>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Playoffs 2013

Status
Zamknięty.
charo 1,3K

charo

Użytkownik
Odnośnie League Pass. Jest bezpłatny do 22 czy 23 kwietnia (czy ktoś orientuje się do której godziny czasu polskiego)?
I co najważniejsze, czy jest możliwość pominięcia danych karty kredytowej, gdyż moja o dziwo nie wchodzi, a w weekend z bankiem będzie cokolwiek ciężko się skontaktować :-|
Moim zdaniem warto zwrócić uwagę na różne handi jakie buki oferują na mecz Miami.
Miami Heat - Milwaukee Bucks 1 (handi -13,5) @1.92 Expekt✅
14 pkt na plus jest co prawda nieco ryzykowne, ale myślę że ma duże szanse powodzenia. James i spółka powinni być głodni gry i chcieć się pokazać na dzień dobry PO przed własną publicznością, czy też innym drużynom. Z drugiej strony jednak to są PO, tu się walczy do końca o zwycięstwo i przewaga punktowa nie ma znaczenia w końcowym rozliczeniu serii. Nic pewnego bo przedział spory jak na PO, jednak różnica klas skłania mnie do postawienia mniejszej kwoty. Przyznaję, że bardziej kieruje się przeczuciem, fundamentalnych argumentów jednak nie posiadam.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Nie wiem dlaczego nikt jeszcze nie wrzucił overa Melo. Wszyscy wiem w jakiej ostatnio był formie a teraz, że niby w najważniejszej fazie sezonu ma spuścić z tonu? Wiadomo, że jak mają wygrać tę parę, to obie strzelby będą brały na siebie ciężar gry. Linia wystawiona na poziomie 31,5, ale w etoto mamy 28, co ja pobieram z pocałowaniem ręki.
Melo Anthony over 28 1.74 (rano było 1.92) etoto ✅
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Absolutnie nie rozumiem jaranka Lakersami. Ludzie za bardzo sugeruja sie ostatnim spotkaniami Spurs, ktore tak naprawde ciezko mi okreslic poniewz jaki plan w tych spotkaniach mial Pop- on sam tylko to wie. Blake to nie jest po player, nie bedzie znowu smazyl trojkami na lewo i prawo. Artest tez niestety coraz wiekszy ceglarz, jak bedzie mial dzien za luku to moze 1:4 ale na chwile obecna 0:4 dla SAS. Tak samo smiesza mnie kursy na Boston, rozumiem nie sa faworytami ale prawie 4 na ich awans ? holy shit. Biore z pocalowaniem raczki. W game 1 takze ciekawie wyglada over Piercea. Wiadomo, Paul lubi grac w MSG co wiele razy przekladal na boxscore i linia 19.5 wystawiona w milenium wydaje sie jak najbardziej do gry.
Pierce over 19.5 pkt 1.85 milenium✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
alex.bp - Zgadza się, kto rano wstał ten pobrał mega promocyjną linię ;)

W ogóle wielki szacun dla Etoto za ofertę na PO, internetowe buki się chowają przy tym. Już o 9.00 była cała oferta, kto rano wstał i ogarnął temat ten kilka ciekawych kąsków złapał a nawet teraz jest jeszcze kilka którymi się podzielę.

Curry over 6.5 asysty (1.92) Etoto ✅

Jednym słowem linia zaniżona o jedną asystę, w Betcity po 1.85 mamy over 7.5. Mecz z Nuggets, mega overowy, zapowiada się dużo punktów, więc i dużo asyst Curry&#39;ego który niewątpliwie dostanie dziś masę minut (w końcu to PO). Jak dla mnie bomba.

Boozer double-double (2.00) Etoto ⛔

Taki kurs na dd Boozera? ???? Byki dziś najprawdopodobniej bez Noaha, do tego na deskach Nets nie są wielkimi mocarzami . Ostatni mecz Carlosa z Netsami to 18 zbiórek i 29 punktów. Linia na zbiórki to 10.5, a tutaj tak naprawdę gram sobie 9.5 i to po lepszym kursie bo co najmniej 10 punktów Boozera traktuje jako kompletną formalność.

Paul double-double (2.30) Etoto ⛔

CP3 jest w znakomitej dyspozycji, trudno sobie wyobrazić aby nie zrobił dziś dd. W ostatni 7 meczach 6 razy over 9.5 asysty. Co do punktów to tak jak w przypadku Boozera nie ma raczej możliwości na jednocyfrową zdobycz, więc też pobieram ten kurs z pocałowaniem ręki.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
NYK- Boston typ: Boston +9(1,71 bet365)✅✅✅

Kursy spadająca na New York niemal na wszystko, na handi na zwycięstwo. Początek play off owszem ,ciężko będzie wygrać Celtą i zdaje Sobie sprawę ,że w Nowym Jorku źle im się grało.
Po rundzie zasadniczej wydawało by się ,ze to typ pewny a NYK wygrają gładko, dla mnie to nic bardziej mylnego , a kursy w tym spotkaniu czyli 4 na Boston to ostra przesada. Boston to doświadczona drużyna, która na pewno maksymalnie koncentruje swoje siły właśnie na PO, drużyna całkiem inaczej może wyglądać, liczę w tym spotkaniu na Boston ,ekipa na pewno zmobilizowana będzie tutaj nie ma co pisać. Ja stawiam na zacięty mecz i pokrycie przez Boston tego plusowego handi. 4/10

Denver – GSW Typ: Denver -6 (1,71 bet365)⛔⛔⛔

No niby Denver z jakimiś problemami , Galinari wypadł. Faried + Lawson nie w pełni zdrowi, jakoś to na mnie nie robi wrażenia. Oczywiście nie odbieram szans zespołowi GSW ,ale stawiam że tą rywalizacje przegrają i to dość gładko. Dzisiaj mecz rozgrywany w Denver nie wyobrażam Sobie ,żeby gospodarze to przegrali tym bardziej w 1 meczu PO, mając słabszego rywala. Przez sezon zasadniczy, w kilku spotkania Denver występowało bez swoich kluczowych graczy i nie przeszkadzał im to na wygrywanie zdecydowanie spotkań, rzadko kiedy się na nich zawiodłem. Statystyk z sezonu zasadniczego się nie oszuka, a GSW nie radzi Sobie z Denver , do tego na wyjazdach, gdzie przegrywali powyżej 10 pkt.

Reasumując : Jak dla mnie przegrywają dzisiaj wysoko , handi dość niskie wiec powinno bez problemu wejść 5/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dwill 620

dwill

Użytkownik
Nie napalałbym się na żadne &quot;promocje&quot; przed pierwszymi meczami.
Taktyki zespołów nie znacie, pierwsze dwa mecze będą odpowiedzią - szczególnie tyczy się grających linie o/u - czy to zawodników, czy na drużynowe linie.
Pierwsze mecze potrafią być pod sporą presją. Mimo wszystko na gospodarzy pada większa presja, by już w pierwszym meczu wykorzystać przewagę własnego parkietu.
W dzisiejszych meczach gospodarze są stawiani, w roli faworytów. Czy słusznie?
New York Knicks - Boston Celtics
2(+8)
1.81
Pinnacle
5/10

Kursy jasno wskazują faworyta, ale czy będzie miało to odzwierciedlenie w rzeczywistości?
Zespół z Bostonu, to weterani, a jak wiadomo, play-off, rządzą się swoimi prawami, gdzie sporo zależy od gry weteranów.
Celtowie, w ostatnich sezonach PO, mają to do siebie, że &quot;odżywają&quot;, w najważniejszej fazie PO. Czy to możliwe bez Rondo? Sporo było meczy, gdy jego brak był niemalże niewidoczny.
Piłka bardziej krąży między zawodnikami i gra jest bardziej zespołowa, jeśli dopisze skuteczność, w ataku, seria będzie zacięta.
Liderów w Nowym Jorku, można jasno określić: Melo, Melo i JR Smith.
W ekipie gości, nie jest tak prosto wskazać. Sezon wcześniej, było o wiele prościej. Garnett oraz Pierce. Obecny sezon - b. ciężki sezon dla Celtów - stoi pod znakiem kontuzji. Brak Rondo, to przede wszystkim problem dla Knicks.
Z tego względu, że gra będzie szła przez cały zespół.
Melo i JR będą nie do zatrzymania, ale gracze zadaniowy Knicks, jak najbardziej.
Ta para może być bardziej zacięta, niż większości się wydaje. To będzie tak naprawdę odpowiedź, czy Celtowie jeszcze, w tym zestawieniu będą się liczyć. Jeśli nawiążą walkę w pierwszym meczu, to będziemy świadkiem, wg.mnie 6-7 meczy.
Czy parcie w Medison Square Garden na sukces z grającym rewelacyjny sezon Carmelo - pomoże, czy bardziej zaszkodzi ekipie Mike&#39;a Woodsona. Częściową odpowiedź, poznamy już dzisiejszego, późnego wieczora.
Lekko zaciągnięte ze ściągawki odnośnie &quot;Zigzag Theory&quot;, że w parze 2-7, mecze underowe to bilans 54-46-4. Ciężko mi sobie wyobrazić, że w pierwszym meczu, gdzie występuje ekipa, która potrafi solidnie bronić, padnie ok 200 punktów. Jeśli mecz będzie w granicach 180-190 punktów, goście w grze mogą być do ostatniego gwizdka.

W parze rozstawionej 2-7, ciężko będzie akurat, ale... w PO będę korzystać często z &quot;Zigzag Theory&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
vs

over 209,5 @ 1,82 marathonbet⛔
Zawarłem sporo szczegółów w typie Curry&#39;ego i w obecnym położeniu trudno mi zagrać jakikolwiek under w spotkaniu Denver. Każdy mniej więcej orientuje się jaki styl preferują Nuggets w Pepsi Arena, czyli szybka gra od kosza do kosza. Golden State zbytnio nie są mistrzami w defensywie, również opierają grę na ataku i rzutach dystansowych. Można powiedzieć, że w tej serii może zdarzyć się wszystko a spotkania będą niesamowicie ciekawie pod względem zdobywanych punktów. 210 to faktycznie duża linia, jednak Warriors nie mają nic do stracenia i na bank będą chcieli użyć swej najlepszej broni.

Curry over 1,5 przechwytów @ 1,80 betsafe✅
Curry over 3,5 Total 3 Point Field Goals made @ 1,85 betsafe✅
Typy zupełnie dla zabawy ale jednak oczekuje dobrego spotkania Curry&#39;ego. Przy szybkiej grze zdarzy się pewnie wiele strat, turnoverów itd. Mając na uwadze dotychczasowo formę Curry&#39;ego i jego trafienia dystansowe - 4 trójki nie są absolutnie poza jego zasięgiem. Denver nastawi się zapewne odpowiednio przeciw Stephowi, jednak należy pamiętać także o innych graczach Warriors nastawionych na tego typu sytuacje. Na ten moment Curry jest zawodnikiem ciężkim do zatrzymania i liczę, że sporo dzisiaj udowodni.

Jeff Green - Raymond Felton -2 punkty @ 1,85 betsafe✅
Green był starterem Bostonu pod nieobecność podstawowych graczy i spędzal średnio ponad 30 minut na parkiecie. Solidny zawodnik, z przyzwoitym rzutem i ważny zawodnik w układance Riversa. Może dzisiaj odegrać jedną z decydujących ról i nie zdziwię się jeśli dobije do 20 pkt. Felton z reguły oddaje często piłkę Anthony&#39;emu, mecz z Bostonem ewidentnie należy do prestiżowych i związku z tym nie ma wątpliwości, że Melo będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Chandler wraca do dyspozycji Woodsona, Smith jest chytry na punkty, Novak być może doda kilka trójek, Copeland w wysokiej formie - wiele możliwości czeka Feltona i wydaję mi się, że głębszą uwagę skupi na rozegraniu tej piłki. Jeff natomiast to ogólnikowy zawodnik, nie mam pojęcia czy wyjdzie w s5, ale mam nadzieję, że otrzyma szanse gry szczególnie obok Pierce&#39;a. Green trafia na dobrym wskaźniku bowiem oscyluje się w okolicach 50 %. Co więcej sprawia dużo kłopotów Knicks, notując średnią 15 pkt. Dobrze zbiera, bez wątpienia jest w dobrej formie i nawet jeśli wyjdzie z ławki, to i tak przypuszczam, że będzie miał duży wpływ na grę Celtów.
 
bej 178

bej

Użytkownik
piszę z telefonu więc będzie krótko ale konkretnie ;)

Marc Gasol pkt+zbiórki over 20.5 ⛔
1.91 @WilliamHill

wszędzie linia 23.5 po kursach 1.85 a tu niespodzianka. WH nigdy nie oferowalo super oferty na nba ale przy okazji PO postarali sie ???? cos czuje, ze ich oddsmakerzy popelnia jeszcze kilka gaf w najblizszej przyszlosci.
Srednia Gasola przeciw LAC w tym sezonie to 9zb i 16.8pkt. W ostatnim meczu, ktory zreszta odbyl sie nie tak dawno miedzy tymi druzynami Marc zebral 15 pilek i zdobyl 18 pktow. Byl najlepszym zawodnikiem w swojej druzynie i dzis moze byc podobnie. Clippers nie maja obroncy ktory moglby dotrzymac Gasolowi kroku przez caly mecz. Nie zdziwie się jak Hiszpan pokryje over samymi punktami


ja sie pytam jak mozna grajac 40+ minut na pozycji centra zebrac 2 piłki przez caly mecz? Ale jak widac mozna...
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Denver Nuggets - Golden State Warriors
under 213
1.85
Marathonbet
3/10


Presja na każdym spoczywa, w pierwszym meczu. Zespoły oczywiście o potencjale bardziej ofensywnym, niżeli defensywnym.
Faried nie zagra, więc strata dla gospodarzy.
Od dziesięciu lat w parach 3-6 bilans w under jest 54-44-6.
Jeśli Denver otworzy się tylko na atak, to na dystansie mogą być &#39;skarceni&#39;, jeśli dopisze dzień dla Warriors, bo potencjał ofensywny mają również.
GSW +8 @ 1.83 3/10
Brooklyn Nets - Chicago Bulls 1(-4) @ 1.83 3/10 - jest szansa, że Noah nie wystąpi, więc strata byłaby bolesna dla gości.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
raaaul007 15

raaaul007

Użytkownik
Tak sobie kombinuję, że skoro linie na zawodników rosną przed meczem, a np. w Unibet są wysokie, a pierwsze mecze powinny być w większości underowe, to warto wybrać teamy, który powinny przegrać swój I-szy mecz i nie narzucać za dużo, a później w nich poszukać playerów pod opcję under.

Linie są i tak trochę wyższe, niż wynika to ze statystyk + mniej pkt drużyny w meczu.
Obrazowo przedstawiłbym to tak:
Jeśli UNDER na gracza ==&gt; My(handi + 2) vs. bukmacherzy

Na kogo stawiacie? ????

Popatrzę na espn.go.com i nba.com i coś wrzucę przed nocnymi meczami.

+Dzięki ✅ @Suchyy ✅ za opcję czeską - czeski basket nie jest mi, delikatnie mówiąc, zbyt bliski i nie wiem o co tam chodziło, ale rzucali we właściwą stronę ???? Dziś taka forma, bo inaczej nie mogę - wiesz o c b.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Brooklyn Nets - Chicago Bulls -&gt; Home team over 19,5 ast -&gt; 1,85 -&gt; Betsson⛔⛔⛔ 18 asyst w tym 2 w Q4 :]

Dzisiaj postanowiłem zagrać na cały zespół Brooklyn Nets jeśli chodzi o asysty. Ekipa gospodarzy ma Derona Williams&#39;a, który potrafi dograć extra passy do chociażby Brooka&#39;a Lopez&#39;a który świetnie radzi sobie w polu 3 sekund. Linia dosyć niska, nie sądzę, żeby z Chicago ten team wygrywał w pojedynkę, raczej gra będzie bardzo zespołowa, dlatego pogrywam ten typ i jestem dobrze do niego nastawiony. Zmiennik lidera ekipy Nets, Watson też lubi dzielić się piłką z kolegami. Team Chicago ma dobrą defensywę, więc akcje w pojedynkę nie mają większego sensu. Tyle jeśli chodzi o t o spotkanie. Los Angeles Clippers - Memphis Grizzlies -&gt; Chris Paul over 27,5 pkt + asysty -&gt; 1,85 -&gt; Betsson ✅✅✅ 23 pkt + 7 asyst

2 typ zdecydowałem się zagrać na lidera ekipy ze Staples Center mianowicie Chris&#39;a P aul&#39;a. Linia 27,5 na MVP meczu Gwiazd nie jest przesadzona. Dzisiaj podejrzewam, że Griffi n z Randolph&#39;em może mieć duże problemy, na dystansie Prince odpowiednio przypilnuję Butler&#39;a, a Jordan może mieć ciężko z młodszym z braci Gasol, więc Chris w eźmie na siebie ciężar gry. CP3 z Conley &#39;em większych problemów nie powinie n mieć. Krótko liczę na 20 pkt CP3 i jakieś 10 ast. Pozdrawiam i życzę udanych typów. Rambo

 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dziś, 19:00
Indiana - Atlanta
Atlanta under 41 zbiórek 1.85
Betsafe
3/10
Taki jeden bet statystyczny mi się podoba na ten mecz.
Atlanta średnio 40.9 zbiórki na mecz.
Indiana pozwala przeciwnikom na dokładnie tyle samo.
H2H w tym sezonie 4 mecze, Atlanta miała 51, 36, 39 i 38 zbiórek. W pierwszych 2 spotkaniach grał Zaza i w obu miał po 14 zbiórek, dziś go nie będzie, bo jest out for season.
Poza tym tutaj spodziewam się raczej wolniejszego tempa gry, te drużyny nie należą do tych forsujących tempo, a wolniejsze tempo to mniej posiadań, mniej posiadań to mniej rzutów, mniej rzutów to mniej zbiórek.
Myślę poza tym, że West tutaj powinien nastukać około 20 punktów.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Indiana Pacers - Atlanta Hawks
under 187
1.81
Pinnacle
5/10
Pierwszy mecz dla ekip, w której Indiana zdecydowanie nie powinna przyśpieszać tempa. Powinni grać swój basket i wykorzystać swoje atuty.
Hawks jeśli marzą o wyrwaniu zwycięstwa, to atakiem tego nie uczynią, a tylko obroną.
Hawks +7 @ 1.87 Pinnacle 5/10
Powodzenia!
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Wczorajsze wtopy na Lawsonie i Currym zmusiły mnie do zmiany sposobu patrzenia na mecze w Playoffs. Zwłaszcza na grę u/o na graczy.
Kursy i linie z Unibet
Jeremy Lin under 14.5 ✅
1.85
Pierwszy mecz w Playoffs w karierze dla Jeremy&#39;ego. W sezonie średnio 13.4PPG więc linia wystawiona nieprzypadkowo. Jednak myślę, że podobnie jak Curry wczoraj tak i Lin dzisiaj narobi w gacie w swoim debiucie w Playoffs.
Chandler Parsons under 16.0 ✅
1.85
Ta sama historia. Wyrobił się chłopak w tym Houston po przyjściu Lina i Brody. +6PPG w porównaniu ze swoim rookie sezonem. Jednak Parsons to role player, średnia 15.5PPG w RS. Jednak RS to nie PO, dodatkowo naprzeciwko duet Ibaka/Perkins. Okoliczności underowe.
Al Horford under 17.5 ✅
1.85
Wprawdzie 17.5 PPG w sezonie zasadniczym, ale w swojej karierze w czasie Playoffs znacznie obniża loty. 15.3 w zeszłm sezonie i 11.7 na przełomie kariery w playoffach. Dodatkowo Roy Hibbert jako vis-a-vis dla Horforda... 18 punktów? Please...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dwill 620

dwill

Użytkownik
San Antonio Spurs - Los Angeles Lakers
1(-8)
1.90
Pinnacle
5/10
Zigzag ????
Mnóstwo publiki wierzy, że 2x Steve i Howard utrą nos San Antonio i stąd już brane handi w stronę gości, hmm... Śmiem wątpić, czy dadzą radę, w pierwszym meczu. Kawhi, Manu, duecik Duncan - Parker. Weterani, którzy nie dopuszczą do takiej mega wpadki , jak w poprzednim sezonie, który zakończyli na 1R.
Brak Bryanta, to jest OGROMNA strata i nie da się jej załatać. Jeszcze w meczu wyjazdowym, z doświadczonymi Spurs.
Miami Heat -12 @ 1.80 pinnacle 5/10
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Jednak myślę, że podobnie jak Curry wczoraj tak i Lin dzisiaj narobi w gacie w swoim debiucie w Playoffs.
A oglądałeś mecz, że takie bzdety piszesz? W 1 połowie Curry świetnie rozprowadzał kolegów a po prostu trójka mu nie siedziała. W 2 już rzucił 15 pkt a to, co zrobił w końcówce to już najwyższa półka. Może na początku było ciężko, ale później ogarnął temat i w następnym meczu wszystko powinno wyglądać jak należy, czyli lekko powyżej 20 pkt.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
A oglądałeś mecz, że takie bzdety piszesz? W 1 połowie Curry świetnie rozprowadzał kolegów a po prostu trójka mu nie siedziała. W 2 już rzucił 15 pkt a to, co zrobił w końcówce to już najwyższa półka. Może na początku było ciężko, ale później ogarnął temat i w następnym meczu wszystko powinno wyglądać jak należy, czyli lekko powyżej 20 pkt.
Racja ;)
Lawson też nie grał swojej A-game. Na początku dwa wjazdy pod kosz zakończone sukcesem, później mecz przejął Miller i to głównie dzięki niemu Lawson zatrzymał się na 12 oczkach - ale trzeba przyznać, że rzut mu wyjątkowo nie siedział. Ty często wbija się pod kosz, w tym meczu robił to mniej niż jego średnia z całego sezonu. W drugim meczu ponowie typ na Lawsona, może nawet będą niższe linie. Zagram również na over Currego, gorzej niż w 1 meczu nie zacznie. Dodatkowo Lee zmaga się z kontuzją i nie wiadomo czy zagra, a będzie to duża strata.
 
t3jlor 77

t3jlor

Użytkownik
Paul George Ilość punktów, zbiórek i asyst over 29,5 @ 1,85 betsson ✅ e: 46 pkt
Na pierwszy dzisiejszy mecz taki typ. Uważam, że linia jest spokojnie w zasięgu George&#39;a. A i jest też w stanie ją znacznie przekroczyć. Średnie z sezonu regularnego to 17,4 PPG, 7,6 RPG, i 4,1 APG. Paul George to solidny zawodnik i ma predyspozycje by notować o wiele lepsze statystyki w przyszłości. Gra też dużo, rzuca sporo, lubi się dzielić piłką i szukać lepiej ustawionych partnerów, pare piłek też powinien zebrać. Jak rzuci w meczu z 18 - 20 samych punktów to powinien przekroczyć linię 30 punktów dodając też zbiórki i asysty.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Tony Parker ma cos do udowodnienia sobie i kolegom po ostatniej wpadce przeciwko Lakers gdzie trafil tylko jeden rzut na dziesiec oddanych. Ogolnie caly kwiecien, w ktorym co prawda wiecej odpoczywal niz gral mial slaby- poniewaz 39% z gry i troszke ponad 13 punktow na mecz to dla takiego gracza bardzo slaby wynik. Dzisiaj zaczyna sie powazne granie i takie spotkanie jak dzisiaj trzeba kategorycznie wygrac by juz na poczatku walki o pierscienie nie wypasc z gry. Czy wypadniecie Kobe Bryanta ze skladu Lakers bedzie wzmocnieniem a moze jednak oslabieniem LAL prawdopodobnie da sie zaobserwowac juz dzisiaj. Ja jakos nie wierze w szanse Lakers i typuje dosc szybka i latwa przeprawe SAS 4-0 lub 4-1 poniewaz z dwoma takimi kolkami w defensywie jakimi sa Nash i Blake to naprawde niewiele druzyn serie wygrywalo. Dlatego tutaj upatruje szansy Parkera na solidny wynik punktowy, poniewaz co Nash da w ofensywie to zaraz w defensywie zabierze i Tony powinien to skrzetnie wykorzystac.
Tony Parker over 20.5 pkt 1.90 marathonbet⛔
SAS -8.5 1.97 marathonbet✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom