>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik/Listopad 2015

Status
Zamknięty.
kd35 156

kd35

Użytkownik

Miami Heat -5,5 @1,38 bet365
Miami Heat -10,5 @1,83 bet365
101-88

Dwa typy, które od razu przyszły mi do głowy podczas przeglądania oferty na dzisiejsze spotkania. Wczesniej dwie czy trzy osoby pisały o graniu undera pkt w tym spotkaniu. Dla mnie osobiscie jest to nieco ryzykowny typ przede wszystkim zwazajac na to jak fatalnie w obronie graja Lakersi. Ale nie o tym miala byc ta analiza...
W tym sezonie Miami spisuje się bardzo dobrze grając na swoim parkiecie. 3 przekonywujace zwyciestwa odpowiednio z: Hornets, Rockets i Raptors oraz porażka 6pkt z Hawks. Jak wiadomo wszystkie wspomniane powyżej zespoły to zespoły zdecydowanie lepsze od Los Angeles Lakers. Jak na razie trudno doszukac się jakichkolwiek pozytywów w grze gości. Kompletny brak obrony, w ataku chaos i brak zagrywek, Kobe ceglacy niemilosiernie...Wystarczy dopisac do tego slabego trenera i mamy obraz gry Lakers w tym sezonie.
Co do Miami to graja troche w kratke - 4 zwyciestwa 3 porazki.
No wlasnie...3 porazki(6 pkt z Hawks, 10 z Cavaliers, 3 z Pacers)...mysle, że zadna z nich wstydu im nie przynosi. Ostatnie zwyciestwo 20pkt z Raptors pokazuje, że coraz lepiej to wszystko w Heat funkcjonuje. Tym bardziej nie wyobrażam sobie aby Miami moglo tego meczu nie wygrac. Kurs w granicach ~1.10 na ich zwyciestwo jest oczywiscie nie do gry ale juz te ktore podalem na handicapy wygladaja w miare solidnie.

Jeżeli ktos nie wiedzialby co dodac do dubelka z typem Heat -5,5 to polecam typ, który kilka osob juz przede mna obszernie opisalo Cleveland Cavaliers win @1,40 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
bruksel1990 948

bruksel1990

Użytkownik
Jako, że do ekspertów NBA się nie zaliczam, a stawiam bardziej for fun by oglądać w emocjach odniosę się do kilku typów i mam nadzieję, że to nie będzie skasowane.
Jak można grać po takim kursie Pelicans? Owszem, składowo i na papierze ta drużyna na taki bilans nie zasługuje, ale tutaj naprawdę nie ma żadnego value. Własna hala vs Dirk. Jak dla mnie tutaj jest równo 50-50 albo ze wskazaniem na zespół gości ze względu na brak ciśnienia.
typ: Dallas win .
Jak można grać na Cleveland przeciwko najlepszej defensywie obecnie? Tutaj naprawdę zastanowiłbym się kilka razy i odpowiedziałbym sobie na pytanie: czy Cleveland gra naprawdę aż tak dobrze? Jak dla mnie grają jak muszą i tutaj będzie close i nie zdziwię się jak mecz pójdzie w drugą stronę. Lebron gra dobrze, bierze na siebie grę, ale czasami muchy w nosie przeszkadzają mu w lepszej grze - mam takie wrażenie.

Ogółem dodałem typy u siebie http://forum.bukmacherskie.com/f15/nietenisowe-typy-bruksela-live-90-a-123207-5.html#post5748419
Zapraszam i zachęcam, bowiem zarwane nocki na NBA dają zarobić i będę się tym dzielił tutaj w dziale, a już teraz piszę przed meczem - nie po, żeby potem nie było ;)
omijać również handi na Miami.
Jako lepszy bet uważam Charlotte.
;) pozdrawiam!
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Co myślicie o graniu na Bucksów u siebie? Kurs 2,15 na bet365. Przyjeżdżają Celci bez Marcusa Smarta i Amira Johnsona, z kolei gospodarze bez Carter-Williamsa i O.J Mayo. Pojedynek dwóch (według mnie) bardzo dobrych trenerów. Ostatnio z racji pracy nie śledzę dokładnie rozgrywek, czy ktoś by mógł mi co nieco powiedzieć o aktualnej formie tych zespołów?
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Co myślicie o graniu na Bucksów u siebie? Kurs 2,15 na bet365. Przyjeżdżają Celci bez Marcusa Smarta i Amira Johnsona, z kolei gospodarze bez Carter-Williamsa i O.J Mayo. Pojedynek dwóch (według mnie) bardzo dobrych trenerów. Ostatnio z racji pracy nie śledzę dokładnie rozgrywek, czy ktoś by mógł mi co nieco powiedzieć o aktualnej formie tych zespołów?
Jeśli głównym punktującym ma być dzisiaj Thomas, to nie wiem jak musiałby zagrać, żeby minąć 3 wieżowce Bucks. Imo kurs bardzo fajny i jak na razie Bayless i Vasquez dają radę, wiadomo nie jest to level MCW, ale nie ujmują zbyt dużo drużynie. Celci moim zdaniem trochę overrated i kurs 2,15 bym pobrał chętnie :]
 
sl@vecod 13

sl@vecod

Użytkownik
Cleavland Cavaliers vs Utah Jazz
Utah Jazz +6 @1.91 Bwin✅✅

Mam dziwne przeczucie, że dzisiaj Lebron i jego ziomale z drużyny wcale nie będą mieli łatwej przeprawy z Jazzmenami. Przemawiają za tym przede wszystkim ostanie wyniki obu ekip. Kawalerzyści z Cleveland w trzech ostatnich spotkaniach odnieśli 3 domowe zwycięstwa kolejno z Indianą (4 punktowe), Philadelphią (6 punktowe) i z NY Knicks (10 punktowe). W moim odczuciu nie były one bardzo przekonywujące szczególnie ostatnie spotkanie z drużyną z Indianapolis ważyło się do ostatnich sekund. Natomiast ekipa z Utah w pięciu ostatnich spotkaniach odniosła 4 zdecydowane zwycięstwa kolejno z Memphis (89-79), Denver (84-96), Indianą (76-97) i z Philadelphią (71-99) oraz jedna porażka z nieobliczalnym jak dotąd teamem z Portland (92-108).
Bezpośredni bilans zdecydowanie na korzyść Cleveland ja jednak idę w stronę drużyny Utah Jazz z hendicapem +6 pkt.

Dodatkowo:

Utah Jazz więcej niż 89 pkt@ 1.75 Bwin✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Ja pobieram sobie maksymalnie handi na Bucks. Dodatkowe 10 pkt jakie mam w handi po kursie 1.23 to może nie jest nadzwyczajny kurs jednak moim zdaniem wchodzi na 100%. Wczoraj ludzie mnie trochę pocisnęli, bo przesadziłem z moją historią o tankowaniu 76&#39;s nie mniej jednak typ wszedł. Co do dzisiejszego betu na Bucks to moim zdaniem są oni wstanie wygrać to spotkanie. Brakuje nadal tylko OJ Mayo oraz MCW. Pozycja PG wygląda trochę słabo jednak 4 zwycięstwa z rzędu, 2 dni odpoczynku, więcej minut dla Parkera oraz wysoka forma Monroea i Giannisa wskazują na to, że Bucks mają wiele aspektów aby to spotkanie wygrać. Do tego wspomniane już wcześniej zostało, że brakuje dzisiaj Smarta. Główna broń dzisiaj to Thomas, który może się zdziwić gdy wbijając się pod kosz zobaczy długie ręce nad swoją głową (Giannis, Monroe, Parker). Gdyby jednak udało się nawet wygrać drużynie Bostonu to zazwyczaj mecze są wyrównane i tylko w jednym z 10 ostatnich spotkań różnica została przekroczona o 10 pkt.

Bucks (+10.0) - 1.23/bet365
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Boston Celtics -&gt; Bucks @2.22 ⛔

Mecz za 10 minut. Celtics faworytem w hali Bucks? Nieznacznym, ale jednak. Gram na Bucks, bo naprawdę w tym sezonie grają dobrze i marzenia o play-offach mogą stać się realne. Zanotowali 4 zwycięstwa z rzędu i mimo tego, iż Celtics nie są chłopcami do bicia, to przewaga własnej hali może się okazać sporym handicapem, tak jak wczoraj w przypadku Denver Nuggets.
Sorry, że tak krótko, ale dopiero wróciłem do domu i mogłem coś skrobnąć.
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Portland Trail Blazers - San Antonio Spurs

Przeczuwam w tym spotkaniu over, obydwie ekipy wypoczęte i na pewno głodne gry.
W tej początkowej fazie sezonu zdobycze punktowe Portland w rozegranych dotychczas meczach także przemawiają za wysokim wynikiem dzisiejszego spotkania.
Co do Spurs to oni jak na razie nie zawodzą , przegrali dwa spotkania na trudnym terenie z nie byle kim bo z OKC i Wizzards.
Nawet w tych przegranych meczach rzucali dużo punktów, 106 z OKC i 99 z Wizzards.
Obydwie ekipy bez większych osłabień.
H2H także skłania się ku overowi więc dlaczego nie?

Over 200,5 1,88 ✅✅


Dorzucam jeszcze coś takiego: GSW + LA Clippers 1,73
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Sacramento Kings - Detroit Pistons 1 1,91 Betsson 101-92 ✅✅

Dzisiaj skieruję swój wzrok na Sacramento, czyli drużynę najlepszego trenera NBA 2013 roku Georga Karla. Możliwe jednak, że niejedna osoba złapie się za głowę jak zobaczy ten typ, ponieważ Detroit z Andre Drummondem na czele, jest jedną z rewelacji (bilans 5-2) a Sacramento na ten moment czerwoną latarnią zachodu ze streak&#39;iem 0-6 (ogólny bilans 1-7). Jednak ja sądzę, że podopieczni wspomnianego wyżej trenera mogą jeszcze sporo namieszać w tym sezonie. Mają w składzie: All-Stara, dobrego obrońcę i asystenta na pozycji PG, solidnego bądź co bądź niskiego skrzydłowego, który może decydować o losach spotkań i masę ludzi z dobrą trójką. Karl jest zwolennikiem szybkiej koszykówki, nie lubiącym przestojów w grze. Jego zawodnicy mają szybko przechodzić z obrony do ataku, zdobywać przestrzeń i po prostu rzucać. Prowadząc Denver Nuggets miał najlepszy atak w lidze. I ten właśnie (skuteczny) styl dość wyraźnie rzucił mi się w oczy podczas meczu z Houston Rockets, kiedy to na początku 4 kwarty odrobili 20 punktów straty w niecałe 5 minut! Później oczywiście Rakiety zaczęły trochę opóźniać wyczekiwać i jak to często gęsto bywa w ich meczach Harden zrobił swoje. Następnie z Golden State Warriors potrafili zniwelować 15 punktową stratę i wyjść nawet na prowadzenie w 4 kwarcie, a kto wie jaki byłby finisz, gdyby mógł grać DeMarcus Cousins (który jest już do dyspozycji) bo Rondo potrafił dość skutecznie powstrzymywać Curry&#39;ego na dystansie i pozwolić mu trafić zaledwie 2 celne rzuty na 10 oddanych. Ze Spurs nie oglądałem jednak także długo potrafili dotrzymywać im kroku. Liczę, że powrót Cousinsa da im pozytywnego kopa, poprawią trochę defensywę i zafundują dzisiaj swoim fanom zgromadzonym w Sleep Train Arena i mi przed ekranem monitora radość wygrywając to spotkanie bo na prawdę szkoda żeby ekipa mająca takich ludzi z fantastycznym potencjałem okupowała dno ligowej tabeli. Na koniec warto dodać iż Tłoki są aktualnie podczas 6 meczowej serii wyjazdów (ten będzie czwartym), która wcale nie musi wpłynąć na nich pozytywnie.

edit: Wydawało się, że Święta Trójca Sacramento dość szybko załatwiła sprawę jednak pod koniec było gorąco... Polecam każdemu obejrzeć co wyczyniał na dystansie DeMarcus. Normalnie coś nieprawdopodobnego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Golden State Warriors -7,5 win @1,90 bet365
Bitwa na zachodzie pomiędzy Memphis Grizzlies, którzy nie grają dobrze, jak w poprzednim sezonie i mistrzów a zarazem najlepszej drużyny w lidze Golden State Warriors.
Memphis jest na zachodzie,12 z bilansem 3-5 i tracą coś koło 100 punktów na mecz, co jest zbyt dużym wynikiem dla ich obrony, a to była ich główna broń w ostatnich sezonach.
Ich rywale GSW wygrali wszystkie 8 meczy ze średnią różnicą 17,75 punktów zdobytych więcej niż przeciwnik.
Memphis przegrał ostatnie 3 swoje gry przez 19, 10 i 2 pkt.
W domu będzie to ich zaledwie 3 gra w tym sezonie, ostatnio przegrali z Cavs różnicą 30pkt (Cavs są podobnie jak GSW, dominującą drużyną) i wygrali z Brooklynem 10 pkt. ale to nie robi wrażenia, ponieważ Nets są jedną z zaledwie dwóch zespołów bez zwycięstwa jeszcze (Philly jest 2.).
Rywale Golden są, jednym z najgorszych zespołów jeśli chodzi o pkt. w lidze z 91ppg, to bd. trudne wyzwanie przeciwko dynamicznej drużynie GSW.
Problemem w Memphis będzie brak Brendana Wrighta, który jest ważnym elementem obrony.
GSW mają szansę kontynuować serię zw. i zrobić najlepszy start klubu w historii, a do tego bd. potrzebna wygrana z Memphis, i myślę że, się zanosi na potężne lanie.
Głównym winowajcą formy GSW, którzy mają bilans 8-0 jest na pewno Stephen Curry, który wykonuję olbrzymią prace, i dziś z pewnością da o sobie znać...
Zwycięstwa w tym sezonie dla Warriors w domu +16 vs Pelicans, +50 vs Memphis, +4 vs Clippers, +15 i +14 vs Nuggets vs Pistons, wyjazd +20, +14 vs Rockets vs Pelicans i +9 vs Kings.
Tylko gra przeciwko kolejnym pretendentom Clippers, nie pozwoliła na pokrycie handi.
GSW wygrał ostatnie 4 razy przeciwko Memphis w domu, +20 i +50 i +17 i +13- wyjazd.
Począwszy od statystyk do formy, wszystko przemawia na korzyść GSW, którzy dziś powinni spokojnie wygrać, myślę nawet że, dwucyfrowym wynikiem....
Detroit Pistons win @1,96 bet365
Tutaj pogram troszkę inaczej niż kolega wyżej, gdyż już wcześniej pisałem o Detroit i buki są głupie wystawiając takie kursy....
Dla mnie po prostu są tutaj faworytami...
PS: Nie chcę mi się opisywać tego meczu, ale myślę że, dobrym rozwiązaniem jest pogranie na Pistons.
Griffin over 25,5 pkt. @1,85 Unibet
Dallas nie powinno sprawić kłopotów Clippers, są bardzo powolni w obronie, a to jest dobra prognostyka do wejścia tego typu.
Jedyny problem może stanowić Jordan, który będzie miał również dużo miejsca na zdobycie punktów.
W tym sezonie nie osiągnął pułapu dzisiejszej linii trzy razy w 7 meczach.
Przeciwo Sacramento zdobył 33 pkt.w 38 minut, a następnie 37 punktów w 36 minut, przeciwko Houston zdobył 35 pkt. w 38 minut i przeciwko Dallas 26 oczek.
Poniżej linii nie udało mu się przeciwko Phoenix (22 pkt), Warriors (23 pkt) i Memphis w ostatnim meczu (24 pkt).
On zawsze krąży wokół tej lini, a teraz będzie miał dużo więcej miejsca, więc spodziewam się, dobrego występu i ilości pkt. coś w okolicach 30 oczek....
Teague over 17,5 pkt. @1,85 Unibet
Atlanta Hawks gra u siebie z New Orleans Pelicans i są faworytami do wygrania....
Atlanta ma bilans 7-2, Nowy Orlean 1-6.
Obie drużyny grają szybką koszykówkę z wieloma punktami.
Pelikany mają problemy z urazami, niektórzy wrócili, ale nadal brakuję kilku dobrych graczy z tylnej formacji...
Jeff Teague poprawia się z sezonu na sezon i zdobywa średnio 18,7 punktów i nie przekroczył linii tylko 3 razy w 9 meczach i myślę że, łatwo zdobędzie ponad 20 pkt. wobec słabej obrony.
Warto też pobrać: Kemba Walker over 17,5 pkt. @1,85 Unibet
Houston Rockets vs Brooklyn Over 206,5 pkt @1,92 Pinnacle
Goście do dzisiaj, to najgorszy zespół w NBA w tym momencie.
Trudno znaleźć jakiekolwiek pozytywne opinie na temat ich poprzednich meczy, ja mogę znalleśc same negatywy...
Nadpłacony Joe Johnson, brak dobrego point guarda i tak dalej.
One średnio zdobywają tylko 90 punktów na mecz.
Ale co, warto wspomnieć, poprzednie mecze grali z zespołami które mają, całkiem niezłe obrony- Spurs, Hawks, Grizzlies i Bucks do pewnego stopnia.
Rzucili ładne 100 punktów przeciwko Bulls i, prawie 100 punktów w przeciwko Lakers.
Rakiety wydają się być tutaj konkretnym faworytem, wygrali 4 gry z rzędu.
Jestem prawie na sto procent pewien że, będą wstanie wygrać dzisiaj wieczorem, ale spread jest dla mnie za duży.
Mimo że, grają z najgorszym zespołem w NBA i grają w domu, ale mimo ich dobrej formy, obrona Rockets, jakoś mnie nie przekonuję.
Oni tracą prawie 109 punktów na mecz i rzucają cos koło 103 pkt. (ze względu na niską liczbę w pierwszych 3 meczach).
Nets nie mają nic do stracenia, muszą wyjść i zacząć grać lepiej.
Może cud się stanie i Johnson będzie grać według jego umowy!! ????
W sumie oba zespoły są złe defensywnie i Rockets z Harden powinni pokryć duża część overa.
Rockets zdobędzie 115 lub więcej, a Nets powinni dorzucić resztę...
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Memphis to typowa underowa drużyna. W dotychczasowych 8 spotkaniach linia 199,5 została przekroczona tylko dwukrotnie. Wiadomo, że zagrają z GSW, które uwielbia grac up tempo natomiast jeśli gospodarze marzą o nawiązaniu jakiejkolwiek walki to muszą zniwelować szybkie ataki gości. Pójście na wymianę z GSW jest czystym samobójstwem. Nie wierzę w kolejną sromotną klęskę Grizzlies, które powraca do domu po 3 porażkach z rzędu. Motywacji i zaangażowania po stronie gospodarzy nie powinno zabraknąć i wydaje mi się, że jedynie dzięki mocnej defensywie mogą nawiązać walkę z Golden, bo punktów za dużo Miśki nie nastukają 90-95 max. W każdym razie nie liczyłbym tym razem na 110 punktów po stronie Curry i spóły...

Tak na marginesie. W poprzednim sezonie w 9 bezpośrednich spotkaniach linia ta był przekraczana tylko trzykrotnie.



Memphis - Golden State =&gt; Under 199,5 =&gt; 1,90 ✅✅✅ 84:100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kd35 156

kd35

Użytkownik

Raptors -5,5 @1,55 Bet365

Po bardzo dobrym starcie sezonu i 5 zwyciestwach z rzedu Toronto przytrafily sie 3 kolejne porazki. Mysle, ze najbardziej moze bolec ich ta wczorajsza, 2pkt z Knicks, ktora rownie dobrze moglaby nie nastapic gdyby nie pomylka sedziego kilkanascie sekund przed koncowa syrena. Dzis graja z 76ers a wiec dostaja idealnego przeciwnika na przelamanie. Philadelphia w 7 dotychczas rozegranych spotkaniach poniosla 7 porazek. Szczerze nie widze zadnych powodow dla jakich ta fatalna seria mialaby sie dzis skonczyc. Dodatkowo pod znakiem zapytania stoi dzis wystep Nerlensa Noela a wiec jednego z dwoch najpeszych zawodnikow 76ers. Co znaczy brak tego zawodnika pokazalo ostatnie spotkanie z Bulls przegrane 23 pkt (poprzednie 5 spotkan w ktorych gral przegrywali roznica nie wieksza niz 10pkt).


Clippers win@1,32 Bet365

Clippers prezentuja bardzo dobra forme w tym sezonie. Oprocz 2 porazek z zeszlorocznymi finalistami konferencji zachodniej zaliczyli 5 zwyciestw. Dallas jak na razie mocno srednio - 3 zwyciestwa 4 porazki. Chociaz...patrzac na to jaki sklad skompletowali na tegoroczne rozgrywki chyba nie ma co wiecej od nich wymagac. Obydwa zespoly spotkaly sie juz w tym sezonie. Niecale dwa tygodnie temu w Los Angeles Clippersi odniesli spokojne zwyciestwo 104-88. Dzisiejszy mecz zostanie rozegrany w Dallas ale mysle ze nie jest to czynnik, ktory zniweluje wszystkie przewagi Clippers nad Mavs i nie pozwoli zrewanzowac sie za poprzednia porazke. Podsumowujac, spodziewam sie podobnego meczu jak ten w LA i spokojnego zwyciestwa ekipy gosci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 2,5K

mati89

Forum VIP
http://espn.go.com/nba/player/gamelog/_/id/3135048/jahlil-okafor
Tak to wygląda z Okaforem w tym sezonie. Jedyny raz kiedy nie zrobił pod 19 punktów to mecz z najlepszą obroną tego sezonu Jazz i matchup z wiezowcem Gobertem. W pozostałych meczach był ciągnącym tą druzynę i zdecydowanie numero uno w ataku Sixers. Dziś dodatkowo, tak jak w ostatnim mecz z Bulls, wypada Noel:
https://twitter.com/BobCooney76/status/664477415884914688
Są zatem spore szanse do powtórki czyli do 20+ punktów Jahilla. Warto zwrócić uwagę że oprócz Noela wypadł niedawno także Covington, który potrafił wystrzelić od czasu do czasu i zabrać rzuty kolegom, w tym Okaforowi. Dziś jedynym takim graczem wydaje się być Canaan ale on będzie wchodził z ławki. Pierwsza piątka będzie grała na Okafora, to nie podlega dyskusji. Raptors niby mają dobrze broniącego obręcz Valanciunasa ale jeśli Okafor dostanie az tyle rzutów co np z Bykami to spokojnie powinno wystarczyć. Polecam, betsson np juz zdjął linię na niego i zostaje tylko marathon
Okafor over 19 @ 1,84 marathonbet 26 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Ja pobieram sobie maksymalnie handi na Bucks. Dodatkowe 10 pkt jakie mam w handi po kursie 1.23 to może nie jest nadzwyczajny kurs jednak moim zdaniem wchodzi na 100%. Wczoraj ludzie mnie trochę pocisnęli, bo przesadziłem z moją historią o tankowaniu 76&#39;s nie mniej jednak typ wszedł. Co do dzisiejszego betu na Bucks to moim zdaniem są oni wstanie wygrać to spotkanie. Brakuje nadal tylko OJ Mayo oraz MCW. Pozycja PG wygląda trochę słabo jednak 4 zwycięstwa z rzędu, 2 dni odpoczynku, więcej minut dla Parkera oraz wysoka forma Monroea i Giannisa wskazują na to, że Bucks mają wiele aspektów aby to spotkanie wygrać. Do tego wspomniane już wcześniej zostało, że brakuje dzisiaj Smarta. Główna broń dzisiaj to Thomas, który może się zdziwić gdy wbijając się pod kosz zobaczy długie ręce nad swoją głową (Giannis, Monroe, Parker). Gdyby jednak udało się nawet wygrać drużynie Bostonu to zazwyczaj mecze są wyrównane i tylko w jednym z 10 ostatnich spotkań różnica została przekroczona o 10 pkt.

Bucks (+10.0) - 1.23/bet365


Brodaty i kilku innych - naprawdę nie macie wstydu pisać tutaj dalej takich &#39;analiz&#39; jak ta powyżej ?
Jak to wczoraj czytałem to miałem się wpisać, ale lepiej poczekać aż się stało to co było niemożliwe przecież wg autora . W końcu &#39;wchodzi na 100%&#39; hahahah
Może zaczniecie się zastanawiać zanim taką żenadę tutaj będziecie wrzucać.
Te duble po 1.2-1.3 kursy też się do tego zaliczają, posypcie głowę popiołem i zacznijcie w końcu grać normalne kursy , przynajmniej wstydu na całą Polskę nie będzie

????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Houston -11,5 1,81 pinek⛔
Houston wreszcie &#39;zdrowe&#39;. Dzisiaj nie liczac leczacego sie juz kilka miesiecy Donatasa trener McHale ma wszystkich graczy do dyspozycji. Po bardzo slabym poczatku, Rakiety odbudowaly sie wygrywajac 4 spotkania z rzedu w tym pokonujac mocne OKC i Clippers na wyjezdzie. Dzisiaj na podtrzymanie serii dostaja komiczna druzyne Nets. Wszystkie znaki na ziemi wskazuja na blowout. Nets ogladalem w spotkaniu z Lakers i byla to tragedia, tragedia koszykowki. W ofensywie grali baaaardzo slabo, jedynie izolacje Lopeza to byly pewne i sensowne posiadania. Oprocz Brooka ta druzyna nie ma nic by walczyc w tej lidze. Johnson zdziadzial okrutnie[ pewnie zagra jeszcze kilka dobrych spotkan w tym sezonie no bo kurw*^ czego wymagac od goscia, ktory kasuje ponad 20 mln na sezon ale bardziej trzeba przyzwyczaic sie do zdobyczy punktowych na poziomie 10-12]. Rockets pomimo bardzo salbej grze potrafili wywiez zwyciestwo z Brooklynu wiec Houston u siebie tymbardziej powinni zdeklasowac rywali. Wiem, ze spotkanie spotkaniu sobie nierowne ale naprawde pole manewru jakie ma trenergospodarzy sprawia, ze Nets czeka dzisiaj okrutnie ciezkie wyzwanie. McHale ma graczy do gry niska rotacja jak i postawienia dwoch klockow, na kazdej pozycji sensowny zmiennik+ superstar w postaci Hardena ktory ewidentnie odzyl po slabym poczatku.
Spurs -4,5 1,57 uni✅
Ogladanie Spurs to sama przyjemnosc. Dzisiaj powrot Aldridge do swojego domu w Portland gdzie spedzil kilka konkretnych lat, moze to sprawi ze zagra dzisiaj tak jak od niego oczekuja ludzie w Spurs ? Trzeba przyznac, ze jest to na ten moment najwiekszy problem gosci bo jeszcze gra nowego wysokiego SAS nie wyglada tak jak powinna, kolejnym i juz ostatnim minusem po stronie SAS jest dyspozycja Parkera, ktory niestety wyglada fatalnie. Fatalnie w ofensywie i defensywie i tak naprawde dopiero po jego zejsciach z parkietu druzyna zazwyczaj robi jakis punktowy run i odskakuje rywalowi- tyle z minusow. Plusow zdecydowanie wiecej. Po pierwsze Kawhi Leonard, ktory wyglada fenomenalnie. W defensywie jest fenomenalny a w ofensywie juz swietny a dalej sie rozwija przy czym zna swoje miejsce w szergu i nie paluje bezsensownych rzutow. Lawka jest swietnie kierowana przez wiecznie mlodego Manu oraz Millsa a Westa swoim doswiadczeniem dorzuca swoje trzy grosze. Spurs przegrali dwa spotkania w tym sezonie. Pierwsze spotkanie to pojedynek z Oklahoma gdzie naprawde mecz mogl sie podobac z dwoch stron i chyba nawet sam Pop nie ma jakichs wiekszych pretensji do druzyny bo przegrac z Durantem i Westem na ich parkiecie to przeciez nie wstyd. Za porazke z Wizards juz na pewno zebrali oklep od trenera w szatni bo przegrali mecz game winnerem Beala za trzy gdzie popelnili duzy blad w defensywie i stracili go z radarow, no ale nikt nie jest doskonaly i nie da sie wygrywac kazdego spotkania. Dzisiaj trafiaja Portland, ktore chyba juz sie wyszumialo i po serii fenomenalnych spotkan dwojki guardow w osobach Lillarda i McColluma przyszedl czas na slabsze spotkania. Frajersko przegrali z Detroid przegrywajac prawie 30 pkt ostatnia kwarte oraz ulegli niezbyt silnej ekipe z Denver. Dzisiaj wraca Henderson do gry ale ciezko powiedziec czego mozna sie spodziewac po takim graczu w pierwszym swoim spotkaniu- wzmocnienie ale chyba dopiero za jakis czas gdy poczuje gre i kolegow z druzyny. Najwiekszym problemem dla SPurs bedzie Lillard bo jezeli uda sie zatrzymac tego gracza [co bedzie trudne przy slabiutkim defensywnie Parkerze] to o wynik jestem spokojny.
Atalnta-11,5 1,88 pinek⛔
Atlanta/Atlanta 1,4 bet36
⛔
Pelikany prawdopodobnie bez swojego lidera i jednego z najlepszych graczy w lidze czyli Antka Davisa oraz odpoczywajacego w b2b Holidaya. Z powaznych graczy zostanie Anderson i Gordon. Moim zdaniem zdecydowanie za malo na podrazniana Atlante po ostatnim frajerskim spotkaniu z Sota.
ATL/ATL+HOU/HOU= 1,85 bet36 ⛔

pisane z telefonu wiec za bledy przepraszam
Zalosne bety i moja kompromitacja, jak macie ochote to walcie bluzgami na pw
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Co się rzuca w oczy to handicap i ogólnie kurs na Lakersów.Wiadomo że różowo to nie wygląda ale na litość boską grają z Orlando które nie ma jeszcze takiego doświadczenia żeby kursy były 1.280-4.110.
Ktoś Wie o jakiś brakach? Vucević zagra? W LA zabraknie kogoś?
Moim zdaniem Laker +8 1.952 ✅ wygląda bardzo dobrze.
Czysty win 4.110 ⛔ jeszcze lepiej.
Do tego dokładam:
Lakers over 96.5 1.934 ✅

kolejne spotkanie to mecz Memphis-Warriors
Tak jak Wróbel jestem zdania że dzisiaj Memphis już nie mogą nawalić i odpalą tryb super defense.Moim zdaniem Warriors dzisiaj nie zagrają kolejnego idealnego meczu na super skuteczności bo tak wiecznie się nie da.
Liczę na Miśki:
Warriors under 103.5 1.952 ✅
Myślę że to może wejść nawet przy zwycięstwie Warriors np.jakieś 99-87
 
forza_inter 83

forza_inter

Użytkownik
Boston - Indiana
Indiana @ 2,45✅
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Typowy mecz 50/50, idę tu w stronę ekipy przyjezdnych. Według mnie kurs lekko zawyżony na gości. Początek sezony w wykonaniu graczy z Indianapolis raczej średni ale teraz ich gra może się podobać w ostatnim czasie grają na prawdę dobrze szczególnie George złapał formę i wziął na siebie ciężar zdobywania punktów nieźle radzi sobie Ellis swoje powinien dorzucić w tym spotkaniu. Drużyna z Bostonu dwa ostanie spotkania dobre szczególnie to wygrane z Wizards, Bucks byli spokojnie w ich zasięgu chociaż spodziewałem się innego wyniku w tym spotkaniu. Obie ekipy grały między sobą już w tym sezonie W Indianapolis górą byli gracze Pacers gdzie wygrali 2 punktami dzisiaj też spodziewam się spotkania na styk po takim kursie ryzykuje grę na przyjezdnych. Liczę tutaj szczególnie na PG13, który stał się lidern drużyny.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bez analizy:
Memphis - GSW
GSW - 8,5 @ 1,95✅
Houston - Brooklyn
Harden over 28,5 @1,9⛔
Howard over 16,5 @ 1,82✅
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Vucevic ciągle out: http://www.covers.com/pageLoader/pageLoader.aspx?page=/data/nba/injury/injuries.html
W sumie to z Lakers praktycznie każdy będzie faworytem, ale taki handicap można atakować bo Magic to nie jest żadna potęga. Mecz może pójść w obie strony jeśli końcówka będzie wyrównana
Ja natomiast zdziwiony jestem tak wysokim kursem na Pacers. Wg mnie dwie ekipy o zbliżonym potencjale. Nawet wyżej sobie cenię w tym momencie Indianę, mają chociaż gwiazdę w osobie Georga. Jak będzie miał dzień to sam może wygrać im ten mecz. W Pacers brak Stuckeya, ale czy to przekreśla ich szanse w tym meczu? Nie sądzę ;) W Celtics niepewne występy Smarta i Bradleya. Warto spróbować zwycięstwo Indiany, tym bardziej jakiś hadicap na nich. Kursy ciągle rosną, więc można jeszcze poczekać.
Indiana win 2.49 Pinnacle ✅
Indiana +4,5 1.85 Pinnacle ✅


Do tego bez analizy Bucks mają spore szanse ograć Nuggets, a kurs też niezły.
Bucks win 2.41 Marathon ⛔ 102-103 prawie... niecałe 20 sekund ????
Bucks +4 1.86 Marathon ✅
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Co się rzuca w oczy to handicap i ogólnie kurs na Lakersów.Wiadomo że różowo to nie wygląda ale na litość boską grają z Orlando które nie ma jeszcze takiego doświadczenia żeby kursy były 1.280-4.110.
Ktoś Wie o jakiś brakach? Vucević zagra? W LA zabraknie kogoś?
Moim zdaniem Laker +8 1.952 wygląda bardzo dobrze.
Czysty win 4.110 jeszcze lepiej.
Teoretycznie tak. Pisałem o Lakers już w kontekście spotkania z Knicks. Grałem też na nich przeciwko Heat i przynajmniej dało się zrobić ładnego surebeta na live gdzie kurs z 7,50 spadł na 2,5 w II kwarcie. Niemniej problem z nimi jest taki, że mają momenty że grają naprawdę fajną koszykówkę i wyglądają jak solidna drużyna by potem łapać takie przestoje, że dostają od rywali takie runy że ciężko potem o dobry wynik. Nie ma kto tam pociągnąć wynik. Kobe cegli jak murarz. Podobnie jak Lou Williams a to oni powinni brać ciężar gry na siebie. Swaggy P trafiał wszystko w II kwarcie wczoraj przeciwko Heat po czym oddał chyba 1 celny rzut w II połowie... Jak ta trójka złapie formę to Lakers mogą sprawić parę niespodzianek ale teraz? Problemem jest też że są dominowani na tablicach co mając w składzie Hibberta nie powinno mieć miejsca. Rzeczywistość jest taka, że był dominowy przez braci Lopezów a wczoraj wręcz gwałcony na tablicach przez Whiteside&#39;a i Bosha... Myślę, że warto się wstrzymać czy zagra Vucević. Jeśli nie to można pomyśleć. Poza tym idę w podobnym kierunku jak Easy. Wszystko sensownie opisał więc nie warto się powtarzać.
 
D 9

denixior

Użytkownik
A co myślicie o graniu over 23,5 pkt (w Uni 1,80) Paul&#39;a George&#39;a? Ostatnio widać że rdza zaczęła schodzić i w ostatnich 4 meczach notuje średnią ponad 30 pkt. W meczu z Bostonem u siebie zaliczył 26 pkt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom