>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Playoffs 2013

Status
Zamknięty.
t3jlor 77

t3jlor

Użytkownik
D.Wade. Total Points over 16.0 @ 1,90 marathonbet ✅✅ e: 19 pkt
Pewnie niektórych może zdziwić ten typ, ale wydaje mi się, że to jest tak niska linia na zawodnika takiego kalibru, że aż żal przejść obok. Nie dawno w serii z Bulls w pierwszych spotkaniach było widać, że Dwyane się nieco męczy, kontuzja kolana trochę, a może i nawet nie trochę przeszkadzała mu w grze i nie notował rewelacyjnych statystyk. Niemniej jednak w 5 decydującym meczu mogliśmy oglądać już namiastkę starego dobrego Flasha. Minęło parę dni, mam nadzieję, że D-Wade z dnia na dzień czuje się coraz lepiej, bo Miami go potrzebuje. Indiana to dosyć niewygodny rywal dla Heat. Wydaje mi się, że mistrzów będzie czekała trudna przeprawa, szczególnie w Indianapolis, a być może i dziś. Jeszcze trochę statystyk punktowych z regular season. Obie ekipy grały z sobą trzykrotnie i 3 razy Wade przekraczał tą dzisiejszą linię. Notował odpowiednio 30, 17 i 23 pkt.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
To jest właśnie zagadka na dzisiejszy mecz.
Żadna zagadka, im mniej Joela Anthony&#39;ego tym lepiej. I Haslem i Bosh i Birdman wyciągną wysokich spod kosza, a to oznacza wjazdy. W 2012 brudną robotę na Jamesie wykonywał Granger ubrany w kostium bad boya. Kostium był trochę za ciasny, uciskał mózg i było kilka dziwnych jego zachowań. Over Wade&#39;a jest &quot;troszkę&quot; dziwny moim zdaniem, Hill potrafi go zamykać w obronie.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Jestem zdania, że jeżeli Pacers chcą urwać jakiś mecz w AAA to dziś jest do tego najlepszy moment. Heat, po sweepie Bucks w G1 z Bulls byli lekko hmmm... &quot;zardzewiali&quot; i w konsekwencji wiemy co się stało. Dziś też może być podobnie jednak Heat wiedzą czego się spodziewać, bo o ile można snuć teorię o zlekceważeniu Byków i w konsekwencji bolesnego zetknięcia się z ziemią po pierwszym spotkaniu, tak teraz Heat powinien być zmobilizowany, gdyż obok NYK, Pacers są jedynym teamem, z którymi mają ujemny bilans bo RS. Osobiście nie stawiam tu na gości ani na ML ani handi, bo słabo się prezentują na wyjeździe, a i Heat są mądrzejsi po wspomnanej już porażce z Bulls. Ciężko jest mi tu coś na dziś wybrać. O ile wczorajszy zakład na Greena to było solidne 8/10 tak dziś uważam typ na 3/10, więc bez szaleństw ze stawką.
Wade under 26,5 points + rebounds + assists. Nie uważam, że ostatni mecz z Bulls to przebłysk powrotu do formy. Ba! Ta długa przerwa bardziej wybiła go z rytmu meczowego + wszelkie drive&#39;y pod kosz, będą utrudniane przez Hilla, a jak go minie mogą boleśnie skończyć się kontaktem trzeciego stopnia z Hibbertem. Z Bykami czasem ze względnie łatwych layupów pudłował. Powinien więcej podawać, jednak liczę na 1-2 max zbiórek - element z którym Heat ma problem, więc jeśli 3 wysocy nie zdobędą piłki raczej wpadnie ona w łapska Pacers. Coś trafi z gry, zdarzy się i osobisty. Uważam, że linia jest na styk: w ostatnim meczu miał łącznie 29 jednak we wcześniejszych spotkaniach to: 13, 19, 23, 20. Te wyższe wartości osiągane właśnie we własnej hali, jednak niższe niż dzisiejsza linia.
Dla fun&#39;u można drobno sypnąć: Roy Hibbert double-double @2,6. W matchupie z NYK więcej razy miał więcej zbiórek niż punktów. Z tymże difens Chandlera a Bosha to nie ma co porównywać. Myślę, że można spróbować ;)
Propozycje:
Dwyane Wade under 26,5 points+rebounds+assists @1,85 Betsafe
Roy Hibbert double-double @2,6 Betsafe

#Z-Bo słodziak ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Żadna zagadka, im mniej Joela Anthony&#39;ego tym lepiej. I Haslem i Bosh i Birdman wyciągną wysokich spod kosza, a to oznacza wjazdy. W 2012 brudną robotę na Jamesie wykonywał Granger ubrany w kostium bad boya. Kostium był trochę za ciasny, uciskał mózg i było kilka dziwnych jego zachowań. Over Wade&#39;a jest &quot;troszkę&quot; dziwny moim zdaniem, Hill potrafi go zamykać w obronie.
może i w ofensywie tak, ale jest jeszcze coś takiego jak defensywa i to ona w tej serii będzie kluczowa.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Win Pacers? Dzisiaj? Chyba sami nie wierzycie w to co piszecie. Indiana dzisiaj zostanie rozjechana przez MIAMI bez mydla, dlaczego tak sie stanie, bo MIA potrafi wyciagac wnioski i na pewno nie popelni tego samego bledu co w pierwszym meczu u siebie z CHI. Pacers moze ma twarda obrone, ale sila ataku Miami jest porazajaca, potrafia rzucac z kazdej pozycji i moze dla nich byc ciasno pod koszem, skoro trojki potrafi tam rzucac 4-5 graczy. Podwajanie LBJa na niewiele sie dzisiaj zda, moze tylko tyle, ze pewnie zaliczy under punktowy. Widzieliscie jak zachowywalo sie MEM w pierwszym meczu z SAS, dzisiaj z Indiana bedzie to samo, pelna biala hala, doswiadczenie plus znacznie lepsi zawodnicy jezeli chodzi o potencjal. Moze i jakis handi zostanie pokryty przez IND, ale jak dla mnie to MIAMI dzisiaj bedzie dyktowalo warunki od poczatku do konca. Ja dzisiaj Indiany w ogole nie widze, a stawianie na ich handi to dla mnie zwykla loteria, juz lepiej pojsc w under gosci.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Miami Heat - Indiana Pacers goście over 46,5 zbiórek -&gt; 1,86 -&gt; Betsson Dzisiaj wybrałem zdarzenie na zakład specjalny ekipy Indiany. Gospodarze bardzo słabo radzą sobie na tablicach, grają niską piątką co powoduje, że zbierają bardzo mało piłek. Pacers to prawdziwa fajna ekipa. Mają centra z prawdziwego zdarzenia, solidnego silnego skrzydłowego. Indiana to bardzo dobra obrona, zbierają mnóstwo piłek. Ich siła to pomalowane gdzie dysponuję wysokimi zawodnikami, zbierają sporo piłek na atakowanej desce. Dzisiaj będzie mecz z wolnym tempem, Indiana w ofensywie ma małe szanse na podbicie American Airlines Arena, stąd twarda i skuteczna obrona może przynieść efekty. Mecze Indiany z Miami są zwykle mega underowe, także spodziewam się dużej ilości zbiórek. Linia 46,5 wystawiona przez Betsson moim zdaniem zdecydowanie za niska. Bardzo liczę na ten typ i nie spodziewam się innego rezultatu jak over. Pozdrawiam i życzę owocnych trafień. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
jestemgraczem 50

jestemgraczem

Użytkownik
Dziś już dużo zostało powiedziane. Ja od siebie dorzuce że typ na zbiórki Hibberta bardzo mi się podoba, plus do tego pojedynek zbiórkowy James(+1) vs Roy też bardzo fajny. Nie wydaje mi się aby LeBron przekroczył linie 10 zbiórek. Under Wade&#39;a też prezentuje sie dobrze, aczkolwiek na niego zagrał bym over asyst 4.5 a i dorzuce jeszcze Over pkt na Hilla.

Także dorzuce swoje propozycje:
- zbiórki James(+1) vs Roy na Roya @ 1.92 Etoto
- over 4.5 asyst Wade @ 1.72 BetCity
- over 13 pkt Hill @ 1.92 Etot
 
sokol27je 27

sokol27je

Użytkownik
Miami Heat-2 - Indiana Pacers | dla 1. kwarta | expekt 1.85
myślę ze dziś od początku spotkania będzie widać kto zmierza do finału play off, podwyższony level może nie być w zasięgu to nie jest już wyeksploatowane Knicks tylko bardzo wymagające Miami z którym to Pacers będzie grać po dyktando wiec od pierwszych minut w plecy... szanse dla Indiany widzę ale tylko u siebie
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Miami Heat-2 - Indiana Pacers | dla 1. kwarta | expekt 1.85

myślę ze dziś od początku spotkania będzie widać kto zmierza do finału play off, podwyższony level może nie być w zasięgu to nie jest już wyeksploatowane Knicks tylko bardzo wymagające Miami z którym to Pacers będzie grać po dyktando wiec od pierwszych minut w plecy... szanse dla Indiany widzę ale tylko u siebie
Heat w 9/10 meczów mają lepsze 2. połowy.
 
raaaul007 15

raaaul007

Użytkownik
http://www.grantland.com/story/_/id/9297089/ten-burning-questions-upcoming-miami-heat-indiana-pacers-series#footnote1
analiza serii pierwsza klasa.
ps. branie się za hazard nie znając takich szczegółów taktycznych to strata czasu. Mi byłoby głupio typować mecze nie analizując ich tak szczegółowo.
Proszę Cię... Mnie z kolei byłoby głupio wyrzucić takiego śmiecia na forum.
To tak jakby ktoś w sekcji piłki nożnej wkleił link z &quot;analizą&quot; Janasa czy innego Zarzecznego dla weszlo(dot)com; albo wrzucił JPGa z rozrysowanymi GMOCHAMI.
Miami - Indiana GM1​

Pierwszy mecz obu teamów w play-off, H2H z rundy zasadniczej mało mają wspólnego z tą fazą rozgrywek, na pewno będzie trochę wzajemnego badania sił, słabości etc. dlatego potencjał finansowy widzę wyłącznie na LIVE.
Powodzenia
 
P 80

pididi

Użytkownik
Indiana vs Miami
Typ: Miami -7 kurs: 1.9 marathon​
⛔

Każdy się czai z typami na dziś to ja zacznę...: ) Indiana zmarnowała niepowtarzalną szanse na wygraną w GM1. Pacers kontrolowało praktycznie to spotkanie od samego początku, na 2 sekundy przed końcem dogrywki wygrywali no i oddali pole LBJ. Swoją drogą czemu Hibert zszedł to niech mi to ktoś wytłumaczy bo ja nie dałem rady pojąć. Dziś myślę ze Indiana będzie grała z ogromnym kacem po tej porażce. Miami w pierwszej połowie zdobyło jedynie 37 pkt. co uważam było spowodowane dłuższą przerwą od grania w przeciwieństwie do drugiej połowy gdzie zdobyli już 66 pkt. To nie jest dobry znak dla Vogela i spóły kiedy Miami zaczyna łapać rytm meczowy.
Miami rzuty były kiepskie na poziomie 27.8% (5-18) za trzy, oraz spudłowali 9 rzutów wolnych (16-25). Pomimo tych słabych statystyk Miami wygrało spotkanie, dziś w nocy podejrzewam że żary z Miami zagrają celniej co zaowocuje pokryciem linii.​
 
jestemgraczem 50

jestemgraczem

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Miami Heat - Indiana Pacers
Typ: Roy Hibbert over 9 zbiórek✅
Kurs: 1.92
Bukmacher: Etoto

Analiza:

Ostatnio Roy miał właśnie 9 zbiórek, dziś znów próbuje zagrać w tą strone. Nie powiem że Hibbert mnie zawiódł ale zaskoczył, tylko dwie zbiórki w obronie i 7 w ataku? Dziwiło mnie to że czasami gdy Miami atakowało Roya nie było pod koszem tylko stał gdzieś kolo obwodu, może to za sprawą tego iż Indiana chciała dobrze kryć i mieć możliwość zmieniać dowolnie krycie zmuszając Heat do rzutów dystansowych, tak jak to było na 2 sekundy przed zakończeniem dogrywki, lecz im to wtedy nie wyszło i przegrali mecz, zabrakło pod koszem Roya, gdyby tam był LeBron na pewno nie rzuciłby game-winnera z taką łatwością. Wracając do zbiórek, 7 w ataku pokazuje że Hibbert umie się ustawić pod koszem rywali i powalczyć o piłke. Troche brakowało go pod swoim koszem, James i Wade mogli wjeżdzać i zdobywać pkt. Myśle że dziś trener Vogel inaczej ustawi swojego defensora i Roy poprawi zbiórki w obronie. Kusi mnie typ double-doble na Hibberta bo jest ciekawy kurs, a z pkt u niego myśle że też nie powinno być problemu, Indiana czesto z niego korzysta, jest wysoki i przeciwko Miami w walce pod koszem daje rade, w poprzednim meczu na 18 prób 9 trafił, dziś może być podobnie więc polecam też ten typ.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Wade over 16.5 (2.00) Betcity
Po takiej linii i po takim kursie to z pocałowaniem ręki to można brać. Serie z Bulls Wade miał żenującą, ale tam rywal nie stwarzał większego zagrożenia, więc Dwyane dużo nie grał. Teraz Heat zdają sobie sprawę, że seria z Pacers może być dla nich piekielnie trudna, więc i największe gwiazdy pograją więcej. W pierwszym meczu Wade 19 punktów i 41 minut gry (zgadza się, że przez dogrywkę, ale tam tylko dwa oczka dołożył). Już w ostatnim spotkaniu z Bykami Wade łapał rytm bo tych oczek było już 18. Ostatnio tylko 1/4 z wolnych, gdyby nie to to też tych punktów byłoby więcej.
DW bardzo lubi Pacers. W tym sezonie notował z nimi 30, 17, 23 i ostatnio 19 punktów. Więc za każdym razem taka linia pękła. Był okres w których Wade się zaciął i rzeczywiście być moze takie 15-16.5 wtedy było dobre, ale myślę, że teraz buki powinny już wrócić do tradycyjnego 19.5 na Dwyane&#39;a tak jak przez cały sezon. Tak wiec linia według mnie zaniżona o co najmniej 3 punkty i warto atakować over.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
To może wrzucę coś od siebie na dziś wieczór. W pełni zgadzam się z typami na Hibberta, zarówno na zbiórki jak i na punkty, i myślę, że dziś warto jeszcze zagrać na Paula George&#39;a oraz na asysty DW. Paul jak wiadomo, lider swojej ekipy, bez jego dobrej i skutecznej gry Pacers nie mają nawet co marzyć o pokonaniu Miami. George pewnie jak zwykle weźmie na siebie ciężar gry, kwestią jest skuteczność. Z Knicks momentami wyglądało to beznadziejnie (mówię tu o % skuteczności), ale w decydujących meczach zagrał już na swoim wysokim poziomie. W pierwszym meczu z Heat nadrobił rzutami za 1 pkt, trójka też całkiem nieźle i zrobił 19 pkt w regulaminowym czasie i 27 po dogrywce. Dziś myślę, że przy odrobinę lepszej skuteczności 2 dyszki jak najbardziej do zrobienia.
Co do drugiego typu to tak, jak napisał kolega wyżej, Wade gra dużo, bo i przeciwnik mocniejszy, tym samym więcej akcji będzie przechodziło przez niego, bo widać, że odzyskuje dobrą formę. Co za tym idzie, na pewno równie często co rzucał, będzie kreował kolegów i te 5 asyst to żadna wysoka linia. Na 6 meczów play off tylko 2 razy nie pokrył tej linii (miał po 4 asysty) i myślę, że dziś te 5 podań uzbiera.
P. George over 19,5 p. 1.85 Milenium✅
D. Wade over 4,5 as. 1.85 Milenium✅
 
rownykrzys 0

rownykrzys

Użytkownik
Miami w pierwszej połowie zdobyło jedynie 37 pkt. co uważam było spowodowane dłuższą przerwą od grania w przeciwieństwie do drugiej połowy gdzie zdobyli już 66 pkt.
Miami w drugiej części zdobyło 55pkt, a nie 66
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Miami dzisiaj zagrają na 110% i wygrają, a jak wygrają to znacznie i to co najmniej 15pkt.
Dla czego wygrają... bo lepsi są w na każdym M2 boiska i jeszcze po seansach z psychoanalitykami powinno to przynieść skutek w postaci pogromu Indiany i to nawet 25pkt.
Ale ja asekuracyjnie Miami -12,5 @3 ????
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Miami Heat - Indiana Pacers -&gt; Lebron James &amp; David West over 43,5 pkt -&gt; 1,85 -&gt; BetCity ✅✅✅ 36 pkt LeBrona + 13 pkt West&#39;a.

W 2 spotkaniu w American Airlines Arena zdecydowałem się postawić na zakład specjalny oferowany przez BetCity. MVP tego sezonu LeBron James oraz silny skrzydłowy Indiany są w stanie przekroczyć linię punktową 43,5 pkt. Baaa, sam &#39;&#39;Lebrą&#39;&#39; jest w stanie to osiągnąć. Ekipa Spoelstry bardzo dużo piłek posyłać będzie dzisiaj na James&#39;a, gdyż jest on gwarantem punktowym. Miami na pozycji PF nie ma nikogo konkretnego, kto by zatrzymał West&#39;a. Indiana bardzo dużo gra podkoszowo - główna zaleta ich siły ofensywnej. A Miami? Jak James tego nie pociągnie, to nie mają czego szukać, pierwsze spotkanie wyraźnie to pokazało. Wade bez formy, trójki nie funkcjonowały w 1 spotkaniu. West 11/17 i 26 pkt zdobytych. Dzisiaj na tyle nie liczę, ale Lebron 30 pkt na pewno zdobędzie, a 14 pkt dołoży West. Moim zdaniem najlepszy bet na to spotkanie, szkoda że tylko oferowany przez 1 buka. Pozdrawiam i życzę owocnych typów. Rambo
E: Pff, Miami lepsze w czym? Gdyby nie Lebron, to Miami prawdopodobnie przegrałoby 4 do 0. Wade bez formy, jak obwód nie funkcjonuje to Miami ma wielki problem. Gdzie widzisz przewagę Miami? Tylko LeBrona nad Georgem. West &gt; Haslem&#39;a Wade bez formy &lt; Hill&#39;a, Hibbert &gt; Bosh&#39;a.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Wade under 26,5 points + rebounds + assists. Nie uważam, że ostatni mecz z Bulls to przebłysk powrotu do formy. Ba! Ta długa przerwa bardziej wybiła go z rytmu meczowego + wszelkie drive&#39;y pod kosz, będą utrudniane przez Hilla, a jak go minie mogą boleśnie skończyć się kontaktem trzeciego stopnia z Hibbertem. Z Bykami czasem ze względnie łatwych layupów pudłował. Powinien więcej podawać, jednak liczę na 1-2 max zbiórek - element z którym Heat ma problem, więc jeśli 3 wysocy nie zdobędą piłki raczej wpadnie ona w łapska Pacers. Coś trafi z gry, zdarzy się i osobisty. Uważam, że linia jest na styk: w ostatnim meczu miał łącznie 29 jednak we wcześniejszych spotkaniach to: 13, 19, 23, 20. Te wyższe wartości osiągane właśnie we własnej hali, jednak niższe niż dzisiejsza linia.
Dla fun&#39;u można drobno sypnąć: Roy Hibbert double-double @2,6. W matchupie z NYK więcej razy miał więcej zbiórek niż punktów. Z tymże difens Chandlera a Bosha to nie ma co porównywać. Myślę, że można spróbować ;)

Propozycje:
Dwyane Wade under 26,5 points+rebounds+assists @1,85 Betsafe
Nie licząc OT, w regulaminowym Wade sypnął łącznie 27 - czyli jak pisałem, linia była na styk ???? . Betsafe dziś daje nam linię powiększoną względem tej poprzedniej, więc 27,5 tym bardziej polecam do grania. Sam Wade narzeka na kolano, więc liczę na mniejszą efektywność niż w G1.
Kurs na DD Hibberta spadł do 2,25 więc nie ma już żadnego value...

Propozycja:
Dwyane Wade under 27,5 points+rebounds+assists @1,85 Betsafe

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom