>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2012

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Utah 1.95
Betgun, Betclic
6/10

Mike Dunleavy will miss his second consecutive game on Tuesday against the Jazz.
Beno Udrih suffered a left shoulder contusion on Monday.
Andrew Bogut is not with the Bucks in Utah due to personal reasons, meaning he will miss Tuesday night&#39;s game.
Bogut
PPG 14.3
RPG 10.00
APG 2.8

Dunleavy
PPG 10.3
RPG 4.30
APG 4.0

Udrih
PPG 9.0
RPG 1.50
APG 2.5


Bez nich będzie mega, mega ciężko Bucksom. Generalnie Jazzmani powinni izzi to wygrać.

Minnesota 1.59
Bwin
4/10

Minnesota -3.5 1.91
Bwin
2/10

Memphis zmęczone po wczoraj. Gasol zagrał 41 minut, a dziś trzeba się bić z Lovem, Milicicem i Williamsem. Love świetna forma ostatnio. Bardzo dobrze grają rozgrywający - Ridnour i Rubio. Gdy dołoży się strzelców - Johnsona i Beasleya, to mamy naprawdę fajną ekipę. SAS się już o tym przekonało. Dziś czas na Memphis. Wg mnie warto to pobrać, bo kurs powinien spaść raczej, no chyba, że nagle Randolph cudownie ozdrowieje, ale nawet z nim widzę tu szansę na win Wolves.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,Nba
Spotkanie:Sas-Golden
Typ:parker over 13pkt
Kurs: 1,8
Bukmacher:betsson
Analiza:
Dzis w nocy kolejne spotkanie Nba gdzie do Spurs przyjezdza ekipa Warriors.Ostatnio ekipa z San Antonio ulegla Minnesocie i stracila swojego najlepszego strzelca Ginobillego zas przedtem wygrali z Utah i Houston.Golden ostatnio nie zachwyca przegrali ze slabym Phoenix ktore w defensywie nie bryluje ,przegrali z 76 -stakmi i wygrali z Ny.Stawiam dzis na over Parkera ,przy absencjii Manu mysle ze bedzie musial wiecej wziasc na swoje barki .W tamtym sezonie Tony przeciwsko Golden w miare dobrze sie spisywal w jednym z meczow zdobywajac 19pkt w drugim 17pkt a w trzecim 12pkt .Mysle ze dzis Parker powinien zdobyc ok 18pkt i pociągnąc Sas do zwyciestwa w ciezkim meczu przeciwko Golden.Parker ostatnio nie zachwyca ale przy takiej linii biore go w ciemno i wg mnie to jest promocja dnia!

Fajny zakład znalazłeś. Ubet wystawił 18, fortuna 17. Brawo ; )
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Boston -13.5 - Nets 1.97
Panbet
5/10

Indiana pocisnęła ostatnio Netsów 14 punktami, a grał Deron. Dziś:

Deron Williams (ribs) will not play on Wednesday.
Williams injured his ribs and oblique on a collision beneath the basket in New Jersey&#39;s last game, and he said on Wednesday morning that he&#39;ll be unable to go against the Celtics. Owners need to ensure he&#39;s out of lineups and check back for an update on his condition when it becomes available. Sundiata Gaines and MarShon Brooks will each receive a boost in playing time.
No i nadal Humphries out:

Kris Humphries (shoulder) will not play on Wednesday.
Humphries was being called a game-time decision, but he&#39;s not ready to give it a go yet. Shelden Williams, Shawne Williams and Damion James will all see more minutes as a result, and the Nets will be without both Humphries and Deron Williams against the Celtics.
W Netsach zostają więc same lamy do grania. Morrow ostatnio co prawda lepszy mecz zagrał, ale to nie jest zawodnik, który pociągnie ekipę. Nie ma tam takiego. Boston powinien ich zniszczyć.

Dobra, już chyba ostatni bet z NBA na dziś, ale kurde sporo się dzieje z kontuzjami.

GSW +7.5 - SAS 2.02
Panbet
3/10

Powód takiego betu jest jeden, w sumie na to czekałem:

Updating a previous item, the Warriors are expecting David Lee to play on Wednesday.
He participated in shootaround and should be out on the floor for Golden State barring any unforeseen circumstances on Wednesday. Owners need to get him back into the lineup following his one-game absence, and Dominic McGuire&#39;s appeal gets squashed in Lee&#39;s return.
Także wobec nieobecności Manu, o której tutaj:

Manu Ginobili (broken hand) will undergo surgery on Thursday and will be sidelined 6-8 weeks.
He&#39;ll get a plate and screws inserted into his hand. Ginobili&#39;s timetable had been pegged as 4-6 weeks when the injury occurred, but he&#39;s going to be out a bit longer than initially expected. It&#39;s a big blow to the Spurs, and his minutes will be distributed among Gary Neal and James Anderson. We like Neal as the pickup over Anderson, as he hit 129 threes at a 41.9 percent clip last year in his rookie season.
Powinien być dość close game wg mnie. Parker i Jefferson będą starali się nadrabiać za Manu, ale nie wiem czy na tyle dadzą radę. No i do tego powrót Lee na pewno doda Wojownikom wiary w to, że mogą pokonać osłabione San Antonio.
 
L 105

legolas

Użytkownik
Boston -13.5 - Nets 1.97
Panbet
5/10

Indiana pocisnęła ostatnio Netsów 14 punktami, a grał Deron. Dziś go zabraknie.



No i nadal Humphries out.

W obliczu tych absencji, przypuszczam że może dojść do pogromu w Boston, stąd polecam typ na Celtics - 23,5 po pięknym kursie @ 7.00 w WilliamHill.

Boston Celtics (-23.5) @ 7.00 1/10

GL
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
Jakies info czy wroci dzis Stoudemire?
Będzie wiadomo przed samym meczem. Z tego co pismaki w USA odważą się zgadywać, to raczej widzę opinie na to, że zagra dzisiaj przeciwko Charlotte. Choć należałoby uwzględnić prawdopodobieństwo, że nawet jak zagra to w ograniczonym wymiarze czasowym.

Sporą stratę poniosło Memphis, kontuzja Randolpha będzie bolesna. Na Roto piszą o około 8 tygodniach absencji.
 
david295 80

david295

Użytkownik
San Antonio Spurs - GSW 2 3.85
Dzisiaj postanowilem zagrac na GSW, jest to druzyna lubiaca powalczyc z mocniejszymi rywalami co pokazali juz w tym sezonie w meczach z NYK i Chicago Bulls. W ostatnim meczu z Phoenix przegrali ale sa usprawiedliwieni nieobecnoscia Davida Lee, kontuzja Currego i pogrzebem Ellisa. Dzisiaj wszyscy trzej wystapia a wiemy ze to sa pierwszo planowe postaci GSW i na pewno sa zmotywowani zeby ograc rywali. SAS nie sa slaba ekipa na pewno sa faworytem tego meczu ale nie trudno tu o niespodzianke, poniewaz nie zagra Manu Ginobili a jest on w tym sezonie najskuteczniejszym zawodnikiem swojego zespolu, zdobywa srednio 17 pkt a dzisiaj tego na pewno zabraknie. Parker bedzie probowal pociagnac SAS do zwyciestwa ale sadze ze to sie nie uda i GSW podobnie jak w meczach z Bulls czy NYK odniosa zwyciestwo, w koncu gdy w GSW graja ich najwiesze gwiazdy, sa bardzo grozna druzyna.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
W obliczu tych absencji, przypuszczam że może dojść do pogromu w Boston, stąd polecam typ na Celtics - 23,5 po pięknym kursie @ 7.00 w WilliamHill.

Boston Celtics (-23.5) @ 7.00 1/10

GL
Przy 20 pkt przewagi Allen, Garnett, Pierce, O&#39;Neal i prawdopodobnie tez Rondo siądą do końca meczu na ławie więc ja bym uwazał. Gdyby to było jakieś np. Denver to po takim kursie mozna byłoby sprobować. Nie zmienia to faktu, ze jezeli Boston zechce rozbić Netsów to nawet pokrycie takiego handi jest mozliwe.
 
C 0

czak10

Użytkownik
Mam w zasadzie dwa typy na noc i chciałbym bardzo grubo przywalić jeden z nich:
Boston - 13 1.90 bet365
albo
Nets under 84 points 1.83 bet365
Jeśli faktycznie nie zagra Williams, z którym skuteczność jest i tak fatalna to ja nie wiem na ile pkt mogą dzisiaj liczyć.
Prosiłbym o poradę, w grę wchodzi gruba kasa ;)
 
david295 80

david295

Użytkownik
Minnesota - Memphis 1 1.57 Tobet
Minnesota po pechowych porazkach na poczatku sezonu, w koncu zaczeli wygrywac. Graja bardzo fajna koszykowke, mila dla oka. Memphis to raczej druzyna wlasnej hali i bez Randolpha nie powinni zagrozic Timberwolves.

Boston - NJ Nets - 13,5 1 1.91 Tobet

Nets bez Williamsai Lopeza nie powinni nawet zagrozic Celta. Nawet gdy gral Derron szlo im bardzo przecietnie poniewaz brakowalo pod koszem Lopeza dzis zabraknie rowniez rozegrania. Nie maja po prostu kim grac. Boston natomiast po powrocie Price graja bardzo fajnie wygrali ostatnie 3 spotkania i dzisiaj nie powinni miec problemu z rozbiciem Nets.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Mam w zasadzie dwa typy na noc i chciałbym bardzo grubo przywalić jeden z nich:
Boston - 13 1.90 bet365
albo
Nets under 84 points 1.83 bet365
Jeśli faktycznie nie zagra Williams, z którym skuteczność jest i tak fatalna to ja nie wiem na ile pkt mogą dzisiaj liczyć.
Prosiłbym o poradę, w grę wchodzi gruba kasa ;)
Co do undera Nets to ja bym uwazał bo to jest bardzo niska linia a obrona Bostonu to juz nie to co w ostatnich latach. Ponadto jak będzie blowout to jestem pewny, ze Celtowie pograją szeroką rotacją i będą się oszczędzać bo to ekipa weteranów i popisy nie są ich głównym celem. Moze się zdazyc, ze będzie blowout a Nets grając przez 3 kwarty padakę w ostatniej rzucą z 30 pkt. Duzo większe szanse daje handicapowi ale jak juz chcesz stawiac grubą kasę to bym na Twoim miejscu kupił parę pkt na Bet365 i zagrał jakieś -9 po 1.50 bo Boston to skkrajnie nie blowoutowa druzyna. Co do Derona to on teoretycznie powinien być w wysokiej formie bo grał w Turcji i rzucił nawet ponad 50 pkt raz podczas gdy Andre Miller pewnie wpieprzał w tym czasie hot dogi (kiedyś Andre powiedział, ze kocha przerwe miedzy sezonami bo moze jeść co chce). Niestety forma Derona nie jest najwyzsza, 37% z gry, 28% za 3 pkt, 6.0 asyst (tutaj akurat sporo winy partnerów). Bardzo duzo rzutów za krótkich, jakby nogi nie pracowały jak trzeba.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
To będzie masówa na Boston, oby jakiegoś numeru nie wywineli.
Uzasadnień powyżej tyle, że szkoda strzępić języka. 60 powinno być lekko do przerwy, potem jeszcze trochę pograją podstawowi a dobiją rezerwy. 110-115 lekko do zdobycia.Ja pobieram

Boston powyżej 97 punktów za 1,90 w Betsson⛔

Skupiłem się też na meczu SAS - GSW . Jak już podano nie zagra Manu. To otwiera nieco więcej przestrzeni dla Monte Ellisa, dlatego pobieram

Najlepszy strzelec w GSW ( Ellis, Curry, Lee ) - 2.03 w Betsson✅

Lee po kontuzji, Curry apatyczny, Monte też daleko od optymalnej formy, ale jeśli mają powalczyć to musi dać z siebie maxa i pewnie da.

No i trzeci Bet Minnesota ( -4 ) vs Memphis za 1,90 w Betsson⛔

Wilki grają pięknie a naprzeciw rozbite w Chicago niedźwiadki osłabione jeszcze brakiem Zacka. W mojej ocenie bez szans. Minnesota limit pecha już pobrała na początku sezonu , teraz powinno być już tylko lepiej.

AKO 3 zdarzeń - 7,32 aaapetycznie⛔
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Jakby ktoś był chętny, to Boston over 102.5 @ 3.40 WilliamHill niby tylko 6 pktów różnicy, a kurs niemal 2 razy taki
Tak jak wczesniej pisał Toudi wg mnie nieopłacalne jest granie Boston over pkt jak Boston bedzie prowadzil po 2 lub 3 kwartach wysoką iloscia pkt trener Celtow da najlepszym graczom odpocząc bo po co maja sie forsowac
 
corona 49

corona

Użytkownik
Boston Celtics(-13) - New Jersey Nets # 1.90 Bet365 ✅ 89:70

Za Celtami przemawia jeszcze między innymi to, że następny swój mecz również rozegrają w swojej Bostońskiej TD Garden, a ich rywalem dopiero pojutrze będzie Indiana Pacers. Natomiast Nest po meczu z Celtami wyruszają w podróż, aż do Kanady na mecz z Raptors, więc fakt, że Celtics zostają po tym meczu w domu, może spowodować, że Riwers będzie trzymał ma parkiecie trochę dłużej swoją pierwszą piątkę, niż miało to by miejsce w przypadku, gdyby jutro grali jakiś mecz wyjazdowy.

San Antonio Spurs -Golden State Warriors (+12) # 1.44 Bet365 ✅ 101:95

Popieram swoich poprzedników w typach na GSW. Wydaje mi się, że można pokusić się o wygraną goście z Golden State. W sumie Spurs jeszcze u siebie nie przegrali, a GSW na wyjeździe nie wygrali, więc lepszej okazji na przełamanie nie będzie. W ostatnim spotkaniu przeciwko Wolves było widać, że sam Jefferson z Parkerem to nie wiele, Duncan już chyba tylko czeka na play-off by wystrzelić, bo narazie tak średnio to wygląda. Do tego Blair pod koszem wydaje się, jakiś taki zagubiony. Pierwszy center takiej ekipy jak Spurs a zbiera zaledwie 6.4 piłki na mecz, jak dla mnie to o wiele za mało. Ławka również nie zachwyca, Splitter oraz Ford to jedyni, którzy jak wchodzą to coś dają drużynie i to nie zawsze. Mnie po prostu ta ekipa nie przekonuje.

GSW po zwycięstwach nad Bulls i Knicks wydawali się, że będą kimś w tym sezonie. Jednak później pojawiła się kontuzją Currego i porażka z 76ers, a następnie uraz Lee i porażka z Suns. Dziś wszyscy mają być zdrowi i pomóc swojej drużynie, bo sam Monta Ellis nie da rady wygrywać. Widać, że po zmianie coacha, zmieniła się strategia gry tej ekipy. Jedyny Dorell Wright mógłby się obudzić bo ja osobiście oczekuję od niego więcej, niż pokazuje jak narazie w tym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie:
Minnesota Timberwolves - Memphis Grizzlies
Typ:
Kevin Love over 14.5 rebounds
Kurs:
1.85 ⛔
Bukmacher:
Tobet
Analiza:

Myślę, że każdemu kto choć trochę interesuje się NBA nie trzeba mówić kim jest Kevin Love. Od razu na samo wspomnienie jego nazwiska pojawia się obraz zawodnika zbierającego piłkę. Love to maszyna do zbiórek, najlepiej zbierający gracz w NBA. Dziś na przeciwko jego stanie Marc Gasol. Owszem, gracz ciekawy, ostatnio zaszalał ze zbiórkami. Ale Love to uznana marka. Ponadto Memphis na tablicach osłabione brakiem Zacha Randolpha więc Love powinien dziś przebić granicę 15 zbiórek. Statystycznie w tym sezonie zbiera 15.2 piłek na mecz. W ostatnich dwóch meczach złamał barierę 14.5 reb - z Dallas Mavericks 17 i San Antonio Spurs 15. Minnesota ma wielkie szanse na zwycięstwo w dzisiejszym meczu, który odbędzie się o 2:00 czasu polskiego. Jednak aby to się stało Kevin Love musi punktować i przede wszystkim zbierać, na co dzisiaj liczę. Pozdrawiam

EDIT: Pierwszy ????
EDIT2: Kevin Love 14 rebounds...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Love over 14.5 rebounds 1.85
Betsson
3/10

Love zajebiście zbiera, naście zbiórek to dla niego norma. A dziś na obu deskach powinno być mu łatwiej, bo:

Zach Randolph has a torn ligament in his knee and will miss up to eight weeks.
An MRI revealed Randolph has a slight tear of the MCL in his right knee. It&#39;s a huge blow to the Grizzlies and fantasy owners alike, and it&#39;s way worse than previously believed. He will not require surgery and will be re-evaluated in two weeks. Newly acquired Marreese Speights and Dante Cunningham have some pretty big shoes to fill.
A jednak Zach do dobry zbieracz. Także myślę, że warto spróbować.



EDIT:

widzę, że w trakcie pisania ktoś mnie nawet uprzedził z podaniem tego :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Dziś kilka typków wygląda apetycznie, może nie będe już więc powielać tego co napisało kilkoro z was wyżej, ja sam za to polecę takie oto typy:
Miami Heat - Indiana Pacers
Typ:

-LeBron James powyżej 43.5 Punkty + zbiórki + asysty@1,85
✅✅✅(betsson)
Wade co prawda jest game-time-decision, jednak sądząc po wypowiedziach z obozu Heat w tym samego zainteresowanego można stawiać że dziś w końcu Wade sobie odpocznie. Początek sezonu, nie ma co ryzykować zdrowiem jednego z 2 swoich liderów.
Jeśli więc na boisku zabraknie Wade&#39;a, pierwsze skrzypce powinien grać James z Boshem. Jednak jak wiadomo ten drugi ma tendencje do całkowitego znikania w niektórych meczach, i w porównaniu do Jamesa gra Bosha jest zbyt schematyczna, by mógł on sam wziąć na siebie losy spotkania. Tak więc wg mnie zapowiada nam się dziś show LeBrona, któremu na dodatek Pacers w ostatnim czasie ewidentnie leżą (śr.34 oczka w 8 ostatnich meczach). James od początku sezonu imponuje formą i przemyślaną grą (niemal zrezygnował z trójek), i dziś nie powinni mu zbytnio przeszkadzać Pacers, którzy co prawda mają bilans 4-1, jednak z kim oni grali? Chyba najłatwiejszy początek w ich historii. Pistons, Raptors, Cavaliers, Pistons, Nets ????Teraz czas na przysłowiowe spadnięcie z wysokiego konia.
Dallas Mavericks - Phoenix Suns
Typ:
-Dallas -4,5@1,52
✅✅✅
Tu już krócej, po prostu jakoś nie widzę przeciętnych Suns wygrywających na wyjeździe z podrażnionymi Mavs, którzy może i mistrzostwa nie obronią, ale na dodatni bilans wypadałoby wyjść i powoli zacierać wrażenie po kiepskim starcie. Ostatnio podbudowująca wygrana z Thunder 13 punktami, i dziś czas na drugie zwycięstwo z rzędu. Jak patrzę na kadrę Suns to nie widzę tam jednego zawodnika, no może poza Nashem, który mógłby zrobić różnicę na korzyść gości. Gortat z nie do końca zdrowym palcem na razie bez szału, Hill to już jednak emeryt i on może tylko wspierać kogoś bardziej dominującego w ofensywie, a poza tym sami wyrobnicy w kadrze Gentry&#39;ego. O składzie Mavs nie ma co się rozpisywać, na pewno po utracie Chandlera stracili na wartości, jednak mistrz to mistrz i sam Nowitzki to może dziś być za dużo dla &quot;Słońc&quot;.
Los Angeles Clippers - Houston Rockets
Typ:
-Clippers -4@1,50
✅✅✅
Rockets back tu back, i to o czym pisałem wczoraj - dopuszczają rywali na bardzo wysokie skuteczności z gry, co wczoraj się na nich zemściło (52% z gry Lakers), a dziś przyjdzie im się zmierzyć z drużyną która powinna wiedzieć jak tą dziurawą obronę wykorzystać. Griffin nie znajdzie dziś godnego rywala pod koszem, a duży potencjał Rockets, jaki moim zdaniem tkwi w ich rozgrywających (Lowry, Dragic), spotka się dziś z jednak o klasę lepszym trio Paul-Billups-Williams, choć występ tego drugiego jest wątpliwy. Za to ze składu Rakiet wypadnie najprawdopodobniej Courtney Lee, co może być tu istotną stratą. Houston na wyjazdach 0-3 i spodziewam się dziś 0-4.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 32

kefol

Użytkownik
Na dzisiaj w oko wpadły mi dwa kursy:
Wynik do przerwy: Dallas (-4,5) - Phoenix 1,9
Mavs jeśli chcą powalczyć o dobre rozstawienie przed play offami takie mecze muszą wygrywać. Po słabym starcie mecz z Thunders przypominał już to Dallas z zeszłego sezonu (chociaż bez JJB i Chandlera to już nigdy nie będzie to samo). Dirk wydaje się, że też już złapał rytm i bierze większą odpowiedzialność na siebie, a do zdobyczy punktowej coraz bardziej dokłada się także Carter. Co do Słońc to dla mnie bezpłciowa ekipa, która nie ma zawodnika do pociągnięcia tego wózka, a Nash już niestety młodszy nie będzie. Reasumując Mavs do przerwy zrobią przewagę (stawiam że koło 10-15pkt), a 3 i 4 kwarta to już będzie festyn. Handicap -8,5 na mecz także wydaje się być ciekawy, ale w mojej opinii mniej pewny.
Drugi typ:
Wynik do przerwy: Boston (-7,5) - NJN 1,9
O tym mecz już zostało trochę napisane. Brak Lopeza i Williamsa. Rondo, Pierce i Garnett do przerwy robią wynik, a druga połowa to już piknik dla rezerw.
Przy połączeniu zakładów powstaje całkiem miłe ako: 3,61.
 
T 10

tomasz_belka

Użytkownik
Witam , forum śledzę od jakiegoś już czasu a gram u booków od ponad 12 lat, postanowiłem ,że napiszę też co nieco ???? Na dzisiejszą noc postanowiłem zagrać, nauczony troche doświadczeniem na przekór wszystkim a mianowicie:
Minnesota-Memphis
typ:2
✅✅✅
bukmacher: pinnacle sports
kurs:2,68
Dlaczego tak? Wszyscy zachwycają się Minnesotą i Rubio oraz płaczą , że Grizzlies bez Randolpha. Zack to nie wszystko, a Minnesota po dwóch zwycięstwach z dość niemrawymi na starcie Mavs i Spurs, nie jest jeszcze jakąś potęgą NBA. Grizzlies są drużyną własnego parkietu i w tym sezonie na wyjeździe jeszcze nie wygrali, więc pora na pionierskie zwycięstwo. Nie skazywałbym Miśków na porażkę, mecz będzie bardzo wyrównany i tutaj oczekuję, że większe doświadczenie przyniesie w końcówce efekt i da zwycięstwo ekipie z miasta Elvisa ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
alanex 432

alanex

Użytkownik
Jakies info czy wroci dzis Stoudemire, Gordon i Ariza?
Ariza nie zagra
Trevor Ariza (groin) will not play on Wednesday.
Al-Farouq Aminu will draw the start at small forward.
Ariza will not play Wednesday due to a strained groin, Jim Eichenhofer of Hornets.com reports
Gordon i Amare raczej tak
Eric Gordon (knee) is participating in shootaround on Wednesday morning and is listed as questionable to play against Philadelphia.
As long as Gordon doesn&#39;t aggravate the injury this morning, we&#39;re tentatively expecting him to play
Amare Stoudemire (ankle) returned to Knicks practice on Tuesday and is listed as a game-time decision for Wednesday&#39;s game against the Bobcats.
Beat writer Howard Beck&#39;s &quot;best guess&quot; is that Amare will be a go Wednesday. He was able to play 3-on-3 after practice and his mildly sprained left ankle reportedly looked fine.
i już potwierdzone że obaj zagrają
http://www.rotoworld.com/player/nba/1496/eric-gordon
http://www.rotoworld.com/player/nba/856/amare-stoudemire
Ray Allen nie zagra dzisiaj z powodu grypy!
http://www.rotoworld.com/player/nba/398/ray-allen
 
slander 10

slander

Użytkownik
LA Clippers - Houston Rockets Houston Rockets under 95.5pkt✅

Buk: William Hill

Clippers po słabych pod względem obrony meczach ze Spurs i Bulls(oba przegrane) wzięli się do roboty i pokonali Blazers, a co najważniejsze pozwolili zdobyć im jedynie 88pkt. Jest to bardzo imponujący wynik biorąc pod uwagę fakt, że Portland w tym sezonie należy do czołówki całej ligi NBA pod względem zdobywanych punktów.
W spotkaniu z Portland zabrakło Chaunceya Billupsa, który dziś powraca, a jest to jeden z lepszych obrońców na pozycjach 1-2 w lidze i może tylko pomóc.
Houston z kolei grają 2 mecz z rzędu w Staples Center i wczoraj przegrali z Lakers. Słaby mecz rozegrał Kevin Martin i dziś również nie wróże mu jakiegoś fenomenalnego meczu. Liderami punktowymi byli Kyle Lowry i Luis Scola, ale myślę z Lowry nie poszaleje drugi dzień z rzędu grając przeciwko dużo żwawszym rozgrywającym Clippers niż Ci w Lakers. Natomiast Scola będzie walczył z Jordanem, który wg. mnie pokazał całkiem dobrą grę w obronie przeciwko Aldrige&#39;owi i liczę, że dziś podobnie się wykaże.
Myślę, że zmęczenie Rockets i chęć demonstracji siły defensywnej Clippers zatrzymają gości poniżej 95,5 pkt w tym meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom