>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik/Listopad 2014

Status
Zamknięty.
R 4,7K

root

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Oklahoma City Thunder 2 2.20 bet365 ⛔ 85-78 ⛔

Wszyscy zainteresowani NBA wiedzą, w jak trudnej sytuacji znajduje się zespół Grzmotów z Oklahomy, jednakże ostatnio w końcu udało sie odnieść zwycięstwo po kilku bardzo zaciętych spotkaniach, gdzie niewiele brakowało do wygranych i spodziewam się dzisiaj kolejnej wygranej ekipy z Oklahoma City, swój debiut w sezonie zasadniczym zaliczy powracający po kontuzji Anthony Morrow i powinien dać solidne wsparcie na obwodzie, gdyż jest to całkiem niezły strzelec dystansowy, Bucks to ekipa na przyszłość, ich celem raczej jest dokooptowanie kolejnego utalentowanego młodego koszykarza poprzez draft, aniżeli walka o play-offs, więc nie powinni stawiać wielkiego oporu, dla nich wielkim wydarzeniem było zatrzymanie Misiów z Memphis, którzy w meczu z nimi doznali pierwszej porażki w sezonie po 6 zwycięstwach z rzędu, myślę, że drużyną która przedłuży dziś serię zwycięstw będzie ekipa z Oklahomy i kurs na nich jest bardzo kuszący :smile:.

edit:
no i niestety mocno osłabieni Thunder nie podołali młodym Bucksom, szkoda.


Golden State Warriors - San Antonio Spurs 2 3.75 bet365 ✅100-113✅

U mistrzów z San Antonio mimo b2b gra dwójka weteranów, Mr. Fundamental i Manu Gino, co z tym robić chyba nie trzeba mówić ???? kurs 3.75 na mistrzów mimo b2b to zniewaga i Spurs udowodnią, że wystawienie takich kursów to ogromna pomyłka, h2h również wspaniałe, Spurs jak żadna inna drużyna wyjątkowo nie leżą ekipie z Oakland i dziś nie spodziewam się innego scenariusza jak zwycięstwa mistrzów z San Antonio.
edit:
Mistrzowie nie zawiedli, poradzili sobie bez trudu mimo b2b z Wojownikami z Oakland ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
badbartek37 5

badbartek37

Użytkownik
HOUSTON - MINNESOTA
bet365
handi -7 z kursem 1,9 na Houston

Witam
Dzisiaj gram grubiej w stronę Houston -7. Broda i spółka przyjeżdżają do Minnesoty. Houston z lekkimi brakami, Beverly i Terrence, w roto info ,że Howard już trenuje i ma się dobrze. Minnesota bez Rubio a jak wiemy to on jest mózgiem i siłą ,która pcha zespół. W ataku mizerny ale nie sposób docenić go jako obrońcę. Bez niego Minnesota traci jakieś 30% wartości. Houston pokazało, że walczyć potrafi, walcząc jak równy z równym z GSW w pełnym składzie (pomimo braku trzech graczy z first five), polegli w końcówce. Tak czy siak jak dla mnie wygląda na łatwy mecz dla Houston i spokojną wygraną.
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
Dziś sprawa wygląda całkiem prosto, przynajmniej na pierwszy rzut oka.
Będę celował w dubla. Pelicans - handicap minusowy na poziomie kursu 1,50 oraz Houston niewielki handicap minusowy z osłabionymi brakiem kluczowego zawodnika (Rubio) Minesotą.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
13/11/2014 1:30 CET
Miami Heat (-8) - Indiana Pacers
1.88 (Pinnacle)
5/10

Miami notuje świetny początek sezonu. W tym sezonie Heat zbudowało doskonałe &quot;flow ofensywne&quot;. Nikt nie holuje długo piłki i wszyscy szukają kolegów na otwartych pozycjach do rzutu. Wade i Bosh, czyli liderzy drużyny grają bardzo dobrze. Pacers ma duży problem z kontuzjami i talentem w drużynie. Chyba najlepszym zawodnikiem na ten moment jest Chris Copeland, który w poprzednich rozgrywkach był 7-9 zawodnikiem pod względem talentu i umiejętności. Na ten moment to ekipa graczy bez znanych nazwisk. Z świetnymi ofensywnie Heat nie widzę Pacers w tym meczu. To dobra szansa na łatwe zwycięstwo nawet i +20 punktami.

13/11/2014 2:00 CET
New Orleans Pelicans (-10.5) - Los Angeles Lakers
1.90 (Pinnacle)
5/10

Dla Lakers jest to spotkanie b2b. Ostatniej nocy przegrali z Memphis, a większość dobrych koszykarzy zagrała solidne minuty. Pelicans w tym sezonie gra bardzo dobrze i ma zawodnika top 3 NBA - Anthony&#39;ego Davisa. Lakers nie ma nikogo, kto mógłby pokryć Davis i powinien on dzisiaj zbudować dobre statystyki. Boozer nie gra w ogóle w defensywie i jak dla mnie Davis go dzisiaj zabije.

Pelicans musi wyjść na prowadzenie +10 lub więcej i Lakers powinni zacząć grać rezerwami.

13/11/2014 3:00 CET
Phoenix Suns (-5.5) - Brooklyn Nets
1.91 (Pinnacle)
5/10

Nets mają bilans 4-2, ale większość spotkań rozgrywali we własnej hali. Tym razem czeka ich trudny przeciwnik w Phoenix. Myślę, że Suns zdominują te spotkanie na pozycji PG - Dragić i Thomas wygrają z Deronem i Jackiem. Deron ma dobry start sezonu z wieloma efektywnymi spotkaniami. Dzisiaj zagra słabszy mecz i słabo defensywnie.

Brook Lopez jest bez formy i większość czasu niszczy atak lub obronę Nets. W ostatnim meczu Vucevic go zniszczył i rzucił wiele punktów z izolacji na nim.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
HOUSTON - MINNESOTA
bet365
handi -7 z kursem 1,9 na Houston

Witam

Dzisiaj gram grubiej w stronę Houston -7. Broda i spółka przyjeżdżają do Minnesoty. Houston z lekkimi brakami, Beverly i Terrence, w roto info ,że Howard już trenuje i ma się dobrze. Minnesota bez Rubio a jak wiemy to on jest mózgiem i siłą ,która pcha zespół. W ataku mizerny ale nie sposób docenić go jako obrońcę. Bez niego Minnesota traci jakieś 30% wartości. Houston pokazało, że walczyć potrafi, walcząc jak równy z równym z GSW w pełnym składzie (pomimo braku trzech graczy z first five), polegli w końcówce. Tak czy siak jak dla mnie wygląda na łatwy mecz dla Houston i spokojną wygraną.
umarłem. jest mózgiem zespołu, ale w ataku mizerny? Może można
tak było nazwać jakiegoś Bena Wallace&#39;a, że jest mózgiem defensywy Pistons, ale w tym przypadku to jakieś nieporozumienie. Tak naprawdę nie wiem do końca o co ci chodzi, bo chyba powinno być NIE SPOSÓB NIE DOCENIĆ (?). Druga sprawa: Ofensywa to tylko rzucanie? A prowadzenia tego ataku, kreowania pozycji nie liczysz? Rubio notował znakomite 10 apg przez 28 min. W obronie ma szybkie ręce, ale fizycznie nie daje rady silniejszym pg.

Ja też gram coś z tego meczu i jest to under:


Wolves@Rox under 201 @ 1,99 Pinnacle

Zagadka: ile razy w tym sezonie w meczach tych super, hiperofensywnych Rockets, którzy w zeszłym sezonie notowali mecze 250pkt i więcej, padło więcej aniżeli 200 pkt? Co uważniejsi pewnie nie muszą zaglądać, bo domyślają się, że ta liczba jest równa zeru. Rockets zmienili styl, grają wolniej i na razie mają najlepszą defensywę ligi! (11 tempo). Tracą najczęściej w granicach 90 oczek. Buki już wykminiły spisek i z meczu na mecz coraz mniejsze linie na mecze ekipy z Houston, ale dzisiaj uważam, że jeszcze warto łapać. Naprzeciw młody, energiczny, z potencjałem ofensywnym zespół z Minnesoty, ale kluczowy jest fakt, który podał kolega wyżej. Kontuzji doznał Ricky Rubio, czyli gościu, od którego zależało najwięcej w ataku i który mimo ograniczeń strzeleckich, ze swoich zadań jako kreatora spisywał się doskonale. Mało jest w lidze PG z taką wizją gry, być może obecnie bez Steve&#39;a Nasha nikt. Mniejsza z tym. Obecnie w s5 w miejsce RR wychodzi rookie Zach Lavine, który tak naprawdę jest bardziej SG, przynajmniej w NCAA był. Na ławce jest Mo Williams, ale ofensywa Wilków traci naprawdę dużo w tej sytuacji. Odchodzi masa łatwych punktów kreowanych przez zwinnego Hiszpana. Przy dobrej defensywie Rockets w tym sezonie Timberwolves naprawdą mogą mieć na wyjeździe problem z przekroczeniem 90 pkt. Rox nie szaleją też, sami ledwo przekraczają setkę i dzisiaj myślę, że podobnie będzie. Co ważna - wraca Howard, czyli bardzo ważny punkt w defensywie Rakiet.


ajjjaajj, faktycznie DZIĘKI! nie sądziłem nawet, że tak szybko już na początku sezonu wyjeżdzamy poza Stany, a to ten mecz w zastępstwie tego który się nie odbył w poprzednim sezonie - bodaj Wolves Spurs.
W takim razie odpuszczam, bo rzeczywiście te mecze mają promować i najczęściej tam mega overy padają.
 
K 68

kuiba12

Użytkownik
Wolves@Rox under 201 @ 1,99 Pinnacle

Zagadka: ile razy w tym sezonie w meczach tych super, hiperofensywnych Rockets, którzy w zeszłym sezonie notowali mecze 250pkt i więcej, padło więcej aniżeli 200 pkt? Co uważniejsi pewnie nie muszą zaglądać, bo domyślają się, że ta liczba jest równa zeru. Rockets zmienili styl, grają wolniej i na razie mają najlepszą defensywę ligi! (11 tempo). Tracą najczęściej w granicach 90 oczek. Buki już wykminiły spisek i z meczu na mecz coraz mniejsze linie na mecze ekipy z Houston, ale dzisiaj uważam, że jeszcze warto łapać. Naprzeciw młody, energiczny, z potencjałem ofensywnym zespół z Minnesoty, ale kluczowy jest fakt, który podał kolega wyżej. Kontuzji doznał Ricky Rubio, czyli gościu, od którego zależało najwięcej w ataku i który mimo ograniczeń strzeleckich, ze swoich zadań jako kreatora spisywał się doskonale. Mało jest w lidze PG z taką wizją gry, być może obecnie bez Steve&#39;a Nasha nikt. Mniejsza z tym. Obecnie w s5 w miejsce RR wychodzi rookie Zach Lavine, który tak naprawdę jest bardziej SG, przynajmniej w NCAA był. Na ławce jest Mo Williams, ale ofensywa Wilków traci naprawdę dużo w tej sytuacji. Odchodzi masa łatwych punktów kreowanych przez zwinnego Hiszpana. Przy dobrej defensywie Rockets w tym sezonie Timberwolves naprawdą mogą mieć na wyjeździe problem z przekroczeniem 90 pkt. Rox nie szaleją też, sami ledwo przekraczają setkę i dzisiaj myślę, że podobnie będzie. Co ważna - wraca Howard, czyli bardzo ważny punkt w defensywie Rakiet.
Ja bym raczej odpuścił granie czegokolwiek w tym meczu, nie wiem czy zauważyliście ale mecz zostanie rozegrany w Mexico City, czyli na terenie neutralnym, po drugie zapewne ten mecz będzie transmitowany w telewizji międzynarodowej, więc każdy z graczy będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony oraz stworzyć widowisko dla kibiców, szedłbym tutaj raczej w kierunku overa, ale odpuszczam ze względu na sytuację w jakiej zostaje rozegrany ten mecz.

edit: Spróbuję ustrzelić over, wiem że to głupie porównanie ale w meczu w Londynie w ubiegłym roku w sezonie zasadniczym w meczu pomiędzy Brooklynem i Atlantą padło 237 punktów.

Wolves - Rakiety
Typ: over 209,5 @ 2,75 bet365
✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
firel 142

firel

Użytkownik
13/11/2014 1:30 CET
(Deron ma dobry start sezonu z wieloma efektywnymi spotkaniami. Dzisiaj zagra słabszy mecz i słabo defensywnie.
Skoro już dokładnie wiesz jak zagra dziś Deron to nie mam pytań. Nawet jeśli się to potwierdzi, dla mnie stwierdzenie na wyrost mocnoo.
 
H 187

h778

Użytkownik
Blazers słabi na wyjazdach, w b2b po ciężkim pościgu za Charlotte, prawdopodobnie nadal bez Batuma (Crabbe to jakieś jaja), fakt faktem, że Denver jest fatalne, ale szósta porażka z rzędu to byłoby już chyba za dużo na drużynę, która miała się gdzieś zakręcić koło playoffów.
 
R 4,7K

root

Użytkownik
Denver Nuggets - Portland Trail Blazers 1 1.71 bet365 ⛔ 113-130 ⛔
Przede wszystkim liczę na znane powiedzenie - &quot;do 3 razy sztuka&quot;, celowałem już 2 razy w przełamanie ekipy Bryłek z Denver i 2 razy się na tym przejechałem, ale ten trzeci raz, to zdecydowanie najlepsza okazja do tego, Coach Brian Shaw mnie nie przekonuje oczywiście, póki co 2 sezon regresu Bryłek pod jego wodzą, tegoroczny start to z pewnością wielki niewypał, 5 porażek z rzędu i bilans 1-5 na pewno nie tego oczekiwano po jego zatrudnieniu w Denver, a on póki co niestety bardzo zawodzi.
Przejdźmy jednak do sedna sprawy i po sensowniejsze argumenty dlaczego to Bryłki, a nie Smugi odniosą dzisiaj zwycięstwo, pierwsza podstawowa sprawa to powrót wielu nieobecnych jak Lawson, Hickson i Arthur, coraz lepsza dyspozycja Afflalo czy Gallinariego (tutaj bardziej chodzi mi o to, że Gallo może grać coraz więcej minut czyli i większa szansa, że się rozkręci).
Po drugie zawodnicy Bryłek mają już naprawdę dosyć porażek, ostatnia wypowiedź jednego z liderów zespołu, Kennetha Farieda przekonuje mnie do tego, że Bryłki zrobią wszystko żeby to właśnie dziś u siebie zakończyć tą fatalną serię 5 porażek.
No i po trzecie Trail Blazers osłabieni, nie zagra Nicolas Batum, a to, że ten świetny niski skrzydłowy nie ma zmiennika na poziomie było widać już wczoraj, jak wielką stratą jest brak tego zawodnika dla zespołu, gdy Trail Blazers w pewnym momencie przegrywali już 23 punktami i tym lepiej, że właśnie mieli tyle do nadrobienia, bo grali do ostatnich sekund na poważnie i stracili sporo sił, a w kontekście meczu b2b w Denver to jest chyba najpoważniejszy argument by grać na gospodarzy, jeszcze można dodać, że Smugi nie wygrały póki co meczu wyjazdowego w tym sezonie (dwa wyjazdy, oba przegrane).
edit:
Tragedia, istna tragedia, Shaw powinien polecieć, bo takie cyrkusy jak -34 u siebie do przerwy po 5 porażkach z rzędu, to widać, że on nie ma żadnego pomysłu, ani kontroli nad tym zespołem, Nuggets powinni szybko zareagować, zwolnienie trenera roku, jak widać było strzałem w stopę.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
edit: Spróbuję ustrzelić over, wiem że to głupie porównanie ale w meczu w Londynie w ubiegłym roku w sezonie zasadniczym w meczu pomiędzy Brooklynem i Atlantą padło 237 punktów.
Wolves - Rakiety
Typ: over 209,5 @ 2,75 bet365
to dosyć mądre porównanie.
wklejam moją analizę do meczu Wolves Spurs, który właśnie miał się odbyć w Mexico City, ale zadymiło halę i nie odbył się ????
od połowy analizy myślę, że można śmiało zastosować do tego meczu:
Spurs@Wolves over 205 @ 1,94 Marathonbet
Dojdzie do spotkania dwóch ofensywnych ekip, które mają wiele argumentów za tym, żeby co noc rzucać powyżej setki. Spurs jak pisałem w tym sezonie też 2 defensywa ligi, ale nie zawsze z tego korzystają. Z Rockets jakby na złość mi poszli na wymianę i skończyło się to dla nich źle. W następnym spotkaniu stawiam, że zagrają tak jak oczekiwałem teraz, ale nieważne.
Leśne Wilki to prawdziwa maszyna do punktowania, ale kiepska obrona sprawia niestety, że mimo bardzo dobrego ofensywy, tracą jeszcze więcej pkt i mają ujemny bilans.
Obie drużyny lubią więc rzucać i wiele ich wyników jest mocno overowych. Tutaj dochodzi jeszcze jedna ważna kwestia: mecz odbywa się w ... stolicy Meksyku, co ma na celu promowanie ligi i to kolejne spotkanie NBA poza granicami USA (bądź Kanady) po meczach m.in: w H2O Arenie w Londynie czy w Japonii kilka lat wcześniej jeszcze.
Te mecze mają to do siebie, że są zazwyczaj bardzo overowe. Ciężko promować ligę przed laicką publiką, grając powolny, defensywny basket. Ludzie chcą tam zobaczyć szybką, efektowną grę i dużo koszy. Zawodnicy więc w takich spotkaniach odpuszczają w obronie i przypominają one czasami mecze gwiazd. Nie mogę teraz znaleźć wszystkich wyników takich meczów, ale z tych co pamiętam ekipy i mogłem sprawdzić wyniki to:
Japonia listopad 2003:
Clippers-SuperSonics 100:109 i 105:124 (pamiętne 50 pkt Rasharda Lewisa)
Londyn marzec 2011:
Nets-Raptors 116:103 i 137:136 3OT (110:110 bez OT)
Widzimy więc, że wyniki bardzo overowe. Czemu dziś przy takich ekipach miałoby taki nie być?
Co sądzicie o tym?
E:http://www.nba.com/global/games2013/all-time-international-game-list.html
O proszę tutaj lista wszystkich spotkań. Znajdziemy też dużo underowych, ale sugerowałbym oddzielić mecze w ramach RS, od meczów z preseasonu, gdzie była wielka rotacja. No i też ważne jakie ekipy grają, a dziś bez wątpienia potrafią rzucać. Popatrzyłem mecze w ramach REGULARA i zdecydowana większość sporo powyżej 200.
Wiem, że może to wyglądać dziwnie, że zmiana miejsca i zmiana o 180 stopni zdania nt liczby punktów w meczu, ale tutaj ta zmiana robi wielką różnicę. Rockets po prostu zmienili styl gry, przykładają się bardziej do obrony, ale dalej ta ekipa potencjał ofensywny na duży, bo w jej składzie strzelców nie brakuje. W Wolves to samo. W normalnych warunkach obrony Rox jak dotychczas, ofensywa Wilków bez Rubio miałaby spore problemy, ale jeżeli pójdzie &quot;prikaz&quot; z góry, żeby było efektownie to naprawdę może być zupełnie inaczej. Również śmiało bym tu szukał w tym wypadku wyższej linii do overa.

e: buki to chyba też nie ogarniały, gdzie jest ten mecz. dopiero teraz patrzę, że Pinek zaznaczył, &quot;n&quot; znaczy neutral venue. Linia już skoczyła do 205,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
13/11/2014 1:30 CET
Miami Heat (-8) - Indiana Pacers
1.88 (Pinnacle)
5/10

Miami notuje świetny początek sezonu. W tym sezonie Heat zbudowało doskonałe &quot;flow ofensywne&quot;. Nikt nie holuje długo piłki i wszyscy szukają kolegów na otwartych pozycjach do rzutu. Wade i Bosh, czyli liderzy drużyny grają bardzo dobrze. Pacers ma duży problem z kontuzjami i talentem w drużynie. Chyba najlepszym zawodnikiem na ten moment jest Chris Copeland, który w poprzednich rozgrywkach był 7-9 zawodnikiem pod względem talentu i umiejętności. Na ten moment to ekipa graczy bez znanych nazwisk. Z świetnymi ofensywnie Heat nie widzę Pacers w tym meczu. To dobra szansa na łatwe zwycięstwo nawet i +20 punktami.

13/11/2014 2:00 CET
New Orleans Pelicans (-10.5) - Los Angeles Lakers
1.90 (Pinnacle)
5/10

Dla Lakers jest to spotkanie b2b. Ostatniej nocy przegrali z Memphis, a większość dobrych koszykarzy zagrała solidne minuty. Pelicans w tym sezonie gra bardzo dobrze i ma zawodnika top 3 NBA - Anthony&#39;ego Davisa. Lakers nie ma nikogo, kto mógłby pokryć Davis i powinien on dzisiaj zbudować dobre statystyki. Boozer nie gra w ogóle w defensywie i jak dla mnie Davis go dzisiaj zabije.

Pelicans musi wyjść na prowadzenie +10 lub więcej i Lakers powinni zacząć grać rezerwami.

13/11/2014 3:00 CET
Phoenix Suns (-5.5) - Brooklyn Nets
1.91 (Pinnacle)
5/10

Nets mają bilans 4-2, ale większość spotkań rozgrywali we własnej hali. Tym razem czeka ich trudny przeciwnik w Phoenix. Myślę, że Suns zdominują te spotkanie na pozycji PG - Dragić i Thomas wygrają z Deronem i Jackiem. Deron ma dobry start sezonu z wieloma efektywnymi spotkaniami. Dzisiaj zagra słabszy mecz i słabo defensywnie.

Brook Lopez jest bez formy i większość czasu niszczy atak lub obronę Nets. W ostatnim meczu Vucevic go zniszczył i rzucił wiele punktów z izolacji na nim.
http://forum.bettingadvice.com/showthread.php?p=2314934#post2314934

Nie jestem jakimś hate&#39;rem, ale nie lubię takich zagrywek. Przestań kopiować analizy i ładować je do translatora. Albo przynajmniej zrób podpis, że to nie jest Twoja analiza. Niektórzy czasem wchodzą na zagraniczne fora i trochę wstyd jak widzi się te same posty, tylko w innym języku. :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
blind71 141

blind71

Użytkownik
Nie jestem jakimś hate&#39;rem, ale nie lubię takich zagrywek. Przestań kopiować analizy i ładować je do translatora. Albo przynajmniej zrób podpis, że to nie jest Twoja analiza. Niektórzy czasem wchodzą na zagraniczne fora i trochę wstyd jak widzi się te same posty, tylko w innym języku. :grin:
haha, busted mister ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
A może to on tylko pisze najpierw po ang i nie chce mu się tłumaczyć? ???? W każdym bądź razie prosiłbym moderatora o zajęcie się tą sprawą. Jeżeli TheJet=Raffie to ok, ale jeśli nie to niech wypier... jak najdalej, bo nie potrzeba tu takich.
 
blind71 141

blind71

Użytkownik
jak to ma nadmieniać? tutaj mają być własne analizy a nie szerzyć się plagiat!
oczywiście rozumiem. jednak według mnie to &#39;my&#39; kontra &#39;buki&#39;. jeśli chłopak znalazł ciekawą stronę, która może przechylić szalę zwycięstwa (hehe) na naszą stronę, to dla mnie spoko. jednak wskazana, a nawet wymagana jest odpowiednia notyfikacja, np &#39;swoją analizę oparłem na przemyśleniach tego bądź tego. oczywiście wiem jak to brzmi, bo akurat analizę, o której piszemy, żywcem skopiował, a to akurat mega niesmaczne. dobra, lepiej zamilczę.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Dajmy Jetowi szansę na wyjaśnienie sprawy. Cieszy jedno - do tej pory było tak, że sprawca plagiatu często był broniony przez użytkowników &quot;bo nie robi nikomu krzywdy&quot; etc. Grunt że teraz zmienia się nastawienie do tego gówna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Dajmy Jetowi szansę na wyjaśnienie sprawy. Cieszy jedno - do tej pory było tak, że sprawca plagiatu często był broniony przez użytkowników &quot;bo nie robi nikomu krzywdy&quot; etc. Grunt że teraz zmienia się nastawienie do tego gówna.
Jeśli działa na dwóch forach jednocześnie to ok. Ale śledzę fora zagraniczne i widać, jak niektórzy robią plagiat z bettingadvice w różnych działach. Szczególnie z piłką nożną.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom