>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik/Listopad 2015

Status
Zamknięty.
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Lebron James powyżej 25 punktów @ 1,85 U.nibet ✅ 29
Linia niezbyt wygórowana. Jak na Lebrona to wręcz niska, ale to dopiero 3 mecz, więc co się dziwić. Z Bulls zrobił 25 punktów, ale tam grał sporo, bo mecz był na styku. Z Miśkami zaledwie 12 punktów, grał mniej, bo mecz pod pełną kontrolą, słabsza skuteczność i gorsza gra spowodowana raczej obroną przeciwników. Miami w pełnym składzie, więc problemów powinni narobić. Ze swoją starą drużyną King powinien się spiąć i pokazać dawnym ziomkom, że dalej potrafi. Tym bardziej, że Irving przez dłuższy czas nie będzie grać i nie będzie zabierać mu punktów. Razem z Kevinem mają pchać ofensywę Cavs, a że James lubi sobie rzucać z każdej pozycji i ma swobodę w ofensywie to over jak najbardziej wygląda nieźle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Póki co nie mam czasu analizować wszystkiego:
Philadelphia 76ers - Utah Jazz under 188,5 1,909 ✅ 170
Utah ma czym pod koszem zatrzymać to co 76ers ma najlepszego. A to oznacza ich ogromne kłopoty. Bo na obwodzie to ja nie widzę jakości, która byłaby w stanie cokolwiek tutaj zmienić. A Jazz pewnie zagrają swoją koszykówkę i raczej spokojnie powinni wygrać ale dla mnie to powinno być spokojne spotkanie z neutralizacją silnych punktów 76ers i spokojną realizacją założeń przez Utag. W zeszłym roku spore undery w spotkaniach obu ekip.
Boston Celtics - Toronto Raptors over 202,5 1,98 2j ✅ 216
Boston i Toronto raczej należą do ekip grających szybciej. Boston jak zwykle ciekawy i młody zespół wzmocniony solidnymi nazwiskami. Spodziewam się, że przede wszystkim na własnym parkiecie ich gra powinna raczej iść w kierunku szybkiej koszykówki, szczególnie mając takiego gracza na 1 jak Thomas. Dobrze zbilansowana ekipa, z nieźle zbilansowaną ofensywą.
W defensywie jest wiele do poprawy a Toronto ma w ofensywie naprawdę ciekawy roster. De Rozan, Lowry, Valanciunas, Carroll. Drużyna również preferująca szybszą koszykówkę, chociaż w zeszłym sezonie poza swoim parkietem bywało różnie jednak w 3/4 spotkań przeciwko Bostonowi pokrywali spokojnie tą linię.
Atlanta Hawks -4,5 - Charlotte Hornets 1,99 ⛔ 97:94
7:18 run w bodaj ostatnich 5 minutach i parodia pod koniec. Mieli piłkę i pewne rzuty wolne na win 5 punktami to stracili piłkę i omal nie doprowadzili do dogrywki.

Atlanta dzisiaj bez Korvera ale wraca Sefolosha. Atlanta zagrał bardzo solidne spotkanie z NYK szczególnie w ofensywie. Hornets powinni postawić cięższe warunki ale wydaje mi się, że głębia składu i jakośćsą zdecydowanie po stronie gospodarzy i ta linia jest troszkę za niska.
Hornets zaskoczyli dobrą grąw preseason ale to tylko preseason. Meczu z Miami niestety nie widziałem. Skróty niewiele mówią, ale w moim odczuciu patrząc na zeszłoroczne linie i zmiany to wydaje się to bardzo dobra opcja. W zeszłym roku linie na poiozmie -7 i -10 i oba mecze wygrane zdecydowanie.
San Antonio Spurs - Brooklyn Nets over 202 1,961 ⛔ 177
Umówmy się Spurs nie będą chyba tutaj bronić na fulla w takim meczu gdzie różnica poziomów jest ogromna. A Nets w ofensywie powinni wyglądać w miarę przyzwoicie. To w defensywie widzę największe kłopoty co zresztą już pokazał mecz z Bulls. Linia wystawiona całkiem nisko w moim mniemaniu.
Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves over 204 1,925 2j ⛔ 173
W zeszłym sezonie linie na poziomie 208,5 212, 210,5, 213 na liniach bilans 2-2 na dzisiejszej linii 3:1. Zmiany głównie w Denver. Niby Malone jest zwolennikiem bardziej defensywnego nastawienia, ale wydaje mi się, że w tego typu spotkaniach jednak możemy się spodziewać troszkę szybszego tempa. Też ma tutaj znaczenia fakt, że Wilki bronią słabo więc przede wszystkim Denver powinno grać na dosyć wysokim procencie a linia jest jednak sporo niżej niż to bywało w zeszłym sezonie.
Houston Rockets - Golden State Warriors -1 1,952 2j ✅ 92:112
Bo są lepsi. Bo mają więcej jakości i ta linia wydaje mi się bardzo fajna. Houston nie pokazali nic w pierwszym meczu i mimo, że ciężko o drugi tak słaby mecz to ja po prostu tej drużynie nie ufam. Dla mnie to może być jedno z większych zaskoczeń in minus w tym sezonie bo za wiele jest w tej ekipie rzeczy naciąganych.
GSW zagra swoje to wygra to raczej spokojnie.
Cleveland Cavaliers - Miami Heat +5,5 1,934 ⛔ 102:92
Tak mi wychodzi. Cavs bez Irvinga a Miami naprawdę poczyniło bardzo solidne ruchy i podoba mi się jak zbudowany jest ten zespół. Z solidną ławką, czego ciągle nie można powiedzieć o Cavs. Jakoś nie podoba mi się to przesadne faworyzowanie Cavs po bęckach jakie dali Memphis bo Ci zagrali kolejny raczej średni mecz z Indianą, któa okazała się...jeszcze słabsza.
Phoenix Suns - Portland Trail Blazers over 204,5 1,97 2j ⛔ 202
Tak powinno być. Phoenix bardzo przeciętnie w openerze w defensywie a Portland akurat po tej stronie parkietu jeszcze może straszyć. Za to gorzej w defensywie gdzie raczej to będzie raczej ekipa nie stanowiąca wielkiego problemu. Phoenix ma opcje w ofensywie i powinni zagrać po drugie o wiele lepiej po tej stronie parkietu w kolejnym spotkaniu.
Przepraszam za jakość analiz ale troszkę mało czasu dzisiaj a potem jeszcze jest sporo spotkań do przejrzenia. Poza tym póki co mamy początek sezonu więc pisanie głębszych analiz mija się z celem.
NBA 2015/2016 7:10 -1,673j
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Cleveland Cavaliers (-3,0) + Oklahoma City Thunder (-4,5) + Denver Nuggets win @3,56




Początkowo chciałem iść w stronę hc na gości, jednak po głębszym zastanowieniu się wybieram opcję -3 na Cavs. Bardzo dobrze weszli w sezon, ba, zwycięstwo b2b w Memphis 30 punktami można uznać za nie lada wyczyn. Szczególny mecz dla LeBrona, wiemy ile wiąże go z Miami. Na razie nie widać kompletnie braku Irvinga i Shumperta, ławka naprawdę robi swoje. Powrót Kevina Love&#39;a także jak na razie daje same pozytywy. Dzisiaj po dniu odpoczynku czeka ich mecz we własnej hali z Heat. Fakt faktem, że te spotkania zawsze są ciekawe, jednak w Cleveland w spotkaniach obu drużyn dzielą i rządzą Cavs, co pokazali w poprzednim sezonie. Heat bez większych absencji, jedynie restowany Stoudemire, co nie jest dziwne. Gracze Cavs także bez większych problemów nie licząc ww Kyrie&#39;go i Imana. Faworytem gospodarze i po przemyśleniu tego spotkania spokojnie idę w ich stronę



Ładnie zaprezentowali się w meczu z Wizards gracze Magic, jednak dzisiaj rywal jeszcze trudniejszy, bo do Orlando przyjeżdżają gracze Thunder. Niezły debiut w NBA zaliczył Hezonja, dobry mecz także Gordona. Gracze gości rozpoczęli sezon zwycięstwem ze Spurs, po bardzo ciekawym i emocjonującym spotkaniu. Durant i Westbrook dzielili i rządzili i w tym sezonie naprawdę mogą być czołową ekipą Konferencji Zachodniej. Cóż, nie sądzę, żeby Magic zagrozili dzisiaj graczom z Oklahomy i pewnie zwyciężą w tym spotkaniu. Różnica jakości powinna być widoczna.



Nuggets już w pierwszym spotkaniu sprawili niemałą niespodziankę pokonując zespół Rockets. Gallinari i Faried ciągnęli grę zespołu, prowadząc zespół do zwycięstwa. Dzisiaj w Denver goszczą graczy Timberwolves, którzy w pierwszym spotkaniu pokonali Lakers, po świetnym meczu Rubio. Obie drużyny prawdopodobnie bez żadnych absencji, dlatego kurs na gospodarzy uważam za bardzo dobrą okazję. Powinni uporać się z młodzianami z Minnesoty, ponieważ jakościowo wyglądają na papierze lepiej, a poniesieni zwycięstwem z Houston dzisiaj powinni otworzyć sezon u siebie kolejną wygraną.


Sacramento Kings win + Golden State Warriors win + Utah Jazz win @3,24




Kings po niezłym spotkaniu z Clippers dzisiaj znów czeka ich spotkanie z drużyną z Los Angeles, jednak rywalami będą Lakers, którzy w pierwszym spotkaniu jak wiadomo zostali pokonani przez graczy Wolves. Niestety główną przyczyną porażki Kings z Clippers była duża ilość strat. Ze świetnej strony zaprezentował się za to Cousins, który jak zwykle liderował w swojej drużynie. Dzisiaj zadanie wydaje się znacznie łatwiejsze i gracze z Sacramento powinni spokojnie poradzić sobie we własnej hali z graczami Lakers.



Bardzo fajny kurs na drużynę Golden State, która w pierwszym spotkaniu dała pokaz siły i pewnie pokonała Pelikany. Houston za to zaliczyli wpadkę i słabo weszli w sezon, dlatego kurs jest warty grania. Steph Curry świetnie rozpoczął strzelanie w nowym sezonie. Dzisiaj przystanek Houston i według mnie kolejny wielki mecz z jego strony jest wielce prawdopodobny. Nie wystąpi dzisiaj Bogut, za to w spotkaniu z Pelicans świetnie zaprezentował się Festus Ezeli i to prawdopodobnie on zajmie jego miejsce w wyjściowej piątce. Mistrzowie NBA powinni pokazać dzisiaj, że chcą obronić tytuł i pokonają Rakiety. W drużynie gospodarzy wraca Howard który był zawieszony i nie mógł zagrać z Denver. Zapowiada się świetne spotkanie i może na pierwszy rzut oka wydawać się, że GSW nie ma prawa tutaj przegrać, jednak zadecydują w tym spotkaniu detale i moim zdaniem gracze Warriors będą o ten detal czy dwa lepsi, mają więcej argumentów.



Zawodnicy Jazz po porażce z Pistons do Filadelfii jadą z nastawieniem na zwycięstwo. Chyba nie ma się o tym spotkaniu co rozpisywać, zdecydowanie więcej do zaoferowania mają goście. Sam Okafor nie wystarczy na tak zorganizowaną drużynę jaką niewątpliwie są gracze z Utah. Nie powinni mieć dzisiaj problemów i pewnie wygrają to spotkanie.



Stephen Curry over 25,5 pkt @1,87
Betano

Mocno wszedł w sezon i dzisiaj próbuję jego overka, jeśli włączy odpowiedni bieg, to zrobi to na luzie, a jego punkty będą bardzo potrzebne Warriors dzisiejszej nocy, w poprzednim sezonie przeciwko Rockets w PO średnio 31 pkt, więc widać, że przeciwko Hardenowi i spółce potrafi zagrać dobre spotkania. Liczę na kolejny jego dobry występ bo linia jak najbardziej w zasięgu.

Bez analizy:
over 203 pkt Spurs-Nets + over 207,5 pkt Rockets-Warriors @2,67


Vucevic under 17,5 pkt @1,87
Leonard over 17,5 pkt @1,87

Betano

i standardowo taśma:
Cavs + OKC + Jazz + Raptors + Hawks + Wizards + Nuggets + Warriors + Kings @47
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
weed233 854

weed233

Użytkownik
Denver Nuggets vs Minnesota Timberwolves - 1 @1.60 marathonbet ⛔ fatalny mecz Nuggets
Kurs jak dla mnie rewelacja, sam dałbym tu ok @1.45
Wolves są po wygranej z Lakers, gdzie losy spotykania ważyły się do ostatniej akcji.
Moim zdaniem nie było to jakieś zwycięstwo które mogłoby przestraszyć rywali. Lakersi przez większość spotkania kontrolowali spotkanie, jednak głównym winowajcą porażki drużyny z LA były chyba pomysły trenera.
Bass + Kelly pod koszem i do tego Huertas na rozegraniu.. jak z takimi kołkami można grać w 4 kwarcie ? w dodatku w samej końcówce zostawiać tego drugiego.. Takim oto sposobem Wolves wyciągneli mecz, głównie dzięki doskonałem dyspozycji Rubio (28/14) jednak wątpie aby dziś powtórzył swój występ, licze że Mudiay dziś spisze się dużo lepiej niż D&#39;Angelo.
Głównym argumentem dlaczego gram Nuggets jest defensywa - jak było widać Wolves w defensywie nie mieli za wiele do zaoferowania, co prawda w końcówce Wiggins wyróżniał się defensywą na Bryancie, jednak dla Kobiego był to mecz w stylu &quot;nie mam partnerów z drużyny, rzucam nawet z połowy&quot; i jako całokształt obrona wilków wyglądała po prostu blado.

Drużyna z Denver z kolei zagrała z Huston w defensywie świetne spotkanie. Stracić 85pkt przeciwko drużynie która grała w finałach zachodu w zeszłym sezonie, posiadającą niezłe armaty w ofensywie to jest spory wyczyn. Zatrzymali Rockets na skuteczności 34.5% za 2 i 22.9% za 3, tak więc są to liczby które dają do myślenia.
Tak więc moim zdaniem druzyna z Denver odniesie dziś pewne zwycięstwo, bo moim zdaniem są po prostu lepszą drużyną po obu stronach parkietu i myśle że będzie to widocznie w tym spotkaniu więc bez wahania pobieram drużyne z Colorado.
Roy Hibbert over 10 points @1.90 marathonbet

Tutaj też spodziewałem się linii w granicach 11.5
głównym argumentem dla jakiego gram ten bet jest statystyka pojedynków z Cousinsem, środkowy Lakers pokrywał tą linie w 7 na 8 spotkań z jego dzisiejszym rywalem pod koszem, więc jest to statystyka zachęcająca. Myśle że Lakersi będą dziś więcej używać swoich podkoszowych, a Cousins znów wpędzi się w foul trouble z grającymi agresywnie pod koszem Hibbertem i Randle, więc moim zdaniem linia którą oferują na dzisiejsze spotkanie buki warta gry jak najbardziej.
Bez analizy :
Cavs + OKC @1.76 marathonbet - mocniej
Lebron James over 6.5 asists @1.87 betano
J.R Smith over 11.5 @1.87 betano
E. Mudiay over 14.5 @1.87 betano
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Raptors @ Celtics
Toronto win 2.12 Marathon
113-103 ✅

W zasadzie nie rozumiem kursu na Raptors. Drużyna mająca walczyć o top4 wschodu zagra z przeciętnym Bostonem, którego max to wślizgnięcie się do PlayOffów z ostatniego miejsca. Toronto dodało latem dobrego obrońcę DeMarre Carrolla, jest Cory Joseph jako solidny zmiennik dla Lowrego, Valanciunas ma dostawać więcej minut. Po drugiej stronie Boston, gdzie ich największy atut w tym momencie to trener, który znowu musi z samych przeciętnych graczy stworzyć jakiś zespół. Najlepszym graczem Celtics wydaje się rozgrywający Thomas, pod koszami za to słabo to wygląda. Jest pozyskany z Warriors David Lee, ale co ugra w ataku to odda w obronie więc nie uważam go za wielkie wzmocnienie. Widzę spore value w graniu na Raptors, za Bostonem przemawia jedynie fakt że grają u siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Miami Heat 1 1,41 Bet365 102:92 ✅✅

Kawalerzyści wygrali na trudnym terenie w Memphis 30 punktami, więc spodziewam się teraz udanego zainaugurowania spotkania domowego w nowym sezonie ligowym. Powiedzmy sobie szczerze Miami w obecnej konfiguracji to nie jest dla nich żaden rywal, nawet pomimo kontuzji Irvinga i Shumperta. Będzie to specjalne spotkanie dla LeBrona, który zrobi wszystko żeby tylko delikatnie utrzeć noska swoim byłym kolegom. W poprzednim sezonie dzisiejsi gospodarze wygrali oba spotkania domowe z drużyna z Florydy, nie widzę powodu żeby dziś miało być inaczej.

Phoenix Suns - Portland Trail Blazers 1 1,54 Bet365 110:92 ✅✅

Rozumiem ten kurs wystawiony przez bukmacherów jedynie ze względu na pierwszy mecz, kiedy to Portland pokonało Pelicans, a Suns nie popisali się z Dallas. Jednak jeżeli weźmiemy pod uwagę starcia z sobą tych zespołów z przeszłości to nie mam żadnych wątliwosci kto dzisiaj zgarnia cala pule. Od 2011 roku, tj przez ostatnie 10 spotkań (kiedy jeszcze w Trail Blazers grali tacy zawodnicy jak Aldridge, Lopez, Matthews), drużyna z Portland zdolała na gorącym terenie w Phoenix wygrać jedynie jeden raz (mialo to miejsce w ostatnim meczu) !! Słońca są podrażnione, mają cały zdrowy skład, a ich kibice czekają na wygraną. Lepszej ekipy, żeby to uczynić niż ich dzisiejsi rywale nie ma.

dubelek 2,18 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Ostatnie 2 kupony niestety nie trafione. Z-Bo mnie zawiódł niestety i przy niskiej skuteczności nie pokrył lini. Wracam do niższej stawki gdyż sezon musi się trochę rozkręcić a ja muszę się trochę rozpoznać. Dziś będę oglądał spotkanie Bulls vs. Pistons, więc wybieraj bet na spotkanie między właśnie tymi drużynami.

Detroit Pistons vs. Chicago Bulls
Typ: Andre Drummond over 13.5 zbiórki - 1.72/unibet ✅✅✅ (20 zbiórek i 20 punktów, izzunia!)

Linia moim zdaniem troszeczkę zaniżona gdyż Andre pokazał, że jest bestią w pierwszym spotkaniu. W drugim mniej zbiórek (nadal 10) jednak tam grał przeciwko jednemu z lepszym obrońców pomalowanego a mianowicie Gobertowi. Dziś przeciwko sobie będzie miał dużo starszego Gasola, który mimo tego, że jest świetnym graczem i jego IQ koszykarskie jest na strasznie wysokim poziomie to moim zdaniem niestety warunkami fizycznymi nie dorasta Drummondowi do pięt. Andre w ostatnich 5 spotkaniach 2-krotnie nie pokrył linii jednak w jednym z tych spotkań grał przeciwko Noahowi, który strasznie utrudniał mu życie. A jak wiadomo w tym sezonie francuz dostaję dużo mniej minut i przeciwko Centrowi Pistons nie powinien grać więcej niż 6 minut. Drugie spotkanie to tylko 2 punkty i 12 zbiórek amerykana. Mimo, że zaliczył wtedy strasznie słaby występ to zrobił aż 12 zbiórek. Do tego styl gry jaki preferuję Pistons w ostatnim czasie to granie 4+1, więc przy izolacjach i niecelnych hakach, które (niestety) wykonuję Drummond będzie miał on szansę na zbiórki ofensywne. Do tego wiele rzutów dystansowych jego kolegów z drużyny, także znowu walka na tablicach i spora szansa dla Andre Drummonda. W obronie z 10 powinien zrobić bo Bulls także będą oddawać dużo rzutów, które nie będą wpadać. Jak dla mnie dość dobry bet na dziś. Reszty spotkań nie tykam, bo jak na razie obserwuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Miami Heat

Heat wygrają 1 połowe @ 2.91 marathonbet⛔
Heat + 5.5 @ 1.96 marathonbet
⛔

Wszyscy tutaj widzą zwycięstwo Cavs,bo LBJ , bo będzie się specjalnie spinał przeciwko byłej drużynie,i że w meczach domowych przeciwko byłym drużynom ma bodajże 9-0 W/L. Wspominanie o zeszłym sezonie Heat można sobie darować,Bosh stracił praktycznie cały sezon,Wade wiadomo że co chwile jakaś kontuzja,Heat stracili poprzedni sezon i taka jest prawda,nie ma co do tego wracać.o Cavs wspominałem przy okazji meczu z Bulls,obecnie jest tam tylko LBJ i Love.Widzę zachwyty nad Cavs po rozbiciu Grizzlies,dobra faktycznie robi wrażenie,lecz nie zapominajmy że to początek sezonu,każdy może mieć słabszy mecz tak jak Grizzlies ,którzy przegrali mecz praktycznie przed przerwą,a nie jest to drużyna która gra jakoś wybitnie w ofensywie.Dzisiaj przed Cavs trudny rywal,Heat z liderami w postaci Bosha,Wade,Dragic ,o ile można wypominać wiek Wade i jego problemy ze zdrowiem,to nic mi nie wiadomo żeby coś mu dokuczało,a on wie jak o siebie dbać i oszczędzać się,żeby być gotowy na mecze takie jak te.Heat ma w tym sezonie szeroki skład,a gracze rotacyjni jak Stoudemire,Winslow (wybrany w tego rocznym drafcie) + kilku innych są wstanie dać coś więcej niż przeciętność.Jak dla mnie to nie ma sensu dzisiaj granie na Cavs,za duże ryzyko, ja widzę dzisiaj twardy bój , stawiam na Heat w pierwszej połowie, oraz handi +5.5 na cały mecz na Heat,ponieważ czuje że dzisiaj pozytywnie zaskoczą,a Cavs bez Irvinga mnie nie przekonują.Nie zdziwie się jeżeli Heat wygrają mecz,ale wole zagrać bezpieczniej ????

Obydwa typy grane lekko,pamiętajmy że to początek ????
Postaram się coś jeszcze dorzucić potem
 
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
▶ Spotkanie: Atlanta Hawks - Charlotte Hornets (1 Połowa)
Typ: Atlanta Hawks -2.0 @ 1.90

oraz

▶ Spotkanie: Atlanta Hawks - Charlotte Hornets (1 Połowa)
Typ: Atlanta Hawks -8.5 @ 3.55

Tak jak wczoraj tak i dzisiaj spróbuję swojego szczęścia, wybrałem spotkanie Hawks bo sądzę, że wejdą w ten sezon przed własną publicznością jak przystało na tak solidną drużynę i odbiją sobie porażkę z Detroit, dodatkowo uważam, że linia 2.5 do przerwy na gospodarzy to dobra opcja i polecam.
 
K 183

kamil_bdg

Użytkownik
GSW @1.57 ✅✅✅ I niech mi ktoś powie, że Curry nie zasługuje na MVP ????
Bukmacher:
Betano
Idziemy konsekwentnie za ciosem. Warriors bez większych problemów poradzili sobie z Houston i teraz przed nimi już drugie starcie w tym sezonie z Davisem i spółką. To nie będzie jednak taki sam, łatwy mecz, co na otwarcie sezonu. NOP zagrają na własnym parkiecie, GSW będzie B2B, a w walce o lepszy rezultat mają pomóc powracający Asik i Babbitt (na obwodzie cały czas są druzgocące braki). Formacja podkoszowa z miejsca nabierze kolorów i z pewnością opór będzie większy niż podczas openera. Mistrzowie pokazują jednak największy potencjał u progu sezonu. Trochę więcej krwi może (ba, nawet na pewno) napsuje Davis – to z racji nieobecności Boguta (no i drugi raz tak marnie raczej nie zagra). Ale to goście dysponują kompletnym składem, a gospodarze dostali po dupie od zbieraniny z Portland. Każdy jest w stanie dorzucić coś od siebie. Świetna dyspozycja Curry’ego przy ewentualnej gorszej kolegów powinna załatwić sprawę. Kurs przyjemny, pewnie i jakiś 1.3 od biedy bym zagrał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
LAC - Sacramento ( H +15,5 )
Typ: 2
Kurs: 1,45
Buk: Millenium ✅

Bardzo fajny Handicap, po zadowalajacym mnie kursie. Faworytem są LAC i nie ma się co dziwić. Po raz kolejny drużyna budowana na Finał NBA, dodatkowo wygrali 7 oczkami niedawno z Kings. Ale czy tu będzie BLOW ? Nie wydaje mi się. Drużyny ultraofensywne, a przy rzucaniu &gt; 100 punktów z dwóch stron takie Hadi jest mega cięzko pokryć. 02 listopada w zeszłym rku kursy były wystawiane podobnie i ... Kings wygrali tu 6 punktami po kursie 4,7 !. Jak wiadomo w NBA wszystko jest możliwe. Jeżeli DC zagra swoje, to jestem spokojny. Rotoworld nie podaje żadnych informacji o kontuzjach, więc drużyny w optymalnym składach. Dla mnie mocno overowo, ale bez pokrycia wskazanego Handi.
Powodzenia !
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Nie chce powielać typów, zatem dodam coś od siebie. Po pierwsze popieram zdecydowanie typ na GSW i Sacramento+15, sam to zagram w dublu czy też treblu.
Zainteresowałem się spotkaniem Wizards z Knicks - mianowicie kurs na zwycięstwo Czarodziei nie jest zadowalający więc należy go zmodyfikować. Nie da się ukryć, że ekipa ze stolicy jest zdecydowanym faworytem, co więcej jest duże prawdopodobieństwo ich dobrego wejścia w spotkanie tym bardziej skłania do tego fakt, iż rywal nie jest na tyle wymagający by ukraść zwycięstwo gospodarzom i to drużyna z Waszyngtonu powinna od początku budować kapitał punktowy.
Podpierając się suchymi statystykami należy zaznaczyć fakt - w 5 ostatnich starciach pomiędzy obiema ekipami właśnie drużyna Marcina Gortata wygrywała 4-krotnie 1 kwartę. Na dzień dzisiejszy potencjał obu drużyn niezbyt mocno odbiegający od poprzedniego sezonu więc możliwa jest powtórka z rozrywki i zwycięstwo w 1 kwarcie oraz w całym meczu gospodarzy.

Waszyngton - Nowy Jork =&gt; Waszyngton wygra 1 kwartę =&gt; 1,53 ⛔⛔⛔ 29:29 Carmelo miał swój dzien 37 punktów, co róż ekipa z Manhattanu będzie wygrywać jeśli Anthony będzie w formie, słabszy dzień Melo i będzie po NYK...
 
chamberlain 457,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Indiana Pacers - Utah Jazz
Indiana Pacers @ 1.63 Marathonbet ⛔ brak słów
Indiana Pacers Handicap -3.0 pkt @ 1.84 Marathonbet ⛔
Indiana Pacers Handicap -6.0 pkt @ 2.31 Marathonbet ⛔
Dobry mecz dla Indiany na przełamanie, która zaczęła od 2 porażek, powalczyli z Miśkami i mimo, że przegrali 9 pkt, to wszystko głównie ostatniej słabej kwarty. Utah b2b po spotkaniu z Sixers, choć starterzy nie zagrali wcale tak dużo. Nie będę tu przytaczał statystyk, bo choroba dalej mnie trzyma i nie dam rady, jednak Pacers u siebie nie można lekceważyć, jeśli wszystko pójdzie po myśli Indiany, to czeka nas w nocy ich pierwsze zwycięstwo w sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik

over 191,5 pkt @1,96

over 201,5 pkt @3,50

druga połowa w wykonaniu Indiany to była kompromitacja ????
Jak na razie up-tempo Pacers przynosi dobre rezultaty jeśli chodzi o punkty, niestety na razie nie przekłada się to na wyniki ale z czasem powinno być już co raz lepiej. Styl gry graczy z Indianapolis nawet w starciu z defensywną drużyną Grizzlies dał nam wynik 215 punktów. Dzisiaj widzę podobny scenariusz spotkania i sądzę, że szybkość spotkania będzie się różnić tylko nieznacznie. Gracze Jazz grający b2b wczoraj pewnie zwyciężyli z 76ers i dzisiaj będą chcieli powalczyć z drużyną Franka Vogela, jednak będą musieli się dostosować do szybkiego stylu gry Pacers, który gospodarze niewątpliwie będą chcieli narzucić. Cóż, spodziewam się spotkania w niezłym tempie, gracze Pacers na pewno dzisiaj będą chcieli zwyciężyć za wszelką cenę, bo pomimo dobrej gry, sezon rozpoczęli od 2 porażek. Siła ofensywna drużyny gospodarzy jest bardzo duża i dzisiaj powinna przełamać mocną defensywę Jazz.

Phoenix Suns win @2,30
Phoenix Suns (-4,5) @3,45

Drugie spotkanie obu ekip w przeciągu 2 dni i dziwie się wystawionym na dzisiejsze spotkanie kursom. 2,30 na Suns pobieram z pocałowaniem ręki. Oczywiście zdarzają się takie przypadki jak mecz McColluma w openerze, jednak zdecydowanie więcej jakości i bardziej solidnym zespołem są gracze z Phoenix. W poprzednim sezonie co prawda w Portland polegli dwukrotnie, ale porównując tegoroczne kadry obu zespołów nie ma o czym mówić. Suns są drużyną lepszą i to oni tutaj moim zdaniem są faworytem. Mają bardzo ciekawy roster i w przewagę praktycznie na każdej pozycji prócz oczywiście 1. Lillard może i jest w stanie wygrać sam mecz, jednak jak na razie nie błyszczy, dlatego win Phoenix pobieram bez wahania.

Bradley Beal over 19,5 pkt @1,87

Bradley bardzo dobrze rozpoczął sezon, 24 pkt w pierwszym spotkaniu przeciwko Orlando Magic, wczoraj 26 punktów przeciwko Milwaukee Bucks. Dzisiaj rywal praktycznie najłatwiejszy z tych trzech, a więc New York Knicks, którzy w defensywie nie powalają. Poza tym jak na razie kontuzjowany jest Afflalo i widać małą dziurę na 2 w drużynie gości, co dzisiaj może wykorzystać na swoją korzyść właśnie Beal. Moim zdaniem 20 punktów z jego aktualną dyspozycją jak najbardziej w zasięgu.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Na dzisiaj:
Indiana Pacers - Utah Jazz over 191,5 1,884 3j ⛔ 173
Pacers jak wiemy i było pisane wielokrotnie próbuje grać szybciej. Jazz jak wiemy solidna defensywa ale b2b away będzie im ciężko narzucić własny styl gry. Defensywa Indiany szału nie robi więc powinni swoje spokojnie rzucić a linia jest bardzo nisko biorąc pod uwagę powyższe.
Memphis Grizzlies - Brooklyn Nets under 191,5 2,00 3j ⛔ 192...
Memphis szału nie robi. Wygrali z Indianą ale oglądając ten mecz widziałem sporo bałaganu w obu ekipach. Sporo serii. Brooklyn zagrał wczoraj niezłą pierwszą połowę i tragiczną drugą z SAS i spodziewam się dzisiaj, że będą mieć spore problemy będąc b2b na tak trudnym terenie. Szczególnie, że te wczorajsze akcje były często strasznie przypadkowe.
Memphis też raczej u siebie zagra spokojnie i nie spodziewałbym się ostrego strzelania. Kwestia też na jakim % zagrają ale póki co ich gra nie napawa optymizmem i raczej spodziewam się średniego widowiska i spokojnej wygranej gospodarzy ok 10 punktami.
Portland Trail Blazers - Phoenix Suns over 204,5 1,925 2j ⛔ 191
Wczoraj 202 punkty przez słabą skuteczność PTB w 2 połowie. Powielić można w sumie wczorajszą analizę. Raczej szybsze tempo i więcej grania do przodu niż defensywy. Wczoraj Phoenix też tragedia zza łuku, dzisiaj powinno być lepiej.
Washington Wizards - New York Knicks over 203,5 1,909 2j ✅ 227
Zastanawiałem się nad plusowym hc dla gości. Ale wolę over. To co prezentują obie ekipy powinno tutaj dawać linię wyższą o kilka punktów więc obecne 203,5 biorę bardzo chętnie.
Wizards póki co nic nie bronią, Knicks coś w tym ataku prezentują a w defensywie raczej nie mają odpowiedzi na Beala czy Walla.
NBA 2015/2016 8:13 -7,855j
 
deepred 735,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Pacers @1,61 + Warriors @1,45 + Wizards -5,5 @1,60 = 3,74 unibet ⛔
Na dzisiejszą noc z NBA proponuję taki tripelek. Według mnie całkiem sensowny i z dużą szansą powodzenia.

Pacers kiepsko weszli w ten sezon. Dwie porażki z rzędu, najpierw z zawsze groźnymi Raptors a potem po szalonym i overowym meczu z Grizzlies. Gospodarzom coraz częściej pasuje run&amp;gun. Jazzmani przegrali z Tłokami i wczoraj stłukli słabiutkich Sixers, co było właściwie formalnością. Jazzmani są defensywną drużyną, dlatego Pacers powinni od początku narzucić szybki styl gry, do którego goście z Salt Lake City będą musieli się dostosować. Nie koniecznie może im to wyjść na dobre. Liczę na to, że George zrobi dzisiaj różnice, bo szybkie tempo meczu jemu z pewnością będzie odpowiadało.

Warriors od zeszłego sezonu są w takim gazie, że słów brakuje. Wczoraj zgwałcili Rakiety w Houston, które grają tragicznie głównie za sprawą kiepskiej dyspozycji Hardena. Dzisiaj drugie spotkanie w tym sezonie przeciwko Pelicans, w barwach których praktycznie tylko Davis się liczy. Czasem pomoże Ryan Anderson i to by było na tyle. Warriors oddali co prawda Lee, ale i tak pod koszem mają Ezeliego, który spokojnie da sobie radę z Perkinsem. Właściwie to czekam tylko na dzień, w którym buki sypną betami na kroki i straty Perkinsa. ???? Poza tym Warriors mają znacznie mocniejszą ławkę, co w przekroju całego spotkania powinno być widoczne.

Ostatni bet w kierunku Wizards, którzy podejmą dziś Knicks grających b2b. Knicksów, którzy zaczęli grać zdecydowanie lepiej w ataku w stosunku do poprzedniego sezonu. W obronie nadal kulawo, co Czarodzieje powinni wykorzystać. Od początku sezonu bardzo dobrze gra John Wall i Bradley Beal, który bardzo dobrze punktuje. Dzisiaj kolejna szansa na wykręcenie dobrych liczb przed nim, bo Knicks nieciekawie bronią na obwodzie, co Bealowi z pewnością będzie pasowało. Zaletą Wizards jest ich elastyczność. Mam na myśli tempo i styl rywali. Czarodzieje umieją się fajnie dostosować i mogą grać zarówno twardy mecz w obronie, jak i wesoły basketball. Dzisiaj powinni szybko nawrzucać Knicksom i kontrolować spokojnie przebieg spotkania.


Suns @2,25 + Clippers -4,5 @1,27 = 2,86 unibet ✅

Ciekawy kurs na Suns. Grają b2b z Portland, z którymi grali wczoraj w Phoenix. Obydwie drużyny tak samo zmęczone lotem, podróżą i tak dalej. Jak dla mnie Suns lepsi koszykarsko. Mają zdecydowanie bardziej wyrównany skład i punkty rozkładają się w miarę równo na wielu zawodników. Bardzo dobrze gra duet PG-SG, czyli Bledsoe z Knightem. Wczoraj aż 6 graczy Suns przekroczyło 10 punktów, stąd bardzo pewne i okazałe zwycięstwo. Jeżeli chodzi o Blazers, to po odejściu Aldridge&#39;a powstała luka, która według mnie jest nie do załatania. Sam Lillard nie pociągnie tego wózka. McCollum też nie będzie wiecznie zdobywał ponad 15 punktów w spotkaniu. Blazers mają znacznie mniej graczy, którzy mogą wnieść coś ciekawego do gry tej drużyny. Faworyzowanie Blazers nie jest dla mnie do końca jasne, dlatego taki piękny kursik na Słońca pobieram bez zastanowienia.

Do dubelka dorzucam Clippers, którzy zagrają z Królami. Wczoraj Kings po mega overowym meczu rozbili Lakers, ale Lakers to nie Clippers. Dzisiaj gospodarze spokojnie sobie z Królami poradzą. Bardzo podobają mi się wjazdy CP3, który albo sam wjeżdża pod kosz, albo tak mija, że kompletnie wolny jest Griffin czekający tylko na alley-oopa, albo ktoś na obwodzie, na przykład J.J. Redick. Nie kombinowałem za mocno przy tym typie, który wydaje się być bardzo oczywisty.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 183

kamil_bdg

Użytkownik
Atlanta +7.5 @1.35
SAS +4.5 @1.26
Bulls @1.26
Toronto @1.33


AKO @2.85 ✅✅✅
Bukmacher:
Betano

Atlanta +7.5 @1.35 ✅✅✅

Po wpadce (choć wstydu nie ma!) z dobrze prezentującym się Detroit, Jastrzębie nabierają rozpędu. Dobre spotkanie z Knicks i potem wygrana… no właśnie, z Charlotte. Do formy wraca Korver (zagra po krótkiej nieobecności), w końcu wpadają trójki i coś od siebie po atakowanej stronie w końcu daje Bazemore.. Na rozegraniu jest potencjał, jak nie Teague to Schroeder. Jak wiadomo pod koszem Millsap, Horford, Splitter – tam też nie ma lipy! ;) Bobki bez swojego topowego obrońcy – MKG. Walker nadal daleki od formy sprzed kontuzji, a Big Al jak kobieta w ciąży – jest skuteczność, brakuje zbiórki i na odwrót. Reszta to zbieranina graczy, którzy nie są gwarantem wyniku. Dwa dni temu Hawks prawie roztrwonili 14 punktów przewagę, ale ostatecznie wygrali. Spodziewam się powtórki z rozrywki mimo wyjazdu. Linia 7.5 wydaje się być idealnym zabezpieczeniem.

SAS +4.5 @1.26 ✅✅✅

„Dziadki” cały czas gdzieś tam cały czas się dogrywają, lecz już trochę minut w takim składzie na parkiecie razem spędzili. Do tej pory minimalna porażka z OKC i spodziewany pogrom na beznadziejnych Nets. Po stronie Celtics bryluje Thomas. Boston wiadomo – młody zespół, wybiegany, ale w obronie jest trochę braków. Spurs to stare, cwane, doświadczone lisy z Leonardem i Aldridgem na czele. Młodzi jeśli się wstrzelą, mogą napsuć sporo krwi, ale wspomniany Leonard czy Green to klasowi obrońcy. Szczerze nie wyobrażam sobie ich porażki z zespołem o wiele uboższym doświadczeniu. SAS powinni tonować tempo. To w tej chwili zespół kompletny, który powinien bić się z GSW o laury na Zachodzie. W myśl zasady „mniej a pewniej” delikatnie podpieram.

Toronto @1.33 ✅✅✅

Udany początek sezonu w wykonaniu Raptors. To zespół bardzo mocny na własnym terenie i słusznie stawiany jest w roli zdecydowanego faworyta. Podobają mi się ich posunięcia w offseason. Carroll to moim zdaniem brakujący element tej układanki. Bardzo solidna pierwsza piątka, która zawsze może liczyć na spore wsparcie z ławki. Jeśli chodzi o Bucks to nie sugerowałbym się spotkaniem z Knicks (spore braki kadrowe), ale z przeciętnymi na ta chwilę Wizards zagrali już z Ante… (dokończcie sobie) i nadal nie wyglądał to tak jak powinno. W obronie kiepsko (dostają śr. 120 punktów na mecz). Mocno usposobione w ofensywie Toronto powinno obnażyć braki po bronionej stronie parkietu. Pewnie w końcu wszystko zatrybi, ale nie teraz.

Bulls @1.26 ✅✅✅

Oj naoglądam się spotkań Magików w tym sezonie. ;) Ich trzeci mecz i trzeci raz skazuję ich na porażkę. W dwóch poprzednich mnóstwo pecha, ale zarazem porażki ze słabo dysponowani rywalami. Wnioski można zatem już wyciągać. Z Wizards pogubili się i wypuścili w końcówce 6 punktów, by z Oklahomą roztrwonić aż 18 w czwartej kwarcie. Może i nie byłoby płaczu, ale jak rywal zwieńczą szaleńczą pogoń trójką z połowy… Cóż, wychodzi brak doświadczenia i nerwy. Bulls w końcu ofensywa, miła dla oka koszykówka. Byki przeważają niemalże na każdej pozycji (może z wyjątkiem trójki) i mają sporo opcji z ławki w osobach McDermotta, Brooksa, Noaha czy Gibsona. To zespół na TOP3 wschodu. Czysto sportowo szkoda mi trochę chłopaków z Orlando, ale na premierową wygraną powinni jeszcze poczekać.

____

NBA w sezonie 2015/16
Knicks 14.5+Spurs 13.5+Wizards+Boston @2.84 +++
Miami 15.5+OKC+Utah+GSW 7.5 @2.70 +++
GSW (vs. Houston) @1.75 +++
GSW (vs. NOP) @1.57 +++
Atlanta 7.5+SAS 4.5+Toronto+Bulls @2.85 +++

GSW+Cavs+LAC+SAS @1.96 ???
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Charlotte Hornets - Atlanta Hawks
under 199
Kurs: 1,47
Buk: Bet 365 ✅
To taki mecz, który może pójść w każdą stronę, ale sądzę że będzie underowo. Po pierwsze Szerszenie z bilansem 0-3, a przecież mówiło się, że to będzie jedna z rewelacji ligi. OK, oczywiście dopiero zaczynamy sezon ale kolejna porażka, może już wprowadzić nerwówkę. Także dziś wszystkie siły na boisko, skupienie w obronie i walka o wygraną. Po drugiej stronie Hawks, którzy przyjeżdżają z bilansem 2-1 i ostatniej wygranej ...... z Hornets 97 -94 ( 191 oczek ). Sądzę, że ten mecz będzie miał podobny scenariusz, czyli wynik zakręci się koło 190 punktów. Do tego dochodzi pora popołudniowa, gdzie w większości padają wyniki underowe. Po stronie Szerszeni nie będzie Lamba i Danielsa, czyli gości którzy dostawali mało minut. W Hawks prawdpodobnie wróci Korver. W mojej ocenie będzie under.
Powodzenia
NBA 2015/2016 4-0-1
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Spurs @ Celtics
Spurs -5 1.90 Bet365 ✅

Znowu tak się złożyło że gram przeciwko Celtics na ich parkiecie, ale cóż. Spurs zdecydowanym faworytem. Od lat budują swoje wyniki w regular season na takich meczach. Jest to chyba najrówniej grająca drużyna - jeśli przegrywają to zazwyczaj z drużynami z czołówki. Ciężko napisać tutaj coś więcej, po prostu mamy wyraźną różnicę poziomów. Jak pisałem przy okazji meczu Toronto - Boston, najbardziej nie podoba mi się obrona pomalowanego u celtów, a dziś przetestują to Duncan i Aldridge, więc spodziewam się pewnego zwycięstwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom