>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik 2017

Status
Zamknięty.
makaronwdn 176

makaronwdn

Użytkownik
Zgadzam się z Lax ciężko dzisiaj coś wytypować i też miałem sobie dać spokój po przeczytaniu paru analiz postanowiłem się jednak przełamać i zagrać :
1. Cavaliers vs pelicans
James i spółka jakoś mnie nie zachwycają swoją gra, a z tego co wyczytałem ma powrócić Davis do pelicans co da im na pewno kopa Thompson raczej sam dwóch roslych ofensywnych nie powstrzyma. Myślę że atut własnego parkietu też na + a także historia na własnym parkiecie pelicans regularnie wygrywali z cavs.
Pelicans + 2.5 lv bet 1.86 ✅✅✅
2. Lakers vs jazz
Ty długo się zastanawiałem nad under 207 jazz dużo nie rzuca nie ma poprostu kim na początku zaskoczyli wygrana z Denver ale i tak grają w kratkę za to Lakersi walczą w każdym meczu gorzej i poszło z clippers i raptors ale to zespoły topowe jazz to inna bajka myślę że Lakersi powalczą do końca dlatego zmienilem typ :
Lakers +12 lv bet 1.75 ⛔⛔⛔
3. Grizzlies vs Rockets
Tak sobie myślę grizzlies wygra ale kto wie czy Rockets nie weźmie rewanżu mówię sobie under grizzlies jedną z najlepszych obron w lidze ale znowu kurde jak Rockets zaszaleje przeglądam typy na ten mecz i rzucił mi się w oko Marc Gasol gra świetny początek sezonu rzuca dużo pkt. W Rockets nie ma nene grają rezerwowi nie ma za bardzo kto go porządnie przykryć oversize 23.5 wszystkie mecze od początku rzucił więcej mam nadzieję że i w tym meczu się postara :
Marc Gasol over 23.5 lv bet 2.00 ⛔⛔⛔
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Odemnie dziś dwa typy:
Antetokounmpo over 31.5 @1.95 ✅
Miami - Boston 2 @1.84 ✅
Fortuna
Grek na 5 kolejek pokrywał ta linie w 4 spotkaniach nie widze powodu żeby nie pokryć tej lini z beznadziejną Atlantą, zwłaszcza że typu nie ogarnął w ostatnim spotkaniu. Tutaj potencjał tego zawodnika, to jak zaczął sezon jego średnia z ostatniego sezonu i dyspozycja rywala skłaniają się do grania w tą stronę. Drugie spotkanie to dobry run Celtów, widać pożar został ugaszony i liczę że będą grać już swoje. Co by nie mówić wschód jest dużo słabszy i tacy rywale jak Miami powinni być ogrywani. Jeszcze z Whitesidem to jakoś wygląda, ale bez niego to sporo tracą na moje oko. Dodatkowo obudzili się gracze z Bostonu, do Irvinga dołączył ostatnio Brown Tatum i Horford więc mają trochę tych strzelb. H2h 5:0 dla gości widać wyjątkowo gościnni są Heat, chociaz to tylko suchy dodatek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 5

meydey

Użytkownik
Odradzałbym zdecydowanie granie na over punktowy Rubio. Jako playmaker dobrze się wpasował, ceniłem zawsze jego umiejętności podawania i przeglądu pola jednak jak strzelec jest bardzo słaby. Był już zarówno w Barcelonie i niestety w NBA nie poprawili jego umiejętności pod tym względem. Rzuca na niskiej skuteczności, do tego Utah spowalnia grę więc zdecydowanie ten typ odradzałbym. Do reszty raczej nie ma co się przyczepić. Raczej pewne jest że Gasol, McCollum, Melo, Griffin i Irving rzucą ponad 20 punktów tylko teraz kwestia ile 22 ? 25 ? Na pewno będą blisko ale może pójść zarówno w jedną jak i w drugą może 1 punkt zabraknąć a może też akurat ten 1 punkt nadto.Ja nie lubię typować zawodników bo to są szanse 50/50 i duże znaczenie ma dyspozycja dnia i to jednego gracza, a jak dajesz drużynę to nawet jak ten jeden będzie miał gorszy dzień to inni mogą pociągnąć drużynę. Ja widzę na dziś parę fajnych typów ale to tak dopiero trochę po 23 wrzucę.
Dzięki za sugustie. W takim razie dzisiaj odpuszcamy Rubio. Co do ilości pkt to właśnie wczoraj zamykał mi kupon DeROzan over 24,5. Oczywiscie w ostatniej minucie miał 4 osobiste z czego tylko w trafił i skończł z 24pkt. A Irving ostattnio równieżkupon na 1000zł popsuł. Oglądał ktoś grę Bostonu? Chodzi mi przede wszystkim o Irvinga&gt; Rzuca więcej niż na początku? Bo się waham między nim a Horfordem
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Chicago Bulls - Oklahoma City Thunder
2 (-8.5) @ 1.80 ✅✅✅
69:101
Co prawda OKC b2b jednak różnica klas znaczna. Wczoraj już druga porażka z Wolves i to też minimalną różnicą punktów, na pewno to podrażniło ambicje gwiazdeczek więc dzisiaj fajny mecz na wyżycie się. Co raz lepiej zaczyna wyglądać gra OKC. Westbrook odzyskał agresję w ataku, którą imponował w zeszłym sezonie, Melo z PG z meczu na mecz poprawiają swoją skuteczność, rewelacyjnie wszedł w sezon Adams, dużo rzuca punktów i przede wszystkim na świetnej skuteczności i do tego jest dobrym defensorem. Ławka nie jest najwyższych lotów, od czasu do czasu Felton, Grant czy Anbrines potrafią coś tam odpalić, ale w każdym momencie ktoś z Big 3 jest na parkiecie i to on bierze ciężar gry na siebie. Bulls to dla mnie papudraki od początku sezonu i trzeba grać przeciwko nim zwłaszcza, że linia nie jest najwyższa spodziewałem się koło 11. Porównywalnej Atlancie rzucają na 36% skuteczności, Lopez jeden z lepiej punktujących gdzie dzisiaj z Adamsem nie ma najmniejszych szans. Easy win OKC.
Dallas Mavericks - Philadelphia 76ers
2 @ 1.75 ✅✅✅
110:112
Emeryci kontra młodość. Mimo podobne bilansu to 76ers znacznie lepiej wypadają. Pokazują to również statystyki PPG (27-20), RPG (24-12), APG (21-5). Znaczna różnica w asystach Mavs jedni z gorszych w lidze a 76ers jedni z lepszych. Głównym punktującym jest Barnes jednak rzuca zaledwie na 36% skuteczności. Emeryci Nowitzki, Barea i Matthews już swoje najlepsze czasy mają za sobą. Warto jedynie zwrócić uwagę na rookiego Dennisa Smitha Jr. były pokładane w nim duże nadzieje i póki co gra całkiem dobrze. Widziałem ostatnie dwa mecze Phili i zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie. Z Detroit poza dwoma przestojami kompletnie zawładnęli Pistons zarówno w ataku jak i defensywie. W meczu z rockets wielki pech, prowadzili praktycznie w całym meczu, ponad 46 minut i w ostatniej sekundzie rzut za 3 Gordona i niestety porażka. Embiid w końcu zaczął grać jak w zeszłym, chyba się odblokował zresztą jak cała drużyna. Dzisiaj zresztą trudnego zadania nie będzie miał, Noel nie spełnił pokładanych w nim nadziei jak przychodził do NBA. Mało produktywny w ataku, obrona też pozostawia wiele do życzenia, zresztą jak całej drużyny. Simmons póki co zachwyca, już jest porównywany pod względem osiąganych millstonów do Oscara Robertsona i LBJ. Fultz wypadł ze składu ale to dobra wiadomość. Od początku było wiadomo, że gra z kontuzją to na siłę go trzymana i grał po prostu słabo. Widać chemie w zespole co raz większą, dobrze operują piłką na obwodzie, stąd też dużo rzutów za 3 punkty i to na przyzwoitej skuteczności, no i 5 miejsce w lidze pod względem asyst. Jeśli marzy się upragnione PO Phili to takie mecze muszą wygrywać. Jeśli utrzymają formę sprzed ostatnich 2 meczy to nie będzie problemu z zwycięstwem.
Portland Trailblazers - Phoenix Suns
1 (-11.5) @ 1.80 ⛔⛔⛔
114:107 ????
Duży handicap, ale nie tak dawno Portland wygrało w Phoenix 124:76 i to bez McColluma który jest teraz siłą napędową Blazers. Suns wygrali ostatnie 2 mecze ale co z tego ? W meczu z Kings mieli dzień konia a i tak powinni przegrać. Trafili 70% za 2 punkty. Kings są sobie sami winni oddali o 22 rzuty z gry więcej i fatalnie rozegrali ostatnie 1:30 minuty. Meczu z Jazz nie widziałem ale 24 straty i oddanych 16 zbiórek w obronie nie świadczy najlepiej o ich grze w tym meczu. To nadal jest ta sama słaba drużyna co z początku sezonu. Blazers po pechowej porażce u siebie z LAC, będą chcieli zmazać plamę pewnym zwycięstwem. Nie będzie wyniku jak ostatnio to jest pewne ale myślę, że w okolicach 20 punktów może się zakręcić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Memphis Grizzlies - Houston Rockets
1 @ 1.70 ✅✅✅
103:89
Bez Gordona !!! Ludzie grać póki się kursy trzymają. Zaraz dopisze parę słów
Czekałem cały czas za informacją czy zagra Nene, aż tu odświeżam i nie zagra Gordon z powodu choroby. Niestety Nene gra to już była by kaplica kompletna. Capela ma problemy z faulami, było to widać wczoraj jak i w meczu z Grizzlies. BTW Memphis wymusza najwięcej rzutów osobistych w lidze więc dzisiaj mogą być zagrożenie gracze Rockets zwłaszcza, że mała rotacja. Wczoraj Harden 37 minut, Gordon 39 minut, Tucker 37 minut, Anderson 35 minut, Mbah a Moute 41 minut i Capela 17 minut szybko problemy z faulami. Wypada z Rotacji Gordon dochodzi Nene który ma dać 10-15 minut gry. W rotacji zostaje Brown i Black i to wszystko. Hosuton b2b z 8 graczami z których Black (jeszcze jest questionable) i Nene będą mieli epizody. Gasol dzisiaj poszaleje. Howard wczoraj zdominował grę pod koszem. Co ciekawe Capela i Black mieli od razu problemy z faulami i na Howarda ustawiali Andersona i nie mógł sobie z nim kompletnie poradzić na obu stronach parkietu. W obronie skutkowało to wieloma otwartymi trójkami bo na obwodzie Howard kompletnie nie potrafi bronić ale co ciekawe w ataku nie mógł zapunktować na Andersonie. Wiadomo Gasol bardzo dobry defensor nie dopuści do takich sytuacji. Bez Gordona lekki win Miśków ja złapałem za 1.70
EDIT: Co ciekawe kursy rosną na Miśki ???? w marathonbecie jest już 2.10 o_O
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
LA Clippers
Over 105.5
1,60
efortuna
Griffin jako lider drużyny w 4q oddaje aż 2 rzuty i w sumie jego bilans w tej kwarcie to jedna zbiórka. W całym meczu robi 19 punktów w 18 rzutach. Clippers w 2 połowie 32 punkty. Nie gra Griffin - LAC nie istnieje. Brak rozgrywającego wyjdzie im jeszcze mnóstwo razy bokiem w tym sezonie. Jak dla mnie w tym składzie 1 runda PO to absolutny max. Griffin to nie Westbrook, który sam będzie wygrywał mecze, a jak widać nie jest wcale tak trudno go zneutralizować.
Poza tym za chwilę zaczną się mecze z poważnymi przeciwnikami i zapewne ich bilans, który w ogóle nie oddaje ich prawdziwej siły znacznie się pogorszy.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Moim planem na dziś był dubelek Bucks + Wizards ale wisi w powietrzu zwieszenie dla Beala i Portera więc nie ma co na razie ruszać Waszyngtonu. Gdyby uniknęli zawieszenia, w co wątpię, grałbym śmiało. W Kings dzisiaj wolne dostali Zach Randolph i George Hill. Zdeterminowani Wizards po wpadce w LA i ciężkim meczu z mistrzami gdzie dali sobie wyrwać zwycięstwo w 4. kwarcie, powinni ogarnąć młodzież. Tak się składa że znowu typ przeciwko Sacramento, ktoś mi ostatnio też zwrócił uwagę na nich przy wizycie Pelicans. Póki co odpuszczam do wieczora jak będzie więcej info.
Natomiast przeciwko Hawks zagram z przyjemnością. Przyjeżdża Milwaukee, czyli ekipa która celuje w tym sezonie nawet w top4 na wschodzie. Atlanta 3 mecz w 4 dni, będzie zmęczenie. Bucks w pełnym składzie, Giannis w MVP-mode, te dwie drużyny to koszykarsko po prostu dwa różne światy. Jeśli nie będzie jakiegoś rozkojarzenia, lekceważenia rywala ze strony gości, to i niespodzianki się nie spodziewajmy. A patrząc jak dotychczas gra Milwaukee, powinni poważnie potraktować ten mecz. Kurs u ruskich na Bucks bez dogrywki jak dla mnie piękny.
Bucks win (bez OT)

1.69 1xbet
 
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks
Typ: Milwaukee Bucks - 4.5
Kurs: 1.80
Totalnie nie rozumiem tego kursu, Bucks nie mają absencji z wyjątkiem kontuzjowanego w poprzednim sezonie Parkera, Antek w życiowej jak na razie formie, i nie zanosi się na to, żeby ktoś mógł mu poprzeszkadzać w tym meczu, defense na Dennisa, Kenta oraz Marco jak najbardziej jest w postaci Dellego, Snella, Brongdona oraz Middletona, popsuć mecz może tylko i wyłącznie czas w którym rozgrywany jest mecz, bo jak wiadomo zawodnicy NBA mają problemy z trafianiem do kosza przed wieczorem.
✅✅
New York Knicks - Cleveland Cavaliers
Typ: Kristaps Porzingis powyżej 24.5pkt
Kurs: 1.80
Niezbyt lubię grać tak wysokie linie na zawodników, aczkolwiek w tym wypadku nie widzę tutaj przeciwwskazań aby tego typu tutaj nie wstawić. Łotysz w tym sezonie rozegrał 4 mecze, odpowiednio rzucając 31,33,12,30 pkt- 12 rzucił przeciwko obronie która prezentowała drużyna z Bostonu. Cavs niestety na początku sezonu obrony nie mają, do tego grają dzień po dniu, Love wczoraj zagrał fajny mecz, i czasem może nie chcieć mu się po raz kolejny walczyć z podkoszowymi drużyny przeciwnej. Kristaps jest liderem zespołu, na pewno będzie chciał wykorzystać zmęczenie Kawalerzystów, i będzie dużo rzucał, i mam nadzieje też dużo trafiał.
✅✅
Denver Nuggets - Brooklyn Nets
Typ: Nikola Jokić powyżej 17.5pkt
Kurs: 1.80
O problemach Netsów w obronie już pisałem, niestety Kevin wtedy nie pokrył linii, za dużo pudłował. Jokić ostatnio jest w formie, 3 mecze z rzędu rzucał powyżej 17.5pkt. W obliczu małych problemów ze skutecznością jaki prezentuje obwód Denver, zespół jest zmuszony grać przez podkoszowych, co daje dodatkowy handicap dla tego typu.
✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
blum 70

blum

Użytkownik
ATL +5.5 ⛔
IND +7.5
AKO 3.24
fortuna
Dzisiaj idę w stronę handicapów dodatnich na gospodarzy. W obu przypadkach, przy takiej wysokości, są one wg mnie do pokrycia, nawet przy założeniu, że przeciwnik jest silniejszy. Spurs wygrywało do tej pory wysoko ze słabiakami (Bulls, Wolves, Heat), z silniejszymi Rapotrs ledwie 4 pkt. Potem zaliczyli blowa od Orlando. Atlanta z kolei ma serię L5 i nie zdziwiłbym sie gdyby ją dzisiaj przerwała.
 
makaronwdn 176

makaronwdn

Użytkownik
Wczoraj porażka na całego Gasol tylko 6 pkt. gdzie we wszystkich wcześniejszych ponad 20 no i Lakers zawalili 1 kwartę i nie zdołali nic odrobić szkoda. Dzisiaj gram tak :
1. Bucks vs Atlanta
Co dużo pisać wcześniejszych postach wszystko zostało przedstawione.
Bucks -4.5 lv bet 1.77 ✅✅✅
2. Magic vs Hornets
Magic świetna forma to nie przypadek że wygrywają wszystko tam gra i buczy jeśli zagrają chociaż 70 % tak jak ze Spurs widzę tu szansę. Hornets u siebie są mocni będzie ciężki mecz dla obu ekip miała być czysto na magic kusił mnie kurs ale wspomagam handicapu +
Magic +4.5 lv bet 1.82 ⛔⛔⛔ Zabrakło nie wiele
3. Knicks vs cavaliers
Knicks gra wyjazd z jedną najlepszych drużyn co tu dużo pisać różnica klas będzie widoczna gołym okiem Łotysz nie ma wsparcia i przegra pojedynek liderów z James przynajmniej tak to powinno wyglądać :
Cavaliers -9.5 lv bet 1.77 ⛔⛔⛔???? Druzgocąca porażka
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kd35 156

kd35

Użytkownik
ATL +5.5
IND +7.5
AKO 3.24
fortuna
Dzisiaj idę w stronę handicapów dodatnich na gospodarzy. W obu przypadkach, przy takiej wysokości, są one wg mnie do pokrycia, nawet przy założeniu, że przeciwnik jest silniejszy. Spurs wygrywało do tej pory wysoko ze słabiakami (Bulls, Wolves, Heat), z silniejszymi Rapotrs ledwie 4 pkt. Potem zaliczyli blowa od Orlando. Atlanta z kolei ma serię L5 i nie zdziwiłbym sie gdyby ją dzisiaj przerwała.
Po pierwsze, stawianie Wolves czy chociażby Heat obok Bulls i nazywanie Townsa i spółki &quot;słabiakami&quot; jest lekkim nieporozumieniem. Typ dodatniego handicapu na Pacers jednak popieram. Po tym co zobaczylem w meczu Magic - Spurs, trudno mi sobie wyobrazic gosci, ktorzy wygrywaja duza roznica pkt.
Po drugie, co z tego ze Atlanta ma serie 5 przegranych? Ze skladem jaki posiadaja nikt raczej nie wrozyl im lepszego bilansu. Do tego wszystkie poprzednie ekipy z którymi grali były słabsze od ich dzisiejszego rywala. Ujemne handi na Bucks jak najbardziej do gry.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam znawców NBA.
Ja tam się specjalnie nie znam,ale jak czytam wasze wypowiedzi i tak sobie patrze że większąść gra na Bucks bo są lepsi,lepszy skład itd,to sobie myślę że tu trzeba grać na odwrót,bo tak myśli pewnie 90 procent ludzi na świecie,czyli można powiedzieć pewniak,a że ja już gram ponad 2o lat to wiem że pewniaków nie ma.
Przecież jak Atlanta wygra to buki będą zacierać ręce,bo każdy ten mecz sobie dołoży do kuponu.
Jaki bedzie wynik to nie wiem ale ja idę w kierunku Atlanty,a tak dla przykładu to już dzisiaj 1 pewniak za 1.2 dał ciała,mówię tu o Realu Madryt w piłce nożnej.
A jak będzie to zobaczymy po......mszy.
Powodzenia wszystkim.
Aha pomogłem......zostaw reputkę ????
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Charlotte Hornets- Orlando Magic
Charlotte Hornets @ 1.59 William Hill ✅
Rozsądny bet, choć kurs mógłby być lepszy. Magicy w bardzo dobrej formie na poczatku sezonu. 1 miejsce na wschodzie z tylko 1 porażką w 5 spotkaniach.Świetna forma Fourniera, Vucevicia, Gordona.
Ale należy zaznaczyć, że 3 winy odnieśli w Amway Center w Orlando (vs Miami, Nets, Spurs) .
W delegacji pokonali Cavs, przegrali natomiast w NY z Nets.
Troche za dużo zieleni u nich i myślę, że trochę przyhamują...
Hornets w kratke. U siebie w Spectrum Centre są mocniejsi. Wygrali z Atlantą,Denver więc szału te winy nie robią. Ostatni mecz przegrali z Rockets więc dziś wracają na zwycięską ścieżkę, a motywacja będzie by trochę Magikom zrobić zimny prysznic i zrobić bardziej wartościowego wina.
Hornets regularnie ogrywają Orlando. Obecnie mają serię 7 zwycięstw z rzędu w NBA nad ekipą z Florydy.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
A Ja od ponad 20 lat wiem że św. Mikołaj nie istnieje i co z tego?
Większych głupstw nie widziałem, jak się specjalnie nie znasz to nie pisz takich bzdur. Po pierwsze Koszykówka a już NBA to całkiem inna bajka od innych sportów zespołowych, tam na końcowy sukces mamy wiele więcej składowych. Pomijając to, że Atlanta będzie zajechana ostatnim napiętym kalendarzem spotkań, to de facto goście jest to mocniejszy zespół od Jastrzębi, Atlanta to będzie czerwona latarnia tego sezonu, bić się będą z Bulls, Phoenix i tego typu podobnymi wynalazkami o jak najlepsze losowanie w drafcie ( pisze to Tobie bo ogarnięci forumowicze ktorych jest w tym dziale wielu o tym doskonale wiedzą), Typ na Bucks jest jak najbardziej poprawny, i moim zdaniem także wygrają owe spotkanie, wiadomo są niespodzianki ale po trzezwej analizie, tym co się widzi, wie jaka jest sytuacja w obu klubach, a przede wszystkim jak oglada się gre ww zespolow to logicznym będzie stawianie na Kozły a nie szukanie na siłę sensacji.
Czy to są bzdury to się okaże,być może Atlanta nie wygra ale ty jako taki zajebisty znawca podaj z 3-5 meczy jako ako i traf wszystkie,to powiem ok jest ogarnięty , znasz sytuacje w klubach byc moze siedzisz nawet w szatni podczas meczu i wszystko wiesz,ale narazie jak widze to podajesz pojedyncze typy i to połowa prawie nie wchodzi.
To jak na razie szału nie ma i dupy nie urywa.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Przyjemna niedziela dla fanów NBA w Polsce się szykuje. Sporo spotkań w normalnym czasie do oglądania. Zaczynamy o 20.30 pojedynkiem Bucks z Atlantą. Z chęcią obejrzę i obstawię dla lepszego oglądania. Mnie również dziwi kurs na Bucks. Atlanta po odejściu Mllsapa nie ma tak naprawdę nikogo wartościowego. Zlepek marnych koszykarzy, którymi dowodzi &quot;Szryder&quot;. Niemiecki rozgrywający dziś najprawdopodobniej wróci jednak wydaje mi się, że to i tak za mało na Antetokounmpo i resztę Kozłów. Wrócił Brogdon, który daje bardzo dużo Giannisowi. Monroe sprawnie punktuje z ławki, a Snell potrafi postraszyć zza łuku. Do tego Middleton, który dokłada 15pkt. Bucks są solidną drużyną, która jest top4 wschodu i raczej nie będzie przegrywała z takimi drużynami jak Hawks. Do tej pory przegrali z Bostonem i Cavs. Kolega wyżej dopatruję się jakiś niespodziewanych zwrotów akcji, a ja liczę tylko na dobrą sportowo rywalizację. W takiej Bucks są 2 półki wyżej niż ekipa Orłów.
Bucks (-6 AH) - 2/unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Czy to są bzdury to się okaże,być może Atlanta nie wygra ale ty jako taki zajebisty znawca podaj z 3-5 meczy jako ako i traf wszystkie,to powiem ok jest ogarnięty , znasz sytuacje w klubach byc moze siedzisz nawet w szatni podczas meczu i wszystko wiesz,ale narazie jak widze to podajesz pojedyncze typy i to połowa prawie nie wchodzi.
To jak na razie szału nie ma i dupy nie urywa.
A Ty za to potrafisz napisać, że idzie masówka i grasz w drugą stronę, bo bukmacher musi zarobić. No za*ebiste argumenty nic tylko klaskać. Wyloguj się może lepiej, do życia.
 
K 166

khamilos

Użytkownik
Atlanta - Milwaukee
Hawks +5,5 1.8 forbet ⛔
Mecz za chwilę.Widzę dyskusja rozgorzała na dobre i mamy 2 punkty widzenia.Ja dzisiaj gram Jastrzębie + handi bo o ile merytoryczne argumenty są po stronie Kozłów i to oni będą lepsi w tym sezonie, to biorąc pod uwagę tylko ten dzisiejszy mecz NIC to nie znaczy. Mamy sporą masówkę na Bucks a to już duży argument w bukmacherce do grania w drugą stronę i tutaj kolega Trema11 ma rację. Atlanta przegrała ostatnio z denver -5pkt, Milwaukee to nie Gsw a Giannis to nie Lebron póki co, nie takie niespodzianki już były. Kurs jest wystawiony poprawnie, ale Atlanta grając u siebie może spokojnie zmieścić się w tym handi, szczególnie że kozły są 0-5 ATS i 1-4 ATS grając w Atlancie. Pozdr
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Atlanta - Milwaukee
Hawks +5,5 1.8 forbet
Mecz za chwilę.Widzę dyskusja rozgorzała na dobre i mamy 2 punkty widzenia.Ja dzisiaj gram Jastrzębie + handi bo o ile merytoryczne argumenty są po stronie Kozłów i to oni będą lepsi w tym sezonie, to biorąc pod uwagę tylko ten dzisiejszy mecz NIC to nie znaczy. Mamy sporą masówkę na Bucks a to już duży argument w bukmacherce do grania w drugą stronę i tutaj kolega Trema11 ma rację. Atlanta przegrała ostatnio z denver -5pkt, Milwaukee to nie Gsw a Giannis to nie Lebron póki co, nie takie niespodzianki już były. Kurs jest wystawiony poprawnie, ale Atlanta grając u siebie może spokojnie zmieścić się w tym handi, szczególnie że kozły są 0-5 ATS i 1-4 ATS grając w Atlancie. Pozdr
Masówka? Co to za argument? Może jeszcze z kuli powróżysz?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 5

meydey

Użytkownik
Siemanko, dzisiejsze typy na szybko z krótką analizą bo pierwsze już o 21.30. Wczorajsza noc niestety okazała się kompletną pomyłką. Żaden z typowanych przeze mnie grajków nie zdobył wymaganej ilości pkt. No ale cóż, takie dni też się zdarzają. Na dzisiaj:F
- Oladipo - over 20,5 - W tym sezonie Victor notował kolejno 22,17,28,28,35 punktów. Gra na niezłej skuteczności, często oddaje rzuty, jest najjaśniejszą gwiazdą Indiany. Dzisiaj wiadomo przeciwnik dobrze znany z defensywy, ale chociażby mecz z Orlando pokazał że da się ich pokonać. Dodatkowo na + mecz we włąsnej hali. Myślę żę Murray nie sprawi dzisiaj dużego kłopotu dla Victora.Trochę się go obawiałem po szybkich 2 faulach w pierwszej kwarcie, ale świetna czwartak kwarta zrobiłą sprawę.
- Jokić - over 17,5 - Zaczynając od Nets to wiadomo jest to zespół grający szybką piłkę. NIe spowalniają gry, ich wyniki często oscylują w wysokich overach. Jokić ostatnio oddaje bardzo dużo rzutów, jedynie może martwić ich skuteczność (oglądałem ostatni mecz i słabo to wyglądało). Sugerując się przede wszystkim dzisiejszym przeciwnikiem DEnver typuje over Nikoli - BEzstresowo, Mozgov to żaden przeciwnik
- Fournier over 19,5 - Od początku sezonu zdobywał kolejno 23,22,13,28,25. Wczoraj mimo któtszego czasu gry jego skuteczność to byłą bajka. Bardzo podoba mi się jego gra i widzę w nim lidera Orlando. MAm nadzieję że nie wystrzeli dziś Gordon lub Vucević z kolejnymi cyframi po 40pkt, Liczę na Evana. Hornets to też nie jest zespół który wybitnie broni więc atakuje over Fourniera - Evan dalej trzyma skutecznośc ????
- Porzignis - over 24,5 - Linia jak na tego zawodnika niezbyt wysoka. Od początku sezonu prezentuje wysokki poziom. Bardzo cięzko pracuje na końcowy rezultat spotkań NY.Jak wiemy po odejściu Carmelo został on jedyną &quot;strzelbą&quot;. Oglądałem kilka meczy w jego wykonaniu i rzeczywiście jego łatwość w zdobywaniu punktów jest niesamowita. Cavaliers narazie nie gra zbyt dobrze w obronie, są B2B więc licze żę Łotysz wykorzysta tą sytuacje.Kristipas gra niesamowicie, bardzo dobry mecz, mimo 41pkt hardweya, Łotysz zrobił over.
Niestety podkusiło mnie zagrać Walla =, bo byłem pewny wykluczeń, a tu niestety lipa. Jego skuteczność była bardzo wysoka, lecz niestety szybki blow nie dał zarobić. 19pkt

Zastanawiam się jeszcze nad overem Walla w kontekście ewentualnych absencji za bójki graczy Wizzards. Jak ktoś będzie miał info to poproszę. Co sądzicie o tych typach? Kursy STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom