>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Playoffs 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja jednak jestem zdania , ze rakiety nadal są za krótcy aby przejść wojowników . Tam wzystko zależy od tego czy te &quot;trójki&quot; beda wpadac a to trochę za malo , za to Warriors na przelomie ostatnich lat zdominowali NBA i wiele osób twierdzi , ze oni tez bez &quot; trójek&quot; nie istnieja ale to nie jest prawda i udowonili to niejednokrotnie a nawet i w serii z rakietami . A co do Stephena to gdyby nie ta kontuzja pod koniec RS to podejrzewam , ze gralby zdecydowanie odwazniej w tych play off ale teraz ma na uwadze swoje zdrowie i nie moze az tak szarzowac , czytalem gdzies , ze sporo pracowal nad nogami i tym jak sie porusza zeby nie narazac sie na kolejne kontuzje dlatego jest ograniczony w pewnym stopniu ale to nie jest typ zawodnika, ktory potrzebuje tylko czystych pozycji zeby trafiac, on znakomicie potrafi rzucac sprzed glowy obrońcy i jesli sie tylko wstrzeli to rakiety beda miec problem a on napewno ma na uwadze , ze wobec kontuzji Klaya bedzie musial dzisiaj zrobic porządną robote . Kerr napewno dzis bedzie uczulal swoich graczy zeby nie mieli glupich strat bo wlasnie przez takie błędy przegrali game 4 . Wyżej psotnick świetnie opisal postac Greena bo od niego bedzie wiele zalezec i mam nieomylne wrazenie , ze CP3 bedzie prowokowal charakternego Draymonda zeby ten wylapal jakies głupie technicale ale tutaj tez wydaje mi sie , ze Coach dzisiejszych gosci bedzie uczulal Greena przed wlasnie takimi zagraniami . Uwazam , ze kazdy Over Duranta jest do grania , over 11,5 pkt Greena tez jak najbardziej no i te asysty czy zbiorki niesfornego skrzydlowego Warriors tez mozna probowac bo siedzialo mi to w glowie od rana ale czekałem co bedzie z Klayem . Under 18,5 Thompsona tez mozna próbować i over 10,5 zbiorek Capeli tez wyglada ciekawie . Za mniejsza stawke bede próbował grac over 4,5 asysty Stephena i over 25,5pkt a za mniejsza dlatego bo niewiem jaka do końca bedzie jego rola dzisiaj.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Houston - GSW
GSW win @ 1.83 sts
Kursy pospadały bo Klay gra. To było pewne, typowe maskowanie a pewnie wszystko jest w porząku. Chyba najważniejszy mecz tej serii. Warriors nie zwykli przegrywać 2 razy pod rząd. W zasadzie poprzedni mecz kontrolowali i w 4 kwarcie kilkuminutowy przestój kosztował ich zwycięstwo. Dziś nie ma opcji na takie rozluźnienie. Durant to weźmie w swoje łapy i powinno być dobrze. Ostatnio na słabszej skuteczności teraz sobie odbije. Martwi brak Iggiego bo jednak to solidny defensior. Chociaż Looney na centrze nawet sobie radził z Capelą, ale głowa jeszcze nie ta i szybko łapał głupie faule. Kerr to jakoś poustawia a sam mecz wyglada na żyłowanie Duranta i Greena do maximum , pewnie zagrają kolejne 406+ minut. Jak Rakiety nie zasypią ich trójkami to jestem pewny zwycięstwa GSW. Mają też lepszą ławke. Tutaj nie ma miejsca na błędy. Warriors wygrywają i w Oracle dopełniają formalności.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Golden State 6/10

Kluczowy mecz w serii, trudno jest wyjść z 2-3 grając game 7 na wyjeździe choć GS chyba stać na wszystko. Gra Klay więc jest dobrze, mam wrażenie, że Wojownicy grają na maksa jak sytuacja ich zmusza, więc dziś ich zmusza ????
Do tego nie zwykli przegrywać 2 meczy z rzędu w serii play off. Poprzedni mecz to wypadek przy pracy, przespali 4q i tyle. Mają większy potencjał, większy talent, więcej liderów, lepiej bronią, mają lepszą ławkę, lepszego trenera i w ogóle to jest jeden z najlepszych zespołów w historii nba. Dziś nie widzę tego inaczej niż pewna wygrana ekipy z Oakland!
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Boston over 97.5 @1.84 fortuna
Boston prowadzi 3:2 z Cleveland i dzisiaj staje przed szansą zapewnienia sobie awansu do finału NBA. James dzisiaj musi zagrać na 110% swoich możliwości i wiadomą sprawą jest, że uniemożliwienie mu wejść pod kosz jak i ograniczenie rzutów za 3 jemu lub K.Love jest sukcesem do wygranej. Tak jak miało to miejsca w ostatnim spotkaniu gdzie lider kawalerii zdobył zaledwie (jak na niego) 26 punktów. Dzisiaj jako że gospodarze są pod ścianą liczę na lepszą grę z ich strony. Boston zatem musi też pomyśleć o efektywnej ofensywie i rzucić przynajmniej to 100 punktów.
 
I 181

irenicuus

Użytkownik
Boston +7,5 @1,85 sportsbet.io
Boston win @3,45 sportsbet.io
Nie wiem czy oglądaliście ostatni mecz ale ja tak i Lebron zwyczajnie w świecie jest juz mega zmeczony. To już 16 meczy w PO. Widać było ile energii kosztowalo go dociągnięcie Cavs do tego finału konferencji. Niecelne podania, cegły przy rzutach za 3, zawsze przed sobą solidny obrońca oraz brak pomocy kolegów z drużyny.
Boston za to drużyna bez lidera z garczami gdzie kazdy może rzucic te 20+ pkt. Tak właśnie bylo w G5 gdzie Rozier totalnie nie mogl wstrzelic sie w obręcz, za to młody Tatum wziął ciezar gry na siebie i pyknał 24pkt.
Dla mnie spore value na win Bostonu
 
airkordan23 118

airkordan23

Użytkownik
Ale nawet jak zagra 50-10-10 to z takimi laczkami w skladzis i tak mogą tego nie wygrać. Przecież to jest 2vs6-7 graczy...
Boston to value jak co rundę. Nie mówię że to wygrają na 100% ale biorę ten kurs i gram że dziś zamkną serie.
 
K 25

kmarzejon

Użytkownik
Ale nawet jak zagra 50-10-10 to z takimi laczkami w skladzis i tak mogą tego nie wygrać. Przecież to jest 2vs6-7 graczy...
Boston to value jak co rundę. Nie mówię że to wygrają na 100% ale biorę ten kurs i gram że dziś zamkną serie.
Boston to drużyna swojego parkietu. Ostatnie 10 meczy wyjazdowe, to tylko jedno zwycięstwo i jeszcze przez dogrywkę. Pograł bym gospodarzy, ale nie po tym kursie.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Boston win 2/10
Daje lekko choć mam pograny awans Celtów, ale dziś dam bo potem będę żałował. Ostatni mecz widziałem, że Kawaleria jedzie na oparach paliwa, zero mocy, nawet Lebronek ledwo dychał, widać, że sporo kosztowały go te play offy i ciągniecie praktycznie samemu drużyny do finału. Ogólnie Boston to ekipa własnego parkietu ale to młode chłopaki i dziś z pewnością będą chcieli to skończyć w hali Lebrona. Maja 5 fajnych starterów plus 2 dobrych z ławki, sa młodzi, nie widać po nich zmęczeni. Ja będzie im siedział rzut to powinni dać radę, emeryci nie mają już siły, Love słaby, nawet jak James się odrodzi i rzuci swoje to i tak jest szansa na win, bo reszta nie pomaga, warunek muszą rzucić ponad stówe.
Golden State awans 7/10
Z Rakiet wypadł jak co roku w play off szklany CP3. Bez niego moim zdaniem nie mają szans na awans, sam Harden i Gordon to za mało, aby stawić się Wojownikom. Paul to mózg drużyny, lider asyst, scorer, groźny zarówno z dystansu jak i w penetrscjach. Ariza i Tucker to nie ten kaliber aby go zastąpić, Capella też nie jest scorerem. Z ławki brak zmienników. Prawdopodobnie wróci na game 7 Igudala i połata dziury w obronie, więc nie widzę szans dla Houston. Można złapać kursy 1,8 totomix
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
No to co teraz Cleveland ich opyka co bedzie formalnoscia w meczu numer 6 a w siodmym Krol w pojedynke ogoli cale sytado.
Dziwie sie ze tyle sie Cleveland bawi sie tyle z byle kim w tym roku
Sam jesteś byle kim, oglądałeś choć jeden mecz Bostonu, widziałeś ich grę, trenera jak prowadzi zespół?!
Dziwić to się można, że Cavs jeszcze nie odpadli z taką padaką jaką prezentują!
I jeszcze ten głupi tekst z królem no jacha sam zagra całe game7 i nastuka 100 punktów jak kiedyś Chamberlain....
 
deepred 696,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
LeBron over 1,5 bloku @2,75 unibet
⛔ Tylko jedna czapka.
Moim zdaniem ciekawa opcja na to spotkanie. Cavs tracą bardzo dużo piłek i często są kontrowani. Wiadomo, że LeBron z pomocy potrafi fajnie pobronić, niejednokrotnie wracał na pełnym gazie i popisywał się monster blockami na rywalach. Na własnych śmieciach fajnie będzie zagrać kilka razy mocniej w defensywie, żeby zamieszać w kotle Quicken Loans Arena. Warto zaznaczyć, że robił to w G1 i G3, czyli w pierwszym, słabym meczu w tej serii, gdzie na atakowanej połowie został lekko wyjęty z gry przez Morrisa i trzeciej grze, gdzie Cavs musieli zademonstrować swoją siłę, żeby dać sobie szansę w tej serii. Dzisiaj kolejny big game na własnych śmieciach, więc &quot;jeżeli mu się zachce&quot; może spokojnie tę linię pokryć. Jak wspominałem wyżej, w tej serii dwukrotnie pokrywał linię, więc moim zdaniem kurs nieadekwatny do prawdopodobieństwa. Oczywiście grane za zapałki.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Sam jesteś byle kim, oglądałeś choć jeden mecz Bostonu, widziałeś ich grę, trenera jak prowadzi zespół?!
Dziwić to się można, że Cavs jeszcze nie odpadli z taką padaką jaką prezentują!
I jeszcze ten głupi tekst z królem no jacha sam zagra całe game7 i nastuka 100 punktów jak kiedyś Chamberlain....
No tak bedzie
jak co Roku
I co sie gniewac
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
GSW vs Houston
Typ: GSW -14,5 ✅ ✅ ✅
Kurs: 2,4 (Unibet)

No cóż ku mojemu zaskoczeniu Houston póki co daje radę i prowadzi 3:2 w rywalizacji do 4 zwycięstw. Teraz przenosimy sie do Oakland i jest to mecz z gatunku must to win dla Wojowników. Po pierwsze dlaczego zakładam tutaj zdecydowane zwycięstwo gospodarzy. Drużyna Houston ostatnie 2 mecze zagrała w 7, bardzo ograniczyli skład. Ewidentnie, gra na takiej intensywności po obu stronach parkietu, dala im w kość. Skutkiem tego było naciagniecie ścięgna udowego przez Paula. Jest to podstawowy gracz i to właśnie dzięki niemu wywalczyli w tych dwóch ostatnich meczach dwa zwycięstwa. Harden tego sam nie uciagnie, widać że przy ciasnej obronie, głównie Thompsona, gościa nie ma. Nawet nie będę przytaczal jego ostatnich statystyk. Trojki to same cegly, a przy takiej sytuacji i widmie porażki na tak wczesnym etapie przez Warriors, gospodarze po prostu będą zmuszenia grać na maksa. Widać że jest problem w grze i trzeba wiele rzeczy poprawić. Dlatego przy braku Paula i w pełni zmobilizowanych gospodarzach, nie widzę zbyt wielu szans na wyrównany mecz nr 6. Houston właściwie powinno trochę odpuścić i skupić się na meczu nr 7. Gra jest toczona na bardzo intensywnym tempie i wojownicy zachowali więcej świeżości na ten moment i to powinno zaprocentować w 6 meczu. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
gowniak 86

gowniak

Użytkownik
Warto zastanowić się też nad jakimś overem punktowym Currego. On w takich łatwych spotkaniach lubi zdobywać punkty. A w ostatniej grze będzie niewidoczny
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Ja tak pokrótce.
Houston under 100,5 pkt Fortuna 1,81 ✅
Rocketsi nawet w wygranych ostatnio spotkaniach nie zdobywali więcej, a dodatkowo dziś grają bez Paula, który im robił całą grę wobec słabszej niż zwykle dyspozycji Hardena. Dziś Harden się będzie musiał odblokować, ale czy przekroczą &quot;stówę&quot; naprzeciwko GSW, które ma nóż na gardle? Ja się spodziewam, iż Warriorsi od samego początku postawią na defensywę, a co za tym idzie, mecz dzisiejszy może być blow-outem.
Durant over 30,5 pkt Fortuna 1,82 ⛔
W trzech ostatnich spotkaniach wyczyn ten się Durantowi nie udał, ale dziś myślę, ma szansę na to osiągnięcie. Spodziewam się dzisiaj dobrej ofensywy Warriors, bo Paul był wartością dodaną również w obronie. Na jego nieobecności bardziej zyska Stefek, ale to Durant jest pierwszą strzelbą Warriors i będzie chciał udowodnić swój leadership. Dodatkowo wczorajsze osiągnięcie Lebrona też po nim pewnie nie spłynęło, bowiem nie jest tajemnicą, że obaj rywalizują ze sobą o miano tego &quot;najlepszego&quot;. Świadczy o tym ich bezpośrednia konfrontacja, jak często iskrzy między tymi dwoma gwiazdorami. Różnica jest taka, że Durant ma obok siebie znacznie lepszych partnerów. Ale ten typ to bardziej tak jednak intuicyjnie.
Edit: No intuicja mnie zawiodła.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
I co zaraz pozamiataja starzy wyjadacze bazantow.
Houston ma juz po gaciach jak zwykle staneli w miejscu, zastanawiam mnie na Boston skad taki kurs ze sa faworytami.
Bardzo zastanawiajace. Az tylu naiwnych sie lapie?
Apropo co sie dzieje z Clippersami i ich graczami bylymi czy obecnymi przy play off? To przypadek ze daja dyla w play offach? Moim zdaniem nie
 
gowniak 86

gowniak

Użytkownik
No i Curry pokrył ładnie overka. Teraz przed nami spotkanie w ogródku i najważniejszy sprawdzian dla młodych Celtów. Czy pękną? Można by tak zakładać, gdyby poprzednie spotkanie między Cavs w ogródku były chociaż close, a tu zawsze była deklasacja. Jedna silna głowa to za mało. Ale zobaczymy, nie skreślam też Cavsow.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
15, 15, 20 to ilość punktów, które zdobył All Horford podczas domowych spotkań przeciwko Cavs we finale konferencji wschodniej. Dużo bardziej wolę po raz kolejny zaufać Allowi niż grać czyste zwycięstwo Bostonu, którego bukmacherzy uważają za faworyta. Dla mnie to typowe spotkanie 50:50 i nawet brak Love dużo tutaj nie zmieni. Lebron sam prowadzi swoją gwardię przez całe PO i dziś będzie chciał dopełnić dzieła. Czy mu się uda? Mam nadzieję, że nie jednak typowania spotkania się nie chwytam, bo mam od początku pomrożony awans Celtów. Dużo bardziej cenię sobie Alla, który nie dość, że podczas każdego z domowych spotkań pokrywał linię to także dziś powinien być Game Changerem. Brak Love powinien spowodować, że dużo częściej będzie miał na sobie obrońców pokroju Thompsona czy Nance, którzy będą musieli wychodzić do niego na linię 3 pkt, a to przy ich dość mało zwrotnych nogach może kończyć się łatwym minięciem lub rzutem za 3. Ewidentnie pobieram i również polecam zagrać.

All Horford powyżej 14.5 pkt - 1.85/unibet /// All Horford powyżej 13.5 pkt - 1.82/efortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
N 583

nikoosg123

Użytkownik
Typ Cavs handicap -3,5 +OT
Kurs: 2,62
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Typ nieco ryzykancki ale ja wierze ze dziś górę bierze doświadczenie + postać LBJ-a. On żyje dla takich meczy, te kilka już finałów z rzędu mówi samo za siebie. Choć tak słabego wsparcia nie miał chyba nigdy w ostatnich latach to w jego głowie siedzi tylko finał. Swoją determinacja powinien zarazić kumpli z teamu, którym doświadczenia nie brakuje jak np. Hill, Korver, JR Smith czy Thompson. Boston nie jest ekipa z która nie da się wygrać, przedewszystkim nie są powtarzalni, przegrywali w tych PO z Bucks, Sixers, w meczach z Cavs tez stać ich tylko nawygrane u siebie. A dziś to jest jakby finał - 1 mecz. I mimo ze grają u siebie to stawiam grubo na LBJ-a i jego koleżków. Wygrywal tu z wielkim Bostonem kiedy naprzeciwko stali Pierce, Garnett, Allen czy Rondo, myśle ze dziś ostudzi młode wilczki Celtics których być może zje presja w kluczowych momentach. Z fartem !
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Al Hordord bedzie miak double double, kurs 2,75 (Unibet) ⛔ ⛔ ⛔
Tak na szybko bo czasu mało. Popieram typ Brodatego Zowia co do pkt Horforda. Jest to 7 mecz decydujący. Stawka ogromna, presja również. Póki co w tej serii wygrywają tylko gospodarze. Nie stawiam na żadną z ekip, chociaż kusi tutaj wyższy kurs. Ja idę w stronę profesora Horforda. Najbardziej doświadczony i obyty z presją zawodnik w Boston. Te młode wilki mają się od kogo uczyć. Al im pomaga i może nie widać jego zdobyczy, ale praca jaką wykonuje jest nieodzowna w celu osiągnięcia korzystnego rezultatu. W serii z Bucks w 7 meczu miał 13/17 kapitalny występ. Teraz z Cavs w 2 z 3 meczów u siebie miał double double. Liczę że oprócz pkt wyszarpie również te 10 zbiórek. Stawka może paralizowac młodzież, ale nie jego. Przy braku Love będzie łatwiej o ofensywne zbiórki. Walka na tablicach będzie bardzo istotna i może zadecydować o wygranej w tym meczu. Typ ryzykowny, ale warty uwagi. Powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom