>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik/Listopad 2014

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Stephenson over 12 pkt 1.90 marathon⛔
Ariza over 13 pkt 1.96 marathon
✅
Kolejny raz gram na przelamania zawodnikow. Lance wczoraj w pewnym momencie wygladal naprawde niezle, kreujac gre kolegom ale dalej brakowalo zdecydowania w punktowaniu. Bez pokrycia overa od 3 spotkan, czas najwyzzy sprobowac. Dzisiaj trafiaja na Atlante, obie ekipy b2b wiec mozliwe ze dostaniemy ciut bardziej overowy mecz niz mialoby to miejsce w normalnych okolicznosciach.
Ariza ostatnie tygodnie tragedia, linia nie pokryta nie wiem z 5 spotkan z rzedu? No ale trzeba probowac, gra duze minuty i predzej czy pozniej zrobi overka. Brakuje skutecznosci co charakteryzowalo go w pierwszych spotkaniach. Jezeli zatrybi trojeczka to jestem spokojny o over.
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Mialem odpuscic sobie dzis gre na zawodnikow, ale zobaczylem cos takiego &quot; Obrońca 76ers Tony Wroten wypada z rotacji na tydzień z powodu skręconego kolana.&quot; czyli dzis pieniazki leca na overek Cartera-Williamsa. Wrocil po kontuzji i nie blyszczy jakos forma, zdecydowanie brakuje ekipie z 76ERS Tadka Younga, brakuje tej jakosci i swiezosci u zawodnikow, dzis pewnie kolejna porazka i prawdopodobne, ze bedzie 20+ no, ale Carter-Wiliams dzis na pewno bedzie wiecej oddawal rzutow, nie bedzie Tonego wiec wszysko pieknie moze wygladac ;) Dokladam sobie zwyciestwo LAC czuje przyplyw pieniazkow. Polecam goraco i Powodzenia:cool:
Carter-Wiliams ov15.5 18 @1.85 + LAC zw @1.55 112-96
✅
Milenium
 
K 0

kres

Użytkownik
Panowie mam pytanko , moze mi ktos powiedziec dlaczego jest tak duzy kursik na Rockets? Czy jest jakas powazna absencja (oczywiscie oprocz Howarda), i czy warto ich pograc?
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
prawdopodobnie brak Howrda, beverly&#39;ego i Jonesa ; co to oznacza?
m.in masz odpowiedz we wczorajszym meczu z clippersami u siebie
dzisiaj wizyta w Milwuakee, ktore pod wodzą Kidda gra naprawde niezle,
maja obrone w top7 nba, atak tez nie wyglada zle, lawka swietna
wg mnie bucks to wygraja
oba teamy b2b
 
K 0

kres

Użytkownik
prawdopodobnie brak Howrda, beverly&#39;ego i Jonesa ; co to oznacza?
m.in masz odpowiedz we wczorajszym meczu z clippersami u siebie
dzisiaj wizyta w Milwuakee, ktore pod wodzą Kidda gra naprawde niezle,
maja obrone w top7 nba, atak tez nie wyglada zle, lawka swietna
wg mnie bucks to wygraja
oba teamy b2b
Chcialem zagrac bardziej ostroznie z handicapem , myslisz ze wygrana Bucks bedzie bardzo znaczaca? (oczywiscie jesli wygraja)
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
stawiam na wyrównane spotkanie, moze nawet dogrywkę
ale sam nie lubie grac meczy b2b
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Washington Wizards - New Orleans Pelicans
Na dzisiaj wybrałem mecz w stolicy pomiędzy Wizards, a Pelicans. Stołeczni po bardzo dobrym starcie, ostatnio zaczęli grać nieco w kratkę. Po dwóch wygranych z Cleveland oraz Milwaukee przyszły dwie z rzędu porażki, u siebie z Atlantą oraz na wyjeździe z Cavs. Dzisiejszym rywalem drugiej drużyny na Wschodzie będzie 11 drużyna na Zachodzie czyli New Orleans Pelicans. Drużyna grająca bardzo chimerycznie w obecnych rozgrywkach. Potrafiąca wygrać na wyjeździe z mistrzami San Antoniu Spurs, by potem przegrać w kiepskim stylu z Denver Nuggets. Wiadomo faworytem spotkania są zawodnicy gospodarzy. Jednak ja poszukałbym jakiejś niespodzianki w kierunku gości. Zaczynając od handicapu, przez zwycięstwo w ML, kończąc na underze. Czarodzieje nie są drużyną, która niszczy rywali wysokim handicapem na końcu. Zazwyczaj są to mecze na styk. A już na pewno z rywalami o porównywalnej klasie do Waszyngtonu. A za taką drużynę mimo dość słabej pozycji uważam Pelicans. Davis i spółka naprawdę potrafią zagrać dobre spotkanie. Udowodnili to przede wszystkim ze Spurs, ale także nie tak dawno Davis błysnął z Utah rzucając 41 punktów. Problemem obu ekip jest w ostatnim czasie skuteczność, drużyna, która będzie potrafiła zagrać na wyższym wskaźniku z pewnością wygra ten mecz. Do moich typów dochodzi też historia, która wiadomo nie zawsze oddaje szanse obu drużyn, ale jednak Pelicans w siedmiu ostatnich meczach w Waszyngtonie wygrali pięć razy. Do tego doszła jedna porażka zaledwie jednym oczkiem. Co do undera to też pięć na siedem meczów kończyło się wynikiem niższym niż 198.5 pkt. Szanse dla mnie wyrównane, z lekką przewagą parkietu Wizards. Jednak przy takiej formie obu drużyn żal byłoby nie skorzystać z gry w kierunku gości. Po stronie gospodarzy nie zobaczymy Webstera i raczej nadal Nene, co dla mnie jest pewnym plusem dla typów, bo Humpries to dobrym zmiennik, ale starter raczej kiepski. Goście zagrają bez Erica Gordona, ale to raczej na plus, bo forma w porównaniu do oczekiwań wobec tego zawodnika były diametralnie różne.
Typy:

- New Orleans Pelicans ML @2.70 - Bet365 ⛔
- New Orleans Pelicans +4.5 @1.92 - Unibet ✅
- Under 198.5 @1.93 - Unibet ✅
Mecz zgodnie z przewidywaniami, słaba skuteczność po obu stronach, trzy punktowe zwycięstwo Wizards.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
LeBron James over 7 asyst | @1.96 | Betsson | Zwrot - 7 asyst
Ostatnio, gdy zaufałem LBJ&#39;owi ten mnie nie zawiódł. Pokrył wszystkie trzy linie na trzy bety (asysty, punkty oraz punkty, zbiórki i asysty). Dziś uderzam do Kinga ponownie o to, co było moim głównym typem, do którego napisałem analizę, a więc asysty. Nie muszę znowu wspominać, że gra Cavsów polega na tym, jak zagra LBJ. Niby mają tego Love&#39;a, niby jest ten Irving, czy Varejao (game-time decision dziś), ale jednak LeBron to LeBron. Nie oszukujmy się, że bez tego zawodnika ta drużyna pokonałaby ostatnio Czarodziei z Waszyngtonu. Dziś w nocy grają z Pacers, ale ja uważam, że LBJ przynajmniej spowoduje na moim kuponie zwrot. Osiem asyst, to jest cel Jamesa na tą noc. Czy podoła? Sześciokrotnie w tym sezonie ta sztuka się mu udawała. Kolejno z Nuggets, Pelicans, Spurs, Raptors, Magic oraz ze wspomnianymi Wizards. Nie będę kalkulować i napiszę, że po prostu mam przeczucie, iż LBJ tę linię pokryje. Po takim kursie warto spróbować, a 7 asyst da nam zwrot, więc dlaczego miałbym nie spróbować? Gdyby z Wizards coach nie zdjął LeBrona, ten miałby wielkie szanse na zrobienie triple-double. Mam nadzieję, że LBJ pójdzie za ciosem i ponownie mnie nie zawiedzie.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
I.Shumpert over 10,5 pkt 1.84 ⛔
K.Lowry over 19.5 pkt 1,86 ✅

marathonbet
Shumpert seria 5 spotkan bez overa, 11 pkt to nie jest duza linia- do pokrycia w 4-5 rzutach i na pewno stac na to Shumperta. Melo dalej nie zdolny do gry wiec o minuty jestem spokojny o ile nie bedzie pogromu. Dodatkowo Knicks graja u siebie, zawsze to sprzyja overkowi.
Jak wiadomo DeRozan out na dosc dlugi czas i te 20 punktow trzeba jakos zagospodarowac. Pewnie do pierwszej piatki wpadnie Lou Williams ale on juz z lawki rzucal ponad 15 pktow wiec podejrzewam, ze te punkty przejda na starterow. Dla Lowryego dzisiaj dobry rywali a mianowicie Jeremy Lin-czyli slaby obronca. Kyle powinien wykorzystac slabosc Lakers czyli obrone zespolowa i spokojnie wykrecic overek.

e/ Niestety Melo wraca pomimo zapowiedzi Knicks, ze chwile poodpoczywa. No coz, do boju Shump ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Spurs -4,5 1,59✅
Grizzlies win 1,68
✅

marathonbet


Pobieram juz teraz Grizzlies bo kurs moze spasc, niby Cousins na 95% nie zagra ale lepiej dmuchac na zimne jak potem dostac kurs 1,5. Wiemy jaka to strata dla Kings wobec tego co Miski mają pod koszem. Goscie bedą mogli wiecej uwagi poswiecic na Gay&#39;a. Co prawda nawet bez CousinsaKings wygladali dobrze ze Spurs i mieli dominacje w zbiokach jednak Spurs to nie było potrzebne,to nie ich styl a z Memphis brak COusinsa zrobi ogromną dziure, widoczna przy zbiorkach i szczegolnie przy penetracjach (widac bylo jak latwo mial Parker). Ja pobieram bez wahania.

Drugi typ to grający swoje Spurs. W skladzie brakuje juz tylko Tiago oraz Patiego.Co mecz to nie wiadomo jaki gracz odpali i zalawi sprawe. A to Parker, a to Kawhi czy np.Manu jak z Indianą. Boston gra szarpany basket i jezeli Spurs nie oleją meczu w co wątpie to powinna byc wygrana ok 5-10pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Mam kumpla co jest na wakacjach na zachodnim wybrzezu, nawet byc moze bedize dzisiaj na meczu tyle,ze dawal mi nac o tym w nocy,czekam na info 100% za jakis czas az nastanie dzien w pełni tam. Ale jak niestety wiadomo w NBA sa rozne cuda,nie zemdleje jak jednak zagralby ...
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Mam kumpla co jest na wakacjach na zachodnim wybrzezu, nawet byc moze bedize dzisiaj na meczu tyle,ze dawal mi nac o tym w nocy,czekam na info 100% za jakis czas az nastanie dzien w pełni tam. Ale jak niestety wiadomo w NBA sa rozne cuda,nie zemdleje jak jednak zagralby ...
Czyli kumpel ma lepsze źródła od roto i ludzi(komentatorzy/dziennikarze itd) którzy zazwyczaj podają takie informacje?
https://twitter.com/News10Sean/status/538953460301848576
http://espn.go.com/nba/player/_/id/4258/demarcus-cousins
Admin na forum już wiele razy prosił aby podawać źródło informacji jeśli ktoś ma zagrać lub nie. Warto się tego trzymać bo niepotrzebnie wprowadzamy ludzi w błąd.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
01/12/2014 3:30 CET
Los Angeles Lakers - Toronto Raptors over 212
2.02 (Pinnacle)
5/10

Lakers w tym sezonie gra bez obrony. W ostatnim ich meczu wiele razy pojawiał się u mnie uśmiech po akcjach obrońców Lakers. Toronto to młoda drużyna, która tym razem zagra bez kontuzjowanego lidera - DeMara DeRozana. Myślę, że Kyle Lowry będzie miał wiele razy łatwe pozycję rzutowe albo wykreuje partnerów do łatwych pozycji.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Stephen Curry over 3.5 celnych rzutów za 3 pkt | @2.14 | Betsson | ⛔ 1-3 ⛔
O 21.30 w The Palace w Detroit rozpocznie się spotkanie pomiędzy miejscowymi Tłokami, a drużyną z Oakland, czyli Golden State Warriors. Stephen Curry znowu stał się zawodnikiem, któremu postanowiłem zaufać. Ostatnio mnie zawiódł, ale za to jeszcze wcześniej taki sam typ wszedł mi za sprawą Stepha już w pierwszej kwarcie. Stawiam na jego over trójek, ponieważ ostatni mecz w tym aspekcie zupełnie mu nie wyszedł. 1-10 z rzutów za 3 to bardzo niechlubny wynik, którego Curry pewnie się wstydzi, ale się nim nie przejmuje, ponieważ on doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że trójki i tak są jego potężnym atutem. Uważam, że w spotkaniu z Pistons Curry będzie chciał się pod tym względem zrehabilitować. Naturalnie przybliżę tutaj jego statystyki rzutów za 3 punkty w obecnym sezonie. Linię 3.5 celnych rzutów zza linii 2 punktów pokrywał w tym sezonie sześć razy. Jest to naprawdę niezły wynik, biorąc pod uwagę fakt, że linia jak na rzuty za 3 jest dosyć wysoka. Jeśli już przybliżyłem jego statystyki, to muszę dodać, że Curry za 3 rzuca wtedy, gdy jego drużyna gra w obcej hali. Tylko raz spośród tych sześciu meczów, w których trafił min. 4 trójki GSW rozgrywali mecz u siebie. Pozostałe 5 meczów to spotkania wyjazdowe. Kurs mnie satysfakcjonuje i uważam go za value, ponieważ dla Curry&#39;ego trafić cztery rzuty za 3 pkt, to tak jak dla innych trafić 2 lub 3 rzuty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom