>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik/Listopad 2016

Status
Zamknięty.
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik

Jazz @ Magic -&gt; Elfrid Payton powyżej 6.5 asyst @1.80 Betano
⛔ Przeczucie zawiodło. Chłopak bez asysty, tragedia. ⛔

Kilka minut po godzinie 1:00 w nocy w Amway Center Orlando Magic podejmą zespół Jazz z Utah. W tym meczu obrałem sobie za cel asysty Elfrida Paytona. 22-letni zawodnik Magic na co dzień występuje na pozycji rozgrywającego. Gracz występujący z nr &quot;4&quot; na plecach w obecnym sezonie notuje średnio 11.6 PPG oraz 6.6 asysty/mecz. Wybrałem over asyst tego zawodnika, bo wierzę, że tacy zawodnicy jak Vucević, Ibaka czy Fournier będą zamieniać jego podania na punkty. Payton pokrywał tę linię trzy razy na osiem rozegranych spotkań. W ostatnim meczu, przegranym z Timberwolves zanotował 7 asyst. Podchodzę optymistycznie do tego typu, ponieważ wierzę w zawodników, z którymi Elfrid wybiegnie na parkiet, a raczej liczę na ich skuteczność. Payton ma dobry przegląd parkietu i potrafi posłać dobrą piłkę do kolegi z drużyny. Sęk w tym, by dany zawodnik potrafił to wykorzystać. Siła podkoszowa zespołu Magic jest duża, ale Jazz na tych pozycjach mają Favorsa i Goberta, więc też nie będzie im łatwo. Dlatego też tacy zawodnicy jak Fournier, Hezonja, Gordon czy Jeff Green mogą być bronią na mecz z Jazzmanami, co mam nadzieję wykorzysta Payton i jego koledzy z zespołu.

Knicks @ Celtics -&gt; Kristaps Porzingis powyżej 19.5 pkt @1.87 Betano
⛔ 14 pkt - głównie przez faule ⛔

Ktoś zobaczy mój post i pomyśli - &quot;znowu on&quot;. Tak jest, ufam &quot;Porzilli&quot; po raz kolejny. Linia zawieszona podobnie, jak przed poprzednim meczem, ale tym razem w przypadku uzyskania przez &quot;Porzingoda&quot; 19 pkt nie uzyskamy zwrotu, a przegramy zakład. Taka sytuacja jednak nie będzie miała miejsca. Już wyjaśniam dlaczego. Knicks zagrają w TD Garden z Celtics. Te mecze zawsze są emocjonujące, niezależnie od tego jak spisują się obydwie drużyny. W poprzednim spotkaniu Knicks m.in. dzięki dobrej dyspozycji Łotysza odwrócili losy spotkania z Nets i wygrali mecz dosyć pewnie. Teraz będzie trudniej, bo rywal jest zdecydowanie bardziej wymagający, ale nie zmienia to mojej opinii o zakładzie na over Kristapsa. Potrafi rzucać zza łuku, dobrze wykonuje rzuty osobiste, dysponuje też bardzo dobrym post-up&#39;em i rzutem z półdystansu, a linia wciąż jest grywalna. Średnio potrzeba 5 punktów na kwartę, ale utalentowany Łotysz lubi ostatnio zdobywać punkty w pierwszej odsłonie meczu, by potem trzymać mnie w niepewności. Faworytem meczu są gospodarze, co wg mnie spowoduje, że przy nieznacznym (uważam, że tak prawdopodobnie będzie) prowadzeniu Celtics Porzingis spędzi na parkiecie odpowiednią liczbę minut. W spotkaniu z Nets, które było już praktycznie rozstrzygnięte Jeff Hornacek wpuścił Kristapsa na parkiet z powrotem na ok. 3 minuty przed ostatnią syreną, co mnie zdziwiło, gdyż byłem już pogodzony ze zwrotem kuponu. Porzingis miło mnie zaskoczył i myślę, że w nocy sprawi, że nie będzie takiej nerwówki o jego kupon i zrobi 20 punktów przy dobrej skuteczności trochę szybciej.
Bez analizy | Betano
DeMar DeRozan powyżej 30.5 pkt @1.87 ✅ 34 pkt ✅
Damian Lillard powyżej 30 pkt @1.87 ✅ 36 pkt ✅

 
forza_inter 83

forza_inter

Użytkownik
Orlando Magic - Utah Jazz
G . Hayward over 23
@ 1,87
⛔

------------------------------------------------------------------------
Pewnym faworytem tego spotkania wydaję się ekipa Jazz kurs wygląda obiecująco ja jednak pogram tutaj over Haywarda. Jeżeli napisze, że obrana Utah należy do najlepszych w lidze nie powinno nikogo dziwić. Z początku ekipa Jazz wyglądała przeciętnie mimo że dobrze bronili czegoś brakowało. Po powrocie Haywarda jak na razie wydaję się że wszytko wraca na właściwe tory. W 3 jak dotąd rozegranych spotkaniach rzucał odpowiednio 28 ,20 i 29 punktów. Widać że dobrze wszedł w sezon. Dzisiaj powinien podtrzymać swoją strzelecką formę. Przeciwnik niezbyt wymagający, Orlando w tym sezonie wygląda marnie nie idzie im najlepiej w obronie po stronie atakującej też mizernie. Spodziewam się tu bardzo pewnej wygranej Jazz to też Hayward powinien spokojnie pokryć tą linie.
------------------------------------------------------------------------
Orlando Magic - Utah Jazz
Utah - 5,5
@2,12
✅
 
helldorado 49

helldorado

Użytkownik
PHI 76ers - Ind Pacers Handicap +5.5 PHI 1.80 Bet365
✅✅✅
Na dzisiejszą noc z NBA wybrałem dodatni handicap w stronę 76. Zastanawiałem się, i chyba nadal to rozważam, aby nie pójść krok dalej, i nie obstawić tutaj czystego zwycięstwa Philly. To raczej przy okazji samego meczu, live. Kiedyś w końcu muszą wygrać, jak choćby wczorajszej nocy Pels.
W środową noc było naprawdę blisko pokonania Indy, Indy które gra dużo poniżej oczekiwań jak na razie.
Pozostaje na +5.5 przed meczem, które wydaje się być oczywiście bezpieczniejszą opcją. W poprzednim meczu nie zagrał Embiid, dzisiaj natomiast ma zagrać.

http://www.rotoworld.com/player/nba/2288/joel-embiid

Nie zagra oczywiście 30-40 minut, zrobi swoje w mniej więcej 20 i to może da właśnie dzisiaj tą różnicę. Reszta kolegów jak zagra podobnie z większą konsekwencją jak to miało miejsce w środę, to może zobaczymy ich pierwszy win w sezonie, a na pewno powalczą o to i znowu będziemy mieli close game.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Indiana Pacers 2 1,50 Bet365 109-105 ⛔⛔

76ers byli najsłabszą drużyną ubiegłego sezonu, kiedy to wygrali zaledwie 10 spotkań w sezonie zasadniczym i nic nie wskazuje na to żebyśmy w tej kampanii widzieli inny scenariusz ( 0-7 jak na razie). Niby coś tam walczą, ale w decydujących momentach czegoś brakuje, nie wiem czy oni specjalnie przegrywają te mecze czy nie ale widać, że do wygranych im się specjalnie nie pali. Nazwiska jako takie tam są jednak brakuje ducha drużyny. Zmienić ten trend miał określany mianem nowego LeBrona Jamesa - Ben Simmons, który jednak ze względu na kontuzję nie powąchał jeszcze parkietu czy były gwiazdor Realu Madryt - Sergio Chacho Rodriguez, jednak jak na razie widać wyraźnie że rozgrywki europejskie a nba to zupełnie inna para kaloszy. Indiana wyraźnie pokpiła ten mecz sprzed paru dni, gdy wygrali zaledwie po dogrywce, myślę że wyciągnęli odpowiednie wnioski i na dzisiejsze spotkanie wyjdą z zupełnie innym nastawieniem. Pacersi mają zdecydowanie więcej jakości od ich dzisiejszych rywali, większe aspiracje i dysponują zawodnikami pokroju All-Star.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Washington - Cleveland
typ: H1 ( +10,5 )
Kurs: 1,54
Buk : Bet 365


Szukałem fajnego kursu w okolicy 1,50 i wejdę w ten. Dziesięć punktów i pół H dla Czarodziei to sporo. W tym sezonie jeszcze ich nikt nie powiózł tak wysoko. Wiadomo z kim grają, ale Cavs też jeszcze nie są w najmocniejszej formie patrząc na ich ostatnie wyczyny z 76 czy Hawks. W zeszłym sezonie Czarodzieje nawet raz wygrali u siebie a w drugim spotkaniu dostali - 6.
Nie zagra Bradley Beal i to zapewne jest problem. W Cavs wszyscy zdrowi i gotowi.

Odrębny temat to matchup Wall&#39;a i Irving&#39;a. Uwielbiam te pojedynki - Panowie spinają się na siebie niesamowicie i liczę, że to będzie płaszczyzna do close game gdyż Janek jest w niezłej formie - widziałem że z Bostonem robił co chciał. Jak Otto i MG13 dotrzymają kroku to jestem spokojny o ten typ.

Powodzenia !
==========
1-0-0
 
shaquneal 150

shaquneal

Użytkownik
-​

Los Angeles Clippers @ 1.50
Wynik: 110:108
✅ ✅

Dawno mnie tu nie było ????
Na pierwszy strzał wybrałem mecz pomiędzy Oklahoma City Thunder a Los Angeles Clippers. Drużyna z Oklahomy przegrała pierwsze spotkanie u siebie od początku sezonu z drużyną Toronto Raptors.
Westbrook dobrze ciągnie tę drużynę do przodu, do tego Adams i Oladipo świetnie mu pomagają. Ja jednak idę w stronę drużyny gości. Los Angeles Clippers to obecnie jedna z najlepszych (jak i nie najlepsza...) drużyna na zachodzie. Widać, że wzięli sobie do serca to, iż to może być ich ostatni sezon na wygranie mistrzostwa. Griffin i Paul grają wyśmienicie, DeAndre Jordan czasem ma potknięcia w meczach, ale to nadal klasowy zawodnik. LA Clippers w ostatnim wyjeździe pokonało drużynę z San Antonio nie dając za dużych szans drużynie Leonarda. Do tego dochodzi motywacja po ostatnim przegranym meczu u siebie właśnie z Oklahomą i już widać, że to będzie mecz walki w końcu Oklahoma to jeden z rywali LA do PlayOff...
-​

Utah Jazz @ 1.54
Wynik: 87:74
✅ ✅

Drugi ciekawy mecz na jutrzejszą noc. Drużyna z Orlando będzie podejmować u siebie drużynę z St. Lake City.
Zacznijmy od gospodarzy.
Garść statystyk: Po 8 meczach tego sezonu, Orlando plasuje się na 11 pozycji Konferencji Wschodniej z dorobkiem 3 zwycięstw i 5 porażek oraz grając u siebie z 2 zwycięstwami i 2 porażkami plasując się na 13 pozycji.
Ostatnio właśnie srogo przegrali u siebie ze zmiennie radzącą sobie Minnesotą. W Orlando jest kilku grajków co potrafią odpalić: Vucevic, Ibaka... na razie jednak niezbyt nim to wychodzi. Po drugiej stronie barykady mamy drużynę w której pokładałem nadzieję w tym sezonie i jak do tej pory się nie zawiodłem.
Statystyki Utah: Na 9 rozegranych meczy 5 zakończyło się zwycięstwem 4 porażkami co daję im 8 pozycję na zachodzie. Na wyjeździe na 6 meczy 3 to zwycięstwa, a trzy to porażki co daję 7 pozycję. Podoba mi się tam gra Haywarda i Hood&#39;a. Szczególnie ten pierwszy potrafi rozgryźć przeciwnika.
Według mnie tym razem też tak będzie. Orlando to nie trudny przeciwnik i widzę tu fajny mecz + wygraną Utah Jazz.​

Powodzenia :spokodfhgfh:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Toronto Raptors win @ 2.17✅✅✅
Betano

Po odejsciu Lina i Jeffersona wydawalo sie ze Charlotte bardzo straci na jakosci. Poki co tego nie widac i za to nalezy sie szacunek Cliffordowi. Coach swietnie ulozyl taktycznie zespol ktory bazuje na swietnej defensywie, jest grozny na obwodzie i posiada genialnego Kembe Walkera. Trzeba tez przyznac ze Hornets wykorzystali na maxa terminarz. Niezbyt trudny terminarz. Teraz ciagna serie 4W po wygranych z 76ers, Nets, Pacers i Jazz. Pierwsze trzy zespoly fatalnue bronia. Jazzmani sie postawili i byl close game. Wczesniej porazka z Celtics czyli z druzyna ktora byla najlepsza z poczatku terminarza. Dzis podejma Raptors, a Ci graja bardzo fajnie. Niesamowity jest DeRozan. Lowry jakby nieco przyczajony, ale i tak robi swoje. Toronto dostali prawdziwego dzwona od Kings i prosze w nasteonym meczu pokonuja izi Oklahome na ich terenie.
Ze skladu Hornets wypada Kidd-Gilchrist czyli najlepszy defensor w szeregach druzyny. Zastapi do Bellinelli, ale to nie ta polka. Nie ma obroncy na DeRozana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
NBA 2016/2017 34-33-2 ⛔ 1,783j
KUPONY 2-3 ⛔ 3,174
Popieram kolegę na górze. Generalnie mam na dzisiaj kilka propozycji, ale że jako ostatnio głównie mi undery wychodzą i totalnie w nich missuje to postoję z boku.
Generalnie widzi mi się under w Charlotte, chociaż brak Kidd&#39;a trochę to komplikuje. OKC z LAC też wysoka linia chociaż LAC ostatnio w ofensywie funkcjonuje coraz lepiej, więcej minut gra Blake. Pierwszy mecz całkiem sporo rzutów ale skuteczność koszmarna. Solidne defensywy, aczkolwiek linia z pierwszego meczu obniżona o 4 punkty więc postoje z boku. Dodatkowo widzi mi się over w meczu 76ers z Indianą.
Aczkolwiek to wszystko na kartce a główny i jedyny typ to:
Toronto Raptors @ Charlotte Hornets
Toronto Raptors +2 1,934 3/5 pinnacle ✅ 113:111
Troszkę lżej, głównie ze względu na GTD w sprawie JV. Chociaż raczej nie wygląda to za różowo. Ale tak jak wspomniał Monta wyżej nie ma Kidd&#39;a i tak naprawdę ciężko o kogoś, kto mógłby dać jakość w defensywie przeciwko DeRozanowi. Fakt, że nie gra na niesamowitej skuteczności, ale też trzeba mu oddać, że potrafi wchodzić na linię bardzo dużo razy a to często w takich close meczach jest decydujące.
Dodatkowo pewien trend. Toronto było +2,5 u siebie z Cleveland i skończyli przegrywając 3 punktami. Z OKC byli +3,5 i wygrali gładko. Nie wiem czemu Charlotte jest tak wysoko wyceniane. Tym bardziej, że z Celtics, których uważam za gorszą ekipę byli -3 w tym spocie a przecież Charlotte przegrało u siebie w tym spotkaniu. Poza tym Celtics póki co zupełnie do mnie nie przemawiają. Dodatkowo pokonali 76ers gdzie po pierwszej połowie dostawali oklep i std 76ers zagrali tragiczną 2 połowę, Indiana o której nawet mi się nie chce mówić oraz Utah, z którymi mecz był na styku i odjechali dopiero w końcówce a byli -3. Wg. mnie Toronto to lepszy zespół i kursy powinny być wyrównane a Charlotte tak naprawdę nie miało z kim się sprawdzić w tym sezonie bo Bucks, Heat czy Nets away to też słabizna.
Ross raczej powinien zagrać a to ważne wzmocnienie ławki, które jest tutaj potrzebne.

NBA 2016/2017 35-33-2 ✅ 1,019j
KUPONY 2-3 ⛔ 3,174
 
kantini 545

kantini

Użytkownik
Philadelphia 76ers : Indiana Pacers 1 @2,7✅ Bet365
Joel Embiid over 18pkt @1,87✅ Betano

Swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie odnieśli minionej nocy Pelicans, myślę, że najwyższy czas i na Philadelphię, która wcale nie prezentuje się źle i jak choćby właśnie w ostatnim spotkaniu z Indianą ociera się o pierwszy win. W ostatnim meczu z Pacers, jako goście prowadzili oni fragmentami meczu, chociażby 106:105 na 34s przed końcową syreną spotkania. Następnie stracili prowadzenie po indywidualnej akcji Teague&#39;a i wrócili, tym razem na dwupunktowe, po celnej trójce Hendersona na 6s przed końcem. Za sprawą Paula George&#39;a Indiana zdążyła jeszcze wyrównać, zwycięską piłkę w drodze do kosza 76ers mieli jeszcze po rzucie Okafora w ostatniej sekundzie, ale rzut nie okazał się celny i Pacers doprowadzili do dogrywki, którą wygrali.
Warto też nadmienić, że w meczu tym nie zagrał Embiid. Tymczasem ten gracz, po stracie Simmonsa, w meczach, których grał jest najjaśniejszą postacią drużyny w tym sezonie, wykręcając świetne statystyki, trafiając swoimi efektownymi blokami czy wsadami do topki zagrań danej nocy i non stop pozytywnie zaskakując np. 4/4 celnymi trójkami w meczu, w tym w kluczowych momentach. To niewątpliwie jeden z najbardziej utalentowanych centrów w NBA i aż chce się go oglądać. Widać jednak, że konieczne jest w jego przypadku odpoczywanie w grach back2back, czy co kilka spotkań. Tym razem zapowiedziany jest jednak występ Embiida co będzie niewątpliwie wielkim wzmocnieniem dla drużyny, która już ostatnio bez niego była bliska sukcesu. Na początku 76ers bez Simmonsa, Noela i Embiida wyglądali po prostu źle jak w spotkaniu z Hornets, ale do dobrej formy z ubiegłego sezonu wraca Okafor i na dziś, jak już wspomniałem, wraca wypoczęty Embiid. 76ers grywają dobre mecze jak np. przegrany 101:102 z Cavs i muszą w końcu dopiąć swego. TRUST THE PROCESS! ????
Indiana na razie gra w kratkę i ma po 4 zwycięstwa i porażki. Do drużyny nieźle wprowadził się Teague, choć zamiana za Hilla może nie okazać się na dłuższą metę wzmocnieniem. Stabilnie formę trzyma Paul George, plusuje również drugoroczniak Turner. Momentami Indiana gra dobry, drużynowy basket, jednak zawodzi gra obronna i niektórzy zawodnicy indywidualnie jak Jefferson, Ellis, czy poniekąd Brooks. Ponadto Pacers sprawiają wrażenie przytłoczonych, brakuje chemii, polotu, a czasem wręcz poprawnej komunikacji.

Oklahoma City Thunder - Los Angeles Clippers 1 @2,7⛔
Westbrook powyżej 31,5 pkt @1,9⛔
Clippers w tym sezonie jak walec rozjeżdżają kolejnych przeciwników, ostatnie mecze to blowout&#39;y na Blazers, Pistons, a nawet Spurs. Na 8 rozgrywanych meczów przegrali raptem 1 i to u siebie, właśnie z Oklahomą i genialnym Westbrookiem, wówczas kurs na zwycięstwo Thunder wynosił ok. 3,65. Jeśli Russel ponownie nie będzie uganiał się za triple-double na siłę, lecz weźmie porządnie sprawy w swoje ręce to może możemy liczyć na powtórkę z rozrywki.

Bez analizy:
Hornets - Raptors 2 @2,3✅
Magic - Jazz 2 @1,57✅
Wizards - Cavaliers 2 @1,32✅
Celtics - Knicks, Knicks +6 @1,9⛔
Spurs - Pistons 1 @1,25✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
@Kantini typu nie neguje, jednak po badaniach medycznych sztabu 76ers wyszło ,że Embid powinien odpocząć , dzisiaj zagra ale wcale nie wiadomo w jakim wymiarze czasowym a naprzykład jutro wcale nie będzie grał.
76ers dopóki Simmons nie przyjdzie to będą tankować widać to ewidentnie. Złąpią jeszcze jednego prospecta zrobią 3-4 transfery i w przyszłym roku będa sie chcieli wygrzebać wtedy. Na to mi to wygląda
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
@Kantini typu nie neguje, jednak po badaniach medycznych sztabu 76ers wyszło ,że Embid powinien odpocząć , dzisiaj zagra ale wcale nie wiadomo w jakim wymiarze czasowym a naprzykład jutro wcale nie będzie grał.

76ers dopóki Simmons nie przyjdzie to będą tankować widać to ewidentnie. Złąpią jeszcze jednego prospecta zrobią 3-4 transfery i w przyszłym roku będa sie chcieli wygrzebać wtedy. Na to mi to wygląda
 
kantini 545

kantini

Użytkownik
Tzn. ja wiem, pewnie dostanie z 20 minut, ale do tej pory w meczach, w których grał to jedynie 2 razy nie rzucił 18stu pkt i były to 2 mecze, w których akurat Phila przegrywała wysoko, czego dziś nie zakładam, stąd taki typ. Co do samej Phili to również zgoda, ale jednak kiedyś wygrać trzeba, kogokolwiek w tabeli przeskoczyć i tak będzie ciężko, a po kilku takich stykowych meczach to liczę jednak na chęć osiągnięcia w końcu sukcesu. Zobaczymy ;)
 
W 67

wezsiee

Użytkownik
Większość osób w dziale nie rozumie zakładów na graczy. Jeśli wszyscy w drużynie są zdrowi to jaki sens jest się pchać w jakiś over danego gracza? Buki i tak wystawiaja linie na podstawie średnich i żadnego value w graniu tego typu zakładów NIE MA. Rzuci albo nie rzuci - LOTTO. Rozumiem, że jak np Beal nie gra to wtedy warto np. over Walla bo ktoś jego punktu musi przejąć, tylko w takich przypadkach warto grać na graczy.
Wybrałem over asyst tego zawodnika, bo wierzę, że tacy zawodnicy jak Vucević, Ibaka czy Fournier będą zamieniać jego podania na punkty. Payton pokrywał tę linię trzy razy na osiem rozegranych spotkań. W ostatnim meczu, przegranym z Timberwolves zanotował 7 asyst. Podchodzę optymistycznie do tego typu, ponieważ wierzę w zawodników, z którymi Elfrid wybiegnie na parkiet, a raczej liczę na ich skuteczność.
a takie coś to powinno być kasowane z autmatu. Nie wiem gdzie sa moderatorzy.
 
M 0

mambru

Użytkownik
Witam , nie będę ukrywał,że nie znam się zbytnio na koszu . Potrzebuję czegoś łącznie o kursie minimum 1.7 . Po przeczytaniu waszych wpisów zdecydowałem się pograć Utah i rozmyślam nad Spurs .Macie może jeszcze jakieś uwagi dotyczące spotkań tych drużyn ?
 
W 67

wezsiee

Użytkownik
Witam , nie będę ukrywał,że nie znam się zbytnio na koszu . Potrzebuję czegoś łącznie o kursie minimum 1.7 . Po przeczytaniu waszych wpisów zdecydowałem się pograć Utah i rozmyślam nad Spurs .Macie może jeszcze jakieś uwagi dotyczące spotkań tych drużyn ?
Utah to chimeryczna drużyna, podobnie Orlando, którzy mogą pokonać najlepszych jak i dostać bencki od 76ers. Nie grałbym tutaj @1.40 na wyjezdzie na Utah. Dużo lepszym typem wydaje się Spurs. Są bez formy, gra im się nie klei, ale dzisiaj idealny rywal aby odbić się od dna. Potencjału drużyn nie ma co porównywać, bo wszyscy wiemy gdzie jest Spurs, a gdzie Detroit (bez Jacksona). Dodatkowo Parker wraca do rotacji. Jakbym miał wybierać wybrałbym Spurs z hc -7.5 @1.71
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Spotkanie: Oklahoma City Thuder vs Los Angeles Clippers
Typ: Los Angeles Clippers -9.5 2.62 bet365
Analiza: Clippers dosyć niespodziewanie przegrali pierwszą potyczkęz OKC. Mieli przewagę własnego parkietu, lepszy skład i wszystkie argumenty w ręku aby wygrać to spotkanie. Uwaga ! Clippers to najlepsza defensywa tego sezonu myślę ,że jest to lekki szok ponieważ zawsze mieli z nią kłopoty i Clipps kojarzyli się z drużyną typu Run&amp;Gun. Oklahoma to przede wszystki Westbrook. Russell&#39;a się nie da zatrzymać on swoje zawsze rzuci, można natomiast powstrzymywać innych graczy. Sam Westbrook musiałby rzucać z 60-70pkt na mecz żeby wygrywać mecze. Doc Rivers to bardzo doświadczony coach i doskonale o tym wie. Na korzyść Clipps przemawia też ławka rezerwowych średnie to 41pkt :32 pkt na korzyść ekipy z LA. W zespołach nie ma żadnych nowych kontuzji. Brak Camerona Payne&#39;a to nie wątpliwie osłabienie ekipy OKC jednak nie ma go od początku sezonu, a wynik 6-2 wskazuje na to że sobie radzą. Jednak to nie jest ten dzień. Za Clippers przemawia również to , że Thunders sądla nich niewygodnym rywalem ostatnio często przegrywali również w Play-Offach. Ostatnie Double Digits(wygrana dwucyfrową ilością punktów) miało miejsce w marcu 2015 roku, od tego czasu było jakiś 6-7 spotkań. Jest to argument pozornie przeciwko graniu takiego typu gdyby nie fakt, że LAC jest w świetnej formie od przegranej z Thunder notują rewelacyjne wyniki:
+31 z Portland
+32 z Detroit
+24 z San Antonio
+11 z Memphis
Jak widzicie nie grali z ogórkami a siali postrach. Nie ma sensu pisać więcej, uważam ,żę Clipps podejdą bardzo poważnie do tego spotkania a blowout i rewanż za porażkę sprzed dwóch tygodni na własnym parkiecie będą chcieli powetować sobie z nawiązką bo nic tak dobrze nie smakuje jak cisza w hali gospodarzy z powodu łomotu, który otrzymuję ich ukochana drużyna :cool::]
Zakład Ako Indiana Pacers -5 @1.9 bet365 + Clevland Cavaliers [email protected] bet365=2.44
 
bombelito 69

bombelito

Użytkownik
Polecam granie na Toronto, tak jak wspomniano, Charlotte mają niezłą serię ale teoretycznie w ostatnich 4 meczach byli faworytami i zrobili to co mieli zrobić zgodnie z oczekiwaniami. Jednak dzisiaj grają z zupełnie innym kalibrem drużyny już mocno zgranej ze sobą. Oprócz wpadki w Sacramento, Raptors spisują się znakomicie. Wg. mnie na dany moment są drużyną bardziej rozwinięt i doświadczoną od Hornets, których swoją drogą bardzo cenię i lubię. W historii zwykle lepsi byli zawodnicy Raptors, lecz to ma akurat najmniejsze znaczenie biorąc pod uwagę roszady w składzie Charlotte.

Toronto Raptors 1.934 Pinnacle ✅
Over 203,5 1.884 ✅

Toronto Raptors win @ 2.17
Betano
Po odejsciu Lina i Jeffersona wydawalo sie ze Charlotte bardzo straci na jakosci. Poki co tego nie widac i za to nalezy sie szacunek Cliffordowi. Coach swietnie ulozyl taktycznie zespol ktory bazuje na swietnej defensywie, jest grozny na obwodzie i posiada genialnego Kembe Walkera. Trzeba tez przyznac ze Hornets wykorzystali na maxa terminarz. Niezbyt trudny terminarz. Teraz ciagna serie 4W po wygranych z 76ers, Nets, Pacers i Jazz. Pierwsze trzy zespoly fatalnue bronia. Jazzmani sie postawili i byl close game. Wczesniej porazka z Celtics czyli z druzyna ktora byla najlepsza z poczatku terminarza. Dzis podejma Raptors, a Ci graja bardzo fajnie. Niesamowity jest DeRozan. Lowry jakby nieco przyczajony, ale i tak robi swoje. Toronto dostali prawdziwego dzwona od Kings i prosze w nasteonym meczu pokonuja izi Oklahome na ich terenie.
Ze skladu Hornets wypada Kidd-Gilchrist czyli najlepszy defensor w szeregach druzyny. Zastapi do Bellinelli, ale to nie ta polka. Nie ma obroncy na DeRozana.
 
nienagladnaja 50

nienagladnaja

Użytkownik
Boston Celtics -5.5 ✅

TD Garden, Boston, Massachusetts

Czas na Celtics by skopać komuś tyłek. System DSbS(Defense Sorted By Scoring, Defense Sorted By Scoring +/-1, last10 i mecze w Bostonie(last5) pokazuje wyniki w granicach 114:100 po stronie gospodarzy, przy drugiej kombinacji 109:100. Tak czy inaczej under i linia hcp powinna &quot;wejść jak w masło&quot;. Przeczucie po ostatnich dwóch wysokich porażkach podpowiada, że Celtics pokulają NYK. Handicap przy 4.5 i średniej +10 pts daję nam wygraną.

Keep the ball rollin&#39;! Start o 1:30!
 
forza_inter 83

forza_inter

Użytkownik
Timberwolves - Clippers
Clippers -10,5
@3,55
✅
---------------------------------------------------------------------------
Chyba najpewniejsze spotkanie do grania dzisiaj na czysty win. Idę tutaj w bardzo wysoki hc nie ukrywam że spodziewam się tutaj blowout&#39;u. Clippers rozpoczęli sezon fenomenalnie bilans 8-1. Póki co nikt nie potrafi ich zatrzymać, sposób chyba znalazła drużyna Thunder ponieważ tylko oni dotychczas ograli Clippers a we wczorajszym spotkaniu mecz na styk i wygrana LAC tylko 2 punktami. Ekipa LAC wygląda świetnie w defensywie w ofensywie również wygląda to dobrze. Griffin i Paul w świetnej formie również Jordan nie zawodzi. LAC póki co jedna z najlepszych drużyn na zachodzie dominuje drużyny, które są pewnie widziane w PO warto tutaj wspomnieć o wygranej z SAS różnicą 24 punktów, z PTB różnicą 31 punktów gdzie liderzy PTB Lillard i McCollum zostali całkowicie wyłączeni z gry rzucili łącznie tylko 16 punktów. Po drugiej stronie mamy dzisiaj naszpikowaną młodymi talentami ekipę Timberwolves, która póki co zawodzi na całej linii w tym sezonie grają mocno w kratkę potrafią ograć ekipę Grizzllies a później przegrać z bardzo słabą ekipą Nets. Towns Wiggins i LaVine mogą w przyszłości tworzyć zabójcze trio czego osobiście im życzę ale póki co nie widzę dzisiaj możliwości aby zdołali przeciwstawić się tak znakomicie dysponowanej ekipie LAC. Clippers przeważa tutaj doświadczeniem ławka powinna tutaj również zrobić sporą róznicę. Tak jak pisałem wyżej spodziewam się tu wyraźnej wygranej ekipy LAC dlatego proponuję tutaj tak wysoką linię kurs wyśmienity i wart ryzyka.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Chicago - Washington
Typ: Chicago HT/FT
Kurs: 1,5
Buk: Bet.365
⛔

Kluczowa informacja - brak Janka Wall&#39;a i na 90 % Bradleya Beala. Na obwodzie pozostaje więc Satoranski z Thortonem a na ławce szrot taki, że szkoda gadać. Nie ma opcji, żeby się tu dziś postawili.

Dla odważniejszych proponuję undery WW oraz Handi na poziomie 8-10 oczek po kursach nawet w okolicy 2.0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom