>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik/Listopad 2016

Status
Zamknięty.
F 95

fiddy

Użytkownik
Indiana Pacers win @1.66 Bet365 ⛔⛔⛔
Miałem wątpliwą przyjemność oglądać mecz rywali Pacers czyli Milwaukee Bucks z Detroit i to było coś fatalnego. Bucks kompletnie nie mieli pomysłu na granie w ofensywie, pomysł z Giannisem na jedynce chyba nie do końca trafiony, dodatkowo brak im jakiegokolwiek strzelca, defensywa też nie funkcjonuje tak jak powinna, Jason Kidd chyba się trochę pogubił. Pacers też nie zachywcają, ale przynajmniej u nich ofensywa wygląda dobrze i myślę, że to im dziś wystarczy.
edit. Żenująco znów Pacers w obronie, żeby Bucks wrzucili komukolwiek 125 pktów???? ????
 
seelowe 43

seelowe

Użytkownik
Tyler Zeller over9.5 pkt ✅ 11pkt
bet365 1.83

Rezerwowy Celtics dziś znów dostanie sporo minut. Wypadł z rotacji Al Horford, do tego wczoraj urazu nabawił się Jae więc te rzuty rozdzielą się na mniejszą ilość graczy. Brad Stephens jest niezłym trenerem i te schematy z Centrami C&#39;s ma ustawione dość dokładnie. Wczoraj Tyler wczoraj 25 minut w których to oddał 11 rzutów z czego 5 trafił. 1/2 osobiste co dało 11 pkt . Wydaje mi się, że Celtowie będą szukać słabego punktu jakim jest Centr Cavs Thompson. Linia mizerna bo zawsze wyższy Zeller może coś zebrać, dobić etc. Zdaje sobie sprawę, że to straszne drewno ale linia mizerna ale z braku Ala do gry.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
NBA 2016/2017 21-17-1 ✅ 5,765j
KUPONY 2-2 ⛔ 0,174
Dodaje bo jednak się przekonałem i linia spadła:
Denver Nuggets @ Minnesota Timberwolves
Minnesota Timberwolves -3 1,909 3/5 pinnacle 102:99
O Minnesocie wiele pisałem. U siebie będą o wiele mocniejsi i pokazali już to w meczu z Miśkami. Denver to jednak klasa niżej a mamy o wiele niższy hc. Wiem, że Miśki miały trudny terminarz, jednak mimo wszystko uważam, że szczególnie u siebie Minnesota będzie bardzo trudna szczególnie na tych niskich hc z takimi ekipami i będą to regularnie pokrywać. Wiele talentu i mądrze budowana drużyna.
Późno już więc nie będę się rozpisywać.
NBA 2016/2017 21-18-1 ✅ 2,765j
KUPONY 2-2 ⛔ 0,174
Trzeba wyciągać wnioski z takich dni.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Postanowiłem rano atakować linie bo jednak to jest od zawsze najlepszy sposób. Czasami niestety w ciągu dnia wyskoczy informacja dotycząca składu ale w longrunie będę na tym even a nie będę tracić na spadkach.
Dzisiaj super oferta i masa ciekawych linii, które wg. mnie będą lecieć.
Atlanta Hawks @ Washington Wizards
Atlanta Hawks +2 1,925 4/5 pinnacle ⛔ 92:95
Idealny spot na to spotkanie byłby, gdyby Washington wygrało z Toronto, ale to jak przewidywałem nie nastąpiło. Nie będę się powtarzać o grze Washington. To dlaczego ten spot lubię bardziej. Z dwóch powodów.
Po pierwsze Atlanta jest po przegranej jako faworyt z Lakers, którzy zaskakują. Dlaczego właśnie jest to atut ? Bo Atlanta w ciągu ostatnich 3 sezonów jest 24-15 ATS właśnie w tym matchupie.
Po drugie Atlanta jak także wspominałem ciągle poprawia swoją grę w defensywie a to jest najlepsza opcja na Washington, które gra prostą koszykówkę. Jeżeli zatrzyma się ich szybkie przejście do ataku i nie pozwoli szybko kończyć akcji to ten zespół nie istnieje. A Atlanta potrafi się z takich zadań wywiązywać bardzo dobrze.
Dlatego też nie rozumiem po raz kolejny tej linii, ale chyba wszyscy wychodzą z założenia, że u siebie zawsze mocne Washington musi w końcu wygrać. Jasne ale patrząc na ich grę wystawianie na ich -2 z Atlantą to wg. mnie duży błąd.
Tak jak pisałem Washington bez ławki. Jeżeli tylko uda się być blisko w momencie zejścia S5 to praktycznie każda solidniejsza ekipa wypunktuje rezerwy bo te są dramatyczne.
Atlanta jako TOP4 contender na wschodzie wg. mnie powinien tutaj być jako lekki faworyt tak samo jak Toronto w ostatnim spotkaniu. A nawet bardziej wolę w tym matchupie Atlantę bo ich solidna defensywa powinna bardziej uprzykrzać życie gospodarzom i dzięki temu łatwiej o kontrolę spotkania.
Miami Heat @ Toronto Raptors
over 200,5 1,925 4/5 pinnacle ⛔ 183
Wg. mnie ta linia to spory błąd. Ostatnio przy okazji spotkania z Denver pisałem o Toronto na własnym parkiecie. Lubią przyspieszać, grać szybko i widowiskowo. Dzięki temu ich domowe spotkania dosyć często obfitują w otwarte i miłe dla oka spotkania.
Miami od początku sezonu pokazuje dosyć otwartą koszykówkę, solidnie bronią trzeba przyznać, ale nie sądzę aby przeciwko Toronto byli w stanie to wyegzekwować. Wystarczy zobaczyć w jakim kierunku obecnie zmierza koszykówka, nawet solidnie broniący zespół zazwyczaj jest tłamszony przez dobrze funkcjonującą ofensywę i jeżeli tylko Miami przyjmie warunki oferowane prezz Toronto to powinniśmy tutaj zobaczyć dosyć duże tempo. Toronto co też istotne, kiedy zaczyna grać szybko to nie skupia się tak mocno na defensywie. Zresztą spotkanie z Denver dosyć dobitnie to pokazuje i spodziewam się tutaj bardzo podobnego spotkania a linia wystawiona na tym poziomie wg. mnie jest o kilka punktów za niska.
Phoenix Suns @ New Orleans Hornets
over 211,5 1,892 4/5 pinnacle ✅ 223
Kolejna linia, która wydaje mi się spora za niska. Phoenix jak gra pisałem już kilka razy, zapraszam do lektury. NOH nie gra skomplikowanej koszykówki, ale na defensywę Suns powinno spokojnie wystarczyć i raczej nie widzę możliwości by tutaj nie przekroczyli solidnie 100pkt. Suns w ofensywie funkcjonuje coraz lepiej trzeba przyznać i przeciwko bardzo słabo spisującej się póki co defensywie NOP powinni również rzucić spokojnie w okolicach 105 a nawet 110 punktów. W zeszłym roku na tej linii padł 3x over z czego te 3 razy to wyniki 221, 234, 238. Raz padł under i wynik 192.
Portland Trail Blazers @ Dallas Mavericks
Dallas Mavericks +1,5 1,952 3/5 pinnacle ⛔ 95:105
Tutaj krótko, bo też nie chce się rozpisywać. Typ na przełamanie na dobrej linii. Portland widziałem ostatnio dwukrotnie i te ich przestoje są strasznie irytujące. Dodając do tego koszmarną defensywę ciężko o jakąś stabilizację. Dallas jest dużo lepsze niż ich wyniki i sądzę, że w sytuacji kiedy są dogiem przy 0:4 z tak niestabilną i słabą w defensywie drużyną to trzeba tą linię brać.
Jest szansa, że pójdą znowu na odwrót ;)
Los Angeles Clippers @ Memphis Grizzlies
Memphis Grizzlies +5,5 2,02 3/5 pinnacle ⛔ 88:99
Memphis na tej linii u siebie ? Biorę. LAC nie gra nic wielkiego na starcie tego sezonu a Memphis to zawsze bardzo trudny teren i dostając aż 5,5 punkta wydaje mi się, że to jest must bet na gospodarzy.

NBA 2016/2017 22-22-1 ⛔ 7,667j
KUPONY 2-2 ⛔ 0,174
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Podaję teraz, a analizy wieczorem. Boję się spadków kursów.
Wizards - Hawks
Typ: Hawks - 2.1/unibet
⛔
Kursy spadły już bardzo mocno jednak Ci co zagrali rano, gdy wrzuciłem bety powinni być szczęśliwi. Jestem zdania, że &quot;Czarodzieje&quot; są aktualnie trzecią najgorszą ekipą na wschodzie obok 76&#39;s oraz Nets. Do tej pory 3 spotkania i 3 porażki. Szczerze oglądałem teoretycznie najlepsze spotkanie Wizards z Miśkami i tam gdyby nie Wall to nie byłoby opcji na dogrywkę. Moim zdaniem ta drużyna jest słaba i ratują ją jedynie Wall oraz Beal, którzy w zeszłym sezonie mówili, że będą najlepszym duetem obrońców w lidze. Tak się jednak nie stało i jestem zdania, że to ostatni sezon tego duetu. Nie wiem dlaczego ludzie zwątpili w Hawks. Czyżby przez jednorazową porażkę z Lakers? Przecież &quot;Jeziorowcy&quot; będą wstanie w tym sezonie pokonać każdego poza Spurs i GSW. Jak nie lubię zespołu Atlanty to zrobili oni bardzo fajne transfery a DH12 powoli zaczyna się odradzać w mojej opinii. Dzisiaj naprzeciw sobie będzie miał byłego kolegę z drużyny czyli Gortata, który w mojej opinii zostanie dziś zmiażdżony. Wszystkie argumenty czysto sportowe stoją po stronie Hawks, którzy zresztą bardzo lubią grać, gdyż przez ostatnie 2 sezony wygrali tutaj 3 z 4 spotkań. Kursik 2.1 po, którym mam pomrożone był dla mnie najlepszym betem tego sezonu póki co jednak, gdy to mówię to często nie wchodzi, mam nadzieję, że dzisiaj będzie inaczej i Hawks nas nie zawiodą.

SAS x Under 208.5 pkt (Memphis - LAC)
AKO: 2.04/unibet
✅
Póki co chyba najgrubszy kupon jaki gram w tym sezonie NBA. Kurs na SAS jest naprawdę fenomenalny. Wydaję mi się, że jest on spowodowany porażką ekipy &quot;Ostróg&quot; w poprzednim spotkaniu. Jestem jednak zdania, że ta ekipa nawet bez Parkera ma dwóch liderów (Leonarda oraz Aldridge), który są wstanie poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa z młodymi gniewnymi z Utah. Spurs mieli parę dni na odpoczynek, co na pewno da więcej siły takiemu Gasolowi czy Manu Gino. Ekipa Popa lubi grać z Utah, a ich wygrana dzisiaj powinna rozpocząć kolejną serię zwycięstw przeciwko zespołowi Jazzmanów. Dokładam do tego undera w meczu Memphis z LAC. Linia jest bardzo duża i naprawdę mega się zdziwię jak ten bet nie wejdzie. Miśki od zawsze są bardzo underową drużyną, a co dziwne obrona LAC w tym sezonie także wygląda troszeczkę lepiej niż ich atak. Dla mnie w tym spotkaniu będziemy widzieli długie akcje a co za tym idzie nie spodziewam się dużej ilości pkt.


GSW win - 1.12/bet365
⛔ Naprawdę?
Mimo, że są b2b to powinno być izzi. Dla grających grubiej małe kursy jak najbardziej, albo do jakieś składanki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Hornets (-6.5) @ Nets
1.95 Pinnacle
99-95 Solidna playoffowa ekipa Hornets vs ogórki z Brooklynu. Jak dotąd udało im się wygrać dwa spotkania, zaskakując wszystkich (łącznie ze mną) którzy wróżyli im szorowanie dna ligi w tym sezonie. Sielanka jednak musi się skończyć. Jak na ich tle wygląda dobra poukładana drużyna widzieliśmy w starciu z Bulls które przegrali trzydziestoma punktami. Dziś widzę podobny scenariusz. Hornets to drużyna dobra w defensywie, nie ma mowy żeby dali się rozstrzelać przeciwnikowi. Tu nie będzie drugiej Indiany i radosnej koszykówki. Nets mogą nie wyjść z 90 punktów. Do tego wszystkiego brak Lina, który wypada na jakieś dwa tygodnie.
Dobrze też wygląda HT/FT CHA/CHA po ok. 1.70.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Dlatego też nie rozumiem po raz kolejny tej linii
Ano właśnie, i tutaj bym upatrywał szans Washington ???? Podobnie było wczoraj z Sacramento - też wydawało nam się (prawie wszyscy tu udzielający się na tym przegraliśmy), że drużyna lepsza czyli Kings ogra tę gorszą, a niestety tak się nie stało. Dzisiaj spodziewam się podobnego rezultatu, czyli teoretycznie gorsza drużyna (Wiz) wygrywa u siebie z lepszym od siebie przeciwnikiem. Dobry spot dla Wizards według mnie. Motywacja na pewno jest na wyższym poziomie niż zwykle (wszak mają 0-3), bowiem w najważniejszych momentach ich gra się sypała w dotychczasowych meczach (choć z Memphis byli blisko). Zgodzę się z tym, że nie mają ławki (tam bym docenił Thorntona ewentualnie i może Satoransky&#39;go, ale poza tym faktycznie to kuleje). Jednakże ostatnio (z Toronto) pierwsza piątka zagrała naprawdę przyzwoite spotkanie, generalnie cała drużyna miała przyzwoite FG (58%), zbiórki też w miarę ok, jedynie liczba strat może martwić i trzeba to wyeliminować. Liczę, że Wall i Beal się rozkręcą na dobre (choć Wall zdobycz punktową miał już imponującą), Gortat zbierze co Jego oraz trafi również in double digit. Morris i Otto Porter to również nie są przypadkowi gracze -€“ no ławka, pełna zgoda, że psuje tu grę. Trener sensowny, to chyba jasne - to nie jest drużyna na 0-4, w przypadku przegranej, tak bym to ujął ???? Atlanta solidny zespół wiadomo, ale absolutnie do ruszenia.

Podsumowując:

Nie chce mi się wierzyć w start 0-4 Wizards (w tym dwa mecze u siebie)

Liczę na pierwszą piątkę, oraz może na rodzaj przebudzenia ławki

Kurs, który kusi na Atlantę -€“ podobnie jak wczoraj skusił nas na Kings (choć dzień wcześniej kuszący kurs na Raptors wszedł, więc ciężko wyrokować).

No i finalnie zapewne jakaś chęć rewanżu na Atlancie za pierwszy przegrany mecz.

Gram więc i polecam:

Washington Wizards ML

Kurs: 1.81 ✅ That&#39;s what I thought ;) ???? Niepotrzebnie nerwowa końcówka Wizards - grunt, że się udało wygrać ????

Pozdro i powodzenia! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Nie chce mi się wierzyć w start 0-4 Wizards (w tym dwa mecze u siebie)
Miejsce gdzie wiara spotyka się z faktami. Różnica jest taka, że każdy wie, że Sacramento to chimeryczna ekipa z chimerycznymi graczami, którzy potrafią przegrać spotkanie w głowach.
Należy zadać sobie pytanie czy Washington zasłużył na taki bilans ? Odpowiedź wg. mnie brzmi tak. Bo grają słabo, brak ławki w NBA to jest katastrofa. Szczególnie kiedy w S5 nie mamy tak naprawdę wielkich nazwisk. Ok Wall+Beal dają jakość ale wg. mnie Wall zawsze pozostanie w cieniu tych najlepszy PG. Gortat ma swoje lata. Reszta to dodatki.
Taike Dallas zaczęło od 0:4 ale jakbyś zapytał większość ludzi czy zasłużyli na lepszy bilans odpowiedź by brzmiała nie a jednak oni dzisiaj w podobnym spocie są dogiem +1,5. Logiki nie umiem znaleźć tym bardziej, że PTB na pewno nie jest lepszą drużyną aniżeli Atlanta wg. mnie. Inne charakterystyki, ale podobny potencjał. A nawet wyżej cenię Atlantę bo potrafią bronić i dzięki temu wygrają sporo spotkań a PTB jak ostatnio widać jak w ofensywie się zacina(a zdarza się to regularnie ostatnio) to w obronie nie potrafią nic wyciągnąć.
Wniosek mi się nasuwa taki, że albo jest coś czego nie wiem, albo inaczej oceniam szans drużyn od reszty. Póki co kursy na Atlantę minimalnie poleciały.
Pisanie o motywacji to takie trochę mydlenie oczu. Atlanta też zmotywowana po przegranej. Ja bym zapytał po której stronie zaczyna być większa presja ? Wg. mnie po stronie Washington i to wg. mnie szczególnie 2nd unit nie pomorze szczególnie kiedy mecz będzie na styku.
Pozdrawiam.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Wniosek mi się nasuwa taki, że albo jest coś czego nie wiem, albo inaczej oceniam szans drużyn od reszty. Póki co kursy na Atlantę minimalnie poleciały.
Tak widziałem właśnie też. Anyway, ja tu czuję podpuchę na Atlantę, a jeśli nie jest to podpucha ze strony bukmachera (w przypadku Toronto nie była, ale w przypadku Sacramento już tak, niestety), to liczę na solidny mecz Wizards - a na pewno stać ich na wygraną. Btw, z tą wiarą to skrót myślowy ???? Chodziło mi o to, że Czarodzieje to nie jest drużyna na 0-4, tym bardziej po dwóch meczach u siebie (Dallas nie zasłużyło na 0-4, ale nie miało Dirka, i tylko raz grali u siebie). Powiem inaczej: ja bym Atlanty tu w tym spocie i przy tych kursach nie postawił - jaki będzie tego finał - przekonamy się ;) Pozdro również ????
 
S 0

skum0

Użytkownik
Witam wszystkich! Obserwuje ten dział już od paru sezonów najlepszej koszykarskiej ligi na świecie, lecz dopiero teraz postanowiłem podzielić się moimi typami.

Pierwszy typ, który wpadł mi w oko jest mecz Chicago z Nowojorskimi Knicks.
Zacznę analizę od drużyny Chicago. Miałem przyjemność oglądać pierwsze trzy mecze tej ekipy i pierwsze co widzę to świeżość i chęć gry każdego zawodnika. Świetnie nakręca tempo gry Rajon Rondo, który jak wszyscy wiedzą uwielbia asystować, a tutaj ewidentnie jest komu, bo na obwodzie są tacy zawodnicy jak McDermott (Nie wiadomo czy zagra dziś) , Wade, Butler czy Mirotic. No jest kto postraszyć zza łuku i to tutaj upatruje przewagę drużyny gospodarzy. Sytuacje pod koszem oceniam lekko na korzyść Byków.
Knicks to ekipa, która jest w przebudowie. Oglądałem ich w opening night z Clevland i popełniali tam mnóstwo błędów w defensywie. Zrobili w końcu rozsądne transfery, aczkolwiek potrzebują jeszcze czasu i myślę, że mogą odpalić w okolicach lutego/marca. Porzingis będzie dzisiaj miał na przeciw siebie solidnego obrońce Taja Gibsona, a Melo najprawdopodobniej Butlera - również dobry obrońca.
Dziś wiele smaczków jeżeli chodzi o ten mecz mając na myśli zawodników byłych swoich klubów: Robin Lopez, Joakim Noah, Jerian Grant i przede wszystkim Derrick Rose.
Chicago - New York Knicks
Typ: Chicago -5,5
Kurs: 1,66
Chętnie włączę się w dyskusje, jeśli chodzi o ten mecz. To była moja pierwsza analiza i liczę na wyrozumiałość ????
GO BULLS!
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
a tutaj ewidentnie jest komu, bo na obwodzie są tacy zawodnicy jak McDermott (Nie wiadomo czy zagra dziś) , Wade, Butler czy Mirotic. No jest kto postraszyć zza łuku i to tutaj upatruje przewagę drużyny gospodarzy.
Nie będę negował samego typu, bo NYK to od kilku lat ogórki na których nie warto stawiać złamanego grosza i nic się w tym sezonie po sprowadzeniu drewnianego Noah i Rose&#39;a nie zmieni
Jednak zacytowany fragment to niestety wprowadzanie w błąd i to istotny. Trzeba takie rzeczy prostować w zalążku.
Trzej najważniejsi zawodnicy Bulls nie rzucają za trzy i są najefektywniejsi mając piłkę w rękach (przede wszystkim Rondo lubi ją długo przetrzymywać). Ich skuteczność z dystansu w karierze mówi wszystko: Butler 33%, Rondo 29% i Wade 28%.
Owszem początek sezonu jest bardzo obiecujący i warto obserwować jak to się będzie rozwijać ale Bulls NIE mają kim postraszyć zza łuku. Jedynie DOUG McDERMOTT to świetny shooter, Mirotic jak ma dzień też potrafi być &#39;on fire&#39; za łuku, ale to na obecne czasy będzie niestety za mało i tej drużynie brakować będzie właśnie ludzi na obwodzie.
Ja nie wróżę Chicago PO, a jeżeli im się to uda, max 1 runda (wielka zapowiedź pojedynku Wade vs LBJ) i ich żegnamy.
Chociaż jestem pozytywnie zaskoczony tymi kilkoma meczami i tym jak wysoko są jako team jezeli chodzi o ofensywę i nawet ilość trójek oraz % ich skuteczności. To jednak jest bardzo mała próba na razie i wątpię by nagle osoby trafiające w KARIERZE po ok 30% trójek robiły to o 5-10% lepiej
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Chicago Bulls - New York Knicks

New York Knicks (+8.5) @ 1.76 bet365✅

Jako fan Byków muszę przyznać że nie widzę tutaj łatwego zwycięstwa Bulls.Przed sezonem wszyscy zastanawiali się dokąd zajdą Byki,czy uda im się wejść do PO? Sezon zaczęli obiecująco,jednak za wcześnie na odpowiedzi na pytania o PO.Dzisiaj podejmują Knicks,i wszyscy typują łatwe zwycięstwo Byków,ja jakoś tego nie widzę. Goście po sprowadzeniu Rose i Noaha,którzy dołączyli do Melo i Porzingisa zaczęli być stawiani w gronie drużyn które będą walczyć o PO,i nie ma w tym nic dziwnego.Sezon zaczęli słabo,ale potrzebują czasu na to żeby się zgrywać.Byki po przebudowie również potrzebują czasu na zgranie się,tylko w ich przypadku od początku sezonu wygląda to zaskakująco dobrze.Ja to widzę w ten sposób, mecz dwóch drużyn które mają walczyć o PO,mecz w Chicago więc będzie to szczególny mecz dla Rose i Noaha z wiadomych względów,moim zdaniem będą robić wszystko żeby wygrać ten mecz i pokazać się z jak najlepszej strony i kto wie,może im się to uda? NBA lubi takie historie. Stawiam dzisiaj na Knicks z dodatnim handi,bo w moim przekonaniu powalczą dzisiaj z Bykami,które mogą być osłabione z powodu kontuzji McDermotta,i nie wiadomo czy wystąpi.

Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Washington - Atlanta wynik 95:92
Typ: Zwycięstwo: Atlanta (łącznie dogrywka) ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 2.02 ⛔
Pinnacle

Kurs na Atlanta Hawks rośnie i ja się nie boję a cieszę z tego powodu. Wszyscy myślą że dziś po bilansie 0-4 Wizards się przebudzi. Ja nie widzę tej podbudki. Grali już bodajże w tym sezonie razem i Atlanta u siebie osmieszyla Wizards. Hawks też ostatni mecz porażka i dziś grają o zwycięstwo. Tu nikt nie myśli o bilansach a gra swoje. Howard osmeszyl Gortata i dziś będzie podobnie. Nie ma czasu na rozpisywanie się. Duet Wall Beal nie pociągnie dziś tego meczu. Znowu będzie chaotycznie i gra na &quot;palę&quot; a tam planu awaryjnego nie ma. Korver z Atlanty będzie szalał dziś za trzy punkty.

Chicago Bulls - New York Knicks wynik 104:117
Typ: Zwycięstwo: New York Knicks (łącznie dogrywka) ✅ ✅ ✅
Kurs: 3.92 ✅
Pinnacle

Sam nie rozumiem swojej decyzji ;) a tak poważnie nie wolno nigdy obstawiać na zasadzie lubi - nie lubi. Po mojemu Knicks to jedna z gorszych drużyn nba z potrzebą kompletnej przebudowy aktualnej przebudowy ???? . Ich cała gra to indywidualne akcje takich &quot;herosów&quot; jak : Melo, Rose, Jennigs i Lee. Żeby to było skuteczne a tam marnie z częstym trafianiem. To jest Polska Liga ! Zawodzi mnie kompletnie Porzingis a Noah to kompromitacja ! Czemu na nich stawiam tego sam nie wiem. Indywidualności muszą działać w końcu i dobry dzień rzutowy musi być. Mimo tego że są ciency to każdy tam w nba i tak wygra około 20 meczów w sezonie minimum i dziś będą mieli blisko do tego celu. Przeciwnik ich to Chicago i to u nich miała być ceglarnia a jest inaczej. Wielkie nadzieje i zachwyt nad drużyną Bulls. Ostatni mecz jednak przegrali z przeciętnym Bostonem który wygrał zespołowa gra i dobrym dniem. Dziś licze na to w Knicks. W Bulls dziś będą decydować o wygranej czy przegranej nazwiska takie jak Rondo, Wade i Butler. Reszta to drugi plan. No i jak się dobrze mecz ułoży tu może wygrać każdy duża ilością punktów. Rondo ani nie wyłączy z gry ani nie zdominuje w ataku Rose. Butler z Melo podobnie no i gwiazdor z Knicks musi się o żywić w koncu. Wade tu meczu nie przejmie a dużo pracy w obronie przed nim w dniu dzisiejszym. Jest to mecz z pod tekstami. Rose wraca do dawnej drużyny, do dawnej hali itp. Knicks może zaskoczyć w United Center, a Bulls może dziś nie rozwinąć skrzydeł bo za dobrze to dotychczas wyglądało. Czas i pora na niemoc w ataku u miejscowych Bulls.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
D.Howard powyzej 12.5 zbiorki
@1.87⛔12:;/:

Moze nie bedzie to rzeczowa analiza, ale nie mam poprostu sily pisac po pracy. Bardzo mi zal nowego trenera Washingtonu ze wpakowal sie w takie szambo. Ta druzyna nie osiagnie kompletnie nic, a start tego sezonu jest tylko potwierdzeniem tych slow. Bardzo slaba defensywa to jeden z glownych problemow. Atlanta zmieniona, bo gre prowadzi Schroeder, a pod koszem rzadzi Howard. Ten sam Howard, kttory byl koszmarem Marcina w Orlando. Minely lata a w sumie sie nic nie zmienilo. Dalej gora jest gracz Atlanty, a po powrocie w rodzinne strony sprawia wrazenie odmlodzonego, glodnego gry i spragnionego sukcesu. Na tablicach jest niesamowity i w obecnej formie jest tylko kilku graczy ktorzy zbiora wiecej niz Howard. Nie ma w nich Marcina
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Ostatnie dwie moje propozycje.
Już wiem, że przegapiłem dwie linie na under w spotkaniach Nets i Jazz, linie poleciały i już nie są moim zdaniem do gry.
Ale ja jeszcze spróbuję dwóch innych linii, ale opis krótki bo dzisiaj nie ma zarywania nocki tylko do łóżka bo rano trzeba wstać.
Los Angeles Clippers @ Memphis Grizzlies
under 198 1,909 3/5 pinnacle ✅ 187
Obie ekipy bronić potrafią bardzo dobrze. Szczególnie Clippersi jakby mieli problemy w ofensywie. Nie wiem jak to zdefiniować bo ta ekipa ma przecież kolosalny potencjał, ale jakoś póki co nie potrafi to do końca zaskoczyć. Dość powiedzieć, że 100 pkt przekroczyli tylko z tragicznymi w defensywie Portland i Phoenix. Z OKC i Utah kolejno 83 i 88 punktów. A Memphis to dalej ekipa potrafią bronić o ile jest zdrowa. Mieli bardzo trudny kalendarz ostatnimi czasy i myślę, że ten dzień odpoczynku dobrze im zrobi. Zagrali 4 spotkania w 5 dni i to nawet na początku sezonu może wejść w nogi. To tak naprawdę jedyne czego się obawiam, by Clippersi nie zabiegali Memphis.
Z drugiej strony Miśkom też łatwo nie będzie bo Clippersi z sezonu na sezon w defensywie robią kolosalne postępy. Zlimitowali Utah na 75, OKC na 85, Phoenix na 98 i Portland na 106 away. Do tego przyjemnie się patrzy na ten zespół po stronie bronionej. Linia wydaje się troszkę za wysoka. W zeszłym sezonie na tej linii 2:1 na korzyść undera a w ostatnich 2 sezonach 5 z 6 spotkań było under the total.
Golden State Warriors @ Los Angeles Lakers
Los Angeles Lakers +11 1,884 4/5 pinnacle ✅ 97:117
Grubie zagrane bo wg. mnie GSW wciąż jest przeceniane. Ten mecz będzie trudny z kilku względów. Po pierwsze to wczorajsze zwycięstwo było bardzo pobudzające, ale też ciężko po takim spotkaniu zmobilizować się na Lakersów, których jak pisałem chyba wciąż traktuje się z przymróżeniem oka.
Po drugie jak wciąż nie kupuje gry GSW. Wczoraj zagrali 2 kwartę na niesamowitej skuteczności i poszli za ciosem. OKC nie zrobiło nic by im się przeciwstawić. Stanęli totalnie i nie mieli pomysłu jak zatrzymać Warriors. Ale ja wciąż pamiętam spotkanie chociażby z Phoenix i uważam, że dzisiaj ta linia się trzyma bo dużo ludzi przypomniało sobie GSW sprzed sezonu a po pierwsze wg. mnie to dalej nie jest taka ekipa, ma słabszą ławkę a po drugie Lakers są wg. mnie co najmniej klasę lepsi. Do tego defensywa Warriors jest obecnie dziurawa i to powinno mocno ułatwić sprawę. Dwucyfrowy hc wydaje mi się zdecydowanie za wysoki w tym spocie b2b away po tak prestiżowej wygranej z tak wieloma podtekstami. Do tego z tak młodą i głodną wygranych.
Myślę, że warto korzystać z tych linii na początku sezonu.
NBA 2016/2017 24-22-1 ⛔ 1,404j
KUPONY 2-2 ⛔ 0,174
Ogólnie i tak słaba noc. Dużo zespołów gra strasznymi falami i chyba trzeba skupić się póki co na wysokich hc bo te przy tak nierównej grze powinni póki co być pokrywane. Coś ciężko mi się wstrzelić. Mam pewne wnioski po początku sezonu, ale teraz niestety nie mam czasu się nimi dzielić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Portland Trail Blazers @ Dallas Mavericks over 205,5 @ 1,96 -&gt; 1xbet ⛔ 105 - 95


Dobra, możemy powoli ruszać w dziale i postaram się tutaj coraz więcej pisać. Początek sezonu, wolałem pooglądać niektóre drużyny i na dobre ruszyć jak każda będzie miała kilka spotkań. Wybrałem na dziś spotkanie które moim zdaniem będzie bardzo ofensywne, a linia zaoferowana przez buki jest bardzo dobra. Wydaje się wyjątkowo niska jak na takie dwie drużyny. W składzie gospodarzy nie ma tylko Devina Harrisa. Portland praktycznie całe zdrowe, jedyny kontuzjowany to środkowy Ezeli - zadaniowiec który większego wpływu na grę ofensywną nie ma, a dla Mavs to jeszcze lepsza wiadomość. Portland obecnie 5 atak ligi 105,1 PTS natomiast Dallas 17 - 101,1 PTS. W obronie wygląda to gorzej o czym wspomniał Szymon odnośnie ekipy z Moda Center. Portland straciło: 104 z Utah, 114 z Clippersami, 113 z Denver, 127 z GSW, i 118 z Phoenix. Wyniki w grze defensywnej wyglądają koszmarnie. Nie będę Wam tutaj wklejał zwykłych danych statystycznych, to możecie sprawdzić sobie na stronach, ale Portland jest jedną z najgorzej broniących na obwodzie, Dallas ma to kim wykorzystać. Ogólnie niska linia a tam jest kim strzelać, zwłaszcza, że Nowitzki wrócił to organizacja gry ofensywnej Mavs będzie wyglądać o niebo lepiej, świetnie się wprowadził do zespołu Barnes - będzie dużym wzmocnieniem po obu stronach parkietu. W Portland Lillard myśli o MVP, szanse ma ale musi od początku sezonu grać na najwyższym biegu, jest McCollum a on też potrafi seryjnie trafiać za 3. Wydaje mi się, że odpowiednia linia to byłaby taka z 211,5. Polecam i pozdrawiam. Rambo.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Również i ja po przyjrzeniu się startowej fazie rozgrywek wchodzą do gry.


Oklahoma City Thunder vs Minnesota Timberwolves
Typ: OCT ( - 3 )
Kurs: 1,57
Buk: Bet 365 ✅

Biorę Thunder na krótszej linii. Jak wiadomo, zespól w budowie ale przyznam że myślałem iż będzie to gorzej wyglądało. Wygrana z LAC musi budzić szacunek. Dziś naprzeciwko team, który miał być rewelację sezonu, a na razie wychodzi jak zawsze i o wiele bardziej podobają mi się LAL.

Wilki nie mają odpowiedzi na RW, natomiast OCT ma już niezłych stoperów dla Wigginsa i Townsa ( Robertson, Adams ). To będzie kolejny wielki mecz Russa, zakręci się koło TD a jego drużyna pokona Wilki pewnie.

Powodzenia !

PS. Z uwagi na nieobecność Janka Ściany, polecam również overy Beala oraz MG 13. Trey Burke to nie jest PG z ciśnieniem na punkty, więc punkty Janka przejmą ww.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 67

wezsiee

Użytkownik
PS. Z uwagi na nieobecność Janka Ściany, polecam również overy Beala oraz MG 13. Trey Burke to nie jest PG z ciśnieniem na punkty, więc punkty Janka przejmą ww.
what? Jak Gortat jest uzależniony od Walla. Bez Janka Gortat traci duzo punktów w ofensywie. Zawsze może zebrać i coś dobić, ale nie sciemniaj nam tu.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Minnesota Timberwolves 1 1,44 Bet365 112:92 ✅✅

Oklahoma bez Kevina Duranta zaczęła sezon lepiej niż wiekszość przypuszczała. Oficjalnie miano głównego dowodzącego ekipy przejął Russell Westbrook, przez którego przechodzi każda piłka a jego triple-double to niemal formalność. Z czterema wygranymi na koncie aktualnie są wśród sześciu najlepszych drużyn. Szczególnie zaimponowali mi ogrywając w Kalifornii ekipę La Clippers. Sota bez rewelacji, bym powiedział zdecydowanie poniżej oczekiwań, które były dość wysokie a na ten moment ich udział w playoffach wydaje się dość odległym scenariuszem. Jeszcze dużo czasu musi upłynąć zanim wszystkie mechanizmy będą tam opowiednio funkcjonować. Wygrana jedynie z drugim garniturem Memphis chluby nie przynosi.

Detroit Pistons - Denver Nuggets 1 1,54 Bet365 103-86 ✅✅

Mówiąc szczerze nie spodziewałem się że Denver zacznie tak dobrze (nie tyle o wyniki chodzi a o grę), ponieważ w mojej opinii są jedną ze słabszych drużyn, jednak jak pokazywali rok temu czy dwa pokazują i teraz ze potrafią być groźni pomimo swoich problemów. Dzisiaj jednak przyjadą do miasta, gdzie nigdy nie grało im się ani łatwo ani przyjemnie. Na ostatnie 16 spotkań w Detroit potrafili wygrać zaledwie trzykrotnie. Popularne tłoki u siebie wygrywają pewnie i nie biorą jeńców. Czysto sportowo przewaga dość wyraźna na niemal każdej pozycji na korzyść Detroit. Uważam, że jest to dobra lokata na dzisiejszą noc. Polecam.

ako. 2,22 ✅✅ $$

edit:

Totalna demolka w pomalowanym, Adams i Kanter robili co chcieli. Mam nadzieję, że niedługo tryby w Minnesocie załapią, bo na prawde jest tam duży potencjał a śledzenie rozwoju Townsa to czysta przyjemność. Pełen luz i swoboda. Center nowych czasów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kantini 545

kantini

Użytkownik
Oklahoma City Thunder -€“ Minnesota Timberwolves
TWolves +5,5 @1,9 Bet365⛔
Andrew Wiggins - punkty+zbiórki+asysty over 28,5 @1,87 Betano⛔
Karl Anthony Towns - double-double - tak @1,87 Betano⛔

Ten sezon nie miał być jeszcze tym wielkim w wykonaniu Minnesoty, ale z pewnością ich fani oraz entuzjaści talentu KATa, czy Wigginsa liczą przynajmniej na zaciętą walkę o play-offy. Z drużyny wycisnąć maksimum ma zatrudniony na stanowisko coacha Tom Thibodeau.
Pierwsze mecze pokazały już jednak, że będzie ciężko. Świetne cyferki wykręcają KAT, Wiggins, sporo od siebie dodaje LaVine, jednak całościowo to wszystko jeszcze nie wygląda tak jak powinno, reszta kolegów często nie pomaga. Wolves przez długie fragmenty meczów prezentują się dobrze, jednak w najważniejszych momentach nie są w stanie rozegrać dobrych, skutecznych akcji i przegrywają mecze niewielkimi różnicami punktowymi. Wygrali jedynie z Grizzlies, gdy ci grali bez Gasola i Conleya. Tym razem podejmą Oklahomę, o której chyba wszystko zostało powiedziane w ostatnim czasie, zwłaszcza przy okazji pojedynku z GSW. Thunder przekonywująco wygrali ponadto tylko z Lakers, reszta zwycięstw na styku, czy nawet po dogrywce + mecz z GSW, w którym było widać ogromne zaangażowanie i ambicję, choć do stanów emocjonalnych związanych z tym meczem pasuje również rozczarowanie i bezradność. Ciężko będzie od razu podnieść się z impetem. Liczę na kolejny wynik na styku po meczu walki i dobre występy indywidualne liderów TWolves.
Statystyki:
KAT - ten sezon (punkty/zbiórki/asysty):
21/4/5, 15/6/4, 11/10/4, 32/14/2
Wiggins - ten sezon (punkty/zbiórki/asysty):
25/7/0, 29/1/0, 17/3/4, 25/3/1
KAT -€“ przeciwko OKC 15/16 (punkty/zbiórki/asysty):
17/12/0, 19/13/5, 9/12/1, 14/10/1
Wiggins -€“ przeciwko OKC 15/16 (punkty/zbiórki/asysty):
20/0/4, 20/1/4, 25/3/3, 22/5/2
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom