>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2011

Status
Zamknięty.
shen 408

shen

Użytkownik
Ciekawią mnie dzies dwa spotkania mianowicie Denver i Lakers jestem ciekaw czy LAL pociągną pare serie zwycięstw jak dla mnie mecz z Suns jest nie pewny ponieważ Suns w 20 spotkaniach wygrali trzynascie przegrywając tylko siedem z Lakersami znowu na ostatni sześc aż pięc wygrali kosztkarze z Los Angeles za to Suns zaledwie dwa spotkania waham sie co do tego spotkania.
Co do Denver to oni z Clippersam wygrali osiem z dziwiętnastu spotkan i co najlepsze z ostatnich szesciu Clippersi wygrali dwa a Denver cztery ,mam prawdziwy mętlik w głowie,myśle że tu wałek może być co o tym sądzicie.
Według mnie dzis Denver wygrywa.Są już w pełnym składzie,wygrali ostatnie cztery mecze i sądze ze będa chcieli jeszcze wbić na wyższego streaka ???? W dodatku LAC po dobrej pierwszej połowie potrafią w drugiej połowie roztrwaniać 10-15 punktowe prowadzenie przez swój brak doświadczenia oraz kiepskie zagywki trenera...nie zdziwie się jeśli Clippers po wygranej 1 połowie staną w drugiej połowie i roztrwonią przewagę i przegrają.Denver już bez absencji,Harrington ma zagrać.
 
N 5

noskov

Użytkownik
Takie mam małe pytanko odnośnie meczu , Boston - San Antonio , czy Rajon Rondo powrocil juz do gry ?
Kusi mnie na postawie na San po bardzo kuszącym kursie.
Przy okazji dorzuciłbym
Phoenix - Lakers H(4-0) na 2 - lakersi chyba znacznie lepiej radza sobie AWAY niz na własnym boisku , co do phoenix nie mialem okazji ogladać wiec mam nadzieje ze ktos sie wypowie.
Portland under 95.5 - zauważyłem że Portland to drużyna własnego boiska , jednak nie wiem nic o składzie na dzisiejszą noc , jeżeli ktoś coś wie na temat jakichkolwiek poważniejszych osłabień niech napisze.
 
julek 421

julek

Użytkownik
jak juz ktos pisal wielki szacun dla Was chlopaki bo to co robicie pomaga duzej grupie ludzi;) pelno tu pewnie takich ktorzy czytaja i zazdroszcza wiedzy czy czasu na ogladanie nba.
Ja mam takie pytnko o braki w bostonie i SAS i jak wazne to sa braki bo nazwiska mi nic nie powedza ;p . bo -3 na sas po 2,5 fajnie wyglada ???? historia wyraznie na korzysc sas 7-1 tabela niczego nie mowi
zawsze przed postawieniem czytam Wasze posty pamietam jak w sylwstra boston gral a ja nie mialem czasu zajrzec do tematu i postawilem na boston a tu wiekoszosc jak sie okazala odradzala. mialem do wygrania polowe swojego kapitalu do dzisiaj to pamietam eh trzeba bylo zajrzec
post do usuniecia jak ktos mam nadzieje odp ;]
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Witam, mój pierwszy typ na tym forum ????

PHOENIX - LA LAKERS TYP:2 KURS:1,55✅
Lakersi na razie w lekkim kryzysie, choć dzisiejsza wygrana z Detroit imponująca. W meczu z Suns nie przewiduję sensacji. Po transferach w wypadku drużyny Phoenix nie można mówić o ustabilizowaniu formy, obrona jedna z najsłabszych w lidze, a Kobe Bryant taką sytuację może wykorzystać. Poza tym Andrew Bynum i Pau Gasol jeśli zagrają przynajmniej przyzwoity mecz to pod koszami bez szans Lopez no i nasz Marcin. Przed ostatnim meczem z Detroit Kobe na spotkaniu z kolegami wstrząsnął trochę drużyną, czego efekty można było oglądać w nocy:grin: Mam nadzieję że LAL mnie nie zawiodą i zaczną grać jak przystało na mistrza.
CHICAGO - NEW JERSEY TYP:2 KURS:1,50⛔

New Jersey w tamtym sezonie wiadomo, najsłabszy team. Wzmocnienia latem nie zwalają z nóg, więc myślę że można obstawić Chicago. W tym meczu po stronie NJN nie zagrają: Jordan Farmar, Damion James, Anthony Morrow, Troy Murphy. Derrick Rose będzie miał sporo miejsca na swoje wjazdy pod kosz, razem z Boozerem powinni być poza zasięgiem drużyny z New Jersey. Aktualnie Bulls mają serię W5, natomiast Nets L5. I nie przewiduję tu zakończenia żadnej z nich;)
Podsumowując, najsłabsza ostatnio obrona w NBA kontra podrażniona ambicja Kobego Bryanta + kontuzje w Nets = AKO 2,33
 
M 2

majkeldzordan

Użytkownik
Takie mam małe pytanko odnośnie meczu , Boston - San Antonio , czy Rajon Rondo powrocil juz do gry ?
Projected Starters
No. Name
34 Paul Pierce
11 Glen Davis
36 Shaquille O’Neal
20 Ray Allen
9 Rajon Rondo

INJURY REPORT
Player Injury Status Date Injured
Kendrick Perkins Right Knee Surgery Out 6/15/10
Delonte West Broken RightWrist Out 11/24/10
Kevin Garnett Right Leg Muscle Strain Out 12/29/10
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Boston – San Antonio

Po pierwsze – Rondo dziś zagra (dwa dni temu tez zagrał 35 minut i zanotował 16 asyst). Jednak to Boston ma gorszą sytuację jeśli chodzi o liczbę i jakość kontuzjowanych graczy:
*SAS – J. Anderson (shooting guard)
*BOS – K. Perkins (center), S. Erden (center), D. West (guard), K. Garnett (power forward)
Najbardziej brak Garnetta, ale Celtowie muszą sobie jakoś poradzić. Mają wystarczającą liczbę wartościowych graczy aby walczyć z każdym. Na pewno braki powodują osłabienie ich defensywy, ale patrząc na grę Spurs w ostatnich spotkaniach to co mają Bostończycy na tę chwilę, powinno absolutnie wystarczyć. Ostrogi po ciężkim meczu z NYK, gdzie przegrali wszystkie kwarty z osłabionymi brakiem Gallinariego czy Curry’ego Knicks. Dobra skuteczność rzutów z gry i przeciętna trójek nie wystarczyły na świetnie dysponowanych gospodarzy.
Dziś lekkimi faworytami są Celtowie. Szybka podróż na południe po wschodnim wybrzeżu na pewno nie pomoże w regeneracji sił SAS. Wynik wg mnie osylowałby w granicach remisu, gdyby nie podkoszowa przewaga Celtów. DeJuan Blair ostatnio prezentuje niezłą skuteczność, ale musi jeszcze sporo pograć na parkietach NBA, aby móc rywalizować jak równy z równym z Celtami. Przede wszystkim nie widzę w składzie gości nikogo kto skutecznie pokryje duet Allen-Pierce. Poza tym geniusz Rondo, który już teraz przeskoczył pomysłowością i umiejętnościami (przynajmniej moim zdaniem) Parkera. ManuGino ostatnio ma jakiś dołek, Parker gra jakby przy akcjach defensywnych wypatrywał na trybunach Longorii (a jej nie ma...), Duncan robi niby co do niego należy, ale „szału ni ma”. Jednym słowem, nie ma zbyt wielu argumentów przemawiających za SAS i moim skromnym zdaniem Bostończycy spokojnie uporają się z przyjazdnymi.
PS: strasznie ciekawie wygląda gra Bostonu z Shaq’iem i Davisem. Dynamiki to oni może nie mają, ale siłę ogromną... ;)

Boston -2,5 @ 1,93 Pinnacle ⛔ // jeden pkt...
Boston/Boston (HT/FT) @ 2,25 bet365 ⛔ // zawalona końcówka 2nd Q
Shaq over 9,5 pkt @ 1,83 bet365 ⛔ // szkoda gadać...

Ponadto:
* Chicago @ NJ Nets – Chicago -2,5 1st Half @ 1,93 ⛔ // połówka wyszła lepiej niż cały mecz, gdyby tylko trwała 1,5s krócej... :|
Jak już ktoś napisał, pomimo że b2b to Byki sa zdecydowanymi faworytami. Ostatnio prezentują się naprawdę świetnie i korzystają z dobrego kalendarza. Noah out, ale to nie pierwszyzna, w NJN out D. James, A. Morrow, T. Murphy no i J. Farmar. Jak dla mnie do przerwy wynik pewniejszy niż na koniec.

*Bucks @ Magic – Magic 1st Q @ 1,32 ✅
Dla mnie linie hc ustawione trochę za wysoko żeby spokojnie grać. W pierwszych piątkach zdecydowana przewaga Magii, kursy w okolicy 1,2, tylko bet365 się wyrwał, więc chyba warto skorzystać ;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
1. ???? New Jersey Nets - Chicago Bulls (HC 0/-2) --&gt; 2 - 1,53 ⛔⛔⛔ :;/:
Chicago wczoraj pojechało jak chciało z Raptors. Boozer grał 25 minut a Rose 30 minut, więc o jakimkolwiek zmęczeniu nie ma mowy. Bullsi są w gazie. 5 wygranych z rzędu i myślę, że będą tą passę kontynuować.
2. ???? Orlando Magic - Milwaukee Bucks (HC -7/0) --&gt; 1 - 1,40 ✅✅✅
Orlando podobnie jak Bulls seria zwycięstw - już 6. Po wymianie zagrali pare słabszych spotkań i potem nastąpił boom i zwycięstwa i to nie z byle kim - m.in. z Bostonem czy Spurs. Jeśli dziś przegraliby u siebie z mocno osłabionymi Bucks to byłaby mega niespodzianka. Pytanie tylko jaki będzie HC dla Magików.
3. ????
Philadelphia 76ers - Washington Wizards (HC 0/+11) --&gt; 2 - 1,43 ⛔⛔⛔
Ten meczyk już raczej dodatkowo, ale też go postawiłem. Kierując się w sumie argumentami slooza3. Phila chyba bez Iguadoli. Wizards za to są jedyną drużyna bez zwycięstwa na wyjeździe...Może dziś coś powalczą stąd myślę, że nie przegrają więcej niż 11 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie :New Jersey Nets - Chicago Bulls
Typ : Chicago Bulls -5
Kurs : 1,98
Bukmacher : PinnacleSports
Data: 2011-01-06 01:00

Analiza:

Na noc znalazłem typ na Bulls z handi -4,5. Wydaje sie że Chicago z takim handi powinni sobie poradzić bez wiekszych problemów.W nocy z Raptors zagrali bardzo dobre spotkanie ze skutecznoscia 53%, Gibson wzniósł sie na wyżyny i zanotował aż 14 zbiórek bedąc na parkiecie zaledwie 25 minut, to bardzo dobry wynik, dodatkowo rzucił celnie 8 razy , myląc sie zaledwie 3 razy . Derrick Rose skupił się wreszcie na celnosci rzutów i to mu sie udało,bo w poprzednich meczach ta celnosc szwankowała.Boozer zagrał troszke słabiej w nocy wiec licze na jego dobry wystep z Nets.
Omer Asik oraz Ronnie Brewer dawali również dobre zmiany co poskutkowało tym ze Bulls wygrali mecz aż 20 pkt przewagi.
Jest to piąte z rzedu zwyciestwo Byków,a z New Jersey mieli okazje zagrać 31 grudnia, wygrali wtedy 9 punktami,mecz ten był mozna powiedziec wyrównany dzieki kiepskiej skutecznosci Bulls.Nets mieli jeszcze słabszą skutecznosc i dlatego przegrali,a w tamtym meczu Byki były do ogrania.Dobrze zagrał Graham który zdobyl 16 oczek rzucajac 7/12 z gry i 2/2 z lini rzutów osobistych
By walczyc z Bykami nie wystarczy Brook Lopez z Harrisem,a tak to czesto bywa w meczach Nets. Outlaw czesto stara sie dołączyc do tej dwojki ale to dalej za mało.
Chyba ze licza na drugi kiepski wystep Byków to mozna sie łudzic ze Nets beda trzymać sie blisko.
problemem Byków sa mecze wyjazdowe. Mają 8 zwycięstw i aż 7 porażek ale trzeba przyznac ze te 7 porazek były z tymi najlepszymi druzynami ligi. Dzis w nocy zagraja z średniakiem wiec licze na bezpieczne prowadzenie od poczatku do konca meczu i dlatego typuje Bulls z handicapem -4,5 ,który powinien wejsc gładko.

A do tego śmiało mozna dac SAS +2 , mysle ze izzi wejdą
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
New Jersey Nets - Chicago Bulls
Typ: 2(-4)
Kurs: 1.98
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10
Wiem, że Bulls b2b, ale w końcu Byki obudziły się w ataku i taki mecz z takim rywalem idealny na przebudzenie. Morphy, Morrow, Farmar, James w NJN out. S5 wiele nie pograła przeciwko Toronto, więc o zmęczeniu nie może być mowy, a handi małe. Mimo, że NJN u siebie są mocniejsi i potrafią zagrać dobrą obronę. 4 punkty, to są dwa skuteczne wjazdy D. Rose :wink:
W Nets są zacięte końcówki często, gdy spotykają się gospodarze z drużyną, które również broni. Jednak wczorajszy mecz, to odblokowanie się w ataku Byków, a Nets już nie mają takiej odpowiedzi w tym elemencie.
⛔5j

Boston Celtics - San Antonio Spurs
Typ: 1(-2)
Kurs: 1.95
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10
Wyżej opisane co zagrali dziadki z SA. Żenada. Kpina ich występ. Przewaga parkietu. Powrót Rondo. Publiczność, która ostatnio bardzo głośno wspiera Celtów. Dziadki ze Spurs powinni czuć ten mecz. Grali z młodą i atletyczną drużyną. Podłamani taką porażką i stratą tylu punktów, a tutaj b2b i znacznie mocniejszy rywal od wczorajszego.
zwrot
Orlando Magic - Milwuakee Bucks
Typ: 1(-12)
Kurs: 2.03
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10
Arenas, Nelson, Turkoglu, Richardson. Przeciwko zmęczonym Bucks. Mało tego, że Bucks b2b. Dochodzi rewanż za przegrane spotkanie, gdy Orlando jeszcze w starym składzie, a ich oglądanie w akcji, to trzeba było zapijać albo patrzeć co 5 albo co 10 akcję. Teraz zupełnie inne Orlando. Nie mogę się nadziwić postępu Andersona. Wychodzi, że to jest jeszcze lepsza wersja Gortata. Potrafi razić z dystansu, zbierać, szybszy, zwinniejszy o wiele bardziej wszcehstronniejszy w ataku. Zyskał na tym bardzo, bo Marcin zabierał mu minuty. Orlando on fire. Przeciwko GSW w samej drugiej połowie rzucili 11 trójek. Buck będą zmęczeni. Przeciwko Heat pokazali, że pod koniec spotkania zabrakło sił i Heat rozłożyli ich trójkami. Z Orlando powinno być podobnie.
⛔5j
Minnesota Timberwolves - Charlotte Bobcats
Typ: 1(-7)
Kurs: 1.90
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10
Goście bez S. Jacksona, G. Wallace&#39;a. Nazr Mohhameda i Diop. Minnesota w dobrej formie. Bobcats słabi na wyjeździe i jeszcze z takimi osłabieniami. Nie mają szans na wygraną. Tym bardziej, że ich średni dorobek na wyjazdach, to 89 punktów, a tracą w obronie 99.
⛔5j
Tylko propozycje, a może coś wybiorę, to będzie edit.
LAL -4 @ 1.99✅
Wizards +7 @ 1.86⛔
Cleveland - 2 @ 1.95 ⛔
GSW +7 @ 1.86✅

GL
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, USA, NBA
Spotkanie: DENVER NUGGETS @ LA CLIPPERS
Typ : DENVER NUGGETS
Kurs: 1,7
Bukmacher: Bah EDIT⛔
Analiza
Mecz NBA - 06.01-2011 godz. 04.30


Denver 20-13 (Road: 5-10) Last 10: 6-4
LA Clippers 10-24 (Home: 7-13) Last 10: 5-5

Dziś na tapecie mecz Denver z La Clippers. Oczekuję ciekawego meczu, ponieważ LAC prezenenują ostatnio dobrą formę (jak na Clippersów) mimo porażek z Atlantą i Utah., a pozatym warto zobaczyć w akcji Blaka Griffina. Ostatnie spotkania miedzy nimi to 4 wygrane pod rząd Denver. Wszystkie u siebie. Ostatnio mecz między sobą przegrali z LAC właśnie na wyjeździe. Forma Denver na wyjazdach to 3-7 w last 10. Nieciekawie, ale gdzie jak gdzie jak nie z LAC należy szukać wygranych na wyjazdach. Porażki te były z mocnymi ekipami (SAS, OKC, NY, BOSTON). Ogólnie zespół w stylu Lac jest w zasięgu Denver.
Mimo iż nie jest tu już tak łatwo wygrać, a Clippersi nie czekają tylko na końcową syrenę. Dziś własnie ciekawy pojedynek Griffin kontra podkoszowi Denver - Nene, i Martin (o ile ten zagra). W drużynie Denver najważniejsza postać to Carmelo Anthony, który powinien szaleć w ataku, ponieważ w LAC nie widze nikogo kto by mógł go powstrzymać. Do tego Billups na rozegraniu, Affalo na SG. LAC to w sumie tylko Griffin i Gordon. Coś tam pokazuje Davis baron oraz rookie z ławki Bledsoe, ale to może być zamało na Denver. Do tego przewaga ławki Denver nad LAC (JR Smith robi już sporą różnice).
Kontuzje: nic nowego - brak Kamana i Cooka w lAC, a pod znakiem zapytania stoi występ Martina.

EDIT: no i okazuje się iż Griffin i Gordon, plus dobra gra Davisa i Jordana (20 zbiórek, 14 pkt) wystarczyło na Denver.
Utah - Atlanta - typ Utah @ 1,45. (⛔) Atlanta po 2 kolejnych wygranych na wyjeździe zagra w końcu z kimś silnym. Jazzmani u siebie to silna zapora, a mecz b2b dla Atlanty napewno nie jest atutem. Skoro Utah w tym sezonie pokonała Atlante na wyjeździe to czemu ma ich nie pokonać w domu? Nie ma w Atlancie Marvina Williamsa, a w Utah kontuzja i niepewny występ Millsapa co w sumie daje remis w kontuzjach.
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
Utah sie ładnie ośmieszyło z Atlantą. Cięzko to uwierzyć ale utah naprawde jest słabiutkie nawet u siebie. Obecnośc w pierwszym line up&#39;ie Alla &quot;free throw air ball&#39;a jeffersona&quot; mówi sama za siebie mianowicie oznacza słabośc i kibice Jazz moga sobie mówić ze Lozer to Bozer ale obecny center czy tam jak zwał pf Chicago Bulls jest dla mnie lepszy nawet bez lewej ręki od Alla Jeffersona chłopka roztropka który szlify na parkietach Nba zdobywał ogladając play off w telewizji siedząc w minesocie która wogóle nie wiem czy jest uświadomiona ze istnieje coś takiego jak play off albo nie do końca wie co trzeba zrobić zeby sie do niego dostać. Wracając do meritum, utah to nie utah sprzed roku.
Nawiązując po trochu do tego na czym się troszke dzis przejechaliśmy czyli meczu który odbył się w rozpalonej do granic możliwości emanującej atmosferą play off - Izod Center gdzie swoje mecze rozgrywa ekipa dobrze wszystkim nam znanych New Jersey Nets którzy to obecnośc w play offach będą musieli sobie zapewnić kupując bilety na buyticket.com. Porażka wiadomo zaskakująca byczków. Dobry mecz zagrał Humpries a gdy juz Chicago zawodnikami rezerwowymi dochodziło do Netsów mimo ze przegrywali nawet 13 pkt na 12minut przed końcem meczu , wtedy to do akcji włączył się devin harris wspomagany przez tego oto człowieka który budzi się rano obok kobiety o której wszyscy marzymy czyli Sasha Vujacic (20pkt) i mimo ze netsi faulowali jak zwariowani i czekałem aż to przyniesie dla CHicago jakies wreszcie korzysci to jednak brakło niewiele ale brakło. Nets wygrali , rose jest człowiekiem bo zagrał słabo , o tym ze boozer jest człowiekiem wie juz także Thom Thibidoeu i bynajmniej nie dlatego ze poweidzieli mu o tym Jerry Sloan czy kibice Jazz.
Chicago ostatnio nie zachwyca mimo ze mieli 4 zwycięstwa z rzędu z takimi potęgami koszykówki jak NETS( u siebie) Toronto (u siebie) Clevland ( u siebie) i niby można było rokować kryzys ale zwycięstwo z Toronto 20pktami u siebie dla mnie oznaczało niesamowity wzrost formy.
Kevin Martin mimo ze trafiał co się dało to przegrał z Portland Trail Blazers 103:100 i tutaj też mozna było się troszke zaskoczyć gdyż potencjalnym faworytem w tym meczu byli gospodarze z Houston. Portland (ostatnio czytaj Aldridge wspierany przez Wesley&#39;a Mathewsa - szczęsciarza który uciekł z Utah) mimo porazki z Dallas gdzie to ja ich upatrywałem i nie tylko ja jako zwycięzce dzis wygrali kiedy to większośc z nas wskazywała ich jako przegranych - od taka przewrotna jest NBA.
Lakersi dzis nie zauroczyli ale wygrali. Ogladając pierwszą połowe na początek przezyłem orgazm zobaczywszy gortata na parkiecie i to nie schodzącego na ławke ale szykującego się do rozpoczęcia meczu w PIERWSZEJ PIĄTCE. Kocham Alvin Gentry&#39;ego. I o ile na poczatek był owy orgazm potem marcin a raczej jego koledzy zatroszczyli się o to by marcin na początek nie miał za wiele piłiki i przez pierwsze 24minuty gry gdy marcin był na parkiecie darłem się do Nasha zeby mu podał a potem nieufny umiejętności Dragica głośno mówiłem do komputera prosząc o to samo ale Polish Hummer tylko biegał i Biegał , robił zasłony , zbierał , biegał...biegał. Śmiałem się ,że jakby Marcin był na ławce mniej wiecej wyszło by na to samo, mógłby np sobie pobiegać na bierzni obok ławki. Ale w drugiej połowie stało się marcin 13pkt 8 zb. prawie triple double i naprawdę solidny mecz, nie był gwiazdą swojej druzyny ale spokojne step by step. Nawet obiektywni komentatorzy Espn&#39;u chwalili Polaka. Czuje się dumny
A teraz hit na który wielu z nas czekało. Toronto Raptors - Clevland Cavaliers. Wygrana Toronto Calderon bohaterem Kanady 17 asyst chyba postawiony mu zostanie pomnik w Toronto a o Bosh&#39;u juz wszyscy zapomnieli. Jakieś +20 toronto zwycięstwo którego nie zobaczyłem bynajmniej nie dlatego ,że stream był przeciążony bo bynajmniej nie był jeśli wogóle ktoś optymistycznie nastawiony do życia sądził ze ktokolwiek kto nie jest z rodziny zawodników Clevland czy Toronto albo sztabów szkoleniowych czy rdzennych mieszkańców tych miast będzie chciał ten mecz obejrzeć. Ja nie spełniam żadnego z owych kryteriów więc zobaczywszy ten mecz parsknałem śmiechem i stwierdziłem ,że gdyby przyszłośc NBa zależała od mojej obecności na tym meczu to chyba bym się przerzucił na NFL NHL dużo tego jeszce jest.Swoją drogą wogóle był ktoś na widowni?
Spurs - Celtics - czyli gdzie Matt Bonner został zgwałcony przez Glena Big Bejbi Davisa. Zwycięstwo Celtów zostało okupione dramatem prywatnym Ray&#39;a Allena który to w crunch ( czy też Money) time nie trafił NIE JEDNEGO ale DWÓCH osobistych) możecie w to uwierzyć? Ja też nie. Ale to prawda. Nie wierzycie mi? ja sobie też nie wierze i sprawdze to jeszcze raz ale to prawda. Mimo tej drobnej wtopy allen 31pkt w meczu.
Washington Wizards 0-17 na wyjeździe. Jak ja uwielbiam takie fatalne serie. Tym razem porażka w meczu na szczycie z philadelfią 76ers biedny jest ten John Wall biedny Jest Nick Young , śmieszni są działacze Washingtonu ,że zdecydowali się wyrzucać 18mln dollarów na kontrakt Rash&#39;a Lewisa. No cóż są i takie drużyny.Wiele o tym meczu nie powiem bo go nie ogladałem. Swoją drogą patrząc na składy nie grał Igoudala czyli Washington przegrał z osłabioną słabą ekipą. W ich przypadku nie jest to nawet wyczyn.
WIECIE ZE JeVal Mcgee wystąpi w konkursie Dunków. Będę musiał zrezygnować ze spożywania popcornu podczas tego konkursu bo istnieje realne niebezpieczeństwo zadławienia się ze śmiechu.
A teraz z cyklu : Nie wierzyliście w nas , a teraz macie - takiego&quot;
Charlotte Bobcats osłabione charlotte bobcats poległo z Minesotą Timberwolves. Brak Jacksona Wallece&#39;a okazał się niewystarczającym ułatwieniem zadania banalnego dla wilków , polegli oni z Bobkami po dogrywce. Czy tylko ja myślałem ze jest to nierealne?
Denver pokonało pffffu przegrało z Clippersami mimo ze w nuggetsach grali wszyscy i nie łudzcie się ze z tego meczu nie będzie nic w top 10 z Blake Griffinem. BĘDZIE. TEŻ mam tego serdecznie dość.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Widziałem że gdzies będzie wałek w meczu Denver:Clippers i sie to zgodziło.na jedenascie meczy siadło mi pięc w sumie nie było tak zle,5-6 na jedenascie mogło być gorzej.Kolega dał mi cynk że Atlanta wygra żałuje że go nie posłuchałem no ale cóż takie życie dzisiaj tylko dwa mecze szkoda że tak mało bo na rehabilitacje to troche za moło.Po raz kolejny Suns wtopiło tym razem Lakersami ;) przed meczem kursy na graczy z Los Angeles spadł i przypuszczałem że wygrają.Wogole w tej kolejce wiele meczy trudno było przwidziec np:mecz Hiuston: Portland niby Portland to zespół własnego parkietu a jednak wygrali.Zobaczymy jak będzie dalej.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
@j.will
ledwo otworzyłem oczy i popatrzyłem na wyniki 6 spotkań NBA do których końca nie dotrwałem - patrząc na wyniki mina mi trochę zrzedła, ale po przeczytaniu Twojego komentarza do wczorajszych spotkań znów powrócił uśmiech, a już obrazowym przedstawieniem tego co zrobił Davis z Bonnerem zmiażdżyłeś system ????
McG w konkursie dunków? Ide poszukać jakiegoś info o tym bo póki co nie wierzę ????
A nam jutro znów pozostaje odrabianie... chyba na Denver, mimo że b2b...
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
radzio_xp
tak się składa ze ogladałem mecze dzisiejszej nocy głównie Bullsów i Phoenix i chciałem coś napisać bo generalnie rzadko pisze dużo i rzadko pisze w taki a nie inny sposób.
Denver trudna sprawa. Melo pewnie tam fochy stroi bo ponoć ma odchodzić. Mimo ze mają bardzo solidnych pod tablicami i Cousinsa powinni dzis zbesztać co sie wydaje decydującym match-up&#39;em to jednak nie jestem tego typu taki pewny. Dzis patrząc po wyniku z Clippers zagrali niesamowicie słabo , nieskutecznie i nie powstrzymali wątpliwej jakości strzebl mniej znanej ekipy z los angeles. tak czy owak b2b nie powinno mieć tutaj znaczenia. Umówmy się ,że 95% ekip w spotkaniu w normalnych okolicznościach z kings są faworytami. Nawet gdy jest to denver NA WYJEŹDZIE. powinni wygrać. Może nawet więcej , są faworytem , ale musisz uważać bo kings są w gazie wygrali 1 spośród ostatnich 2 spotkań ????
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Denver wcale nie zagrało słabego spotkania z Clippers. LAC byli tego dnia świetnie dysponowani i Nuggets pewnie sami się zdziwili, że po porażkach Clipps w decydującycych 4 kwartach meczów z Utah i Atlantą z nimi ci młodzi gracze zagrali tak dobrze. Świetny mecz jak zawsze Griffina ale również D. Jordana który rządził pod koszami. Co Billups i Melo sypnęli punktami to natychmiast mieli odpowiedź ze strony Gordona, B-Diddy czy Ryana Gomesa. Denver trzymali się w meczu do początku 4 kwarty i nie wyglądali tak źle. Jak dla mnie można na nich dzisiaj postawić w meczu z Sacramento mimo, że grają b2b.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
No tak, masz rację, ale tu w sumie najintensywniej myślę nad under 209,5 - jakoś nie widzę over 100 Sacramento, a jeśli Melo rzeczywiście stroi fochy to może przy pewnym wyniku usiądzie na dłużej... Jeszcze przeglądnę dokładnie wieczorem wszystkie statystyki, formę, kontuzje itp, ale rzeczywiście na Denver chyba nie można się zbytnio napalać ;)
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
@j.will
Poproszę o więcej takich podsumowań z uśmiechem, bo super się to czyta ???? Na prawdę ????
Tylko w jednym muszę cię poprawić.
Ale w drugiej połowie stało się marcin 13pkt 8 zb. prawie triple double i naprawdę solidny mecz, nie był gwiazdą swojej druzyny ale spokojne step by step. Nawet obiektywni komentatorzy Espn&#39;u chwalili Polaka. Czuje się dumny
To jest blisko DOUBLE - DOUBLE ???? Triple, to gdyby jeszcze mial z 7/8 blokó bądź asyst, to wtedy można by było mówić o bliskim triple.
Clippers jednak u siebie są bardzo mocni. Zobaczymy na jak długo. Wielką różnicę robi Griffin. Ten człowiek, to jest maszyna. Wziąć pod uwagę, że ma tylko 21 lat - SZOK. Wszystko robi. NIESAMOWITY ATLETA.
Kolejny atleta, ale nieco &quot;mniejszy&quot; D. Jordan. Ciekawa paczka. Zobaczymy na jak długo starczy sił Clipp, bo póki co jadą też na atmosferze. Kto by się nie cieszył, gdy Griffin robi takie monster dunki?
Cavs - Toronto. Do grona najsłabszych ekip w tym sezonie dołącza bezwzględnie Cavs. Może czas na nich żeby pociągnęli serię ponad 10 porażek, tak jak to mieli Clipp i Nets w poprzednim sezonie?
 
theblues21 1

theblues21

Użytkownik
@j.will - świetnie napisane, miło sie czyta, obys na tym nie zaprzestał ????
Mam nadzieje ze ten temat sie rozkręci na dobre
A co do Griffina to mega kozak jest, a dopiero jego pierwszy sezon w Nba. Co on bedzie wyprawiał za pare lat ?! Clippersi maja ciekawy zespól, graja z polotem, taka gra miła dla oka, lecz wyniki jak narazie słabe. Ciekawe co Blake wymysli na konkursie wsadów ????
Na dzis: Oklahoma City vs. Dallas Mavericks +2 (1,91 bwin)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie była to udana noc do typowania :] Sporo wyników, których się nie spodziewałem. Przede wszystkim chyba jednak zawiedli Bullsi. Spotkania nie oglądałem, ale czytając na nba.com play-by-play w samej końcówce mogli już wyjść na prowadzenie, ale chyba Deng nie trafił osobistych i to dwóch na minutę przed końcem. Do tego porażka Denver i któreś z kolei double-double Griffina. Clippersi wcale nie są tacy słabi...Krytykuje się Barona Davisa, ale uważam, że gość robi swoje. Trudno się wyróżniać mając przy sobie Griffina. Jak dla mnie Clippersi to nie są wcale słabeusze i jak się utrzyma taki skład, a może i polepszy, nabiorą doświadczenia to kto wie co będzie za sezon - dwa.
Tym razem porażka w meczu na szczycie z philadelfią 76ers
Sporą część meczu było to spotkanie wyrównane. Dopiero w końcówce Phila odjechała. Co nie zmienia faktu, że 17-0 na wyjazdach poraża :]

Dziś 3 typy zagrałem. Jak nic nie wejdzie to też trzeba będzie sobie lekką pauze zrobić z typkami.

1.
???? Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder (HC 0/-2) --&gt; 2 - 1,90 ✅✅✅
Dallas nadal bez Nowitzkiego. Dla mnie Dallas bez niego to nie ta sama drużyna. Co zresztą widać po wynikach. Niby ostatnio wygrali u siebie z PTB, ale było to wymęczone zwycięstwo. Do tego do końca sezonu brak Buttlera. Nie za dobrze się dzieje w Dallas. Co prawda to cały czas mocny team - Kidd, Chandler, Marion, Barea. Ale jednak będę się upierał przy tym, że ten team jest budowany pod Nowitzkiego. I bez niego drużynie gra się naprawdę ciężko. Thunder ostatnio dość niespodziewanie przegrali z Memphis, a wcześniej zostali rozbici przez Spurs 101-74, więc po 2 porażkach dziś liczę na ich zwycięstwo. Kontuzji w Thunder brak. Durantula i Westbrook powinni dziś dać radę.

2.
???? Sacramento Kings - Denver Nuggets (HC 0/-1,5) --&gt; 2 - 1,54 ⛔⛔⛔
Wczoraj większość uznała, że warto na nich zagrać z Clippersami, a tymczasem porażka...W sumie też myślałem, że wygrają. Dziś grają z najsłabszymi Kings...Wg mnie powinni się spiąć po wczorajszej porażce i poradzić sobie z Kings. Co prawda mecz po meczu i wyjazd po wyjeździe, ale jak nie z Kings to z kim...A bilans póki co mocno się pogorszył w porównaniu do tego co było jakiś czas temu. Co prawda nie pewny udział Martina, Smitha i Lawsona. Ale mimo wszystko Anthony, Billups i Nene powinni dać radę słabym Kingsom. Choć jak trafnie zauważył j.will &quot; kings są w gazie wygrali 1 spośród ostatnich 2 spotkań ???? &quot; --&gt; może to i śmieszne, ale coś w tym jest ????

I dodatkowo:

3. ???? Chauncey Billups
--&gt; asysty 4,5 over/under --&gt; over 4,5 --&gt; 1,71 ⛔⛔⛔
Co prawda Billups wysokiej średniej asyst nie ma, bo ledwo ponad 5. Więcej rzuca niż podaje, ale byc może z obecnie najsłabszą drużyną w NBA porozdaje troche asyst kolegom.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Dallas Mavaricks - Oklahoma City Thunder
Typ: 2(-2)
Kurs: 1.91
Buk: tobet
Stawka: 5/10
Dallas w tym sezonie ograło już dwa razy Pioruny. Jak wiadomo w tym meczu nie zagrają Caron Butler i Dirk Nowitzki. W obu meczach, średnie zdobycze punktowe wynoszą 18 punktów. Niemiec w obu spotkaniach przeciwko dzisiejszym rywalom notował blisko 24 punkty.
Oklahoma jest po trzech porażkach z rzędu na wyjeździe. Seria dwóch porażek w serii z Mavs i trzy wyjazdowe, gdzie teoretycznie jest rywal w zasięgu przez osłabienia, trzeba wykorzystać. Liczę na obwodowych graczy Thunder, że zagrają swoje. Przewaga pod koszem Mavs, musi być nagrodzona dobrą grą obwodowych gości. Nie wiem, czy ktoś zatrzyma Duranta i Westbrooka, a to może być klucz. Ostatnie mecze Mavs grali w osłabieniu już, ale ze słabszymi rywalami. Oczywiście publika będzie chciała nadrobić braki Nowitzkiego i Butlera, ale myślę, że to może być za mało.
Ciężki mecz do grania, ale zdecydowałem się na gości, bo pasuje mi tutaj przerwanie serii. Szczególnie Oklahoma nie zasługuje, aby w serii z Mavs było 3:0, a szczególnie, to trzecie zwycięstwo, które miałoby nastąpić dziś, z tak osłabionymi Mavs.
Młodość kontra doświadczenie? Kto będzie górą? Okaże się nad ranem. Oby młodość ;)
✅✅✅4.55j
/ Ale to co zrobił Durant na ostatnie bodaj 8 sekund, to świadczy, że ten zespół nie świeci dużym IQ. Durant klepał już na swojej połowie i sekundy leciały. Podał piłkę w ręce trenera Mavs. Out. Mavs dwa punkty. Idiota! Dobrze, ze handi nie było -4.5, bo przez jego brak inteligencji byśmy cierpieli...
Sacramento Kings - Denver Nuggets
Typ: 2(-5)
Kurs: 1.99
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10
Denver b2b. Wielu może uważać, że to szalony wybór. Wiadomo, że Nuggets są słabi na wyjazdach, a jeszcze b2b. Jednak wczorajszy rywal, to w ostatnich dniach po prostu jest mocny przeciwnik dla każdego, a szczególnie gdy grają na własnym terenie.
Kings mają bilans u siebie 5-15. To nam pokazuje, że Denver mają szans, bo mają ujemny bilans wyjazdów, więc czas się brać do roboty.
Tyreke Evans gra w kratkę. Nie jest, to ten sam zawodnik co w poprzednim sezonie.
Cousins będzie miał mocnych przeciwników dziś. Mocniejszych nawet od duetu Słońc Lopez - Gortat. Przede wszystkim Al Harrington, JR Smith i Chris Andersen powinni poprawić wczorajszą bardzo słabą skuteczność. Cała trójka ogółem miała skuteczność z gry... 4/16.
Dziś zdecydowanie inna ekipa, bo brakuje w Kings takiego dominatora i atlety pod koszem jakims jest Griffin i D. Jordan, który zebrał 20 piłek ! Dodatkowo brak typowego strzelca, jakim był wczoraj Eric Gordon oraz prawdziwego rozgrywającego jak Baron Davis.
Trzeba uważać teraz na Clippers, głownie gdy grają u siebie, bo są bardzo groźni. Morale poszły w górę po takich wyczynach, a Jordan nie zdziwię się jak zostanie graczem tygodnia.
Denver mają na każdej pozycji przewagę. Muszą ją wykorzystać. Jeżeli wykorzystają i będą mieli skuteczność, to nawet skłaniałbym się 10+ dla Denver. Mimo braku K. Martina pod koszem i tak powinni wykorzystać przewagę jak i na obwodzie - Melo, JR, Billups. Czas wszystko pokaże.
@ dawczan
Ciężko typ z tymi asystami. Jeżeli będzie szło, to i tak piłkę będzie miał Melo, który liczę, że dziś się pokaże, bo może do czasu deadline zostać wymiana dokonana, więc takie mecze muszą wygrywać. Dlatego prędzej spodziewałbym się asyst od Lawsona, JR i ze strony Melo.
GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom