>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Marzec 2016

Status
Zamknięty.
mikeluke24 23

mikeluke24

Użytkownik
Idę twardo w Houston, bo na chwilę obecną liczy się tylko awans. Mają kłopoty, no ale na chwilę obecną to chyba tylko Warriors i Spurs ich nie mają. Kurs spadł, zdążyłem zagrać po wyższym. Zobaczymy, sądzę jednak że wygrają, może i nawet po dogrywce.
 
M 0

masterafro

Użytkownik
Witam, forum śledzę od dłuższego czasu ale teraz postanowiłem zabrać głos. Mianowicie, oglądałem prawie całe wczorajsze spotkanie gortrat i spółki i grali oni o niebo lub dwa lepiej od cavs. Jeżeli dzisiaj obrona cavs będzie równie dziurawa co wczoraj nie zdziwię się małego blow outu indiany ( jeśli wszyscy kluczowi zawodnicy staną na wysokości zadania ). pozdrawiam Stawiam Indiane live 3.60 UNIBET
 
seelowe 43

seelowe

Użytkownik
Witam, forum śledzę od dłuższego czasu ale teraz postanowiłem zabrać głos. Mianowicie, oglądałem prawie całe wczorajsze spotkanie gortrat i spółki i grali oni o niebo lub dwa lepiej od cavs. Jeżeli dzisiaj obrona cavs będzie równie dziurawa co wczoraj nie zdziwię się małego blow outu indiany ( jeśli wszyscy kluczowi zawodnicy staną na wysokości zadania ). pozdrawiam Stawiam Indiane live 3.60 UNIBET
Dziś wraca Lebron James do rotacji Cavs i to podejrzewam bardzo zły więc będzie chciał się odegrać. Do tego Indiana słabo się w ostatnich tyg prezentuje, może nie tylke Indiana co lider George od którego zależy sporo. lepiej odpuścić.
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Drdreep
Tak uwazam ze sa dobrzy w obronie. To ze teraz to wyglada jak wyglada, to zasluga zmiany stylu. Przyspieszyli gre i to znacznie, ale nadal potrafia zagrac solidnie w obronie. Twierdzisz ze nie zajda daleko? No moim zdaniem dalej niz do finalu nie zajda.
 
karolpdk 163

karolpdk

Użytkownik
Może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego w samej końcówce meczu trener Bostonu dzisiaj zdjął z parkietu Isaiah Thomasa zastępując go Smartem ?
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego w samej końcówce meczu trener Bostonu dzisiaj zdjął z parkietu Isaiah Thomasa zastępując go Smartem ?
Zdjął go na akcję defensywną, po czym wrócił asystował przy trój e I znowu zszedł przy akcji bronionej. Sa lepsi obrońcy od niego w Bostonie.
 
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
Panowie chciałbym się dowiedzieć co myślicie o takim dublu na dzisiejszą noc:

NYK - Portland -3.5✅
Mavs - Orlando over 210.5✅

ako: 2.80 w fortunie ✅

Jeśli chodzi o 1 typ to jak dla mnie Knicks są na trochę innym biegunie niż Portland, Jak się ich trochę przyciśnie w obronie to mają mega problemy (Heat to pokazało ostatnio) ogólnie ich gra z drużynami z górnej połówki tabeli ostatnio słabo wygląda, jak dla mnie Portland spokojnie powinno ich pokonać ale co wy o tym meczu sądzicie?

2 mecz to over w Dallas, który przyszedł mi do głowy oglądając ostatnie mecze obu drużyn i ich zdobycze punktowe - Mavs 128 z Volves, 122 z Nuggets, 103 z OKC, 129 z 76ers - widać że grają bardzo ofensywnie z słabszymi zespołami a za taki też uważam Magic, który jednak też lub sobie powrzucać do kosza. Myślę ze over powinien wejść, jednak zastanawiam się tez nad zastąpieniem go overem na punkty Mavs - 107.5✅ @1.81 lub 109.5✅ @2.1 (kursy z fortuny) Jakby ktoś się mógł wypowiedzieć to będe wdzięczny.

Lekko, łatwo i przyjemnie ✅✅
 
chamberlain 451,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Charlotte Hornets - Phoenix Suns
Kemba Walker over 22.5 pkt @ 1.87 ✅
Charlotte Hornets under 108.5 pkt @ 1.95 ⛔
Betano
Ostatni mecz Kemba zapewne chciałby szybko zapomnieć, tylko 9 pkt z 15 prób, w tym 0/7 zza łuku nie wygląda zbyt dobrze, ale zawiódł cały zespół, tylko 76 pkt, 33.3% punktów z pola, 21.9% zza łuku, teraz nadarza im się okazja do małego odbicia sobie za ten słaby mecz. Przyjeżdżają Phoenix, które wiadomo jak są osłabieni, wróciło kilku zawodników, niedługo przewidywany jest powrót Knighta, choć w drodze 4 wyjazdowych spotkań jakie czeka teraz Słoneczka nie wystąpi. Walker jest główną strzelbą zespołu, obok Batuma i Kidda-Gilchrista, który nie tak dawno wypadł z rotacji, dostaje sporo minut, rzutów tak samo, jeśli tylko skuteczność dopisze to 23 pkt powinien wykręcić, tym bardziej, że Phoenix nie imponuje w obronie.
Drugi typ to trochę takie przeciwieństwo, tego co napisałem w pierwszym, niby Phoenix nie imponuje w obronie, ale czy stać Hornets na rzucenie aż 109 pkt? Swoje mecze wygrywają głównie dzięki dobrej defensywie, za dużo atutów w ataku nie mają, Kemba to za mało, wystawioną dzisiaj linię w tym roku pokryli tylko 4 razy, u siebie mocno underowe wyniki, tu również powinno być bez szaleństw.
New York Knicks - Portland Trail Blazers
Portland Trail Blazers over 105.5 pkt @ 1.83 ⛔
Betano
Tu krótko, jak Portland radzi sobie w ofensywie nie trzeba nikomu mówić, w niektórych meczach widziałem już na nich linię w granicach 110 pkt, dzisiaj 105.5 pkt ze słabymi w obronie Knicksami myślę, że warto pobrać. Portland przegrali w tym sezonie dosyć pechowo z Knicksami dwoma punktami, rzucając 110 pkt, teraz pora na rewanż, jeśli nie rzucą tych 106 pkt to naprawdę będę bardzo zdziwiony.​
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Chamberlain

Bardzo fajny typ na over Portland. Blazers zagrali dobre spotkanie z Pacers i co wazne ich atak nie byl oparty tylko na duecie Lillard-McCollum. Reszta druzyny a zwlaszcza Henderson i Leonard zagrali na dobrym poziomie. Knicks na chwile obecna w obronie bardzo slabo. Ogolnie PTB wyglada bardzo dobrze i kreca wysokie wyniki. Szybkie tempo powinno jeszcze bardziej pomoc.

Co do underu Hornets to mam mieszane uczucia. Sklad maja dobry i moga postrzelac, ale z kolei jutro tez graja, wiec moze beda chcieli ograniczyc czas starterow. Wiem ze jutro to tylko Philadelphia, ale przy obecnym ukladzie tabeli to kazdy mecz jest wazny
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Chamberlain

Bardzo fajny typ na over Portland. Blazers zagrali dobre spotkanie z Pacers i co wazne ich atak nie byl oparty tylko na duecie Lillard-McCollum. Reszta druzyny a zwlaszcza Henderson i Leonard zagrali na dobrym poziomie. Knicks na chwile obecna w obronie bardzo slabo. Ogolnie PTB wyglada bardzo dobrze i kreca wysokie wyniki. Szybkie tempo powinno jeszcze bardziej pomoc.

Co do underu Hornets to mam mieszane uczucia. Sklad maja dobry i moga postrzelac, ale z kolei jutro tez graja, wiec moze beda chcieli ograniczyc czas starterow. Wiem ze jutro to tylko Philadelphia, ale przy obecnym ukladzie tabeli to kazdy mecz jest wazny
Hornets bazują bardzo na grze zza łuku. Phoenix gra szybko i wg. mnie ta linia jest prawidłowa. Hornets powinni dochodzić raczej łatwo do pozycji i w mojej ocenie to trochę loteria.
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Hornets bazują bardzo na grze zza łuku. Phoenix gra szybko i wg. mnie ta linia jest prawidłowa. Hornets powinni dochodzić raczej łatwo do pozycji i w mojej ocenie to trochę loteria.
Dlatego napisalem ze mam mieszane uczucia.
Duzo bedzie zalezalo od dyspozycji gosci. Jesli sie postawia, to szansa na over jest, ale jesli po 3q bedzie pozamiatane to Hornets moga wpuscic drugi garnitur
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Trochę niezrozumiały kurs na Heat, bo moim zdaniem tutaj powinno być nie więcej jak 1,2. Być może kurs poleci jak pójdzie oficjalka czy Rose gra, bo na ten moment jest GTD. W każdym razie - uważam, że nawet z Różą ciężko będzie cokolwiek wskórać przeciwko Miami. Co prawda Bulls w okrojonym składzie pokonali Raptors, Lakers (z Rose&#39;m) i Wizards, tak wszystko to miało miejsce w Chicago. Na wyjazdach w ostatnim czasie 5-meczowy losing streak. Miami w zasadzie zagra bez Krzyśka Bosha, poza tym nic nie wskazuje na to, aby miał ktoś dodatkowo wypaść przed meczem. Głębia składu zdecydowanie na korzyść Heat, jeszcze lepiej wygląda po dołączeniu do ekipy Joe Johnsona, który doda od siebie sporo na atakowanej połowie, a i na bronionej skrywa duży potencjał (mimo wieku). Najjaśniejszy punkt Bulls i na tę chwilę pierwsza opcja - Pau Gasol - ma ciężki matchup, bo zagra na przeciw jednego z najlepszych (jeśli nie najlepszego) rim protectora jakim jest Hassan Whiteside. Oczywiście Pau arsenał ofensywny ma ogromny i z półdystansu również sieje postrach, z kolei Whiteside nie jest już tam tak efektywny, jak pod koszem, to może zrobić miejsce do wjazdów... ale na tę chwilę w Bulls nie ma kto wjeżdżać, bo obwód złożony z Moore&#39;a i Snella jest po prostu zabawny. Na wschodzie jest niewyobrażalny ścisk i w tej sytuacji nie widzę Bullsów, moim zdaniem Heat pójdą po łatwe zwycięstwo.
Jak pójdzie oficjalka dotycząca tego, że nie gra Rose myślę, że można będzie grać meczowy under. Heat preferują raczej wolne tempo, do tego bardzo dobrze bronią, a Bullsom będzie brakować wówczas siły ognia, ale to napiszę na ten temat później najwyżej.
Typem, który chciałbym dorzucić do Miami jest Hornets. Jak już wspomniałem wyżej - na wschodzie ścisk, 4 drużyny ze współczynnikiem 0,517, w tym Hornets, którzy mają stosunkowo łatwy mecz dziś w nocy i Bulls, którzy - wręcz odwrotnie - mają ciężką przeprawę na Florydzie. Każde zwycięstwo jest na wagę złota i nie sądzę, aby Charlotte pokpiło sprawę. Suns w tym sezonie zaczęli dobrze, celowali nawet w PO, ale z każdym kolejnym tygodniem było coraz gorzej. Najpierw problemy z Markieffem, potem kontuzja Bledsoe i już było wiadomo, że Słońca mają po sezonie. W tym momencie Phoenix mogą czekać jedynie na loterię draftu i osuwać się na dno w celu uzyskania jak najlepszego picku. Na ten moment w składzie Phoenix nie ma żadnego gracza wyróżniającego się ponad przeciętność. Ostatnio co prawda wygrali z Grizzlies, ale to zwycięstwo - które przerwało 13 meczowy losing streak - powinno im wystarczyć na kolejne 13 (lub więcej) meczów. Jak już wspomniano wyżej - Suns preferują szybkie tempo i Hornets nie powinni mieć większych problemów z dochodzeniem do łatwych pozycji rzutowych. Moim zdaniem pewne zwycięstwo Szerszeni.
Miami Heat @ 1,43 129:111
Hornets/Hornets @ 1,36 68:42; 126:92
AKO: 1,95
✅
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Dzis jakos zaden typ nie rzucil mi sie wyraznie w oczy. Idac w small play zagram cos takiego

Lou Williams over 14.5
ako:2.0⛔

Qrcze zagral tylko ponad 9 minut

Betcity wystawilo najlepszy kurs na taka linie. Kobe out, zatem zdobywanie punktow przejdzie na Lou, Russela i Clarksona. Moim zdaniem linia wygorowana nie jest. To nie bedzie spotkanie, w ktorym zobaczymy gre obronna, bo obie druzyny bronic nie potrafia. Tu bedzie tylko gra po atakowanej stronie parkietu. Nets bronia bardzo slabo, a na obwodzie jeszcze gorzej. Williams formą nie zachwyca, ale juz kilka razy pokazal sie z dobrej strony.
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Miami Heat vs. Chicago Bulls over 201 pkt. @1.91 (betsafe) ✅ ✅
Linia dosyć wysoka jak na te underowe zespoły, bo jak wspomniał @Anderson_Silva Heat preferują raczej wolne tempo, do tego Wade dziś powiedział, że będą bronić swojego terytorium. Natomiast powiedział też, że chcą za wszelką cenę wygrać. Do tego świeże info, że wraca Rose więc Byczki tego meczu łatwo im nie oddadzą. Nie polecam grać za dużą stawkę, rzucam tutaj bardziej kasę po to żeby obejrzeć ciekawy mecz z większymi emocjami. Liczę, że zespoły będą grać twardo i będzie sporo osobistych co ułatwi mi wejście typu.
 
kamyqq 7

kamyqq

Użytkownik
Podkręcił kostkę z OKC, a raczej Westbrook na niego spadł. Później po powrocie z szatni niby wszystko ok ale możliwe, że dadzą mu troche więcej &quot;luzu&quot; w tym meczu. Na injury reportsach też jest &quot;questionable&quot; na dzisiejsze spotkanie z Hawks
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom