>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA sezon 2007/08 1 stycznia - 13 stycznia

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Proszę podawać tutaj typy wraz z analizami .
Nie podajemy &quot;suchych&quot; typów a analiza musi być choć trochę rzeczowa .
Nie podsumujemy tutaj swoich typów w osobnym poście .
Każde naruszenie będzie skutkowało ostrzeżeniem .
Zapraszam do rzeczowej dyskusji !
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Boston Celtics - Houston Rockets
Boston Celtics -9,5 ⛔
1,71
bet365

W czwartek o godzinie 1:30 w hali The Fleet Center która może pomieścic 18400 widzów odbędzie się mecz pomiędzy zespołami Celtics i Rockets. Niewątpliwie faworytami tego meczu są gospodarze którzy w tym sezonie grają najlepiej na 29 rozegranych meczów wygrali aż 23 a tylko trzy przegrali bilans ten robi olbrzymie wrażenie. Houston gra średnio jak na moje oko ponieważ wygrali 15 meczów a 16 przegrali. Zespół z Bostonu we własnej hali gra wręcz perfekcyjnie ponieważ 14 razy zwyciężał i tylko raz doznał porażki( 85:87 z Detroit Pistons) zaś goście z Houston na wyjazdach radzą sobie średnio 8 zwycięstw 10 porażek. Boston wreszcie wraca do swojej hali ponieważ 4 ostatnie spotkania grał na wyjeździe wszystkie te mecze wygrał i to dośc wyraźnie, ostatnio z groźnymi u siebie Lakers 110:91. Rakiety dwa ostatnie swoje mecze grali u siebie ostatnio przegrali z Golden State różnicą 17 punktów a wcześniej pokonali Toronto 91:79. Boston gra świetnie i tu nikt tego nie śmie podważyc, &quot;Rakiety&quot; w tym meczu prawdopodnie po raz kolejny radzic sobie będą musiały bez swojego najlepszego gracza Tracy&#39;go McGrady i to znaczące osłabienie. Boston to drużyna która wyśmienicie broni a Houston bez McGrady będą mieli kłopt ze zdobywaniem punktów, moim zdaniem Celtowie wygrają bez problemów
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Bedzie dzis sporo wiec krotko:

Magic - Nets (1.40) ostatnio Orlando troche zawiodlo ale graja lepiej wiec mysle, ze z Netsi wygraja bez problemu, czas polepszyc bilans domowy, NY jest do ogrania spokojnie.

Utah(-9) - Phila (1.90) brawo dla Jazz ze pokonali wreszcie Portland i to chyba 10 pkt wiec ten handicap wszedlby z ptb, tym bardziej powinien wejksc ze slaba phila, bardzo mocni u siebie, pod koszem duza przewaga rusek + boozer zmiota phile sami

LA Clippers - NO Hornets (1.50) sporo zlego pisalam o Hornets, czas sie zrewanzowac bo ukradli mi troche kasy w tym sezonie, z kim wygra jak sie ze slabymi clippersami, tam wiecznie pelno kontuzji (brand david livingston moze nie zagrac thomas)

Cavs - Hawks (z dogrywka 1.37) nie ma co lekcewazyc jastrzebi, atlanta to juz nie kilku kelnerow ale nie sadze aby wygrali w cleveland, hawks zawsze mocni u siebie, cavsi caly czas maja strate przez proazki pod nieobecnosc Lebrona, mzoe troche nieoplacalny ten kurs bo atlanta mzoe wygrac ale ja ryzykuje za nie duza stawke
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
  • Charlotte Bobcats-Chicago Bulls 2 @ 1.83
  • LA Clippers- New Orleans Hornets 2 @ 1.48
  • Boston Celtics-Houston Rockets 1 @ 1.11
AKO 3.01

Podałem aktualne kursy z bwin . Ja zdecydowałem się grać te typy w ziemniakach i tam kursy były ciekawsze ;-)
Zmiana trenera wybitnie służy koszykarzom z Wietrznego Miasta . Zwłaszcza mobilizująco podziałało to na dwóch Benów : Wallace - który w końcu gra po 40+ minut i gra rewelacyjnie w obronie - i przede wszystkim Gordona , który po powrocie do roli &quot;zmiennika&quot; ( piszę w cudzysłowie , bo wchodząc z ławki gra więcej minut niż jak grał u Skilesa w pierwszej piątce ) kręci życiowe statystyki . Do Chicago powróciło życie . Czas zaliczyć porządnego runa i pokonać Bobcats . Ryśki to mocna ekipa , lecz strasznie cierpią z powodu braku silnej ławki . Strasznie się męczyli z Indianą grającą bez Tinsleya . Nie wyobrażam sobie , że poradzą z odrodzonymi Bykami . Zwłaszcza , że w tym sezonie przegrali już z nimi dwukrotnie . Stawiam tu na Byczki , którzy myślę od Nowego Roku pójdą bardzo szybko w górę tabeli .
Ostatni mecz jaki zdecydowałem się zagrać to New Orleans Hornets . Głównie dlatego , że Clippers tak jak pisałem to parę dni temu są bardzo trapieni przez kontuzje w tym sezonie . Co prawda wygrali z TWolves , lecz Hornets to inna klasa . Oni mecze z takimi rywalami wygrywają . Dodatkowo brak żadnych kontuzji to też mogą ich mówiąc kolokwialnie &quot;zajechać&quot; . W końcu mają szerszą ławkę i to jedna z najlepiej grających w obronie drużyn ligi . David West i Tyson Chandler powinni zdominować walkę na deskach a jeśli to zrobią to nie powinno być żadnych problemów ze zwycięstwem .
Pozostałe ciekawe typy , które potem pewnie opisze to New Jersey Nets + 8.5 , Memphis Grizzlies + 8.5 , Golden State Warrios + 7.5 , Millwauke Bucks + 4.5 oraz Knicks . Spodziewam się , że wszystkie te ekipy powinny walczyć o zwycięstwo .
 
creative 0

creative

Użytkownik
Detroit Pistons @ WAS Wizards (0-5) 1 1,86✅
Detroit sa w niesamowitej formie, wygrali 9 z ostatnich 10 meczy. Co prawda nie mieli druzyn z czolowki tabeli (jedynie Boston), ale nie mozna nic ujac ich poprzednim rywalom bo nie byly to chlopaki do bicia tylko teamy ktore plasuja sie w srodkowej czesci tabeli. Ostatni mecz Tlokow to istny pogrom i wspaniala defensywa. 114-69 mowi samo za siebie. Druzyna z Waszyngtonu ma 6 wygranych meczy na ostatnie 10, ale swoja gra mnie nie przekonuja. Mysle ze Czarodzieje nie sa w stanie zagrozic graczom z Detroit w tym meczu. W obu zespolach nie ma znaczacych kontuzji, w druzynie gospodarzy brakuje kluczowego Gilberta Arenas&#39;a ale jest absencja trwa juz dluzszy czas wiec nic nie zmienia.

HOU Rockets @ BOS Celtics (9,5 - 0) 2 1,71⛔
Po kursie 1,90 jest handicap -11 ale dla pewnosci wole wybrac troszke mniej zyskowna opcje, a mianowicie -9,5. Dlaczego taki typ, bo w druzynie Rakiet nie zagra Tracy McGrady. Nie gra on juz od 3 meczy, podczas jego ostatniej nieobecnosci goscie maja bilans 2-1. Dzisiaj przyjdzie im grac z druzyna zdecydowanie mocniejsza. Brak takiego zawodnika jakim jest Tracy jest na pewno duzym oslabieniem. Ta abcesncja bedzie jeszcze bardziej widoczna bo zagraja w jaskini Celtow. Bostonczycy u siebie poza jednym meczem z Detroit , ostatnimi czasy caly czas wygrywali roznica ponad 10 pktow.
 
konrado 215

konrado

Użytkownik
minnesota-portland(-5,5) typ:2
kurs:1,91 BWIN

Analiza:Zespol minnesoty jest w tym sezonie zdecydowanie jednym z najslabszych jak nie najslabszym zespolem w lidze, goscie po swietnej passie 13W ostatnie spotkanie przegrali, jednak wierze, ze dzisiaj zrehabilituja sie i wygraja to spotkanie, patrzac na osiagniecia obu druzyn w tym sezonie to handicap -5,5 nie jest za wysoki. U gosci nie ma wiekszych oslabien, tak wiec sadze ze dzisiaj zwyciestwo w granicach 10 pktow odniosie ekipa z portland
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
LA Clippers- New Orleans Hornets​



Dzisiaj nad ranem będziemy świadkami kolejnego spotkania z kolejki NBA. W tym meczu na przeciwko siebie stanie zespół z miasta aniołów LA Clippers, oraz przyjezdni z New Orleans. Głównym faworytem według bukmacherów są goście i w moim przekonaniu słusznie. To co skłania mnie do tego typu, to fakt, że gospodarze spisują sie w tym sezonie fatalnie. Obecnie zajmują bardzo niską, bo az dwudziestą piąta pozycje w tabeli i nic nie wróży poprawy tego miejsca. Na własnym parkiecie, również spisują się baardzo słabo. Wygrali oni zaledwie pięć spotkań i przegrali przy tym dziewieć. Goście to całkiem inna bajka. Zajmują wysokie szóste miejsce w tabeli a na wyjazdach grają rewelacyjnie. Pod tym względem są czwartą drużyną NBA. Wygrali do tej pory jedenaście spotkani tylko cięć razy ponieśli porażkę. Warto wspomnieć, ze te zespoły w tym sezonie już raz sie spotkały i wtedy New Orleans Hornets na wyjeździe wygrało 98:89. Szczerze mówiąc myślę, że dzisiaj rozmiar porażki powinien być podobny. David West i Tyson Chandler to motor napędowy zespołu gości i myślę, że dzisiaj poprowadzą swój zespół do wygranej.


Typ: New Orleans Hornets 1,48
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Phoenix Suns - Seattle SuperSonics
Phoenix Suns -4,5 (1 kwarta) ⛔
1,86
Bet365


Nad ranem bo o godzinie 4:30 w hali US Airways Cente gospodarze czyli Suns podjemowac będą SuperSonics. Mecz ten zapowiada się jednostronnym widowiskiem ponieważ zespół z Phoenix jest dużo lepsza od koszykarzy z Seattle. &quot;Słońca&quot; mają bilans 22 wygrane i 9 porażek u siebie grają bardzo dobrze bo wygrali 9 meczów i 3 przegrali. Ostatnie 3 mecze koszykarze gospodarzy wygrali dwukrotnie pokonali oni Clippers i raz pokonali Sacramento pokazuje to że Słońca są w formie. Drużyna ponaddziekowców to słaba drużyna co pokazują swoją grą od początku sezonu, mają bilans 9 wygranych i 22 porażek co za dobrze nie wygląda, na wyjazdach można się spodziewac ze grają słabo, ale podobnie jak u siebie bo wygrali 4 spotkania a w 11 ponieśli porażki. trzy ostatnie mecze rozgywali we własnej hali i całkiem nieźle im to wyszło bo dwa pojedynki wygrali z Philadelphia i Minnesota a przegrali z silnym Bostonem więc całkiem całkiem forma SuperSonics. Obie druzyny w tym sezonie już ze sobą rywalizowały i wygrali oczywiście koszykarze z Phoenix pokonując rywali w ich hali 106:96 w pierwszej kwacie Słońca wygrały 26:27, dlaczego wymieniłem pierwszą kwartą ponieważ moim typem będzie handi na Suns że będą prowadzic po pierwszej kwarcie, proponuje taki typ ponieważ zespoły silniejsze odrazu będą chiały wyrobic sobie przewagę a później spokojnie kontrolowac wynik, nie wiem jaki to będzie handicap poniewaz bukmacherzy nie podali jeszcze kursów...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
  • PHO Suns - SEA Supersonics (over/under) 116.5 pts @ 1.85
  • CHI Bulls - POR Trail Blazers 1 @ 1.59
  • DEN Nuggets - SA Spurs + 3.5 2 @ 1.70
AKO 5.00
Co do meczu w Phoenix to nie mam wątpliwości kto wygra ten mecz . Suns mają zdecydowanie lepszy skład , lecz bukmacherzy troszkę moim zdaniem przesadzają z tak dużym handicapem . Do gry ma wrócić już Kevin Durant i nie sądzę by Sonics przegrali to niemal 20-punktami . Suns w tym roku lubią się oszczędzać w pojedynkach ze słabszymi rywalami i wątpię by dziś było inaczej . 116.5 punktu to bardzo wysoka linia . Moim zdaniem trudno ją będzie przeskoczyć . Wątpię , by Suns grali na maxa w tym meczu . Oni po dwóch ostatnich latach gdzie przez regular grali na maxa teraz grają bardziej rozsądnie i szafują swoje siły . Spodziewam się że albo będą wysoko prowadzić i na 4 kwartę wpuszczą rezerwy albo mecz będzie na styku i dość niski wynik , bo Seattle będzie chciało dziś zagrać wolno i nie będę przecież grać szybkiej koszykówki z takim przeciwnikiem bo to samobójstwo . Sonics grają ofensywnie gdy grają z defensywnymi zespołami i na odwrót gdy grają z ofensywnymi zespołami .
Do bardzo ciekawego meczu dojdzie w Chicago . Zagrają tam odrodzone przyjściem nowego trenera - Jima Boylona - Byki oraz grający ostatnio kapitalne mecze ( seria 13 zwycięstw z rzędu została przerwa 31 grudnia w Salt Lake City ) zawodnicy z Portland . Chicago po zmianie trenera zmieniło również swój styl gry . Grają teraz bardziej ofensywnie i zdobywają średnio 105.5 punktu gdy na ławce siedzi Jim Boylon . Wczoraj koszykarze Bulls ograli pewnie Charlotte dwunastoma punktami a kolejny dobry mecz zagrał Ben Wallace . Portland z kolei ograło 11 punktami Leśne Wilki .
Co do SA to tak jak się spodziewałem jednak z dużej chmury mały deszcz i Denver zagra w swoim najsilniejszym niemal zestawieniu . Nie odstrasza mnie to jednak ani trochę od grania tego meczu . Obie ekipy w zeszłym roku spotkały się ze sobą aż dziewięciokrotnie (!) i aż 6 razy górą byli gracze z San Antonio w tym ograli Nuggets w Playoffach 4-1 .W tym sezonie Spurs wygrali pierwszy między tymi zespołami 102-91 a grali bez Tonego Parkera i Matta Bonera oraz z nie do końca sprawnym w 100 % Timem Duncanem
. Dziś co prawda zagrają najpewniej bez Manu Ginobiliego ale świetnie grywa ostatnio na jego pozycji Michael Finley , który gra na bardzo wysokim procencie skuteczności z gry więc nie powinien to być wielki problem . Spurs mają naprawdę szeroka i silną kadrę i nigdy nie można ich lekceważyć , bo praktycznie każdego gracza są w stanie zastąpić a trener Popovich jest mistrzem w swoim fachu i każdą lukę potrafi załatać . Sam Pop twierdzi , że jego drużyna gra dobrą koszykówkę , gdy grają dobrze w obronie a tak ostatnio się dzieje i nic nie wskazuje na to by dziś było inaczej . Iverson i Anthony nie będą dziś mieli łatwo , bo Bruce Bowen to jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy obwodowy obrońca ligi . Melo zwłaszcza może to odczuć , bo w zeszłym roku właśnie Bruce niemal wyłączył z gry lidera ekipy z Kolorado , który punkty zdobywał niemal tylko z linii rzutów wolnych . San Antonio wygrało 2 z ostatnich trzech i cztery z ostatnich sześciu meczów w Pepsi Center i spodziewam się , że tak samo będzie dzisiaj . Denver Nuggets nie potrafią grać skutecznie przeciwko tak dobrze grającym w obronie zespołom i po takim kursie nie mogę odpuścić tego meczu !
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zgoda co do SA Spurs, jest tak jak piszesz jednak w tym razem to ja pierwszy raz zaryzykuje chyba Blazers, glownie dlatego, ze kurs na poziomie 1.55-1.60 na Byki z Portland to raczej nie oplacalne. Mysle, ze szanse sa rowne a jednak powyzej 2.30 na PTB mozna zaryzykowac to bardzo duzy kurs. co reszty pelna zgoda, Suns nie gram ale tok myslenia uwazam ze prawidlowy, Phoenix w ogole nie musi abrdzo wysoko tego meczu wygrac, ostatnio jakos te wysokie handicapy nie wchodizly raczej.
 
the-maro 8

the-maro

Użytkownik
Boston Celtics-Memphis Grizzlies :Memphis Grizzlies under 91.5
typ:1
Kurs: 1,85
Buk : Betgun

Boston - co tu duzo mowic najlepsza druzyna NBA i glowny pretendent do tytułu. Maja pierwsza obrone w NBA , traca około 87 pkt na mecz . U siebie Boston nie zwykł pozwalać drużynie przeciwnej na wielkie strzelanie . Z 15 meczu u siebie tylko dwie druzyny rzucily wiecej niz 91,5 pkt Bostonowi ( Houston i Lakers ) . Memphis w tym sezonie nie prezentują nic wielkiego, a przeciw swietnej obronie Celtów nie powinni przekroczyc bariery 90 pkt

Oprócz tego dosyć pewnym typami wydają się Denver i L.A. Lakers. Jeziorowcy dzisiaj u siebie podejmuja 76ers majac u siebie bilans 11-5, Kobe i spółka nie powinni mieć problemów z drużyną z Philadelphi. Minnesota natomiast to chyba najgorsza drużyna ligi. W konfrontacji z pełnym składenm Nuggets nie mają większych szans.

 
sir-alex 19,6K

sir-alex

Użytkownik
Spotkanie: Toronto Raptors - Detroit Pistons
Typ: handicap -4,5 dla Detroit Pistons ✅ ;)
Kurs: 1,91
Bukmacher: Bwin

Analiza:

Faworytem tego spotkania są goście z Detroit, którzy są bliscy wyrównania swojego rekordu 11 zwycięstw z rzędu ustanowionego dwa lata temu. I choć Toronto grające u siebie to zawsze groźny przeciwnik, który gra dobrze w obronie to świetnie dysponowani goście powinni się z nimi uporać podobnie jak drużyna z Bostonu, która wygrała 16.12.2007 mecz z Raptorsami 90 do 77. Myślę, że będzie to w miarę wyrównany i zacięty pojedynek, w którym mimo wszystko goście powinni wyjść obronną ręką różnicą minimum 5 punktów na swoją korzyść. Oby…
 
creative 0

creative

Użytkownik
Toronto Raptors - Detroit Pistons (4,5-0) 2 1,9✅

Zaczne od tego ze Tloki to chyba teraz najlepiej grajacy zespol w lidze. Gromia wszystkich, ich gra jest poukladana. Swiadczy o tym ich bilans z 10 ostatnich spotkan, ktory wynosi 10-0. Gracze z Detroit na wyjezdzie radza sobie dobrze - 12-5. Dnia jutrzejszego Tloki beda goscic u siebie Celtow dlatego dzis na pewno beda sie oszczedzac, ale nie kosztem przegranej.
Gracze z Toronto po dlugich wojazach dzis wracaja do wlasnej hali, beda chcieli to spotkanie wygrac, ale czy podolaja? Wedlug mnie nie, Detroit to dla nich zespol troche za mocny.
 
rss05 3

rss05

Użytkownik
Toronto Raptors - Detroit Pistons
1 @2.70
Witam serdecznie!
Na dzis proponuje zagrac na wygrana Toronto Raptors w meczu przeciwko Detroit Pistons. Zdanie to ustosunkuje tym ze Detroit ma ostatnia wysmienita serie 10 wygranych z rzedu a przeciez kiedys musi nastapic porazka. Toronto to zespol ktory potrafi u siebie zagrac calkiem dobra koszykówkę. Jest to pierwszy z czterech pojedynków między tymi drużynami w tym sezonie. Do zespołu Toronto wraca drugi pod względem ofensywy zawodnik w Toronto - T.J. Ford. A to że potrafią wygrywać z bardzo dobrymi zespołami u siebie pokazali parę dni temu pokonując obecnych mistrzów NBA, ekpię San Antonio Spurs. Kurs na Toronto jest bardzo zachęcający i wynosi 2.70. To tyle z mojej strony. Wszystko okaże się w nocy ok godziny 3 czasu polskiego ???? Pozdrawiam!!
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Cleveland CavaliersHC(-7,5) - Sacramento Kings 1 1,91

Jedno z pewniejszych spotkań na dzisiaj według mnie. Cleveland, które powoli łapie dobry rytm będzie podejmować we własnej hali zespół, który dzisiaj zagra z wieloma kontuzjami. Kawalerzyści z meczu na mecz grają coraz lepiej, wrócił ich lider Lebron i od tego czasu sprawili już kilka niespodzianek wygrywając między innymi z Lakersami u siebie i z Dallas na wyjeździe. Bilans ostatnich 10 meczy oceniam na dobry (7W-3L), nie byli to sami łatwi przeciwnicy, choć troche na przekór to głównie z tymi łatwymi CLE przegrywało. Jednak dzisiaj ich wygrana wydaje mi się być bardzo pewna, mimo że ich rywale ekipa Sacramento Kings ostatnio wygrała swój mecz na wyjeździe, ale nie ma się co oszukiwać New York Knicks to nie rywal w tym sezonie. Teraz coś o kontuzjach, ekipa gości bez 3 podstawowych zawodników: Kevin Martin, Ron Artest, Mike Bibby. Bibby nie gra od początku sezonu z tego co mi wiadomo, ale Martin i Artest od niedawna. Wielką stratą będzie Artest, który jest jednym z najlepszych defensorów ligii, byłby on bardzo pomocny przy okazji zatrzymywania Lebrona, a tak wydaje mi się, że nikłe są szanse gości na wygraną.


Pozdrawiam
 
rty007 0

rty007

Użytkownik
Cleveland CavaliersHC(-7,5) - Sacramento Kings 1 1,91
Jedno z pewniejszych spotkań na dzisiaj według mnie. Cleveland, które powoli łapie dobry rytm będzie podejmować we własnej hali zespół, który dzisiaj zagra z wieloma kontuzjami. Kawalerzyści z meczu na mecz grają coraz lepiej, wrócił ich lider Lebron i od tego czasu sprawili już kilka niespodzianek wygrywając między innymi z Lakersami u siebie i z Dallas na wyjeździe. Bilans ostatnich 10 meczy oceniam na dobry (7W-3L), nie byli to sami łatwi przeciwnicy, choć troche na przekór to głównie z tymi łatwymi CLE przegrywało. Jednak dzisiaj ich wygrana wydaje mi się być bardzo pewna, mimo że ich rywale ekipa Sacramento Kings ostatnio wygrała swój mecz na wyjeździe, ale nie ma się co oszukiwać New York Knicks to nie rywal w tym sezonie. Teraz coś o kontuzjach, ekipa gości bez 3 podstawowych zawodników: Kevin Martin, Ron Artest, Mike Bibby. Bibby nie gra od początku sezonu z tego co mi wiadomo, ale Martin i Artest od niedawna. Wielką stratą będzie Artest, który jest jednym z najlepszych defensorów ligii, byłby on bardzo pomocny przy okazji zatrzymywania Lebrona, a tak wydaje mi się, że nikłe są szanse gości na wygraną.

Pozdrawiam
No cóż, ja bym nie był takim optymistą w tym meczu.
jakkolwiek zgadzam się z tobą, że jest DUŻA szansa na to, że cleveland wygra, czego jednak jednoznacznie bym nie rozstrzygał. To moim zdaniem rozrzut nie będzie taki duży jak uważasz, moim zdaniem tutaj handi wejdzie na gości.

03/01-08 NBA New York vs. Sacramento 97:107 (+10)
20/12-07 NBA Milwaukee vs. Sacramento 89:102 (+13)
19/12-07 NBA New Jersey vs. Sacramento 101:106 (+5)
16/12-07 NBA Washington vs. Sacramento 92:79 (-13)
15/12-07 NBA Philadelphia vs. Sacramento 99:109 (+10)
13/12-07 NBA Boston vs. Sacramento 90:78 (-12)
09/12-07 NBA Denver vs. Sacramento 101:97 (-4)
24/11-07 NBA Portland vs. Sacramento 87:84 (-3)
22/11-07 NBA Phoenix vs. Sacramento 127:111 (-16)
15/11-07 NBA Minnesota vs. Sacramento 108:103 (-5)Co pokazuje, że sacramento, na wyjeździe mobilizuje dość intensywnie pośladki, i starają się nie dać wybić z rytmu i grać jak to przystało na nba ???? pkt za pkt ????
clevland podobnie

03/01-08 NBA Cleveland vs. Atlanta 98:94 (+4)
25/12-07 NBA Cleveland vs. Miami 96:82 (+14)
24/12-07 NBA Cleveland vs. Golden State 96:105 (-9)
21/12-07 NBA Cleveland vs. L.A. Lakers 94:90 (+4)
18/12-07 NBA Cleveland vs. Milwaukee 85:85 (0)
16/12-07 NBA Cleveland vs. Philadelphia 86:92 (-6)
12/12-07 NBA Cleveland vs. Indiana 118:105 (+13)
05/12-07 NBA Cleveland vs. New Jersey 79:100 (-21)
28/11-07 NBA Cleveland vs. Boston 92:92 (0)
24/11-07 NBA Cleveland vs. Toronto 111:108 (+3)
Dlatego mój typ to: sacramento +7,5
 
rty007 0

rty007

Użytkownik
Na dzisiaj moje typy to:
chicago-sacramento

sacramento+7

A więc, mimo, że uważam iż byki w dniu dzisiejszym polegną, to
zabezpieczyłem ten mecz handicapem, ponieważ zazwyczaj, co zaraz
pokażę, nie wygrywają taką dużą różnicą, a co już wczoraj pisałem na
temat sacramento podtrzymuje:
sacramento, na wyjeździe mobilizuje dość intensywnie pośladki, i starają się nie dać wybić z rytmu i grać jak to przystało na nba:smile: pkt za pkt:smile:
04/01-08 NBA Chicago vs. Portland 88:88 (0)
31/12-07 NBA Chicago vs. Orlando 96:96 (0)
29/12-07 NBA Chicago vs. Milwaukee 103:99 (+4)
23/12-07 NBA Chicago vs. Houston 98:116 (-8)
19/12-07 NBA Chicago vs. L.A. Lakers 91:103 (-12)
15/12-07 NBA Chicago vs. New York 101:96 (+5)
12/12-07 NBA Chicago vs. Seattle 123:96 (+27)
09/12-07 NBA Chicago vs. Boston 81:92 (-11)
04/12-07 NBA Chicago vs. Dallas 98:103 (-5)
02/12-07 NBA Chicago vs. Charlotte 111:95 (+16)
Jednym krótkim zdaniem, nowy trener byków przyjął założenie spokojnej gry, punkt za punkt, bez szaleństw. po prostu, żeby w ostatecznym rozrachunku jednak być na wierzchu.
Dlatego dość ciekawym moim zdaniem typem na dzisiaj, będzie właśnie taki handicap na sacramento.
sacramento+7


detroit-boston

suma pktow powyzej 182
Ponieważ obie drużyny, są podczas już dość długiej passy, i obie grają w
tym sezonie na dość niecienkim poziomie, to postanowiłem, się nie szarpać z
tym kto wygra, tylko z czystym spokojem postawić powyżej tego limitu.​

31/12-07 NBA Detroit vs. Milwaukee 114:69 (183)
29/12-07 NBA Detroit vs. Indiana 114:101 (215)
24/12-07 NBA Detroit vs. Houston 94:82 (176)
22/12-07 NBA Detroit vs. Memphis 94:67 (161)
16/12-07 NBA Detroit vs. Golden State 109:87 (196)
15/12-07 NBA Detroit vs. Atlanta 91:81 (172)
Co tu długo mówić, jak mają przeciwnika, który coś gra, to rzucają więcej, a boston w tym sezonie na pewno do ostatnich leszczy nie należy.

31/12-07 NBA L.A. Lakers vs. Boston 91:110 (191)
30/12-07 NBA Utah vs. Boston 98:104 (202)
28/12-07 NBA Seattle vs. Boston 96:104 (200)
27/12-07 NBA Sacramento vs. Boston 69:89 (158)
16/12-07 NBA Toronto vs. Boston 77:90 (167)
09/12-07 NBA Chicago vs. Boston 81:92 (173)
Boston podobnie jak przeciwnicy, dokładnie tak jak przeciwnicy, gra dużo pktów jak jest zabawa, jak przeciwnicy gryzą parkiet żeby zdobyć punkt, a przewaga w porywach sięga 20, to boston odpala skład b i c czyli odpowiednio: boyów od ręczników i cienkie bolki ???? żeby oszczędzić tych co ważniejszych zawodników i przeważnie wtedy ilość punktów drastycznie maleje. Jednakże o tłokach, niemożna powiedzieć, że są jakieś straszne lamki ????
Dlatego, mój typ to: zdecydowany
Match total: OVER 182 pts
Komentarz własnego typu,
zastanawiałem, się o co chodzi,
dlaczego bukowie daja tak niski total
Wywnioskowalem, że brali pod uwagę,
ostatnie bezpośrednie spotkania tych drużyn:

07/02-07 NBA Detroit vs. Boston 109:102
14/01-07 NBA Detroit vs. Boston 81:73
16/01-06 NBA Detroit vs. Boston 94:84
16/11-05 NBA Detroit vs. Boston 115:100
27/03-05 NBA Detroit vs. Boston 88:88
03/01-05 NBA Detroit vs. Boston 100:88
06/11-03 NBA Detroit vs. Boston 96:88
16/03-03 NBA Detroit vs. Boston 71:81
29/01-03 NBA Detroit vs. Boston 86:83​
/**********************************************
* Dalszy ciąg analizy już wkrótce, no dobra ostatni mecz, będzie później...
/**********************************************
phoenix-new orleans: new orleans +8


Tego między gwiazdkami poniżej admin/mod nie czyta:
**********************************************
* poprawiłem cię, i miałem racje ???? natomiast igor 2 razy mnie poprawił i miał rację ????
*mój system vs. kapa91 (1-0) ????
*mój system vs. igor9k (0-2) pozdro
*mój system vs. Roxanne (?-?)
**********************************************
 
makaveli23 155,3K

makaveli23

Użytkownik
Chicago-Sacramento over 191.5
Zgadzam sie z tym ze Kings bardziej mobilizuja sie na mecze wyjazdowe co widac w ostatnich spotkaniach na wyjeździe tej ekipy. Philadel.,N. Jersey,Milwauk.,N. York - tych przeciwnikow ograli bez problemu. Ostatnio przegrali z Cavs gdzie wynik 97-93 nie nalezy do zlych. Sacramento to bardzo overowa druzyna 10-2 na wyjazdach. Srednio w ich meczach 198.8 pkt. on the road. Ostatnie 9 z 10 spotkan Chicago na wlasnej hali zakonczylo sie powyzej tej lini(191). Kings rzucali powyzej 100 w ich ostatnich pieciu z osmiu meczy przy skutecznosci tylko 42%! Ostatnio poprawili ja do 55%(sezon-high!) przeciwko solidnej druzynie Cavs. Mysle ze dzisiaj nie powinni miec problemu z pociagnieciem Chicago do szybkiej gry co przyniesie rezultaty w punktach. Deng oraz Gordon beda zmuszeni grac na szybkich obrotach poniewaz jak juz mówlem Kings tak jakby znalezli rytm gry i swoja ofensywna sile beda chcieli pokazac juz w najblizszym spotkaniu.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zebys sie nie zdziwil jak Byki wygraja wysoko, ja nie widze u nich taktyki punkt za punkt, wrecz przeciwnie, kto sledzi mecze lub oglada wyraznie widzi, ze mocno bronia, bardzo mocno aby probowac odjechac. Ostatnio sie nie udawalo ale teraz rywal slabszy. Tym razem Bulls powinni wygrac moim zdaniem.
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
Typy:

New Jersey SP1 91,5 2 (powyzej) kurs: 1.80 - NJ ostatnio sprawuje sie coraz lepiej. Maja 4 zwyciestwo z rzedu. Co prawda wygrywaja tak na styk, ale bariera 90pkt peka. Ich granica w 6 ostatnich meczach wynosi 95-100pkt na mecz, takze nie jest zle. Graja coraz lepiej i pewniej. Powinni zdobyc spokojnie powyzej 90pkt. Mozna sie nawet pokusic o zwyciestwo NJ. Zobaczymy co pokaze Carter, Jefferson i Kidd.

Phoenix - New Orleans SP 206 2 (powyzej) kurs: 1.90 - Obie druzyny graja bardzo dobrze w ataku szczegolnie phoenix. Napewno bedzie to szybka gra z obu stron. Suns koncza przewaznie wszystkie mecze powyzej 100pkt, a NO wczoraj zdobyl ich az 116 w meczu z Golden. I pewnie w dzisiejszym meczu rzuca swoje. Porownywal bym wlasnie gre phoenix z GS, bo graja prawie tak samo tzn wszystko nastawione jest na ofensywe bez szczegolnej obrony.

Kupon:

Phoenix - New Orleans SP 206 2 (powyzej) kurs: 1.90✅
New Jersey SP1 91,5 2 (powyzej) kurs: 1.80✅
Stawka - 10zl
Kurs - 3.42
Maks. wygrana - 30.80zl


pzdr ????

✅ ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom