>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Marzec 2016

Status
Zamknięty.
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Panowie! Choć momentami wasze wypowiedzi nacechowane są emocjami to dyskusja jaka się wywiązała znacznie poprawiła mój stan wiedzy na temat paru drużyn jak i sposobu typowania. Za to duże: Dziękuję!
Co do dzisiejszej oferty mała prośba. Kursy na OKC i GSW bardzo mi się podobają. Jeśli bylibyście w stanie napisać parę zdań na temat tych typów byłbym niezwykle wdzięczny.
Pozdrowienia od świeżego entuzjasty NBA ????
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Co do dzisiejszej oferty mała prośba. Kursy na OKC i GSW bardzo mi się podobają. Jeśli bylibyście w stanie napisać parę zdań na temat tych typów byłbym niezwykle wdzięczny.
OKC kurs atrakcyjny, zgodzę się. Powinni to wygrać, mając w pamięci jak ostatnio Pacers wyrwali im zwycięstwo w Oklahomie.
Co do Warriors, dla mnie to mecz do oglądania a nie typowania, ewentualnie można coś pograć live jak będzie wyrównane spotkanie. W GSW kilka nieobecności, stąd taki kurs. Do Iguodali i Ezeliego doszedł Bogut: https://twitter.com/Rusty_SFChron/status/711026102907482112 więc ostrożnie. Może zdarzyć się wszystko w takim meczu na szczycie.
To takie myśli na szybko, powodzenia.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
19/03/2016 01:30 CET
San Antonio Spurs (-3) - Golden State Warriors
1.90 (Pinnacle) ✅
5/10

Najlepszy moment dla Spurs, aby dorwać Warriors. Golden State są po ciężkim meczu b2b w Dallas, gdzie wynik nie pokazuje dosyć wyrównanego spotkania, gdzie Warriors odjechali dopiero na koniec i zbudowali bardzo wysoką przewagę. Kontuzjowany w GSW są najlepszy plaster obwodowy - Iguodala oraz podstawowy center - Bogut. Wypadają zawodnicy, gdzie Spurs mają swoich dwóch najlepszych zawodników - Leonarda oraz Aldridge&#39;a.

Spurs są 34-0 we własnej hali w tym sezonie i nie przegrali żadnego meczu. Warriors na wyjazdach 30-6, a więc swoje wszystkie porażki odnieśli w spotkaniach wyjazdowych. Warriors nie przegrali w tym sezonie żadnego spotkania z topowymi ekipami, ale np. z OKC mieli masę szczęścia, a w San Antonio zagrają po raz pierwszy w tym sezonie. Trener Popovich pewnie będzie chciał ich sprowadzić na ziemię i pokazać, że to nie jest kosmiczna ekipa i też da się ich pokonać oraz podbudować się psychicznie po wcześniejszej wysokiej porażce w hali Oracle Arena, czyli Warriorsów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
OKC kurs atrakcyjny, zgodzę się. Powinni to wygrać, mając w pamięci jak ostatnio Pacers wyrwali im zwycięstwo w Oklahomie.
Co do Warriors, dla mnie to mecz do oglądania a nie typowania, ewentualnie można coś pograć live jak będzie wyrównane spotkanie. W GSW kilka nieobecności, stąd taki kurs. Do Iguodali i Ezeliego doszedł Bogut: https://twitter.com/Rusty_SFChron/status/711026102907482112 więc ostrożnie. Może zdarzyć się wszystko w takim meczu na szczycie.
To takie myśli na szybko, powodzenia.
Oklahoma powinna wygrać 90% swoich przegranych meczy, jednak grając tylko izolacje na KD i Robota Westbrooka w ostatnich minutach - tego nie osiągną, niestety nowy trener nie wydaje mi się upgradem nad Scottem Brooksem, a miało być tak pięknie...
OKC ma masę talentu i 2 z 5 najlepszych graczy w lidze, ale co z tego skoro mają więcej porażek w meczach, gdzie prowadzili po 3 kwartach niż najsłabsza ekipa ligi (76ers) ...ja ciągle liczę na jakiś zryw, przebudzenie, lepszą grę zespołową ,a może po prostu większe skupienie w 4 kwartach i crunchtime&#39;ach duetu gwiazd bo jest to mój ulubiony team od kilku lat do oglądania.
W optymalnej formie są w stanie pocisnąć San Antonio - którym to się gra bardzo ciężko z Thunder co pokazują ostatnie sezony, a także na pewno są w stanie powalczyć z ekipą Stefka. Nastawiam się pozytywnie na PO chociaż podstaw ku temu za dużo nam w tym sezonie gracze Oklahomy nie dają :/
Obecnie seria 3 zwycięstw ale rywale przeciętni lub osłabieni (Boston) , liczę że pokonają Indianę, chociaż Pacers na pewno walczą też o jak najlepsze miejsce na Wschodzie , przy tym ścisku który tam panuje jest nawet realna szansa na 3 lub 4 miejsce (3.5-3.0 meczu straty), z tego powodu że do końca sezonu Indiana ma najłatwiejszy terminarz ze wszystkie drużyn bijących się o PO, dzisiaj rywal z wyższej półki ale na pewno nie odpuszczą. Zapowiada się ciekawy mecz jak kilka innych dzisiaj (LeBron który powalczy o 1 zwycięstwo w Miami po powrocie do Cavs , no i przede wszystkim dwóch drużyn , które tworzą na naszych oczach historię idąc na min 70 zwycięstw w sezonie regularnym) , podsumowując kieruje się w stronę Thunder ale kurs w okolicy @1.60 nie jest dla mnie do grania. Może live coś poleci lub indywidualnie na graczy, poczekam bliżej spotkania

Liczę jak kolega wyżej na to ,że seria 43 zwycięstw u siebie w sezonie regularnym San Antonio zostanie dzisiaj przedłużona. GSW 3 mecz w ciągu 4 dni co może dać się lekko we znaki. Spurs zaliczyli wpadkę w I starciu obrywając blowoutem i sportowa złość musi dzisiaj z nich kipieć, jeżeli nie chcą przystępować do PO z wizją, że nie mają o co walczyć.
Liczę dzisiaj na mega dobrą defensywę i zatrzymanie Splash Brothers ,w końcu kto ma to zrobić jak nie najlepsza obrona ligi i najlepiej broniąca rzuty za 3 pkt drużyna. To będzie punkt podstawowy , gdy nie ma rzutów za 3 pkt lub nie wpadają tak jak zawsze to gra GSW wcale nie wygląda tak kolorowo (pamiętamy wpadkę z Lakers? :grin:;) )
Mecz na pewno do obejrzenia, mniej do grania bo czasami różne dziwne rzeczy w tych spotkaniach na szczycie (przed PO) się dzieją, drużyny nie chcą odkrywać wszystkich kart, a wiemy jakim szkoleniowcem jest Pop...
Jednak ja leciutko zaatakuje powyższy typ
San Antonio -3.5 @ 1.95 betsson, a także zastanowię się jeszcze nad
underem 108.0 Golden State @ 1.85 (betsson)

Piękna defensywa SAS, gdyby nie duża ilość strat gospodarzy skończyłoby się lepszym wynikiem.
Przykro mi stefek :grin:????
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Ja bym poszedł w stronę Warriors. Wiadomo, że Spurs to jest porządna marka, ostatnio plotki, że KD ma przyjść latem ... co to by było! Ale wracając do meritum, co z tego, że wczoraj grali ciężki mecz w Dallas? To są zawodowcy, dla nich to normalne grać dzień po dniu, bo nawet jak nie mają B2B to mają trening następnego dnia, a tam czasami się więcej zapieprza niż w czasie meczów. Ten mecz to takie 50/50, może lekko na Spursów, ale ja mam ciągle w pamięci mecz w Oakland, gdzie Ostrygi nie istniały i dostały niezłe baty. Nawet jeżeli wyłączą Currego, to odpali Thompson, albo na odwrót, albo jeszcze obaj odpalą, a wtedy nie będzie szans dla emerytów.
Warriors @ 2,21 Bet365
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Leonard już się postara o to by Thompson nie rzucił za dużo, jak będzie trzeba przesiądzie się też na Curry&#39;ego, a jak obaj nie odpalą to będzie psikus. Tym bardziej , że ich drugi unit obecnie jest przedostatnim (po ASW) najgorzej broniącym w lidze , brak Iguodali będzie bardzo mocno odczuwalny . Oczywiście kurs na Wojowników zachęca do grania na nich, jednak trochę niepoprawny optymista ze mnie dzisiaj i liczę na pewną wygraną San Antonio i oddalenie marzeń o pobiciu rekordu Byków z 95/96 przez GSW z bilansem końcowym na koniec sezonu
 
chamberlain 457,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Miami Heat - Cleveland Cavaliers
LeBron James over 25.5 pkt @ 1.87 ✅
Dwyane Wade over 19.5 pkt @ 1.87 ✅

Betano
O tych typach za dużo pisać nie trzeba, LeBron wraca do Miami, a gdy gra naprzeciw swojemu byłemu zespołowi o motywację nie musimy się martwić. Odkąd James występuje w Cleveland rozegrał przeciwko Miami 5 spotkań, rzucał w nich odpowiednio, licząc od najstarszego spotkania: 30, 18, 26, 23 i 29 pkt, co jak łatwo policzyć daje średnią 25.2 pkt na mecz. W tym sezonie Kawalerzyści z Miami zmierzyli się dwukrotnie, h2h 1:1, w pierwszym meczu LeBron rzucił wspomniane 29 pkt i poprowadził swój zespół do zwycięstwa, w drugim meczu niestety go zabrakło i to Miami wygrało u siebie w domu. James w sezonie zdobywa średnio 24.8 pkt, ale to nie ma większego znaczenia, dzisiaj większość piłek na pewno będzie trafiała do niego, tak jak po drugiej stronie do Wade, dlatego te 26 pkt powinien dzisiaj zrobić, mimo, że gra b2b, po wygranym spotkaniu z Orlando, gdzie zagrał 36 minut na średniej intensywności.
Drugi typ to oczywiście over Wade&#39;a, w tym sezonie nie powala swoją grą, średnio zdobywa tylko 19 pkt, ostatnie spotkania dosyć przeciętne, ale gdy przychodzi mecz przeciwko swojemu byłemu koledze, widać, że wstępują w niego nowe siły. Odkąd LeBron został kawalerzystą, Dwayne przeciwko niemu rzucał odpowiednio 31, 32, 7 (szybko zakończył swoje spotkanie) i 25 pkt. W ostatnim meczu, kiedy nie grał LeBron, Wade zdobył 19 pkt, ale Miami spokojnie kontrolowali mecz od samego początku, przez co zagrał tylko 29 min. Jak wiadomo również od pewnego czasu nie ma Bosha, co sprawia, że więcej sytuacji rzutowych ma właśnie Dwayne, dzisiaj spokojnie powinien pokryć linię 20 pkt, a w całym meczu zapewne powalczy o najwyższą zdobycz punktową z Jamesem.
Dzisiaj sporo ciekawych spotkań, więc na później na pewno znajdzie się coś jeszcze do typowania, o ile będzie czas.
San Antonio Spurs - Golden State Warriors
Golden State Warriors over 106.5 pkt @ 1.95 ⛔
Golden State Warriors @ 2.75 ⛔

Klay Thompson under 23.5 pkt @ 1.87 ✅
Tim Duncan over 8.5 pkt @ 1.87 ⛔
Betano
Kilka luźnych typów na dzisiejszy hit w San Antonio. Co robią ostatnio Wojownicy w ofensywie jest niesamowite, w ostatnich 5 spotkaniach średnia 125.4 pkt, dzisiaj mimo, że grają b2b nie mają zbytnio aspektów, żeby wygrać mecz defensywą, jeśli się zepną to 107 pkt dla nich nie jest trudne. Kurs na win urósł już do dużych rozmiarów, głównie przez to, że raczej nie wystąpi Bogut, po takim kursie żal nie spróbować. Mecze Thompsona przeciwko San Antonio zawsze są trudne, dzisiejszą linię w poprzednim sezonie przekroczył tylko raz, zdobywając 29 pkt, ale mając ewidentnie swój dzień rzutów zza łuku 5/6, w drugim meczu było już tych punktów 20, w tym sezonie Klay odpowiednio 6 i 11 pkt, ten mecz również nie wydaje się być dla niego łatwym, więc under jak najbardziej do grania. I na koniec over Duncana, pod koszem, jeśli potwierdzi się, że Bogut nie będzie miał zbyt trudno, te 9 pkt nawet przy małej ilości punktów jest w jego zasięgu.
Zaznaczam, że wszystkie typy odnośnie tego meczu są tylko dla lepszego oglądania, nie polecam grać tego poważniej, ale aż żal nie spróbować ;)
E: W Miami bez niespodzianek, w San Antonio mocno underowe spotkanie i nie trzeba nic dodawać.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Dubelek na dziś :
Clippers - Grizzlies - over 192,5 @1,40
Knicks - Wizards - over 199,5 @1,40
Ako. 1.95 bet365
Dziś gram tylko to, za normalną stawkę.
Co do pierwszego meczu - przewiduję, że zwycięzca tutaj będzie musiał przekroczyć granicę stu punktów, a że mecz według mnie może być w miarę wyrównany to jego rywal też będzie musiał zbliżyć się do tej granicy. Poza tym Clippersi to zespół, w którym seriami trójki mogą rzucać Reddick, Paul i Crawford, więc liczę na to, że przy tak zdziesiątkowanym zespole Grizzlies któryś z nich odpali. Grizzlies nie będą mieli nic do stracenia i rzucą sie na wymianę ognia.
Drugi mecz - Tutaj widzę wynik w granicach 120-100 dla Wizards. Drużyna z Washingtonu u siebie praktycznie zawsze przekracza 100 punktów, a Knicksi to taki chaotyczny zespół, że nie wierzę, żeby gospodarze sobie dziś nie poszaleli. Knicksi cały czas na ciśnieniu, będą chcieli nawiązać walkę, ale nie wiem czy im się to uda.
Powodzenia.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Trochę jestem w szoku, że zamiast w górę kursy idą w dół na San Antonio. A chcę przyatakować jedynkę w tym spotkaniu.

Myślę, że starcia Spurs z Warriors zakończą się bilansem 1-3 dla Wojowników ale to jedno zwycięstwo padnie właśnie dziś, gdy grają przed własną widownią, z 34-0 przed własną publiką, z mega ciężką historią Warriors tu w AT&amp;T Center, z grającymi trzeci mecz w cztery dni i bez Igoudali i Ezeliego (+kontuzja palca Boguta) Wojownikami. To są kosmici i ta historia to mit, bezużyteczny dziś ale Spurs mają optymalną formę obecnie by przeciwstawić się w pełni rywalowi.

Nikt raczej nie będzie wystawiać dziś wszystkich kart na stół, lecz Popovich może naprawdę trzymać się kursu &#39;nie przegrywamy z nimi u siebie&#39;.

To już 34-0 w tym sezonie a łącznie 43 z rzędu wygrane przed własną widownią i jeśli wzrośnie kurs do 1.7 to na taką drużynę niemądrze jest nie zagrać. Tak długo jak nie podniesie się do tego poziomu chyba najlepiej wygląda to U108.0 Warriors.
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Tym bardziej że Parker wypowiada się sceptycznie co do tezy że GSW są najlepszą drużyną w historii. Przywoływał Bulls i Spurs jako przykład drużyn które w krótkim odstępie czasu wygrywali kilka tytułów i tak najeżałoby podchodzić do tematu. Dzisiaj jest wyborna okazja żeby utrzeć nosa wojownikom i ostudzić emocje dziennikarzy. Okazja dobra bo GSW bez Iggy&#39;ego, Boguta i b2b.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Dokładnie to, co napisał Vertigo. Kurs na Spurs to żenada. Ja rozumiem, są argumenty na San Antonio i sam chciałbym na nich pograć, 34:0 w tym sezonie, B2B Warriors, Iguodala out, brak zwycięstwa GSW w AT&amp;T Center od 1997 roku... no ale szanujmy się. Za nic w świecie nie pogram takiego kursu, a granie jakiejkolwiek linii w takim meczu mnie kompletnie nie przekonuje. Osobiście jestem wręcz przekonany, że na live będzie szansa złapać wyższy kurs, nawet coś w okolicach 1,8 - 2,0; dlatego będę czekał.
Ze swojej strony, w telegraficznym skrócie:
Oklahoma ostatnie trzy mecze lajtowe, pierwsza piątka w ogóle się nie namęczyła, grali stosunkowo niewielkie minuty, nie więcej jak 35 minut. To jest revenge game za porażkę w CEA i zważywszy, że Indiana w ostatnim czasie jest nieco pod formą nie widzę powodów, aby tutaj Thunder mieli się męczyć. Pacers w ostatnim czasie trzy razy przegrali na własnym parkiecie - z Hornets, PTB i Raptors, jakby nie patrzeć - jedynie Raptors to drużyna porównywalna do OKC, chociaż w moim mniemaniu słabsza. Mecz meczowi nierówny, ale dla Pacers ciężkie matchupy, Hill zesparowany z Westbrookiem, Ellis ciężko będzie miał grając naprzeciwko Robersona, George z Durantem. Thunder mają wszystko, żeby ten mecz rozstrzygnąć na swoją korzyść.
Oklahoma City Thunder @ 1,6 ✅
Bet365
115:111
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
P 0

pasik7

Użytkownik
Co myślicie na temat Chicago z Utah obie ekipy walczą o p-off ?

Robson// Przy zadawaniu pytań warto też dodać swoją opinię na temat tego spotkania i tym samym włączyc się do dyskusji. W przyszłości tego typu posty będą jednak usuwane. Witamy na forum. pozdrawiam
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
???? Oklahoma City Thunder @ Indiana Pacers -&gt; Thunder -3.5 @1.91 ✅
???? Houston Rockets @ Atlanta Hawks -&gt; James Harden najlepszym strzelcem @1.70 ⛔ Beasley odpalił.
???? Golden State Warriors @ San Antonio Spurs -&gt; Tim Duncan over 8.5 @1.87 ⛔
AKO -&gt; @6.06 Betano
Takie coś w zakładzie akumulowanym puszczam na tę noc. Już wyjaśniam dlaczego.
Typowe revenge-game dla Thunder. O tym meczu trochę już zostało napisane i łatwo temu wszystkiemu przytaknąć. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami, to frajerstwo OKC w 4 kwarcie (skąd my to znamy?). Dziś wyjdą nabuzowani, by wygrać i to dosyć pewnie. Kadrę mają silniejszą, no i muszą to potwierdzić na parkiecie. Byleby tylko Durant i Westbrook nie zawiedli w końcówce meczu, jeśli ten będzie na styku.
O &quot;Brodacza&quot; jestem spokojny. Myślę, że zbliży się do/przekroczy granicę/y 30 punktów, co w sumie niemal na 90% oznaczałoby plus w rozliczeniu tego zakładu. Rakiety muszą walczyć w każdym meczu, bo nie są jeszcze pewne wejścia do PO, a wiadomo że to Harden ciągnie tę drużynę za uszy.
W szlagierze postawię na... weterana. Jak na moje Tymoteusz stanie na linii osobistych kilka razy. Do tego w trudnych momentach piłka na pewno będzie wędrowała do niego w pomalowane na grę post-up&#39;ową. Poza tym Parker lubi z nim grać akcję oraz pick &amp; pop, więc liczę, że linia 8.5 punktów zostanie przez TD przełamana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pro100 761

pro100

Użytkownik
Ja osobiście zagrałem Byki chociaż kurs na nich stale rośnie już jest 1.8 a do czasu meczu kursy pewie sie zrównają, w Chicago szpital jeśli brać pod uwagę u nich strefę podkoszową brak Gasola, Noah już od wieków nie grał, game time decision jest znowu Gibson, jednak mimo wszystko mysle ze Byczki to wygrają jest Darek Róża, Butler, Brooks, Snell na obwodzie mają kim straszyć a kim jest Utah żeby z nimi sobie nie poradzić?Utah dla mnie to najnudniejsza i taka bez jajeczna drużyna w całym NBA, niepewny jest występ Haywarda co na pewno by ich bardzo osłabiło, chociaż uważam że on jednak zagra o ile pod koszem Gobert będzie miał pole do popisu i do wykręcenia sobie pewnie jednych z lepszych cyferek w całym sezonie o tyle na obwodzie Chicago zjada Utah, obydwie drużyny są na 8 miejscu w swoich konferencjach i nie ma tu miejsca na porażki, za Chicago utworzyła się grupa pościgowa w drużynach Detroit, Wizards i Milwaukee i trzeba im uciekać, powiedzmy sobie szczerze Utah na play offy raczej szans nie mają przed nimi Dallas, Portland, Memphis o czołowych drużynach tej konferencji nie wspominając gdzie tam miejsce dla Utah? Chicago ostatnio gra strasznie nie równo, wysokie porażki z Wizards czy Miami, albo całkiem niespodziewane wygrane z Toronto czy wyrównany mecz ze Spurs taka ich gra w kratkę spowodowana jest masą kontuzji,Utah na tą chwile notują 4 wygrane z rzędu i czas najwyższy przerwać im dzisiaj tą passę, dodatkowo dzisiejszy mecz grany jest w United Center gdzie drużynie z Salt Lake City grało się dotychczas bardzo ciężko.Chicago Bulls? Ja to gram.
Drugim betem jaki sobie dodałem do dubelka to Miami Heat under 107,5 punktów i z Chicago wychodzi mi całkiem przyjemne ako 2,34.Miami ostatnio sporo rzuca ale z kim oni grali Denver, Phila, Phoenix dwa razy z Chicago z 7 osobową rotacją?Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z jedną z lepszych obron w lidze i wątpię czy dociągną w tym meczu do setki a tutaj linia o 7 punktów wyższa, po kursie 1,3 sobie to zagram.
http://images.tinypic.pl/i/00768/8iqpdtjhj5wq.png
edit. Co mnie straszysz to nie moje ???? to zdjecia przykladowych uzytkownikow tinypic, ale dzięki za zwrócenie uwagi przez moment miałem zawał haha
 
robert1d 50

robert1d

Użytkownik
edited:
przepraszam za spam, ale nie mam odpowiedniej ilosci postow, wiec musze tu napisac, abys usunal tego linka do kuponu, bo masz tam wiecej i chyba osobistych zdjec, wiec jesli ci zalezy na tym, aby tego cale forum nie ogladalo to go lepiej usun // mozna wymazac ten post
 
U 0

Usunięty użytkownik 118192

Gość
New York Knicks - Washington Wizards
Ja dzisiaj skupiam się na meczu Washington Wizards z New York Knicks, a dokładnie pod lupę biorę naszego grajka Marcina Gortata. W ostatnim meczu z Phili zagrał prawie 44 minuty i zdobył 16pkt, ale w tym meczu powinien dostać troszkę mniej minut na rzecz Nene. Szczególnie z powodu następnego meczu, który Czarodzieje rozegrają z Atlantą. Po statystykach widać, że jeśli Marcin nie jest więcej niż 30 minut na parkiecie to nie przekracza linii 12,5, więc to spory argument na granie dzisiejszego undera. Do tego dochodzi Porzingis w składzie gospodarzy, dzięki któremu Wizards wydaje mi się zagrają bardziej po obwodzie.
TYP: Marcin Gortat under 12,5pkt @ 1,87 betano
 
cenation 51

cenation

Użytkownik
New Orleans Pelicans - Los Angeles Clippers
Los Angeles Clippers -6.5 @ 1.81 ::: MarathonBet ⛔ // Oglądałem to i nie wierzyłem własnym oczom, zespół na poziomie d-league pokonał rzekomych pretendentów do ringa.

Zespół z Kalifornii zagości dziś w Nowym Orleanie, gdzie będą chcieli szybko zapomnieć o wczorajszej wpadce z Grizzlies. Miśki mimo zdziesiątkowania kontuzjami zdołali pokonać Clips głównie dzięki Z-Bo, który w pierwszym meczu po kontuzji zanotował triple-double. Bardzo pasywna gra na tablicach LAC również nie pomogła. Dziś będą mieli ułatwione zadanie, gdyż prawdopodobnie do końca sezonu nie zagra lider Pelikanów - Anthony Davis. Przez multum kontuzji graczy obwodowych m.in. Gordona i Evansa, ciężar zdobywania punktów w dużym stopniu przeszedł na Holidaya. Jednak przy matchupie z CP3 będzie miał spore problemy w egzekwowaniu akcji. Zespoły grały przeciwko sobie w tym sezonie dwa razy i w obu meczach zwycięski był zespoł z L.A. Brak AD i prawdopodobnie Ajinci skrzętnie powinien wykorzystać DeAndre i zdominować pole trzech sekund i razem z Paulem przypomną gospodarzom co znaczy Lob City. Pelikany są dosyć chimerycznym teamem, potrafią wygrać coś z niczego, ale dzisiejszego wieczoru poza własnym parkietem nie mają argumentów by zagrozić gościom zmotywowanym do zmazania plamy z poprzedniego meczu. Trzon zespołu grał wczoraj po około 30 minut, także o argumencie jakiegoś wielkiego zmęczenia nie ma mowy. Zwycięstwo gości wygląda bardzo pewnie, ale idę trochę dalej i atakuję taki handicap.
 
wielki-los 40

wielki-los

Użytkownik
Na wstepie chcialem przywitac wszystkich wariatow z forum (w pozytywnym znaczeniu tego slowa)
Dzis pod lupe biore spotkanie :

Milwaukee Bucks-Utah Jazz
(85-94) ✅✅✅
1.80-2.05
Bet365
Wskazuje tu druzyne przyjezdna Jazz.
Cele obu druzyn:
Bucks mimo, iz o grach po sezonowych juz zapomnialo, gra o zwyciestwa, co widac zwlaszcza we wlasnej hali, jak i po dopingu (nie ma mowy o tankowaniu)
Jazz gra o play-off i jest one na dlugosc paznokcia dostepne, nie poddaja sie i graja o kazde zwyciestwo(obecnie 9 poz na zachodzie)
Ostatnia gra :
Bucks mialo dzien przerwy, a ostatnio gralo u siebie z Memphis. Wygrali ten pojedynek grajac glebokim skladem. Nie zagrali wielkiego spotkania a na slabej skutecznosci, z tego powodu trener Kidd rotowal zawodnikami szukajac najlepszego rozwiazania, aby osiagnac zwyciestwo. Mepmhis zagralo podobnie, bardzo slabo i chaotycznie i uleglo miejscowym.
Jazz za to sa b2b. Wczoraj grali z Bulls (bardzo wazne spotkanie dla obu team&#39;ow) na wyjezdzie i przegrali. Spotanie bylo bardzo wolne, wrecz delikatne i charakteryzowalo sie brakiem sportowej agresywnosci u zawodnikow po obu stronach parkietu, mimo slabej gry Jazz i 10 pkt przewagi Bulls, wydawalo sie ze w kazdej chwili moga zlapac kontakt (zmniejszyli do -6 pkt straty) i nawiazac walke w koncowce, tak jednak nie bylo i ulegli. Bulls narzucilo swoj styl gry, a Jazz jednak bylo zbyt senne tego dnia.

Absencje, kontuzje , wykluczenia :

Brak zaskakujacych kontuzji w dniu dziejszym itp. Sklady utrzymuja te same od wielu dni, jedynie powrot rezerwowego Henson&#39;a do Bucks

Porownanie mutchup&#39;ow, rotacji skladem :

W Bucks powrocil Henson a Kidd szerzej korzysta z obecnej lawki, czego nie czynil wczesniej ( zmusily go do tego kontuzje, a przedewszystkim konczacy sie sezon-chce dac innym pograc). W Jazz nie ma szans i czasu na myslenie o eksperymentowaniu. Licza sie zwyciestwa i powazna gra, a wiec, poz. 4/5.3 i 2/1
Bucks to Anteakenaupo/Monroe/Parker Middellton/Baylles (lawka pelna mlodzierzy + Henson z Plumlle-tym gorszym) VS Favours/Gomez/Hayward i Mack/Hood ( lawka pelna mlodzierzy, Bookera, Neto jak i weterana Inglesa).
W tym spotkaniu nie ma co sie kierowac gra drugiego skladu. Decydujace sa s5 i ich gra miedzy soba i ona zdecyduje jak sie potoczy ten mecz.
Srodkowy Gomez(Jazz) jest surowy w ofensywie lecz dobrym obronca/zadaniowcem. Jego celem bedzie wykorzystanie swoich warunkow czyli ograniczenie gry Bucks w strefie pod koszowej. Wiec jedna z glownych opcji Bucks ma dzis utrudnione zadanie tj Monroe, pozycja nr 4 to Favors vs Anteanakupo(sory za blad w pisowni).Wyzej cenie Favorsa. Potrafi rzucac i grac tylem do kosza. Anteanakupo nie potrafi wogole rzucac, gra wiecej na pilce/rozgrywa(probuje) i gra glownie twarza do kosza co w dzisiejszym spotkaniu jest mniej potrzebne. Favours da duzo wiecej swojej druzynie. Na poz. nr.3 to Hayward vs Parker. Parker obecnie bez formy. Na dystansie i wjazdach pod kosz a takze izolacjach dominuje dzis Hayward.
Pozycje 1-2. To zalezy wiele od przypadku. Middelton moze zagrac dobry mecz, lecz ucierpi na tym reszta skladu. Oceniam to po rowno.
Styl gry obu druzyn. Bucks gra niekontrolowana koszykowke. Slabo rzucaja za 3 punkty, traca seriami posiadania. Graja w tedy jak poprostu idzie, do przodu i nacieraja coraz mocniej na rywala, tylko jest problem z intensywnoscia takiej gry i przypadku w solowych poczynaniach/izolacjach, niestety brak lawki a jak zawiedzie ktos w s5 to jest problem. W tedy pojawia sie szybko zmeczenie, spada tempo meczu i nasilaja sie straty oraz zle decyzje.
Za to Jazz gra bardziej wyrachowany basket. Wczoraj Hayward zagral slabszy mecz i dzis czas na rehabilitacje. Takze Favors bedzie dominowal pod koszem. Jazz popisze sie dzis na tle Bucks wyrachowanym basketem tj dobra obrona, kontrolowaniem tempa spotkania, bezlitosnym wykorzystywaniem strat przeciwnika, graja lepiej ustawiony atak, zespolowosc i selekcja, skutecznosc rzutow z dystansu jest lepsza po ich stronie.
Bucks to przypadek, Jazz to kolektyw przy tym przeciwniku. Sa w grze, wczorajsza gra ich duzo nie kosztowala a odleglosc z Chicago do Milwaukee nie jest znaczaca, a wrecz bliziutko. Dobra gra Haywarda i Favorsa na tle slabszych i mniej zdyscyplinowanych (poczatek karier) Antenaeakupo i Parkera, da Jazz zwyciestwo, jak i bardziej dojrzaly basket. Na poz nr dwa Mack nie bedzie ustepowal w obronie i ataku ( zwlaszcza rzuty z dystansu )Middeltonowi.
A wiec :

Wygrana Utah Jazz
Kurs 2.05
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
To są moje dwa pierwsze typy na dzisiejszy wieczór związany z najlepszą ligą koszykarską świata.

???? Portland Trail Blazers @ Dallas Mavericks -&gt; Dirk Nowitzki over 20.5 pkt @1.87 ✅ 40 pkt

???? Orlando Magic @ Toronto Raptors -&gt; Kyle Lowry over 22.5 pkt @1.87 ⛔ 18 pkt
Oba typy z Betano.
To są moje dwa pierwsze typy na dzisiejszy wieczór związany z najlepszą ligą koszykarską świata. Na pierwszy ogień idzie weteran na parkietach NBA, czyli obywatel naszych zachodnich sąsiadów. Mavs podejmą w American Airlines Center Lillarda i spółkę. Gram over Nowitzkiego, gdyż ten ostatnio jest w niezłej formie. Dużo występuje na pozycji nr 5, a więc na centrze. Dirk w obecnym sezonie notuje 18.4 PPG. Nowitzki dysponuje dobrym rzutem z midrange&#39;a, świetnie czuje się też w pomalowanym, a do tego jak na silnego skrzydłowego (jego nominalna pozycja) przystało umie też rzucić zza łuku. Patrząc przez pryzmat tego, że jego match up&#39;em będzie Mason Plumlee, zdecydowałem się zagrać linię, która wynosi 20.5 pkt. Sądzę, że mistrz NBA z 2011 roku jest w stanie zrobić w tym meczu over. Tym bardziej, jeśli zabraknie Parsonsa. Wtedy Dirk może dostać jeszcze większą ilość minut, a dobrze wiemy, że ekipa z Teksasu wciąż musi bronić swojej pozycji na Zachodzie, bo wciąż walczą o Play-Offy chociażby z Rockets czy Jazz.
Drugi typ na rozgrywającego Raptors jest spowodowany wyborną formą Lowry&#39;ego w ostatnich tygodniach. Kyle niemal dorównuje DeRozanowi w ilości punktów zdobywanych na mecz. Dysponuje bardzo dobrym dryblingiem, często penetruje pomalowane, a w dodatku ostatnio jest jednym z lepszych zawodników w NBA, jeśli chodzi o rzuty za 3 punkty. Jeśli Magic w jakiś sposób się postawią, to Lowry spędzi na parkiecie wystarczającą ilość minut do tego, by przekroczyć linię 22.5 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBa
Data, godzina: 21.03.2016 1-30
Spotkanie: NY Knicks - Sacramento Kings
typ: Rondo over 12 asyst
kurs: 1.85
buk: unibet

Analiza:
Dzis typ z troche innej beczki. W nowojorskiej Madison Square Garden spotkaja sie zespoły pozbawione juz szans na play off. Zarówno Knicks jak i Kings mają oodpowiednio siedem i osiem zwyciestw straty do ósmych zespołów w swoich konferencjach co na nieco ponad dziesięć meczy przed końcem sezonu regularnego nie daje szans na play off. Szkoda mi zwłaszcza Króli i ich lidera Cousinsa, który choć graczem jest świetnym to zaszufladkował się w Sacramento i nie ma tu szans na odniesienie sukcesu. A trochę to dziwne, bo ostatnie wzmocnienia dawały nadzieje, bo do niego dokoptowano ostatnio Rudy Gaya i Marco Bellinelliego, a w przed tym sezonem doszedł Rondo, który w ostatnich latach wyrobił sobie markę jednego z najlepszych playmaykerów na parkietach NBA. I Rajon po kiepskim poprzednim sezonie gdzie notował najniższy współczynnik asyst od siedmiu sezonów w tym znów gra rewelacyjnie. W lidze nie ma lepiej podawającego gracza od byłej gwiazdy Celtics bo drugi Westbrook jest gorszy od niego az o 1,5 asysty na mecz, a to jest przepaść. Rajon średnio notuje ich aż 11,9, a co najważniejsze jest bardzo regularny jesli chodzi o te statystyki. Ale nie dziwi mnie to, ze Rondo odżył w Sacramento, bo z Cousinsem tworzą bardzo ciekawy i skuteczny duet. Co prawda nie ma wyników zespołu, bo do tego potrzeba wsparcia, ale oboje śrubują swoje statystyki. Poza tym ze Rondo jest liderem asystentów to ma ogromny wpływ na to, że Cousins jest czwartym strzelcem w całej lidze a sam notuje najlepszy sezon w zawodowej karierze. Dzis stawiam na kolejna dobrą współprace tych raczy, bo Knicks do potentatów nie należa. A Królowie są bardzo ofensywną ekipa i to dziś powinni pokazać w Nowym Jorku. Stawiam na over dwunastu asyst Rondo. W ostatnich meczach Rondo notował srednio 12-13 decydujących podań, gorzej wyglądało to gry grał przeciw takim obrońcom jak Irving czy Leonard, ale akurat gracze Cavs i Spurs to absolutnie najlepsi defensorzy ligi, czego nie można powiedzieć o Calderonie czy Vujaciciu, którzy beda starac sie utrudniac rozgrywanie piłki Rajonowi. Moim zdaniem typ warty uwagi. Stawiam na over asyst Rondo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom