>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik/Listopad 2014

Status
Zamknięty.
tomicco 5

tomicco

Użytkownik
Czesc, jestem jeszcze troche zielony w bukmacherce i mam do was takie pytanko:
czemu nie moge polaczyc zakladów na 1 kuponie np. ze Clevland wygra i D. Novtizki zdobedzie powyzej ilus tam pkt.? Z gory dzieki za odpowiedz.
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
to nie jest raczej temat do takich pytań, musisz znaleźć bukmachera ,gdzie można kombinować takie typy, np. betsafe/betsson, a także kilka innych
koniec ot
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
pisze z kom także wyglądać to będzie tak, a nie inaczej. Wczoraj przeglądając kursy i plan kolejnych spotkań stwierdziłem, że dziś w nocy będzie ciekawie w Chicago, a jeszcze lepiej będzie jesli cle dadzą plamę z nyk i dostałem to czego chciałem, a buki zareagowaly zgodnie z oczekiwaniami. Gdyby tak cle zrobili blow dostalibyśmy teraz po 1.8, a że zrobili fake to mamy juz ponad 2.5 nawet :) ja w to wchodzę:) nie ma co wielce analizować bo to dopiero początek sezonu, a moim argumentem jest po prostu zawyżony kurs. Przegrana z nyk po której James i spółka schodzili z uśmiechem na twarzy nie ma dla mnie żadnego znaczenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rijo 407

rijo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Stany Zjednoczone, NBA

Spotkanie: Indiana Pacers - Memphis Grizzlies
Typ: Handicap(0:-6,5) - 2
Kurs: 1.91
Stawka: 5/10
Bukmacher: PaddyPower


Już jutro, punktualnie o północy naszego czasu, na Bankers Life Fieldhouse zacznie się mecz Grizzlies. Będzie to już drugi mecz &quot;Panter&quot; w Indianapolis. Nie w tym jednak rzecz, to nie jest tak ważne, skupmy się na prawdziwej koszykówce.

Życie bez Paula George&#39;a na pewno nie będzie należeć do łatwych, jakby tego było mało, kontuzje Davida Westa i George&#39;a Hill&#39;a sytuacji raczej nie polepszą. To oznacza oczywiście, że w pierwszej piątce wybiegną Hibbert i Stuckey. Ten pierwszy zaznaczył, że chce jak najbardziej wykorzystać fakt o kontuzji Westa i wbić na stałe do składu. Pierwszy mecz przeciwko 76ers nie zaliczył najgorszego, ba!, w szesnaście minut zrobił tyle samo punktów, w dodatku zaliczył przyzwoite pięć asyst, to naprawdę niezły wynik.

Trzeba jednak oddać klasę ich poprzedniego rywala - drużyna z Filadelfii to outsiderzy tych rozgrywek, nikt chyba nie bierze ich na poważnie, jeśli chodzi o play-offy chociażby. Memphis to klasa wyżej, to świetny Gasol, który z 32 punktami poprowadził Grizzlies to zwycięstwa nad Timberwolves. Obecnie to prawdopodobnie najlepszy i najskuteczniejszy center w lidze, który gra aż tak ofensywnie jak on? Warto wspomnieć, że to był jego rekord punktowy. Myślę, że świetnie wpadł z formą na początek sezonu.

Grizzlies to jednak nie tylko jeden zawodnik. Nie tylko Marc grał jak prawdziwa gwiazda w pierwszym meczu sezonu. To także Mike Conley z szesnastoma punktami, to też Lee z czternastoma. Tylko Tony Allen w sumie nie zaliczył dwucyfrowej liczby punktów, ale dołożył zespołowy pięć asyst i trzy przechwyty z gry. Jeśli naprawdę utrzymają tę grę, to wróżę im nawet finał konferencji.

Mecz do obejrzenia live na jednym z kanałów w moim podpisie. ????

 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Zacznę od pozdrowień dla osób które wyśmiewały się jak to Kevin Love jest lepszy od Bosha i o czym to ja mówię twierdząc że Bosh &gt; Love . Powtórzę się - co innego wyrabianie statystyk we wraku jakim była Minnesota a co innego granie w poważnej drużynie gdzie gra się o wygraną a nie triple double .
Bosh był ofiarą Lebrona i stylu gry Miami , poświęcił się dla drużyny i dał jej 2 mistrzostwa . Teraz gdy został liderem i został spuszczony ze smyczy mamy 26/15 przeciwko mocnym pod koszem/defensywie Wizards . Nie jest już tym roślinożernym brachiozareum wpierdala****m eukaliptus na połdystansie , obudził się w nim raptor z czasów Toronto .
Love maszynka do statystyk pozwoliła na to żeby Amare znów wyglądał solidnie , Jasonowi Smithowi na 12 pkt oraz Quincemu Acy na wyglądanie jak brodaty Dennis Rodman , Love powinien przed sezonem zacytować Billa Muraya z kosmicznego meczu ,, ja nie gram w obronie &#39;&#39; .
Komiczna obrona Irvinga , Love&#39;a , idiota Waiters i sparaliżowany od afro w dół Varejao . Tak jak pisałem przed sezonem to będzie niewypał i tego się trzymam , wtopa z ogórasami z NY to pokazała . Dziś przyjmą oklep od Bulls nie widzę innej opcji .

Później wrzucę jakiś typ na dzisiejszą noc
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
F 263

fidelio

Użytkownik
pisze z kom także wyglądać to będzie tak, a nie inaczej. Wczoraj przeglądając kursy i plan kolejnych spotkań stwierdziłem, że dziś w nocy będzie ciekawie w Chicago, a jeszcze lepiej będzie jesli cle dadzą plamę z nyk i dostałem to czego chciałem, a buki zareagowaly zgodnie z oczekiwaniami. Gdyby tak cle zrobili blow dostalibyśmy teraz po 1.8, a że zrobili fake to mamy juz ponad 2.5 nawet :) ja w to wchodzę:) nie ma co wielce analizować bo to dopiero początek sezonu, a moim argumentem jest po prostu zawyżony kurs. Przegrana z nyk po której James i spółka schodzili z uśmiechem na twarzy nie ma dla mnie żadnego znaczenia
Moim zdaniem z CLE będzie tak jak z NETS w zeszłym sezonie. To nie zespół to zlepek gwiazd. Warto grać handicapy przeciwko nim, zwłaszcza jak będą grać z drużynami grającymi solidnie w obronie.
 
jeffs 49

jeffs

Użytkownik
Chicago vs Cleveland
Cavs niespodziewanie przegrali z Knicksami, Lebron wypadl zupelnie blado. Druzynie brakuje tego czegos i jest jak dla mnie poprostu przypadkowo dobrana. Wade/Bosh na poczatkach Big Three w Miami byli level lub dwa nad obecnym duetem Cavs Kyrie/Love, a pozotali gracze ‘uzupelniacy’ sklad tez byli zwyczajnie lepsi. Lebron napewno sie o tym przekona o ile juz tego nie zrobil. Waiters juz wczesniej narzekal, ze za malo dostaje pilek a teraz jest tego jeszcze mniej, Kyrie w statystykach korzystal ze swojego statusu ‘Alpha’ a Varejao to taki kroliczek Duracell’a bez ostatecznego przelomu w swojej karierze.
Bulls napewno sa tutaj juz o kilka krokow naprzod. W MSG spokojnie pokonali Knicks. Bigmen Rotation z Gasolem/Noah/Gibsonem najlepsza w lidze. Mirotic i Dougie tez pokazali sie z dobrej strony – tylko Rose jeszcze nie w pelni sil ale powinien sie z meczu na mecz docierac. Silna defense, lepsza offense – o ile roster pozostanie bez kontuzji to Chicago bedzie twardym orzechem do zgryzienia.
Po stronie Cavs – Love to zaden nadzwyczajny obronca. Varejao i Thompson to tez nie ta klasa co w druzynie Bulls. Do tego defense z Chicago jest o wiele lepsza niz tak Knicksow. Lebrona w dobrej dyspozycji nie mozna zatrzymac ale nic na to nie wskazuje, ze forma u niego jest jakas nadzwyczajna ale reszte druzyny Cavaliers i tak powinno sie jakos zatrzymac. Bulls na chwile obecna lepsza druzyna i nie widze innego wyjscia jak pewny win Chicago.
Bulls -4,5 @1.90 bet365 ⛔ no niestety koncowka zawalona

Milwaukee vs Philadelphia
Philly poziomem nie przypomina druzyne NBA. Wyrazna przegrana z mocno oslabiona Indiana. MCW kontuzja, Embiid questionable – zostaje tylko Noel jako chlopak z talentem w tej druzynie.
Bucks przegrali thriller w dogrywce z Charlotte. Druzynie nie jest az taka slaba. Knight, Jabari Parker, Giannis, Sanders i Middleton to gracze z ktorymi mozna skleic dobra druzyne a na lawce tez mamy solidnych backupow. Jesli druzyna w tym skladzie pozostanie i bedzie jeszcze celowo wzmocniona to mozemy ich za 2-3 lata zobaczyc w Playoffach.
76ers to najslabsza druzyna – z kolei Bucks dysponuja utalentowanym skladem, ktory co prawda nic nie bedzie mial do czynienia z PO ale sa mlodzi i glodni wygranych. Z takim zespolem jak Philly to spokojnie moga nabic jakies 100-110 punktow.
Bucks -9.5 @ 1.90 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Widzę Chicago pefka dnia.
Trzeba więc grać Cavaliers bo wiadomo że na Chicago przejedzie się całe forum.
Coś co jest widoczne jak na dłoni gołym okiem przeważnie okazuję się w NBA dokładnie czymś odwrotnym.
Myślę że Cavaliers dzisiaj wygrają oczywiście argumentów jak na razie brak ale często tak bywa.
Argumenty sportowe analizy porównanie rosterów defensyw to można na forum sportowym poczytać.
Ja postawię swoje pieniądze na LBJ wątpię żeby w takim meczu po porażce zagrał ponownie jak na niego słabo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Cavs Win ✅✅✅✅
Kurs - 2,62
Nie wiem jak wy ale ja ide w strone Lebrona i spóły. Dzis wydaje sie ze faworytem do zwyciestwa jest ekipa z Chicago(wydaje sie lepiej poukładana itp), ktora kilka dni temu gładko ograło Knicks, natomiast Ci sami dzisiaj w nocy rozprawili sie z Kawalerzystami. Wszystko wydaje sie jasne i klarowne jesli Cavs nie potrafia wygrac ze słabymi Nowojorczykami, to tym bardziej nie uporaja sie z silniejsza ekipa Byków. Nic bardziej mylnego. W poprzednim sezonie wiele razy zaobserwowałem podobne sytuacje mianowicie - ja to nazywam &#39;&#39;efektem trójkąta&#39;&#39; - ocb? Bulls Win z Knicks, Knicks Win z Cavs, Cavs Win z Bulls. W pamieci pozostała mi sytuacja gdy w poprzednim sezonie Miami grało z Knicks, a 3 ekipy nie pamietam. Wtedy Knicks dostali baty od druzyny nr 3 natomiast, w nastepny meczu rozbili faworyzowanych graczy z Miami na ich parkiecie. To tylko moja teoria, moge sie mylic, natomiast sam sie jej trzymam i dzis śmiało ide w strone Cavs.
Patrzac na mecz z preaseason Cavs gładko ograło Byki we własnej hali. Watpie aby zaczeli sezon z bilansem 0:2
Jeszcze jedna dygresja - wszedlem wlasnie na buka bet365 zakladka koszykowka nba itd i w okienku widze wkrotce na zywo kursy na spotkanie Cavs - Bulls na ktory widnieje gracz Bulls - Jimy Butler. Buki ewidentnie sugeruja nam zwyciestwo Byków.
Pozdrawiam


Prosze o podowanie typow a nie gdakanie kto jest lepszy czy Lopez czy inny grajek, takie informacje prosze umieszczac w dyskusjach o NBA.
Cavs poszlo dzis grubo oj grubo...:cool:
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Ciekawy mecz, kusi mnie zeby tu pograc over, obie ekipy potrafia wykrecic ponad stowke, a linia w miare przyjemna bo 201 na B365. Ale chyba bardziej skusze sie na handi w strone PTB, bukmacherzy wystawili -5.5 linia spokojnie powinna zostac pokryta przez zespol PTB. Obawiam sie jedynie ze graja na parkiecie Króli, no ale to poczatek sezonu i na pewno walki i zaangazowania na parkiecie nie zabraknie. Kings dostali lanie od zespolu z Oakland, licze na to ze dzis dostana przynajmniej tymi 6 oczkami od ekipy z Oregonu. Polecam.
Portland Trail Brazers - Sacramento Kings -5.5 @1.90

czekam,az wystawia linie na zawodnikow na B365 i cos pobazgrze
 
koloryt 93

koloryt

Użytkownik
Widzę Chicago pefka dnia.
Trzeba więc grać Cavaliers bo wiadomo że na Chicago przejedzie się całe forum.
Coś co jest widoczne jak na dłoni gołym okiem przeważnie okazuję się w NBA dokładnie czymś odwrotnym.
Myślę że Cavaliers dzisiaj wygrają oczywiście argumentów jak na razie brak ale często tak bywa.
Argumenty sportowe analizy porównanie rosterów defensyw to można na forum sportowym poczytać.
Ja postawię swoje pieniądze na LBJ wątpię żeby w takim meczu po porażce zagrał ponownie jak na niego słabo.
Mozna powiedziec, ze brak argumentow to tez argument ;)
Jak narazie za nami 20 spotkan NBA, z tego 19 bylo wygrywanych przez faworytow. Wiadomo, ze kiedys bedzie niespodzianka, ale mowienie , ze czesto tak bywa, mija sie z prawda. To nie jest NHL.
Oczywiscie typ moze wejsc, ale nie tylko James musi zagrac dobrze, lecz caly zespol, bo on sam nie wygra z taką paczką jak Bulls.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Kings (+6) @ 1,90 Pinnacle✅

Nie no przesada dla mnie ten kurs na Sacto (pow. @3,00). Królowie przegrali zdecydowanie home openera, ale dzisiaj dostają szansę na rehabilitację, ponownie przed własną publicznością. Roster jest naprawdę solidny i stać go na napsucie krwi najsilniejszym. Przez ostatnie sezony mówiło się ciągle, że młodzi, nieokrzesani, niedoświadczeni, ale nadszedł czas, że trzeba zacząć wymagać czegoś od tych chłopaków, bo już swoje pograli w tej lidze. Cousins już ostatni sezon był jednym z lepszych wysokich, teraz powinien być jeszcze mocniejszy. Progresu także należy wymagać od drugoroczniaka McLemore&#39;a czy Derricka Williamsa. Ponadto zawodnicy, którzy już grają kilka ładnych lat i od których można wymagać konkretnego poziomu, czyli Gay, Thompson, Collison czy Landry. Ponadto jeszcze jeszcze strzelec Casspi, debiutant wybrany z numerem 8 tegorocznego draftu interesujący Stauskas czy jeden z najlepszych rebounderów ostatniej dekady w NBA Reggie Evans. Defensywy w tym zespole raczej nie doświadczymy playoffowej, dlatego nie mają co marzyć o rozgrywkach posezonowych, ale potencjał w ofensywie jest spory i jak wstrzeli się kilku to mogą rozłożyć naprawdę każdego. W pierwszym meczu wysoka porażka z Warriors, ale Wojownicy z Oakland naprawdę są mocni, jedni z najmocniejszych na Zachodzie. 77 pkt Królów to nie tylko efekt dobrej obrony GSW, ale także bardzo słabej postawy niemal wszystkich graczy Sacto. Liderzy Cousins i Gay byli 9/29 z gry i nie wierzę, żeby drugi mecz pod rząd U SIEBIE zaliczyli tak słabe zawody.

Na przeciwko Portland Trail Blazers, czyli ciekawa drużyna, ze sporym potencjałem, ale w obecnym kształcie nie mają szans na osiągnięcie czegoś poważniejszego w playoffach. Czego brakuje? Może lepszego lidera, może lepszego defensywnie centra, zapewniającego interior defence na topowym poziomie, może szerszej ławki? Nie wiem, wszystkiego po trochu pewnie. W regularze pewnie wykrecą czołowy bilans w Konferencji Zachodniej, ale to będzie na tyle. Dzisiaj są faworytami z Kings, ale nawet jeśli wygrają to nie sądzę, żeby to było jakieś wielkie zwycięstwo. Przewiduję bardzo ciężki mecz, nie zdziwi mnie zwycięstwo Kings.

Ogólnie ten typ nie jest przeciwko Blazers, a zdecydowanie za Kings. Zagrali po prostu wybitnie słabo w ataku w meczu otwarcia i znając realia NBA nie sądzę, żeby to się powtórzyło w kolejnym domowym meczu. A skład jak pisałem posiada taki potencjał, który ich spokojnie obliguje do pokonywania u siebie takich ekip jak PTB.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Na przeciwko Portland Trail Blazers, czyli ciekawa drużyna, ze sporym potencjałem, ale w obecnym kształcie nie mają szans na osiągnięcie czegoś poważniejszego w playoffach. Czego brakuje? Może lepszego lidera, może lepszego defensywnie centra, zapewniającego interior defence na topowym poziomie, może szerszej ławki? Nie wiem, wszystkiego po trochu pewnie. W regularze pewnie wykrecą czołowy bilans w Konferencji Zachodniej, ale to będzie na tyle. Dzisiaj są faworytami z Kings, ale nawet jeśli wygrają to nie sądzę, żeby to było jakieś wielkie zwycięstwo. Przewiduję bardzo ciężki mecz, nie zdziwi mnie zwycięstwo Kings.
Mało jest lepszych defensywnych centrów niż Robin Lopez , mało też jest takich liderów w lidze jak Aldridge . Gdyby nie jedna z gorszych ławek ligi to byli by contenderem pełną gębą . Bo jeżeli eksperci sikają po skarpetach na widok Clippers to czym ustępują im Blazers ?
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Mało jest lepszych defensywnych centrów niż Robin Lopez , mało też jest takich liderów w lidze jak Aldridge . Gdyby nie jedna z gorszych ławek ligi to byli by contenderem pełną gębą . Bo jeżeli eksperci sikają po skarpetach na widok Clippers to czym ustępują im Blazers ?
Maroon prosze cię - Lopez czołowym defensywnie centrem ligi? ????
Mało lepszych? Noah, Howard, Gasol, Hibbert, Asik, Varejao, Splitter/Duncan, Bogut, Jordan.. mało? kolejnych 10 jest na poziomie podobnym do Lopeza. Ja jestem fanem Suns i znam Lopeza od podszewki tak od razu powiem.
O czym my w ogóle mówimy - ten znakomity defensor Lopez prowadził 16 defensywę ligi.. Dziękuję, dobranoc.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Maroon prosze cię - Lopez czołowym defensywnie centrem ligi? ????
Mało lepszych? Noah, Howard, Gasol, Hibbert, Asik, Varejao, Splitter/Duncan, Bogut, Jordan.. mało? kolejnych 10 jest na poziomie podobnym do Lopeza. Ja jestem fanem Suns i znam Lopeza od podszewki tak od razu powiem.
O czym my w ogóle mówimy - ten znakomity defensor Lopez prowadził 16 defensywę ligi.. Dziękuję, dobranoc.
No do tych wspomnianych to mu trochę brakuje racja . Ale do Blazers wpasował się idealnie . Blazers stawiają na atak jak się rozpędzą to mało kto jest w stanie wytrzymać ich tempo i to dzieje się kosztem obrony . Nie napisałem że jest czołowy ale poziom trzyma solidny odkąd przeniósł się do Portland
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Maroonowi chodziło o to, że poziom defensywy i stopień obciążenia drużyny pod względem finansowym nie idą w parze u Lopeza. Jest znacznie lepszym graczem niż większości się wydaje. Lopez z czasów gdy był w Suns, a Lopez z Portland to trochę dwie inne osoby. Postęp jest widoczny gołym okiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Stwierdziłeś, że mało defensywnie lepszych, a ja wymieniłem 10, więc to już 1/3 ligi ???? Prócz tego jeszcze Chandler oczywiście (sorry Ty, że zapomniałem!), Biyombo, Gortat.. jeszcze na pewno ktoś się znajdzie. Lopez więc może jest jakoś w top15-25, czyli w drugiej połowie, so.. no powiedz sobie sam, czyli to jest odpowiedni center dla drużyny aspirującej o zwycięstwo w WCF chociażby ;)
Maroonowi chodziło o to, że poziom defensywy i stopień obciążenia drużyny pod względem finansowym nie idą w parze u Lopeza.
chyba czytasz pomiędzy wierszami. nic tam o kwestiach finansowych nie widzę.
Nie idą w parze, czyli, że niby Lopez jest lepszy niż kosztuje? Nawet jeśli to jakie ma to znaczenie? Blazers chcą walczyć chyba o mistrzostwo, a nie o najlepszy zespół w relacji jakość/cena.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Stwierdziłeś, że mało defensywnie lepszych, a ja wymieniłem 10, więc to już 1/3 ligi ???? Prócz tego jeszcze Chandler oczywiście (sorry Ty, że zapomniałem!), Biyombo, Gortat.. jeszcze na pewno ktoś się znajdzie. Lopez więc może jest jakoś w top15-25, czyli w drugiej połowie, so.. no powiedz sobie sam, czyli to jest odpowiedni center dla drużyny aspirującej o zwycięstwo w WCF chociażby ;)


chyba czytasz pomiędzy wierszami. nic tam o kwestiach finansowych nie widzę.
Nie idą w parze, czyli, że niby Lopez jest lepszy niż kosztuje? Nawet jeśli to jakie ma to znaczenie? Blazers chcą walczyć chyba o mistrzostwo, a nie o najlepszy zespół w relacji jakość/cena.
Na tym etapie znajomości z rangą wypadałoby wiedzieć jakie ma to znaczenie - żeby walczyć o mistrzostwo trzeba mieć drużynę, a nie 5 all starów w 1 piątce, a żeby zbudować drużynę to trzeba to robić z głową m.in. nie przepłacając graczy. To nie NBA 2k14...wyjaśniłem łopatologicznie
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
no nie żartuj mistrzu vegas. A Lopez jest kim? Ani nie jest allstarem, ani graczem, który wprowadza defensywę zespołu na wyższy poziom za roządną cenę. Jest po prostu przeciętniakiem, z którym RACZEJ nie zdobywa się pierścieni jako starterem.
Mówimy o defensywnym impacie Lopeza na tle całej ligi i szansach Blazers na powalczenie o mistrzostwo. Dlatego zadałem takowe pytanie, bo w tej sytuacji nie interesuje mnie, że Lopez ma DOBRY KONTRAKT.

co to jest NBA 2k14?

a i wyjmij tą słomę z butów, cycku.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Panowie nie zasmiecajcie tematu, podajemy typy a nie dyskutujecie o Lopezie hehe. Brook Lopez jak najbardziej jednym z lepszych w NBA, natomiast jego braciszek z starciu z takim Cousinem bedzie miał sraczke... Pozdrawiam i koniec pierdzielenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom