>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Quarter Plays by Lukascash

lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Obserwując NBA zauważylem dziwny zwyczaj - drużyna, która wygrywa 1 kw, zazwyczaj przegrywa 3kw. W związku z tym mój system (na razie na sucho, bez inwestowania), będzie wyglądał następująco: gramy jedną drużynę, że wygra 1 kw..jeżeli druzyna przegrywa, gramy progresję na wygranie przez nią 3 kwarty..oczywiscie, jesli dany team wygra 1 kw, nie gram już wygranej w 3 kw...
żeby pokazać jak to wygląda w praktyce, spojrzmy na wyniki dzisiejszej nocy:
Philadelphia 76ers 106 32 28 25 21
Toronto Raptors 108 23 26 34 25
Memphis Grizzlies 91 33 16 22 20
Utah Jazz 89 14 26 27 22
Milwaukee Bucks 96 29 18 17 32
Chicago Bulls 93 19 22 23 29
Portland Trailblazers 107 30 25 26 26
Los Angeles Lakers 98 24 19 28 27
Denver Nuggets 99 30 18 21 30
Cleveland Cavaliers 97 24 25 24 24
Golden State Warriors 108 28 18 30 32
Sacramento Kings 101 32 29 25 15
jedynym meczem, który wczoraj nie wszedł wg tej zasady było spotkanie:
Phoenix Suns 105 33 20 23 29
Miami Heat 109 27 32 22 28
zobaczymy co z tego wyjdzie;)
jeszcze wczorajsze spotkanie Bobków vs. Knicks
New York Knicks 97 28 21 19 29
Charlotte Bobcats 93 22 22 27 22
oczywiscie można grać tylko 3 kw biorąc pod uwagę wynik z 1 kw...wczoraj zagrałem w ten sposób Raptors i się opłaciło.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Suns zagrali w 3q dobrze bo przegrywali do połowy
głównie to &#39;zjawisko&#39; zachodzi gdy druzyna na połowe schodzi z przewaga punktowa i wtedy rezerwy wchodza na kwarte badz pół
Ciekawy system, zobaczymy co z tego bedzie
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Najważniejsze pytanie... jakie są kursy?
Ted dobrze mówi przy dużym prowadzeniu wchodzą rezerwy. Nie sądzę aby to łatwo umknęło uwadze buków ;)
 
twein 12

twein

Użytkownik
Ciekawe, aczkolwiek sprawdziłem tak naprędce kilka dni i wcale nie jest to takie pewne, zbyt duża losowość. Dodatkowo progresję psują remisy w poszczególnych kwartach.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Najważniejsze pytanie... jakie są kursy?
Ted dobrze mówi przy dużym prowadzeniu wchodzą rezerwy. Nie sądzę aby to łatwo umknęło uwadze buków ;)
to zalezy od tego kto z kim gra..kursy na 3 kw są wystawie w trakcie trwania przerwy, więc buk nie wie kto wyjdzie w 3 kw..kursy w granicach 1.55-2.55..przynajmniej z tego co wczoraj obserwowałem na bet365..ale tak jak mówie, zalezy od konkretnej pary

Ciekawe, aczkolwiek sprawdziłem tak naprędce kilka dni i wcale nie jest to takie pewne, zbyt duża losowość. Dodatkowo progresję psują remisy w poszczególnych kwartach.
z reguły ponad 50% wpada..nie chodzi o to, żeby grać kazdy mecz..nie ma 100% systemu..typy raz wchodza raz nie...losowość swoją drogą, ale jednak coś jest na rzeczy, skoro generalnie w ostatnim tygodniu więcej meczów przebiegło wg tej reguły..poza tym tak jak mówie..nie trzeba grać 1kw, można cisnąc same 3 kw na podst wyniku z 1kw..na pewno bede sie przyglądał jak to dalej wygląda i bede starał się wpisywać tutaj typy z live..na razie jako test, a pozniej sie zobaczy jakie beda wyniki
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
Ciekawa progresja, pomysł niezły ale opieranie się statystykami po 10 meczach to trochę za mało. Rzekłbym, na dzień dzisiejszy nie jesteś w stanie stwierdzić czy to się sprawdza.
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Ale o czym my tu mówimy? Skuteczność sposobu gry można stwierdzić po kilku latach gry, a nie po kilku dniach.
Proponuję założyć sobie arkusz w Excelu i cierpliwie go uzupełniać przez co najmniej rok i dopiero wtedy jeżeli się sprawdzi, zaprzątać tym głowę innym.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Ciekawa progresja, pomysł niezły ale opieranie się statystykami po 10 meczach to trochę za mało. Rzekłbym, na dzień dzisiejszy nie jesteś w stanie stwierdzić czy to się sprawdza.
nigdzie nie napisałem, ze system się sprawdza..to nie jest reguła do kazdego meczu, trzeba sledzic przebieg gry...nie opieram sie na statach z 10 spotkań..jednej nocy zwrociło to moją uwagę i postanowiłem się podzielic &quot;odkryciem&quot;..w tym tygodniu bede prowadzil temat i sie zobaczy

Ale o czym my tu mówimy? Skuteczność sposobu gry można stwierdzić po kilku latach gry, a nie po kilku dniach.

Proponuję założyć sobie arkusz w Excelu i cierpliwie go uzupełniać przez co najmniej rok i dopiero wtedy jeżeli się sprawdzi, zaprzątać tym głowę innym.
o niczym nie mowimy, zaobserwowałem pewne zjawisko, podzielilem sie nim na forum i mam zamiar sprawdzic czy da sie na tym zarobic w jakis sposob..nie mam kilku lat na testowanie systemu, bukmacherka to moje hobby a nie zycie..
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Krótka notka bo wprowadziłem troche bałaganu -&gt; w tym temacie testuje 4 systemy obstawiania NBA..jeden system został nazwany jako 3rd Quarters, trzy pozostałe natomiast dotyczą pokrywania hc w całym meczu..dla porządku nazwe je No.1, No.2, No.3

typ Hornets +2 w całym meczu zaliczamy do NBA SYSTEM PLAYS No.1 (0W-2L)

Miami Heat +7.5 @ 1.909⛔


NBA SYSTEM PLAYS No.2 (1W-0L)

Milwaukee Bucks +9.5 @ 1.909✅
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
NBA SYSTEM PLAYS No.1 (0W-3L)

under 190.5 Houston @ Bobcats
⛔


typowanie NBA ociera się o idiotyzm w tym momencie...ponad 60 ptk w 1 kw w meczu Bobków.....gdyby nie bonanza w 1 kw under wszedlby na poziomie 180ptk...mimo wszystko dalej bede podawal system plays..
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
NBA SYSTEM PLAYS No.1 (0W-4L)

Wizards +11 vs. Hawks @ 1.909
⛔

heh przegrali 12ptk,,

NBA SYSTEM PLAYS No.2 (2W-0L)

Lakers +7 vs. Dallas @ 1.909✅


NBA SYSTEM PLAYS No. 3 (1W-0L)

Boston -8 vs. Nets @ 1.909
✅
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
NBA SYSTEM PLAYS No. 1 (2W-4L)

Washington +6 vs. Chicago Bulls✅

Toronto Raptors +2.5 vs. NY Knicks✅

NBA SYSTEM PLAYS No. 2 (4W-1L)

Milwaukee Bucks +4 vs. GoldenState Warriors✅

Oklahoma City Thunder +5 vs. Dallas Mavs✅

Sacramento Kings +3 vs. Philadelphia 76ers
⛔
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
NBA SYSTEM PLAYS No.1 (3W-4L)

Utah Jazz +6.5 vs. SA Spurs✅


NBA SYSTEM PLAYS No.2 (5W-2L)

Sacramento Kings +10 vs. Atlanta Hawks⛔1ptk:/

Memphis Grizzlies +4 vs. NO Hornets
✅


NBA SYSTEM PLAYS No.3 (1W-1L)

Boston -5.5 vs. Pistons
⛔
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
NBA SYSTEM PLAYS No.1 (5W-5L)

Chicago Bulls +7 vs. Rockets✅
76ers +4 vs. Pacers✅
Nets +17 vs. Utah⛔



NBA SYSTEM PLAYS No. 2 (7W-2L)

Portland Trail Blazers +3 vs. Pistons✅
GSW +12 vs. Suns✅
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
ehh...załuje, że tej nocy nie uwierzyłem w moje system plays...wyszło 3/3 z +5.5 Indiana w No.1, +1 Hawks i +8.5 Bulls No.2..bilanse wynosiłyby w tym momencie No.1 (6W-5L) a No.2 (9W-2L)..ale nic..meczów jest jeszcze sporo i oby wchodziły z taką skutecznością
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
typy podane ogółem: 20
typy trafione: 13
typy nietrafione: 7
ogólna skuteczność: 65%

No.1 system
typy podane: 11
typy trafione: 6
typy nietrafione: 5
skuteczność: 54.5 %

No.2 system
typy podane: 9
typy trafione: 7
typy nietrafione: 2
skuteczność: 77.7%

No.3 system
typy podane: 2
typy trafione: 1
typy nietrafione: 1
skuteczność: 50%


ostatnie 10 dni = 70% skuteczności
 
Do góry Bottom