>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik/Listopad 2016

Status
Zamknięty.
forza_inter 83

forza_inter

Użytkownik
Dirk Nowitzki (right Achilles soreness) will be a game-time call vs. the Knicks on Monday.
He&#39;s really hoping to play and made it through the morning shootaround, so things are finally looking up for the big man. Dwight Powell should still be in the rotation, but his value will take a sizable hit if Nowitzki is able to return. Pick him up if he was somehow dropped in your league. Nov 14 - 11:14 AM
info z Roto
Indiana - Orlando
Orlando +5,5
@ 2,3
⛔
--------------------------------------------------------------------------------------------------
W tym momencie typowy mecz 50/50. Orlando po ciężkim spotkaniu zakończonym zwycięstwem z Thunder przyjeżdża do Indianapolis. Obie ekipy zawodzą na całej linii. Słaba dyspozycja ekipy Orlando nie jest raczej niespodzianką natomiast postawa ekipy Pacers to już spore zaskoczenie. Obie drużyny legitymują się takim samym bilansem 3-6. Idę przeciwko Indianie gdyż bardzo możliwe że dzisiaj nie wystąpi ich lider Paul George co będzie sporym osłabieniem, póki co jest &quot;questionable&quot; ----&gt; http://www.rotoworld.com/player/nba/1731/paul-george
Sporo w tym spotkaniu będzie zależeć od dyspozycji takich graczy jak Ibaka oraz Vucevic, którzy będą mogli wykorzystać ewentualny brak PG i pociągnąć Orlando do 2 rzędu zwycięstwa sprawiając przy tym 2 niespodziankę w ciągu 2 dni. Po takim kursie warto zaryzykować i pograć przeciwko słabo dysponowanej ekipie z Indianapolis.
Edit:
Jednak Magic +5,5 wydaje się ok
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Wczoraj większość dostała lekcję pokory od Minnesoty, dziś czas się otrząsnąć, sprawdzić ofertę i próbować dalej.

Na pierwszy rzut oka najciekawszy mecz czyli Pistons - OKC. Gdy popołudniu było 2.20 na OKC stwierdziłem że poczekam na ruchy kursów i teraz mamy już 1.9 - 1.8 na OKC co dla mnie stawia ten mecz w położeniu no bet. Dzikus Westbrook będzie robił wszystko żeby nie przegrać 4 razy z rzędu ale Detroit coraz mocniej broni i sam w ataku może nie dać rady. Myślałem też nad Pelicans ale Davis na questionable i nie ma co się w to ładować.To odpuszczam na pewno i w oko wpadł mi inny mecz.

Nie chcąc ponawiać analizy kolegi powyżej, też wydaje mi się że mimo b2b Orlando jest w stanie powalczyć. To trochę nieobliczalna ekipa, ciężko tak naprawdę określic to co się tam dzieje. Orlando przez ostatnich kilka spotkań grało kupę gruzu i odpalili w meczu z OKC który mieli dostać -25. 11/24 zza łuku,wynik ciężki do powtórzenia ale kto wie.

Pacers natomiast nie moga się otrząsnąć po zmianie trenera. Niby skład w porządku, ale tam coś nie gra. George jest coraz bardziej sfrustrowany, reszta zespołu przechodzi jakby obok. McMillan przerabiał podobne sytuacje w PTB i chyba nadal nie potrafi sobie z nimi radzić. Ja za drobne zagram Magic.⛔
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
NBA 2016/2017 37-36-3 ⛔ 1,609j

KUPONY 2-4 ⛔ 8,174

Dzisiaj widzę kilka opcji, ale znowu postoje z boku. Wg. mnie warto szukać czegoś w stronę Orlando bo na fantazji mogą tutaj coś zdziałać bo Indiana gra fatalnie. Aczkolwiek postoję z boku. Myślałem nad underem w Detroit ale wypada Drummond a bez niego będzie ciężko chronić kosz. Do tego nie wiem jak OKC jeszcze zamierza grać b2b spots więc zobaczę co przyniesie ten mecz mając undera w głowie.

Ja skupię się na dwóch meczach:

Boston Celtics @ New Orleans Pelicans
Boston Celtics -4,5 1,884 4/5 pinnacle⛔

Obserwowałem Boston w dwóch ostatnich spotkaniach i to był już Boston lepszy. Szczególnie 2 połowa meczu z Indianą była na solidnym poziomie. Oni na pewno nie będą już grać gorzej i wg. mnie powoli będą meldować się w czołówce. Horford dzisiaj trenował i będzie GTD więc liczę, że zagra limitowane minuty, bo to jak pisałem ważny klocek w tej układance. Crowder dalej out i to jest zmartwienie bo to znakomity obrońca, ale widać w ostatnich dwóch spotkaniach, że powoli ogarnęli tą grę bez niego. Pelicans są zbyt jednowymiarowi by wg. mnie zagrozić takiej ekipie. Bez AD to wygląda dramatycznie i szeroki skład Bostonu powinien tutaj zrobić niesamowitą różnicę.
Nie chce już pisać o NOp bo obecnie to wg. mnie jedna z najgorszych ekip ligi. Trochę mają pecha z kontuzjami ale to też pokazuje jak małą wartość ma ławka.

Memphis Grizzlies @ Utah Jazz
Utah Jazz -6 1,854 4/5 pinnacle⛔

Miśki mnie zawodzą. Niby bilans 4-5, ale z kim wygrali: u siebie Minnesota, która na początku sezonu grała bardzo źle(teraz wygląda to już lepiej), dwie wygrane po OT z dramatycznymi NOP i Wizards oraz znowu uratowana wygrana w końcówce z Denver u siebie. Na wyjazdach bęcki kolejno od Knick, Wolves i Bucks. Utah to cholernie ciężki teren i nie wyobrażam sobie by mieli nawiązać walkę. Utah jako faworyt jest 5-1 ATS i do tego jest piekielna mocna u siebie. Póki co zagrali we własnej hali tylko 3 spotkania notując dwie łatwe wygrane z LAL i Dallas oraz porażkę z SAS. Bilasn 7-4 z czego porażki ze wspomnianymi Spurs, Clippers, Portland w 1 kolejce oraz Charlotte away po bardzo wyrównanym meczu.
Do tego Allen ciągle out, prawdopodobnie Parsons na limitowanych minutach. Wszyscy będący questionable w Utah uczestniczyli w zajęciach więc nie sądzę by którykolwiek był out dzisiaj (Diaw, Favors, Hill). Hood jest GTD ale też raczej spodziewałbym się w takim wypadku, że zagra swoje minuty.

Do tego mocne AKO:
Memphis Grizzlies @ Utah Jazz 1,512⛔
Boston Celtics @ New Orleans Pelicans 1,363⛔
AKO: 2,06 5/5 pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
@

San Antonio Spurs powyżej 101.5 pkt @1.95 ⛔ 94 pkt ⛔ - 16 pkt w 3. kwarcie, serio?
O godzinie 2:30 czasu polskiego w AT&amp;T Center zespół Gregga Popovicha podejmie Miami Heat. Na dzisiejszą noc, na którą wybrałem cztery typy głównym jest over na Ostrogi. Mistrzowie NBA z sezonu 2013/14 na 10 rozegranych spotkań w tym sezonie wygrali siedem i ponieśli trzy porażki. Natomiast drużyna ze słonecznej Florydy do tej pory rozegrała o dwa spotkania mniej ponosząc sześć porażek. Team Erika Spoelstry wygrał zaledwie dwa spotkania. Spurs staną przed szansą wygrania trzeciego meczu z rzędu. Po porażce w Houston z Rockets, która miała miejsce pięć nocy temu przyszły dwa zwycięstwa. Domowe spotkanie z Tłokami zostało wygrane przez SAS różnicą dziesięciu punktów. Na tablicy wyników po końcowej syrenie widniało 96-86 dla gospodarzy. Noc później Spurs udali się do Houston na rewanżowy mecz z Rockets, gdzie wygrali 106-100. Z kolei Miami Heat przedwczoraj poniosło czwartą porażkę z rzędu, tym razem z Jazz. Wcześniej przegrali także w spotkaniu domowym z Bulls oraz dwukrotnie w delegacji z OKC oraz Raptors. W żadnym z tych meczów Heat nie zbliżyli się do granicy 100 punktów, a sami tracili odpowiednio 96 (@Raptors), 97 (@Thunder), 95 (vs Bulls) oraz 102 punkty (vs Jazz), co pokazuje, że ich mecze w tym sezonie są underowe. Ja jednak zagrałem over drużyny z Teksasu, ponieważ dysponują bardzo dobrym składem i zmierzą się z drużyną, która wyraźnie nie ma formy. Poza tym obie drużyny mierzyły się już w tym sezonie. Miało to miejsce 30 października. Wtedy Heat musieli uznać wyższość drużyny Popovicha, która wygrała z nimi 106-99. W tym sezonie tylko Spurs i Jazz potrafiły przekroczyć granicę 100 punktów w starciu z Miami Heat, ale dla gości nadchodzącej spotkania jest to marne pocieszenie. Spurs średnio na spotkanie zdobywają 101.9 pkt, ale uważam, że przy dobrej dyspozycji całej drużyny są w stanie przekroczyć 100 punktów i zrobić over. Są lepsi na niemal każdej pozycji, a jedynym zawodnikiem, który może dorównywać graczom z drużyny gospodarzy jest chyba tylko Whiteside... Może jeszcze Dragić, ale on w tym spotkaniu nie zagra z powodu kontuzji kostki, a jego minuty powinien przejąć Richardson. Nie widzę tu powodu, dla którego Spurs nie mieliby rzucić drużynie z Miami 102 punktów. Wiem, że sami są underową drużyną, ale spotkanie z Bulls jakoś zniechęciło mnie do drużyny z American Airlines Arena. Odejście Wade&#39;a kompletnie dobiło ten zespół. Winslow ma dopiero 20 lat i jeszcze brakuje mu doświadczenia mimo, że czasami zdarza zagrać mu się bardzo dobry mecz. Wspomniany Dragić nie zagra, a samym dobrym podkoszowym meczu się nie wygra, co udowadniają wyniki Pelicans czy Kings, gdzie Davis i Cousins są świetnymi zawodnikami, ale bez wsparcia. Widzę tu spokojną wygraną gospodarzy. Przy odpowiedniej skuteczności takich zawodników jak Kawhia, Aldridge&#39;a, Gasola czy Parkera powinno być dobrze. Z tym ostatnim może się wygłupiłem, bo z Francuzem bywa różnie i widocznie spiął się na Rakiety, gdzie rzucił 16 pkt, ale są też rezerwowi, którzy potrafią zdobywać punkty. Manu, Simmons czy Mills, który dysponuje rzutem zza łuku powinni wystarczyć na słabiutkie Heat. Smutno patrzy się na takie drużyny jak team z Miami, które jeszcze kilka sezonów temu rywalizował o pierścienie z dzisiejszymi rywalami. Widzę tu wynik podobny do tego z pierwszego meczu obydwu drużyn z wyższą różnicą punktową na korzyść Spurs.
Dodatkowo | Betano
Magic @ Pacers -&gt; Serge Ibaka powyżej 14 pkt @1.83 ⛔ 6 pkt - 3-13 FG... ⛔
Mavericks @ Knicks -&gt; Kristaps Porzingis powyżej 19 pkt @1.87 ✅ 24 pkt ✅
Thunder @ Pistons -&gt; Oklahoma City Thunder powyżej 102.5 pkt @1.83 ⛔ 88 pkt - Westbrook i długo, długo nic ⛔
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Widzieli mecz Celtics? ???? No typowy przykład Vegas. W 4. kwarcie mieli wszystko, aby ten mecz wygrać, na jakieś 2 minuty przed końcem przy +2 Isaiah pudłuje layup, jakich trafił miliony w karierze, potem w końcówce 1/2 FT, dzięki czemu po faulu na Davisie mieliśmy remis, a nie +1 C&#39;s. Przy remisie Amir Johnson, zamiast wziąć czas, bo Pelicans zablokowali możliwość podania z in boundu to podał do przeciwnika. ???? Dopełnieniem wszystkiego było wyrównanie na 7 sekund przed końcem i idiotyczny faul na słabym Frazierze, mimo, że Pelicans nie mieli czasu do wzięcia i musieli decydować się na jakąś totalną improwizację.
Dawno nie widziałem tak żenującej porażki, że aż musiałem o tym napisać.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Widzieli mecz Celtics? ???? No typowy przykład Vegas. W 4. kwarcie mieli wszystko, aby ten mecz wygrać, na jakieś 2 minuty przed końcem przy +2 Isaiah pudłuje layup, jakich trafił miliony w karierze, potem w końcówce 1/2 FT, dzięki czemu po faulu na Davisie mieliśmy remis, a nie +1 C&#39;s. Przy remisie Amir Johnson, zamiast wziąć czas, bo Pelicans zablokowali możliwość podania z in boundu to podał do przeciwnika. ???? Dopełnieniem wszystkiego było wyrównanie na 7 sekund przed końcem i idiotyczny faul na słabym Frazierze, mimo, że Pelicans nie mieli czasu do wzięcia i musieli decydować się na jakąś totalną improwizację.
Dawno nie widziałem tak żenującej porażki, że aż musiałem o tym napisać.
Ja oglądałem cały mecz i to co Boston grał to było niemożliwe. Wyglądało to tak, że nie ważne jak źle grał NOP to i tak mieli ten mecz wygrać. Nie wiem jak było, ale tak to wyglądało. Zagrali dwa dobre mecze i nagle znowu taka patologia ?
Generalnie ciężko obecnie chyba znaleźć drużynę o której można powiedzieć wiele dobrego w kontekście stabilizacji. Ja wiem, że to początek sezonu ale nie kojarzę aż tak dziwnego początku sezonu i takich dysproporcji w tym co pokazują zespoły.
 
L 0

lokotoko

Użytkownik
Atlanta Hawks - Miami Heat
Under 199 - 1,884 Pinnacle

Co myślicie o takim becie na dziś?

Miami jak i Atlanta to dobre defensywne zespoły. Kolejno na drugim i na szóstym miejscu znajdują się w top 10 defensywnych w tym sezonie.

Prawdopodobnie nadal nie zagra Dragic, bo ma ciągle problemy z kostką.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Co myślicie o pograniu HC w stronę Lakersów ?

Nets do meczu przystąpią dość osłabieni:



Do tego Nets na wyjazdach grają fatalnie:



----------

Jednak tylko dziwna rzecz dla mnie, dlaczego kursy lecą na Nets ?

Wypowie się ktoś ? Podziękuje reputą ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Jednak tylko dziwna rzecz dla mnie, dlaczego kursy lecą na Nets ?
Wypowie się ktoś ? Podziękuje reputą ????
Ano dlatego że Brook Lopez gra.
nie ma jeszcze oficjalnego info, ale on nie grał w ostatnim meczu tylko dlatego że coach Nets dał mu odpocząć (info z rotoworld przed meczem z Clippers: Brook Lopez (rest) won&#39;t suit up for Monday&#39;s game against the Clippers. It&#39;s the first game of a back-to-back set, so head coach Kenny Atkinson will rest his franchise center. Justin Hamilton will likely draw the start tonight, and the offense will run through Sean Kilpatrick, Bojan Bogdanovic and Rondae Hollis-Jefferson. In Hamilton&#39;s previous start he put up six points, three boards, one assist, three steals, two blocks and two 3-pointers, but he&#39;ll have a very tough matchup against DeAndre Jordan tonight. Lopez should return to action Tuesday vs. the Lakers.).
Niezależnie od występu Lopeza to powinno być szybkie, ofensywne spotkanie. Nets potrafią ceglić ale też słabo bronią co przy ofensywnej grze Lakers powinno skutkować sporą ilością łatwych punktów Jeziorowców. Z drugiej strony szybkie tempo Lakers i będąca tego efektem gra w transition pomaga ich rywalom zdobywać punkty z kontr. Nets co prawda bez Lina tracą sporo argumentów w ofensywie ale nadal mają groźnych obwodowych: Bogdanovica czy Kilpatricka. Ja bym proponował over. Jeśli nie meczowy to chociaż samych gospodarzy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Mimi - Atlanta
Typ Gospodarze under 98.5
Kurs 1.40
Z meczu na mecz odnoszę wrażenie, że Miami są znacznie słabszą drużyną. Jedynie tak naprawdę na samym początku sezonu, gdzie grali z Orlando umieli powalczyć dobrze w ataku, ale później było już tylko gorzej. Skuteczność rzutów tego zespołu na pewno nie jest za dobra. Warto jest przypomnieć na przestrzeni ostatnich meczy ich dorobki w regulaminowym czasie gry 91,99, 87, 85, 95, 91, 90. Tak wiec ciężko jest im przekroczyć tą linię. Tym bardziej, że Atlanta na wyjazdach gra całkiem całkiem, a w dodatku nie radzi dużo punktów. Umieją przejezdni grać dobrze w obronie, a jak zagrają dobrze w tym elemencie powinni gospodarze mieć poważne problemy tutaj, żeby rzucić nawet 90 punktów.
 
shaquneal 150

shaquneal

Użytkownik
-​
Los Angeles Lakers -4 pkt @ 1.55
Wynik:125:118
✅ ✅

Powiem szczerze, że ten typ chodził za mną już od rana.
Jeziorowcy będą podejmować na własnej hali drużynę z Brooklyn&#39;u.
Drużyna z Los Angeles przegrała ostatnio mecz na wyjeździe z Minnesota Timberwolves, głównie za sprawą świetnego występu Wigginsa, który rzucił aż 47 pkt! Teraz jest całkiem inny mecz, grają u siebie z niezbyt radzącą sobie drużyną z Nowego Yorku. Brooklyn tak jak przewidywałem przed sezonem zawodzi i to na całej linii. Jutro zagrają bez Jeremy Lin&#39;a, a to już bardzo duże osłabienie. Nadal zostaje jeszcze Bogdanovic, ale to i tak za mało na młodą drużynę z Los Angeles.
&quot;Czyste zwycięstwo Lakers&quot; po kursie 1.36 do dubla też do gry!
L.A jest 3 drużyną na Zachodzie w meczach u siebie wygrywając 3z4, w tym nawet z Golden State Warriors.
Tak na sucho:
Potrland Trail Blazzers - Chicago Bulls @ Portland 1.64 (Głównie z powodu słabej gry Byków na wyjazdach).
Wynik:113:88 ⛔ ⛔
 
wcaleniee 195

wcaleniee

Użytkownik
-​
Los Angeles Lakers -4 pkt @ 1.55
Wynik:​

Powiem szczerze, że ten typ chodził za mną już od rana.
Jeziorowcy będą podejmować na własnej hali drużynę z Brooklyn&#39;u.
Drużyna z Los Angeles przegrała ostatnio mecz na wyjeździe z Minnesota Timberwolves, głównie za sprawą świetnego występu Wigginsa, który rzucił aż 47 pkt! Teraz jest całkiem inny mecz, grają u siebie z niezbyt radzącą sobie drużyną z Nowego Yorku. Brooklyn tak jak przewidywałem przed sezonem zawodzi i to na całej linii. Jutro zagrają bez Jeremy Lin&#39;a, a to już bardzo duże osłabienie. Nadal zostaje jeszcze Bogdanovic, ale to i tak za mało na młodą drużynę z Los Angeles.
&quot;Czyste zwycięstwo Lakers&quot; po kursie 1.36 do dubla też do gry!
L.A jest 3 drużyną na Zachodzie w meczach u siebie wygrywając 3z4, w tym nawet z Golden State Warriors.

Tak na sucho:
Potrland Trail Blazzers - Chicago Bulls @ Portland 1.64 (Głównie z powodu słabej gry Byków na wyjazdach).
Wynik:
Ja tak bez typu, chciałem tylko odnieść się do Twojego tekstu, który pogrubiłem. Na wstępie, samego typu nie neguje. LA są faworytem a Siatki są b2b. Dziś nad ranem Nets grali z LA Clippers, o ile 1 kwarta to pogrom do 14 to później jak Rivers wpuścił ławkę Brooklyn zaczął coś trafiać. Nets cały mecz bez Lopeza, miał dziś wolne. Na mecz z Lakers&#39;ami już starszy z braci Lopezów będzie gotowy. A teraz do meritum:
- po pierwsze piszesz, że drużyna z NY zawodzi na całej linii a obecny start rozgrywek jest słaby. No nie zgodzę się z tym, ponieważ biorąc pod uwagę rooster jak i obecne absencję to wyniki Nets są ponad stan. Przed startem sezonu to miała być drużyna dostarczająca punkty rywalom. Na chwilę obecną Nets grają jak na swoje możliwości bardzo dobrze.
- po drugie, bez Lina grają już od kilku spotkań ( 2.11 w meczu z Pistons doznał kontuzji ). Od tego czasu zagrali 5 spotkań ( 3 porażki z Hornets, Knicks i Clippers wczoraj i 2 zwycięstwa z Wolves i Suns ). Za niego gra Kilpatrick, który radzi sobie bardzo dobrze.
- po trzecie i ostatnie, oprócz Bojana jest jeszcze Lopez;)

To tyle.
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
WcaleNiee - w sedno napisane.
Tutaj niestety kilka osób rzuca tymi typami w stylu &#39;chodziło za mną od rana&#39;, &#39;pewniak po kursie 1.2-1.5&#39; i tym podobne, do typu dopisze parę &#39;przemyśleń&#39; i niech się dzieje wola Boga. Trafi to sobie zaznaczy z rana wszystko na zielono , pewnie dodając jeszcze jakiś trafny komentarz ;)
Nie trafi to trzeba się go będzie prosić o edytowanie i rozliczanie typów, a już nie wspomni słowem o tym ,że takie typy to z reguły są nie do grania.
Kolega wyżej wypunktował podstawowe błędy tej średniej analizy meczu LaL vs Nets, poza tym lepiej się zastanowić czy na pewno granie na Lakers po takim niskim kursie ma jakikolwiek sens.
To już lepiej niską stawką celować w gości @3.35 betano, którzy skazywani na porażki w tym sezonie, mimo zdecydowanie najsłabszego skladu w lidze maja 4 zwycięstwa w 10 meczach, rok temu dobili do 4 zwyciestw chyba jakos w polowie grudnia. Sprawili już kilka niespodzianek na poczatku sezonu i to jest wlasnie ten moment kiedy maja szanse sprawiać kolejne, wiadomo ze i tak na koniec beda pewnie na dole tabeli, ale kilka nieoczekiwanych wyników na pewno jeszcze zaliczą na swoim koncie.
Lakers oczywiście też są mega pozytywnym zaskoczeniem, bardzo mnie to cieszy jako ich fan liczę na odrodzenie potegi , jest ku temu nadzieja, bardzo mlody sklad, kilku graczy ktorzy na pewno beda topowymi zawodnikami tej ligi za pare lat, w koncu ogarnięty trener na ławce , ktory potrafi dobierac odpowiednie ustawienia i ma swietny kontakt z młodzieżą, nie to co jego idiotyczny poprzednik. Trzymam kciuki za jak najlepszy sezon , watpie by sie jednak bili o PO, a raczej beda tankowac by uchronic swoj pick w I rundzie przyszłorocznego draftu, co jest dla nich najlepszym rozwiazaniem.
To jeszcze nie ten moment sezonu ale na koniec pewnie tak bedzie.
Calosc posta ma dotyczyć tego, ze czasem lepiej poszukac zwyciestaw doga po zacnym kursie, niz szukac takich &#39;pewniakow&#39; po @1.35 czy z -hc niewiele wyzej, no chyba ze kazdy z typujacych te kursy obraca tysiącami to nie było tematu
Podsumowując, osobiście gram:
Brooklyn +7.0 @ 1.90 oraz over 219.5 @ 1.93 ✅ / betano
Tutaj nie będzie obrony Lakers grają 3 mecz w ciągu 4 dni, Brooklyn to samo na dodatek b2b (chociaż nie musieli się przemieszczać, bo wczoraj mecz również w LA), będzie tutaj za to szybkie tempo i sporo rzutów za 3 punkty, Nets są obecnie w TOP 3 w ilości oddawanych rzutów za 3pkt podczas meczu.
Lopez doda sporo punktów gościom, ja nie widzę tutaj blowoutu w wykonaniu Lakers, bezpieczny +hc w stronę gości, a niską stawką czysta wygrana (@3.35)

Próbuję także Toronto @ 3.25 betano ⛔, poniewaz mają oni coś do udowodnienia Cavs. Przegrali z nimi wszystkie spotkanie w poprzednim sezoni w Cleveland (włączając PO), do tego już raz w tym sezonie u siebie.
Jeżeli chcą marzyć chociaż o sprawieniu im jakichś kłopotów w tym sezonie , to na pewno wiedzą iż muszą walczyć o 1 miejsce na Wschodzie i ewentualną przewagę parkietu w finale konferencji, do tego ważny może być bilans h2h w sezonie zasadniczym.
Mając DeRozana w takiej formie jak obecnie (8 z 9 meczy rzucał &gt;30 pkt, dopiero 4 gracz w historii NBA , który tego dokonał) , mogą liczyć na sprawienie niespodzianki.
Cavs są oczywiście faworytem, wiadomo to mistrzowie, mają LBJ, także rozpoczęli świetnie sezon m.in ustanowili nowy rekord ligi, na starcie sezonu rzucając póki co we wszystkich meczach minimum 10 razy za 3 pkt, dzisiaj mogą tą serię wydłużyć...Jednak już Atlanta pokazała jak z nimi wygrywać, Clevaland ma tylko 1 porażkę, ale wiele meczy w tym sezonie gdzie oddawali wysokie prowadzenie i musieli grać do końca starterami w Q4.
Oni są pewnie siebie, koniec końcu i tak zagrają w wielkim finale jak nie spotka ich kataklizm, ale dlatego tutaj upatruję szans na wygraną Toronto, a także innych drużyn ,na które trzeba próbować grać w czasie RS , gdy kurs jest bardzo zachęcający i są jakieś przesłanki , że moze byc niespodzianka.
Oglądałem kilka meczy Raptors i bardzo podoba mi sie ich gra, mimo iz od poczatku sezonu nie maja swojego , nowego podstawowego gracza Sullingera, jedynie martwi to ,ze DeMarre Carroll , ktory moglbym sprobowac troche ograniczyc LBJ moze dzisiaj nie zagrać ,ale jak wspominałem to jest dobry moment sezonu , pierwszy miesiac aby szukac roznych wysokich kursów.
Wystarczy troche rozluznienia w ekipie gospodarzy i moze byc ciekawie, mam nadzieje ze w konc odpali Lowry, ktory gra na razie kaszanę i liczę także na kolejny +30 pkt wystep DeRozana, ktory jest w gazie i pokazuje wszystkim analitykom i specom dzisiejszej nba srodkowy palec, nie rzuca za trzy (i pewnie tego juz nie zmieni), a obecnie ze srednia ponad 34pkt na mecz jest liderem nba, na dodatek trafiajac blisko 53% swoich rzutów ,z czego srednio ponad 12 prób na mecz pochodzi z mid-range , trzeba probowac grac na jego overy poki jest w takiej dyspozycji (DeRozan over 30.5 @ 1.83) ⛔
edit: 26 pkt z 27 rzutów - czyli DeRozan w swojej normalnej wersji, nie tegorocznej...
Lowry zagrał w końc dobry mecz, Toronto mogło to wygrać (aż 17 strat Cavs co do nich nie podobne)
DeRozan - ????
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Wczoraj kolejny ⛔ ale za drobne więc tak bardzo nie boli. 119 pkt a noc później 69 - hej hej tu NBA :razz:

Dziś zdecydowanie wpadł mi w oko mecz Wolves - Hornets. LaVine na questionable, Minnesota zagrała dobry mecz z LAL po powrocie Rubio. Liczyłem wówczas, że szalona ofensywa Lakersów przewiezie po Wilków, jednak efekt flow nie zadziałał i Wilki odniosły okazałe zwycięstwo. Dziś ekipa Toma Thibodeau podejmie zespół Szerszeni. Jest dość istotna różnica między LAL a Hornets - Hornets bronią. I to dobrze. Trochę frajersko przegrali w Cleveland w niedziele (odpalił Frye), ale myślę że z Minnesotą powalczą i to mocno. Bez podawania konkretnych match - upów liczę po prostu na mocną obronę Hornets od samego początku meczu. A jak wiadomo, im dalej w las, tym Wilkom ciężej. Mocny początek plus kontrola w drugiej połowie - taki widzę dziś scenariusz.

Bez szaleństw, bo jak już ktoś wyżej napisał - takiego szaleństwa w początkowej fazie sezonu w NBA już dawno nie było

2/10 Hornets @ 1.93✅
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Brooklyn Nets @ Los Angeles Lakers
Typ: Los Angeles Lakers ML @ 1.377 - Pinnacle ✅ ✅ ✅
Typ: Los Angeles Lakers -5.5 @ 1.793 - Pinnacle ✅ ✅ ✅
Informacje dostępne na temat meczu Nets @ Lakers sprawiają, że znów powracam do działu NBA ze swoją krótką analizą. W obecnych czasach tak wielkie faworyzowanie młodych Lakersów może być dziwne, ale w tym przypadku całkowicie się z tym zgadzam i uważam, że zwycięstwo zgarną gospodarze. Kobe w końcu dał sobie spokój, wszyscy popłakali, powspominali, pożałowali, ale fakty są takie, że dzięki temu Lakersi w końcu mogą zacząć grać coś poważnego. Wszyscy zapamiętamy Bryanta jako legendę, ale jego ostatnie mecze i ceglenie w każdej akcji to był kryminał. Efekty widać od razu i jest nim bilans tej drużyny. To wciąż młode chłopaki które mają jeszcze sporo do nauczenia się, ale już dziś są groźni. Mimo, że grają w kratkę i są dość nieprzewidywalni, to jednak dziś im zaufam i postawię na ich wygraną. Dlaczego?
Wczoraj Netsi grali w Staples z Clippersami i przegrali różnicą 32 punktów. Jasne, że nie ma co porównywać Clippersów i Lakersów (w obecnych czasach oczywiście), ale nie przecież nie stawiam tu 30-punktowego handicapu, tylko czyste zwycięstwo. Wczoraj zabrakło w składzie Nets Lopeza, czyli głównego rim protectora. Bez takiej postaci nie było mowy o nawiązaniu walki. Dziś Lopeza być może również nie będzie (status doubtful póki co), a do tego zabraknie także chyba głównej obecnie twarzy organizacji z Brooklynu, Jeremiego Lina. Out jest również Isaiah Whitehead.
Netsi są na początku przebudowy zatem motywacja na pewno mocno kuleje. Świetnie obrazują to wyniki wyjazdowe, które wyżej wstawił noname007x. Nets na wyjazdach nie istnieją. Gdy klub tankuje, skupia się na wygrywaniu przed własną publicznością. Nie twierdzę oczywiście, że Brooklyn wyjdzie na parkiet po to aby &quot;odbębnić&quot; 48 minut i pojechać dalej, ale jednak wyjazd to wyjazd. Lakers dwa dni temu mierzyli się z Wolves. Drużyną, która jest pewnym podobieństwem do ekipy Jeziorowców. Też nadal w budowie i też pełna młodych talentów. Chłopaki z Minneapolis pokazali, że to oni są górą, co na 100% podrażniło młodziaków z LA. Myślę więc, że motywacja będzie spora, tym bardziej, że przecież bilans sprawia, że wciąż są w grze o coś więcej w tym sezonie. Po trzech wyjazdach i ostatniej porażce jest to idealna okazja aby przed własną publicznością wygrać. Stawiam zatem czystą wygraną Lakersów, a do tego pomniejszony handicap i liczę na 2/2.

Nie chcę wyjść na kogoś kto pozjadał wszystkie rozumy, ale do dyskusji która nawiązała się wyżej dodam swoje 5 groszy. Uważam, że codzienne obstawianie NBA mija się z celem. Jest w tym dziale full osób, które to rozumieją i wybierają typy, które naprawdę mają jakąś wartość. Są też userzy typu cybul100, którzy walą bezsensownych analiz do oporu, swoje typy opierając na argumentach z kosmosu. Myślę, że miejsce takich typów jak cybula100 jest we własnych tematach, ten temat potraktujmy jako źródło ciekawych informacji. Taką jest np. to, że dziś nie zagra Lopez i Lin, a nie to, że cybul100 typuje undera, który w połowie meczów padł, w połowie nie, i dziś jest zwykłą ruletką. Panowie moderatorzy, miejcie na oku tego gościa. Bo albo forum będzie szło w stronę miejsca dla poważnych osób, które chcą zarabiać, albo zostanie zdominowane przez takich gości dodających typy z kilkoma zdaniami napisanymi na siłę pod typ, którzy nawet po meczu nie rozliczą posta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
co wy na to?
typ: Brook Lopez over 20.5 punktow bet365 kurs 1.83
wczoraj nie gral wiec mial czas zeby sie odpaczac na lakersow.
Ostatnie 5 spotkan z Lakersami za kazdym razem pokrywał linie.
Przecież Lopez jest doubtful, więc może nawet w ogóle nie zagra. Chcesz to sobie graj undery/overy w takich przypadkach albo idź i postaw na ruletkę. A nie zaśmiecasz dział i myślisz, że ktoś będzie dyskutował nad twoją fantastyczną analizą, mimo, że nie potrafiłeś nawet sprawdzić statusu Lopeza na dzisiejszą noc. Wracaj do dziadków z STS ????
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Justise Winslow (wrist) has been ruled out for Tuesday&#39;s game against the Hawks.
źródło: rotoworld
W mojej opinii jeszcze więcej rzutów będzie spoczywać w rękach Whitesidea, który po wczorajszym niezłym wyniku pewnie będzie poytywnie nakręcony.
Hassan Whiteside over 18,5 @1.90 / Betsson / 19pkt (dołożył 25 zbiórek kocur)
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Atlanta Hawks @ Miami Heat
Typ: Dion Waiters over 13.0 @ 1.85 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
Do Miami na mecz z Heat przyjeżdżają Hawks. W składzie Heat jest kilka znaczących absencji, przez które rzuciłem okiem na linie na zawodników i wybrałem jeden zakład. Na parkiecie zabraknie Winslowa oraz Dragicia. Przez to więcej roboty będzie mieć m.in Dion Waiters. Ostatnio przeciwko Spurs zdobył aż 27 punktów. Atlanta to też solidna drużyna, ale chyba nie na takim poziomie jak San Antonio i ich obrońcy. Myślę, że linia 13 punktów jest spokojnie do przebicia, szczególnie, że obliczu absencji Miami, które dadzą więcej czasu Waitersowi, który ostatnio jest... on heat ????
Edit - po moim zakładzie kurs poleciał do 1.60, może w innych bukach będzie wyższy.
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Przecież Lopez jest doubtful, więc może nawet w ogóle nie zagra. Chcesz to sobie graj undery/overy w takich przypadkach albo idź i postaw na ruletkę. A nie zaśmiecasz dział i myślisz, że ktoś będzie dyskutował nad twoją fantastyczną analizą, mimo, że nie potrafiłeś nawet sprawdzić statusu Lopeza na dzisiejszą noc. Wracaj do dziadków z STS ????
Wytykasz komuś kiepską analizę, a następnie piszesz podobną w przypadku Waitersa, doprawdy zabawne. Lopez nie gra b2b dlatego przesiedział pierwszy mecz w LA, nie wystarczy sprawdzić status, ale jeszcze doczytać o co dokładnie chodzi. Waiters jest ostatnio &quot;on heat&quot;? To dlatego rzucił 4 pkt Jazz w poprzednim meczu? Faktycznie, lepiej postawić na ruletkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom