>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2012

Status
Zamknięty.
amf 20

amf

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Toronto - Cleveland
Typ: Toronto -3,5✅✅✅
Kurs: 1,71
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Toronto jak narazie w swojej hali rozgrywalo tylko 1 spotkanie. Mierzyli sie z dobrze spisującą sie Indianą , przegrali 85:90. Po powrocie na wlasna hale gospodarze na pewno beda czuli głód zdecydowanego zwycięstwa. Mimo tego ze na obcym terenie gra sie ciężej zdołali wygrac 2 spotkania, co ciekawe jedno z nich bylo rozgrywane wlasnie z Cleveland i co warte podkerselnia Toronto wygrało wtedy na wyjeździe zdecydowanie 104;96. Mysle ze dzis juz na wlasnej hali nie beda mieli problemu oraz pokonach ich po raz kolejny. Goście w tym sezonie nie pokonali zadnego zespolu z czołowki, byly to raczej zespoly zamykajace tabele.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Boston Celtics -6 1.31 + GS Warriors +14,5 1.31
AKO 1.72 Bet365


O meczu Bostonu wszystko zostało juz napisane.

Porównując dostępne na dzisiejszy mecz rostery Warriors i Spurs moim zdaniem nieco lepiej wypadają Wojownicy. Są dzisiaj duzymi dogami bo ostatnio zaliczyli kilka słabych występów. Na te słabe występy duzy wpływ miały jednak problemy kadrowe, a to Curry miał kontuzje kostki, a to Monta Ellis byl na pogrzebie babci czy tez w końcu David Lee się przeziębił. Ostatni mecz z ze słabym Phoenix przegrany dosyć gładko ale wspomniany David Lee nie grał a Stephen Curry szybko miał foul trouble i grał niewiele ponad 20 minut. Warriors to jednak znacznie lepsza druzyna niz w poprzednich sezonach, kilku zawodników dojrzało, grają duzo lepiej w defensywie a w ataku mało egoistycznie. Braki 3 kluczowych zawodników były tym bardziej dotkliwe, ze Wojownicy mają słabą ławkę. Słabą ławkę po odejściu George&#39;a Hilla mają tez Spurs. Manu Ginobili, lider druzyny złamał ręke i jest to ogromne osłabienie Spurs. Warriors są znani ze słabiutkiej gry na wyjazdach ale w tym roku to jest moim zdaniem, jak juz pisałem, znacznie lepsza, dojrzalsza druzyna, która będzie się liczyć w walce o playoffy.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
LBJ over 43.5 points + rebounds + assists 1.85
Betsson
3/10

Wade nie zagra. Oczywiście oznacza to więcej okazji do punktowania dla LeBrona, który będzie musiał częściej brać ciężar gry na siebie. Wade zalicza zwykle sporo asyst, bo dużo operuje piłką. Dziś grający zamiast niego Jones nie jest zawodnikiem, który trzyma długo piłkę, to raczej typowy strzelec. Także LBJ będzie miał więcej piłki w rękach, a to zawsze okazje do asyst. No i Indiana nie rzuca za dobrze, więc będzie mógł sobie pozbierać co nieco.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Dallas 1.30 + Minnesota 1.51
AKO 1.96 Pinnacle

Memphis moze mieć dzis problemy, szczególnie pod koszem. Nie zagra Randolph, Gasol wczoraj 40 minut, wczesniej wypadł jeszcze Darrel Arthur. Minnesota to kandydat do największego postepu w tym sezonie, pokazali juz, ze u siebie są hot. Memphis grają w kratkę i dzis spodziewam się raczej ich słabszego dnia.
Dallas po beznadziejnym początku gra coraz lepiej. Ostatnio pewna wygrana z OKC Thunder, wreszcie w miare przyzwoicie zagrał nowy celebryta Odom, który wcześniej rozczarowywał w kazdym elemencie. Jedyną szansą dla Phoenix są tylko seryjnie trafiane trójki co im się czasami zdarza ale w tym meczu będzie cięzko bo teren trudny dla przyjezdnych a ponadto strzelcy Phoenix nie są w najwyzszej formie, szczególnie Frye.
 
G 277

geryx

Użytkownik
DENVER-SACRAMENTO (+12) 2 @ 1,91 william hill
a jak ktos pęka to +17,5 za 1,3
Nie widzę tu takiej róznicy poziomów jak buki oferują, troszkę słabesze SAC, ale tylko na papierze bo w sezonie spisują się lepiej niż powinni, jest team spirit kontra ciut lepszy średniak. Będzie walka w miarę równy wynik wg mnie, to 17,5 jak lokata. SAC miał trudniejszych rywali, z LALkami jedni i drudzy potrafili zagrać. Równy mecz po mojemu będzie.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
W Kings Cousins domaga się transferu i macha rękami w kazdym meczu, Evans jak to Evans jak ma 3 na 1 to i tak sam robi lay up i ryzykuje ofensywny faul. Obaj są znani z mało profesjonalnego podejścia do zawodu i nic nie wskazuje zeby to sie zmieniło w najblizszej przyszłości. Trener Westphal jak dla mnie kompletnie nie radzi sobie z tym cyrkiem, chyba trochę brakuje mu jaj zeby to ogranąc, ofensywa to często chaotyczne indywidualne popisy. Jak Kings zagraja tak chaotycznie jak do tej pory graja na wyjazdach to Nuggets moga ich po stratach z fast breaka ostro pocisnac. Mimo teoretycznie dobrego składu nie ufam Kings na wyjazdach.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Co myślicie o Sacramento??
W Milwaukee prawdopodobnie zabraknie Boguta,Dunleavyego i Udriha.
Teoretycznie idealna okazja aby powalczyć o zwycięstwo.
Chyba po takim blamażu z Denver postarają się bardziej.
Nie wiem jak to możliwe,że Sacto miało aż 10 strat mniej i przegrało -27.
Ale mimo to handicap +5 myślę,że można grać
 
carpini 0

carpini

Użytkownik
Braki kadrowe Kozłów są spore, ale Sacto gra back-2-back. Teoretycznie powinni wygrać jednak dla mnie to no bet.

Upatrywał bym raczej zwycięstwa Dallas w derbach Teksasu.

Wade dziś gra?
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Braki kadrowe Kozłów są spore, ale Sacto gra back-2-back. Teoretycznie powinni wygrać jednak dla mnie to no bet.

Upatrywał bym raczej zwycięstwa Dallas w derbach Teksasu.

Wade dziś gra?
No właśnie , wiadomo coś? buki wycofują mecz Miami z ofert.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Teoretycznie Dallas powinno wygrać.Bo brak Manu to wielkie osłabienie,ale SAS gra zaskakująco dobrze,a Mavs zaczęli bardzo słabo sezon i dopiero zaczynają coś grać.

Atl-Mia raczej nie ruszałbym.Miami rozniosło mocną Indianę bez Wade&#39;a.Chociaż fakt,że Miami gra b2b
dla mnie no bet
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kings 2.30
Bwin
5/10

Luc Richard Mbah a Moute (knee tendinitis) is not expected to play against the Kings on Thursday.
Mbah a Moute sat out the first three games of the season but returned two games ago, averaging 17 minutes off the bench. His absence is another blow for a Bucks team that seems to be re-living it&#39;s injury-plagued 2010-11 season.
Andrew Bogut (personal) and Mike Dunleavy (groin) are not with the Bucks and are therefore expected to miss Thursday&#39;s game against the Kings.
This means Drew Gooden and Carlos Delfino should get plenty of run again tonight. Beno Udrih sounds doubtful with his shoulder injury, but the Bucks will welcome back Darington Hobson, who was recalled from the D-League earlier on Wednesday. As for Bogut and Dunleavy, information is sorely lacking on their situations, so consider them day-to-day for now.
Bucks rookie Tobias Harris (dehydration) intends to travel with the team but still hasn&#39;t been medically cleared to play.
Harris has resumed non-contact drills but he must have been in pretty rough shape, as he&#39;s been out for weeks. Milwaukee is crazy deep at PF and Harris will be lucky if he even cracks the rotation.
Beno Udrih (shoulder) will be re-evaluated Thursday.
Udrih has X-rays performed which came back negative. Shaun Livingston will see an increase in minutes for as long as Udrih is sidelined.

Bogut
PPG 14.3
RPG 10.00
APG 2.8

Dunleavy
PPG 10.3
RPG 4.30
APG 4.0

Luc Mbah a Moute
PPG 4.0
RPG 4.00
APG 0.0

Udrih
PPG 9.0
RPG 1.50
APG 2.5

Harris jeszcze nie zagrał.

Generalnie słabo to wygląda, szpital mega w Bucks. Kings co prawda wczoraj grali mecz, ale że wysoko przegrywali to poza Thorntonem nikt nie pograł powyżej 28 minut. Thornton 33.5. Poza tym to młoda ekipa, to oni mogą grać i grać i nawet się nie zmęczą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Też myślę,że Bucks powinni to przegrać.
Jennings ma często wahania formy.Gooden i Jackson też grają nierówno.
Zdaje się,że to jest najpewniejszy typ na dzisiaj.Handi około +5 zagram za nieco większą stawkę.

Polecam obejrzeć zdjęcia zawodników Bucks na ich stronie w zakładce Roster.
Wyglądają co najmniej dziwnie
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Atlanta 2.30
Bwin
5/10

Jedni wycofują, inni nie wystawiają. Coś jest więc na rzeczy. Warto pograć wg mnie po tym kursie, bo jak się ukaże oficjalne info, że LBJ nie zagra to mecz może wrócić do ofert, ale po mniej zadowalających kursach.

Dwayne Wade (foot) and LeBron James (ankle) are both questionable for Thursday&#39;s game against the Hawks.
This sounds like a very early, and possibly safe designation for both players, though LeBron&#39;s swelling is certainly a concern. Wade&#39;s foot &quot;feels good,&quot; though so we&#39;re cautiously optimistic he&#39;ll go. There will be plenty of updates in advance of Thursday&#39;s game, however, so stay tuned.
LeBron James (ankle) is considered questionable for Thursday&#39;s game against the Hawks.
James was able to play through the sprain for a full quarter on Wednesday night, so it&#39;s obviously not a severe issue. But his availability for the second half of the back-to-back will depend on swelling. &quot;It&#39;s all about being smart, D. Wade&#39;s injury can&#39;t determine what I do,&quot; James said. &quot;If I feel like I can&#39;t help the team, I might sit out tomorrow.
I ako z dwóch typów:

Kings + Hawks 5.29
Bwin
1/10
 
T 10

tomasz_belka

Użytkownik
Atlanta-Miami
Typ 2✅✅✅
kurs 1,70
bukmacher: Unibet
Nie chciałbym się wymądrzać, wczoraj byłem przeciw całemu forum i przeciw Minnesocie , a wyszło na moje. Stawiam w dniu dzisiejszym na Miami, dlaczego? Miami takie mecze jak ten dzisiejszy z Atlantą musi wygrywać, są głownymi kandydatami do tytułu, wczoraj imponujące zwycięstwo nad dość silną Indianą, ale głównym argumentem za Miami jest rządza rewanżu! Jedyna porażka w tym sezonie przydarzyła się drużynie Żarów właśnie z Jastrzębiami. Co do absencji przypomnę, że koszykówka jest grą zespołową, i nie zawsze nieobecność gwiazd źle wpływa na morale zespołu. Musicie to zrozumieć. Wczoraj poszła masówka na Wolves, bo Randolph nie grał , dzisiaj na Hawks bo pewnie Wade nie zagra. Nie w tym rzecz Panowie, Basket jest grą zespołową.
Dodatkowa proponuje na dzisiaj:
Portland-Lakers 1
San Antonio-Dallas 2
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Atlanta-Miami
Typ 2
kurs 1,70
bukmacher: Unibet
Nie chciałbym się wymądrzać, wczoraj byłem przeciw całemu forum i przeciw Minnesocie , a wyszło na moje. Stawiam w dniu dzisiejszym na Miami, dlaczego? Miami takie mecze jak ten dzisiejszy z Atlantą musi wygrywać, są głownymi kandydatami do tytułu, wczoraj imponujące zwycięstwo nad dość silną Indianą, ale głównym argumentem za Miami jest rządza rewanżu! Jedyna porażka w tym sezonie przydarzyła się drużynie Żarów właśnie z Jastrzębiami. Co do absencji przypomnę, że koszykówka jest grą zespołową, i nie zawsze nieobecność gwiazd źle wpływa na morale zespołu. Musicie to zrozumieć. Wczoraj poszła masówka na Wolves, bo Randolph nie grał , dzisiaj na Hawks bo pewnie Wade nie zagra. Nie w tym rzecz Panowie, Basket jest grą zespołową.
Dodatkowa proponuje na dzisiaj:
Portland-Lakers 1
San Antonio-Dallas 2
Masowka poszla nie ze wzgledu na brak Randolpha ale wynikalo to z dobrej gry Wilkow,ja osobiscie sfrajerzylem bo chcialem zagrac Bobkow na gola 2 po megakursie ale trudno sie mowi. A dzisiaj nawet jak bedzie gral James i Wade i tak warto zagrac Atlante po kursie 2.10.To bardzo dobra druzyna poza glupia wpadka w Houston bez zastrzezen w tym sezonie, w Chicago tez bylo blisko.Mysle ze dzis pokonaja Miami. szkoda ze Bet365 nie ma w ofercie remisu bo chetnie bym to zagral i oczywiscie zwyciestwo Atlanty po dogrywce.
Sacramento takze warte ryzyka po kursie 2.35 w dubelku z Atlanta wychodzi bardzo ladnie.
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Portland-La
Typ: La wygra od 3-6pkt
kurs:6,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzis w nocy spotkaja sie druzyny Blazers i Los Angeles.W poprzednich spotkaniach La wygralo u siebie z Houston i przegrali wyjazd z Denver.Ekipa z Portland wygrala z jednym z prentendentow do finalu Okc gdzie Durant nie mial swego dnia.Glownym celem LA powinno dzis byc powstrzymanie Aldridga ktory ostatnio bardzo dobrze sie spisuje ale tez walka na deskach co w tym sezonie kapitalnie robi Bynum ktory odsiedzial pierwsze 7 spotkan za kare i jest jednym z liderow Los Angeles.Porland to ekipa ktora potrafi kapitalnie bronic szczegolnie u siebie jesli LA chce wywiezc korzystny rezultat dla siebie to Kobe musi wiecej wziasc na swoje barki nie bedzie to latwie spotkanie ale wierze w Bryanta i społke po takim kursie warto sprobowac ale nie ma co szastac ze stawką wg mnie typowy mecz na under gdzie obie ekipy powinny twardo bronic.Typ Konkursowy
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
The Milwaukee Bucks have recalled rookie guard Darington Hobson from the Fort Wayne Mad Ants of the NBA Development League, General Manager John Hammond announced today.

In three games for the Mad Ants, Hobson averaged 11.7 points, 2.7 rebounds and 2.3 assists in 27.0 minutes per contest. Hobson tallied 22 points in the Mad Ants’ 104-103 win over Canton on Jan. 1, including the go-ahead basket with 21.5 seconds remaining. Hobson was initially assigned to Fort Wayne on December 29.

Hobson will rejoin the team in Sacramento tonight and be available for tomorrow’s game against the Kings.
Kiepsko jak już z NBDL zawodników ściągają.
 
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
USA: NBA
Portland Trailblazers - Los Angeles Lakers
06.01.2012 04:30
Typ: over 183,5
Kurs: 1,44
BUK: Bet 365
W spotkaniu tym zobaczymy lidera konferencji zachodniej Portland, oraz przeciętne do nie dawna Los Angeles Lakers, które w ostatnim meczu spisało się bardzo dobrze wygrywając z Houston Rockets. Najpierw chciałbym przedstawić obecną sytuacje Portland, które spisuje się bardzo dobrze odnosząc tylko jedną porażkę z Los Angeles Clippers, jednak był to mecz na wyjeździe, na własnym parkiecie dzisiejsi gospodarze spisują się wyśmienicie i jeszcze nie przegrali. To co mnie dziś interesuje, to zdobycz punktowa obu zespołów, mianowicie Portland do tej pory zdobyło 510 punktów w 5 meczach co daję średnie 102 punkty na spotkanie, natomiast Lakersi zdobywają średnio prawie 95 punktów, aczkolwiek warto wziąć pod uwagę iż w ostatnim meczu świetnie spisał się w końcu Kobe Bryant zdobywając 37 co zwiastuje powrót do świetnej formy. To wszystko sprawia iż, możemy się dzisiaj spodziewać dobrego i wyrównanego meczu, a tym samym wielu zdobytych punktów, dlatego właśnie postanowiłem dziś postawić na over 183,5, jednak uważam iż warto zagrać ten mecz zdecydowanie odważniej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom