>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik/Listopad 2015

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder
Russel Westbrook poniżej 29,0
(1,89) 1xBet / jak Unibet wystawi tak jak wczoraj to też można atakować.
⛔ ⛔ OBRONA GRIZZLIES .... bez komentarza.
Dzisiaj Thunder przyjeżdżają na underowy teren do Grizzlies i ich zadaniem będzie wyjście z 90 punktów, co wcale nie będzie takie łatwe. Patrząc na historię spotkań widać, że goście mają potężne problemy, żeby ten over pokryć. Linia na Westbrooka irracjonalna. Wczoraj nie pokrył mimo oddania ponad 30 rzutów. Dzisiaj z pewnością nie odda takiej liczby. Matchup z Conleyem bardzo ciężki, zwłaszcza dla Russella. Mike świetnie broni, jak cały zespół Grizzlies z resztą. Obydwie ekipy b2b, najbardziej zajechanym starterem jest Gasol, który dzisiaj powalczy pod koszem z Kanterem. Prawdę mówiąc nie sądzę, żeby Westbrook rzucił ponad 25 punktów w tym meczu, więc linia 29 brzmi idealnie. Akcje indywidualne na Grizzlies nie są najlepszym rozwiązaniem, gospodarze nie mają słabych punktów w obronie, więc jeżeli ktoś preferuje tutaj over, to lepiej chyba popróbować asysty PG z Long Beach.
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik

Damian Lillard over 23,5 pkt @2,05 ✅

Kurs zdecydowanie za duży, więc pobieram, bo Damiana stać na bardzo wysoką zdobycz punktową, zwłaszcza na Parkera i drużynę San Antonio, która jest w pierwszej piątce jeśli chodzi o najwyższy % skuteczności PG grającym przeciwko nim. Parker już swoje lata ma i pomimo tego, że jest świetnym graczem, coraz częściej przegrywa pojedynki 1 na 1, a dzisiaj rywal praktycznie z najwyższej półki. Damian boryka się z urazem kciuka i to stopowało go w ostatnich grach, bo sezon zaczął bardzo dobrze, przed kontuzją w 6 na 9 gier przekraczał linię. Myślę, że po tych dwóch grach poniżej jego możliwości spowodowanych właśnie tym urazem dzisiaj zobaczymy już jego lepszą skuteczność zwłaszcza zza łuku (1/9 z CHA, 0/5 z MEM). Sam powiedział, że zaczyna czuć się lepiej, oczywiście wciąż kciuk będzie go męczyć, ale jeśli wejdzie w odpowiedni rytm, spokojnie jest w stanie przekroczyć dzisiejszą linię. Moim zdaniem po tych pierwszych dniach w których odczuwał dolegliwości dzisiaj zobaczymy wreszcie kolejne dobre spotkanie w wykonaniu Damiana.

Damian Lillard said his thumb is beginning to feel better.
Lillard had to remove the nail on his thumb after it was partially torn off, and he&#39;s since been using numbing ointment which makes it difficult to feel the ball coming out of his hand when shooting. &quot;It felt a lot better than it did against Memphis.&quot;

Bez analizy:

Paul George over 24 pkt @1,83 ✅

Derrick Rose over 12,5 pkt @1,66 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Memphis vs OKC
Memphis -2
1.90
bet365
OKC bez Duranta to bardzo przeciętna drużyna , do tego na wyjeździe .
Grizzlies zerdzewiali na początku sezonu , to widzi każdy . W ostatnich 2 meczach coś się ruszyło w ataku , wczoraj z Minnesotą 22 asysty przy 8 stratach i 114 pkt .
Grają u siebie , Memphis potrafi i przede wszystkim ma kim bronić Westbrooka . Ostatnie jego 3 mecze z Grizzlies to 18.7 pkt przy 27% skuteczności . Conley oraz Tony Allen powinni zrobić robotę w defensywie .
Po takim kursie zdecydowanie warto mimo że ma OKC bounce back game po lekkiej kompromitacji z Bostonem .
Memphis dodało do składu Chalmersa który dał trochę jakości z ławki . przesunięcie Greena do s5 i powinno być coraz lepiej , muszą przede wszystkim zacząć od wygrywać takich meczów u siebie .
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
jacuskrzynowek 90

jacuskrzynowek

Użytkownik
Memphis vs OKC
Memphis -2
1.90
bet365

OKC bez Duranta to bardzo przeciętna drużyna , do tego na wyjeździe .
Grizzlies zerdzewiali na początku sezonu , to widzi każdy . W ostatnich 2 meczach coś się ruszyło w ataku , wczoraj z Minnesotą 22 asysty przy 8 stratach i 114 pkt .
Grają u siebie , Memphis potrafi i przede wszystkim ma kim bronić Westbrooka . Ostatnie jego 3 mecze z Grizzlies to 18.7 pkt przy 27% skuteczności . Conley oraz Tony Allen powinni zrobić robotę w defensywie .
Po takim kursie zdecydowanie warto mimo że ma OKC bounce back game po lekkiej kompromitacji z Bostonem .
Memphis dodało do składu Chalmersa który dał trochę jakości z ławki . przesunięcie Greena do s5 i powinno być coraz lepiej , muszą przede wszystkim zacząć od wygrywać takich meczów u siebie .
Wszyscy patrzę solidarnie walą w Memphis. Oby to na złe nie wyszło, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nie wyjdzie ???? handi -2.5 w tej chwili, a do meczu powinno pójść jeszcze wyżej do nawet -3.5 więc może i się opłaciło pograć na długo przed meczem.

Ma ktoś jakiś pomysł na inny singiel albo dubel z 2 mniejszych handi? Bo tak przeglądam mecze, kontuzje i braki w drużynach, analizy i nie mogę sam nic &quot;zanalizować&quot; ????
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Houston przyjmuje Bostończyków, którzy są na fali wznoszącej w przeciwieństwie do gospodarzy którzy ostatnie 3 spotkania przegrali. Celtics przegrali tylko raz więcej niż 10 punktami z Indiana Pacers. Tym razem wydaje się, że mogą powalczyć o końcowy sukces z Rakietami. Zatem pobieram z przyjemnością handicap w stronę gości, którzy do tej pory grają na równym poziomie, bez specjalnych zawieszek w ataku...


Houston Rockets - Boston Celtics =&gt; Boston Celtics +10 =&gt; 1,40 ✅✅✅


Do kombinacji pobieram linie punktową w meczu Memphis z OKC. Bez Duranta druzyna traci około 26 punktów, Westbrook pewnie podkręci swoje cyferki, natomiast tak jak kolega wyżej napisał Russell w meczach z Grizzlies zazwyczaj nie gra na wysokiej skuteczności dzięki dobrym obrońcom jakimi są Conley i Allen. Patrząc na h2h w ostatnich 6 meczach linia, która proponuję została przekroczona tylko raz. Dzisiejszej nocy może być podobnie.


Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder =&gt; Under 205,5 =&gt; 1,44 ⛔⛔⛔


AKO =&gt; 1,40 x 1,44 =&gt; 2,02
⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 6

plebejusz

Użytkownik
Nigdy nie ufam masówkom w NBA i spróbuję dziś za grosze grać na czysty win OKC - dla czystej zabawy ;)

Poza tym, tak jak wojnodrake i wrobel2006 liczę dziś na Celtów, bez zbędnego już komentarza, bo po prostu rozkminiam podobnie. Underowa linia u miśków z OKC też wygląda realnie, choć sam dzisiaj odpuszczę.

Tak czy siak, powodzenia wszystkim!
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Równiez popieram typ na Memphis.Oklahoma dalej wygląda jak za Brooksa. Zespół troche szalony i strasznie nierówny. Mega potencjał jednak jak to gdzies na forum dzisiaj przecyztałem mądre słowa- Durant jest za miekki a RW zbyt szalony aby ten zespół był w stanie byc najlepszym.Dzisiaj Westbrook bedziee miec ciezka przeprawe bo Miśki grają twarda i brudną koszykowke. Ogolnie jezeli chodzi o gre to u Grizzlies mamy tendencje wzrostowa natomiast u Oklahomy stagnacje. Szkoda mi troche Miśków bo aby moc walczyc o najwyzsze laury brakuje im jednak jakiegos gracza na niskiej pozycji z błyskiem. Za duzo tam solidnego rzemiosła a za mało pierwiastka szalenstwa. Jedynie Randolph oraz czasem Jeff Green potrafią go dodac. Jednak na Oklahome, ktorą łatwo rozstroić(szczegolnie RW) twardą oraz wyrachowana i brudną koszykowka to powinno w nocy wystarczyc
Memphis @ 1.71
Do tego proponuje

Westbrook under 28,5 @ 1,85

unibet
Russel ostatni raz rzucił przeciwko Miskom wiecej niz 28pkt 30kwietnia 2014 r. Od tamtej pory rozegrał przeciwko tej ekipie 6 spotkan i ani razu nie przekroczył proponowanej linii, nie miał nawet wiecej niz 26pkt. W ostatnich spotkaniach rowniez troche udziela mu sie chyba Harden syndrom i troche chłopak cegli. Przeciwko Bostonowi 5/20 z gry- no comment,przeciwko Sixers 8/22.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Tyson Chandler over 9.5 rebs @ 1.85 by Ónibet 9
Linia zaniżona o przynajmniej 1.5 zbiórki i to 11 też byłoby warte lekkiego zagrania.
Najważniejsza sprawa - startowi centrzy rywali Lakers w tym roku notowali 17, 16, 8, 15, 13, 10, 15, 12, 11, 12 rebs, czyli mamy średnią 12.9 rebs per game i aż 9/10 overów, z czego ten jeden under, to gdy Magic oszczędzali Vucevicia i ich starterem był Dedmon. Warto wspomnieć, że nawet Brook Lopez czy dwukrotnie Zaza robili overa.
Nie powinno to dziwić, bo gorzej od Lakers w tym roku zbierają tylko Bulls i średnia prawie 57 zbiórek na mecz rywali jest bardzo wysoka.
Dodatkowo centrom łatwiej notować dobre liczby zbiórek przeciwko Lakers, bo mają match-up z Hibbertem, który jest mocno przywiązany do pomalowanego i nie wyciąga swoich rywali na obwód, a więc logiczne, że łatwiej o zebranie piłki niż w match-up&#39;ie z jakimś &quot;stretch C&quot;.
Chandler średnia ledwie 10.2 per game w tym roku (11.5 rok temu w Dallas), ale też 5/9 overów na takiej linii. Jeszcze nie tak dawno miał 5/6 ale obecnie ma serie trzech meczów z rzędu z 8 rebs, ale w dwóch z tych meczów grał niższe minut ze względu na wynik.
Jak Lakers zrobią swoją cegłofazę, to już do przerwy może być po robocie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
friendly 421

friendly

Użytkownik
P. George over 24,5 points 1,85 @uni.bet ✅ Kolejny do kolekcji udany typ. Tym razem już nie z takim zapasem, ale udalo mu się wyrobić normę. Zaluje jedynie, że nie pogralem jeszcze overa Ellisa wczoraj. Tak czy owak ponownie gratuluje tym, którzy pograli ze mną ;)

Niepewny występ Hilla w dniu dzisiejszym, Indiana gra z Chicago. Zaczne krótko, nie lubię Chicago, nie podoba mi się ich gra w tym sezonie, Butler to gra ostatnimi czasy coś na co nie mam słów, nie wiem czy każdy to tak odbiera, ale ja nie mam pytań, kiepścizna. Nie powinien pokrzyżować planów PG w tym spotkaniu. Wszyscy wiemy w jakiej jest formie i że kosi około 30p na mecz. Moim zdaniem dzisiaj pod nieobecność Hilla dojdzie mu kolejna porcja rzutów, więc powinien to wykręcić. Ja tam polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Dziś poza grą na Memphis spróbuję wejść w minusowy handicap w meczu Phoenix Suns - LA Lakers. Zacznijmy od gości, którzy wczoraj wygrali spotkanie z Pistons, dziś przyjeżdżają do Phoenix bez Kobe, który może nie daje jak na razie wiele jakości , ale na pewno daje większą pewność siebie Lakersom. Dodatkowo Hibbert ze złamanym nosem, najprawdopodobniej zagra w masce to na pewno wpłynie na jego grę.
Suns u siebie jak na razie wygrywają swoje mecze wysoko, zdarzyły się dwie wpadki u siebie , ale komu w NBA one się nie zdarzają?
Pokonali u siebie Blazers, Kings, Clippers, Nuggets w każdym z tych spotkań wygrywając pewnie i wysoko , a ekipy jak na tą chwilę dużo lepsze od Lakersów.
Niestety w tym sezonie dane było mi zobaczyć tylko jeden mecz Suns, w którym u siebie podejmowali Clippers. Cała ekipa zagrała na 5+.
Jeśli dziś Suns zagrają u siebie tak jak zazwyczaj to robią to powinni ten mecz wygrać pewnie i wysoko.

Phoenix Suns - LA Lakers ----&gt; Phoenix Suns -11,5 1,90 120-101 ✅✅
Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder ---&gt;Memphis Grizzlies -2,5 1,85
122-114 ✅✅
Edit: Dzis Memphis dało zarobic ???? Zagrali wedle przewidywań.
Suns tak jak sie spodziewałem, pewnie i wysoko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jacuskrzynowek 90

jacuskrzynowek

Użytkownik
P. George over 24,5 points 1,85 @uni.bet
Niepewny występ Hilla w dniu dzisiejszym, Indiana gra z Chicago. Zaczne krótko, nie lubię Chicago, nie podoba mi się ich gra w tym sezonie, Butler to gra ostatnimi czasy coś na co nie mam słów, nie wiem czy każdy to tak odbiera, ale ja nie mam pytań, kiepścizna. Nie powinien pokrzyżować planów PG w tym spotkaniu. Wszyscy wiemy w jakiej jest formie i że kosi około 30p na mecz. Moim zdaniem dzisiaj pod nieobecność Hilla dojdzie mu kolejna porcja rzutów, więc powinien to wykręcić. Ja tam polecam!
Super typ, bardzo fajny i z ogromnym procentem powodzenia. Ja czekalem i zagralem linie 25.5 po 1.90 w bet365. Wolalbym nizsza o 1 punkt no, ale coz ???? Co tu komentowac, PG jest glownym punktujacym i co jakis czas Ellis pomaga. Do tego dzis nie zagraja Hill, Stuckey i Turner. Cala trojka oddaje iles tam rzutow co mecz, ale wyrozniajacym sie wsrod nich jest Hill, ktory regularnie oddaje ich po 10-15. Na kogos te okazje przejda, a glownymi kandydatami sa wlasnie George i Ellis. Jak Indiana chce dzis powalczyc to ta dwojka musi zagrac bardzo dobrze, a Indiana pokazuje ostatnio, ze ma potencjal. Nie mowie tu o zwyciestwie w konferencji, ale jakby utrzymywali dobry poziom to moze PO, kto wie ???? co do Butlera to odnosze podobne wrazenie jak kolega, polecam ;)
e: ✅ moze i na styk, ale siadlo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
juras420 126

juras420

Użytkownik
T.Parker over 3,5 ASP (assist per game)
@1,62 Bet365 ✅✅

Moim zdaniem jest to dobry kurs, gdyż Tony w ostatnim meczu z Portland miał 5 asyst, a średnio jego asysty wynoszą 3,4 w tym sezonie. Według mnie dziś wyjdzie poza swoją średnią, tym samym potwierdzając mój typ :cool::cool::cool:

Bez analizy daje dodatkowo typy:

Houston Rockets - Boston Celtics =&gt; Houston -5 handicap =&gt; @2,00 ⛔⛔
Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder =&gt; Memphis -3 handicap =&gt; @1,95 ✅✅

AKO =&gt; 2,00 x 1,95 =&gt; 3,9
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mgkoks 266

mgkoks

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Indiana Pacers- Chicago Bulls
Typ: Indiana +2.5
Kurs: 2.6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
(wklejam z Typów Dnia, nie przeraźcie się oficjalną formą posta ???? )
Witam
Pierwsza moja analiza okazała się strzałem w dziesiątkę, wobec czego idę za ciosem i podaję następną, troszkę odważniejszą:
Bez zbędnego wstępu o wspaniałych miastach i halach, w których przyjdzie grać zawodnikom chcę powiedzieć, że naprawdę nie rozumiem czemu panowie z bet365 tak bardzo wierzą w Bullsów.
Kilka faktów przemawiających za zwycięstwem tzw &quot;Pejsersów&quot;:
Paul George jest w niesamowitym gazie. Po kontuzji nie ma śladu. W ostatnich sześciu meczach rzuca średnio prawie 30 punktów, dokłada prawie 10 zbiórek oraz pokazuje niesamowitą wręcz skuteczność w rzutach za trzy, wynoszącą niespełna 50(!)%.
Monta Elis jest zawodnikiem, który zawsze dorzuci swoje punkty, zarówno w Dallas jak i tutaj można na niego liczyć.
Gracze z Indiany wygrali 6 z ostatnich 7 spotkań, a mieli trudniejszych (może nie o wiele, ale jednak) rywali.
Darek Róża Rose widzi podwójnie, poza jednorazowym incydentem w postaci 29 punktów nie wyróżnia się. Rozdaje asysty ale, co naprawdę warto zauważyć, zza linii trzech punktów notuje skuteczność na poziomie, i tutaj uwaga, 5%. (Tak, pięciu procent).
Większym zagrożeniem będzie Pau Gasol. Swoje rzuci, jednak będzie miał przeciw sobie atletycznego Iana Mahimni. Nie jest on wirtuozem ataku, lecz z 1.6 blokami na mecz robi swoje w obronie.
Jimmiego Butlera może bronić zarówno George jak i monta Ellis. Oboje są dobrymi obrońcami.
Reasumując:
Jeżeli nie chcesz grać ryzykancko na wygraną jednym punktem lub więcej Pejsersów po niebotycznym kursie 3.6 (moim zdaniem dość bezpieczny) możesz śmiało wybrać +5.5 po dobrym kursie 2.0.
Jednakże uważam, że optymalnie zagrać na +2.5 po satysfakcjonującym kursie podanym powyżej.
Pozdrawiam i do następnej analizy z parkietów NBA.
mgkoks
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 4,7K

root

Użytkownik
AKO Dallas Mavericks 1.23 + Chicago Bulls 1.36 + Houston Rockets 1.54 = 2.59 bet365 ⛔⛔⛔
Philadelphia 76ers - Dallas Mavericks 2 1.23 bet365 ✅ 86-92 ✅
Teksańczycy przyjeżdżają do Filadelfii, czerwonej latarni ligi z zamiarem tylko i wyłącznie wygranej, Sixers już od kilku lat obrali sobie tylko i wyłącznie za cel bycie jak najniżej w tabeli, by mieć jak największe szanse na szczyt loterii draftowej, nie inaczej jest w tym sezonie, za to Mavericks walczą o Playoffs na bardzo silnym zachodzie, dlatego z takim rywalem jak tankujący Sixers po prostu muszą wygrać.

Chicago Bulls - Indiana Pacers 1 1.36 bet365
✅ 96-95 ✅
W United Center miejscowe Byki podejmą zespół z Indianapolis, zespół osłabiony, bez czołowego gracza zespołu George&#39;a Hilla, dlatego myślę, że Byki, które byłyby faworytem nawet gdyby Hill grał w tym meczu, tym bardziej postarają się dopełnić formalności i pokonać osłabionych rywali.

Houston Rockets - Boston Celtics 1 1.54 bet365 ⛔ 95-111 ⛔ ????
Tutaj idę wbrew większości forum, większość widzę gra w stronę Celtics, ja jednak zagram w stronę największego rozczarowania obok New Orleans Pelicans tego sezonu NBA czyli Rakiet z Houston, takiego rywala jak Celtics u siebie trzeba wykorzystać na przełamanie i zacząć marsz w górę, skład Rakiet jest bardzo dobry jeden z lepszych w lidze, bilans bardzo słaby jak na ten moment i trzeba jak najszybciej zacząć go poprawiać, a z kim jak nie z rywalem ze słabszego wschodu na własnym terenie? Idealny moment na przełamanie dla Rakiet moim zdaniem.
Dodam jeszcze tylko, że Rakiety zaczęły sezon od trzech porażek z rzędu, i dokładnie po tych trzech porażkach przerwały tą złą serię i miały serię czterech zwycięstw z rzędu, dlatego teraz mogą kolejny raz się przełamać po trzech porażkach z rzędu i zacząć zwycięską serię.
edit:
Rakiety prowadziły 42-27 podczas drugiej kwarty, potem 53-40, potem run Celtów 15-0 i 53-55 dla Celtics... do przerwy był remis 55-55, to co Rakiety zaczęły grać po przerwie to był już totalny kryminał, jak nic McHale niedługo wyleci, bo już nie ogarnia tego bajzlu, Rakiety w ogóle nic nie bronią, nie zdziwię się jak przyjdzie tam Thibs i zacznie ogarniać ten bajzel, bo jak na skład tej ekipy to oni grają po prostu koszmarnie i potrzebny jest ktoś, kto ich nauczy obrony i dyscypliny, a lepszej osoby niż Tom Thibodeau od tego raczej nie ma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Leonard under 20,5 pkt. @1,85 Unibet✅
Mój wybór na dzisiejszego undera to gra między dwoma zespołami, mocnych pretendentów San Antonio Spurs i małą niespodzianką w lidze, Portland Trailblazers. Portland po dobrym początku 4-2, niestety następnie przegrali kolejne 5 meczy i 12 są na zachodzie.
Spurs są drudzy, tylko Warriors, którzy są niepokonani są lepsi
Mój wybór w dzisiejszym meczu to zawodnik Kawhi Leonard myślę że, zdobędzie max 20 punktów.
W tym sezonie w 9 meczach, 4 razy nie pokrył takiej lini - 16,19,18,20 i wszystkie te pojedynki były wobec słabszych przeciwników, takich jak ten, zauważyłem że, nie szedł na całość w takich meczach, szczególnie jeśli chodzi o punktacje.
Jeszcze jedna dobra wiadomość dla tego zakładu to fakt że, nie grał w ostatnim meczu z powodu zakażenia górnych dróg oddechowych i jest prawdopodobne, aby dziś wieczorem zagrał.
Na plus do zakładu jest to że, bd go kryć solidny defensor Aminu ..
W ostatnim meczu tych 2 ekip zdobył 20pkt. i był 100% zdrowy, dziś może być różnie...
Do tego:
Phoenix Suns Over 108.5 pkt. @1,90 bet365✅
Okafor Over 18,5 pkt. @1,85 Unibet✅
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Paul George najlepszym strzelcem w meczu | @2.20 | Betano ✅
Pacers grają z Bykami, a ja idę w stronę PG13. Moim zdaniem Paul George jest w stanie rzucić w tym meczu najwięcej punktów ze wszystkich zawodników. Wiadomo, że np. Butler, D-Rose (vs OKC, kiedy zagrał na mega motywacji i wszystko mu wychodziło) czy np. Gasol są w stanie zdominować mecz i być liderem swojej drużyny, ale PG13 w Pacers to zupełnie co innego. Ostatnie 6 meczów z rzędu (odkąd się przełamał, póki co na dobre) wykręca niezłe statystyki punktowe, wciąż nie zszedł poniżej 26 punktów. PG13 to lider Indiany i jestem przekonany, że jeżeli będzie rzucać na sensownej skuteczności to jest w stanie zdobyć najwięcej punktów w meczu w prestiżowym meczu przeciwko drużynie z Wietrznego Miasta.
James Harden najlepszym strzelcem w meczu | @1.70 | Betano ⛔ Harden nic nie gra = Rockets sucks.

Rockets to jedna z najbardziej rozczarowujących ekip na początku tego sezonu. Natomiast Harden mecz z Dallas Mavericks, który zakończył z 25 punktami pewnie będzie chciał szybko puścić w niepamięć. Co z tego, że rzucił sporą ilość punktów, skoro trafił tylko 5 na 21 rzutów. &quot;Brodacz&quot; strasznie ceglił w tym spotkaniu, a same Rakiety po prostu rozczarowały. Nie mam zamiaru wchodzić w przepychanki słowne co do tego, która z drużyn wygra ten mecz. Jestem natomiast przekonany o tym, że Harden aż tak fatalnego %FG mieć nie będzie. Po drugiej stronie, w Celtics jest kilku zawodników, którzy mogą uprzykrzyć życie ludziom, którzy zdecydują się zagrać ten typ. Np. Isaiah Thomas. Jest też kilku innych zawodników, którzy nagle mogą odpalić w jednym meczu. Sullinger, Crowder, Bradley czy Turner. Harden rzuci dziś ponad 20+ pkt. To jest dla mnie dosyć pewne. Ktoś może napisać, że pewne są tylko podatki, ale free throwy i to, że Harden lubi trzymać piłkę spowodują, że odda wystarczającą ilość skutecznych rzutów, by rzucić te zakładane ponad 20 pkt. Dlaczego piszę o takiej linii? Bo myślę, że najlepszy gracz Celtics &quot;zrobi&quot; cyferki zbliżone do 20 pkt. Gram te dwa typy w ako i liczę, że w końcu kupon będzie na zielono. Powodzenia wszystkim.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
P. George over 9 rebs @ 2.02 by Ónibet 7
Rywale Chicago notują średnio aż 60.1 rebs per game, co jest zdecydowanie najwyższym wynikiem w lidze. Nie dziwią więc ich % na zbiórkach - Opponent Offensive Rebounding % na poziomie ok. 25% oraz Opponent Defensive Rebounding % ponad 80%. Mimo mojej sporej niechęci do drewnianego Noaha, to widać jak na dłoni ile znaczyła jego obecność w pierwszej piątce, bo w ubiegłym sezonie Chicago było topową drużyną do zbiórek w lidze oddając ich ledwie ok. 50 per game.
George w tym sezonie na linii 9 rebs zrobił już 5 overów i 3 undery, uzupełniając to dwoma voidami. Logiczne jest, że skoro Chicago słabo zbiera, to PG powinien sporo z tych zbiórek dostać na siebie. Z resztą ten mecz powinien być bardzo wyrównany, a więc PG zagra pewnie ok. 40 minut.
Zaczyna na PF więc na początku też jest mocnym kandydatem do zbierania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Postanowiłem napisać analizę już teraz, ponieważ później nie będę miał zbytnio czasu do wieczora a nie wiem jak będą reagowały kursy, a więc do dzieła.

Brooklyn Nets - Atlanta Hawks 1 2,35 Unibet 90:88 ✅✅

Na pierwszy rzut oka może się wydawać szalonym pomysłem granie na Brooklyn, jednak widzę pewne przesłanki które mówią, że pierwsza domowa wygrana Netsów nastąpi właśnie tej zbliżającej się środowej nocy.

Na początek skupię się na Atlancie. Forma sportowa - nie zachwycają jak przed rokiem, aktualnie zanotowali dwie porażki z rzędu, nie mając za wiele do powiedzenia w tych meczach ( Boston wyjazd i Utah dom). Kontuzje - Na pewno nie zagra w tym spotkaniu dwóch bardzo ważnych zawodników z rotacji Mike&#39;a Budenholzer&#39;a tj. Jeff Teague i Kent Bazemore, który po odejściu do Toronto Raptors DeMarre Carrolla zyskał miano startera.

Co do Brooklynu, nie można nie zauważyć progresu w ich grze po ich ostatnich wyczynach. Ograli Houston Rockets w Toyota Center (co patrząc na aktualne wyniki Rakiet wydaje się niespecjalnym wyczynem, jednak chyba nikt z nas nie postawiłby wtedy na przyjezdnych złamanego grosza). Przez 3 kwarty totalnie dominowali w Sacramento jednak w czwartej coś się zacięło a dodatkowo nie do zatrzymania był tego dnia DeMarcus Cousins i ostatecznie wyjechali z niczym. Ostatnim przystankiem było Oakland i starcie z aktualnymi mistrzami NBA - Golden State Warriors, absolutnymi dominatorami, drużynie która przekracza wszelkie granice. I jak wypadli na ich tle? Wystarczy spojrzeć w statystyki tego meczu lub obejrzeć jego skrót. Panowali absolutnie nad Wojownikami przez 90% meczu! To się wydaje nieprawdopodobne, ale w świątyni lwa prowadzili nawet 17 punktami! Potrafili narzucić swój styl gry, konsekwentnie go realizować i zdominować Warriors. Niemniej na 10 sekund przed końcem meczu (przy prowadzeniu Netsów 3 punktami) Andre Iguodala trafił 3 na wagę dogrywki (do której wcale nie musiało dojść ponieważ goście mieli jeszcze czas na swoją akcję, ale Brook Lopez nie trafił spod samego kosza bardzo prostej piłki) a tam zostali już rozjechani bez litości przez gospodarzy.

Na koniec warto wspomnieć o bardzo wyrównanej serii play-off z poprzedniego sezonu, kiedy to nikt nie dawał Brooklynowi żadnych szans (mówiło się nawet o sweepie), jednak potrafili nawiązać walkę z dużo silniejszą drużyną Hawks aniżeli ta dzisiejsza (z 0-2 doprowadzili na 2-2 wygrywając oba mecze domowe, jednak później Paul Millsap i spółka zrobili co należy i skończyli serię 4-2).

Uważam, że ta seria bądź co bądź bardzo udanych wyjazdów musi zadziałać pozytywnie na graczy Lionel&#39;a Hollins&#39;a i jak najbardziej stać ich na pokonanie Atlanty przed swoją widownią.

edit:

Co to była za końcówka, co tu się zadziało! Lopez królu złoty dziękuję !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
New Orleans Pelicans
: Denver Nuggets
Handicap ( 0 : 6 ) 2 @1.91 Betsson✅

Przyznam się szczerze, że nie mam zielonego pojęcia czemu Pelicans są tu tak mocno faworyzowani? Czy jest to typowy overreaction oddsmakerów na wysoką porażkę Nuggets z Suns? Sporty Amerykańskie uczą aby nie reagować/podniecać się po jednym spotkaniu bo tak na dobrą sprawę nic to nie zmienia.

Pelicans notują tragiczny początek rozgrywek i naprawdę ciężko w ich grze szukać pozytywów. Do tego jak co sezon ich kluczowi zawodnicy są kontuzjowani. Na obecną chwilę coach Gentry nie może korzystać z usług takich graczy jak : Cole, Pondexter, Perkins czy Evans. O ile pierwszą trójkę spokojnie można zastąpić, tak Evans był kluczowym zawodnikiem Pels w poprzednim sezonie. Warto też wspomnieć o limicie minutowym dla byłego All Stara Jrue Holidaya, który występuje max ok. 20 minut na spotkanie. Gentry nigdy wielkim trenerem nie był i nie wydaje mi się aby wytrwał długo na swoim stanowisku. Mając jednego z najlepszych graczy na świecie(Davis) koniecznie trzeba notować lepsze wyniki. Bilans 1-9 jest śmieszny i warto dodać, że ta jedyna wygrana przyszła z Mavs, którzy są mocno chimeryczni i potrafią do ostatnich sekund męczyć się z 76’ers. Co gorsze dla dzisiejszych gospodarzy ich porażki nie były nawet ‘close’.
Przegrali oni kolejno : 16/18/14/9/6/9/8/19/8 pkt.
Podobnie jak wcześniej opisywani przeze mnie Rockets mają mega problemy z defensywą.
W 9 na 10 spotkań dali sobie rzucić przynajmniej 100 pkt.

Nuggets o nic w tym sezonie nie walczą(chyba, że o pick). Skład jest solidny, ale niestety na zachodzie nie mają szans awansować do PO. Kontuzje również dopadły drużynę z Kolorado. Nie wystąpi już Chandler. Daleki od powrotu jest Nurkic, a Faried jest questionable na dzisiejsze spotkanie i dopiero po dzisiejszym treningu będziemy wiedzieć czy wystąpi. Bardzo fajnie w drużynę wprowadził się Barton, który jest utrzyma obecną formę na pewno będzie jednym z kandydatów do tytułu 6th man.

Na obecną chwilę to Nuggets prezentują się lepiej. Bilans 5:5 mówi sam za siebie. Wydaje się, że faworyzowanie gospodarzy aż o 6 pkt jest zbyt duże dlatego pobieram ten handicap.

Faried active
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Promocja w Expekcie i Betclicu :grin: Mecz z 19 listopada, Hornets u siebie z Nets, kursy powystawiane 1.88 - 1.88. Jaja jakieś. Już postawiłem na Hornets, poczekam aż jutro reszta buków wystawi swoje kursy, na Brooklyn na wyjeździe spodziewam się minimum 2.50 może 3. Kontra na Pinnacle i piękny surebet :cool: Korzystać póki jest.
E: zobaczcie jakie kursy były w tym sezonie na Nets na wyjazdach, najniższy 3.20 z Sacramento. Do Surebeta wystarczy 2.14 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom