>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA offseason & preseason 2010 - dyskusja i wolne typy

Status
Zamknięty.
j.will 150

j.will

Użytkownik
dokładnie.
Dzis Grubo tzn za jakąs 100zł - dla mnie to grubo postawiłbym na Mavericks - phoenix w rozsypce bez stoudomire sklejają nową ekipe ???? 1.70 na mavs to dobry układ
 
B 0

baran

Użytkownik
czy można przegrać mecz prowadząc 88-81 na 15 sekund do końca regulaminowego czasu ? otóż można, polecam obejrzeć sobie końcówkę meczu Nets-Phila
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
To nie do końca tak. Trenerzy mają już w zasadzie ustawiony skład na sezon zasadniczy, oszczędzają zawodników żeby nie doznali jakiegoś poważniejszego urazu który wykluczyłby ich z sezonu zasadniczego. Ale np. Orlando gra podstawowym składem od początku swoich spotkań i ja na nich już sporo ugrałem ;p
 
L 51

legionista880

Użytkownik
To nie do końca tak. Trenerzy mają już w zasadzie ustawiony skład na sezon zasadniczy, oszczędzają zawodników żeby nie doznali jakiegoś poważniejszego urazu który wykluczyłby ich z sezonu zasadniczego. Ale np. Orlando gra podstawowym składem od początku swoich spotkań i ja na nich już sporo ugrałem ;p

ja gram handicapy i nie ma opcji zebym nie wiedzial ile minut starterzy zagraja nie bede ryzykowal krycia linii badz ich lamania przez 19-latkow ktorzy z wielka gra w nba maja bardzo malo wspolnego
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Ja gram sporo dodatnich handicapów które wchodza, i zauważyłem że lepiej stawiac dodatnie niż ujemne, więcej wchodzi w meczach przedsezonowych ;)
 
L 51

legionista880

Użytkownik
to podaj tutaj typ a nie piszesz ze wszystko wchodzi nie dajac zadnych analiz, czekam na jakies typy

sporo z tych graczy co gra w preseson widzialem po kilka minut w zyciu niektorych niewidzialem wcale niektorzy cos mi mowia ale o ich grze nic nie moge powiedziec, jesli znasz cala 18tke dajmy na to nowego Cavs z czego 6-7 nazwisk to kompletne nowosci i na temat kazdego z nich analizujesz matchupy do kolejnych &quot;who the fuck is&quot; przeciwnikow to gratuluje wiedza bijesz 99 procent &quot;interesantow nba&quot; ja potrafie zrobic analizy starterow + 5-6 rezerwowych kazdego teamu NBA ale to jakie sklady sie tutaj prezentuja nie dalbym rady nic zrobic np kursy na dzisiaj Suns - Jazz na gospodarzy 1,35 ja pytam o co kaman?? czy WIzards 1,35!! z Hawks jaka rezerwa musza wyjsc Jastrzebie by grac az takiego underdoga
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Orlando -7.5- Charlotte Bobcats 1,91
Utah Jazz- Phoenix Suns 1 1,46


Moim zdaniem 2 najpewniejsze dziś spotkania. Orlando bardzo dobra forma w meczach preseasonu, Bobki z nowym trenerem nie do końca jeszcze zbudowana drużyna. Utah też wydaje się być w dobrej formie, i według mnie Phoenix jest dziś bez szans, Grant Hill to nie to samo co Amare Stoudemire ;)
 
zynio20 0

zynio20

Użytkownik
Orlando -7.5- Charlotte Bobcats 1,91
Utah Jazz- Phoenix Suns 1 1,46

Moim zdaniem 2 najpewniejsze dziś spotkania. Orlando bardzo dobra forma w meczach preseasonu, Bobki z nowym trenerem nie do końca jeszcze zbudowana drużyna. Utah też wydaje się być w dobrej formie, i według mnie Phoenix jest dziś bez szans, Grant Hill to nie to samo co Amare Stoudemire ;)
Wierutna bzdura, skąd takie informacje ??? ???? Typy trafione ale podpieranie ich czymś takim albo potwierdza to że nie masz bladego pojęcia o sytuacji w klubach, albo po prostu jesteś Krejzi ????
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Larry Brown trenuje zespół 3 sezon, więc nie jest nowym trenerem.

Wszystkie zespoły w pre-season dopiero zaczynają się zgrywać po przerwie letniej i budują jakąś sensowną rotację-co widać po często komicznych wynikach. Charlotte akurat aż takich super poważnych zmian kadrowych nie przeszło (ze s5 Felton wypadł, Chandler też-ale on na końcu zeszłego sezonu w wyniku kontuzji nawet nie łapał się do regularnej gry i nie grał w wyjściowym składzie).

Grant Hill gra jako niski skrzydłowy, chociaż mógłby i na PF. Jeśli w s5 jest Hedo Turkoglu obok Hilla, (a dzisiaj był) to on jest nominalnym PF (może to i fałszywy PF, bo gra bardziej jak SF/SG, ale warunki fizyczne go bardziej do tego predysponuja).
Porównywanie Hilla do Amare jest zupełnie nie na miejscu, bo to zupełnie inni zawodnicy i odgrywali odmienne role w drużynie. Zastępstwem dla Amare mieli być właśnie Turkoglu (chociaż to nie jest PF-ale ma wychodzić jako silny skrzydłowy), oraz Hakim Warrick. Dużo większa odpowiedzialność na tej pozycji będzie też spoczywała na barkach Channiga Frye&#39;a.
Ci wymienieni, a do tego może nawet epizodycznie Jared Dudley i Childress , bedą musieli jakoś załatać dziurę na PF, nie tylko do Hilla to się odnosi. Zupełnie inną kwestią już jest to, czy im się to uda zrobić.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Wierutna bzdura, skąd takie informacje ??? ???? Typy trafione ale podpieranie ich czymś takim albo potwierdza to że nie masz bladego pojęcia o sytuacji w klubach, albo po prostu jesteś Krejzi ????
mu bardziej nie chodzilo chyba(???) o pozycje ale o druga opcje ktora tez jest nieprawda bo druga opcja bedzie Hedo

przyznam szczerze ze tez stawialem wygrana Magic z handi jechali ich w RS dodatkowo stracili tez dwoch waznych graczy Fito mowi ze nie lapali sie do gry powiem jedynie ze takiego goscia jak Chandler dobrze miec w druzynie zawsze z tablic cos zbierze sam G-Force i Jax starcza maksymalnie na 40 wygranych w sezonie a szkoda totalnie zawalone okienko wg mnie, strata Feltona wg mnie rowniez znaczna niedoceniany mocno PG w cieniu tych wielu gwiazdorow w tym momencie wlasnie na pozycji nr 1

mowisz ze Hill moglby grac jako PF no nie wyobrazam sobie jego gry na KG Gasola czy Bosha ???? juz widze tam Hedo jak sam widzisz ma lepsze warunki. bardziej widzialbym go (Hilla) na SG jesli juz zmieniac mu pozycje w rotacji Suns byc moze ze wzgledu na 43 procent zza luku w ostatnim sezonie pytanie czy uda mu sie to podtrzymac w tym jak mysle nie
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Legionista piszesz o pozycjach jakby Suns byli typowym zespołem. A wiadomo, że to zespół bez przypisywania zawodników do konkretnych pozycji. Wiadomo tylko że Nash/Dragić gra na PG a Lopez w środku. Hill z Turkoglu grają po skrzydłach a J-Rich szuka miejsca na obwodzie ale ostatnio co raz częściej gra tyłem do kosza. Dla mnie ta startowa piątka Suns to największa zagadka od wielu lat. Nawet Warriors mieli bardziej typowy skład. Turkoglu który nominalnie będzie grał na 4 ma zaciągi do gry na pozycji rozgrywającego. Lubi mieć piłkę w łapach. Hill mimo że niższy znacznie lepiej zbiera i broni i kto wie czy nie będzie częściej grał bliżej kosza. W obronie będą musieli grać strefą bo inaczej tego sobie nie wyobrażam. Choć według mnie do piątki wskoczy niedługo Warrick. Choć z Sunsami to nigdy nic nie wiadomo. Póki co ich gra wygląda słabiutko.
Dzisiaj mamy kilka ciekawych spotkań. Widzi mi się wygrana Indiany, która sparingi traktuje dość poważnie. Pierwsza piątka gra sporo. Dodatkowo grają dziś u siebie + Darren Collison który będzie pewnie chciał się pokazać swojemu byłem zespołowi. Podobnie Posey. Hornets bez D.Westa. Kurs do zaakceptowania.
Ostrzegam też przed graniem na Boston. Celtics mają napięty terminarz. Ostatnio sporo grali starterzy, dziś więcej pograją rezerwy. Raptors z kolei potwierdzi piątkę na ten mecz : Calderon, DeRozan, Kleiza, Evans, Bargnani czyli starterzy. Faworytem i tak są goście ale ja stawiam na Raptors, którym pozostaje w tym sezonie wygrywanie w Preseason xD
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Legionista piszesz o pozycjach jakby Suns byli typowym zespołem. A wiadomo, że to zespół bez przypisywania zawodników do konkretnych pozycji. Wiadomo tylko że Nash/Dragić gra na PG a Lopez w środku. Hill z Turkoglu grają po skrzydłach a J-Rich szuka miejsca na obwodzie ale ostatnio co raz częściej gra tyłem do kosza. Dla mnie ta startowa piątka Suns to największa zagadka od wielu lat. Nawet Warriors mieli bardziej typowy skład. Turkoglu który nominalnie będzie grał na 4 ma zaciągi do gry na pozycji rozgrywającego. Lubi mieć piłkę w łapach. Hill mimo że niższy znacznie lepiej zbiera i broni i kto wie czy nie będzie częściej grał bliżej kosza. W obronie będą musieli grać strefą bo inaczej tego sobie nie wyobrażam. Choć według mnie do piątki wskoczy niedługo Warrick. Choć z Sunsami to nigdy nic nie wiadomo. Póki co ich gra wygląda słabiutko.
Dzisiaj mamy kilka ciekawych spotkań. Widzi mi się wygrana Indiany, która sparingi traktuje dość poważnie. Pierwsza piątka gra sporo. Dodatkowo grają dziś u siebie + Darren Collison który będzie pewnie chciał się pokazać swojemu byłem zespołowi. Podobnie Posey. Hornets bez D.Westa. Kurs do zaakceptowania.
Ostrzegam też przed graniem na Boston. Celtics mają napięty terminarz. Ostatnio sporo grali starterzy, dziś więcej pograją rezerwy. Raptors z kolei potwierdzi piątkę na ten mecz : Calderon, DeRozan, Kleiza, Evans, Bargnani czyli starterzy. Faworytem i tak są goście ale ja stawiam na Raptors, którym pozostaje w tym sezonie wygrywanie w Preseason xD
rowniez liczylem na Collisona oddanie go z NO to najwiekszy debilizm tego okienka powinni pozwolic odejsc Paulowi w tym skladzie personalnym nie ma szans na PO Paul chcial Arize jest to dobry gracz ale wg mnie jest to wyjscie na bardzo krotka mete, juz mowie dlaczego. Wiadomo ze CP3 odejdzie za 2 lata jesli ktos w ta watpi to naprawde podziwiam tak samo rzekome odejscie Melo do NJ teraz ja pytam po co? wiadomo ze bedzie druga trójka z Amarem i wedlug mnie jest to swietne wyjscie, Paula powinni gdzies wytrejdowac zatrzymali go i tak naprawde niszcza druzyne bo w tym momencie jest totalnie bez przyszlosci zostana jak Cavs czy Toronto teraz, Collison (mimo wczorajszego slabego spotkanie 7 strat 2-3 piekne asysty) jest graczem ktory w ciagu trzech sezonow moze stac sie kims na poziomie Rajona Rondo. Rozgrzeszam wladze jedynie z punktu marketingowego wiadomo CP3 przyciaga kibicow, jak ogladalem ich wczoraj z Indiana czy z 2/3 skladem Heat to nie moge uwierzyc jak fatalnie prezentuje sie ta druzyna. Bellinelli niezle sie pokazuje ale przeciwnikow mial slabych czesto rzucal z totalnie niekrytych pozycji na obwodzie.
wypada zarzucic cos na dzisiaj chociaz fanem PS nie jestem no to Nuggets po kursie 3,2 wypada bardzo ladnie LAKERS w formie wakacyjno-imprezowo-oblewano mistrzowskiej a Denver zagralo dobrze z Clipami ktorzy przy dobrzej grze pary Kaman-BLAKE GRIFFIN z pomoca Barona i Gordona maja potencjal na 8 miejsce w konferencji, od czegos trzeba zaczac
 
tofinek 10

tofinek

Użytkownik
Wyjściowe składy zgłoszone na wieczór:
Orlando:
Jameer Nelson, Vince Carter, Dwight Howard, Rashard Lewis, Quentin Richardson, JJ Redick , Mickael Pietrus
Atlanta:
Mike Bibby, Joe Johnson, Al Horford, Josh Smith, Marvin Williams, Jamal Crawford, Zaza Pachulia

W Miami zagra dziś na pewno LeBron James trener zaanonsował go na minimum 20 min, do pomocy ma również wskoczyć Chris Bosh (czas limitowany), dalej nie zagra Dwyane Wade (jeszcze nie wrócił z Chicago) nie zagra również Eddie Hous,
Spurs - Tim Duncan będzie obserwował mecz z ławki po ostatniej kontuzji oka.
Prawdopodobnie zagra Ginobili.
Emeka Okafor zawieszony, nie zagra również David West
 
lexapro 0

lexapro

Użytkownik
Atlanta Hawsk 73:102 Orlando Magic
Główni faworyci w moich oczach do końcowego zwycięstwa w tym sezonie Magicy po raz kolejny pokazują, w jakiej dobrej dyspozycji są. Co do ataku nikt nie ma wątpliwości to obrona jest jeszcze lepsza, żadna z drużyn w meczach sparingowych nie rzuciła więcej niż 88 oczek, a miało to miejsce i tak w pierwszym spotkaniu PreSeason. Jak narazie objawieniem spotkań przed sezonowych dla mnie jest Bass, który średnio zdobywa 12.6 pkt, co jest złą wiadomością dla Marcina.

Miami Heat 96:102 Charlotte Bobcats
Jak widać po wynikach Miami, jeszcze im daleko do ładu i porządku w drużynie. Jak zawsze dobry mecz LeBrona, którego godnie wspomagał Chris. Jednak porażka jak najbardziej zasłużona. Wydaje mi się, że początek sezonu będzie przeplatał się między świetnymi meczami z niespodziankami. Jak narazie grają tam jednostki a nie zespół, jeszcze im daleko do perfekcji. Fakt, że nie ma Wade również jest na niekorzyść Heat bo jak wróci na początku sezonu to ciężko będzie im się zgrać w kilku spotkaniach, no ale cóż poczekamy zobaczymy.
San Antonio Spurs 102:111 Oklahoma City Thunder
Czarny koń sezonu 2010/2011 zawodnicy Thudner bo właśnie o nich mowa, wygrali trzecie spotkanie w PreSeason. Świetna postawa dwóch mistrzów świata Duranta i Westbrooka, dzielnie wspirał ich Green który zdobył 27 oczek. Jak dla mnie drużyna świetnie poukładana, każdy z zawodników z Oklahomy wie co ma robić w zespole, jeżeli nie przytrafi się żadna kontuzją kluczowego zawodnika to mam pewnie do play-off, a może coś więcej. Co do ich rywali no co to więcej dodać Duncan, Parker i Ginobili bardzo średnio wypadają w ostatnich spotkaniach. Brak jednego wyróżniającego się zawodnika, który potrafi zdobyć punkty gdy inni mają chwilowy przestój odbija się na wynikach, zobaczymy co pokażą w sezonie zasadniczym.
 
tofinek 10

tofinek

Użytkownik
Nie zagrają:
Oklahoma:
Kevin Durant, Russell Westbrook, Nick Collison, Nenad Krstic
również pod znakiem zapytania Thabo Sefalosha
A zagrają:Jeff Green, Serge Ibaka, James Harden, DJ White, Ericmaynor rezerwa: Mullens, Cook

Denver:

Kenyon Martin, AL Harrington, Chris Anderson i Chauincey Billups
Nie zagrają:
Minesota:
Martell Webster, Milicic Darko
Indiana:
W miejsce Granger`a zagra Brandon Rush
W Lakers:
Prawie pewne, że wejdzie Deron Williams
W Washington: nie zagra Gilbert Arenas i Andray Blatche
Jak myślicie, jak może się odbić na ekipie New Jersey Nets powrót z Chin gdzie byli ponad 3 doby, a zmiana czasu w tak krótkim okresie o kilka godzin. &quot;Jet Leg&quot; :cool:
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Dzięki za informacje.
Chciałem grać delikatnie na OKC, albo z handi na nich. Dziwiłem się, że idzie na nich handi w górę, teraz już wiem dlaczego. Ten mecz sobie odpuszczę.
Lakersie dobrze mi tutaj wyglądają do gry. Po tragicznym początku preseazonu zaczęli grać swoje i handi -7 chyba powinni ogarnąć, aczkolwiek raczej odpuszczę.
 
lexapro 0

lexapro

Użytkownik
Minnesota Timberwolves - Indiana Pacers - 1 @ 1.45 ⛔
Wilki u siebie super mocna w PreSeason 5-0 we własnej hali mówi samo za siebie. Jedyna porażka w Pre miała miejsce właśnie w Indianie więc dziś będą mieli okazję do rewanżu. Bez Grangera siła zawodników gości spada kilkukrotnie, a świetnie spisujący się ostatnio Love i pozyskany w przerwie Beasley pokazują, że mogą oni nawiązać w tym sezonie do najlepszych występów zza czasów Garnetta i spółki.
Phoenix Suns - Golden State Warriors under 216 @ 1.90 ✅
Obie ekipy w poprzednim sezonie były uznawane za jedne z najbardziej overowych ekip w całej lidze. Jak pokazują PreSeason dość mocno to się zmieniło, Suns zdobywają średnio 95 oczek a Wojownicy ok. 104 na mecz. Dla mnie linia dość wysoka i spokojnie stawiam na undere, mimo tego, że to Pre to powinni spokojnie biegać od tablicy do tablicy.
Szkoda, że Deron jednak wystąpił u Jazzmanów ????
 
tofinek 10

tofinek

Użytkownik
Nie zagrają:
Chicago:
Kyle Korver, Taj Gibson
Boston:
Jermaine O`Neal, Delonte West, również bez trenera Doc`a Rivers`a
NYK:
Amare Stoudemire
Philadelphia bez trenera Doug`a collins`a
Orlando:
Dziś wystapi Mickael Pietrus
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom