>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik/Listopad 2014

Status
Zamknięty.
badbartek37 5

badbartek37

Użytkownik
umarłem. jest mózgiem zespołu, ale w ataku mizerny? Może można
tak było nazwać jakiegoś Bena Wallace&#39;a, że jest mózgiem defensywy Pistons, ale w tym przypadku to jakieś nieporozumienie. Tak naprawdę nie wiem do końca o co ci chodzi, bo chyba powinno być NIE SPOSÓB NIE DOCENIĆ (?). Druga sprawa: Ofensywa to tylko rzucanie? A prowadzenia tego ataku, kreowania pozycji nie liczysz? Rubio notował znakomite 10 apg przez 28 min. W obronie ma szybkie ręce, ale fizycznie nie daje rady silniejszym pg.

Czyli potwierdzasz ,że Rubio dla Minnesoty wiele znaczy - o to mi chodziło. Nie napisałem ,że jest mózgiem defensywy a mózgiem drużyny, to on zaczyna każdą akcje. To ,że mecz grany jest w Mexyku to kolejny + na rzecz Houston bo Minnesota nie gra u siebie - to wszystko, jak będzie pokaże boisko.
pozdrawiam
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ja myślę że warto się zastanowić nad dzisiejszym meczem w Waszyngtonie.
Wizards fajny bilans ale z kim oni grali?Magic?Pacers?Bucks?NY?
Z Toronto baty 20 punktowe.
Pistons czas na przełamanie mieli dzień odpoczynku moim zdaniem jest value w graniu na Pistons tej nocy rywali mieli podobnych też nie zachwycają ale ten dzisiejszy mecz to moim zdaniem 50/50 dlatego:
Pistons+6 ✅ ✅
2.040
Pinnacle
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Portland @ Denver

Nie przypominam sobie, żebym w zeszłym sezonie widział taki swing na linii w ciągu kilku dni między tymi samymi drużynami. Kilka dni temu PTB u siebie było 9 ptk faworytem vs. Denver i wygrało mecz kilkunastoma punktami, dzisiaj Denver u siebie jest obecnie 3 ptk faworytem, przy linii otwarcia -1/-1.5. 10 punktowy swing na otwarciu nie moze byc uzasadniony ani zmianą gospodarza ani brakiem Batuma. Wg mnie w tym przypadku linia dyktuje wynik meczu dlatego pobieram beznadziejnych Nuggets za standardową stawkę.
Póki co dają Denver -3 @ 1.90, ale może uda się zbić linię do meczu.

-2 @ 1.83⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Kobe Bryant over 25,5pkt 3/10 ✅ izzi :]

Wczoraj Black Mamba przeciwko Miśkom rzucił 28 pkt(niestety oddając przy tym bardzo dużą ilość rzutów niecelnych no ale cóż...)dlatego myślę,że tym bardziej dzisiaj tą linię pokryje ponieważ Pelikany już aż takiego nakładu na defensywę nie kładą jak Memphis:]
Pelicans-Lakers 2(+12,5) 2/10 ✅ izzi :]
Wczoraj taki handicap został spokojnie pokryty przez Lakersów. Mam nadzieję,że dzisiaj zagrają troszkę uważniej w defensywie i poprawią celność w ataku i powinno być dobrze...jedyne co mnie martwi to,że jest to dla Jeziorowców mecz b2b mimo wszystko na ciężkim terenie.
Pelicans-Lakers 2 4,8@ ⛔ niestety zabrakło trochę szczęścia :-(
Wczoraj było blisko może dzisiaj się uda...hehe:razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Kobe Bryant over 25,5pkt 3/10

Wczoraj Black Mamba przeciwko Miśkom rzucił 28 pkt(niestety oddając przy tym bardzo dużą ilość rzutów niecelnych no ale cóż...)dlatego myślę,że tym bardziej dzisiaj tą linię pokryje ponieważ Pelikany już aż takiego nakładu na defensywę nie kładą jak Memphis:]
Pelicans-Lakers 2(+12,5) 2/10
Wczoraj taki handicap został spokojnie pokryty przez Lakersów. Mam nadzieję,że dzisiaj zagrają troszkę uważniej w defensywie i poprawią celność w ataku i powinno być dobrze...jedyne co mnie martwi to,że jest to dla Jeziorowców mecz b2b mimo wszystko na ciężkim terenie.

Pelicans-Lakers 2 4,8@
Wczoraj było blisko może dzisiaj się uda...hehe:razz:
Witam Cię! ????
Chyba nie oglądałeś wczoraj meczu za bardzo bo Miśki kontrolowały spotkanie od początku do samego końca. Kiedy tylko chcieli odjeżdżali na +10. Dla Misków blow out kontrolowany to wygrana 5-10 pkt :razz:
W obronie nie mogą zagrać uważnie bo nie mają do tego odpowiednich ludzi. Davis przetrzepie im w pomalowanym tyłki, niczym jego matka dywany na trzepaku za komuny (o ile mieszkała w Polsce ????) :cool:

@down
back-to-back, czyli dana drużyna gra swój mecz dzień po dniu. W tym przypadku np. Lakers lub Orlando.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Pelikany to zdecydowanie gorsza druzyna dla Lakers wiec dzisiaj spodziewam sie juz pogromu. Lakers zaskoczyli wczoraj i rzucili ponad 100 pkt. Trzeba zaklaskac lecz potem trzezwo pomyslec. Graja b2b, przeciwko druzynie wypoczetej i ktora nie daje ciala na poczatku rozgrywek. Co mieli wygrac to wygrali a w pozostalych meczach dzielnie stawiali opor. Wiadomo najwiekszym mankamentem Pelikanow jest lawka rezerwowych a raczej jej brak bo sam Anderson to o 2-3 graczy powaznych za malo... no ale s5 gra duze minuty wiec pewnie i w tym przypadku bedzie podobnie. Kobe miota tymi punktami ale na niskim procencie, poniezej 40 z gry i 30 za trzy to nie jest najlepszy wynik z drugiej strony lider Pelicans Davis 25 pkt z gry na 51% i 13 zbiorek na mecz. Widac roznice? Widac. Drugie spotkanie to Miami z Indiana. Indiana bardzo dobrze funkcjonojue w defensywie ale atak to jest bardzo slaby punkt. Miami bardzo dobrze w tym sezonie, sprawili kilka niespodzianek, przegrali to co mieli przegrac ale ogolnie druzyna luzno na PO. Dodatkowo lawka coraz zdrowsza i kadra jest bardzo szeroka. POwinni na luzie sobie poradzic.
Miami/Miami + Pelikany/Pelikany =2,24 bet365⛔
Pelikany -10 1,84 pinnacle
⛔
 
M 49

mrbuu

Użytkownik
James Harden Double Double @4 betsson 1/10 ✅
O punkty nie trzeba się martwić. Jeśli spodziewamy się ładnej gry to powinno być łatwiej o asysty. Do tej pory w tym sezonie 2/7 razy dobił do 10 asyst. Ze zbiórkami na razie 0/7, ale 2 razy zrobił 9 zbiórek, więc bywało blisko.
Myślę, że ze względu na to, że to mecz w Meksyku to nawet przy większej przewadze nie należy się spodziewać ograniczonych minut z szacunku dla widzów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Miami Heat - Indiana Pacers 1 1.23 75:81 ⛔⛔
New York Knicks - Orlando Magic 1 1.35 95:97 ⛔⛔

ako. 1.67 Bet365

Indiana powaznie oslabiona kontuzjami, jedna z najslabszych ekip na ten moment, bilans wyjazdow 0-3. Takiej rywalizacji jak przed sezonem miedzy tymi zespolami juz nie bedzie (przynajmniej nie dzis), roznica klas.

Knicksi nie wygrali od 5 spotkan... takie Orlando przed wlasna widownia powinni wciagnac nosem, dla ktorych na dodatek to 3 ciezki wyjazd w ciagu 5 dni. O ile nie dadza im sie rozhulac w rzutach za trzy, bo jak tak to moze byc ciezko. Jednak licze ze ostatnia przemowa Jacksona dala im cos do myslenia i zaczna powoli ogarniac.
 
Z 25

zakoon

Użytkownik
Kobe Bryant over 26,5pkt @ 1,85 Betsson ✅
Wczoraj Bryant pokrył linię mimo tego, że miał na karku dobrego obrońcę. Zawodnicy Lakers wczoraj grali duże minuty, dlatego myślę że nie będzie komu zdobywać punktów, a do tego jeszcze Davis z Asikiem pod koszem.
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
Poważnie sadziłem, że dziś Denver może zakonczyć swoją serie porażek i wygrać u siebie z przeciętnymi na wyjazdach Portland. Ale to co Denver zrobiło w pierwszej połowie to była jakaś kpina. Drużyna kobiet poruszajaca się na wózkach inwalidzkich nie straciłaby 85pkt w połowę spotkania.
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik


Tony Wroten over 19.5
@1.85 11
Tony probuje jakos ciagnac druzyne Filadelfi gdzie jest szpital i niestety sa dostarczycielem punktow. Potrafia walczyc, pokazuje to mecz z Chicago czy porazka Magic w ostatnich sekundach. Tony na 9 meczow przekroczyl ta linie 7 razy, dzis przeciwnikiem bedzie ekipa Mavs, licze na szybkie akcje z jednej jak i drugiej strony, nie bedzie jakiejs twardej obrony i dziejszej nocy bedzie mecz ze spora iloscia punktow, jestem pewny w 100% ze Tony pokryje ta linie.( moze Parsons sie obudzi i udowodni swoje mozliwosci )
typ z Milenium( biore w dubelku z Parsonsem 15.5)


edit: Wraca Carter-Wiliams wiec wiadome co to oznacza, ale zostaje przy typie, obaj pociagna 76ERS ;)
dzieki mati89
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
Dziś sprawa wydaje się być prosta.
jeden dobry zakład. Golden State Wariors z niewielkim handicapem na minus u siebie przeciwko Brooklyn. Dwa argumenty na korzyść gospodarzy. Brooklyn gra B2B. Wiadomo mają starszy skład i każda seria spotkań - szczególnie na wyjeździe nie będzie dla nich miłym wydarzeniem. Drugi argument, Goldeni przegrali w ostatnim meczu u siebie z San Antonio i z pewnością chcą wrócić na właściwe tory. Okazja jest do tego dziś idealna.
Chicago - Toronto. Tego meczu stawiał nie będę ale myślę, że jeśli ktoś jest nim zainereresowany to warto postawić na Chciago. Byki wreszcie zdrowe. Wszyscy zawodnicy łącznie z Rose&#39;m, Tajem, Noah będą dziś dostępni. Chicago ma niesamowicie silny i równy skład. Toronto to mocna druzyna ale bilans 7:1 nieco przewyższa ich możliwości. Chicago po raz chyba pierwszy w tym sezonie zagra pełną rotacją. A gdy byki są w pełnym składzie jest to jedna z lepszych druzyn w lidze. Kurs 2,10 na Chicago jest bardzo atrakcyjny i warto go pobrać.
 
W 0

wichero

Użytkownik
Na dziś dość ciekawą opcją może być under w meczu Memphis - Sacramento. Linia wystawiona jak na miśki dość wysoko bo under 191,5 po kursie 1,95. Wiadomo, Memphis drużyna defensywna, w ostatnim meczu rzucili sporo bo 107 pkt ale na to bym nie patrzył bo mecz był z Lakersami gdzie to Jeziorowcy przyspieszali tempo + nie wiele potrafili wybronić. We wcześniejszych meczach, a było ich jeszcze 6, taki under był pokrywany 5 krotnie, a w meczu z Phoenix padło 193 pkt więc też blisko.
Co do Sacramento to tutaj może się wydawać że rzucają naprawdę sporo ale warto jednak spojrzeć z kim te mecze się odbywały: Dallas, Denver x2, Phoenix, a więc ekipy grające jednak dużo szybszą koszykówkę.
Ciekaw jestem Waszej opinii na ten temat, a sam osobiście spróbuję:
Sacramento Kings/Memphis Grizzlies (U 191.5) @ 1,952
 
K 68

kuiba12

Użytkownik
Wczoraj udało się ustrzelić fajnie over w Mexico City, więc dzisiaj dalej próbujemy coś zarobić. Dzisiaj idę w kierunku podobnym jak kolega j.will. Wątpię aby GSW przegrało 3 mecz z rzędu, mają świetne warunki aby wygrać mecz z Brooklynem, po pierwsze przewaga własnego parkietu, po drugie są wypoczęci, po trzecie Nets są B2B, po bardzo ciężkim meczu w Phoenix którzy zajechali kondycyjnie weteranów z Brooklynu. Drugi typ to Chicago, według rotoworld wszyscy są zdrowi w ekipie byków, co oznacza że trener Chicago będzie mógł wykorzystać wszystkie opcje. Toronto spisuje się świetnie od samego początku, notując bilans 7-1, ale popatrzmy jakie to były ekipy, 2 razy Orlando, Philadelphia, Boston, Rozbita Oklahoma, z mocniejszych ekip byli to Hawks oraz Waszyngton. oraz jedna przegrana na wyjeździe z Miami. Chicago będzie bardzo ciężki sprawdzianem dla drużyny z Kanady, jest zdecydowanie najmocniejszą drużyną z jaką przyjdzie im się zmierzyć dotychczas. Dzisiejszej nocy zagram taki Dubel:

CHI-TOR - typ Chicago hc+ 4 @ 1,66 Bet365✅
BKN- GSw - typ GSW hc: -2 @ 1,28 bet365✅
ako: @ 2,14
✅✅ wszystko zgodnie z planem :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
sadek1906 1

sadek1906

Użytkownik
Philadelphia 76ers - poniżej 98,5 @ 1.83 bet365 ✅
Drużynie 76ers tylko raz udało się przeskoczyć granicę 98,5 pkt w meczu u siebie z Chicago Bulls (115 pkt). Nie od dzisiaj wiadomo, że Dallas lubi szybką i widowiskową grę co zazwyczaj kończy się sporą ilością pkt po obu stronach. Prawdopodobnie dzisiaj z ławki wejdzie Carter-Williams, ale patrząc na dotychczasową dyspozycje swojej drużyny i fakt, że wraca po kontuzji nie liczę na fajerwerki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik

Prezes i udziałowcy koncernu Adidas mogą odetchnąć z ulgą. W końcu ich wielka inwestycja w Derricka Rose&#39;a zacznie się powoli zwracać. Przypomnę, że Rose w 2012 roku podpisał 13-letni kontrakt z firmą Adidas opiewający na bagatela 185mln $. Wiele przesłanek wskazuje na to, że DRose w tym sezonie będzie niesamowicie mocny. Sztab medyczny odwalił kawał dobrej roboty i powtórki z 2013 roku raczej bym się nie spodziewał. Kolana powinny wytrzymać trudy sezonu. Zobaczymy co z kostkami, ale to już mniejszy problem z którym obecna medycyna sportowa i fizjoterapia radzi sobie dobrze.
Jak pewnie już się domyślacie dziś zainwestuje równowartość dobrych &quot;Adidasów&quot; w tego zawodnika.
Rose notuje jak dotąd 17.5 pkt/mecz w obecnym sezonie. Jest to statystyka poniżej tej z całej kariery Rose&#39;a (20.8 per game)
Oglądając jednak poczynania Rose&#39;a z Detroit miałem wrażenie, że na dobre wraca stary dobry Rose, odważny i penetrujący defensywę rywali z wielką mocą. Rzucający akrobatyczne lay-upy i kąsający z dystansu. Zagrał 32 minuty rzucając w tym czasie 24 punkty(9-20 FG). Coach Bulls trzymał go na parkiecie mimo ogromnej przewagi, którą później Pistons zniwelowali. Dziś tym bardziej powinien zagrać solidne minuty, w prestiżowym meczu w Kanadzie.
Przed nami niesamowity mecz w Toronto. Mecz, który napewno do końca będzie trzymał w napięciu i kto wie, może nawet zakończy się dogrywką.
Patrząc w kalendarz mamy dziś czwartek. Czekają nas mecze transmitowane przez narodową telewizję.
TNT Games dla Chicago to nic nowego. &quot;We the North&quot; nie pamiętam kiedy ostatnio grali mecz przed tak wielką publicznością. Czy zje ich trema? Nie sądzę.
Jedno wiem na pewno. To w takich meczach gwiazdy mają świecić szczególnym blaskiem. Gwiazdy pokroju Derricka Rose&#39;a, Kyle&#39;a czy De Rozana.
Dziś centrzy zetrą się ze sobą i będzie iskrzyć. Toronto świetnie broni wysokich zawodników. Nie przytoczę dokładnej statystyki, ale Toronto jest w czołówce drużyn, które dają jak najmniej rzucać centrom. Ciężkie zadanie zatem przed wysokimi Chicago. Łatwiejsze zaś dla naszego bohatera Derricka Rose&#39;a

Derrick Rose over 18.5 pkt @1.85 Unibet 9/10 ✅20pkt✅
Dogrywka w meczu? TAK @14 Unibet 0.5/10⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Ktos dzisiaj idzie w win 76ers? Kurs bardzo fajny
jakies argumenty? Mavs ostatnio w słabszej formie ale dalej jest to ekipa, która powinna zjeść Philly. w defensywie faktycznie ostatnio bardzo ubogo, ofensywa jakby troche przystopowala ale dalej jest duża siła rażenia. Moim zdaniem warto mavs z handi, do trzech razy sztuka wreszcie zagrają dwie równe polowki ;-)
 
koloryt 93

koloryt

Użytkownik
A no np to
Mavericks are 1-6 ATS in their last 7 home games against teams with a losing record.
Filadelfia kiedys wygrac musi.
Edit. Dobra, sprobuje w ich strone, raz sie zyje.
Typ oparty glownie na statystyce, ostatnio taki handicap nie zostal pokryty 7 lat temu.
Filadelfia +13,5 pkt. Kurs 2.00 Pinnacle
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik


Prezes i udziałowcy koncernu Adidas mogą odetchnąć z ulgą. W końcu ich wielka inwestycja w Derricka Rose&#39;a zacznie się powoli zwracać. Przypomnę, że Rose w 2012 roku podpisał 13-letni kontrakt z firmą Adidas opiewający na bagatela 185mln $. Wiele przesłanek wskazuje na to, że DRose w tym sezonie będzie niesamowicie mocny. Sztab medyczny odwalił kawał dobrej roboty i powtórki z 2013 roku raczej bym się nie spodziewał. Kolana powinny wytrzymać trudy sezonu. Zobaczymy co z kostkami, ale to już mniejszy problem z którym obecna medycyna sportowa i fizjoterapia radzi sobie dobrze.
Jak pewnie już się domyślacie dziś zainwestuje równowartość dobrych &quot;Adidasów&quot; w tego zawodnika.
Rose notuje jak dotąd 17.5 pkt/mecz w obecnym sezonie. Jest to statystyka poniżej tej z całej kariery Rose&#39;a (20.8 per game)
Oglądając jednak poczynania Rose&#39;a z Detroit miałem wrażenie, że na dobre wraca stary dobry Rose, odważny i penetrujący defensywę rywali z wielką mocą. Rzucający akrobatyczne lay-upy i kąsający z dystansu. Zagrał 32 minuty rzucając w tym czasie 24 punkty(9-20 FG). Coach Bulls trzymał go na parkiecie mimo ogromnej przewagi, którą później Pistons zniwelowali. Dziś tym bardziej powinien zagrać solidne minuty, w prestiżowym meczu w Kanadzie.
Przed nami niesamowity mecz w Toronto. Mecz, który napewno do końca będzie trzymał w napięciu i kto wie, może nawet zakończy się dogrywką.
Patrząc w kalendarz mamy dziś czwartek. Czekają nas mecze transmitowane przez narodową telewizję.

TNT Games dla Chicago to nic nowego. &quot;We the North&quot; nie pamiętam kiedy ostatnio grali mecz przed tak wielką publicznością. Czy zje ich trema? Nie sądzę.
Jedno wiem na pewno. To w takich meczach gwiazdy mają świecić szczególnym blaskiem. Gwiazdy pokroju Derricka Rose&#39;a, Kyle&#39;a czy De Rozana.

Dziś centrzy zetrą się ze sobą i będzie iskrzyć. Toronto świetnie broni wysokich zawodników. Nie przytoczę dokładnej statystyki, ale Toronto jest w czołówce drużyn, które dają jak najmniej rzucać centrom. Ciężkie zadanie zatem przed wysokimi Chicago. Łatwiejsze zaś dla naszego bohatera Derricka Rose&#39;a


Derrick Rose over 18.5 pkt @1.85 Unibet 9/10
Dogrywka w meczu? TAK @14 Unibet 0.5/10
Ty Andersen pięknie budujesz napięcie ????
dobra grają drużyny z najlepszym bilansem na Wschodzie, ale bez przesady. Jaki prestiżowy mecz? Mecz jak wiele innych w regularze. Dobra grają w TNT, ale nie róbmy z tego nie wiadomo czego. Między drużynami nie ma żadnego większego &quot;rivalry&quot; i fajnie, że już wiesz, że mecz będzie do końca trzymał w napęciu. A wymienianie Derozana obok Rose&#39;a jako gwiazdy wielkiej, która ma tu dziś w National TV świecić największym blaskiem to żart chyba, taka &quot;gwiazda&quot; to w każdej drużynie jest. I czemu tak ma między centrami iskrzyć? Normalny pojedynek wysokich jak w każdym meczu. Przecież w żadnym nie oddadzą meczu na starcie bez walki.

Ogólnie ktoś kto się nie zna, mógłby po przeczytaniu tego uznać, że ten mecz to najważniejszy pojedynek regulara, tzw. statement game, gdzie poczujemy już atmosferę PO i zobaczymy kandydatów do pierścieni po obu stronach parkietu. Otóż nie. Mecz może będzie zacięty, może emocjonujący i po prostu dobry - tego nie wiem, ale naprawdę z tą otoczką to przesadziłeś do kwadratu ????

Typów oczywiście nie neguję.


Ja wchodzę w Bulls dziś. ML @ 2,25 ✅mnie satysfakcjonuje zdecydowanie mimo wyjazdu. Raptors świetnie zaczęli, ale grali z dostarczycielami zwycięstw. Nikt poważny. Bulls w sumie z podobnymi wygrywali, ale jeżeli chodzi o składy, potencjały to myślę, że nikt nie ma wątpliwości kto tu jest półeczkę wyżej. Z Raptors mi się tak naprawdę podoba ławka i Lowry z Rossem w s5. Amir, Valanciunas, Derozan? Dla mnie nie ten poziom. Obie ekipy wypoczęte i myślę, że dziś Bulls pokażą, że przy słabościach Cavs to oni dziś są pierwszą siłą Wschodu.



e: haha wiecie, że mecz NBA można obejrzeć już za 4 dolce? ???? na żywo ofc
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom