>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Marzec 2016

Status
Zamknięty.
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Utah walczy do końca o zapewnienie sobie miejsca w play-off, a Golden State gra b2b zatem wydaje się, że Jazzmani nie są bez szans w kolejnym starciu. Aktualnie prezentują całkiem dobrą formę na ostatnie 10 meczy 8 wygranych. Wcześniej mieli nawet serial 5 porażek z rzędu teraz natomiast niemal wszyscy gracze są zdrowi, już od dobrych kilku gier jest dostępny Gobert, Favors. Znając Jazz możemy być pewni, że zobaczymy kawał dobrej defensywy co może skutkować niezbyt wysokim wynikiem tej rywalizacji. Nie sądzę żeby tempo gry było zabójcze, gdyż gospodarze raczej będą spowalniać akcje przyjezdnych i zagrają na wymęczenie GSW. Takie granie dzień po dniu pod koniec sezonu zasadniczego jest na pewno wyczerpujące. Golden idzie po rekord, Utah idzie po awans co raczej wpłynie na to iż zobaczymy w miarę wyrównane spotkanie.

Utah - Golden State =&gt; Utah +10 =&gt; 1,32 ✅
Utah - Golden State =&gt; Under 211 =&gt; 1,40 ✅
AKO =&gt; 1,84

BET365
PS. Jazzmani na własne życzenie przegrali - 4/14 z osobistych w ostatniej kwarcie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Calkowicie podpisuje sie pod slowami kolegi wyzej. Jazz w bardzo dibrej dyspozycji. U siebie potrafia zagrac wspaniale w obronie. Wiadomo, ze Golden State ida po rekord, ale grajac b2b beda mieli bardzo trudne zadanie. To czwarte spotkanie w tym sezonie miedzy Jazz a Warriors. U siebie wojownicy na luzie klepneli Jazzmanow, ale w spotkaniu wyjazdowym byl close game.

UTAH-GOLDEN STATE 1 @ 2.55⛔
b365
 
fazi2007 77

fazi2007

Użytkownik
Na ile jest to wiarygodne?

Jeśli GSW wyjdą pełnym składem, według mnie będą chcieli za wszelką cenę wygrać. Obecnie zostało 8 meczy do końca sezonu zasadniczego. Mają rekord jak narazie 67-7, więc mogą przegrać jedynie 2 mecze z pozostałych 8, żeby pobić legendarny rekord Bulls. Myślę, że jest to dla nich równie ważne co mistrzostwo.
I teraz spójrzmy jakich rywali mają w ostatnich 8 kolejkach, kolejno:
Utah Jazz (A)
Boston (H)
Portland (H)
Minnesota (H)
Spurs (H)
Memphis (A)
Spurs (A)
Memphis (H)

Bardzo ciężki grafik, dwa mecze z SAS jeszcze przed nimi. Wątpię czy dziś odpuszczą. Dla mnie value w tym meczu, 1.60 na Mistrzów.
 
P 441

polish.hammer

Użytkownik
Sacramento-Washington
Typ: handicap -3.0 pkt Washington
Kurs: 1.90
Godz: 4:05
Buk: bet365

Dzisiejszej nocy zachecam, a wrecz zdecydowanie zalecam gre na minimum ponad 3 pkt zwyciestwo Washington Wizards nad Sacramento Kings.
Dzis krotko i rzeczowo. Washington jest b2b. Wczoraj gralo nad rankiem polskiego czasu (podobnie jak dzis) wyjazd z Warriors. Zaprezentowali sie bardzo dobrze, sprawiajac wrazenie iz sa w stanie nawiazac walke o zwyciestwo. Bylo tak do pierwszej polowy meczu. Lecz to nie ich &quot;wina&quot; ze nie podolali zadaniu. Obecnie z takim stylem gry Warriors, skutecznoscia jak i wykorzystywaniem z pelna premedytacja kazdego bledu przeciwnika nikt by nie byl i nie jest wstanie obecnie rywalizowac (nawet dawne druzyny bylyby bezradne, nie te tempo/intensywnosc). Wizards spisali sie mimo tego bardzo przyzwoicie i to jest dobry prognostyk przed dzisiejszym starciem. Walcza o play off (raczej chca zapomniec, iz juz po play off ???? ) i graja na 1000% o kazde zwyciestwo dzis i jutro. Dalej beda kontynuowac dobre tempo, choc mimo tego iz zostawili wczoraj dobre wrazenie, &quot;spalili&quot; sie w grze zdecydowanie na skutecznosci . Wiedzac jak wazne jest kazde posiadanie i ewentualna strata (zwlaszcza Wall-niska skutecznosc i silowanie rzutu, ktorego defakto nie posiada). Dzis nie bedzie takiej presji i naporu ze strony przeciwnika. Dzis przeciwnik gra bardziej towarzysko. W Washingtonie pelna obsada, cala rotacja dostepna. Za to pod znakiem ? w Sacramento wystepy Rondo, Guy&#39;a i Cosuins&#39;a (jak zagra to niewielkie minuty). A nie zagra napewno Belinelli. Druzyna wypoczeta, choc nie zainteresowana zadna rywalizacja, tu juz zarzad mysli o przyszlym drafcie. Niestety nikt tam nie zachowa koncentracji na pelne 48 minut i zdecydowanie nie beda tym zainteresowani. Nawet przy pelnych skladach rotacja Wash jest ma wyzszym obecnie poziomie. Dobrze pamietam ich poprzednie rywalizacje. Jeszcze raz zachecam do tego typu na wygrana Wash -3.0 pkt @1.90.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
quintana 425

quintana

Użytkownik
Na ile jest to wiarygodne?

Jeśli GSW wyjdą pełnym składem, według mnie będą chcieli za wszelką cenę wygrać. Obecnie zostało 8 meczy do końca sezonu zasadniczego. Mają rekord jak narazie 67-7, więc mogą przegrać jedynie 2 mecze z pozostałych 8, żeby pobić legendarny rekord Bulls. Myślę, że jest to dla nich równie ważne co mistrzostwo.
I teraz spójrzmy jakich rywali mają w ostatnich 8 kolejkach, kolejno:
Utah Jazz (A)
Boston (H)
Portland (H)
Minnesota (H)
Spurs (H)
Memphis (A)
Spurs (A)
Memphis (H)

Bardzo ciężki grafik, dwa mecze z SAS jeszcze przed nimi. Wątpię czy dziś odpuszczą. Dla mnie value w tym meczu, 1.60 na Mistrzów.
Całkowicie. Okolo 18 Dragic był GTD, już nie jest i będzie grał na pewno.

Co do typu to pewnie nie odpuszczą, przecież za cos im się płaci, a poza tym chcą pobić rekord Bulls. Ale przeciwnik to nie jest pietruszka i może tutaj namieszać, dlatego ten mecz omijam. Znając życie Warriors wygrają z 110:90, ale wole nie ryzykować.
 
S 6

soshyman

Użytkownik
może zadam głupie pytanie, ale co oznaczają skróty: b2b, GTD, ATL albo ATS ? z góry dzięki za odpowiedź.
B2b - back to back czyli mecze dzień po dniu
GTD game time decision czyli decyzja czy zawodnik zagra przed meczem
ATS - AST to all star gamę
ATL nie rozumiem może Atlanta :p
/ Do skasowania jak wyjaśnione.
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam Panowie. Z racji tego, że na polu koszykarskim nie jestem wielkim specem, ale od jakiegoś czasu śledzę dział NBA (POLISH.HAMMER respect ;) ) i szczerze staję się powoli fanem koszykówki zza oceanu, chciałem zapytać was o rację bytu następującego typu.
Toronto Raptors vs Atlanta Hawks. Przeglądając statystyki rzutowe obu zespołów wpadł mi w oko typ over 193,5 punktów --&gt;1.5 Betano. Będę wdzięczny za kilka słów czy ten typ ma sens i czy można spróbować go zagrać ???? pozdro!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
piotrovsky 55

piotrovsky

Użytkownik
B2b - back to back czyli mecze dzień po dniu
GTD game time decision czyli decyzja czy zawodnik zagra przed meczem
ATS - AST to all star gamę
ATL nie rozumiem może Atlanta :p
/ Do skasowania jak wyjaśnione.

śmiem twierdzić, że się mylisz a tym &quot;ATS - Against the Spread, czyli po prostu gra przeciw handicapowi wystawionemu przez buka.&quot; czyli granie w strone underdoga
 
P 441

polish.hammer

Użytkownik
Witam Panowie. Z racji tego, że na polu koszykarskim nie jestem wielkim specem, ale od jakiegoś czasu śledzę dział NBA (POLISH.HAMMER respect ;) ) i szczerze staję się powoli fanem koszykówki zza oceanu, chciałem zapytać was o rację bytu następującego typu.
Toronto Raptors vs Atlanta Hawks. Przeglądając statystyki rzutowe obu zespołów wpadł mi w oko typ over 193,5 punktów --&gt;1.5 Betano. Będę wdzięczny za kilka słów czy ten typ ma sens i czy można spróbować go zagrać ???? pozdro!
Czyste 50/50 ze wskazaniem na NIE !
W tym meczu moze pasc nawet 170 i mniej pkt. Takie Toronto jak dzis nie nawiaze walki odpuszcza spotkanie i liderzy &quot;czytaja gazete&quot; na lawce. Mecz bez wielkiego tempa moze/a raczej powinien sie odbyc. Jakiekolwiek absencje ciagle nie potwierdzone. Poszukaj gdzie indziej swego &quot;wyboru&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
thejet 2K

thejet

Użytkownik
31/03/2016 03:00 CET
Utah Jazz (+4.5) - Golden State Warriors
1.90 (Pinnacle)
5/10
Wszystkie topowe ekipy już oszczędzają swoich zawodników i dają im odpoczynek w ostatnich meczach - OKC (Durant, Ibaka), Cavs (LeBron) czy Spurs (prawie wszyscy z S5). Warriors gra całym składem i chce pobić rekord Bulls. Są b2b, gdzie kluczowi zawodnicy zagrali po 30-minut lub więcej - inaczej pewnie byliby oszczędzani.
Patrząc na terminarz Warriors do końca sezonu to jest ich drugi najtrudniejszy mecz obok wyjazdowego ze Spurs. Utah weszli ostatnio w doskonałą formę (8 wygranych - 2 porażki), a ostatni mecz to wisienka na tocie i rozbicie Lakers. Utah ogółem od wielu lat jest mocarną ekipą we własnej hali, a przy tej formie powinni postawić mega trudne warunki Warriors. Zagrałbym czystą wygraną Utah - ale nie chochlą, a łyżką.
31/03/2016 04:30 CET
Los Angeles Lakers (+10.5) - Miami Heat
1.94 (Pinnacle)
5/10
Handicap dosyć wysoki, a wszyscy zawodnicy Heat S5 są urodzeni w latach 80&#39;. To ekipa weteranów, która gra ekonomicznie i jak najmniejszym nakładem sił. Lakers są obudowani z młodych zawodników, którym powinno chcieć się biegać, a w końcu też powinni załapać lepszy mecz rzutowo, bo ostatnio była tragedia. To też jeden z najlepszych obok OKC meczów pożegnalnych dla Kobe&#39;go, który od dawna rywalizował z Wadem, a dzisiaj nadszedł ich ostatni pojedynek w życiu.
Liczę szczególnie na Angelo, Clarksona i Randle&#39;a - przyszłość LAL, która w drugiej części sezonu gra lepiej i przy ekonomicznych Heat powinni połatać handicap.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Linia w meczu Cavs - Nets, ktora mnie interesuje to 219,5. Lubię zaglądać w historię gdyż często można wyciągnąć trafne wnioski, zatem co tym razem warto podkreślić? Obie ekipy rozegrały między sobą około 70 spotkań, gdzie tylko 2 razy bariera 219 punktów została przekroczona. Ostatnie tego typu spotkanie miało miejsce 4 sezonu temu, gdzie oglądaliśmy dogrywkę i mecz zakończył się wynikiem 122:117. Może dla wielu osób historia h2h nie ma znaczenia, dla mnie natomiast jest główny wyznacznik doboru typów.
Cavs aktualnie zajmuje 1 miejsce konferencji Wschodniej, a po piętach depcze im Toronto , które dziś w nocy wygrało z Atlanta. Kawalerzyści spotkania z takimi słabymi rywalami muszą wygrywać (Brooklyn okupuje przedostatnie miejsce konferencji), gdyż w następnych meczach czeka na nich m.in Atlanta i Charlotte. Liczę na dobrą defensywę i w miarę zdecydowane zwycięstwo gospodarzy.
Portland i Boston walczą o jak najwyższe rozstawienie w play-off. Obie ekipy potrafią mocno punktować, natomiast dziś wydaje się, że obie mocno popracują w defensywie i nie zobaczymy więcej niż 220 punktów. W ostatnich 35 bezpośrednich meczach linia ta nie została przekroczona ani razu.

Cleveland - Brooklyn =&gt; Under 219,5 =&gt; 1,40 ✅
Portland - Boston =&gt; Under 221,5 =&gt; 1,43 ⛔
AKO =&gt; 2,00

Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Na LAC z Oklahomą jest aktualnie 9,25 w oddsring, limit 720zł, moim zdaniem warto zagrać teraz,
bo na gospodarzy będzie 1,2 (tak ja bym wystawił), więc trochę złotówek bez ryzyka można otrzymać, ciekaw jestem jak widzą to inni i zwłaszcza oddsmakerzy ????

na Oklę z mega osłabionym San Antonio było 1,1 w pinku tak dla porównania, ostatnio z LAC
kursy wyglądały tak

http://www.flashscore.pl/mecz/jV4eWQcQ/#zestawienie-kursow;home-away;koniec-po-dogrywce

a mecz odbywał się w sumie niedawno.
 
gonerka 0

gonerka

Użytkownik
a co myślicie o Huston Rockets z Chicago Bulls?. Chicago na razie poza pierwszą ósemką
a Huston 7 miejsce. Chicago bez Joakima Noaha, a Taj Gibson, Derrick Rose i Cameron Bairstrow są na Game Time Decision, myślicie że Chicago ma szanse jakieś zaskoczyć? bo kurs ciekawy @2.91 (z dogrywką).
Tak Samo Pelicany z Denver Nuggets. Pelicany 12 miejsce, Nuggetsi 10 miejsce. i teraz pytanie. Pelikany to nawet niezła ekipa u siebie.. no ale właśnie kurs @2.73... chyba jest dlatego bo kontuzjowany jest Anthony Davis.. myślicie że jakiekolwiek szanse bez niego mają na odniesienie zwycięstwa? ????
Proszę podać nazwę bukmachera. //K@mil
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Wszystko jest możliwe w nba. Żeby nie szukać daleko Heat przegrało dziś z Jeziorowcami, a ciasno mają w tabeli że ho ho. ;)
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Houston w niemal pełnym składzie natomiast w Chicago pod znakiem zapytania stoi występ Rose&#39;a i Gibsona. Jeśli nawet obaj zagrają to i tak nie wróże im zwycięstwa. Rakiety u siebie mają bilans 20W-16L, Chicago na wyjazdach 13W-23L. Bulls mimo tego, że cały czas liczą się w walce o awans do najlepszej 8 Wschodu to i tak przed ostatnim dramatycznym zwycięstwem z Indiana zaliczyli serial 4 porażek pod rządu 2xKnicks, 1xOrlando, 1xAtlanta zatem forma nie jest najwyższa. Houston może nie błyszczy, ale w domu radzą sobie całkiem nieźle. W ostatnim miesiącu wygrana z Memphis, Minnesota, Toronto, a porażki z LAC i Utah oczywiście na własnych śmieciach. Na wyjazdach grają w kratkę i zwycięstwa przeplatają porażkami. Wydaje się, że zobaczymy mecze walki gdzie zobaczymy niezbyt dużo punktów, a końcowe zwycięstwo zgarnął gospodarze.
W ramach ciekawostki Chicago ostatni raz wygrało w delegacji z Rakietami 17 listopada 2010 roku, a linia 223 została przełamana tylko dwukrotnie w 2001 i 2010 roku po dogrywkach...

Houston - Chicago =&gt; Houston -2 =&gt; 1,41 ⛔
Houston - Chicago =&gt; Under 223,5 =&gt; 1,40 ✅
AKO =&gt; 1,97

BET365
 
rob91 92

rob91

Użytkownik
Na LAC z Oklahomą jest aktualnie 9,25 w oddsring, limit 720zł, moim zdaniem warto zagrać teraz
Akurat bukmacherzy poszli w inną stronę Szefie, bo w tym momencie jest nawet 15.00 w bet365.
Rzecz w tym, że podobnie jak SAS, czołówka Clippers będzie odpoczywać po grze poprzedniej nocy.
Niemniej kurs przesadzony.
Ja gram +20.5 Clippers @1.40 Unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom