>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Playoffs 2013

Status
Zamknięty.
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Tak chodzi o kto pierwszy 20 pkt w 1 kwarcie .
Kompletnie nie zrozumiałeś sensu wypowiedzi , presja jest oczywiśćie z obu stron bo to jest finał konferecji . Tylko że Pacers mogą a Heat muszą . Skuteczność ? Popatrz na pierwsze 2 mecze w Miami gdzie Pacers zagrali swoje i powinni wracać do domu z prowadzeniem 2-0 . Weterani wiadomo są i nie liczę że obsrają się jak dzieciaki ale na pewno ręka może być trochę sztywna , szczególnie im dłużej w meczu będzie close game , jeśli Heat odskoczą na początku może być rzeź . Zresztą ich lider ma dość bogatą karierę jeśli chodzi znikanie w ważnych momentach :grin: .
Przy takiej obronie Pacers nie można zakładać ,,że drugi raz na takiej skutecznośći nie zagrają&#39;&#39; .
Co do Bosha , no to sorry ale jaki matchup pod koszem by nie był to 3 zbiórki to jest kpina . Jak ostatnio sprawdzałem to Bosh nie jest karłem z amputowanymi rękami więc kilka więcej piłek powinno mu wpaść w łapy . Jest taki mięciutki że szkoda gadać .
Pacers oprócz g3 gdzie po prostu nie pojawili się na meczu grają bardzo dobrą serie , wygrali 1 mecz w Miami , mogli oba . Dlaczego teraz mają tego nie powtórzyć i zawalczyć ? Nie mówie o wygranej , oczywiście dalej faworytem są Heat ale 8 pkt przy takiej walce to dla mnie dużo .
W tej serii nie doświadczenie jest kluczowe a centymetry i twarde łokcie ;)
 
kefir0076 20

kefir0076

Użytkownik
TYP: Chris Bosh over 14,5 pkt

Jak do tej pory każda z drużyn potrafiła dokonać korekty po przegranym meczu i naprawić swoje błędy. Tym samym zawodnicy którzy zaprezentowali się mizernie w danym meczu naprawiali swoje błędy. Więc spójrzmy na game 4, Chris Bosh (skuteczność 1-6 i 7pkt łącznie) czyli totalne dno. W kluczowym meczu numer 5 Heat na pewno wyjdą skoncentrowani do granic możliwości. Ponieważ tak było w zeszłorocznym playoff (przegrywali z Pacers 2-1 i wygrali mecz #4, przegrywali z Celtics 3-2 i wygrali mecz #6) Taki scenariusz przewiduję też dzisiejszej nocy, myślę, że to Heat będą bardziej zdesperowaną drużyną. A jeżeli mają wygrać to ktoś musi zająć się zdobywaniem punktów. LBJ wiadomo, że zdobędzie od 25-do 35 pkt. Wg mnie drugą opcją strzelecką nie będzie Wade bo ewidentnie boryka się z kolanami i nie jest zbyt świeży w tegorocznym Playoffie. Dlatego właśnie myślę, że tę rolę spełni Krzysiek Bosh, zwłaszcza po takiej wtopie jak w GM4.

Przewiduję, że ten kosmita Bosh dziś zdobędzie więcej niż 14 punktów, nie ma innego wyjścia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Bez jaj, nie wierzę, że to wejdzie:p Bosh to dla mnie wypisz wymaluj koszykarski Snoop Dogg ???? Każdy mecz w serii jest kluczowy i jakoś wcześniej w nich nie zaistniał także jak grać coś u Bosha to tylko under✅.

e: 7 pkt 1 asysta 5 zbiórek
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Miami Heat - Indiana Pacers:
Typ:
-Over 50,5 fauli@1,85
(betcity) ⛔⛔⛔ Pudło zupełne, kajam się.

Dziś dość nietypowo, jednak już przed czwartym meczem w ostatniej chwili zrezygnowałem z podania bliźniaczego typu (linia 49,5), więc tym razem, zachęcony dotychczasowym przebiegiem rywalizacji pod kątem przewinień, idę za ciosem. Nie będę lał wody typu &quot;to są playoffy, czas twardej walki, nie ma odpuszczania itp&quot;, bo to każdy wie i nie jest to poważny argument.
W poprzednich meczach, poczynając od ostatniego: 55, 55, 50, 58 fauli. Tak więc 3 dosyć pewne overy (w jednym owszem była dogrywka, jednak i bez niej padł over), w jednym meczu zabrakło jednego faulu. Moim zdaniem nie są to cyferki przypadkowe. Obie ekipy mają swoje powody, by rywalom nie szczędzić przewinień. Z jednej strony Miami, którego piętą achillesową jest frontcourt, co skrzętnie wykorzystują Pacers, z drugiej strony Pacers, którzy muszą ograniczyć z jednej strony LeBrona, który spuszczony ze smyczy może sam przesądzić o losach tej serii, z drugiej strzelców obwodowych, których ograniczenie jest na pewno bardzo istotne. Obie drużyny mają też trochę &quot;mięcha&quot; które może, a nawet powinno postarać się o odpowiednią liczbę fauli - mam tu na myśli głównie rezerwowych, jak Birdman czy Hansbrough.
Zwłaszcza po Pacers spodziewam się dziś dużej liczby fauli - wybitnie w ich interesie leży spowolnienie gry, wybicie Miami z rytmu ofensywnego, tym bardziej w ich hali, gdzie lubią przyspieszyć. Z Heat w szybkiej wymianie run&#39;n&#39;gun nie mają szans i widać po grze, że zdają sobie z tego sprawę. Jednocześnie 75% Jamesa i 72% Wade&#39;a to nie są zbyt wysokie wskaźniki, by nie pokusić się o częste wysyłanie tych panów na linię. LeBron bez dobrej obrony może rzucić te 75% tylko, że z gry (ok, nieco przejaskrawiam, jednak nie jest to dalekie od prawdy), więc na pewno jego zatrzymanie faulami jest wliczone w koszty.
Z drugiej strony Miami i ich problemy podkoszowe - Hibbert robi co chce w tej serii, 3 kolejne double-double na poziomie 10-20. Dawid West także się rozkręca, jest to gracz który w regularze z Miami sypał aż miło (śr 22 pkt przy świetnym procencie), a teraz jak nie może się wstrzelić to nadrabia osobistymi. Ta dwójka to jest nie lada problem dla wątłego frontcourtu Heat i nie widzę zatrzymania tych graczy w czystej grze.
To tak pokrótce, bo i tak piszę pewnie oczywistości dla tych, co śledzą te serię. Dodam jeszcze, że pomimo wysokiej liczby fauli w pierwszych czterech meczach, nie jest to na pewno maksimum - dla przykładu Hibbert w ostatnim meczu miał ledwie 1 faul, to samo Allen (mimo 32 minut na parkiecie) czy Haslem. Jako że Miami nie może sobie pozwolić, by kolejny raz za faule wyleciał Bronek, spodziewam się dziś dużej roli ławki w brudnej grze i sporo fauli właśnie zmienników. Jak będzie zobaczymy, nie jest to oczywiście żaden pewniak, jednak dałbym tu kurs nieco niższy na pewno, dlatego biorę i czekam na 2:30.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 80

pididi

Użytkownik
MIAMI GM4 vs INDIANA GM4
Typ: under 185.5 1.8 pinnacle⛔

Brne dalej w undera. Oczywiście znajdą się oponenci co do tego typu ale ja będę trzymał się swego. Miami ofensywa grała rewelacyjnie w GM3 notując 114 punktów przy niesamowitym procencie z gry: 54.5% (42-77), 42.9% (6-14) za trzy oraz rzuty wolne 85.7% (24-28). Nie sądzę, aby powtórzyła się taka skuteczność po stronie Miami przeciwko defensywie Pecars która jest lepsza niż to co było pokazane w GM3. Indiana jeżeli pozwala sobie na otwarte run&amp;gun przeciwko takiej drużynie jaką jest Miami to ciężko o dobry rezultat dla Vogela i jego drużyny.

Typ under 185.5 INDIANA GM5 vs MIAMI GM5✅

Tak wiem żaden under mi nie wszedł :p Złośliwi powiedzą że lecę niczym ślepa ćma do żarzącej się żarówki, albo że powinienem już grać progresje na te undery :cool: ....analiza taka jak poprzednia nic nie zmieniam w niej. Inwestuje w undera...^^
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kefir0076 20

kefir0076

Użytkownik
Kluczowy dlatego, że przegrany tego meczu będzie w sytuacji gdzie może zostać wyeliminowany już w następnym meczu. Statystyki nie kłamią. W całej historii ligi w playoff przy stanie 2-2 83% drużyn które przegrywały game 5 przegrywały serię. Dlatego jest kluczowy. Co to znaczy koszykarski snoop dogg ?
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Miami Heat - Indiana Pacers:

Typ:

-Over 50,5 fauli@1,85
(betcity)


Dziś dość nietypowo, jednak już przed czwartym meczem w ostatniej chwili zrezygnowałem z podania bliźniaczego typu (linia 49,5), więc tym razem, zachęcony dotychczasowym przebiegiem rywalizacji pod kątem przewinień, idę za ciosem. Nie będę lał wody typu &quot;to są playoffy, czas twardej walki, nie ma odpuszczania itp&quot;, bo to każdy wie i nie jest to poważny argument.

W poprzednich meczach, poczynając od ostatniego: 55, 55, 50, 58 fauli. Tak więc 3 dosyć pewne overy (w jednym owszem była dogrywka, jednak i bez niej padł over), w jednym meczu zabrakło jednego faulu. Moim zdaniem nie są to cyferki przypadkowe. Obie ekipy mają swoje powody, by rywalom nie szczędzić przewinień. Z jednej strony Miami, którego piętą achillesową jest frontcourt, co skrzętnie wykorzystują Pacers, z drugiej strony Pacers, którzy muszą ograniczyć z jednej strony LeBrona, który spuszczony ze smyczy może sam przesądzić o losach tej serii, z drugiej strzelców obwodowych, których ograniczenie jest na pewno bardzo istotne. Obie drużyny mają też trochę &quot;mięcha&quot; które może, a nawet powinno postarać się o odpowiednią liczbę fauli - mam tu na myśli głównie rezerwowych, jak Birdman czy Hansbrough.

Zwłaszcza po Pacers spodziewam się dziś dużej liczby fauli - wybitnie w ich interesie leży spowolnienie gry, wybicie Miami z rytmu ofensywnego, tym bardziej w ich hali, gdzie lubią przyspieszyć. Z Heat w szybkiej wymianie run&#39;n&#39;gun nie mają szans i widać po grze, że zdają sobie z tego sprawę. Jednocześnie 75% Jamesa i 72% Wade&#39;a to nie są zbyt wysokie wskaźniki, by nie pokusić się o częste wysyłanie tych panów na linię. LeBron bez dobrej obrony może rzucić te 75% tylko, że z gry (ok, nieco przejaskrawiam, jednak nie jest to dalekie od prawdy), więc na pewno jego zatrzymanie faulami jest wliczone w koszty.

Z drugiej strony Miami i ich problemy podkoszowe - Hibbert robi co chce w tej serii, 3 kolejne double-double na poziomie 10-20. Dawid West także się rozkręca, jest to gracz który w regularze z Miami sypał aż miło (śr 22 pkt przy świetnym procencie), a teraz jak nie może się wstrzelić to nadrabia osobistymi. Ta dwójka to jest nie lada problem dla wątłego frontcourtu Heat i nie widzę zatrzymania tych graczy w czystej grze.

To tak pokrótce, bo i tak piszę pewnie oczywistości dla tych, co śledzą te serię. Dodam jeszcze, że pomimo wysokiej liczby fauli w pierwszych czterech meczach, nie jest to na pewno maksimum - dla przykładu Hibbert w ostatnim meczu miał ledwie 1 faul, to samo Allen (mimo 32 minut na parkiecie) czy Haslem. Jako że Miami nie może sobie pozwolić, by kolejny raz za faule wyleciał Bronek, spodziewam się dziś dużej roli ławki w brudnej grze i sporo fauli właśnie zmienników. Jak będzie zobaczymy, nie jest to oczywiście żaden pewniak, jednak dałbym tu kurs nieco niższy na pewno, dlatego biorę i czekam na 2:30.
Przy takim typie ja bym jeszcze sprawdził przed meczem jaki zestaw sędziowski dziś prowadzi ten mecz.Bo to może się okazać kluczowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dwill 620

dwill

Użytkownik
Przy takim typie ja bym jeszcze sprawdził przed meczem jaki zestaw sędziowski dziś prowadzi ten mecz.Bo to może się okazać kluczowe.
James Capers, Dan Crawford, Marc Davis.
Ten zestaw sędziów w obecnym sezonie mial okazję pracować jeden raz i linia ATS została pokryta przez gospodarzy oraz linia over.
Fauli było łącznie 35.
Zdobycze punktowe kwarta po kwarcie
1Q 45
2Q 43
3Q 42
4Q 58 = 188 pts.
James Capers
Jersey Number 19 Avg. Home Score 98.5
Games Officiated 72 Avg. Road Score 94.5
Home Team ATS 38-32-2 Home Avg. Margin 4.0
Home Team W/L 49-23 Avg. Total Score 193.0
Over/Under vs. the Total
Overall 33-38
184.5 or less 3-7
185-194.5 15-12
195-204.5 11-11
205+ 4-8
Favorite or Underdog
Spread Home Fav Home Dog
0-4.5 15-11 10-1
5-9.5 9-9 1-5
10+ 3-5 0-1
Dan Crawford
General
Jersey Number 43 Avg. Home Score 98.4
Games Officiated 81 Avg. Road Score 96.1
Home Team ATS 36-43-2 Home Avg. Margin 2.2
Home Team W/L 45-36 Avg. Total Score 194.5
Over/Under vs. the Total
Overall 39-40
184.5 or less 6-4
185-194.5 12-15
195-204.5 14-12
205+ 7-9
Favorite or Underdog
Spread Home Fav Home Dog
0-4.5 13-9 3-8
5-9.5 16-15 0-7
10+ 4-4 0-0
Marc Davis
Jersey Number 8 Avg. Home Score 99.3
Games Officiated 77 Avg. Road Score 96.2
Home Team ATS 38-37-2 Home Avg. Margin 3.1
Home Team W/L 46-31 Avg. Total Score 195.6
Over/Under vs. the Total
Overall 37-36
184.5 or less 6-3
185-194.5 18-12
195-204.5 8-13
205+ 5-8
Favorite or Underdog
Spread Home Fav Home Dog
0-4.5 9-10 6-4
5-9.5 9-11 8-6
10+ 4-6 2-0
Przy tym zestawieniu ATS Miami 18-12, Indiany 14-16, O/U Miami 14-16, Indiana 20-10.
@ maroon
te kary można dwojako odebrać. Sędziowie mogą świeżo po ukaraniu, wyłapywać więcej fauli. Akurat to nie powinno wpłynąc na przebieg meczu. Najwięcej będzie zależeć od tego, która ekipa narzuci swój styl gry.
/E:
Typy: Miami -6 @ 1.82 Marathonbet
over 184 @ 1.85 Marathonbet
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Po tych karach za flopowanie dziś będzie prawdziwy mecz PO , mało gwizdków , dadzą pograć . Takie moje zdanie .
Do skasowania poźniej bo tematu nie ma co zaśmiecać
 
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Hehe

Po pierwsze - przypomina mi go z mordy jakoś
http://nbalookalikes.tumblr.com/post/2989798319/chris-bosh-snoop-dogg

Po drugie - to taka metafora: Snoop Dogg robił kiedyś rap, a teraz jedzie na nazwisku i robi jakieś ***** w stylu dance. Z Boshem jest wg mnie podobnie tyle, że w kwestii koszykarskiej - nie wysila się ????
Zdjęcie jest przerobione Snoop Dogg&#39;a toolmajster . A po drugie, teraz jest Snoop Lion - Marley&#39;uje się ????
Aby nie zbaczać z tematu NBA. Ja dziś postanowiłem zagrać alternatywny handicap na powyżej 180 punktów. Mam przeczucie mimo wszystko, że koło 200 będzie - ale nie chcę ryzykować.
maroon: Dokładnie na to liczę i wtedy 200 pęknie gładko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Teoretycznie - bardzo teoretycznie - to mogą tych 20 nie rzucić w 1 kwarcie więc to chyba nie na 1 kwartę a po prostu kto 1wszy w meczu rzuci 20 ?
Dokładnie tak ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
nc+ po raz kolejny kpi sobie z klientów. Żenua...

Co do meczu. Skłaniam się delikatnie ku winowi Pacers. Kursy fajne, a stawka meczu taka że wygrać może każdy i zadecydować może dyspozycja dnia. Jeśli Indiana wciągnie Heat w swoją brudną grę moim zdaniem ma ogromną szansę ten mecz wygrać. Pobieram fajny kurs i GO PACERS ???? !
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Gdzie? Sprawdzałem program przed chwilą na ich stronie, nic nie widziałem.
Meczyk jak najbardziej leci na c+sport. A żeby się ten meczyk lepiej oglądało:
Lebron James over 42,5 pkt+zb+as 1.74 ✅
Co tu dużo pisać o LBJ. Jak gra każdy wie, do jakich rzeczy jest zdolny myślę że też. Dzisiejszy mecz z gatunku &quot;must win&quot; dla Heat. Niby przy okazji Game 3 było podobnie i James tej linii nie wyrobił. Tam jednak Pacers pozwolili rolesom Miami na zbyt wiele od początku, sporo punktów rzucił Haslem, dużo jak na swoje standardy w tej serii Bosh, ogólnie świetny team effort Heat i Pacers byli bez szans a sam James nie wykręcił jakichś wielkich cyferek. Dzisiaj jednak spodziewam się ciężkiej przeprawy dla mistrzów NBA, Indiana powinna maksymalnie spowolnić tutaj grę. W takich warunkach, gdzie o punkty może nie być łatwo, myślę że James weźmie sprawy w swoje ręce. Wybieram opcję punkty + zbiórki + asysty gdyż wiadomo jak wszechstronnym graczem jest LBJ. Miami ostatnio straszne bęcki na deskach dostali, dzisiaj spodziewam się, że położą nacisk aby tutaj zminimalizować nieco przewagę Pacers. Tych kilku zbiórek Jamesa ostatnio brakowało, dzisiaj myślę że nawet około 8-10 zbiórek jest w stanie wyłapać. Jeśli chodzi o asysty to kilka po drodze na pewno wpadnie ???? Podsumowując, liczę tutaj na wielki mecz Jamesa, niekoniecznie jakąś dominacje punktową z jego strony, może jakieś triple double, kto wie.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Miami Heat - Indiana Pacers gospodarze over 101 -&gt; 2,62 -&gt; Sportingbet

Ja trochę inaczej uważam niż koledzy. Dzisiaj sądzę, że Miami pokaże klasę mistrzowską, pewnie ogra Indianę. Dlatego zdecydowałem się postawić ciekawy zakład jaki zaoferował Sportingbet jakim jest Miami Heat over 101 pkt. Miami jeśli chce wygrać, to musi to zrobić podobnie do Game 3, kiedy wygrali w Indianapolis. Heat fajnie przyśpieszali grę, powodując to, że gracze Vogel&#39;a nie zdążali wracać do obrony dzięki temu Miami zdobywało mnóstwo easy points. Świetnie się to oglądało moim zdaniem, jednak kompletnie nie przypominało to walki w fazie Play off a przede wszystkim meczu na Wschodzie gdzie run &amp; gun rzadko się stosuje. Dzisiaj spodziewam się podobnego spotkania, bo Indiana jak wraca do obrony to gra w defensywie po prostu świetnie i ciężko zdobywać pkt zwłaszcza z pomalowanego. Ale jeśli ta taktyka ma służyć wygrywaniu meczów to dlaczego jej nie stosować? Chodzi za mną ten typ cały dzień po głowie i dzisiaj decyduję się go zagrać. Życzę owocnych typów. Pozdrawiam. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Pacers - Heat
Pacers @ 2.2 bet365✅
Hibbert powyżej 19.5 pkt @ 1.85 betsson✅

Mialem grać znowu wyścig do 20 pkt , ostatno płacili 2.55 to się opłacało ale teraz po 2.0 już nie bardzo .
Andersen zawieszony , Heat jeszcze bardziej tracą pod koszem gdzie i tak jest bieda .
Chris Bosh po słabym meczu nr trzy gdzie zebrał tylko 3 piłki wziął się w garść i zagrał na niebywałym poziomie , zbierając 5 piłek (tylko o jedną mniej od rekordu kariery ) .
Bill Russell powiedział po meczu , że przez chwilę bał się o swój rekord z roku 1957.
Hibbert robi co chcę , pokoszowi Pacers robią masakrę pod koszem przez całą serie . Ostatni mecz w Miami gdzie Heat odskoczyli w 3 kwarcie był kolejnym meczem gdzie Pacers przegrywaja przez dziwne decyzje .
Lance Stepehenson który jest najbardziej wk... zawodnikiem jaki chyba stąpał po parkietach NBA , trzeba sprawdzić czy nie ma więzi rodzinnych z McGee . Bierzę piłkę w łapy nie wiedzieć czemu w 3 kwarcie i robi runa dla Heat robiąc 3-4 straty i nie trafiając kilku jumperów z idiotycznych pozycji . Wiele opinii jest takich że Stepenhson grał w tym meczu z Heat i to dzięki niemu w dużym stopni po przerwie nie było walki . Pacers muszą grać do bólu skutecznie , wykorzystywać wszystko , nic nie oddawać za darmo .
Jak taki Stephenson robi runa 12-0 dla Miami to może być koniec bo jak Heat odskakują , nakręcają się i może być za późno .
Pacers nie mają GTG , gdy są minimalnie z przodu i mogą grać zespołową koszykówkę , spokojne akcje wszystko jest ok . Ale jak trzeba gonić to wychodzą ich braki .
Mecz o wszystko dla Pacers , sędziowie mogą dorzucic swoje żeby zobaczyć g7 .
Podtrzymuję to co mówiłem przed poprzednim meczem , Heat nie grają dobrze . Matchup fatalny dla Miami , mają przebłyski jak w meczu 3 i drugiej połowie meczu 5 ale ja wierzę w Pacers .
Andersen pomijajać że trafił wszystkie rzuty w serii (15-15) , bo to mniej istotne to jednak zapewniał Heat jako takie inside presence , straszył blokiem (1,6 na mecz) i najbardziej nadawał się do fizycznej walki z wysokimi Pacers i dawał sporo energii .
Dzisiaj Hansbrough zrobi dinozaura z origami z Chrisa Bosha , takie moje małe marzenie na ten mecz ;)
Stawiam na Pacers i oczywiśćie Hibberta bo widać że znowu jest pewny siebie , domaga się piłki a Heat nie mają na niego odpowiedzi .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dwill 620

dwill

Użytkownik
Indiana Pacers - Miami Heat
2(-2)
1.94
Marathonbet
10/10

W tym poście, przed przed G5, opisałem kilka istotnych faktów. Seria zbliża się ku końcowi i niewiele można tutaj dopisać.
W swoim poście po G4, pisałem że Heat nie zagrają tak słabo w ataku.
Pacers, to obrona. Jednak jeśli nie mają rozłożonych proporcji pomiędzy atakiem i obrona, po prostu są za słabym zespołem na aktualnych mistrzów.
Wystarczy, że jeden z zawodników Indiany Pacers, zagra &lt;10 pts i zaczyna się problem.
Problem może być większy gdyż, jak wspomniałem Żary są o wiele bardziej doświadczonym zespołem, niż dzisiejszy gospodarz.
Nie zagra Birdman, strata. Jednak strata, której jest do &quot;ukrycia&quot; przez gości. Liczę, że Haslem ponownie utrzyma swój poziom, a dobrą zmianą wykaże się Joel Anthony. Przy braku Birdmana - spodziewam się, że przy tej okazji więcej minut dostaną Battier, Miller oraz Allen.
Każdy z tej trójki może obudzić się w najmniej oczekiwanym momencie na dystansie. Pacers są jedną z lepiej broniących ekip na dystansie, jednak zdecydowanie większa presja spoczywa na dzisiejszych gospodarzach, którzy są pod ścianą. Heat powinni być bezlitośni, bo Spurs za długo regenerować sił nie mogą, a Żary doskonale sobie zdają sprawę, że przeciąganie serii może się dla nich skończyć źle- zarówno w 1/2, a nawet w finałach, gdzie Wade gra cały czas z kontuzją, więc odpoczynek im się przyda, a im więcej, tym lepiej.
Jestem pewien zwycięstwa Heat, więc w ten mecz wchodzę po najwyższej stawce.
Powodzenia!
David West missed shootaround with an upper-respiratory infection but is expected to play in Saturday&#39;s Game 6.
We can&#39;t imagine this illness will keep West out of a possible elimination game, but we&#39;ll sideline him just to be safe. Most likely the Pacers wanted to make sure the virus didn&#39;t spread through the locker room prior to tonight&#39;s game. We should get some official confirmation on West&#39;s status closer to shootaround.
/E:
Pod koszem Heat nie rozstrzygną meczu, ale kluczem będzie utrudnienie gry szczególnie Hillowi, który jest jedynym motorem napędowym i jeśli powstrzyma się go, by nie miał czystych pozycji, aby to go nie napędzało, to powinno być naprawdę dobrze.
/E2:
3Q, to wstyd i styl gry przez Miami na poziomie Phoenix Suns... teraz już nie ma faworyta
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom