>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik 2010

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ford i Dunleavy tez raczej zagrają, nie widze sensu wklejac takich notatek, kazdy przy analizowaniu szuka przy matchupie braków
 
money 52

money

Użytkownik
Boston Boston !!!!!!tak tak mistrzowie dostaja w dupe od Cavs,brawo,MVP dzisiejszego spotkania bez watpienia Jermanie O&#39;Neal najwieksza sierota w druzynie wszedl na 5 minut i 2 techniczne on sie nadaje do koszykowki kobiet,juz nie wspomne o Shaq ktory 20 cm od parkietu tylko sie wybija i wiekszosc pod koszem przegrywa
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Jak wasze wrażenia po 2 meczu Miami :?:
Oglądałem mecz New Jersey - Detroit - takiego słabego meczu dawno nie widziałem :? dół tabeli NJN będzie znów spokojnie zajmowało. Oklepane proste akcje na Lopeza, Harris jedynie coś pogrywał indywidualnie - Humpries wykorzystuje jedynie swój wzrost.
Co do zmienników nie wypowiadam się - minimalnie mam skwaszony humor (na 1.6 sekundy NJN 2 osobiste, wykonywał je debiutant i 2 zmarnował 1 punktu do handi brakło :-|)
Ted będzie miał ciekawą minę gdy rano zobaczy wynik NJN-Detroit :grin: - wygrana fartem jak nic ;)
Niech ktoś w 4-5 zdaniach streści mecz Miami, bo po statsach widać że Wade sobie pograł.
//mam taką propozycję by utworzyć grupę nocnych marków ;) 1-2 osoby oglądają 1 mecz, kolejne 1-2 jeszcze inny i można wkleić to by sobie przeczytać - bo nie sposób ogarnąć 12 gier jednej nocy

Pozdro ;)
 
blads 187

blads

Użytkownik
to widzę kolego że miałeś ten sam niefart co i ja z tymi osobistymi...dał dupy niesamowicie końcówkę aż włączyłem bo mnie interesowało czy dadzą w końcu radę czy nie. Pewny byłem że jednego to musi trafić...to mnie pewność zaskoczyła niestety, o NJN sam nie wiem co myśleć niby cały mecz grali piach ale jak trzeba było się podnieść to dali radę, takie coś cementuje zespół kto wie co się rozwinie, może coś z tego będzie potencjał jakiś tam jest. Miami widziałem tylko 2 kwartę bodaj ta w której Wade rzucił najmniej, niemniej jednak gra wygląda całkiem inaczej. Rywal nie ten to wiadomo, ale też z meczu na mecz musi być coraz lepiej, nawet Bosh coś tam grał...Najważniejsze że Boston dostaje w dupę z bądź co bądź ze skazywanymi na pożarcie Cavs...a może jednak nie będą tak słabi w tym sezonie...
 
L 51

legionista880

Użytkownik
nie piszcie na Boston bo lukaskasz wam usunie te posty:grin::grin: Boston nie mogl przegrac bo to wielcy mistrzowie juz w koronie:grin:
ogladalem Miami swietnie grali w koncu zespolowo pochwalic trzeba JJ za te trojki jak on rzucal to wiadomo bylo ze trafi, dobrze gral tez D.Wade i slabo jak dla mnie Bron. W zasadzie zwyciestwo nie bylo ani troche zagrozone jedynie handicap ale na szczescie linia wytrzymała
ogladalem tez koncowke Knicks - Toronto swietna wymiana ciosow jedna trojka w ta czy w ta zawazyla w koncowce pewny Amare to ktos kogo dzis Toronto pod koszem nie mialo
Jak wasze wrażenia po 2 meczu Miami :?:
Oglądałem mecz New Jersey - Detroit - takiego słabego meczu dawno nie widziałem :? dół tabeli NJN będzie znów spokojnie zajmowało. Oklepane proste akcje na Lopeza, Harris jedynie coś pogrywał indywidualnie - Humpries wykorzystuje jedynie swój wzrost.
Co do zmienników nie wypowiadam się - minimalnie mam skwaszony humor (na 1.6 sekundy NJN 2 osobiste, wykonywał je debiutant i 2 zmarnował 1 punktu do handi brakło :-|)
Ted będzie miał ciekawą minę gdy rano zobaczy wynik NJN-Detroit :grin: - wygrana fartem jak nic ;)
Niech ktoś w 4-5 zdaniach streści mecz Miami, bo po statsach widać że Wade sobie pograł.
//mam taką propozycję by utworzyć grupę nocnych marków ;) 1-2 osoby oglądają 1 mecz, kolejne 1-2 jeszcze inny i można wkleić to by sobie przeczytać - bo nie sposób ogarnąć 12 gier jednej nocy

Pozdro ;)
Moge Ci strescic 1 polowe Heat bo potem ogladalem troche Boston a troche Knicks
Przede wszystkim swietna obrona nie patrze w staty i stawiam ze Wade mial 4 bloki 4 przechwyty a Bron tego i tego po 3 zapewne sie myle ale mowie to co widzialem;) w dodatku sporo latwych punktow z kontr bardzo szybki Wade siał spustoszenie zagral nieporywnywalnie lepiej niz z Celtami, tak jak mowie obrona obrona i trzymali Phile na dystans po za tym trojki JJ wyprowadzily mocny run Miami i tej przewagi juz do konca nie oddali. Bosh natomiast ogrywal w ataku obroncow jak dzieci, mecz na blow-out lecz w koncowce Miami juz odpuscilo i stad w miare niski wynik
post do edycji bo zrobily sie dwa jak jakis mod moze to niech edytuje zeby to porzadek mialo
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Legionista...mój nick to Lukascash...zapamiętaj

Informacyjnie - Twoje posty są usuwane z powodu malej wartości merytorycznej, braku ich czytelności, braku interpunkcji i błędów ortograficznych..

A Boston mozesz sobie krytykować ile chcesz..dali ciała, droga wolna..

Ciekawa kolejka..kilka wyników zaskakujących..pozniej dopiszę kilka zdań
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Tak jak myslalem, dzisiaj pojawily sie juz niespodzianki, pomalu wyodrebniaja sie druzyny, na ktore warto stawiac
Miami - na wschodzie bedzie bardzo ciezko pokonac, jezeli jedno ogniwo zawodzi od razu wlacza sie drugie, sila aaku w tym sezonie jest cholernie wielka
Denver - solidna druzyna u nich na parkiecie kazdy bedzie mial ciezko
Portland - Kolejna mocna druzyna ktorej sie musza wszyscy obawiac
Atlanata -takze ma sporo do udowodnienia w tym sezonie
Boston - bo to boston, jesli beda grali na swoim parkiecie widze tylko 5-6 druzyn ktore moga dac im tam rade
LA - Mistrz, ostatni rok Phila beda cholernie zmotywowani, ale to chyba bardziej w PO ;)
jak na razie buki sie trzesa, bo przez dwa dni przegrali sporo kasy
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Typki na dziś:

1. ???? Orlando Magic - Washington Wizards (-13,5/+13,5) --&gt; 1 - 1,85 ✅✅✅
Orlando wygra - to pewne. Ale kurs 1,05 nawet nie warty pisania. Pytanie czy Magicy pokryją HC 13,5. W mojej opinii tak. Powinni wygrać w 1wszym swoim meczu sezonu z Wizards różnicą ok. 20 pkt. Tym bardziej, że raczej nie zagra Arenas z powodu kontuzji kostki. Choć może zagrać - pewności nie ma.
2. ???? Utah Jazz - Phoenix Suns --&gt; 1 - 1,35 ⛔⛔⛔
Dwa teamy, które zaingurowały sezon porażkami. Utah trochę zdziwiło. Bo porażka Phoenix z Portland raczej nie zdziwiła. W tym spotkaniu Jazzmani powinni już wygrać spokojnie.
 
blads 187

blads

Użytkownik
nie piszcie na Boston bo lukaskasz wam usunie te posty:grin::grin: Boston nie mogl przegrac bo to wielcy mistrzowie juz w koronie:grin:
tutaj nie chodzi o naśmiewanie się z Bostonu, nikt nie szuka podtekstów no chyba że Ty ;) nie będę wdawał się w waszą małą wojenkę...jedno mnie zastanawia. Większość porażek jakie odnosi Boston, właściwie to każda zdarza się kiedy Allenowi nie wchodzą trójki...widziałem to w tamtym sezonie, widzę teraz są w pewnym stopniu za bardzo od niego uzależnieni...Co do niespodzianek dnia wczorajszego to na pewno Boston i wysoka porażka Utah, nie spodziewałem się takiej przegranej z ich strony. NYK spodziewałem się zwycięstwa dobry mecz, reszta raczej bez niespodzianek...Dziś liczę na łatwe zwycięstwo Orlando, oraz ciekawy mecz Utah- Suns ze wskazaniem mimo wszystko na gospodarzy.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Nie róbmy napinki, czy @lukascash lubi Boston czy nie - mało ważne. Nie wiem jak inni ale ja kieruję się taką zasadą, jeżeli drużyna gra dzień po dniu i w 1 meczu wygrała i był to bardzo dobry mecz, to 2 dzień absolutnie odpuścić ich granie bo gwiazdy mogą być zmęczone.
Potwierdza to fakt, bo Rondo był top scorer dla Bostonu ???? ???? i po minutach było widać kogo trener oszczędza a kogo eksploatuje, więc porażka Bostonu była &#39;wkalkulowana&#39; w obstawienie.
Co do dzisiejszych meczów.

Orlando-Wizards
-13,5 punkta ORL✅
1,91✅
Mam mieszane uczucia co do tego handi, co prawda Wizards od 2-3 lat gra padakę, z kolei Orlando masakrowało rywali w Preseason- wygrali wszystko i jedynie z Bobkami (dobra obrona) oraz Indianą (wyjazdowy mecz) było mniejsze handi Orlando.
Wszystko zależy od dyspozycji dnia Howarda+Cartera. Nie twierdzę, że Orlando nie pokryje handi, ale dla mnie lepszym typem jest over 191,5 punkta. ✅ (1,91)
Dodatkowo znając styl Orlando (lubią nawalić drużynę w Q1) dobrym rozwiązaniem jest jakieś handi -3,5-4,5 na Q1 ✅ (1,91). Zwykle w Q1 Orlando demoluje rywali, a Wizards nie należą do potentatów obrony.

//Nie cytujcie już, myślałem o jednej drużynie a napisałem o drugiej, Warriors-Wizzard łatwo się pomylić, wiadomo o jaki mecz chodziło - moja pomyłka sory

Utah-Phoenix
Niestety nie oglądałem meczu Utah, po statystykach widzę, że fatalnie zagrał Kirilenko , tylko 2 punkty i skuteczność fatalna.
Nie wiem czemu ale przypadła mi gra i postawa Phoenixów po 1 meczu z Portland, niestety tuż przed rozpoczęciem Q4 zasnąłem ????
Jednak nie zmienia to faktu, że Nash zaliczył bardzo dobry mecz, ładnie rozgrywał, tak samo Richardson , słabiej wypadł w meczu Turkoglu, wolny często faulował.
Przechodząc do meritum, handi nie mam zdania, ale over 209,5 punkta ⛔ ???? wydaje i się realny.
Kirilenko jak nastawi celownik to powinien paść over spokojnie, to jest dziwne by Utah zdobyło tylko 88 punktów. We własnej hali powinni rzucić ok 115 punktów, a Phonixy jak nie zawalą Q4 coś ponad 97 też powinni ugrać
//brakło minimalnie do overu Utah, a punkty zdobyli prawie na odwrót :p Phoenixy będą mocni ???? - wczoraj nie grane ale mam nadzieję, że ktoś skorzystał - ciekawe czy ktoś da dzięki :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
jkula 2

jkula

Użytkownik
Tak naprawdę odnośnie meczu Orlando z Wizards ciężko przewidzieć możliwość pokrycia handi. W preseason Orlando masakrowało przeciwników a i widać było, że nie grają na maksa. Myślę, że kwestia ta może rozstrzygnąć się w 1 kwarcie. Jeśli tam Magic przycisną i wyjdą na dość duże prowadzenie to w kolejnych kwartach będą je sukcesywnie powiększać przewagę. Skład w zasadzie tj. w poprzednim sezonie, chociaż w tym roku moją uwagę zwrócił Bass. Chłopak się rozwiną fizycznie i stanowić może o wzmocnieniu siły podkoszowej.

Jeśli walka będzie zacięta, Washington może poczuć się pewniej. A mają kim grać: Hinrich i Blatche już w poprzednim sezonie ciągnęli grę Czarodziei. Blatche ma ogromne możliwości, które przyćmić mogą jedynie szybkie i bezmyślne faule ( chłopak lubi komentować decyzje sędziów a wiadomo, że techniczne są od tego sezonu bardziej restrykcyjnie egzekwowane ). Howard swoją fizyczną grą jest w stanie wyprowadzić z równowagi każdego.
Nie zapominajmy też o tym, że w pre dobrze zaprezentowali się Wall z Young&#39;iem. Pierwszoroczniak będzie chciał zabłysnąc a z pewnością ma czym.

Ja zagram na żywo handi w bet365 po zakończeniu 1 kwarty bo uważam, że wtedy coś się może bardziej wyklarować..póki co wróżenie z fusów jak dla mnie.
Rozważam ORL -19,5 @ 3,00 Bet365 ✅
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
@legionista880 - proszę Cię uspokój się bo chyba prosisz się o bana czy coś, nie zauważyłem by któryś z modów wyśmiewał się z Miami. Czy powiedzieć o Miami &#39;gwiazdorki&#39; czy coś podobnego to jest wyśmiewanie? Moim zdaniem nie.To jest forum tutaj ludzie wyrażają swoje opinie w sposób logiczny i kulturalny - nie zachowuj się jak smarkacz, cenię Cię za to że ślęczysz po nocach i oglądasz ale są pewne zasady
Cały czas się czepiasz Bostonu i Miami. To było i minęło. Kilku userów wyraziło swoje zdanie. Nie prowokuj moderatorów bo swoim zachowaniem działasz jak płachta na byka :?

Z dzisiejszej oferty tak na sucho widzę 2 dobre mecze:
Phila-Hawks --&gt; 2 @1,6 ✅ Poczciwy Mike Bibby pogrywa i rozgrywa nieźle w dodatku Hawks to raczej drużyna z dobrą defensywą, będzie na krótki dystans trzymała Philę.
Ciekawie wygląda typ na porażkę Phoenixów ✅- wczoraj super mecz, czyli zasada dzień po dniu - mogą być zmęczeni, co prawda to 1 mecz we własnej hali ale ciężko będzie przeciwko Lalkom.
Charlotte-Indiana--&gt;1@1,47 ⛔ - no big cojones Charlotte :/
Szarlotki zaczęły od porażki z Dallas, choć do połowy grali na równi, nie wiem czy to był przestój Dallas bo coś przy stanie 20-10 ( 21-6 sprawdziłem dokładnie.... zobaczcie potem pościg Szarlotek) Szarlotki się sprężyły i zaczęły ładnie gonić Dallas (końcówka Q1). Szarlotki lubią grę defensywną co może być kluczem na Indianę. Dzisiaj młodzian D.J Augustin powinien poprawić słabą skuteczność. Jakiś sensowny under 195-197 wskazany ⛔
Co do reszty nie mam zdania, a w szczególności nie podejmę się na razie typowania Miami-Orlando :-|
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Co gracie w meczu Miami - Orlando? gospodarze wydają sie być faworytem , zagrali fajny mecz przeciwko 76ers , do tego teraz zagrają na własnej hali . Ale z drugiej strony Orlando również zaprezentowało się znakomicie w meczu z WW , ale czy to jest godny rywal? nie sądzę , w każdym razie kurs na Miami bardzo zachęca , ja na pewno z niego skorzystam , co wy sądzicie o tym meczu?
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Phila +3.5 - Atlanta 2
76ers slabo grali z Heat bedac druzyna z minuty na minute wyraznie gorszą, ciezko znalezc w tej ekipie pewnego strzelca a Iguadola to nie jest facet ktory sa rozstrzyga mecze, strata Dalemberta moze sie odbic w tym sezonie, niezly debiut Turnera mysle ze on dostanie dzisiaj wiecej minut, Hawks nie widzialem w pierwszym meczu procz skrotu wynik mowi za siebie pokonali zawsze ciezkich u siebie Memphis
Minnesota (+4) Bucks 2 nie widzialem meczow ani jednej druzyny do tej pory biore jedynie przyklad tego ze Kings bez Tyreka czyli druzyna leszczy wygrala z Wilkami lesnymi to dlaczego nie ma tego zrobic Jennings z Bogutem? zdziwila mnie ich porazka w NO myslalem ze powinni sobie poradzic.
Suns - Lakers (-5) 2 Lakers dlugo meczyli sie w meczu z Houston i mam obawy co do tego spotkania, uwazam jednak ze walka rozstrzygnie sie na deskach a tutaj Suns nie maja nic ciekawego do zaproponowania, dobra dyspozycja Gasola Kobiego i Browna powinna tutaj rozstrzelac Slonca
NO - Denver 2 Uwazam ze Denver jest lepsza druzyna NO jak dla mnie nic ciekawego nie pokazuje nawet Paul nie jest wg mnie na ten moment w top 3 rozgrywajacych ligi uwazam ze dobry dzien Carmelo wystarczy zeby tutaj wygrac
edit dolozylem Thunder -6 jesli RW zagra jak ostatnio na poziomie all star to jestem pewny wygranej on bedzie tutaj kluczem do wysokiej wygranej, najwieksza strzelbe Pistons czyli Hamilton nie jest w wysokiej dyspozycji
Golden State -5,5 ogladalem ich w spotkaniu z Rockets to w jakiej dyspozycji jest Monta czy Curry jest niesamowite goscie trafiaja z kazdych pozycji, swietny trade D.Lee brakowalo kogos takiego pod koszem GS wciaz graja slabo w obronie, ale na decydujace momenty strzelcy za 3 plus lepsza gra na tablicach powinna wystarczyc, Clipy zawodza dodatkowo na wyjazdach od zawsze graja slabo Kaman - Griffin to miala byc para ktora bedzie rzadzic na tablicach tymczasem narazie jest bardzo slabo
Szarlotki zaczęły od porażki z Dallas, choć do połowy grali na równi, nie wiem czy to był przestój Dallas bo coś przy stanie 20-10 ( 21-6 sprawdziłem dokładnie.... zobaczcie potem pościg Szarlotek) Szarlotki się sprężyły i zaczęły ładnie gonić Dallas (końcówka Q1). Szarlotki lubią grę defensywną co może być kluczem na Indianę. Dzisiaj młodzian D.J Augustin powinien poprawić słabą skuteczność. Jakiś sensowny under 195-197 wskazany
Co do reszty nie mam zdania, a w szczególności nie podejmę się na razie typowania Miami-Orlando :-|
niezgadzam sie z Dallas wystarczy ze wlaczali drugi bieg i robili run jak chcieli, to wciaz druzyna grajaca swietna koszykowke...do czasow playoff - to tyle z mojej strony powodzenia
 
Baqu 782,6K

Baqu

Forum VIP
Co gracie w meczu Miami - Orlando? gospodarze wydają sie być faworytem , zagrali fajny mecz przeciwko 76ers , do tego teraz zagrają na własnej hali . Ale z drugiej strony Orlando również zaprezentowało się znakomicie w meczu z WW , ale czy to jest godny rywal? nie sądzę , w każdym razie kurs na Miami bardzo zachęca , ja na pewno z niego skorzystam , co wy sądzicie o tym meczu?
to jest jakiś przymus grania tego spotkania ? ????

Należy pamiętać, że Miami zagrało niezłe, podkreśle niezłe, spotkanie przeciwko jednej z tych ekip,
które raczej będą czerwoną latarnią dywizji a nie kontenderem do PO - jeżeli uważasz iż jest to ważny
czynnik mówiący o tym, ze Miami jest w stanie wygrać... to Twoja opinia, moja znajduje się na pewno
na kompletnie innym biegunie. Tak jak bylo juz pisane w tym temacie przez kilka osób... Miami ma
gwiazdy, ale nie ma jeszcze zespołu, za dużo strat, za mało zrozumienia - pokazał to mecz z Bostonem
pokazał i z Philla, dlaczego z Orlando ma byc inaczej ? tym bardziej, że Magicy wczoraj pokazali jak
solidnie są przygotowani do sezonu. coach gumiś mocno rotował składem i zmiennicy zagrali bardzo
dużą ilość miniut wlasnie ze wzgledu na dzisiejsze jak wazne spotkanie w Miami, takze o zmeczenie
materialu kompletnie bym się nie martwił. Jedyny plus dla gospodarzy to gwiazdy... w kazdej z nich
może dzisiaj dojść do erupcji i over 40 punktow nikogo nie zdziwi i to moze przewazyć jedynie na
wygranej Heat. Moim zdaniem to spotkanie to typowe 50-50, a jezeli popatrzymy na kursy: 1.67-2.35
to chyba wiadomo, gdzie widzę &quot;value&quot;.

pozdr,
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Typki na dziś:

1. ???? Boston Celtics - New York Knicks --&gt; 1 - 1,20 ✅✅✅
Po wpadce w poprzednim spotkaniu z Cavs Celci u siebie powinni spokojnie wygrać z Knicksami.
2. ???? Phoenix Suns - Los Angeles Lakers --&gt; 2 - 1,45 ✅✅✅
Phoenix zaskoczyło pozytywnie i łatwo pokonali Jazzmanów na wyjeździe, ale myślę, że z LAL już tak łatwo nie będzie i mistrzowie spokojnie pojadą ze Słońcami.
3. ???? Miami Heat - Orlando Magic --&gt; 2 - 2,30 ⛔⛔⛔
No i deser na koniec ???? 1wszy mecz Miami u siebie i od razu przeciwnik z górnej półki. Orlando od paru sezonów ten sam skład i trener. Miami jednak dopiero sie poznaje. Dlatego myślę, że Orlando jednak wygra to spotkanie.
4. ???? Charlotte Bobcats - Indiana Pacers --&gt; 1 - 1,40 ⛔⛔⛔
5. ???? Dallas Mavericks - Memphis Grizzlies --&gt; 1 - 1,15 ⛔⛔⛔:| ????
Co do Bobcats i Mavericks bardziej przeczucie niż jakaś głębsza analiza. Po prostu taki wynik mi się widzi.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Miami - Orlando
Typ 1 3/10
za Miami przemawia:
1. Wlasna hala
2. Pierwszy mecz u siebie
3. W pierwszym meczu wade dal ciala w drugim LeBron w tym meczu obydwaj zagraja na 100%
ogolnie jak dla mnie bedzie mecz zaciety do samego konca, no chyba, ze Orlando odpadnie w przedbiegach co im sie niestety zdarzalo


dla mnie wazniejszy jest dzisiaj dubelek, nie ma co sie za bardzo rozpisywac gospodarze przewyzszaja rywali pod kazdym wzgledem
Boston - Knics - 1
Dallas - Memphis - 1
10/10
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
Boston Celtics - New York Knicks - handicap : 0-9.5 -1.90
Miami Heat - Orlando Magic - under/over : -186.5+ 1.91
dwa typy z mojej strony... celci faworyt tego spotkania sadze ,ze nie zawiedzie a , nate bardzo lubi z lawki przypomniec sobie nowojorczykom, wg mnie to bedzie przegrana z gory walka w okresie calego spotkania amare z podkoszowcami celtow, na obwodzie totalna wyzszosc koniczynek, jednak sadze ze w starciu z nastawionym na ofensywe zespolem nicksow to glownie obrona wygraja ten mecz celci i dlatego handi wydaje mi sie realne..
miami..nic narazie nie wiemy o miami, to zespol budowany dopiero pare meczy przedsezonowych i dwa w lidze nie okreslaja tej druzyny, wg mnie ligi nie ma prawa wygrac ekipa bez porzadnego centra a takim z pewnoscia nie jest Z, z calym szacunkiem dla tego zawodnika ,ale to jest gracz wchodzacy z lawki na pare minut a nie grajacy glowne skrzypce, bosh to jeden z 3 najlepszych na 4 (licze kg i pau&#39;a przed nim) ale top za malo na zespol aspirujacy na tytul, co ciekawe wg mnie to nie lebron ani wade narazie nie rozczarowywuja a wlasnie bosh, wade z lebronem jeszcze sie zgraja..odbieglem od typu;p orlando nie zrobilo wiele ws transferow, maja dobra solidna ekipe ktora svg prowadzi ciagle ta sama sciezka i to przynosi rezultaty, orlando w miare slabo gra w obronie na wyjazdach,raczej przez niechlujnosc ofensorow maja ostatnio tak niskie straty pkt i sadze ze ekipa miami to wykorzysta, majac taki arsenal jak howard carter czy lewis i bardzo efektywna lawke o dorobek pkt orlando sie nie martwie, jak dla mnie easy typ;p jak bedzie sie okaze;]
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Miami - Orlando
Typ 1 3/10
za Miami przemawia:
1. Wlasna hala
2. Pierwszy mecz u siebie
3. W pierwszym meczu wade dal ciala w drugim LeBron w tym meczu obydwaj zagraja na 100%
ogolnie jak dla mnie bedzie mecz zaciety do samego konca, no chyba, ze Orlando odpadnie w przedbiegach co im sie niestety zdarzalo
Dali ci cynka że dzisiaj obaj na 100 % grają ? Według mnie w każdym meczu dają z siebie 100%. Według mnie winna leży w zgraniu a raczej jego braku. Sami gracze wypowiadali się że nie są zgrani i dlatego w każdym meczu ktoś gra dobrze a ktoś słabo i nie sądzę aby w dzisiejszym meczu zagrali obaj bardzo dobrze. Tylko jeden albo Wade albo Bron to tak, a co do Bosha to na razie zawodzi i chyba dzisiaj też za dużo nie zrobi. Jak dla mnie Orlando fajna propozycja. Tak jak Baqu pisał 50 na 50 i kursy to pomyłka.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Nie chcę znów się czepiać Miami i jego fanów, ale faktycznie brak im zgrania, dobrym rozwiązaniem jest handi +3.0 na Orlanldo
Buki znów mają dylemat z oszacowaniem kursu i ryzyka, kursy szaleją rosną maleją :? chyba zagram handi na Magików + handi na Szarlotki (-5,5) ⛔ - końcówka Q3 i frajerska Q4 w wykonaniu Szarlotek..... żenada
Dodam tylko, że trener Miami mówił wprost, w tym sezonie drużyna ma się zgrywać, w przyszłym mają się włączyć do walki o majstra.
Tyle ode mnie. Swoje zagrałem zobaczymy co przyniesie noc ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom