>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Styczeń 2015

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP


W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w styczniu.

Nie podajemy suchych typów bez analiz.

Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.

I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy WIELKĄ literą.

Jeśli chcecie się podzielić informacją o kontuzjach, to koniecznie podawajcie źródło takiej informacji!

Nie podsumowujemy swoich typów w osobnych postach.

Dział tematyczny to nie czat. Nie zadajemy pytań o to co warto grać itd.

Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane.

Zapraszam do dyskusji i podawania typów.​
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Pora dobrze zakończyć stary rok i jeszcze lepiej zacząć nowy. Kilka ciekawych spotkań przed nami. Mi wpadło w oko parę ciekawych typów na punkty zawodników w Milenium:
K. Walker ( Charlotte ) over 20,5 - Hornets przez dłuższy czas będą musieli sobie radzić bez Jeffersona. Ktoś musi wziąć na siebie ciężar zdobywania punktów. Nie wyobrażam sobie, żeby tym kimś nie był Walker. Ostatnie mecze pokazują, że jest w wysokiej formie. Gra dużo minut, oddaje mnóstwo rzutów, dzisiejszej nocy spotkają się z Rockets, więc będzie kolejna okazja do sporej ilości punktów na koncie Kemby.
D. Wade ( Miami ) under 24,5 - dziś przed Heat ciężki wyjazd do Indiany, która nieźle broni, nie spodziewam się jakiegoś wysokiego wyniku, wrócił Bosh, co na pewno sprawi, że Wade nie będzie oddawał tylu rzutów, pewnie będzie na styk, ostatnie mecze to pokazują, ale liczę, że więcej niż 24 nie uzyska.
Dobrą opcją też wydaje się over 24,5 Cousinsa, nie widzę kogoś w Bostonie, kto miałby go zatrzymać, nie wiadomo czy zagra Sullinger, a także over 17,5 J. Crawforda, myślę, że w meczu z Knicks więcej minut dostaną rezerwowi, Jamal powinien to wykorzystać.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Mój główny bet na dziś to over Hibberta z Indiany. Każdy kto śledzi rozgrywki NBA doskonale wie, że mierzący 218 center Indiany doskonale zazwyczaj radzi sobie w meczach przeciwko Miami. Roy nie raz rzucał rywalom z Florydy grubo ponad 20pkt, bywało że over pokrywał już w pierwszej kwarcie. Dziś szczególnie ważny mecz dla Indiany ponieważ musi walczyć o miejsce w play offach a ich dzisiejsi rywale są bezpośrednimi rywalami w walce o czołową ósemkę na wschodzie. Tak więc jest to mecz w którym wygrana liczy się podwójnie. Hibbert w ostatnim meczu z Chicago rzucił tylko 6 pkt, uzyskał je na początku meczu, grał tylko 15 min, w drugiej połowie nie zagrał ze względu na wysoką przewagę rywali dochodzącą do 20pkt. Przewaga ta została zniwelowana przez rezerwowych ale i tak ostatecznie Indiana przegrała po emocjonującej końcówce. Tak więc Roy jest wypoczęty, mam wrażenie że specjalnie oszczędzany z myślą o dzisiejszym meczu. Spodziewam się, że od początku będzie dostawał dużo piłek od kolegów z drużyny. Ma na przeciwko Chrisa Bosha, który nie bardzo sobie z nim radzi, jest zbyt miękkim defensorem i ustępuje Hibbertowi wyraźnie warunkami fizycznymi. W przeszłości wielokrotnie bywało, że center Indiany nie prezentował się wybitnie w meczach poprzedzających a z Miami błyszczał. Od dwóch dni miałem nadzieję, że bukmacherzy wystawią linie 9,5 na niego w dzisiejszym meczu i takiej się doczekałem w Milenium. Wydaje mi się, że również dobrą opcją jest over 12,5 Westa w fortunie. U innych bukmacherów linia ta jest wyższa a stać go nawet na wynik w okolicach 20pkt. Mecz rozgrywany przed własną publicznością w Indianie o godzinie 21 czasu polskiego. Tak więc trochę emocji przed Nowym Rokiem w którym życzę wszystkiego najlepszego pasjonatom NBA się przyda. ????
R.Hibbert over 9,5 1,85 Milenium
D.West over 12,5 1,75 Fortuna ( z rana udało mi się złapać wyższy)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
R.Hibbert over 9,5 1,85 Milenium
Podpisuje sie i ja pod tym typem, Kto nie zdazyl, grac na necie. Linia 9.5? bez przesady Hibcio wariatuniec ogarnie i 20, tylko zeby mu sie nogi nie poplataly bo lubi sobie wypic :cool:
Najlepszego w Nowym Roku ;)
10 ✅ ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Ja póki co tak:
Boston Celtics - Sacramento Kings over 210,5 1,884 ⛔ 106:84
Hmmm ciekawa linia tbh. Kilka faktów. Boston 7 pozycja pod względem punktów zdobytych i 27 pod względem straconych. Kings 9 zdobyte/26 tracone.
Mecz dosyć wcześnie i to pewnie minus bo zazwyczaj jednak o tej porze ciężko się gra, jednak linie jest o wiele za nisko co rekompensuje ten czynnik. Sądzę, że tutaj nawet 220 nie byłoby za wysoko. Kings gra obecnie jeszcze bardziej ofensywnie. Prawdopodobnie Sullinger może dostać limitowane minuty bo jest questionable, a to dla Cousinsa jeszcze lepsza wiadomośc. Tak czy siak powinien narzucić swoje. Boston w szczególności gra tutaj up tempo a po przyjściu nawego coacha Kings też notują średnio więcej posiadań niż na początku sezonu.
Kings lubią notować overy z drużynami pokroju Bostonu i robią to regularnie. Dodatkowo grudzień w ich wykonaniu jest wybitnie overowy.
Boston podobnie chociaż miewają od czasu kiepskie występy, kiedy notują słabą skuteczność i wtedy bywa ciężko, aczkolwiek Kings lubią bronić na radar i wydaje mi się, że grają solidne up tempo są w stanie nabić sporo łatwych punktów.
Linia naprawdę atrakcyjna.
Indiana Pacers - Miami Heat under 189,5 1,909 ⛔ 106:95
Miami gra słabo. A kiedy gra słabo to cierpi przede wszystkim ofensywa bo w defensywie raczej grają solidnie. Chociaż fakt jest taki, że w ostatnich dwóch meczach oddali po 100p+. Jednak Indiana nie ma tylu atutów w ofensywie pod nieobecność Grangera. Wrócił Bosh co jest ważnym czynnikiem bo to jednak solidny obrońca. Obie ekipy grają wolno i raczej nie starają się przyspieszać. Obie ekipy raczej stabilne w defensywie. Indiana home 10-5 a na tej linii zrobili under 1/3. Miami za to zrobiła under we wszystkich 5 meczach przeciwko rywalom z Central Division, 2-0 na tej linii, i 5-2 po przegranej jako faworyt. Ciekawą informacje jeszcze znalazłem. 80% spotkań w których ekipa przyjezdnych zdobyła 100p+ i nie pokryła hc jako home fav gra po jednym min. dniu przerwy przeciwko ekipie, która zdobyłą 90p+ i pokryła hc jako home dog kończy się underem. Myślę, że warto tym bardziej, że linia nie jest wybitnie zaniżona. W 2014 najwyższa linia na te ekipy to 188 a najczęściej linie oscylowały wokół 180-184. Na linii 189 w meczach z 2014 roki under zanotowalibyśmy w 5 z 8 spotkań.
NBA 2014/2015 28-25
 
roicik 41

roicik

Użytkownik
Witam, na moje dubel OKC + Cavs wygląda dziś imponująco.
Why? Dla Cavs sprawa jest jasna: póki co był czas na dotarcie/dogranie, opracowanie i wdrożenie systemów gry, zrozumienie w zespole i budowanie własnej wartości. Szło w kratkę, ale i na to był czas. Teraz powoli wkraczamy w fazę budowania systemu pod PO i przede wszystkim budowanie home court advantage. Cavs są już na 5. miejscu w konferencji i takich meczów jak najbliższy z Milwaukee nie mogą odpuszczać. 5,5 meczu straty do Toronto to już sporo. Dziś na parkiecie melduje się Love i prawdopodobnie James i nie widzę tutaj opcji na jutrzejszy headline &quot;Ćwoki z Milwaukee&quot; z tarczą w Cleveland!
Mecz OKC w sumie w podobnym tonie. Strata do głównego rywala (póki co) o Play Off już spora i dziś w bezpośrednim starciu trzeba zrobić wszystko by to wygrać. Jestem pewien, że wróci Durant a z nim team wygląda zupełnie inaczej. Inaczej prezentują się w defensywie i inaczej rozkłada się atak. Westbrick jako lider nigdy mnie nie przekonywał i nie zmienię zdania, że w Oklahomie jest niepotrzebny. W perspektywie powrotu Duranta gram pewne zwycięstwo OKC.
Dubel w moim odczuciu do mocnego grania:
OKC + Cavs. Ako 2.0
Życzę Wam najlepszej imprezy!
Piona!
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Podpisuje sie i ja pod tym typem, Kto nie zdazyl, grac na necie. Linia 9.5? bez przesady Hibcio wariatuniec ogarnie i 20, tylko zeby mu sie nogi nie poplataly bo lubi sobie wypic :cool:

Najlepszego w Nowym Roku ;)
Co tam 20 - może od razu 30? ;)

Spokojnie Panowie, wg mnie nie ma tu jakiegoś ciśnienia w tym typie. Nie ruszę raczej tego typu, gdyż u ziemniaków nie gram, w netowych widzę linia 11.0 więc już nieopłacalne (przy niej to bym się skłaniał do underka). ✅
Patrząc na mecze z Miami może i rzeczywiście trochę punktów rzuca ale nie widzę jakiegoś dużego ciśnienia, że typ wjedzie. Jeśli popatrzeć na obecny sezon to jego zdobycze punktowe wyglądają mizernie. Życzę oczywiście powodzenia bo te 10 punktów może zrobić, lecz rozwaga też się przyda.

edit: Akurat trafił tyle punktów co przewidziałem - 10 ;)

Przy okazji - Najlelszego dla wszystkich piszących w dziale! Jak najwięcej trafnych typów w 2015 roku! :cool:
 
D 12

dziadekx

Użytkownik
Panowie najmocniej przepraszam, dawno jestem zarejestrowany nie pisalem nic, ale czy ta osoba ktora typowala dzisiaj mecz na over przy bostonie oglada nba ? czy widzi mozliwosci tej druzyny w ostatnich tygodniach ? z gory dziekuje i przepraszam.
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Mimo wszystko Boston wygrał, nie będąc wg bukmacherów faworytem w tym spotkaniu ;-). Co do meczu w Indianapolis - po pierwszej połowie: Miami prowadzi 9-punktami a mogli (i nawet powinni wyżej). Pacers grają nieskutecznie, notują mnóstwo strat i gdyby nie rozkojarzenie Wade&#39;a i Bosh&#39;a przewaga mogła być wyższa. Na ten moment na Bet365 @1.38 - czyli mimo wszystko za mało, niemniej są tutaj faworytem do wygranej, wystarczy że utzrymają dotychczasowy poziom. Linia punktowa cały czas oscyluje między 180-190 i tej górnej granicy zapewne nie przekroczy.
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Cleveland Cavaliers +4.5 @ 1.28 ⛔ Szkoda gadać, ja rozumiem kontuzje itd. ale żeby tak przejść obok meczu bez walki przed własną publicznością to żenada...
Houston Rockets @ 1.10 ✅
Toronto Maple Leafs (NHL) +1.5 @ 1.55 ✅
AKO: 2.20 ⛔ ⛔ ⛔

Cleveland musi w końcu się przełamać. Millwaukee to przeciwnik bardzo niewygodny, który potrafi wygrać z każdym i sprawić wiele niespodzianek, ale myślę, że czas najwyższy na przekonujące zwycięstwo Cavs, szczególnie przed własną publicznością. Dla bezpieczeństwa dodałem +4.5
Houston jest murowanym faworytem meczu z Charlotte, gra u siebie i jak dla mnie Rockets to znakomicie poukładana drużyna, która raczej nie zrobi takiego numeru jak wczoraj Bulls z Netsami. Ten kurs 1.10 jest właściwie na dokładkę do Cavs i Maple Leafs.
Toronto bez analizy, na intuicję.
Poniżej drugi kupon, proszę o wyrozumiałość, ale z racji sylwestra, nie mam kiedy opisać. Typy wydają się dość bezpieczne ;)
Los Angeles Clippers -5.0 @ 1.25 ✅
Oklahoma City Thunder @ 1.27 ✅ po nerwówce, kapitalny mecz do oglądania, na szczęście win liczy się z dogrywką i dali radę
San Antonio Spurs +3.0 @ 1.26 ✅
AKO: 2.02 ✅ ✅ ✅
SUKCES ;) ✅ ✅ ✅
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Co do innych sylwestrowych spotkań:
Dominacja Clippers nad Knicks nie powinna podlegać dyskusji - pytanie o handicap?
Bukmacherzy sugerują linię koło 12-13 punktów. Clippers ostatnio nie zachwycają - w ostatnich 5 grach aż 3 porażki, choć rywale zacni (Hawks, Raptors i Spurs), tyle że u siebie to wciąż potentat - ostatnie 10 meczów to aż 9 wiktorii. Nowojorczycy w trzecim spotkaniu na Zachodnim wybrzeżu - w Sacramento polegli dopiero w dogrywce, z Portland przegrali już wyraźnie ale to nie aż taki wstyd ;-). Mimo, że w handi około -10 można pewnie śmiało wejść za 1.60-1.70 to być może lepszą opcją był by over puntowy? Clippers mogą śmiało rzucić ponad 110 a jeśli Knicks się &quot;nie położą&quot;??
Knicks@Clippers over209.5 @2.19
--------------- over205.5 @1.83
--------------- over199.5 @1.44 Bet365
wg stopnia ryzyka ;_)
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Mimo wszystko bukmacherzy wystawili tutaj wysoką linię - a rzecz polega na tym żeby taki błąd dostrzec?! ;-) A każdy pomylić się przecież może ;-)).
Analizując kolejne spotkania :
Nie wydaje mi się by w sylwestra Ostrogi zrobiły swym kibicom niemiłą niespodziankę! Pelikany to solidna drużyna ale mistrzowi nie wypada dziś przegrać ;-)
Pelicans@Spurs @1.54 William Hill
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Moje propozycje na dzis
Prawdopodobnie brak Jamesa, takze Kayrie odda z 30 rzutow na 40% i wchodzi jak w masełko.
Carmelo zazwyczaj w meczach z LAC pokrywa to linia dlaczego dzisiaj ma byc inaczej?
Howard przeciwko nie wiem komu na pozycji centra. Brak jeffersona ułatwi mu sprawe.
Obowiazek zdobywania pkt spada na Walkera takze dzis licze ze przekroczy linie 20 pkt.
Zagralem Westbroka nie wiedzac ze Durant wraca. Ale coz nawet jesli w skladzie jest KD, Russel potrafi swoje rzucic.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Szpital w Cleveland - Lebron out, Love out, Marion out... kto tam będzie rzucał? Bucks całkiem nieźle bronią, gram under 100 Cavs @1.88✅
 
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
▶ Oklahoma City Thunder - Phoenix Suns
Typ: Under 213.5 @ 1.90 ⛔
Buk: Bet365

Witam wszystkich w nowym roku! :cool:
Jako pierwszy typ jaki wybrałem, to ostatnie spotkanie dzisiaj w NBA a zmierzą się Oklahoma City Thunder z Phoenix Suns. Wchodzę tutaj w Undera 213.5, wysoka linia i głównie dlatego, wczorajsza noc pokazała, że wyniki były wysokie lecz w kilku przypadkach gdzie linia była podobnie wysoka, nie została przekroczona. OKC u siebie w tym sezonie na wszystkie rozegrane 15 meczów, tylko raz przekroczyli 213.5 o 2 punkty, w meczu z Milwaukee było 114-101 dla Gospodarzy, nie liczę tutaj dogrywki w Portland. Dodam do tego, że Suns dzień po dniu, a w takich sytuacjach tylko dwukrotnie w tym sezonie przekraczali linie 200 a było to na samym początku z LA Clippers oraz Utah. Mnie to przekonuje, lubię korzystać na takich liniach przesadzonych.
Polecam :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 10

realhotrod

Użytkownik
Opcja na dziś to Wiggins over 16,5
Gwiazda draftu, zagubiona na poczatku sezonu, ostatnio została zmotywowana przez Coacha Saundersa przed paroma spotkaniami by grał odwazniej i więcej rzucał, co też zaczął robić. wyjątek jednego meczu gdzie grał trochę ponad 21 minut i tego pułapku nie osiągnąl to raczej wyjatek potwierdzajacy regule ze chlopak sie powoli odnajduje. Do tego mecze z Sacramento sprzyjają wysokim wynikom
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Denver Nuggets under 97 1,943 ⛔ nic co jest na styku nie potrafi wejść. Znowu Chicago śpi w jednej kwarcie nie broniąc totalnie nic. Wszystko tak jak powinno Denver na poziomie 40% FG ale po pierwsze oddali ponad 90 rzutów bo Chicago przestało zbierać a po drugie trafiali nagle 40% zza łuku...
Kilka faktów. Chicago to solidnie broniąca ekipa. Notująca jeden z najlepszych wyników pod względem opp FG%(5 mce w lidze 43,4%). Nieźle zbierają, chociaż mają problem pod swoją tablicą bo mają jeden z gorszych wyników jeżeli chodzi o opp off rebounds a Denver niestety tutaj może ich za to karać, inna sprawa, że przy tak świetnej obronie ilość nieudanych rzutów rywali jest bardzo duża, dlatego też i częściej będą się zdarzaj zbiórki w ofensywie rywali. Jeżeli chodzi o opp off reb % to jest jużlepiej 17 pozycja w lidze z wynikiem ok 25,5%. Co warte zaznaczenia Denver notuje jeden z najsłabszych FG % w lidze a jakby tego było mało notują drugi najgorszy wynik w lidze w 3p FG% na poziomie zaledwie 31,6%. Wiele z ich wysokich wyników wynika także z szybszej gry, probelm jest taki, że Chicago bardzo szybko wraca do obrony i sami też nie będą nadawać niesamowite tempa bo to po prostu nie leży w ich naturze gry.
Denver w szczególności lubi atakować obręcz a tutaj Chicago również broni znakomicie i nie sądzę by podkoszowi mieli łatwe życie a Lawson z taką ekipą jak Chicago będzie miał utrudnione zadanie bo Chicago potrafi fajnie zagęszczać tą strefę i ciężko o preste punkty z wjazdów. A na dystansie Lowson już wg. mnie nie jest taki skuteczny. Wystarczy popatrzeć w jego statystyki. W przypadku mid range jego GF% to zaledwie 34,8% przy 141 próbach. Z pomalowanego(outside RA) 35% przy 63 próbach natomiast z RA(restricted area) 62,3% przy 114 próbach.
Wg. mnie warto tutaj przyłożyć bo Bulls wyglądają na rywala, który wybitnie im powinien nie leżeć.
NBA 2014/2015 28-26
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
New York Knicks - Detroit Pistons -2 1,925 ✅ 81:97
New York Knicks - Detroit Pistons under 198 1,952 ✅ 81:97

Rzadko tak wcześnie coś gram. Ale to mi się rzuciło w oczy i raczej jak cokolwiek ma złego wyjść to raczej w kierunku NYK, gdzie mają kilka problemów. Po pierwsze Melo narzeka na kolano i nie do końca wiadomo co to z nim będzie. Do tego nie do końca jeszcze jest wyjaśnione co z Hardawayem, który zszedł po 3 kwarcie meczu z Clippersami.
Wiadomo Knicks nie rozpieszczają. Seria L9, do tego najgorszy start w historii klubu. I o dziwo grają na pewno lepiej aniżeli ten bilans o czym już pisałem. Jednak taka seria musi gdzieś siadać na psychikę. Do tego nic się nie klei, nie potrafią złapać żadnego momentum jak to ładnie mówią za Oceanem. Aczkolwiek co istotne grają w miarę stale w defensywie. Bez szały ale raczej blowoutów po 120 punktów nie dostają i nie sądzę, by nawet hot Detroit potrafiło im tyle nabić w MSG, gdzie jednak bronią bardzo solidnie(96,3ppg). Na własnym terenie notują 10-5 na korzyść undera. To samo tyczy się kiedy są małym underdogiem(3points lub mniej) 4-0 i przedziału 195-199,5 gdzie zaliczyli under 4 na 5 razy.
Fakt, Detroit w ostatnich meczach gra wybornie w ofensywie, ale to nie będzie łatwy mecz dla nich. Knicks mimo wszystko są niewygodni. Do tego jest to dalej underowa ekipa. Away notują bilans 10-5 na wskazanej wyżej linii3-0 i jedyne warte odnotowania odchylenie to 1-5 przeciwko rywalom z Atlantic Divisions. Co ważne w ostatnim czasie naprawdę nieźle bronią a Knicks od początku sezonu w ofensywie gra bardzo przeciętnie. Grają łatwą do odczytania koszykówkę i nie spodziewam się by to się zmieniło z będącym na fali Detroit. Jedynym kłopotem jaki widzę to fakt, że Detroit jako faworyt nie potrafi pokrywać linii aczkolwiek większość z tych meczów była za czasów &quot;Smitha&quot;(1-8 ATS aczkolwiek w ostatnim meczu z Orlando pierwszy raz pokryli HC jako faworyt i to grubo).
Generalnie spodziewam się trochę męczącego dla kibica meczu. Detroit czeka cięższa przeprawa ale nie spodziewam się wielkiego strzelania i ogromnego tempa.
NBA 2014/2015 30:26
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Orlando Magic - Brooklyn Nets 2 1,83 Marathon ✅

Brooklyn gra co raz lepiej. Od meczu z Bostonem grają poprawnie a co najważniejsze wygrywają spotkania. Szczególnie powinno cieszyć zwycięstwo w Chicago gdyż jest to już klasowa drużyna. Wydawało się, że kontuzja Lopeza zahamuje ich a tu znalazł się bardzo dobry następca Brooka. Do tego Deron ma bardzo dobrego zmiennika i gra Nets wygląda bardzo dobrze. Goście grają bardzo dobrze na wyjeżdzie bo na ostatnie 5 pojedynków wygrali 3 kronie. Orlando to jednak z najgorzej grających drużyn u siebie (tylko 4 spotkania wygrane). Na pewno Orlando dzisiaj pokłada nadzieje w Vucevicu i Harrisie bo to oni są motorem napędowym drużyny z Orlando. Ja jednak stawiam, że bardziej zdeterminowani na play off Netsi dzisiaj zwyciężą w &quot;Centrum Amway&quot;.

New Orleans Pelicans - Houston Rockets 2 1,80 Marathon ⛔

Bardzo ciekawy pojedynek odbędzie się w &quot;Smoothie King Center&quot;. Houston grają znakomicie na wyjeżdzie bo wygrali 11 z 14 spotkań. Gospodarze natomiast to drużyna swojej hali. Ciekawy pojedynek będzie miał miejsce na &quot;tablicach&quot;. Howard i Davis to czołówka jeśli chodzi o zbieranie piłek. Houston ma jeszcze albo przede wszystkim ich lidera Hardena. Dobrze w mojej ocenie wkomponował się w drużynę Smith. Pelicans jak zwykle będą liczyli na Jrue i jego podania do Davisa bądż wykończanie akcji samodzielnie. Mecz będzie stał na pewno na wysokim poziomie jednak uważam, że Rockets mają więcej atutów do zwycięstwa i to na nich stawiam.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
03/01/2015 01:00 CET
Orlando Magic - Brooklyn Nets (-1.5)
1.95 (Pinnacle)
5/10

Nets mają nową rotację ze startującym Jarrettem Jackiem jako PG. Z nim w S5 jest bilans 5-1. Brooklyn notuje najlepszy okres w sezonie, a ostatnio zagrali najlepszy mecz w sezonie z Chicago. Orlando to słaba drużyna w &quot;tanking mode&quot;. Brooklyn gra świetnie z ekipami poniżej 50% wygranych i ma 75% wygranych w takich meczach.

03/01/2015 01:30 CET
Boston Celtics - Dallas Mavericks under 214.5
1.95 (Pinnacle)
5/10

Z Rondo Mavs mają lepszą obronę, ale ofensywa potrzebuje więcej czasu i zrozumienia, a Rondo to też słaby shooter. Boston z nowym startującym rozgrywajkiem - Marcusem Smartem (ekspert PG w obronie) i defensywa jest lepsza. Linia jest bardzo wysoka, a obie ekipy z lepszą obroną, warto pograć under.

03/01/2015 04:30 CET
Los Angeles Lakers (+4.5) - Memphis Grizzlies
2.00 (Pinnacle)
5/10

Memphis gra bez podstawowego PF&#39;a - Zacha Randolpha. Grudzień był dla nich średnim miesiącem. Lider Lakers Kobe Bryant zmienił ostatnio style i więcej rozgrywa, a także spędza na parkiecie mniej czasu. Lakers grali w tym sezonie dobre spotkania z Memphis w doskonałej formie. Myślę, że Lakers są obecnie w dobrej dyspozycji i Memphis ze swoimi problemami mogą zanotować pierwszą porażkę z Lakers w tym sezonie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom