>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA sezon 2007/08 18 stycznia - 13 luty

Status
Zamknięty.
juancarlos 0

juancarlos

Użytkownik
mam nadzieję, że to nie off top:]

It is being reported that T-Mac has a severe upper respitory infection and may not be available tonight. He went to Hermann hospital to get treatment.

Dodam jeszcze, że jeżeli już Gooden by nie zagrał, to Cavs będą więcej raczej &quot;używać&quot; rzuty za 3 punkty, czyli Jones i Gibson.
If Gooden misses any games, Cedric Simmons is expected to replace him in the starting lineup.
5 min po newsie linia poszła w dół o 0,5-1 punkt. Kto grał już wcześniej under ten powinien sie cieszyć. Opisze cały mecz z tym typem za jakiś czas.
 
student 0

student

Użytkownik
VS.


To chyba najciekawsze dzisiejsze spotkanie. Spread na zwyciestwo Cavs&#39;ow jest dosc wysoki [+5] dlatego skusilem sie i zagralem.
Oba zespoly maja identyczny bilans ostatnich 10 meczy: 8-2, i sa w dobrej formie. Bedzie to pierwsze spotkanie Houston na wlasnym parkiecie od 3 kolejek, kiedy to pokonywali na wyjazdach Indiane [+3], Milwaukee [+8] i Minnesote [+6]. We wlasnej hali Rakiety radza sobie przecietnie: 12-9 do najlepszych bilansow nie nalezy (19 miejsce w lidze). Srednio zdobywaja 96, a traca 92 punkty.
Ostatnie 6 pojedynkow Cavs byly niezywkle wyrownane, z wyjatkiem meczu z LAC [+14]. Wygrana z Bostonem i Portland jednym punktem, z LAL trzema, porazka z Seattle szescioma i z Phoenix dwoma.
Koszykarze z Cleveland maja relatywnie dobry bilans spotkan wyjazdowych: 12-13 (12 miejsce w lidze). Srednio rzucaja 93, a traca 97 punktow.
W tym sezonie oba zespoly juz sie spotkaly i gora byli gospodarze ze stanu Ohio (91-85).
Co do skladow obu zespolow, to moga nastapic pewne zmiany w stosunku do poprzednich spotkan. Niepewny jest wystep Gooden&#39;a [uraz pachwiny, zagral nawet 20 min z Bostonem, ale byl to slaby wystep] i McGrady&#39;ego [opuscil dzisiejszy trening z powodu rzekomej choroby, jednoczesnie odwiedzajac klinike lekarska]. Szczegolnie absencja tego drugiego moze niekorzystnie wplynac na widowisko.
Mecz wygra druzyna ktore zdominuje walke pod tablicami, a ze Ming i Ilgauskas to zawodnicy o podobnych parametrach fizycznych i grajacy w podobnym stylu, zapowiada sie wyrownane spotkanie.
Mysle, ze mecz zakonczy sie minimalnym zwyciestwem Cavs 85-88.

NBA | Houston Rockets - Cleveland Cavaliers [+5] | 1.95
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Golden State Warriors - Chicago Bulls

Ben Gordon - 20 ppg , Kirk Hinrich - 13.1 ppg , Luol Deng 17.9 ppg

To średnie punktowej tej trójki , której zabraknie w dzisiejszym spotkaniu z Golden State Warriors . Podobnie było w wczoraj w Portland . Mimo to koszykarze z Chicago rzucili aż 97 punktów i przegrali tylko 3 punktami . Robi to wrażenie . Ja mam jednak wrażenie , że był to jednak tylko pojedyńczy wyskok. Byki grały na fantastycznej skuteczności 50 % z gry oraz 45 % ( 8/18 ) za 3 . A przecież to drużyna która rzuca najgorzej w całej lidze ( pod względem procentowym ) . Blazers wtedy rzucali dla porównania ze skutecznością 17 % za 3 . Dziś grają z co prawda bardzo ofensywnie nastawioną drużyną , która traci dużo punktów ale wątpię by udało im się rzucić ponad 100 punktów. Zwłaszcza , że grają 3 mecz w przeciągu 4 dni . Dla porównania Warriors ostatni mecz grali 6 dni temu ... Dziś wypoczęci nie powinni mieć problemów by pewnie ograć Byki . W pierwszym meczu między tymi zespołami wygrali 8 punktami a wtedy Gordon i Nocioni rzucali z 70 % skutecznością za 3 punkty i dołożyli aż 57 punktów . 17 dorzucił Deng . Dziś zmiennicy będą mieli problem by ich zastąpić .
Golden State Warriors - 10.5 @ 1.70
oraz
Chicago Bulls under 100.5 @ 1.85
www.bet-info.pl

Houston Rockets - Cleveland Cavaliers

Wciąż niewiadomo czy dziś wystąpią Drew Gooden ze strony gości oraz Luther Head i Tracy McGrady ze strony gospodarzy ale ja mimo wszystko zaryzykuję tutaj na Rakiety. Goście bowiem mają wielkie problemy z ławką rezerwowych . Już brakuje Pavlovica i Varejao a niewiadomo co ze wspomninanym Drew. Obydwa zespoły grają obecnie bardzo dobrze . Cavaliers mają najlepszy bilans w nowym roku wygrywając 13 meczy. Rakiety również wygrały 13 meczów w 2008 ale mają o jedną porażkę więcej (4) . Jest to głównie zasługa świetnej obrony. Obydwie ekipy są najlepsze w bilansie zbiórek . Mają średnio prawie 4 zbiórki więcej od rywali. Dziś jednak pod nieobecność Varejao + ew. Goodena ten element powinni lepiej wykonywać gospodarze . Bez Brazylijczyka Kawalerzyści dużo tracą . Wygrali co prawda 2 z 3 ostatnich meczów bez niego ale raz że grali u siebie , dwa z ekipami które maja problemy z kontuzjami wysokich graczy Clippers ( Kaman , Brand , Thomas ) , Celtics ( Garnett ) a już z najlepiej zbierającą ekipą ligi Seattle ulegli . Dziś sądzę , że również sobie nie poradzą z bardzo dobrze grającymi ostatnio Rakietami.

Hoston Rockets -3.5 @ 1.75

Miami Heat @ Philadelphia 76ers
Dziś znowu patrzę w ofertę i oczom nie wierzę . Myślałem , że po wczorajszym bardzo dobrym meczu w wykonaniu Heat dziś kursy na 76ers będą w okolicach 1.50-1.70 i chciałem zagrać na ich zwycięstwo . A tu patrzę i jest tylko 1.20 . Za to handicap na Heat olbrzymi : 9-10 punktów . Ja spodziewam się tutaj wyrównanego meczu . W zwycięstwo Miami nie bardzo wierzę , bo oni wszystkie końcówki przegrywają ale widać , że coś tam drgnęło do przodu a po trejdzie Matrixa każdy chce się pokazać i wszyscy są podekscytowani. Bukmacherzy pewnie sugerują się ostatnimi meczami h2h :

2/26/07 PHI 96 - MIA 85
03/24/07 MIA 85 - PHI 93
01/19/07 PHI 98 - MIA 95 (OT)
11/27/06 MIA 103 - PHI 91
11/05/06 PHI 107 - MIA 98

Do tego 76ers w ostatnich spotkaniach prezentują się bardzo dobrze . Wygrali choćby z Orlando Magic ( Miami przegrali z nimi 16 punktami ) . Obie ekipy jednak grają w podobnym stylu - atletycznie . Jedni mają Andre Millera i Andre Igoudalę , drudzy Dwayne Wade . Kluczem więc będzie zdominowanie walki pod tablicami . Heat dodatkowo mając Williamsa , Davisa , Cooka czy Jacksona mogą porzucać coś za trzy . W Heat zabraknie Haslema oraz nowych nabytków ale mogą powalczyć . 76ers nie jest zespołem który może ich rozrzucać za 3 a Miami grając niskim składem jaki mają obecnie nie powinni pozwolić na zdobycie przez rywali dużej ilości punktów z kontry . Spodziewam się tutaj też niskiego wyniku ( może skuszę też się na under ) co dodatkowo zwiększa szanse na handicap .

Miami Heat + 10 @ 1.85
 
sir-alex 19,6K

sir-alex

Użytkownik
a już z najlepiej zbierającą ekipą ligi Seattle ulegli
Cavsi ulegli a duża w tym zasługa nieobecności Jamesa który nabawił się lekkiej kontuzji skręcenia kostki i pauzował przez ten jeden mecz. ????
 
juancarlos 0

juancarlos

Użytkownik
W zasadzie mam już super dubel z NBA na noc,, potem z temacie analizy tylko oczekiwanie na newsy itp.
Mam natomiast pytanie o wasza opinie co do meczu Charlotte vs Nets. Linia ustawiona kapitalnie przez buki. Kapitalnie dla nich pod wzgledem statystyk. Ostatnie dni to same prezenty dla graczy( przynajmniej dla mnie) na undery. Dziś również kilka &quot;giftów&quot; jest. Ciekawy jestem jak moze zagrac Gerald Wallace, który dziś wraca, Matt Carroll i Derek Anderson nie trenowali ostatnio ale mają zagrac, no i Jeff McInnis rowniez z powodu zatrucia pokarmowego. Nie wiadomo jak Richard Jefferson pogra, ponoc twarz go boli po &quot;łukciu&quot; z meczu vs LAL. 62 dali oni w 1 meczu w Char razem. 214 punktów wpadło wtedy. Linia 194 dziś i naprawde ciekawie może być . Jak zagrają wszyscy, over można chyba łapać. Z drugiej strony, jeżeli nie, Wallece dopiero come back, Jeff osłabiony po zatruciu, C &amp; A dzis bez treningu.. Co myślicie ;) ?

Dallas vs Memphis
Dec. 8, 2006 to Jan. 22, 2007. Dallas&#39; Jerry Stackhouse (strained right hamstring) and Devin Harris (left ankle bone bruise) are out. Jerry miał zagrać dzisiaj, teraz to na 99% gram tu under, dobrze myślałem ;) Analiza potem w temacie
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Toronto Raptors - LA Clippers 5.0

Nie wiem czemu buki nie daja szans druzynie z LA. Wedlug mnie to przesada. Caly czas o sile Raptors decyduje Bosh plus mieszanka z europy i Delfino. Na pewno nie wystapi w tym meczu Jose Garbajosa. Nesterovic mimo dobrych ME gra ogony, za to po slabych ME nie najgorzej spisuje sie Bargiani, Calderon, Parker, Delfino i Ford to nie sa gracze ktorych mozna sie specjalnie obawiac, z nimi mozna spokojnie podjac walke, na pewno CLippersow na to stac. Najwazniejsze jest to ze wraca Kaman, moze rowniez wystapi juz Tim Thomas wiec wreszcie pod koszem ma kto grac, ciagle kontuzjowany jest Davis nie mowiac juz o Eltonie. Ostatnie porazki LAC wynikaly z tego, ze nie bylo ani C ani PF, Brand i Tim na 4, Kaman Davis na 5, skoro dwoch wraca sytuacja zmienia sie bardzo. Niezle gra ostatnoo Al Thornton + Mobley Cassell i Maggette, naprawde nie widze az takiej przewagi Kanadyjczykow jak to buki sugeruja. Stac Kalifornijczykow na wygrana, Corey ostatnio 33 punkty przeciw Celtom. Raptors miewaja wpadki i mysle, ze dzis nastapi kolejna.

to 1/10 i z handi +9.5 3/10 na LAC

Clippers wygrana 102:98
 
maradona 0

maradona

Użytkownik
Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers
Typ: 2 Cleveland
Kurs: 2.560
Bukmacher: pinnacle
Dziś w nocy o 1.35 CMT odbędzie sie w Atlancie spotkanie koszykówki mężczyzn o mistrzostwo NBA . Jest to mecz 7mej z 4tą drużyną Konferencji Wschodniej . Atlanta ma bilans 21-24 i u siebie 15-9 i w konferencji 12-15 ,goście z Cleveland maja bilans 27-21 i na wyjeździe 12-14 i w konferencji 13-12. Atlanta zanotowała od 3 lutego 3 zwycięstwa na swoim boisku i tak wygrała 07/02-08 Atlanta vs. L.A. Lakers 98:95 , 05/02-08 Atlanta vs. Philadelphia 96:91 , 03/02-08 Atlanta vs. New Jersey 104:92 .Na szczególną uwagę zwraca zwycięstwo z LA Lakers 98:95. Kawalerzyści po wygraniu u siebie 06.02.08 z liderem NBA Bostonem 114:113 pojechali do Houston gdzie przegrali z kretesem z Rakietami 77:92.:kwasny4565:W spotkaniu tym jak pokazuje skopiowany wykaz statystyk Cleveland liczył się tylko jeden zawodnik LeBron James . Jeśli zabrakło by tego zawodnika na boisku Houston pobiłby Kawalerzystów 47 punktami .Wynik brzmiał by 92:45

Cleveland
Name Min FG 3Pt FT +/- Off Reb Ast TO Stl BS BA PF Pts
L. Hughes G 32:55 6-16 0-4 1-2 -15 2 4 1 1 1 0 2 3 / 13
I. Newble G 31:38 1-4 0-2 0-0 -7 1 6 0 1 2 0 0 0 / 2
Z. Ilgauskas C 35:48 4-11 0-0 0-0 -12 2 8 4 1 0 2 0 5 / 8
L. James F 41:13 12-23 2-5 6-11 -11 1 7 6 3 2 2 2 0 / 32
D. Marshall F 23:46 2-7 2-5 0-0 -13 1 5 0 0 0 1 0 0 / 6
D. Jones 22:45 3-7 3-7 0-0 0 0 1 2 0 2 0 0 1 / 9
D. Gibson 18:56 2-5 1-3 0-0 -7 0 2 0 0 0 0 1 1 / 5
D. Jones 15:52 0-0 0-0 0-0 -2 0 0 0 0 0 1 0 1 / 0
D. Brown 12:40 1-3 0-0 0-0 -2 0 2 1 2 0 0 0 3 / 2
razem 77 pkt.

W dzisiejszym spotkaniu Cavaliers zechcą się zrehabilitować w oczach swoich kibiców za taką klęskę w kosmicznym mieście tym bardziej, że z Atlantą w ostatnich czasach dobrze im sie grało . Na 10 spotkań między tymi drużynami na boisku Atlanty od 2003 roku Cleveland wygrał 6 i 4 przegrało.
 
P 5

progamer

Użytkownik

W dzisiejszym spotkaniu Cavaliers zechcą się zrehabilitować w oczach swoich kibiców za taką klęskę w kosmicznym mieście tym bardziej, że z Atlantą w ostatnich czasach dobrze im sie grało . Na 10 spotkań między tymi drużynami na boisku Atlanty od 2003 roku Cleveland wygrał 6 i 4 przegrało.
tak więc dziś wynik meczy bezpośrednich powinien brzmieć 6:5, Kawalerzyści nie wygraja meczu wystawiajac jednego zawodnika, który będzie zbierał, skakał, rzucał wsadzał i Bóg wie co jeszcze. Pan James nie da rady grac cały czas na najwyższych obrotach a gdy on zwolni, kto przyspieszy ? To gra zespołowa więc stawiam na zespół
Atlanta tej nocy !
 
sir-alex 19,6K

sir-alex

Użytkownik
Spotkanie: kto zdobędzie więcej punktów Jefferson czy Pierce ( NBA) Minnesota vs Boston
Typ: Jefferson (Remis) czyli ⛔
Kurs: 1,70
Bukmacher: Betgun
Stawiam na Jeffersona, bo gra przed własną publicznością, i jest głównym playmakerem Minnesoty. Pozatym jest w formie. Pierce punktuje raz lepiej raz gorzej a spowodowane jest to tym, iż w przeciwieństwie do Al’a nie ciąży na nim rola i obowiązek głównego punktującego tylko rozkłada się ona na słynny bostoński tercet, w którym nieobecności Garneta świetnie wypełnia Rondo.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Sir Alex żartujesz prawda ? Jefferson playmakerem ?
Ważne info , może Wam się przydać . Playmaker Clippersów - Sam Cassell dostał jednodniowe zawieszenie i dziś nie zagra .
 
student 0

student

Użytkownik
VS.


Utah, Utah, Utah.. Rece same skladaja sie do oklaskow. Podczas ostatnich 18 spotkan tylko 2 razy schodzili z parkietu pokonani [z Portland, ktore mialo wtedy swietna passe, i z Nuggets). Co wiecej, zanotowali piekna serie 10 zwyciestw z rzedu, w czasie ktorej pokonali tak uznane na rynku NBA marki jak Rockets, Spurs, Hornets czy Nuggets. Malo? Podczas tych 10 zwyciestw tylko raz Jazzmanom nie udalo sie pokonac linii. Mialo to miejsce w spotkaniu z Knicks; Jazz wygrali 100-89 a linia wynosila 13.5 punkta.
Prawdopodobnie nie zagra Brewer, lecz to nie powinno znaczaco wplynac na przebieg spotkania gdyz swietnie zastepuje go Korver (z Denver zdobyl 27 punktow i zanotowal 3 zbiorki).
A Sacramento.. coz graja w kratke. Potrafia wyraznie wygrac z Hornets, by potem zagrac beznadziejnie i przegrac z Supersonics. Niby u siebie graja dobrze, bilans 15-10 jest przyzwoity, ale watpie, aby Kings byli w stanie powstrzymac Utah. W tym sezonie graja zdecydowanie przecietnie, a ich zwyciestwa wynikaja przede wszystkim z umiejetnosci wykorzystywania bledow i gapiostwa przeciwnika. Na dzien dzisiejszy Utah nie ma slabych punktow, miazdza rywali i z pewnoscia beda chcieli podtrzymac zwycieska passe. Ostatni raz seria 11 zwyciestw z rzedu przydarzyla im sie w 1999 roku. Najwyzsza pora poprawic statystyki.
W SAC niepewny jest wystep Miller&#39;a (statystyki tego sezonu 14.6 PPG/ 3.7 AST, 9.7 RPG), Artest&#39;a, Thomas&#39;a i Udrih&#39;a. Istny szpital.
Dlatego nie daje gospodarza wiekszych szans na wygrana i stawiam na Utah.

Sacramento Kings - Utah Jazz [-2] | 1.88
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Jacques, też się zastanowiłem nad tym playmakerem, bo to rozgrywający-ale chodziło mu o to, że cała gra wokół niego się kręci-prędzej nazwałbym go star player :)

tak w ogóle polecam Minnesotę dzisiaj, lub handicap na nich. Ostatnio wygrywają swoje mecze (bodajże 5/7), u siebie są dość mocni-głównie przez to, że Jefferson wymiata, jeszcze wrócił Foye po kontuzji-wyraźnie zgrywają się. Boston gra bez Garniaka, grają mimo tego nawet nieźle, ale ostatni mecz z Minetką u siebie wygrali o 1 pkt. Wg. mnie mocno przesadzili z tym kursem na Wolves, 3,0 to jakaś paranoja, bo szanse sa wyrównane.





ps. teraz zauważyłem, że temat jest do 31 stycznia a już 9 luty ????
 
juancarlos 0

juancarlos

Użytkownik
Dallas Mavericks - Memphis Grizzlies U 202 ✅
Z każdą godziną nabierałem pewności co do grania poniżej linii w Dallas. Mavericks u siebie prezentują solidną koszykówkę. Stąd też 8 kolejnych wygranych. Grizzlies po roszadach w składzie przybywają do Dallas z bagażem 4L. Dlaczego zdecydowałem się grać under ? Linia 202 punktów przy pełnych składach byłaby zapewne do przekroczenia. Zespoły spotkały się w obecnym sezonie już dwukrotnie. W Memphis jeszcze niedawno mieliśmy niewiele różniący się próg od dzisiejszego. Zdobyto 187 oczek. I właśnie to spotkanie powinno wyglądać tak dziś w Dallas. W tamtym meczu nie wystąpili Jerry Stackhouse, Devin Harris, Mike Conley Jr. Dziś również ich nie zobaczymy, tak jak Stoudamire&#39;a, Gasola czy Swifta, których po prostu w tych drużynach już nie ma. W meczu w Dallas rzucono 213 punktów, w tym 62 oczka przypadają na dzisiejszych nieobecnych. W ostatnim meczu z MIL lekkiej(?) kontuzji kolana nabawił się Mike Miller(17,0ppg), 32 punkty rzucone z MIL dla Niedźwiadków. Dzisiaj więc również nie zagra na pełnych obrotach. I znowu patrząc w statystyki wynik powinien się zakręcić w okolicach 195 punktów.
P.S Przed chwilą znowu próg poszedł w dół na 201 ;) Chyba U warto grać.
 
juancarlos 0

juancarlos

Użytkownik
Jacques, też się zastanowiłem nad tym playmakerem, bo to rozgrywający-ale chodziło mu o to, że cała gra wokół niego się kręci-prędzej nazwałbym go star player :)

tak w ogóle polecam Minnesotę dzisiaj, lub handicap na nich. Ostatnio wygrywają swoje mecze (bodajże 5/7), u siebie są dość mocni-głównie przez to, że Jefferson wymiata, jeszcze wrócił Foye po kontuzji-wyraźnie zgrywają się. Boston gra bez Garniaka, grają mimo tego nawet nieźle, ale ostatni mecz z Minetką u siebie wygrali o 1 pkt. Wg. mnie mocno przesadzili z tym kursem na Wolves, 3,0 to jakaś paranoja, bo szanse sa wyrównane.
Dużo dzisiaj można pisać o tym meczu. Ale można zauważyć, że ostatnie 2 mecze w MIN wygrała Minnesota,w Bostonie, jedynie bez Posey&#39;a, który jeszcze nie grał jak teraz, ledwo co wygrali, bo ostatnia minuta to bodajze 6:0 dla nich było. Ciekawe co nie ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Wtedy Celtowie mieli straszliwego fuksa i strasznie mi było szkoda Twolves . Wtedy jednak też Celtowie grali bardzo źle a ostatnio widać , że wracają do formy. Rondo wymiata , młodziaki oraz House i Posey też . Pytanie kiedy obudzą się Allen czy Pierce . Moim zdaniem dzisiaj . Brak KG tutaj nie powinien mieć większego znaczenia . Ja stawiam tutaj na zwycięstwo Celtics .
Co do tematu to zmieniłem do 13 luty , ale ciągle wyświetla na podstronach że do 31 ...
 
juancarlos 0

juancarlos

Użytkownik
Wtedy Celtowie mieli straszliwego fuksa i strasznie mi było szkoda Twolves . Wtedy jednak też Celtowie grali bardzo źle a ostatnio widać , że wracają do formy. Rondo wymiata , młodziaki oraz House i Posey też . Pytanie kiedy obudzą się Allen czy Pierce . Moim zdaniem dzisiaj . Brak KG tutaj nie powinien mieć większego znaczenia . Ja stawiam tutaj na zwycięstwo Celtics .

Co do tematu to zmieniłem do 13 luty , ale ciągle wyświetla na podstronach że do 31 ...
BOS 1.0
Leon Powe made Layup

Heh, znowu jeden wielki fuks. Coś jednak Wolves mają patent chociaż na + spreada z Bostonem ;)
 
makaveli23 176,9K

makaveli23

Typer Miesiaca
Toronto Raptors - LA Clippers 5.0

Nie wiem czemu buki nie daja szans druzynie z LA. Wedlug mnie to przesada. Caly czas o sile Raptors decyduje Bosh plus mieszanka z europy i Delfino. Na pewno nie wystapi w tym meczu Jose Garbajosa. Nesterovic mimo dobrych ME gra ogony, za to po slabych ME nie najgorzej spisuje sie Bargiani, Calderon, Parker, Delfino i Ford to nie sa gracze ktorych mozna sie specjalnie obawiac, z nimi mozna spokojnie podjac walke, na pewno CLippersow na to stac. Najwazniejsze jest to ze wraca Kaman, moze rowniez wystapi juz Tim Thomas wiec wreszcie pod koszem ma kto grac, ciagle kontuzjowany jest Davis nie mowiac juz o Eltonie. Ostatnie porazki LAC wynikaly z tego, ze nie bylo ani C ani PF, Brand i Tim na 4, Kaman Davis na 5, skoro dwoch wraca sytuacja zmienia sie bardzo. Niezle gra ostatnoo Al Thornton + Mobley Cassell i Maggette, naprawde nie widze az takiej przewagi Kanadyjczykow jak to buki sugeruja. Stac Kalifornijczykow na wygrana, Corey ostatnio 33 punkty przeciw Celtom. Raptors miewaja wpadki i mysle, ze dzis nastapi kolejna.

to 1/10 i z handi +9.5 3/10 na LAC

Clippers wygrana 102:98

Gratuluje typu!A ja sie nacielem przez jak sie okazalo malo warty news ze Cassel nie zagra to dalem na Rapsów no ale Maggette mial dzien(35 pkt) + Denver HC(+),Dallas under(+), Lakers ML(+) eh...
 
juancarlos 0

juancarlos

Użytkownik
W zasadzie mam już super dubel z NBA na noc,, potem z temacie analizy tylko oczekiwanie na newsy itp.

Mam natomiast pytanie o wasza opinie co do meczu Charlotte vs Nets. Linia ustawiona kapitalnie przez buki. Kapitalnie dla nich pod wzgledem statystyk. Ostatnie dni to same prezenty dla graczy( przynajmniej dla mnie) na undery. Dziś również kilka &quot;giftów&quot; jest. Ciekawy jestem jak moze zagrac Gerald Wallace, który dziś wraca, Matt Carroll i Derek Anderson nie trenowali ostatnio ale mają zagrac, no i Jeff McInnis rowniez z powodu zatrucia pokarmowego. Nie wiadomo jak Richard Jefferson pogra, ponoc twarz go boli po &quot;łukciu&quot; z meczu vs LAL. 62 dali oni w 1 meczu w Char razem. 214 punktów wpadło wtedy. Linia 194 dziś i naprawde ciekawie może być . Jak zagrają wszyscy, over można chyba łapać. Z drugiej strony, jeżeli nie, Wallece dopiero come back, Jeff osłabiony po zatruciu, C &amp; A dzis bez treningu.. Co myślicie ;) ?
A nie mówiłem, że idealnie ;) Wynik 100:94 ;)
 
juancarlos 0

juancarlos

Użytkownik
# KINGS UPDATE: Sacramento started the season off slowly, missing guards Mike Bibby (who was out for 36 games due to torn a left thumb ligament) and Kevin Martin (17 games, strained right groin) and forward Ron Artest (nine games for bone chips in his right elbow, seven more on an NBA suspension). Back at relatively full strength, the Kings had won four straight and seven of nine before losing to a wretched Seattle team, 105-92 at home on Wednesday. Center Brad Miller, the reigning Western Conference Player of the Week, missed the SuperSonics game after needing nine stitches to close a cut in his right hand, an injury he said he suffered while doing dishes Sunday, but said he was set to play Friday against Utah. ... Artest has scored at least 20 points in four straight games. ... Sacramento is 1-10 on the road against Western Conference teams ... Guard Beno Udrih missed Wednesday&#39;s game and Thursday&#39;s practice due to illness but scored four points in Friday&#39;s win over the Utah Jazz.

# WARRIORS UPDATE: Point guard Baron Davis sat out the latter stages of Friday&#39;s practice after banging knees with forward Mickael Pietrus, but Davis said the injury was nothing serious and that he expects to play this evening.


W zasadzie zanim to przeczytałem, pomyslalem o underze 224 dziś. Oglądał ktoś może ostatnio mecz/e GSW , np z MIL i MIN jakis czas temu? W tych meczach U 224 bylo, a te 2 teamy w defence podobnie do SAC.
 
student 0

student

Użytkownik
VS.


Dzisiejszej nocy w New Orleans Arena dojdzie do ciekawego, acz jednostronnie sie zapowiadajacego pojedynku, gdzie miejscowi Hornets podejma Memphis Grizzlies. Oba zespoly zajmuja miejsce w zupelnie innych biegunach tabeli. NO to moim zdaniem najwieksza niespodzianka sezonu. Byron Scott, trener szerszeni, po kilku nieudanych sezonach stworzyl druzyne, ktora jest w stanie sporo osiagnac w playoff&#39;ach. Z kolei Memphis to jedna z najgorszych druzyn sezonu zasadniczego (13-36). Miejsca ustepuja tylko Miami Heat. Oddali Gasola za przyslowiowy worek zmieniakow i od tamtej pory przegrywaja wszytko co moga przegrac. Ich gra jest szalenie niepoukladana i nie wroze im swietlanej przyszlosci.
NO mieli fantastyczna serie 17-2, lecz potem zanotowali obnizke formy. Przegrali 3 mecze z rzedu z Warriors, Kings i Jazz, ale juz w ostatnim spotkaniu przypomnieli sobie co znaczy dobra gra i wygrali po dwoch dogrywkach z Phoenix Suns 130-132. Co ciekawe Szerszenie swietnie radza sobie w dogrywkach. Ostatnia porazka po nadstawionym czasie miala miejsce 9.12.2005 w przegranym spotkaniu z Portland. Od tamtej pory rozegrali 13 dogrywek [4 w tym sezonie, z czego dwie wlasnie z Grizzlies] i kazda z nich rozstrzygali na swoja korzysc.
Linia na zwyciestwo NO ustawiona jest dzis stosunkowo wysoko (-14), ale zaciekawila mnie niska linia punktowa (203). Faktem jest, ze NO i MEM to nie sa zespoly grajace &#39;wesola koszykowke&#39; i nie zdobywaja ogromnej liczby punktow, ale wyniki bezposrednich spotkan zdaja sie przeczyc tej tezie.
Ostatnie mecze h2h:
12/26/07 MEM 98 - NO 116
12/07/07 NO 107 - MEM 107 (OT: 11-9)
11/16/07 MEM 114 - NO 114 (OT: 4-6)
03/20/07 MEM 103 - NO 114
02/13/07 MEM 108 - NO 104
02/10/07 NO 114 - MEM 99
Jeszcze kilka statystyk:
*7 z 8 ostatnich spotkan rozegranych przez Hornets na wlasnym parkiecie konczylo sie overami,
*7 z 8 ostatnich spotkan w ktorych Hornets byli faworytami konczylo sie overami
*9 ostatnich spotkan NO-MEM konczylo sie overami,
Wiem, ze statystyki nie graja, ale jak widac obu zespolom pasuje wzajemna gra i zbytnio nie przeszkadzaja sobie w zdobywaniu punktow.
Jedyne co mnie martwi to absencja centra Chandlera. Hornets nie maja na tej pozycji dobrych zmiennikow; Ely i Armstrong graja dobrze, ale nie ma co ich porownywac z Chandlerem. Innych kontuzji poki co nie ma.
Mysle ze over 203 jest jak najbardziej osiagalny i spodziewam sie wyniku 105-115 [;


New Orleans Hornets - Memphis Grizzlies [OVER 203] | 1.85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom