>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Playoffs 2010

Status
Zamknięty.
galaxy 0

galaxy

Użytkownik
w następnym meczu już takiej miazgi ie powinno być. Orlando potrafią się spiąc na ważne mecze a ten następny może być kluczowy. Pewnie do finału już nie zdołają awansować ale jeszcze na 2 wygrane mecze ich stać. Kolejne spotkanie typ: Orlando +5,5 powinien spokojnie wejść
 
feever 5

feever

Użytkownik
w następnym meczu już takiej miazgi ie powinno być. Orlando potrafią się spiąc na ważne mecze a ten następny może być kluczowy. Pewnie do finału już nie zdołają awansować ale jeszcze na 2 wygrane mecze ich stać. Kolejne spotkanie typ: Orlando +5,5 powinien spokojnie wejść
Bzdura, oglądałeś dzisiejszy mecz? Domyślam się, że nie bo jakbyś oglądał to byś nie pisał takich rzeczy.. To co wyprawiali koszykarze Bostonu wyprawiali, pokazuje jaka w nich drzemie moc, ponadto Orlando to jest taka drużyna pełna indywidualistów, wystarczy spojrzeć jak Boston grał zespołowo (Allen, Davis, Garnett, Rondo itd). Następną sprawą jest to, że Orlando pokpiło sprawę dzisiejszego meczu, wyszli na parkiet i grali jak jacyś amatorzy, gubili piłki, starali się nadrabiać punkty rzucając na siłę za 3 i co? Dostali baty:] Ja myślę, że w 4 (ostatnim wg mnie) pojedynku między tymi drużynami Boston wygra minimum 10 punktami :]
 
L 0

lolobibok

Użytkownik
nowy na forum jestem ale NBA widze od sezonow kilku i wedlug mnie Orlando grajac tak jak gra, nie ma czego szukac w PO. Panowie fachowcy pewnie mnie popra, to co zespol gra w RS nijak ma sie do gry w PO (wide Celtics). tak sobie mysle ze Orlando do zera z Bostonem.
 
A 0

antoniotcz

Użytkownik
Może ORL jeden mecz urwą;) ale wątpie z 0-3 jeszcze nikt w historii nie wyszedł więc jak dziś powiedział komentator w CNN &quot;C&#39;s sprawili że Magicy znikneli&quot;. Co do historii to nie wiem czy wiecie ale GM Lakersów P.Jackson gdy ze swoją drużyną wygrywał pierwszy mecz serii zawsze kończyło się 4-0 i tak od 60 meczy chyba. Warto stawiać dziś LAL bo kurs ponad 2. Pozdrawiam
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Ja na dzis wybralem under 222 w meczu Lakersow - wnioskujac z wypowiedzi trenera Sunsow beda chcieli sprobowac zagrac bardziej defensywnie, Lakersi na fali rzucaja tony punktow, stad tez wysoka linia - jak sie skonczy - zobaczymy
Tu jest wypowiedz trenera /frag./
Phoenix has taken a few leaps backward after establishing it really can play defense.
&quot;What we threw at them didn&#39;t work, so we&#39;re going to try to do it better and change it up and see what we can do, see how good we can be defensively,&quot; Nash said. &quot;A lot of it comes down to desire.&quot;
Now that everyone is talking about the Lakers&#39; offense, coach Phil Jackson wants some attention at the other end.
&quot;Hopefully we&#39;ll be a better defensive team,&quot; he said.
 
ninjor 0

ninjor

Użytkownik
Na dzisiaj proponuję :
Boston Celtics - Orlando Magic Under 187,5 @ 1,91
Myślę, że dzisiejszej nocy kluczem do zwycięstwa będzie bardzo dobra obrona bostonu, mam nadzieję, iż mecz będzie wyrównany i przyniesie nam sporo emocji.
 
carpini 0

carpini

Użytkownik
Dziś kolejne starcie finału konferencji zachodniej Lakers - Phoenix i dziś uważam rozsądnie będzie zagrac:
Ile asyst zdobędzie ten zawodnik? ⛔ (wynik 8 )
Typ: Steve Nash over 11,5
Kurs: 1.75
Buk: Bah
Nash w ostatnich trzech spotkaniach przeciwko Lakers notuje średnio 14.3 asysty na mecz. Zdecydowanie zamiast samemu zdobywając punkty kanadyjski rozgrywający dogrywa do kolegów. W dobrej formie jest obecnie Amare Stoudemire oraz Robin Lopez więc wiele z tych podań zamienią oni na punkty. Myślę, że w tym meczu Nash dalej będzie robił swoje i nawet jeśli piłka po rzutach Amare(59% za 2) i Robina(76% za 2) nie będzie często znajdywac drogi do kosza, to zawsze gdzieś w rogu boiska znajdzie się Jason Richardson, a już na pewno powinien odblokowac się Channing Frye. Piłka przez większy czas gry ofensywnej PHX jest w rękach Nasha więc właśnie po jego podaniach będą zdobywane punkty.
Inny ciekawy typ
Ile asyst zdobędzie ten zawodnik? ✅ (wynik 10)
Typ: Kobe Bryant over 6.5
Kurs:1.8
Buk:Bah
Kobe natomiast w serii z PHX notuje aż 9.7(!) asysty w meczu. Świetnie potrafi wykorzystywac sytuację gdy jest podwajany i albo dogrywa piłkę to Pau Gasola, który gra w tej serii na znakomitej skuteczności(70%) , albo znajduje wolnych partnerów na dystansie. Ofensywa Lakersów opiera się głównie na Bryancie i to on ma częściej piłkę niż rozgrywający LAL Derek Fisher. W systemie gry Phila Jacksona rozgrywający nigdy nie grał pierwszych skrzypiec. Także po stronie LAL jestem przekonany rządził i dzielił będzie Kobe.

Wynik na pewno będzie wysoki tym większa więc szansa na dużą liczbę asyst.
Pozdrawiam
 
carpini 0

carpini

Użytkownik
Dziś w nocy liczbą asyst Nash podzielił się z Goranem Dragiciem, który zaliczył kolejne świetne spotkanie w tych playoffach. Kobe nastomiast wspaniały występ, otarł się o triple-double notując 38 pkt, 7 zbiórek i 10 asyst. Można się po nim spodziewac tego samego w Game 5 tym bardziej, że mecz będzie rozgrywany w Staples Center.

Jutro w nocy czeka nas natomiast starcie numer 5 pomiędzy Orlando Magic i chcącymi zakończyc już tą serię Boston Celtics. Ciężko wytypowac zwycięzcę, choc myślę, że Magicy są w stanie przedłużyc rywalizację o kolejne spotkanie. Ja pokusiłem się jednak o przeanalizowanie tego czego dokonac mogą poszczególni zawodnicy.

Ile punktów zdobędzie ten zawodnik? ✅ (wynik 21)
Typ: Dwight Howard over 19.5
Kurs:1.85
Buk: Bah

Dwight Howard w meczu nr poprowadził w meczu nr 4 Magic do zwycięstwa notując 32 punkty trafiając 13/19 rzutów z gry i zaledwie 6/14 z linii. Doskonale układała się współpraca pomiędzy rozgrywającymi podopiecznych Stana van Gundy&#39;ego Jameerem Nelsonem i Jasonem Williamsem,a centrem Magic. Licze, że &#39;u siebie&#39; Dwight raz jeszcze będzie liderem swojej drużyny jeśli chodzi o zdobycz punktową wobec nie najlepszej dyspozycji Vince&#39;a Cartera i ciągle zagubionego Rasharda Lewisa. Kluczem do przekroczenia bariery 20 punktów będzie solidne wykonywanie rzutów wolnych oraz brak problemów z przewinieniami, co nie raz zdarzało się w tych PO Howardowi. Dodam jeszcze, że w dwóch pierwszych meczach u siebie Howard notował 21.5 punkta na mecz, choc tak na prawdę nie wiele to znaczy.

Drugi typ

Ile punktów zdobędzie ten zawodnik? ⛔ (wynik 19)
Typ: Rajon Rondo under 14.5
Kurs: 1.70
Buk: Bah

Rondo, który zaliczył chyba życiową serię przeciwko Cleveland Cavaliers dużo gorzej radzi sobie w starciu z Magic. Pilnujący go Nelson gra bardziej fizycznie niż Mo Williams z Cavs, co utrudnia Rajanowi penetracje, po których to zdobywa najwięcej punktów. Po koszem blokiem grozi wybrany najlepszym obrońcą ligii tego sezonu oraz najlepszy blokujący sezonu reguralnego Dwight Howard. Rondo nieczęsto zdobywa punkty jump-shotami, więc jego średnia w tej serii wynosi tylko 13.2pkt. Ciężar zdobywania punktów spoczywa najbardziej na Allenie i Paulu Pierce. Co prawda w drugim meczu rozgrywanym na Florydzie Rondo zanotował aż 25 &#39;oczek&#39; jednak już w dwóch następnych spotkaniach Rondo notował kolejno 11 i 9 punktów. W całej serii notuje kiepskie 42% z gry i jednie 65% z linii osobistych. Myślę, że w tym meczu Rondo nie rzuci 15 punktów co gwarantuje jednocześnie wygranie tego undera ????

Pozdrawiam
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ile punktów zdobędzie ten zawodnik?
Typ: Dwight Howard over 19.5
Kurs:1.85
Buk: Bah


Drugi typ

Ile punktów zdobędzie ten zawodnik?
Typ: Rajon Rondo under 14.5
Kurs: 1.70
Buk: Bah


Pozdrawiam
Z typem nr 1 zgadzam się na 99% ;) gość o ile ma dzień to spokojnie &gt; 23 rzuca. Co do Rajona Rondo to loteria, zależy czy w meczu tym Boston będzie wykorzystywał swój potencjał z przodu (KG, Pierce, Allen) jeżeli będzie to tak średnio szło, lub będą mieli słaby dzień to Rondo zazwyczaj bierze ciężar gry na siebie i robi odważne akcje 2-1 i wbija się pod kosz i dziurkuje. Ryzykowny typ na tego Rondo, ale to moje zdanie ;)
Pozdro
 
galaxy 0

galaxy

Użytkownik
No wiesz, Rondo skutecznie został wyeliminowany z gry przez Nelsona. Rondo miał problemy z faulami, a także jakiś drobny uraz i nie prowadzał gry Celtics tak skutecznie jak wcześniej, nie potrafił też zatrzymać Nelsona. Z 10 rzutów z gry spudłował 7 zdobywając 9 punktów, zaliczył również 8 asyst. Faktycznie może się odblokuje, ale linie buki wystawiły odpowiednią
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Pierwsze słyszę. Sprawdziłem nawet parę portali, lecz nic nie znalazłem o jakiś kontuzjach.
Jedynie notka że Rashard Lewis jest przeziębiony ale na 100 % zagra w dzisiejszym meczu.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Nie zgadzam sie co do typu na under punktowy Rondo. Ewidentnie przespal czwarte spotkanie, a wiadomo jest on wiodaca postacia Celtow w tym sezonie. Na pewno nie zagra drugiego tak przecietnego spotkania, dlatego polecam zastanowic sie kilka razy zanim ktos to zagra ;)
 
Baqu 880,9K

Baqu

Forum VIP
tadu 0

tadu

Użytkownik
Do tej pory w rywalizacji tych drużyn w PO 4-krotnie padał over. Lakersi u siebie zawsze rzucają dużo pkt. buki wg mnie wystawiły zbyt niską linię na to spotkanie i myślę, że zespoły z łatwością przekroczą tą granicę. Poniżej statystyka 4 ostatnich spotkań w PO tych drużyn:

Gospodarz - łączna ilość pkt.
PHX - 221 [OVER 218]
PHX - 227 [OVER 218]
LAL - 236 [OVER 218]
LAL - 235 [OVER 218]


???? Los Angeles Lakers - Phoenix Suns @ OVER 218 [1.91]
 
carpini 0

carpini

Użytkownik
No faktycznie Rondo sobie poradził, wobec tylu kontuzjowanych czy potłuczonych graczy Orlando po Game 5 można dojśc do wniosku, że będzie na nim spoczywał większy ciężar w Game 6, zobaczymy jak sobie poradzi. Co do overa 218 to jest to bardzo dobry typ, Lakersi nie powinni miec problemów ze zdobywaniem punktów, prędzej Phoenix. Jestem bardzo ciekawy tego spotkania, od Game 3 Phoenix bronią znaczą częśc meczu strefą, zobaczymy jak pójdzie im to w Staples Center.

Davis - wstrząsnienie mózgu

Allen - to samo

Perkins - najprawdopodobnie nie zagra w kolejnym meczu z powodu przewinien technicznych

Pierce - obolałe ramie

Sheed - bóle pleców

Drugie wstrząśnienie mózgu, o którym piszesz na podstawie supergiganta ma Daniels, a nie Allen. A rzeczy typu obolałe ramie czy bóle pleców to myślę, że to tylko takie podgrzewanie atmosfery i dramaturgia, w meczu nie będzie po tym śladu.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Ta noc może być historyczna, bo z przewagi Bostonu 3-0 mogą pozostać tylko wspomnienia. Coś mi się wydaje, że będziemy świadkami kolejnej wygranej Orlando. Ostatni mecz Bostonu nie napawa optymizmem, widać jak są zmęczeni sezonem. Grają na rezerwach paliwa. Bardzo głupie i nieodpowiedzialne zachowanie Perkinsa, który wyleciał za dwa przewinienia techniczne. Słaba gra lidera Bostonu Rondo, który narzeka na bóle nogi. A Magic po wygranej w czwartym meczu chyba uwierzyli, że mogą wrócić do rywalizacji o finał. Wygrali piaty mecz w bardzo dobrym stylu. Co ciekawe w rundzie zasadniczej Boston wygrał więcej meczy wyjazdowych, niż we własnej hali. Podobną tendencję mamy też w play offach, gdzie Boston nieźle sobie radzi na wyjazdach. Własne boisko nie jest dla nich zdecydowanym atutem. Myślę, że niemożliwe stanie się możliwe i w finale znów wystąpi Orlando. Dziś musi uczynić kolejny krok w drodze do tego celu... Kurs 2,53 na Magic jest zachęcający ...
 
money 52

money

Użytkownik
no wlasnie dlatego zagralem czysto na Orlando jak na moje finanse dosc grubo,przekonaly mnie te problemy zdrowotne Bostonu,wieksza presja ktora juz na nich ciazy a wiadomo ze C&#39;s potrafia grac jak mistrzowie NBA szanuja piłke i w dodatku sa skuteczni ale jak przychodzi zly okres to jest lipa czyt.4 kwarty ktore sa zazwyczaj slabe w ich wykonaniu co swiadczy o zmeczeniu?..nie ma co sie oszukiwac druzyna Bostonu do najmlodszych z nba nie nalezy.Trzeba dodac ze dwie przegrane Orlando na wlasnym parkiecie nie byly w duzych rozmiarach 3-4 pkt biorac pod uwage wtedy fakt ze Howarda skutecznosc byla na zerowym poziomie w przeciwienstwie do teraz to twierdze ze Orladno po meczu nr.7 bedzie w finale z LA,kusi mnie jeszcze Over 48+ na pierwsza kwarte
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Ja myslę, że dzisiaj Boston wygra mecz. Po takich wysokich porażkach, Boston potrafi przycisnąc..wiem to z doświadczenia, tym bardziej, że mecz w Orlando do najczystszych nie należał, a dwa techniczne dla Perkinsa wzięte &quot;z tyłka&quot; cos a&#39;la Joe West w MLB....co do presji to ona jest na obu druzynach w takim samym stopniu..Boston musi wygrać bo miał 3-0 i gra drugi raz u siebie, majac szansę na zakończenie rywalizacji, a Orlando musi wygrać, żeby pozostać w grze. Co do tych rzekomych kontuzji graczy Bostonu, to brałbym je z przymrużeniem oka - dla mnie jest to bardziej tłumaczenie wysokiej porażki w Orlando niż rzeczywiste problemy zdrowotne. Celtics wygrali dwa close gamy w Orlando, przegrali jeden u siebie, Orlando wygrało 1 close game w Bostonie, oba teamy wygrały po jednym blowoucie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom