>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik 2017

Status
Zamknięty.
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Witajcie - wreszcie się zaczęło ????
Pierwszy tydzień do oglądania, ale znalazłem jak mi się wydaje fajny bet
Utah Jazz
under 105.5
1,63
efortuna ⛔ ( 106 punktów ) ????

Żałuję, że ten projekt Utah zakończył się tak naprawdę zanim się rozpoczął. O ile można jeszcze w miarę być spokojnym o obronę Utah, to atak osłabił się niewyobrażalnie. Nie ma już kreatora Hilla , nie ma też egzekutora Haywarda. Do tego kontuzjowany poważnie Exum. Pozyskani na ich miejsce Rubio oraz Thabo to solidne ogniwa w obronie, bez błysku w ofensywie. Utah w zeszłym sezonie nie było potworem w ofensywie, bądźmy szczerzy w tym sezonie też nie będą. Naprzeciwko Denver, które rzeczywiście w zeszłym sezonie grało radosny basket. Pozyskali weterena Millsapa, który nauczony grą na wschodzie powinien wprowadzić trochę spokoju do ich szalonej koszykówki. To nie będzie jakiś szalony mecz - na pewno zacięty, a to również powinno wynieść poziom obrony nad atak.
Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Witajcie - wreszcie się zaczęło ????
Pierwszy tydzień do oglądania, ale znalazłem jak mi się wydaje fajny bet
Utah Jazz
under 105.5
1,63
efortuna

Żałuję, że ten projekt Utah zakończył się tak naprawdę zanim się rozpoczął. O ile można jeszcze w miarę być spokojnym o obronę Utah, to atak osłabił się niewyobrażalnie. Nie ma już kreatora Hilla , nie ma też egzekutora Haywarda. Do tego kontuzjowany poważnie Exum. Pozyskani na ich miejsce Rubio oraz Thabo to solidne ogniwa w obronie, bez błysku w ofensywie. Utah w zeszłym sezonie nie było potworem w ofensywie, bądźmy szczerzy w tym sezonie też nie będą. Naprzeciwko Denver, które rzeczywiście w zeszłym sezonie grało radosny basket. Pozyskali weterena Millsapa, który nauczony grą na wschodzie powinien wprowadzić trochę spokoju do ich szalonej koszykówki. To nie będzie jakiś szalony mecz - na pewno zacięty, a to również powinno wynieść poziom obrony nad atak.
Powodzenia !
Typ naprawdę wydaje się niezły, słabe ofensywnie Utah i linia 105.5, aż podejrzanie to wygląda. Pewnie przez fatalną obronę Nuggets w zeszłym sezonie. W tym roku każdy spodziewa się ich poprawy w tym elemencie, myślę że po ok. 10 spotkaniach zobaczymy czy ma to szansę się udać.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Kursy na Bucks lecą na łeb na szyję. Pograłem za 2.25, rano można było łapać 2.5, a teraz już blisko 2.1. Nie ma co się dziwić, bo Boston mocno osłabiła kontuzja Haywarda. Bardzo szkoda, że tak dobry spotkanie przyćmiła fatalna kontuzja skrzydłowego Celtów. Mam nadzieję, że wygra on pojedynek z kontuzją i wróci na PO, bo Boston może być mega mocny w tym sezonie. Dziś jednak czeka ich bardzo ciężki powrót do własnej. Mecz b2b nawet na początku sezonu może być bardzo ciężki. W szczególności, że grali oni wąskim składem. Tylko 7 zawodników zagrało powyżej 10 minut co moim zdaniem dziś może odbić się na zawodnikach. Przede wszystkim przeciwko Bucks, którzy może nie wzmocnili się przed sezonem, ale dostali coś czego najbardziej potrzebują, a mianowicie czas. Giannis, Brogdon czy Maker to zawodnicy, którzy w tym sezonie będą jeszcze mocniejsi. Do tego każdy z nich jest świetnym defensorem i tak naprawdę to może być najcięższe do pokonania przez ekipe Stevensa. Irving i Brown zdobyli wczoraj 47 z 99 pkt swojej drużyny jednak mieli przeciwko sobie słabych defensorów. Rose, Wade czy JR to raczej nie są stoperzy tak wysokiej klasy jak Brogdon czy Middleton. Pod koszem również może być ciężko, bo mnie osobiście Horford ani Baynes dzisiaj w nocy nie przekonywali. Szczerze jeżeli Irving nie zagra dzisiaj spotkania na poziomie 40+ to dla mnie Bucks powinni to wziąć z pocałowaniem ręki.

Bucks - 2.25/unibet ✅

Do tego jeszcze dwa beciki wpadły mi w oko. Kurs na Pelicany jest mocno przesadzony. Z tego co widzę duet podkoszowych jest gotów do gry, a w mojej opinii mogą oni zmiażdżyć Memphis pod koszem. &quot;Miśki&quot; były fenomenalną drużyną na PO jednak w tym sezonie raczej nie ma tam dla nich miejsca. NOP jeżeli chce walczyć o miejsce w top8 wschodu to takie mecze jak dzisiaj musi wygrywać. Małe cegiełki ze słabszymi drużynami z swojej konferencji to klucz do PO. To samo tyczy się Denver, które chyba pozyskało najlepszego zawodnika o, którym się nie mówi. Mowa o Millsapie czyli chyba najbardziej niedocenionym zawodniku paru ostatnich lat. Myślę, że może on wnieść jeszcze więcej do już świetnej ofensywy &quot;Baryłek&quot;. Ich mankamentem była i najprawdopoboniej będzie obrona. Dziś grają z przeciwnikiem, który słynie właśnie z silnej, twardej obrony. Szykuję nam się ciekawe starcie mocnej ofensywy z równie silną defensywą. Nie uważam jednak, że to Utah jest faworytem, więc polecam szukać czegoś w stronę nowej ekipy Millsapa.
Październik traktuję jako testowy i dopiero w listopadzie ruszę z kopyta ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Utah Jazz - Denver Nuggets
2 @ 2.30 ⛔⛔⛔
106:96 (na własne życzenie, ostatnia kwarta 28:13 i run z 82:85 na 104:88, w 3 kwarcie już 15 punktami Nuggets prowadzili ale 21 strat zostawię bez komentarza)
Po takim kursie trzeba brać. Obrona kontra atak. Nie ma wątpliwości co do tego, że Jazz mają świetną defensywę ale niestety atak nie istnieje. Po odejściu Haywarda i Hilla nie ma w ogóle jakości w ataku. Na dobrą sprawę głównym strzelcem będzie Hood ale on jeden nie zrobi różnicy w ataku. Poza nim ciężko szukać kogoś innego, jest jeszcze Favors ale jego nie można uznać za shootera. Gra ma być budowana wokół Goberta jednak jego umiejętności atak nie są na poziomie defensywy. Mimo iż to jest gracz na format DPOY to jednak w mojej opinie nie jest to gracz na bycie liderem. Po drugiej stronie mocny atak i zerowa defensywa przeciwieństwo Utah. Mudiay, Harris, Chandler, Jokic, Barton, Plumlee, w dobrej formie Hernangomez, Faried i jak kolega wyżej piszę bardzo duże wzmocnienie w postaci Millsapa. Jest czym straszyć w ataku, nie będą mieli łatwo przeciwko ciężkie obronie Jazz, jednak uważam iż mimo kiepskiej obrony Nuggets to i tak gospodarze będą mieli problemy ze zdobywaniem punktów. Kurs zdecydowanie warty gry.
Indiana Pacers - Brooklyn Nets
1 @ 1.65 ✅✅✅
140:131
Mimo odejścia PG13 to nadal jest drużyna lepsza niż Nets. Od wielu lat to jest pośmiewisko ligi i szczerze nie sądzę by coś się zmieniło. Russell jest ciekawym graczem, bardzo utalentowanym ale nie potrafi ustabilizować formy a gdy nie ma przy sobie graczy którzy w tym pomogą to kiepską wróżę mu przyszłość w Brookylnie. Ściągnięty Carroll jest daleki od tego co prezentował za czasów Atlanty, jedyny Crabbe może jeszcze dać jakość w ataku. Jednak odesłanie Lopeza jest bardzo mocnym osłabieniem. Nie oszukujmy się ale Mozgov w obecnym momencie kariery nie jest w połowie tak dobrym graczem jak Brook. Pomalowane będzie piętą achillesową Nets. Indiana poza Georgem też musiała pożegnać się z siłą obwodową, Teague, CJ Miles i Ellisem. W ich miejsca pojawią się Joseph, Collison i Oladipo lubiący rzucać i na pewno dadzą jakość drużynie. Jest Big Al i Turner który ma przejąć rolę PG. Oszołom Lance może nie jest zbyt produktywny na boisku jest mimo wszystko on dostarcza walkę drużynie. Skład na pewno zdecydowanie ciekawszy, więcej opcji, mecz u siebie i Indiana jakby nie miała skład to zawsze byłą bardzo niewygodnym rywalem a po drugiej stronie tylko Nets ! Nets !!!

Z innym meczy skłaniałbym się jeszcze do Dallas, Miami i Portland. Mavericks powinni ograć cienką Atlantę którą czeka ciężki sezon jednak kursy na poziomie 1.40 są zbyt niskie. Heat zapuszcza korzenie i zamiast ściągać nowych graczy postanowiła wynagrodzić obecnych nowymi kontraktami. Dragic, Whiteside, Waiters, Johnson, Richardson, Olynyk i świetny trener Spoelstra. Jest potencjał na PO w tym roku i jeśli Erik przygotował zespół tak jak na początku roku kalendarzowego (30 zwycienstw w ostatnich 41 meczach) to na pewno będą groźną drużyna. Magic przebudowa, potrzeba paru lat na przebłysk. Uważam, że w tym roku będą niedoceniani i zrobią nie raz niespodziankę, jednak Heat nie mogą pozwolić sobie nie porażki z takimi drużynami jeśli chcą awansować. Co do Portland to przyjemny kurs. Nie ma McColluma ale nadal Lillard, Turner czy Nurkic powinni dać radę z słabym Suns.
Pozostałe meczy odpuściłbym. Wizards-76ers nieprzyjemny mecz, kurs za mały na Wizards a 76ers wielu młodych utalentowanych graczy którzy jakby się rozwijali tak jak im się wróży to Phila za kilka lat główna siła ligi ???? Celtics - Bucks bardziej nawet skłaniałbym się na gości. Wczoraj Boston zagrał przyzwoite zawody jednak początek sezonu i b2b to na pewno nie jest to samo przygotowanie fizyczne co w środku sezonu. Giannis potencjał nawet na MVP, Brogdon ROTY, Middleton, shooter Parker (od stycznia dopiero dostępny niestety) więc jest duży potencjał trzeba na tą drużynę zwrócić uwagę w tym roku. Grizzlies - Pelicans również skłaniałbym się na NOP, jednak pierwsze mecze trzeba ich odpuścić i zobaczyć co prezentują. Na papierze wygląda to bardzo dobrze, ale trzeba zobaczyć co pokażą na parkiecie. W pre season w ostatniej kolejce się spotkali i Miśki wygrały 142-101 więc to jest mały znak ostrzegawczy. Wolves - Spurs zdecydowanie pierwszy w kolejności do oglądania ale ostatni do obstawiania. Jeszcze odpuściłbym typowanie Kings - Rockets. Po stronie Kings Randolph a po stronie Rockets CP3 są questionable. Po jednym z powrotów chwycił się za udo jak dobrze pamiętam, kulał i nie grał w decydujących minutach.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Brooklyn Nets @ Indiana Pacers
Typ: Under 217.5 pkt. @ 1.89 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
Mecz Pacers z Nets, czyli starcie dwóch słabiutkich drużyn bez żadnych perspektyw na ten sezon. Ciężko wytypować kto wygra ten pojedynek &quot;gigantów&quot;, ale dla mnie nieźle wygląda linia na under. 217.5 pkt. Moim zdaniem o dobre 7 punktów za wysoko. W obu ekipach próżno szukać gwiazd z mega strzeleckim potencjałem. Zeszłoroczne statystyki PPG to 105 punktów na mecz Nets i tyle samo dla Pacers. Łącznie 210. I myślę, że dziś zakręcimy się wokół tej liczby. Obie ekipy są skazane (póki co przez środowisko i znawców) na beznadziejny sezon i na pewno każda z nich będzie chciała zacząć sezon od wygranej. Totalne run&amp;gun można grać na etapie gdzie już walczy się tylko o jak najwyższą pozycję w drafcie, dziś dopiero zaczynają sezon drużyny z Indianapolis i Brooklynu i myślę, że więcej będzie stosowania przetrenowanej w offseason taktyki niż gry bez głowy. Mój typ na dzisiejszą noc o under 217.5 pkt. w tym meczu.
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
fest typ ten under nie ma co, chyba ze zapomniales dopisac ze jest on na 3 kwarty to wszedl, ledwo co ale wszedl bo jest aktualnie 204 punkty ????
 
helldorado 49

helldorado

Użytkownik
Hej Hej tu NBA!

Toronto Raptors - Chicago Bulls - HANDICAP (-12.5)
OKC - NYK - HANDICAP (-10.5)
AKO - 3.15 - STS

Powyższe można zagrać singlem, jednakże razem tworzą mocne AKO, które właśnie gram mocno.
Niestety, ale moja ulubiona drużyna, Chicago Bulls, w tym sezonie będą tankować, co za tym idzie, dla takich ekip jak dzisiaj Raptors, będzie to łatwy mecz.
Bulls będą dostarczycielami łatwych punktów, w których meczach można się spodziewać blowoutów.
Toronto gra u siebie, jest bardzo mocną drużyną, na stracie sezonu wszyscy są zdrowi, natomiast na liście Byków widnieje 6 kontuzjowanych graczy. M.in: Pondexter, Payne, Lavine, Dunn, i po ostatnim zajściu na treningu Mirotić i Portis.
Podobna sytuacja jak w meczu powyżej. Dla OKC, ekpiy bijącej się o jak najlepszy bilans na mocnym zachodzie, taki mecz powinien być formalnością, z dużym prawdopodobieństwem blowutu.
NYK historia na ten sezon podobna do kolegów z Chiago.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
nie chce sie czepiac, ale Pacers Nets under? jeszcze rozumiem jakby bylo cos w stylu under 230,5. przeciez to sa druzyny no D, nie bronia nic, brak rim protectorow pod koszem, za to utalentowany ofensywnie obwod po obu stronach co sklania do overa, tak jak i pace gry tych druzyn. Jedyny argument na under jaki przychodzi mi do glowy to odejscia z druzyn Lopeza i George&#39;a czyli najlepszych graczy ofensywnych, ale przeciez w zamian dostali Russella i Oladipo czyli slabszych obroncow, a ponad przecietnych atakujacych. Słaba obrona + niezla, szybka ofensywa zazwyczaj daje over, bo druzyny chca sie przerzucac nawzajem, bo w obronie nic nie moga zatrzymac. Gwiazd ofensywnych moze i nie ma, zgadza sie, ale Russell, Lin czy Oladipo, Turner to naprawde utalentowani gracze w ataku i nie wykluczone ze ofensywa budowana wokol nich bedzie lepsza niz ta zeszloroczna, kto mi znajdzie w tych druzynach dobrych obroncow, przede wszystkim pod koszem? Juz teraz mozna powiedziec ze w D to Nets i Pacers beda w dole ligi.
Obie druzyny po duzych przemeblowaniach, takze oczywiscie zeszloroczne statystyki nie maja znaczenia bo to zupelnie inne druzyny niz sprzed roku, budowane wokol innych zawodnikow, wiadomo ze w takiej sytuacji team defence bedzie kulec, przynajmniej na poczatku sezonu, gdzie nie ma tego zgrania, tym bardziej z takim personelem defensywnym. na moje oko to linia byla zanizona.
 
forza_inter 83

forza_inter

Użytkownik
OKC - NYK
OKC over 113,5
@1,83
--------------------------------------------------------------------------------------------​
Pierwsze spotkanie dla obu drużyn w sezonie zasadniczym. Obie drużyny mają odmienne cele na ten sezon, jeżeli gracze Thunder mierzą w najwyższe cele to ekipa Knicks jest spisana raczej na porażkę. Ekipa z Nowego Jorku w przebudowie będą się strać zbudować drużynę wokół Porzingisa, który w tym momencie wydaję się być jedynym plusem dla ekipy Knicks. Z zespołem pożegnał się przed sezonem gracz który dzisiaj stanie po drugiej stronie parkietu i na pewno zrobi sporą różnicę czyli Melo. Ekipa Thunder w tym sezonie wydaje się mocna oprócz wspomnianego wyżej transferu pozyskali Georga, który również jest mega wzmocnieniem no i nie można zapominać o MVP poprzedniego sezonu. Jeżeli tej trójce będzie się układała współpraca to kto wie co mogą osiągnąć. Nie daje w tym spotkaniu żadnych szans ekipie Knicks, której obrona wygląda tragicznie pomimo tego, że trener chwalił przed sezonem Noah nie wydaje mi się żeby chłop się odnalazł i wrócił do formy z czasów gry dla byków, sam Porzyngis nie da rady tego wszystkiego ogarnąć. Melo i George zrobią robotę trójkami a Westbrook będzie szalał pod koszem. Myślę że tak ofensywnie nastawiona drużyna OKC nawrzuca punktów dla tego dzisiaj proponuje over.
--------------------------------------------------------------------------------------------​
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
ranver - daj spokój z tą ironią. Nie weszło, trudno. Czekam na lepsze typy od Ciebie. Szkoda, że dopiero po meczu mnie wyśmiałeś. No i nie widzę Twojego typu na over. W ogóle nie widzę Twoich typów w dziale, ale żeby do gardła się rzucić to pierwszy ????
kamil7600 - dzięki za świetną analizę, szkoda, że już po meczu znając wynik.
Potem post do usunięcia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Toronto Raptors - Chicago Bulls
1 (-12.5) @ 1.87 ✅✅✅
117:110
Drużyna z top 4 wschodu kontra główny kandydat do ostatniego miejsca w lidze. Nie lubię grać handicapów double digit ale Bulls są dzisiaj spisani na pożarcie. Obie drużyny spotkały się w ostatni meczu pre season w Chicago i Toronto wygrało 125:104 a wiadomo, że gwiazdy Raptors na pół gwizdka a w Bulls wszyscy na 100% bo każdy walczy o miejsce. Personalnie Chicago niestety na papierze jest ostatnią drużyną a gdyby tego było mało to chyba atmosfera nie jest najlepsza w drużynie. Bójka na treningu pomiędzy Miroticem i Portisem skutkuje dla jednego złamaną kością (policzkową chyba) a dla drugiego zawieszeniem na 8 meczy. Do tego poza grą wciąż Zach LaVine (teoretycznie najlepszy), Payne i Dunn. Średnia wieku około 23.5-24 lata, która zawyżają Lopez i Pondexter i oni jako jedyni mogą powiedzieć, że mają jakieś doświadczenie w lidze. Jedynym punketem warty obserwowani będzie Fin Lauri Markkanen Po drugiej stronie skład który ma za sobą już parę lat gry razem i gdzie trójka graczy jak CJ Miles, Lowry i DeRozan mają więcej lat gry w NBA niż cały skład Bulls. Mocni pod koszem Ibaka i Valanciunas nie dadzą szans Lopezowi, dwóch all starsów i graczy format all nba jak Lowry i DeRozan powinni mieć w ataku łatwe zadanie, bo obrona Bulls nie zapowiada się na twardą. Do tego doszedł doświadczony CJ Miles, który nie wykluczone, że może grać w s5, świetny strzelec za 3 punkty. Pozyskano również McDanielsa, który dużo walczy. Nie ma co dużo gadać ale powinien być pogrom.
Oklahoma City Thunder - New York Knicks
1 (-12.5) @ 1.90 ✅✅✅
105:84
Drugi mecz też powinien zakończyć się pogromem. Co prawda Knicks nie mają tylu problemów co Byki ale to nadal jest New York Knicks, który przez ostatnia lata szokował ale niestety głównie skandalami pozaboiskowymi. Mają franchise playera w postaci Porzingisa i wszystko zależy od niego w jakim kierunku pójdzie organizacja. Ciężko jednak przewidzieć w jakiej będzie formie. Ma za sobą ciężki eurobasket w którym był bardzo eksploatowany a po powrocie nie trenował w pełni gdyż narzeka na biodro. Pozyskano shootera Hardaway Jr. (4 lata - 71 mln $ ostra przesada do której nawet sami się przyznali). Tim może odpalić w pojedynczych meczach ale nie jest gwarantem stabilnej formy. Na pewno będzie problem z rozegraniem. Kombinacja weterana Sessiona który swoje najlepsze lata w lidze ma już za sobą i młodziutki Baker, który jest słabym strzelcem. Na obwodzie prawdopodobnie w s5 będzie Beasley, który dla mnie jest nieokrzesanym zawodnikiem i bardziej będzie pasował do życia nocnego NY i wszystkich skandali niż do gry. Najmniejszy problem wydaje się być na pozycji centra. Kanter solidy grać, bez fajerwerków ale gwarantuje stabilność i młodziutki Hernangomez na którego warto zwrócić uwagę. Jest jeszcze w składzie Noah ale on jest zawieszony na 12 meczy. NYK mieli problemy by w pre season coś ugrać a co dopiero jak staną w season opener na przeciwko drużyny w której są 3 gwiazdy i to potężne. Russ, PG13 i Melo będą potrzebować czasu by się zgrać to jest pewno, ale to są tak wybitne postacie i mają takie umiejętności w ataku, że z kiepskimi Knicks nawet bez porozumienie ograją ich po prostu samymi umiejętnościami indywidualnymi. Nie ma mowy o odpuszczaniu ze strony OKC. Westbrook powiedziałbym nawet, że jest za ambitnym graczem. On nawet w meczach all star chce wygrywać MVP. Będzie chciał po raz kolejny na pewno sięgnąć po statuetek i nie będzie odpuszczał, a Carmelo ma chyba coś do udowodnienia NY. Dużo było &quot;przepychanek&quot; z nim związanych, wiele niemiłych słów, był nie chciany w NY i myślę, że dzisiaj będzie chciał się za to wszystko odpłacić. Dwa duże handicapy ale umiejętności obu drużyn przewyższają swoich rywali o kilka klas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:30
Spotkanie: Toronto Raptors - Chicago Bulls
Typ: Chicago Bulls wygrają pierwszą połowę (jak remis to zwrot)
Kurs: 4,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Argumentów jest kilka. Po pierwsze wszyscy uważają, że Chicago Bulls będą przegrywali mecz za meczem. Fakt, że ich skład zupełnie się zmienił, ale przez lata Bulls pokazali, że nawet mocno osłabieni potrafią wygrać z dużo lepszym zespołem, a nawet w pełnym, najmocniejszym składzie potrafili przegrać z jakąś słabą drużyną. Tacy już są Bulls- nieobliczalni. W tym sezonie może być podobnie. Chicago Bulls w roli underdoga zawsze dawało zarobić. Toronto Raptors to drużyna, która lubi czasem odstawić cyrk, to znaczy przegrać z kimś dużo gorszym. Po tak nędznym kursie w życiu bym na nich nie zagrał obojętnie kto by był ich rywalem. Widzę, że wiele osób gra mocno ujemne handicapy na Raptors. Mnie się coś zdaje, że tu może być naprawdę ciekawie i nie wykluczam niespodzianki w postaci wygranej Bulls. Mój typ idzie na to, że Chicago Bulls wygrają pierwszą połowę. Bulls nie powinni łatwo oddać tego meczu i uważam, że przynajmniej w pierwszej połowie mogą się dzielnie trzymać.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Lebron gotowy na mecz z Bucks, wiec 1.7 na Cavs traktuje jako Value. Spadnie do 1.55 myśle, wiec polecam teraz. Osobiście czekam na linie na zawodników, bo wydaje mi się, ze będzie mega Value.

Edytuje potem i dam coś na dziś
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Indiana Pacers - Portland Trailblazers
2 @ 1.50 ✅✅✅(1.64 tempobet jakby ktoś tam grał)
96:114
Wszystkie drużyny rozegrały już przynajmniej po jednym meczu i jesteśmy już nieco mądrzejsi jak będzie wyglądał sezon. Na szybko bo nie ma co się rozpisywać. Indiana skład przeciętny jedna może nie raz w tym sezonie zrobić niespodziankę. Ściągnięci obwodowi dale rade, odnajdują się w ataku jednak obrona kuleje i to strasznie. Strata 131 punktów z Nets jest najlepszym tego potwierdzeniem. Do tego Pacers będą w tym roku mieli problem ze skutecznością za 3 punkty. Lubią rzucać z dystansu jednak nie mają zawodników których można uznać za dobrych strzelców za 3. Do tego najprawdopodobniej nie zobaczy Turnera który w meczu z Nets miał 21 punktów i 14 zbiórek, bardzo duże osłabienie. Portland w meczu z Suns wpisało się do historii, wygrywając największą ilością oczek w season opener. O ile o atak można było być spokojnym to w obronie zrobili genialną robota. Wiem, że to tylko Suns a kwestionowanie każdego rzutu zatrzymała Suns na 74 punktach przy 31% skuteczności. Portland aspiracje na playoffy oczywiście to nie mogą sobie pozwolić na porażki z zespołami pokroju Indiany, zwłaszcza, że grają na piekielnie ciężkim zachodzie. Różnica klas znaczna, przewaga na pomalowanym, lepsza obrona, na dystanie mocni. Myślę, że łatwe zwycięstwo.
Minnesota Timberwolves - Utah Jazz
1 @ 1.55✅✅✅
100:97
Gram konsekwentnie przeciwko Utah. To nie oni wygrali pierwsze spotkanie tylko Nuggets przegrało te zawody. Niestety jak się nie ma obrony i w close game nie szanuje się piłki w decydujących momentach (w 4 kwarcie 10 strat i z gry 5/15) to ciężko o wygrywanie meczu. Fakt faktem, że Jazz zagrali solidne zawody jednak dzisiaj to nie wystarczy. Mecz na wyjeździe i groźniejszy rywal. Wilki zagrały dobre zawody. Spurs co prawda kontrolowali mecz jednak Minnesota trzymała dystans i mieli w końcówce 4 kwarty szanse by wyjść na prowadzenie. Fatalna decyzja trenera by Teaque przesiedział ostatnie 15 minut gry. Jones w 23 minuty 3 punkty i 1 asysta, jak na rozgrywającego to troszkę kiepsko ???? Teague w 24 minuty 12 punktów i 6 asyst do tego doświadczenie więc kompletnie nie rozumiem decyzji trenera. Zdrowotnie wszystko ok widać było niezadowolenie Jeffa. Wiggins z Townsem nie zawiedli dobre zawody, Jamal również jak zawsze dobra opcja z ławki jedyny Butler poniżej oczekiwań. Potencjał ofensywny przewyższa Utah o parę klas, defensywnie zdecydowanie lepsi od Nuggets, powinni bez problemu wygrać.

Z innych meczy ciekawie kurs wygląda na 76ers ale ja decyduje się na takiego dubla jak powyżej bo to raczej &quot;pewniaki&quot;. Odradzałbym granie na Cavs i Warriors. Giannis jest niesamowity i na swoim stadionie może być nie do zatrzymania zwłaszcza, że Cavs defensywnie są biedni. Będzie ciekawy na pewno pojedynek między Giannisem a Bronem. Co do Warriors kursy małe, a sam Kerr mówił, że są słabo kondycyjnie przygotowani. Było widać to w meczu z Houston, kiepsko bardzo zagrali, zwłaszcza defensywnie pozwolili na dużo otwartych rzutów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
lax 1,2K

lax

Użytkownik
W Pacers dziś Turner doubtful, Jefferson też questionable. A i tak tam nie ma kto bronić. Za to Blazers z McCollumem. Wygrają to, będzie szybki mecz jak poprzedni z Nets. Ambitni gracze z Portland nie odpuszczą takiej okazji, żeby osiągnąć coś na zachodzie muszą walczyć o każde zwycięstwo, a o ich nastawienie jestem spokojny. Talentem są wyżej niż przeciwnik, trzeba to tylko udowodnić na parkiecie.
Wyżej kolega napisał więcej na temat tego spotkania, również uważam że warto.
Blazers -4.5
1.89 Dafabet
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
forza_inter 83

forza_inter

Użytkownik
Indiana - PTB
PTB win
@1,54
------------------------------------------------------------------------------​
Dzisiaj bardzo króciutko. No cóż Odejście PG do Thunder znacznie osłabiło graczy z Indiany, nie ma co ukrywać w tym sezonie nie będą się zbytnio liczyli. Po drugiej stronie parkiety solidna ekipa z Portland z Lilardem na czele, który w tym sezonie ma sporo do udowodnienia. Według mnie Indiana nie ma tutaj najmniejszych szans w starciu z graczami z Portland.
------------------------------------------------------------------------------
Timberwolves - Utha
Timberwolves win
@1,55
------------------------------------------------------------------------------​
Tutaj podobna sytuacja jak w Indianie odejście Haywarda mocno osłabiło nutki po atakowanej stronie parkietu. Trzeba jednak przyznać że po bronionej stronie wygląda to dobrze. Nie mniej jednak czy to wystarczy na młode gwiazdy z Minnesoty wspomaganych przez doświadczonego Butlera, Teague oraz Crawforda? Raczej nie. Idę tutaj pewnie w stronę graczy z Minnesoty i spodziewam sie pewnej wygranej.
------------------------------------------------------------------------------​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
titan 442

titan

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Boston Celtics
Typ: Boston Celtics -3.0 @2.55 1xbet
To na pewno będzie ciekawy mecz. Nie stawiałbym tu Philadelphii w roli faworyta. Ten zespół jak na razie jedynie dysponuje potencjałem. Potrafi dobrze zagrać, utrzymać wynik na równi, ale brakuje doswiadczenia, charakteru, zgrania itd. To wszystko im przyjdzie z czasem. Ale na chwilę obecną to nie jest zespół, który powinien występować w roli faworyta przeciwko solidnym drużynom. A do takich na pewno należy zaliczyć Boston. W pierwszym meczu kontuzja jednego z liderów, drugi grany B2B z mocnym i nieobliczalnym Milwaukee. Teraz mieli dzień oddechu, żeby dojść do siebie, ułożyć taktykę. I pora na pierwsze zwycięstwo, bo takiej drużynie nie wypada zaczynać sezonu od 0-3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
G 693

generalkaman

Użytkownik
Minnesota Timberwolves - Utah Jazz
Minnesota - 6,5pkt
Kurs: 2.19
Bukmacher: Fortuna
Młode gwiazdy Wilków wreszcie wzmocnione zawodnikiem gotowym do gry, ogranym w meczach o stawkę - Jimmym Butlerem ruszają w sezon gdzie już nie ma miejsce na naukę, teraz należy walczyć o wyniki i minimum play-off. W drugim meczu sezonu podejmą na własnym parkiecie Utah Jazz, moim typem na ten mecz jest wygrana gospodarzy co najmniej siedmioma punktami. Po pierwsze tak jak wspomniałem Wilki już nie uczą się gry, ich wysokie picki draftowe ograły się już i nie są wschodzącymi gwiazdami a zawodnikami których trzeba rozliczać z wyników. Takie mecze jak u siebie z Utah muszą po prostu wygrywać walcząc o play-off. Doświadczenie Butlera i jego umiejętność gry w defensywie bardzo wzmacnia tę drużynę. Trener Thibodeau w drugim sezonie pracy osiąga lepsze wyniki, gdy drużyny zrozumieją w pełni jego podejście do koszykówki szczególnie w aspekcie obrony. Utah jest osłabione utratą Haywarda w okresie letnim na rzecz Celtics. Pierwszy mecz co prawda wygrali z Denver ale duża w tym zasługa rywali, którzy podali im tlen w czwartej kwarcie i pozwolili na odjazd i zbudowanie solidnej przewagi. Dziś nie dość, że grają na wyjeździe to jeszcze z drużyną lepiej przygotowaną do rywalizacji z nimi. Wygrana siedmioma punktami gospodarzy wydaje się warta zagrania po takim kursie.
Wynik 100:97
Typ: ⛔
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Warto zwrócić uwagę na Nets. Widzę że póki co są trochę niedoceniani przez bukmacherów, dzisiaj wygrana z Magic gdzie nie byli faworytem. To trochę taki mój ukryty typ w tym roku do sprawiania niespodzianek. Może nie że od razu play offs zrobią, ale na pewno warto ich śledzić, bo taki styl gry ze słabszymi zespołami może dać kilka zwycięstw. Grają szybko, rzucają dużo trójek, trafiając na dobry strzelecko dzień mogą wygrywać z lepszymi ekipami. Ciekawe jakie kursy będą na nich w niedzielę przeciwko Hawks. Póki co są traktowani jakby byli nie wiem, praktycznie najgorszą drużyną w lidze. Ja widzę przynajmniej 5-6 ekip gorszych od nich. Warto mieć ich na oku.
 
helldorado 49

helldorado

Użytkownik
Warto zwrócić uwagę na Nets. Widzę że póki co są trochę niedoceniani przez bukmacherów, dzisiaj wygrana z Magic gdzie nie byli faworytem. To trochę taki mój ukryty typ w tym roku do sprawiania niespodzianek. Może nie że od razu play offs zrobią, ale na pewno warto ich śledzić, bo taki styl gry ze słabszymi zespołami może dać kilka zwycięstw. Grają szybko, rzucają dużo trójek, trafiając na dobry strzelecko dzień mogą wygrywać z lepszymi ekipami. Ciekawe jakie kursy będą na nich w niedzielę przeciwko Hawks. Póki co są traktowani jakby byli nie wiem, praktycznie najgorszą drużyną w lidze. Ja widzę przynajmniej 5-6 ekip gorszych od nich. Warto mieć ich na oku.
W pełni się zgodzę z kolegą powyżej. Bardzo szkoda J-Lina, out na cały sezon.
5-6 ekip gorszych to zapewne te: Chicago, NYK, właśnie Orlando, które ograli dzisiejszej nocy, Phoenix, Kings, 6 niech będzie Atlanta ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom