 betcity ⛔ 17 pkt...
Już wcześniej pojawił się ten typ, ale na betcity widzę większy kurs. Krótko i do rzeczy.
W ostatnim meczu wypadł Kyrie Irving, dodatkowo nie zagra dziś Luol Deng (coś z kostką), czyli chcąc nie chcąc ktoś musi przejąć te rzuty dwójki starterów Cleveland. Myślę że dziś to Waiters będzie zdecydowanie pierwszą opcją ataku Cavaliers. Chyba coraz lepiej się czuje po nie dawnej kontuzji kostki bo w ostatnich dwóch meczach grał 36 i 31 minut. Oddaje sporo rzutów, zauważyłem że często oddaje najwięcej rzutów spośród wszystkich graczy Cleveland nawet jeśli na parkiecie są i Irving i Deng, jakby na siłę chciał coś komuś udowodnić. Dziś zdecydowanie ma ku temu podstawy. W ostatnich 3 meczach oddawał też sporo rzutów za trzy. W tym sezonie Cavaliers grali już z Miami w Ohio i Dion na własnym parkiecie zaliczył 7/14 z gry zdobywając ogółem 24 punkty w 33 minuty.
 
nbapl 167

nbapl

Użytkownik
Toronto Raptors - Atlanta Hawks
Przeglądając dzisiejszą ofertę &quot;Występy zawodnika&quot; natrafiłem na ciekawą linię Paula Millsapa. A mianowicie over 32,5 punktów, zbiórek, asyst. Po wczorajszym bardzo dobrym występie Paula, jestem gotów zagrać dzisiaj ten oto over. Co może być martwiące wczoraj pochnął ową linię. Jednakże w jego grze widać progres po kontuzji. Zdobywa sporo punktów, może mało zbiera, ale także w miarę stara się wspomóc kolegów dobrze wykreowanymi akcjami. Jego statystyki nie napawają optymizmem. Dotychczasowo około 16 pkt na mecz, 8,5 zbiórki oraz 3 asysty. To daje nam wynik zakręcony przed 30. Jeśli popchnąłby swoją średnią oraz dorzucił coś ekstra, over powinien zostać osiągnięty. Może trochę szalony typ gdyż na przeciwko drużyna Toronto, nie tracąca zzbyt wielu punktów, jednak wczoraj z Bobami też za wiele pkt nie padło. Mam nadzieję na pomyślność tego typu. Pozdrawiam

Paul Millsap over 32,5 punkty, zbiórki, astysty
@ 1.83 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
vs
Boston Celtics - Miami Heat​

To jeden z tych niewielu meczy w sezonie, które fani tankowania w Bostonie chcieliby, aby zawodnicy dali z siebie 110% i myślę,że tak właśnie dziś będzie. Tankowanie tankowaniem ale wygrać z Miami to sprawa jakby honoru (chociaż akurat ja nie rozumiem dlaczego Heat jest większym &quot;wrogiem&quot; niż Lakers). Tym bardziej w (uwaga, cytat z klasyka)
EloPeja [* napisał:
]legendarnej hali TD Garnet. Osobiście w zwycięstwo wątpie, ale co innego dodatni handi dla Celtów. Wczoraj Miami cholernie się męczyło.. z Cavs.. bez Denga i Irvinga. Punktował tylko LeBron (25 pts w q1), dopiero potem coś od siebie dodał Bosh, Allen nawet Douglas. No ale karwasz twarz.. to byli Cleveland Cavaliers!!!
Jeśli chodzi o absencje to w Bostonie na pewno zagra Rondo, zagra też Avery Bradley, a więc nie zagrają tylko ci których w tym sezonie już nie zobaczymy czyt: Wallace, Faverani, Bogans.
W Miami wczoraj nie grał Wade, na dzisiejsze info trzeba będzie jeszcze poczekać kilka godzin.
Boston ma fajną passę 5 porażek z rzędu, ale dziś na pewno będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony. Na pewno będzie przewaga Bostonu na deskach - Humphries razem z Sullingerem powinni dać od siebie ~20-25 punktów. Liczę przede wszystkim na Greena, który jest niestety takim zawodnikiem że jak zacznie tak potem będzie cisnąć cały mecz. Tak jak mówiłem na początku - w zwycięstwo raczej nie wierzę, ale w blowout Miami również, przez co Boston +10 wydaje mi się fajną opcją. Na podbicie dokładam Chicago, chyba nie muszę pisać dlaczego.
Boston Celtics (+10) + Chicago Bulls = 1.63 | bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
danek22 10

danek22

Użytkownik
Dzisiaj według mnie warto pójść w stronę Pau Gasol. Dzisiaj jego Los Angeles Lakers zmierzą się we własnej hali z San Antonio Spurs. Drużyną, której nie mogą pokonać od sześciu spotkań i która jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Niektórzy bukmacherzy wystawili linię punktową tego mecz na 223,5 pkt(sportingbet) po kursie 1,85 co dla mnie jest lekkim nieporozumieniem ponieważ uważam, że gospodarze nie dadzą rady tutaj rzucić więcej niż 95 punktów a w takim przypadku goście musieliby rzucić około 130 punktów. Taka linia w meczach pomiędzy tymi zespołami nie została przekroczona od 6 listopada 2003 roku, kiedy to padł wynik SAS 117-120 LAL po dogrywce, której raczej dziś nie zobaczymy. Natomiast w spotkaniach rozgrywanych w mieście aniołów taki wynik nie padł od 23 maja 1999 roku. Więc jak łatwo można zaobserwować takie wyniki w starciu tych drużyn nie są codziennością.... Według mnie w ofercie bet365 można znaleźć lokatę ponieważ oferują oni under 226,5 za 1,61 ⛔ ????
Jeśli chodzi o samego hiszpana to spodziewam się, że będzie on dziś liderem swojej drużyny tak jak jak było to podczas ostatniego meczu tych drużyn, który odbył się zaledwie cztery dni temu w San Antonio. Wówczas Gasol rzucił 18 punktów co dało mu najlepszy wynik w drużynie. Było to drugie spotkanie tych drużyn w tym sezonie, natomiast wcześniej na własnym parkiecie Gasol rzucił 20 punktów. Myślę, że dziś spędzi na parkiecie ponad 30 minut a głodny gry po pięciu dniach przerwy rzuci ponad 20 punktów.

Linia na tego zawodnika wystawiona przez sportingbet 18,5 przy kursie 1,85 na over. Taką samą linię lecz po identycznym kursie wystawił milenium, natomiast w unibet, betclic i expekt linia wynosi 20,5.

Pau Gasol over 18,5 pkt -1,85 milenium, sportingbet 22 punkty ✅
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Typ : Paul George Over 23,5 pts/ Over 20 / over 23,5 ⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔
Kurs : 1.90/1.50/1.70
Bukmacher : Marathonbet/Expekt/Betsson



MSG - słynna Medison Square Garden. Nowojorska hala w której najlepsi zawodnicy rozgrywali wielkie spotkania. Przypomnę chociażby wyczyny dla naszych oczu dobrze znane : Michael Jordan, Stephen Curry, Lebron James, Kobe Bryant, Rip Hamilton. Co łączy tych świetnych graczy? Każdy z nich zdobywał przynajmniej 50 punktów grając przeciwko NYK w ich hali. Jeśli zdobędziesz 50+ punktów w tym miejscu, jesteś legendą, 50 + gdzie indziej nie ma już takiej wartości. Dziś w tym miejscu spotkanie New York Knicks : Indiana Pacers. Zespoły pełne gwiazd, ale z innymi aspiracjami. Indiana chce utrzymać Seed #1 na wschodzie, NYK starają się wejść do 8. Jednak ja nie o tym. Czeka nas wielki pojedynek, dwóch świetnych graczy. Carmelo Anthony,Paul George. To właśnie na tym drugim skupię swoją uwagę. Urodzony 2 maja 1990 roku w Palmdale,California absolwent renomowanej uczelni Fresno State, George jest aktualnie zawodnikiem Indiany Pacers. Dwukrotny All Star, MIP sezonu 2012/2013 to czysty talent. Oglądanie jego gry to sama przyjemnośc. Mimo 206 cenymetrów porusza się z wielką lekkością po parkiecie. Co go charakteryzuje? Z pewnością niezły cross, bardzo dobry mid range jumer,przyzwoity rzut za 3 punkty,dobra skuteczność z charity shot&#39;u. Gwiazdor NBA, ktory z sezonu na sezon osiąga coraz lepsze statystyki, gdy Granger doznał kontuzji to właśnie Paul został liderem Pacers i to Danny musiał odejść z Indiany. Pierwszy sezon 7.8 PPG, kolejny 12.1/17.4 aż w końcu w tych rozgrywkach 22.2.
Czy to koniec? Uwierzcie mi, że nie. Jestem pewien, że w ciągu 1-3 lat George wejdzie na poziom 27 PPG. Jak zdobywa te 22 punkty w tym sezonie? Dużo mid range shootów do tego średnio staje na linii rzutów osobistych 6 razy(88%). Średnio oddaje 6 rzutów za trzy przy 37%. Luty w wykonaniu tego gracza był przeciętny, grał w wielu spotkaniach na słabej skuteczności.W pamięci zapadło mi spotkanie w PTB, gdy #24 grał na tragicznej skuteczności, a i tak pchał się w pomalowane i bez przerwy szukał faulu. Marzec to również wzloty i upadki tego zawodnika. Świetne mecze przeplata słabymi np mecze z : Charlotte/Houston/Boston,czy ostatnio z Philly, gdzie dzięki temu, że zdobył 15 punktów z linii rzutów osobistych jego stat-line wyglądał przyzwoicie. Gdyby nie słabe cyferki w tych meczach jego średnia kręciłaby się koło 24 punktów. Lider Indiany grał już w tym sezonie z NYK dwukrotnie i średnio zdobywa 30 punktów. Dziś czeka nas wielki mecz i tak jak wam przedstawiłem na poczatku historie wielkich graczy w MSG, tak mam dziś również nadzieje, że George do niech chociaż w jakiś procencie nawiąże.


Kozak? Tak!

Shot Chart :

 
Otrzymane punkty reputacji: +16
M 2,5K

mati89

Forum VIP
A ode mnie leci propozycja na mecz Pacers @ Knicks. Pacers w ostatnich tygodniach stracili rezon i teraz potrafią męczyć się nawet z 76ers. Skoro nawet Szóstki są dla nich wymagającym rywalem to co powiedzieć o Knicks grających na własnych śmieciach? Ciężkie zadanie stoi dziś przed Indianą i nie zdziwię się jak Knicks ich łykną. Bez względu jednak na rezultat swoje powinien dołożyć Lance Stephenson. Po pierwsze Knicks wobec silnego i wysokiego składu Pacers zagrają dziś wysoką piątką z Chandlerem, Amare, Melo, Smithem i Feltonem. Tak wyglądało to w ostatnim meczu z Bucks i taki skład powinien też wyjść dzisiejszej nocy. Nieobecność Shumperta w s5 to spory handikap dla Stephensona. Iman jest dobrym defensorem w grze jeden na jeden ale przy takiej piątce Stephensona czeka matchup z J.R. Smithem, który najlepszym defensorem nie jest. Po drugie dochodzi absencja Watsona, drugiego rozgrywającego Pacers. Przypuszczam że w drugiej piątce Indiany rozgrywającym będzie właśnie Lance. Wtedy matchup z Prigionim wygląda rewelacyjnie pod kątem overa. Stephenson atletyzmem bije Argentyńczyka na głowę i sądzę że wlaśnie w tym ustawieniu będzie mógł nagrzmocić trochę punktów. Jeśli chodzi o ustawienie poczatkowe to ten matchup ze Smithem również wygląda bardzo fajnie o ile Paul George nie będzie ceglił na siłę. Ale jestem dobrej myśli i sądzę że Lance dziś nastuka co najmniej 20 pkt.
Stephenson over 14.5 @ 1,85 sporitngbet ✅

A po meczu :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom