>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2011

Status
Zamknięty.
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Orlando Magic vs Dallas Mavericks
Mavericks 3,01 Pinnaclesports ⛔
Bez Dirka. Bez Butlera. Czy Mavericks są naprawdę bez nich tak słabą ekipą, by być w trzecim z czterech ostatnich spotkań u siebie underdogiem? W tym meczu kursy pokazują, że siła Dallas równa się teraz sile Nets, Bobcats bez Jacksona, który dziś wraca i Wallace&#39;a, sile Cavaliers, Wolves, Wolves bez Love i B-Easy i tak dalej. Dallas zepchnięto na dno. Moim zdaniem tam nie są. Bez Nowitzkiego, podkreślam to kolejny raz, ograli w drugich połowach na wyjeździe Magic, Heat, Thunder. Sporą rolę odgrywał Butler, ale jego brak to jeszcze nie katastrofa. OK, przegrali bez dwóch ważnych w tym jednego niezbędnego gracza u siebie z Thunder oraz Spurs, ale to wszystko było na styku. I nie znaczy, że dziś także znów muszą przegrać. Choć mierzą się z równie mocną drużyną, co te z Oklahomy czy San Antonio. Magic po wymianie grają świetnie, dużą rolę dostał Anderson, który jest w rewelacyjnej dyspozycji. Trochę odświeżono skład, to pewnie teraz może wychodzić na zdrowie, zobaczymy, co później. Uważam, że Clarkowi niedługo skończą się świetne wejścia i będzie grać tyle i tak, co w Suns. Anderson potrafi rzucać, ale wymiataczem też nie jest. J-Rich bywa nierówny. Hedo gra dobrze, Bass jest niezwykle ważny. Pod koszem mają Howarda. To może wystarczyć na wiele zespołów, może i na Mavs, ale oni mają się czym &quot;odwdzięczyć&quot;. Stevenson gra teraz dłużej i jest dość skuteczny, bez fajerwerków, ale robi punkty. Marion i Terry nie mają kłopotów z grą w piątce, choć na pewno teraz liderzy ławki, Barea i Haywood, nie dają zespołowi z niej aż tyle, co Terry i Marion. Zresztą, ciężko o dwóch kolejnych tak znakomitych rezerwowych, którzy w niemal każdym teamie ligi spokojnie mogliby być starterami. Barea korzysta ze swojej szansy. Jest aktywny, gra bardzo dobrze. W meczu u siebie może nie do końca być dziś widoczna jakaś wyraźna dominacja Howarda nad Chandlerem. Skłaniam się do tego, że Tyson będzie sobie jako tako radzić. Marion popracuje nad Bassem, choć pod koszem będzie miał niezwykle ciężko. On to potrafi, trochę lepsze warunki w dzisiejszym spotkaniu mogłyby się jednak przydać. Ogólnie rzecz biorąc, liczę na to, że przewaga własnej hali przełoży się wyraźnie na wynik spotkania. Mavericks wciąż mają czym straszyć i choć z tej układanki wypadły ważne elementy, to stać ich na pojedyncze wielkie zwycięstwa nawet bez nich tym bardziej, że to rywal jest b2b.
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Dallas - Orlando
Wg mnie najpewniejszy mecz dzisiejszej nocy. Oglądałem ostatnie spotkanie Mavs i naprawdę nie mają czym postraszyć dzisiaj Magików. Brak Butlera i Dirk`a ostro widoczny. Pojedyncze indywidualne w większości zagrania Mavs zdominowane są przez większość meczu przez akcje bez jakiegokolwiek pomysłu. Kid wiadomo statyczny zawodników, do tego ostatnio notuje fatalną skuteczność rzutową nawet na własnym parkiecie (ostatni mecz to również pokazał 0/7 w tym 0/3 za 3 pkt.). Chandler z Marionem nie są w stanie pociągnąć całego meczu w ofensywie. Mavs nie dali rady u siebie ze słabo grającymi w tamtym meczu OCT, to dzisiaj tymbardziej zostaną zmieceni przez Magików, którzy chcą się godnie zrewanżować za ostatnią porażkę. Dallas 22.12 wygrali wyjazdowe spotkanie z ORL różnicą 6 pkt. Jednak to było Mavs z Butlerem i Dirkiem, a ORL wtedy grało swój drugi mecz po wielkiej wymianie i po tym meczu zaczęli dużo lepiej grać. Dzisiaj nie ulega wątpliwości, że Orlando ma przewagę nad Dallas i na tablicach i w obwodzie. Mavs będzie naprawdę ciężko zarówno bronić rozpędzonych Magików jak i zdobywać punkty grając bez pomysłu w ofensywie na dobrze prosperującą obronę gości.
Typ: Orlando -5.5 (1.91)

Bulls - Celtics
Po powrocie Rondo bardzo ożywiła się gra Celtów. Widać gołym okiem, że cieszą się znowu grą, a nie męczą jak jeszcze kilka tygodni temu. W bardzo dobrej formie ostatnio jest Davis, który mocno pomaga w zdobywaniu punktów. Wczoraj lekkim truchtem Celtowie rozgromili u siebie Toronto dając dużo pograć rezerwowym. Z aktualną formą Byków nie stać ich na wygranie dzisiaj z Bostonem. Bo sam Rose i Boozer nie są w stanie udźwignąć meczu z takim przeciwnikiem choćby zagrali najlepszy mecz w sezonie. Wczoraj pomimo tego, że zagrali dobre spotkanie (Boozer 31pkt, Rose 27pkt, Dent 22pkt) to reszta drużyny nie istniała i przegrali z walczącymi o PO 76ers.
Typ: Boston (2.06)
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Atlanta Hawks - Indiana Pacers
Typ: 1(-7)
Kurs: 1.95
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10
Indiana b2b. Indiana przegrała końcówkę ze Spurs. Na wyjazdach, a szczególnie, gdy grają dzień po dniu, to jest zupełnie inna Indiana, która widzimy na ich parkiecie.
Atlanta bardzo groźna u siebie. Na wyjazdach również co potwierdzili wygrywając z Kings i Clippers.
Przede wszystkim intelgiencja i zgranie jest po stronie gospodarzy.
✅✅✅108:93✅✅✅
✅✅✅4.75✅✅✅
Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies
Typ: 1(-7)
Kurs: 2.05
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10
Memphis ma 3 zwycięstwa z rzędu, a Oklahoma po wygranej z Mavs. Memphis ma ostatnio progres. Jednak linia handi wcale nie jest wysoka, gdy Oklahoma gra u siebie. Memphis nie prezentuje się najwybitniej w obronie. Nie widze kogoś, kto mógłby w znacznym stopniu powstrzymać w poczynaniach Westbrooka i Duranta. Pod koszem z Krsticem w obronie idealnie uzupełnia się Ibaka. Dobrą zmianę dla Westa robi Maynor. Green i Harden, to dodatkowo pomoc i odciążenie dla Durantuli.
Bilnas 6-13 drużyny gości o czymś świadczy i 100 punktów tracąc w obronie, gdzie OKC rzuca u siebie 106 punktów, idealny przeciwnik na osiągnięcie drugiego zwycięstwa z rzędu i to z dobrą nawiązką.
✅✅✅109:100✅✅✅
✅✅✅5.25j✅✅✅
New Jersey Nets - Milwaukee Bucks
Typ: 2
Kurs: 2.08
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10
Bucks na chwilę obecna, to Boykins, Ilyasova, Bogut, Douglas - Robertas, Salmons. Obie ekipy będą bronić, ale większe pole manewru w ataku mają Bucks i dlatego stawiałbym na nich. Douglas - Robertas zagra przeciwko byłemu zespołowi, a jego zdobycz 30+ przeciwko Miami powinna go odpowiednio zmobilizować do występu przeciwko Nets.
Oba zespoły b2b. Bucks po dogrywce. Jeżeli walczyli jak równy z równym z Miami, to dlaczego nei wykorzystać większego kursu na Bucks, którzy od kilku meczy grają na równym, stałym poziomie z nie byle jakimi drużynami - dwa razy z Heat i Orlando. Nets, to jednak nie ta półka, więc czas przerwać serię 3 porażek z rzędu.
✅✅✅92:115✅✅✅
✅✅✅5.4j✅✅✅

Dallas Mavericks - Orlando Magic
Typ: 2(-5)
Kurs: 1.91
Buk: bwin
Stawka: 5/10
Jak wiadomo Mavs bez Butlera i Dirka. jak dla mnie, to 60% tej drużyny obaj zawodnicy. Ktoś wspomniał, że Anderson jest mało widoczny. Owszem. Pod koszem, przepychającego się i walecznego jak Howarda nie ujrzysz go. Rozgladnij się na obwodzie za nim, gdzie wyciąga wysokich zawodników.
Howard - Bass - Anderson - Clark. Jak dla mnie i tak przewaga przy Chandler - Cardinal.
Marion dobrym obrońcom? Lepszego żartu nie słyszałem ???? To, że Mavs ogólnie dobrze bronie, to nie mówmy, że wszyscy bronią, bo zespołowo obrona potrafi zamaskować słabości niektórych zawodników. W tym przypadku właśnie Mariona.
Obwód.
Nelson, Arenas, Turkoglu, J Rich, JJ Redick. Najważniejsze, że niscy są zgrani. Myślę, że nie przeszkodzi b2b Orlando. Mavs mimo wszystko, to przeciwnik do przejścia nawet przy 8 zwycięstwach rzędu i pomocy własnej publiczności po odpoczynku.
Braki w składzie gospodarzy są widoczne i nie do zastąpienia. Dlatego Orlando powinno od początku kontrolować mecz. Przycisnąć, w którymś momencie. Jeżeli Orlando wykona run, to nie widzę odpowiedzi, kto mógłby pociągnąć gospodarzy do odrobienia. Oczywiście Stevenson, Jones, to dobrzy zawodnicy. Z ławki. Ale póki co o powierzaniu im piłki w najważniejszych momentach lub liczyć, że pociągną sami mecz, to nie w tym odcinku.
✅✅✅107:117✅✅✅
✅✅✅4.55j✅✅✅
GL

/ Edit:
Dokładnie vrazzo, to miłośnik Mavs z tego wynika. Wcześniej tez chyba przy jakimś typie wychwalał Mavs pod niebiosa, które juz było osłabione. Nie chce mi sie wertowac, ale Butler i Dirk, to na moje oko ok. 60% tego zespołu.
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
widze ze mamy milosnika Mavs &gt;&gt; vrazzo&lt;&lt;.. nie zgadzam sie z przemowca w duzej ilosci kwestii:
-strata dirka(brak lidera wielce widoczny, troche kidd probuje przejac paleczke ale mu to nie wychodzi) i butlera(automat do zdobywania pkt-w formie czy na low perc zawsze byl w top3 scoring mavs) to wielki minus bo to oni byli sila ofensywna zespolu i wielce widoczny jest ich brak, gdyz nie ma kto rzucac(zgadzam sie ze stevenson gra ostatnio b dobrze), a o tym ze mavs swietnym defensywnie grajacym zespolem sa nie trzeba mowic, ale na tak rozbudowany po wymianie zespol orlando nie widze szans
- gdzie marion i terry byliby starterami?? czlowieku przesadziles to dobre grajki ale bez przesady lawka to ich miejsce, wymienic ci moge najmniej 5 lepszych zawodnikow ktorzy byliby starterami a obecnie najczesciej zaczynaja z lawki w mavs- varejao,crawford, j.r-smith,odom,arenas itp, wcale nie chodzi o to ze wchodza z lawki bo zespol ktory chce sie liczyc musi miec wartosciowa i dluga lawke, ale tekst ,ze swobodnie mogliby byc starterami w wiekszosci klubow mnie rozbawil..
moje typy-
bulls- boston+ 4.5 -1.7
hawks-pacers- 1,35
mavs-magic 1,42

o podanych typach pisano wczesniej wiec po krotkim zdaniu zeby nie powtarzac..sila mavericks nieco slaba w ofensywie przy braku dwoch strzelcow, kwestia braku sily podkoszowej bo haywood ktory mial byc wlasnie wypelnieniem tej luki gra slabo a chandler to chyba za malo na howarda bassa i andersona, wiec nawet jak mid range j nie wejda to przewaga magic pod tablicami..
atlanta sie rozkreca, po urazie joe juz nie widac sladu, troche mnie martwi nierowna forma j smooth i horforda ale z przyzwoicie grajaca indiana na wlasnym terenie hawki nie powinny miec problemu..
mecz dnia czyli bulls celts bedzie napewno swietnym widowiskiem , gdzie jeszcze siegajac wspomnieniami niektorzy pamietaja zazarta walke w play off 3-4 miedzy tymi zespolami z dogrywkami i wszystkim-piekne meczyki, zagralem handi na celtow bo sadze ze pomimo krotkiej lawki bykow bedzie to wyrownany mecz, ale doswiadczenie ,deski,pojedynek rose-rondo dzieki bogu bo z nate&#39;m w obecnej formie derrick by niezle nawywijal;], lawka i jeszcze raz lawka po stronie celtow.. ciekawi mnie w tym spotkaniu ilosci fauli, boozer tez latwo moze przy shamrocku i big baby nalapac fauli i wtedy moze byc szybko po meczu, z drugiej strony boozer w lidze chwile jest i wymuszenie fauli na rywalu tez moze przyniesc im korzysc-tak czy innaczej swietny mecz sie zapowiada..
 
G 277

geryx

Użytkownik
Dallas- Orlando @ 2 1,41 bettson✅
Własciwie wsio napisano, dodam że ogladając last mecz gospodarzy potwierdzam brak pomysłów na rzucanie pkt, nieprzygotowane rzuty itp. O handi bym się nie pokusił bo wzstarczy słabsza forma obwodu w Orlando i może byc mały kłopot.
Ewentualnie jeszcze przeciw Utah mozna spróbowac cos zagrać, tak czuję choć kasy na to nie daje własnej.
 
V 0

v4n3llu5

Użytkownik
Ciekawie wyglada Houston -1. Po serii 4 porażek ( 3 away, 1 home ) powinni zacząć coś grać i wygrywać. Okazja ku temu dobra bo graja u siebie z Jazzmanami, którzy zaliczają zniżke formy ( ostatnio 2 porażki :u siebie [-23pkt] z grajacą ostatnio dobre zawody Atlantą i wyjazdowa z Memphis [-11pkt] ). Spodziewam się zaciętego meczu z którego jednak zwycięsko wyjdą Rakiety.

Houston Rockets - Utah Jazz ⛔
Pinnacle : Houston [-1] 2.01
--&gt; OT 99-103
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
A ja uważam, że Utah wygra ???? Houston nic ciekawego nie gra. Brak obrony. Opierają się tylko na indywidualnościach w ataku.. Jak niedawno mecz pokazał, że 40+ Kevina Martina nawet nie przełożyło się na zwycięstwo. Uważam, że szansa i czas na wygraną Utah @ 2. Tym bardziej, że w tym meczu nie zagra dotychczasowy PG z S5. Jednak po kontuzji zaczynał z ławki. Duże osłabienie, obok Hayesa. Dlatego upatruję szansy Utah.
✅✅✅
 
fender 4

fender

Użytkownik
Pisanie, ze Rockets to druzyna opierajaca sie na indywidualnosiach oznacza, ze ktos tutaj nie ogladal nawet kilku meczow Rakiet w tym sezonie ;) Oni naprawde graja fajna ofensywna koszykowke, sporo wlasnie teamplayu, a nie indywidualnosci, oprocz kilku malych wyjatkow jak swietne wystepy Martina. Chociaz nawet wtedy Kevin nie probowal jakos indywidualnie przejmowac meczu, tylko po prostu byl hot i koledzy go dobrze obslugiwali.
Ale zgodze sie, ze Jazzmani powinni sobie poradzic dzisiaj, chociaz poczatek meczu nie za dobry dla nich...
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Zdecydowanie nie oglądałem ani jednego meczu Houston, tak samo jak w ogóle NBA w tym sezonie nie widziałem ;) A 16 asyst przez 53&#39; Houston, to na pewno potwierdza twoje stwierdzenie ???? Dla Utah jest najważniejsza 4Q... zresztą jak dla innych teamów, ale oni sami sobie upodobali 4Q ????
Phoenix Suns - Cleveland Cavaliers
Typ: 1(-10.5)
Kurs: 1.91
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10
Jak nie z najgorszą drużyną w NBA, to z kim? Muszą odbić sobie pogrom po Knicks. Przy Knikc nie istnieli, bo byli łojeni spod kosza i dystansu, Knicks na prawdę kolejny mecz z bardzo dobrą skutecznością. Phoenix odwrotnie.
Są w stanie sami rozgromić Cavs. Dlatego, że Cavs nie broni. Dodatko Cavs bez Varejao, Gibsona, Grahama, Powe. W końcu Lopez i Gortat mają szanse na dobry mecz. Nash, Dragic, Carter, Pietrus, Hill, Dudley, Fryer powinni się otworzyć w ataku, bo Cavs nie broni.
GL
i prawdopodobnie skuszę się na:
Los Angeles Clippers - Golden State Warriors; 1 (-3) @ 1.91
Toronto Raptors - Sacramento Kings; 1(-4.5) @ 1.91
Denver Nuggets - New Orleans Hornets; 1(-5) @ 1.94
San Antonio Spurs - Minnesota Timberwolves; 1(-11.5) @ 1.94
Portland Trail Blazers - Miami Heat; 2(-5)@ 1.97
Los Angeles Lakers - New York Knicks; 1(-6.5) @ 1.91
Dzień na przemyślenia. Coś później wybiorę i napiszę drodzy forumowicze ;)
Dobranoc
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
W tym meczu kursy pokazują, że siła Dallas równa się teraz sile Nets, Bobcats bez Jacksona, który dziś wraca i Wallace&#39;a, sile Cavaliers, Wolves, Wolves bez Love i B-Easy i tak dalej.
Te zespoły przeciwko Orlando by miały kursy zapewne znacznie 4+. Złe porównanie!
Musisz uświadomić sobie, że każda seria się kończy. Jeżeli uważasz, że taki bilans jaki wykręcili zawodnicy z Mavs nie kosztował ich siły, to hmm. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że trzon drużyny, to już weterani i zawodnicy nie pierwszej młodości. A teraz pomimo osłabień, które wg. ciebie nie obniżyły wartości, czyli osłabienia w osobach Butlera i Nowitzkiego, to na prawdę masz zadanie domowe do odrobienia i zastanowienie się nad wychwalaniem Dallas. Zwróć uwagę, że Orlando, które było b2b pocisnęli Mavs w drugiej połowie. Zginęli od własnej broni? Z twojej analizy tak wynika. Napisałeś, że pocisnęli w drugiej połowie Heat, Orlando, OCT. To teraz Orlando się zrewanżowało, grając b2b. No i jeżeli nie dostrzeżesz faktu, że wypoczęci Mavs stracili 117 punktów z drużyną grającą b2b, to kolejne zadanie domowe cię czeka. 7 zawodników Orlando zanotowało zdobycz 10+, dwóch 20+. Na ośmiu grających w tym spotkaniu ???? Dla porównania w Mavs tylko 3 przy 11 grających, w dodatku przy wypoczętych Mavs. Drugie połówki,a szczególnie 4Q, będą bolączką dla Mavs.
Dobranoc
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Powiedzcie mi gdzie Washington Wizards ma szanse wygrać na wyjeździe. Chyba musiałby nastąpić jakiś cud, kolejna porażka na obcym terenie heh ????
No i kolejna porażka Dallas. Jak widać nie potrafią się pozbierać bez kluczowych graczy.
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
Szczerze powiedziawszy gdy zobaczyłem kursy na wczorajszy mecz Bostonu z Chicago zastanawiałem sie dlaczego do cholery po porażkach z Nets i 76ers w b2b i dla kontrastu zwycięstwa Bostonu u siebie z może nie cudownie grającym ale jednak bardzo dobrym spurs. Sprawdziłem Boston news , sprwadziłem jakim samolotem lecą do Chicago celtowie i czy nie jest to przez przypadek jakiś model znanego nam Tupolewa. A może Rajon rondo i Paul Pierce mają w noc poprzedzającą mecz urodziny. Ale nic z tego. Oczywiście stawiałem przed meczem na Boston biorąc pod uwagę słabszą postawe w ostatnich spotkaniach byków i też wiedząc ze Boston ma brak tylko w postaci Garneta na pozycji na której chciago znowu też jakimiś frykasami nie dysponują. Mecz pokazał coś innego. Mimo przewidywanego początku 17:8 dla Celtów potem słaba gra Baby Davisa szybkie faule O&#39;neal-ów i mniej więcej przy stanie 64:60 dla Bostonu gdy któryś z nich złapał swój 5 faul zdalem sobie sprawe ,ze samym ray&#39;em allenem my tego meczu nie wygramy. Chicago powiększyło przewage wygrało. Boston dostał kopniaka w tyłek od thibidou.
Swoją drogą jeszcze wracając do meczu NYK - PHX który odbył się w piątek zastanawiałem się w których strojach gra phoenix bo podopieczni D&#39;antoniego dużo bardziej pasowali mi na słońca aniżeli gracze w trykotach z napisem suns.
Powodzenia dla wszystkich w typowaniu dzisiejszych spotkań. Ja skromniutko mówiąc polecam dzis Phx -10.5 z cavs w meczu na szczycie
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
1. Było dość blisko wygranej Mavs, sam widziałeś, jak oglądałeś, że handi wszedł Ci dzięki splotowi szczęśliwych wydarzeń, choć oczywiście Magic na to zasłużyli.
2. Wielokrotnie podkreślam o Dirku i Butlerze, wiem i nie ukrywam, że to ogromna wartość dla tej drużyny. Dlatego dyskusja z kolesiem, który robi mnóstwo szumu, także przy meczu z Dallas wokół mojej osoby, a nie stać go na to, by poczytać moje posty na ich temat, jest zbędna. Jak nie potrafisz poświęcić kilku minut, by poznać moje stanowisko i czepiasz się tylko wyrwanych z kontekstu wyrażeń, to twój problem. To żenujące, że ciągle powtarzasz, że wg mnie osłabienia nie obniżyły wartości zespołu, robisz jakieś pół show by pokazać coś ludziom, podczas gdy tak nie jest.
3. Lubię Mavs, Spurs, jeszcze do tego jestem za Celtics i przede wszystkim Hornets. Tak na przyszłość, jakbyś chciał napisać kiedyś, że stawiam bo jestem fanem jakiejś drużyny.
4. Każdy, kto oglądał wygrane mecze Mavs w Orlando, b2b w Miami i w Oklahomie nie podważy, że zespół wygrał je bez Dirka, z Dirkiem dającym mało jak nigdy, prócz pierwszych kwart.
5. Tobie można także po tym co piszesz wytknąć sporo, pamiętaj, że grając duże handicapy ujemne teraz może Ci to wchodzić, ale ja i pewnie inni co dłużej śledzą NBA mogę się śmiać z tego, co stawiasz.
Teraz Steve przeczytaj sobie kilka razy jeszcze punkt nr. 2;)
Aha, wmawiaj innym, że Marion to najsłabszy obrońca w Mavs. Mnie i pewnie wielu osób na to nie nabierzesz;)
 
D 7

davydenko

Użytkownik
Panowie, a może piszcie więcej o statystykach na pozycjach? Może nie najlepszy przykład dziś Suns vs Cavs. Słońca cos rzucaja z obwodu, ale chyba gorzej gra pod koszem? A jak w Cavs? ma tam wogóle kto rzucić? choćby potencjalnie? Jak z wysokimi graczami? Gortat sobie poradzi? Piszcie swoje przekonania.
Wczoraj grałem
Nets vs Bucks over 178.5
Pistons vs 76ers over 191.5 ...uff ;d
Dallas over 91.5 ...z pełnym składem również by pokryli, moze mecz miałby inny przebieg.Pod koniec wiele nie udanych rzutów z dystansu Mavs, przy serii ukąszeń Arenasa, Nelsona, Turkoglu....Haywood był zbyt wolny dla Howarda, ale zakłąd wszedł..
Atlanta vs Indiana (-4.5) 1
Charlotte vs Wizards 1
za 7 - 99zł
Brakuje mi jeszcze wiedzy na temat składów właśnie.Hawks spokojnie chyba w sumie można było zagrać wyższy handi, Charlotte też solidnie sie prezentuje jako drużyna.Panowie pewnie mieli więcej wiadomości na teamt poszczególnych pozycji +bench.Dzielcie się, a dzisiaj takie cos:
Portland + 89.5
San Antonio -111.5
Toronto

L.A Clippers
Denver (-4.5)
...Nie chciałem suns w handicapie z braku informacji, dlatego coś może bardziej ryzykownego, ale zobaczymy.co sądzicie?
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
oj chłopaki chłopaki zamiast sobie pomagac to sobie do oczu skaczecie.Niepotrzebnie.
Toronto - Kings stawiam na raptorów. Grają w pełnym składzie oprócz tego Evansa ale to juz od dawna. Kings wiadomo ostatnio dwa zwyciestwa ale na wyjazdach oni grają słabiutko podobnie jak i dzisiejsi gospodarze.Generalnie nie da się kryć ze jest to mecz dwójki słabych ekip.
 
S 22

slooz3

Użytkownik
Pod koszem to Varejao. A punkty zdobywają głównie Williams i Gibson.
Gibson nie zagra na 100%, a Varejao ma problemy z kostką i możliwe, że nie będą go chcieli dzisiaj przemeczac i zagra dopiero na LAL. W ogole to tournee po zachodzie pewnie zakonczy sie dla Cavs 0-5.
Jak Gentry zamiast dostosowywac sklad do rywala zagra swoje to nie ma mowy zeby Cavs cokolwiek dzis ugrali, widzę w dzisiejszym meczu dużo minut dla Warricka.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Toronto Raptors - Sacramento Kings
Typ: 1(-6.5)
Kurs: 1.91
Buk: bwin
Stawka: 5/10
Kings bez Tyreke Evans - 31 meczy, 17 pkt, 5 zb i 5 asyst średnio. Kings na wyjazdach bilans 2-10. Rzucają średnio 92 punkty, a tracą aż 104. Bargnani wrócił i w formie do tego Demar DeRozan i to może być zdecydowanie za dużo dla Kings, a w dodatku jest jeszcze Kleiza, Barbosa, Calderon po stronie gospodarzy, którzy ostatnio spisują się dobrze./

Los Angeles Clippers - Golden State Warriors
Typ: 1(-3)
Kurs: 1.91
Buk: bwin
stawka: 5/10
Oba zespoły wydają się być w formie. Jednak różnicę w meczach wyjazdowych ukazuje grę Warriors. Grę napędzają Curry i Ellis. Swoje dokłada Dorell Wright, dobrze również się spisuje drugi garnitur - Radmanovic, Williams, Biedrins.
Jednak Clippers od kilku meczy u siebie są na prawdę groźni. Griffin + Davis + Gordon + Jordan. Szczególnie przewaga rysuje się wśród wysokich zawodników. Griffin miał mecze, gdzie miał znaczine lepszych przeciwników i obrońców od siebei, a mecze kończył z bardzo dobrymi zdobyczami. Brak obrony GSW spowoduje, że Clippers, jeżeli są nadal w takiej formie jak w poprzednich meczach, to wykorzystają z kretesem 107 punktów traconych w obronie przez gości. W ostatnim meczu przeciwko Cavs dosyć niefortunnie przy wejściu pod kosz &quot;lądował&quot; Curry. Kontuzja nie wyglądała groźnie, więc zapewne dziś zagra.]
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 277

geryx

Użytkownik
LAL- NYK (-6,5) 1.91 bettson⛔
Po tym co ostatnio wyrabiaja Knicks nie mozna nie zaryzykować, jak ktos ma bet 365 to tam można powiększyć handi. Jesli utrzymaja choc w połowie swoja skutecznośc rzutową to pokryja handi. W LAL % skuteczności ostatnio, można rzec, na przeciwnym biegunie.

Spurs-Mineasota
goście poniżej 100 pkt 1,91✅
Spurs potrafią bronic przyzwoicie, w 3 last u siebie nikt nie zrobił tej linii ( w tym LAL), u gości prawdopodobnie wciąz nie zagra Beasley, choc nie jest to 100 % pewne, więc z tym typem mozna poczekac do tuz przed meczem i zobaczyc wyjsciowe składy
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
vrazzo pisz do mnie z takimi pretensjami publicznie, a nie prywatnie. Nie zamierzam z tobą dyskutować poprzez PW. Skoro uważasz, że wszystkie typy co na zielono, bo zaniżałem handi, to prowadź sobie dodatkowo i śledź co piszę i sprawdzaj zgodnie z bukami!
Wiem ,że porażka Mavs cię boli. Daruj sobie do mnie pisanie na pw, dobrze? Specjalnie zaniżam kursy, aby łapać +. Gratuluje
GL
Rób sensację, z półzdaniowej uszczypliwej wypowiedzi na priv zrobiłeś 7 zdań;) Priv, bo po co zaśmiecać forum? Nie każdy to robi. Mavs to chyba zamknięty temat, ale masz na ich punkcie istną obsesję. Możesz, mnie w to nie mieszaj.
Aha, brakiem kultury i taktu jest zamieszczanie na forum czegoś, co można określić jako moja prywatna korespondencja dla Ciebie, ale jak chcesz, możesz to zostawić.

Na razie:
GS Warriors vs LA Clippers
Clippers -3,5 1,91 Bwin ✅
Co tu kryć, Clippers zaczęli grać lepiej. Tydzień temu, bodajże o tej samej porze, dzielnie walczyli z Hawks i powinni z nimi wygrać. Teraz znów grają u siebie, ale z zespołem, który powinien mieć dużo mniej do powiedzenia. Warriors zrobili spory krok w przód, ale do tego, by walczyć o play-offy, brakuje nie drugie tyle, a jeszcze więcej. Wygrali ostatnie 2 spotkania. Duży postęp zrobił Dorrell Wright, choć w zeszłym sezonie dawał tego oznaki. David Lee, Curry, Ellis robią swoje, ale ich indywidualne statystyki nie zawsze idą w parze z wygranymi. Pan &quot;Tylko mnie nie fauluj przy rzucie&quot; wrócił do gry, zagrał 2 mecze, ale dostaje jeszcze po kontuzji mało minut, więc są skazani na trochę Amundsona i Udoha. Ławka kiepska, Radmanovic i Reggie Williams to nie są gracze na tym poziomie, by jak nie idzie pierwszej piątce, zrobić różnicę. Clippers lepiej korzystają ze swych atutów. Zawdzięczają to jednak także Baronowi, z nim wygląda to dużo lepiej, niż z Bledsoe na początku sezonu, ale dalej Davis ma swoje maniery i próbuje głupich rzutów, choć już rzadziej. Wraca Randy Foye, który konsekwentnie dostaje może nie wielkie minuty, ale jest w grze. Eric Gordon + Blake Griffin to wielkie atuty. DeAndre Jordan powinien wystarczyć na zrobienie porządku, w ostatnich 3 meczach ma 34 punkty, 37 zbiórek i, uwaga, 19 bloków! Do tego Gomes robi swoje, zarówno w ataku, gdzie jest mniej widoczny niż koledzy, o których głośno, jak i w obronie. Ogólnie, Warriors na wyjeździe mają mniej argumentów, niż Clippers u siebie. Ich gra ostatnio wygląda znacznie lepiej i spokojnie mogą sobie poradzić z rywalem. Oby tylko Baron się nie spieszył tak, jak robią to Warriors. Albo przynajmniej, żeby nie robił tego w idiotyczny sposób.
przepraszam, że się wtrącę, ale linia handi na raptorów na początku była ustawiona na 4,5 na bwinie, sam widziałem na własne oczy, bo chciałem grać, ale dałem na cały mecz bez spreada
Tego nikt nie podważa, też chciałem, mogłem, przespałem to, nie ogarnąłem tego, że tak wzrośnie ten ujemny handicap;)
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
przepraszam, że się wtrącę, ale linia handi na raptorów na początku była ustawiona na 4,5 na bwinie, sam widziałem na własne oczy, bo chciałem grać, ale dałem na cały mecz bez spreada
W momencie wstawienia typu - linia na ten mecz w BWin -6.5. Od momentu, kiedy wiadomo było,że Evans nie zagra, linia -6.5.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom