>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik/Listopad 2016

Status
Zamknięty.
magucio 174

magucio

Użytkownik

Rozpoczynamy kolejną serię gier. Do Teksasu przyleci zespół z Nowego Orleanu podłamany dwoma porażkami. Pierwsze spotkanie przegrali z Denver, gdzie rewelacyjnie zagrał Davis, ale co z tego. Wczorajsza przegrana z pretendentem do mistrzostwa wstydu im nie przyniosła. GSW dla wielu miała pokryć duże handicapy, a wyszło jednak tak, że Pelicans tego meczu tak łatwo nie oddało. Chyba nikomu nie trzeba przypominać meczu Spurs z Warriors na otwarcie sezonu. W kolejnym meczu San Antonio wygrało w Kalifornii z Sacramento 102-94. Kolejne świetne spotkanie rozegrał Kawhi Leonard, który momentami był motorem napędowym. O ile w pierwszej połowie Spurs nie mogli dopaść Królów , tak w drugiej zaprezentowali się zgoła odmiennie. Dziś liczę na to, że w pierwszym spotkaniu przed własną publicznością San Antonio rozegra dobre spotkanie już od pierwszej minuty, a Greg Popovic wyciągnie wnioski z poprzedniego meczu. Dobry start to ważny aspekt spotkania. W zasadzie czym Pelikany miał by zagrozić zespole Popvica? Jedynie Davis jest groźny, a reszta będzie dzisiaj stłamszona. Poza tym Nowy Orlean momentami zaczyna pierwsze kwarty dość ospale, a później się napędzają.

Spurs wygrają pierwszą kwartę z handi -4.5 1.89 @całoroczny


/na styku, ale ważne, że plus
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
NBA 2016/2017 9-7-0 ✅ 1,352j
KUPONY 0-1 -3j
Na dzisiaj.
Atlanta Hawks @ Philadelphia 76ers
under 204 1,826 3/5 ✅ 176
Kierują się tutaj dwoma kryteriami. Po pierwsze godzina. Wczesne mecze to zazwyczaj dobre kryterium by poszukać undera. Szczególnie kiedy matchup i linia do tego się wpasowuje.
Linia całkiem wysoka jak na obie ekipy. 76ers będą mieć swoje problemy w ofensywie a Hawks nie są typek drużyny, która będzie grać bardzo szybko. W zeszłym sezonie overy na liniach 207,5, 208,5 i 199 ale wg. mnie po pierwsze Atlanta pozbyłą się kilku graczy, któzy dawali jakość w ofensywie, dwa 76ers powinni poprawić grę defensywną od zeszłego sezonu. Zresztą dosyć dobrze zagrali w tym elemencie z Thunder w pierwszym spotkaniu.
Wydaje mi się, że też u siebie 76ers będą grać bardziej fizycznie, bo dzięki temu są w stanie wygrać kilka spotkań więcej a to zawsze daje pole do popisu obronie. Sądzę, że zobaczymy tutaj raczej wolne spotkanie z solidniejszą jak na obecne standardy obroną i przede wszystkim liczę na to co w NBA dzieje się bardzo często czyli zimne dłonie o tej godzinie i sporo niecelnych rzutów.
Portland Trail Blazers @ Denver Nuggets
over 211 1,892 3/5 pinnacle ✅ 228
Spodziewałem się wyższej linii.
Denver młoda ekipa, która na pewno będzie sporo biegać. Tak naprawdę nie wiem czego się po nich spodziewać w tym sezonie. Niby w tamtym sezonie nie grali już tak szybko, ale mając tak młody skład nie spodziewam się przejścia na styl wolniejszy bo po prostu nie bardzo są do tego stworzeni. Przeciwko NOP mimo średniej skuteczności (44,6%) zdobyli aż 107 punktów. Mają kilku solidnych strzelców, mają moc pod koszem w postaci Farieda, który z ławki może dać wg. mnie bardzo dużo. Do tego wszyscy czekają aż odpali Mudiay.
Portland gra szybko, ma kim i na pewno mając kilku strzelców powinni preferować taką grę. Zresztą jak tu grać inaczej mając Lillarda.
Jeżeli spojrzymy na zeszły sezon to notowalibyśmy an tej linii 3x over i 1x under.
Póki co jakoś brak mi pomysłu na nocne spotkania. A jako że idę na imprezę to nie wiem czy cokolwiek więcej się pojawi.
NBA 2016/2017 11-7-0 ✅ 6,506j
KUPONY 0-1 -3j
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
shaquneal 150

shaquneal

Użytkownik
-
Typ: Chicago Bulls @ 1.62
Kurs: 1.62

Wynik: 118:101
✅ ✅

Drugi mecz Byków we własnej hali, gdzie będą podejmować drużynę z Indiany.
Zacznijmy może od drużyny gości. Indiana w pierwszym meczu sezonu odniosła zwycięstwo po dogrywce z Dallas Mavericks, gdzie Turner z George&#39;m zagrali świetne spotkanie zdobywając łącznie 55pkt. Potem przyszedł mecz z Brooklynem na wyjeździe i pierwsza porażka rozstrzygnięta w 4 kwarcie ( podobnie było z Dallas, ale udało im się uratować w dogrywce).
A co słychać w Chicago? A no właśnie u nich bardzo dobrze. Rozpoczęcie sezonu od zwycięstwa nad Bostonem, fantastyczny występ Wade&#39;a i Butlera, widać, że trójka Rondo, Butler, Wade świetnie się rozumieją.
Żadnych poważniejszych absencji nie ma + własna hala + świetne trio - te 3 czynniki skłoniły mnie na pogranie w stronę Byków.​

Polecam również:
Boston Celtics @ 1.66
104:98 ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
mkl 129,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Nikt jeszcze tego typu nie dał co mnie dziwi
Portland @ Denver
Typ: Portland (bez OT) 115-113 ale po dogrywce... ⛔
Kurs: @2,1 (STS)
Co prawda Denver jest jedną z 9 jeszcze nie pokonanych drużyn ale grali tylko jeden mecz i to z bardzo słabymi Pelicans,którzy moim skromnym zdaniem gdyby nie Davis byliby chyba najgorszą drużyną w całej lidze. Nuggets w swoim pierwszym meczu mieli bardzo mało asyst, graniem 1vs1 z Portland nie mają raczej czego szukać. W dodatku w meczu otwarcia zanotowali aż 25 strat (co prowadziło tylko do 26pkt straconych z powodu strat- Portland ich skarci o wiele bardziej w przypadku tylu strat) Nie można się oszukiwać, Portland nie ma jakiejś szerokiej ławki ale ich starterzy zjadają Nuggets. Nie porównujmy Lillarda i McCollum&#39;a doduetu Barton i Mudiay. Jak dla mnie bet of the day
:cool:
 
F 95

fiddy

Użytkownik
New York Knicks vs Memphis Grizzlies 111:104

Typ: Memphis +2 @1.90
Bet365 ⛔⛔⛔
Memphis znów jest stawiane w roli underdoga, tak samo jak w starciu z Minnesotą które wygrali. Dziś Miśki zjawią się w MSG aby zagrać z Knicksami. Kompletnie nie rozumiem dlaczego są tutaj NYK faworyzowani, zostali kompletnie skarceni z Clevelend. Nie wiele dobrego mozna o ich grze powiedzieć, Joakim Noah jest ofensywnym impotentem, który ma problemy aby kończyć layupy, Carmelo swoje punkty rzuca, ale oprócz tego wiele pożytecznego nie robi, D-Rose też całkiem nieźle wbija pod kosz, ale oprócz tego jest koszykarzem o strasznie niskim basketball iq i za wiele dobrego to on nie daje drużynie. Jest jeszcze Courtney Lee czyli solidny gracz 3&amp;D oraz Porzingis spoko grajek, ale też trochę za mocno hajpowany. Memphis są moim zdaniem drużyną dużo lepiej poukładaną taktycznie, dojrzalszą i bardziej zgraną, oprócz podpisanego latem Parsonsa który nie wiadomo czy zagra dziś, najważniejsi gracze tego zespołu czyli Conley, Gasol i Z-Bo grają razem od lat. Spodziewam się dziś sprowadzenia fanów Knicks na ziemie bo na zagranicznych forach spotykam się z opiniami, że będą oni walczyć o finały !!! podczas gdy moim zdaniem sufit tego zespołu to 7-8 miejsce w RS
edit. Pierwsza wpadka moja w tym sezonie so far
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Brooklyn Nets @ Milwaukee Bucks
Nets po niespodziewanym zwycięstwie nad Indianą zawitają do Milwaukee aby zmierzyć się z tamtejszymi Bucks. Wczorajsze zwycięstwo nie było łatwe, zostawili bardzo dużo sił w ostatniej kwarcie, którą przesądzili o swojej wygranej. Ponadto najlepszy zawodnik Nets jest dziś out. Mowa oczywiście o Lopezie, bez którego potencjał ofensywny ( Nets hehe :-D ) zmienia się w ofensywną impotencję. Drużyna Bucks także specjalnie siłą rażenia nie grzeszy stąd wynika mój dzisiejszy typ na to spotkanie:
typ: under 204 pts. @1.9 bet365 ⛔
NO Pelicans @ SA Spurs
Drużyna z Nowego Orleanu b2b , grają dziś z najmocniejszą defensywą jak dotąd. W spotkaniu z Nuggets nieznacznie przekroczyli linię podaną przez bukmachera, dlatego biorąc pod uwagę b2b , mimo początku sezonu oraz dobrą organizację defensywy Spurs, uważam że drużyna Pels nie porzuca dziś zbyt wiele.
typ: Pelicans under 95.5 pts @ 1.83 bet365 ✅
Oba gram singlami 7/10 oraz
Ako: 3.5 za 4/10 ⛔
Dodatkowo po 1/10 single bez analizy:
#1. Celtics -2.5 po 1.9 ✅
#2. Portland win po 1.95 ✅
#3. Bulls -3 po 1.9 ✅
#4. Kings +1.5 po 1.9 ✅
#5. Orlando under 96.5 za 1.83 ⛔
Wszystko w bet365
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Denver-Portland
Denver powyzej 105.5 @ 1.83✅✅

Denver na wlasnych smieciach moze byc grozne. Juz poprzedni sezon dal nam kilka spotkan w ktorych teoretycznie lepsze zespoly musialy zostawic sporo zdrowia na tym terenie. Obie druzyny maja sporo talentu. Portland to wiadomo genislny Lillard i McCollum, a u gospodarzy mieszanka rutyny z mlodoscia. Gallinari, Faried, Changler plus Barton i Jokic to naprawde wygkada fajnie. Portland gra up tempo co powinno odpowiadac gospodarzom. Obrony wybitnej nie maja ani jedni ani drudzy. Denver u siebie potrafi rzucic sporo punktow, a juz w poprzednim sezonie gdy grali z PTB u siebie te linie przekraczali

G.Antetokounmpo ( suma pkt, zb i as) powyzej 35.5
@ 1.87✅✅

Nowa pozycja, a talentu wciaz bardzo wiele. Grek swietnie gral w preseason i otwarcie sezonu rowniez mial mocne. Po kontuzji Middletona i wytransferowaniu MCW to na Giannisa spadla odpowiedzialnosc za rozgrywanie. Trzeba przyznac ze wyglada to obiecujaco. Dzis mozna to tylko potwierdzic, bo rywal slaby i w dodatku b2b. Malo tego obrona rywala jest bardzo slaba. Antek powinien miec sporo miejsca.

kursy z betano

Drugi zaklad Betano rozliczylona plus
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Sacramento - Minnesota over 203,5 @ 2.0 Pinnacle ✅ słabsze kwarty po pierwszej połówce sprawiły, że nie było aż tak wysoko jak się spodziewałem, ale jednak 209 punktów rzucone

Moim zdaniem pomyłka buków. Minnesota w ostatnim spotkaniu nie przekroczyła 100 punktów bo grali z underowymi miśkami. Wilki w zeszłym sezonie byli ekipą typowo overową, tak samo zresztą Królowie z Sacramento. Sacramento dwóch meczach - 113 z phoenix i 102 z underowymi w zeszłym sezonie Spursami. Wynik zakręci się tutaj w okolicach 110 ze strony każdej z drużyn. Polecam mocno ten bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Up

Wez pod uwage fakt, ze obie druzyny zmienily szkoleniowcow. Coach Kings chce zwolnuc gre i poprawic defensywe.
Thibodeau w Wolves ma &quot;nauczyc &quot; zespol bronic.
Jak dla mnie 50/50
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
NBA 2016/2017 11-7-0 ✅ 6,506j
KUPONY 0-1 -3j
Minnesota Timberwolves @ Sacramento Kings
over 202 1,862 4/5 ✅ 209
Czasami jest tak, że pewne bety i linie się czuje.
Nie wiem czemu ale mam wrażenie, że tutaj ta linia jest za niska. Ok to co napisał kolega wyżej to prawda. Ale po pierwsze na takie zmiany potrzeba czasu a linia jest obniżona drastycznie. Po pierwsze patrząc przez pryzmat w jakim kierunku NBA zmierza i jakim potencjałem w ofensywie dysponują obie ekipy. Do tego młode Wilki potrafią biegać a Sacramento w takim rosterze też nie powinno mieć problemu z szybszym przechodzeniem od tablicy do tablicy.
Patrząc na te oba zespoły i widząc tą linię po prostu muszę tutaj próbować overa.
A jak będzie to się okaże, ale mam wrażenie, że prędzej zobaczymy tu solidny over aniżeli under, więc będę próbować tym bardziej, że na początku sezonu trzeba testować a czutki nigdy lekceważyć nie można, kiedy są solidne podstawy ????
NBA 2016/2017 12-7-0 ✅ 9,954j
KUPONY 0-1 -3j
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Millwaukee Bucks @ Detroit Pistons
under 195,5 1,90 4/5 pinnacle ✅ 181
W tym matchupie na takiej linii zawsze będę szukać undera bo wg. mnie tutaj powinniśmy widzieć twardą koszykówkę. Po pierwsze. Bucks może nie wygląda defensywnie jeszcze zbyt stabilnie, ale ta ekipa wie jak bronić i rotacje jakie poczyniono powinny temu pomóc. Przede wszystkim Monroe na ławkę bo ten robił kosmiczne dziury. Wg.mnie ten zespół ma wszelkie podstawy bronić dobrze. W ofensywie na pewno zabraknie Middletona, to poważne osłabienie ich siły ofensywnej.
Detroit opisywane było wielokrotnie. Nie przywiązywałbym aż tak wielkiej wagi do wyniku z Orlando, tam bardzo szybko było po meczu i zaczęła się dosyć luźna gra i o mało nie rozwalili undera, który był tam przez długi okres meczu niezagrożony. Detroit będzie miało problemy dopóki nie wróci Jackson, bądź nie nauczą się grać bez niego. A to musi potrwać. Póki co na pewno jest problem. Andre też nie musi mieć dzisiaj łatwo bo po drugiej stronie mierzący 227cm Henson.
Spodziewam się tutaj o wiele więcej obrony aniżeli zwykliśmy widywać ostatnimi czasy w NBA, plus obie ekipy mają swoje problemy po atakowanej stronie tablicy.
Goście b2b, ale to początek sezonu więc raczej byłbym spokojny o formę fizyczną, w USA koszykarze to niesamowici atleci.
Millwaukee póki co 2x over w tym sezonie a w tym matchupie w ostatnich 3 latach 5 z 8 spotkań zakończyło się underem. W zeszłym sezonie notowały te ekipy pomiędzy sobą wyniki 197, 197, 193 i 183.
Golden State Warriors @ Phoenix Suns
Golden State Warriors over 118 2,02 4/5 ⛔ 106
Były dwie opcje. Szukać overa na linii 222,5 albo over Warriors. Wg. mnie druga opcja o wiele lepsza. Po pierwsze pisałem, że w zeszłym sezonie GSW notowało średnio ok 116 punktów na mecz. Tutaj linia minimalnie wyższa i ja ją pobieram.
O gościach pisać nie będę. Wzmocnili S5 niesamowicie, ale ucierpiała obrona i ławka. Mimo to potencjał ofensywny uważam za wiele większy(mogą lepiej rotować wielką trójką tak by zawsze mieć podstawowego strzelca na parkiecie). Phoenix pokazało w tych dwóch spotkaniach, że z tą młodą ekipą będą biegać dużo i mimo, że z GSW to zabójstwo to ja nie widzę tutaj opcji by zwalniali tempo. Dobrze im to wychodziło z Thunder, ale mieli za duże przestoje. Dlatego też postanowiłem odpuścić over, bo gospodarze zwyczajnie grają zbyt radosną koszykówkę bez wielu schematów, o czym też pisałem w preseason. Masa shoterów ale brak jakiejś myśli. Wydaje mi się, że linia na GSW powinna tutak oscylować w okolicach 120-121 punktów.
Los Angeles Lakers @ Oklahoma City Thunder
Los Angeles Lakers +8 1,952 4/5 pinnacle ⛔ 96:113
wynik nie do końca mówi jak wyglądało spotkanie. Ale nie da się trzymać kontaktu z takimi przestojami.
Los Angeles Lakers póki co jest jednym z milszych zaskoczeń sezonu. Wygrana z Houston i całkiem niezła gra na trudnym terenie w Utah. Na pewno. Był to mimo wszystko całkiem wyrównany mecz, gdzie pokryli +9. A ja Utah cenię wyżej w tym sezonie a mamy bardzo podobny hc na OKC, które wymęczyło dwie wygrane z 76ers i Phoenix i trzeba szczerze powiedzieć, że ich gra nie zachwyciła. Szarpane tempo, masa niedokładności. Tam potrzeba jeszcze czasu i to ewidentnie po odejściu Duranta. Lakers to młoda ekipa, ale pomysł tak jak pisałem jest. Posadzenie na ławce Clarksona to było dobre posunięcie i wg. mnie może dać dużo więcej drużynie z ławki.
Nie wydaje mi się by to był moment kiedy OKC powinno być tak wyraźnym faworytem w sytuacji kiedy tak bardzo zmienił się ich roster i w momencie kiedy pokazali, że póki co nie do końca sobie z tym radzą.
Washington Wizards @ Memphis Grizzlies
Memphis Grizzlies +2,5 1,934 5/5 pinnacle ✅ 103:112
wyszło na moje ;)

Cooooooooo ? Drużyna, która jest stawiania poza PO na wscho
dzie, drużyna bez ławki, drużyna po prostu słaba jest faworytem w Memphis ? Pogięło ich ? Co z tego, że goście są b2b to jest początek sezonu i to nie ma aż wielkiego znaczenia. Poza tym tylko Gason i Green zagrali po 30 minut. Memphis cenię o wiele wyżej i sądzę, że powalczą o PO na zachodzie. Wielu ekspertów widzi ich nawet na 5-6 pozycji.
A Washington ? Zawsze z problemami w delegacjach. Brak ławki co jest niezwykle ważne w tej lidze. Pierwszy mecz bezpłciowy przeciwko Atlancie. I nagle od tak stają się faworytami na tak trudnym terenie ? Bądźmy poważni jeżeli tutaj nie ma nic pozasportowego to taka linia nie ma prawa bytu.
Memphis bez Allena. Nie wiadomo co z Parsonsem. Ale to nie są kontuzje o których nie było wiadomo. A mimo to u siebie pokonali mocniejsze wg. mnie Wilki.
Wiem, że nie miałem grać full stake w tym miesiącu jeszcze ale tej linii po prostu nie rozumiem. Wg. mnie gdy tylko Amerykanie wstaną to ona musi polecieć.
Kontynuacja testu:
Utah Jazz @ Los Angeles Clippers 1,299 ✅ 75:88
Golden State Warriors @ Phoenix Suns 1,121 ✅ 106:100

San Antonio Spurs @ Miami Heat 1,337 ✅ 106:99
AKO: 1,952 3/5 ✅ 2,856

NBA 2016/2017 14-9-0 ✅ 10,224j
KUPONY 1-1 ⛔ 0,144
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Washington Wizards @ Memphis Grizzlies
Memphis Grizzlies +2,5 1,934 5/5 Pinnacle
Don&#39;t do this ;) ???? W tym nie ma przypadku, zapewniam Cie. Vegas nie rozdaje kasy za darmo. Kurs jest taki a nie inny wlasnie z tego powodu, ze Washington w tym spocie ma wieksze szanse niz Memphis b2b po podrozy powrotnej z NY. Dobe temu grali mecz. Ja bym sie w to nie pakowal, Wizards sa dzis w tym meczu faworytem. Albo inaczej - faworytem tego meczu na pewno nie jest Memphis dzis, we wspomnianych przeze mnie okolicznosciach ???? Powodzenia anyway ????


///Podaj jakieś argumenty konkretne a nie masło maślane. Jest początek sezonu, gracze nie są zmęczeni, więc ten argument że grają dzień po dniu słaby. Rambo
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Wczoraj sukces, więc na dzisiaj też taśma, tym razem 4 mecze i z handicapami :O zobaczymy co z tego wyjdzie

Pierwsze spotkanie które proponuje to Clippersi, którzy pokazali w Portland, że są dobrze przygotowani na ten sezon. Dzisiaj grają u siebie z Utah, które ma fajny potencjał, jednak wydaje mi się, że na Clippersów to nie wystarczy. Mały handicap na podbicie kursu.
Clippers -2.5 vs Jazz 1.43 ✅

GSW ma aż zanadto talentu, i aż za dużo do udowodnienia po porażce w nocy otwarcia. Takie drużyny jak Suns powinni wciągać nosem, bo na kim innym złapać pewność siebie czy zgranie. Do tego oczywiście talentem są poziom wyżej.
GSW -7.5 @ Suns 1.48 ⛔

San Antonio wystąpi dzisiaj bez Parkera i Ginobiliego, ale przecież w drużynie która tworzy taki kolektyw szybko zastąpią ich odpowiedzialni i zdyscyplinowani zmiennicy. Stawiałem na Miami gdy grali ze słabym moim zdaniem Orlando, tam serca i talentu mogło wystarczyć, ale nie z ekipą Popovicha.
SAS @ Heat 1.33 ✅

Moim zdaniem Westbrook w pełni zasłużenie wywalczy MVP w tym sezonie, ale co z tego? Może rzucić swoje 50 pkt, Lakers nie wyjdą z opuszczonymi głowami, a na innych pozycjach mogą mieć przewagę. Nie mówię, że błyskawice nie wygrają, jeziorowcy to wciąż niedoświadczona ekipa, ale na pewno waleczna i utalentowana, każdy z młodych chłopaków chce pokazać coś od siebie. Co do statystycznego punktu widzenia, to OKC potrzebowała dogrywki żeby ograć u siebie Suns, a z 76ers na wyjezdzie wygrali tylko 6oma punktami, z tego powodu handicap jest kuszącą opcją.
LAL +10.5 @ Thunder 1.61 ⛔

Ako. 4.53 bet365 ⛔
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Don&#39;t do this ;) ???? W tym nie ma przypadku, zapewniam Cie. Vegas nie rozdaje kasy za darmo. Kurs jest taki a nie inny wlasnie z tego powodu, ze Washington w tym spocie ma wieksze szanse niz Memphis b2b po podrozy powrotnej z NY. Dobe temu grali mecz. Ja bym sie w to nie pakowal, Wizards sa dzis w tym meczu faworytem. Albo inaczej - faworytem tego meczu na pewno nie jest Memphis dzis, we wspomnianych przeze mnie okolicznosciach ???? Powodzenia anyway ????

///Podaj jakieś argumenty konkretne a nie masło maślane. Jest początek sezonu, gracze nie są zmęczeni, więc ten argument że grają dzień po dniu słaby. Rambo
A ja uważam, że przeceniana jest sytuacja b2b kiedy mamy za sobą 1-2 spotkania. Z NY do Memphis jest 3h lotu. To nie jest tragedia. Patrząc na to jakie minuty grali poszczególni gracze to wygląda to również ok.
Nie chce mi się obraz wrzucić. Tak czy siak kto chce może zerknąć tutaj:
http://www.espn.com/nba/boxscore?gameId=400899478
Czy to jest aż tak poważny faktor w faworyzowaniu WSH, które od dłuższego czasu tragicznie gra wyjazdy i nie ma ławki a ich gra jest prosta jak konstrukcja cepa ? Wg. mnie nie. A jak będzie się okaże. Vegas reaguje na to jak betują ludzie a ludzie widzę, że ogromną wagę przywiązują do tego b2b zapominając że WSH z sezonu na sezon będzie słabsze i na moje to oni zajmą 10-11 miejsce na wschodzie a jadą do drużyny, która powinna pretendować wg mnie do miejsc 5-6 na zachodzie.
Nie kupuje tego. A jak będzie zobaczymy ;)
 
F 95

fiddy

Użytkownik
Oklahoma City Thunder vs Los Angeles Lakers 113:96
Lakers +9 @1.90 Bet365 ⛔⛔⛔
Linia wzrosła od +7.5 przez ostatnie godziny. Lakers wyglądają całkiem nieźle so far, przede wszystkim widać chęć do gry, zmiana trenera pomogła, Luke Walton robi znacząca różnice w porównaniu do tego durnia Byrona Scotta, który pojęcia nie ma o współczesnej koszykówce. Różnice między Lakers 15/16 a 16/17 widać było w meczu z Jazz, tak grając z nimi w zeszłym sezonie Lakers dostali by mocny blowout, żaden z zawodników z S5 nie rzucał na dobrej skuteczności, jedynie Lou Williams z ławki miał jak dobrze pamiętam przyzwoite 6/12, a mimo tego dali radę walczyć do końca o zwycięstwo na terenie gdzie Lakers zawsze grało się trudno. Co do OKC to wygrali oni pierwsze dwa mecze, ale nie do końca przekonywująco, problemy mają szczególnie w obronie gdzie dali sobie wrzucić 40 punktów w jednej kwarcie przeciwko Phoenix Suns, Westbrook jest oczywiście bestią, ale póki co to Victor Oladipo zawodzi no i oczywiście zamiana KD na Singlera jest widoczna, brak też Ibaki w defensywie bo Kanter to słabszy zawodnik po tej stronie parkietu.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Don&#39;t do this ;) ???? W tym nie ma przypadku, zapewniam Cie. Vegas nie rozdaje kasy za darmo. Kurs jest taki a nie inny wlasnie z tego powodu, ze Washington w tym spocie ma wieksze szanse niz Memphis b2b po podrozy powrotnej z NY. Dobe temu grali mecz. Ja bym sie w to nie pakowal, Wizards sa dzis w tym meczu faworytem. Albo inaczej - faworytem tego meczu na pewno nie jest Memphis dzis, we wspomnianych przeze mnie okolicznosciach ???? Powodzenia anyway ????

///Podaj jakieś argumenty konkretne a nie masło maślane. Jest początek sezonu, gracze nie są zmęczeni, więc ten argument że grają dzień po dniu słaby. Rambo
Slaby argument w Twojej opinii. Oczywiscie, nie mamy tu sytuacji b2b w polowie sezonu, gdzie rzeczywiscie drugiej nocy moze zabraknąć paliwa graczom. Jednakże, tam w trakcie gry jest takie intensity, ze zawodnicy musza to odczuwać w jakikolwiek sposob. Wczoraj 3 drużyny graly bodajże b2b, wszystkie przegraly, majac za soba przelot (mniejsze lub wieksze dystanse, nie w tym rzecz). Rzecz w tym, ze jeżeli grają b2b i musza jednak dolecieć na mecz, odpocząć jakkolwiek itp., to jasnym jest, ze odczują jakis rodzaj zmęczenia. I to jest moj argument. Washington jest faworytem w Memphis gdzie ich bilans wynosi bodajże 4-16?! W tym nie ma przypadku ???? Oczywiscie, ze moga Wizards przegrać to spotkanie, jednakże jeszcze raz podkreślam - w tych okolicznościach (na ktore zareagowal wlasnie bukmacher), sa faworytem.
Btw, sorry, ze zacytowalem caly post, ale mialem problem techniczny zeby wyciąć tylko fragment.
 
P 1

paxonek123

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Detroit Pistons
Typ: Milwaukee Bucks @3.75

Tak wysoki kurs na miluwakee jest dla mnie niespodzianką. Grają przeciwko drużynie która z powodu kontuzji nie ma swojego podstawowego rozgrywającego, człowieka, dzięki któremu gra Detroit się kleiła. Myślę, że jest to wynikiem tego, że Bucks gra mecz back to back, jednak patrząc na rozkład minut z poprzedniej nocy, jedynie trzech zawodników grało powyżej 30 minut- Giannis, Jabari i Delly, którzy nie powinni specjalnie tego odczuć. Owszem, Milwaukee wciąż bez Krisa Middletona, jednak myślę, że i bez niego dadzą radę. Detroit nie ma zbyt dużej siły rażenia. Giannis będzie stanowił ogromny matchup problem dla Pistons, nie ma po prostu osoby która mogłaby go skutecznie pokryć. Parker również powinien zaliczyć dziś solidny występ, ponieważ przeciwko niemu staje Tobias Harris, który elitarnym defensorem nie jest. Patrząc na matchupy i porównując obecną sytuację kadrową, taki kurs moim zdaniem jest prezentem od buka. Polecam zagrac za drobne albo dorzucic do jakiegos wariata. Z fartem
@edit: Osobiście gram ten typ w dublu z Clippers over 98,5 pkt. @1.83, ale to czyste przeczucie. Po prostu nie widze jakos sytuacji w ktorej Clippers w meczu otwarcia nie przekrocza bariery 100pkt, nawet przeciwko defensywnie ukierunkowanym Utah.
 
K 166

khamilos

Użytkownik
Kurs na Memphis rośnie , bo oprócz kontuzjowanych od dłuższego czasu Parsonsa i Allena, wg słów trenera w weekendowych meczach b2b Gasol i Conley mają mieć limitowane minuty (info z roto z 28.10 ) a questionable są Wade Baldwin,Jamychal Green oraz Andrew Harrison (info z roto)- więc kto ma tam zagrać?
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Powiem Wam szczerze, że długo myślałem nad tym spotkaniem, a mimo wszystko jest ono według mnie jest ono jednym z lepszych do obstawiania dzisiaj. Z tego względu, że mamy duże pole do popisu i niekoniecznie musimy uderzać w &quot;zwykłe&quot; zakłady. Sam nie pójdę w nieco innym kierunku i pierwszy raz w tym sezonie obstawię występ zawodnika/ów.
Dziwię się lekko linii jaką &quot;mój&quot; bukmacher wystawił na Barnsa w tym spotkaniu. Patrząc na jego ostatnie spotkanie, które było akurat z Houston, to linia 18.5 punkta w meczu jest jak najbardziej do pokrycia. Nie pamiętam czy to ktoś z użytkowników tego forum pisał, czy wyczytałem to gdzieś indziej, ale ktoś stwierdził, że Harrison po odejściu z GSW w końcu będzie mógł rozwinąć skrzydła i błyszczeć. Zgodzę się z tym w 100%. W poprzednim sezonie w GSW miał trudne zadanie żeby się wykazywać patrząc na personalia jakie tam były. Jego przenosiny do Dallas to dobry ruch z jego strony, ale też dobry ruch klubu. Już w poprzednim spotkaniu zaprezentował się okazale, a Mavericks mogą mu zawdzięczać, że nie przegrali tego meczu wyżej. HG zdobył wtedy 31 punktów i rzucał ze skutecznością 56.5%. Co prawda słabszy dorobek osiągnął z Indianą, bo zdobył wtedy 19 punktów, ale skuteczność miał prawie identyczną 57.1%. W meczu z Houston. Barnes był momentami motorem napędowym, zresztą wystarczy przytoczyć kawałek wypowiedzi Ryan Andersona: &quot;(Barnes) is a talented scorer and they have a good player in him. But I&#39;m glad that we did a good enough job of stopping everybody else and got the win&quot;. Liczę dziś na to, że ten zawodnik podtrzyma swoja skuteczność i rzuci minimum 20 punktów, bo jeśli Dallas chcą dzisiaj w końcu wygrać, to muszą otrzymać pomoc od Barnsa.
HARRISON BARNES powyżej 18.5 punktów 1.76 @całoroczny

Trevor Ariza, zawodnik dystansowy lubiący rzucać za trzy. Tak można byłoby określić na szybko tego zawodnika. W poprzednim spotkaniu oddał 7 rzutów za trzy punkty i 5 trafił. Skuteczność dzięki temu wyniosła aż 71.4%. Słabiej to wyglądało w meczu z Lakers, bo tam trafił tylko raz na cztery próby, ale może najwidoczniej ten zawodnik lubi się rozkręcać. No, a gdzie lepiej się rozkręcić niż w pierwszym meczu przed własną publicznością? Na pewno będzie próbował zdobyć punkty na dystansie, a z Hardenem na rozegraniu, który jak widać lubi asystować to będzie jeszcze bardziej prawdopodobne. Wystarczą trzy celne rzuty za 3 i jeden punkt z wolnego i linia pokryta, a taki scenariusz jest możliwy już w pierwszej połowie. Zresztą Ariza rozgrywa średnio koło 35 minut w meczu więc nie musi się spieszyć ze zdobyczą punktową, a z czasem swoje dołoży.
TREVOR ARIZA powyżej 12.5 punktów w meczu 1.83 @całoroczny
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom