>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2016

Status
Zamknięty.
limes 14

limes

Użytkownik
26.01.2016 04:30
Golden State Warriors - San Antonio Spurs 120:90
typ: Kawhi Leonard ponad 20,5 punktów @1,85 [16] /Unibet
typ: Golden State Warriors poniżej 108,5 punktów @1,84 /Unibet
Mecz na który czekałem od długiego czasu, więc też coś skrobnę. Spotykają się na tę chwilę zdecydowanie dwie najlepsze drużyny w NBA. Niesamowita ofensywa wojowników przeciwko świetnej grze zespołowej gości. Zacznę od tego, że jeśli SAS zagra tak jak zagrało Cleveland to od razu można wyłączyć telewizory i spokojnie się wyspać. Zadaniem Spurs będzie przypilnować lidera gospodarzy - Stephena, który gra sezon życia. Jeśli ktoś zapytałby mnie na ulicy o zalety gości to bez wahania do głowy by mi przyszła ich postawa w defensywie na czele w młodym Leonardem, który przed rokiem został obdarowany tytułem najlepszego obrońcy sezonu, a przed dwoma laty MVP finałów. Myślę, że nadal jest niedoceniany w świecie koszykarskim, a moim zdaniem ten sezon ma jeszcze lepszy niż dwa poprzednie i to jest idealny mecz, żeby pokazać swoją wartość i poprowadzić swoich do zwycięstwa z wychwalaną pod niebiosa drużyną Golden State. Co do typu na under dla GSW - moje słowa o solidnej defensywie po stronie gości chciałbym potwierdzić cyferkami. Ostatnią drużyną, której udało się rzucić więcej niż 110 punktów przeciwko Ostrogom była Oklahomo trzy miesiące temu! W dzisiejszym meczu dojdzie maksymalna koncentracja i mała granica błędu.
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Atlanta @ Denver 2.60
Ostatnio dziwne rzeczy się dzieją w NBA, do których zalicza się porażka Atlanty z Suns. Jednak jest to dla mnie też obraz słabej gry Hawks na wyjeździe. Na ostatnie 5 wyjazdowych meczów wygrali tylko z Portland, a przegrali z Charlotte, z Bucks po dogrywce, z rozpędzonym Sacremento i z dołującym Phoenix. Chłopaki z Atlanty zdecydowanie zgubili formę, a ich gra wygląda na zdezorganizowaną. Denver za to zawsze jest o wiele groźniejszą drużyną w swoim wysoko osadzonym mieście. Ostatnie 5 meczów w domu (2/3) było na styku (3,3,6,1,3 pkt), więc dla mniej odważnych polecam dodatnie handi. Serbski MVP świetnie wpasował się w drużynę, która zawsze walczy do końca, nawet z przeciwnikami wyższej klasy.
Ogólnie złapałem 2.80, kurs przez dzień spadł, ale myślę, że jest value w takim meczu w kursie 2.60.
Polecam próbować ;D
(A 4:35 obowiązkowo odpalamy streama na SAS @ GSW !! ???? )
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Kevin Love over 10.5 zbiórek @1.75 ⛔ 6 zbiórek ⛔
John Wall over 20.5 pkt @1.87 ⛔ 8 pkt ⛔
AKO -&gt; @3.27 Betano
Taki dubel zamierzam pograć na noc. Jeżeli wejdzie, to jeszcze ruszę mecz GSW ze Spurs i dam info tu w temacie, co gram. Jeżeli nie, to spasuję i będę liczyć na ciekawe widowisko. Zbiórki Love&#39;a wydają się być realistyczną opcją na powodzenie pierwszego zakładu z tego dubelka. Love zagra przeciwko byłej drużynie. Ponadto jego średnia zbiórek wynosi w tym sezonie 10.9 RPG. W ostatnich 10 meczach przekraczał tę linię 6-krotnie.
Drugi typ na czuja. Sądzę, że Wall po prostu wykorzysta wzrost Thomasa. Niedawno grałem Walla właśnie w starciu z Celtics. Wiem, że wtedy nie było Bradleya Beal&#39;a, co nie zmienia faktu, że Wall będzie miał przewagę wzrostu i może to wykorzystać. Oczywiście Isaiah to bardzo dobry shooter, clutch player, ale sądzę, że w defensywie już tak dobrze mu nie pójdzie. Wall w ostatnich 10 meczach przekraczał tę linię tylko 4-krotnie, ale tak jak pisałem - jestem dobrej myśli. W ostatnim spotkaniu przeciwko Celtics rzucił 36 pkt.
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
26.01.2016 04:30
Golden State Warriors - San Antonio Spurs
typ: Kawhi Leonard ponad 20,5 punktów @1,85 /Unibet
typ: Golden State Warriors poniżej 108,5 punktów @1,84 /Unibet

Mecz na który czekałem od długiego czasu, więc też coś skrobnę. Spotykają się na tę chwilę zdecydowanie dwie najlepsze drużyny w NBA. Niesamowita ofensywa wojowników przeciwko świetnej grze zespołowej gości. Zacznę od tego, że jeśli SAS zagra tak jak zagrało Cleveland to od razu można wyłączyć telewizory i spokojnie się wyspać. Zadaniem Spurs będzie przypilnować lidera gospodarzy - Stephena, który gra sezon życia. Jeśli ktoś zapytałby mnie na ulicy o zalety gości to bez wahania do głowy by mi przyszła ich postawa w defensywie na czele w młodym Leonardem, który przed rokiem został obdarowany tytułem najlepszego obrońcy sezonu, a przed dwoma laty MVP finałów. Myślę, że nadal jest niedoceniany w świecie koszykarskim, a moim zdaniem ten sezon ma jeszcze lepszy niż dwa poprzednie i to jest idealny mecz, żeby pokazać swoją wartość i poprowadzić swoich do zwycięstwa z wychwalaną pod niebiosa drużyną Golden State. Co do typu na under dla GSW - moje słowa o solidnej defensywie po stronie gości chciałbym potwierdzić cyferkami. Ostatnią drużyną, której udało się rzucić więcej niż 110 punktów przeciwko Ostrogom była Oklahomo trzy miesiące temu! W dzisiejszym meczu dojdzie maksymalna koncentracja i mała granica błędu.
A ja tu czuję ładny overek i dość pewną wygraną Warriors. Jak Curry i Thompson się rozstrzelają zza łuku to nic ich nie powstrzyma...
 
triven 19

triven

Użytkownik
Andrew Wiggins over 19,5 pkt ✅20 pkt✅
@1,85
Sportingbet​
Wiggins wraca do Cleveland, wraca częściowo bo nigdy meczu w tej drużynie nie zagrał. Wybrany w drafcie przez Cavaliers, szybko wymieniony do Minnesoty. W każdym meczu przeciw Cavs, stara się im udowodnić, że to nie była dobra decyzja. W tym sezonie w meczu przeciwko Cavaliers 35 pkt. W poprzednim 33 i 27
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Chris Bosh over 7 rebs @ 1.83 by Paddypower

Whiteside out, a więc Bosh zaczyna na centrze i dostaje extra minuty.

Bez Hassana Bosh w tym sezonie 3 mecze (wszystkie w tym miesiącu) z 11 (IND), 12 (@GS) i 7 (@TOR) rebs. Grał w tych meczach średnio 39 minut per game.

Chicago wiadomo, że w tym sezonie słabo na tablicach, a na dodatek teraz grają bez swojego najlepszego zbieracza - Noaha. Centrzy rywali zbierają średnio 15.4 per game, co daje im piąte najwyższe miejsce w lidze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Towns powyżej 13,5 ✅
1,85 sportingbet


Ciekawy typ. Ostatnio w formie.Linia całkiem niska. Garnett nie będzie zajmował niepotrzebnie miejsca. Niedawno Dallas rzucił 27pkt. Ostatnio Memphis 14 7/7 z gry i 2/2 z linii. Średnia z sezonu 15,8 ale punktuje trochę w kratkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik

Harrison Barnes over 11,5 pkt @1,83 ⛔

To może być dzisiaj ten gracz, który dołoży spory bagaż punktów dla drużyny z Oakland i przyczyni się do ich końcowego zwycięstwa w starciu na szczycie. Ostatnio forma w kratkę, ale w ważnych spotkaniach trzyma dobrą skuteczność i z reguły nie schodzi w nich poniżej 12 punktów. Tak było m.in w spotkaniu z Cleveland, Clippers czy też w 2 meczach z Bulls. W poprzednim sezonie przeciwko SAS kolejno 22, 16 i wyjątek - 4 punkty. Wtedy jednak wyjątkowo słabo zagrała prawie cała pierwsza piątka. Dzisiaj w domu Harrison będzie musiał trochę odciążyć Klaya i Stephena, którzy niewątpliwie będą gorliwie pilnowani i swoje 12 punktów tutaj jest w stanie dołożyć. Niewątpliwie czeka graczy Warriors najtrudniejsza przeprawa w tym sezonie, i każdy zawodnik na parkiecie będzie musiał coś dołożyć od siebie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
McCollum over 20pkt (portland )1,85 unibet 18pkt

Dzis w Nocy Porland zmierzy sie z zespołem Kings.Pewnie nie bedzie to latwe spotkanie dla Lillarda i spólki ,bo Cousins pewnie zrobi swoje.Dzis licze na McColluma ktory ostatnio kręci niezle cyferki.Z Lakers 28 pkt ,tyle samo z Atlantą ,25 pkt tez z Wizards.Dzis licze ze przekroczy bariere 20pkt i pewnie bedzie na parkiecie ok 35minut.Bet powinien wejsc dlatego podaje .Powodzenia
edit:Gdyby ciecie z Kings nie zrobiły blowuot , to by zrobił overa a tak tylko grał 29minut...
 
triven 19

triven

Użytkownik
DeMarcus Cousins over 28,5 pkt ⛔17 pkt⛔ fatalna skuteczność 4/21
@1,85
Sportingbet​
Dziś mecz z Portland, a więc matchup Cousinsa z Masonem Plumlee, który to wybitnym defensorem raczej nie jest.
DeMarcus w mega gazie.34.4 ppg w tym miesiącu. W ostatni starciu z Blazers zdobył 36 pkt.
jedyny minusem jest to, że Kings są b2b po wczorajszym meczu z Bobkami. Zakończył się On dopiero po dwóch dogrywkach, a DeMarcus zagrał aż 46 minut
DeAndre Jordan over 13,5 reb ✅19✅
@1,85
Parimatch​
I jeszcze typ na zbiórki Centra Clippers. Średnia z ostatnich 10 meczów 13,9 reb/game. Dziś mecz z Pacersami, jedną z najsłabiej zbierających ekip. w poprzednim starciu DeAndre zebrał 15 piłek
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Russell Westbrook over 9.5 asyst | @1.75 | Betano ✅ 10 asyst ✅
DeMarcus Cousins under 32.5 pkt | @1.87 | Betano ✅ 17 pkt ✅

RW to zawodnik, który zajmuje drugą lokatę w lidze pod względem średniej asyst (ex aequo z CP3 i Wall&#39;em, którzy jednak rozegrali mniej meczów). Pierwszy jest oczywiście Rondo, a za jego plecami (ze średnią wynoszącą 9.7 APG) znajduje się trójka graczy z taką samą średnią asyst na mecz, w tym także rozgrywający Thunder. Od dwóch meczów Westbrick nie przekroczył 8 asyst. Myślę, że w starciu z Knicksami nie tylko chętnie będzie penetrował pomalowane, ale i nabije sporo asyst na kolegach z zespołu. Knicks nie są już takimi ogórkami, jak chociażby sezon temu. Może mieć miejsce ciekawe spotkanie, a ja po prostu liczę na to, że Russ będzie chciał podreperować średnią, bo asystować też potrafi.
Drugi typ wydaje się logiczny z tego względu, że Kings są b2b po aż dwóch dogrywkach. &quot;Kuzyn&quot; rzucił career high, ale uważam, że tej nocy może nie przekroczyć 30 punktów. Plumlee nie jest wybitnym obrońcą, ale właśnie z tego względu, że Trail Blazers zagrają przed własną publicznością, a DMC być może pogra w tym spotkaniu trochę mniej i trener Karl da mu ograniczone minuty, żeby ten trochę odpoczął. Nie jest to nic pewnego, ale spróbować można. Szczególnie przy takiej linii, którą Cousins zapewnił sobie u buków świetną grą w ostatnich kilkunastu dniach. Myślę, że zakręci się max. w okolicach swojej aktualnej średniej czyli ok. 27-28 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Karl-Anthony Towns over 10.5 zbiórek | @1.87 | Betano ✅ 13 zbiórek ✅
JJ Redick over 17.5 pkt | @1.87 | Betano ⛔ 12 pkt ⛔

Leśne Wilki o 2.00 podejmą we własnej hali Westbrooka, Duranta i całą resztę OKC. Sądzę, że rozsądnym typem wydają się zbiórki Townsa. O ile w ekipie Thunder zbiórki są rozłożone pomiędzy Ibaką, Canterem, Adamsem, Durantem czy Westbrookiem, tak bardziej klarowną sytuację mają w Timberwolves. W ostatnim meczu przeciwko Thunder Towns zanotował 10 zbiórek. Tak więc zabrakło jednego &quot;oczka&quot;. Myślę, że dziś może się to udać.
Brak Griffina to główny powód postawienia pieniędzy na Redicka. Gracz ten dysponuje bardzo dobrym rzutem zza łuku. Sądzę, że 18 pkt w jego wykonaniu jest jak najbardziej możliwe. Clippers zagrają w Atlancie z Hawks i może to być overowy mecz. Atlanta w swoim szeregu ma zawodników, którzy potrafią rzucać za 3 punkty. W LAC wygląda to podobnie. Liczę na szybki mecz, a absencja Blake&#39;a w overze JJ&#39;a może tylko pomóc.
 
sky 1

sky

Użytkownik
Co myślicie o tym, żeby pójść dziś w over 20,5 Wigginsa?
Garnett nie zagra, a w jego miejsce minuty dostanie pewnie Zach Lavine i myślę, że Wiggins majać na boisku jego i Rubio dostanie więcej okazji do rzutów niż normalnie.
Oklahoma jest b2b po dogrywce z Knicks, mogą być lekko zmęczeni i puszczać więcej w obronie, dodatkowo w 4/5 ostatnich meczy dali przeciwnikom rzucić ponad 100pkt i myśle, że tu będzie podobnie, a żeby tak sie stało, to wiadomo, potrzebne są punkty Wigginsa.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Kristaps Porzingis powyżej 14,5 punktów @ 1,80 http://www.sts.pl ZWROT nie zagrał
Typ typowo statstyczny. W dzisiejszym meczu Raptors-Knicks zabraknie kontuzjowanego Carmelo Anthony&#39;ego. Do tej pory nie wystąpił w 5 meczach w tym sezonie. W meczach bez Melo, Porzingis punktował następująco:
vs OKC 5/12 z gry, 15 pkt
@ MEM 7/12 z gry, 17 pkt
@ BKM 5/17 z gry, 12 pkt
@ CLE 8/18 z gry, 23 pkt
vs HOU 8/13 z gry, 20 pkt
w sumie 5 spotkań, średnio 17,4 ppg ale w oczy rzuca się spora liczba rzutów. W całym sezonie średnio oddaje 12 rzutów z gry, w meczach bez Melo 2,4 rzutu więcej.
Toronto co prawda nieźle broni PF-ów rywali, w pierwszym meczu zrobił jedynie 8 pkt (3/11 z gry) ale w tamtym meczu Knicks wygrali. Dziś nie spodziewam się meczu na styku i liczę, że obrona Raptors trochę poluzuje.
W Unibet linia 15,5 pkt.
------------------------------------
Marcin Gortat zrobi double double? TAK @ 2,10 http://www.sts.pl ✅ ✅
Taki mecz to must win dla Wizardsów. Ostatnio przegrali 3 z 4 ostatnich meczów u siebie i tracą już 3 wygrane do 8 miejsca. Denver świetnie bronią wysokich rywali i nie dają im zbierać zbyt wielu piłek. Ostatnio nie pozwolili zrobić double double nawet Andre Drummondowi czy Marcowi Gasolowi. Skąd więc taki typ? Proste, Wizards żeby wygrać potrzebują dobrego meczu od Polaka. Od Grudnia Wizards wygrali 9 meczów z Gortatem w lineupie. Marcin wykręcił w takich meczach 7 double double (średnio 16,4 ppg i 11,1 rpb). Co więcej za każdym razem jak robił podwójną liczbę zbiórek to robił też podwójną liczbę punktów. Wizards mają za sobą niezbyt udane 10 dni ale liczę dziś na przełamanie passy. Jak chcą wygrać to muszą się skupić na tablicach bo w przegranych meczach byli tam ostatnio po prostu miażdżeni przez rywali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dl13 435

dl13

Użytkownik
Sesja nadchodzi, więc krótko, ale to będzie długa noc:
Atlanta wczoraj ważny mecz u siebie, do końca na emocjach i porażka dwoma punktami. Indiana u siebie co prawda też przegrała dwoma, ale wydaje mi się, że mają przewagę talentu, pewności siebie, no i parkietu. Poza tym są po dniu odpoczynku, a poprzedni pojedynek bezpośredni pod koniec grudnia wygrali sześcioma punktami:
Indiana Pacers vs Atlanta Hawks 1.64


Nowy Orlean u siebie, wygrali poprzedni pojedynek i to wyjazdowy, ale Sacramento dwoi się i troi w walce o play offy, ostatnio złapali niezłą formę. Absencja Gay&#39;a ale za to Davis i Evans stoją pod znakiem zapytania w dzisiejszym spotkaniu. Sacramento po dniu przerwy, NOP po dwóch dniach, wiec zmęczenia nie brałbym pod uwagę, wydaje mi się po prostu że jeśli Davis i Evans nie wystąpią, to Kingsi w końcu dadzą radę, bo po świetnej serii przegrali po dogrywce z Hornets i b2b z Portland, teraz odpoczęli i liczę na powrót do lepszego basketu:
Sacramento Kings @ NOP 1.62 (ja łapałem z rana po 1.71)

Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Washington Wizards - Denver Nuggets -&gt; Wizards -8.5 | @2.12 | Betano ⛔ 113-117 ⛔
Taki typ obrałem sobie za cel podczas tej ubogiej nocy w NBA. Co prawda, czeka nas 6 meczów, ale nie mogłem zdecydować się na jakiś konkretny bet na któregoś z zawodników, więc idę w stronę stołecznej drużyny. Wizards, jak słusznie napisał Jacques mają nóż na gardle. Muszą wygrywać mecze, a szczególnie te u siebie. Tym bardziej, gdy grają z zespołami pokroju Nuggets. Nie mam nic do drużyny z Denver, ale ta ekipa nie należy do czołówki NBA, więc Wiz takie mecze muszą wygrywać. Ruszyłem handicap, który z pozoru wydaje się wysoki, ale drużyna mająca w swoim składzie Walla, Beal&#39;a czy chociażby naszego rodaka jest w stanie wygrać różnicą 9-punktów. Czarodziejom na pewno będzie zależało na tym, by dobrze wejść w mecz, wypracować sobie przewagę i potem spokojnie dowieźć wynik do końca. Uważam, że skoro potrafili ograć Heat we własnej hali, czy też wygrać znacząco w Indianapolis z Pacers, to będą w stanie ogarnąć też taką linię. Wiem, że mecz meczowi nigdy nie jest równy, ale jest to naprawdę bardzo ważne spotkanie, jeśli Gortat i spółka myślą o Play-Offach, a na pewno myślą, bo to drużyna z naprawdę sporym potencjałem. W tym sezonie coś idzie nie tak, Wall gra w kratkę, Beal jest kontuzjogennym zawodnikiem, a Gortat sam zespołu bez podań Walla czy Sessionsa nie pociągnie. Liczę jednak na to, że ten mecz będzie punktem zwrotnym. W poprzednich dwóch sezonach Verizon Center może nie była twierdzą, ale drużyny, które przyjeżdżały do Waszyngtonu, podchodziły do tego meczu z wiedzą, że może być mega ciężko. Ostatnio gra na własnym parkiecie podopiecznych Wittmana przypominała raczej to, że grają w delegacji, aniżeli u siebie. Jestem dobrej myśli. Wygrane przyjdą, ja wierzę, że już teraz. Dobrze dla Wizards byłoby wygrać to pewnie, nawet dwucyfrową różnicą punktów. Są w stanie to zrobić. Byle grali mądrze w ataku i dobrze w defensywie, bo czasem jak się patrzy na Walla, który zupełnie niepotrzebnie cegli lub penetruje pomalowane, to człowiek łapie się za głowę. A ten gość ma potencjał do tego, by w przyszłości być najlepszym rozgrywającym w lidze. Wizards muszą to wygrać i jak na moje wygrają. Byle tylko zdołali przy okazji pokryć spread.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP


Ryan Anderson over 18,5 pkt @ 1,85 -&gt; Sporting.Bet, Rivalo, Expekt, Maraton
✅✅✅ 36 pkt

Gram dzisiaj pewnie na Andersona, bo duża szansa, że będzie dzisiaj starterem, a nawet jeśli nie to jako bench player jest świetnym rozwiązaniem i Gentry pewnie na niego stawia a on dobrze ta rolę spełnia. W Nowym Orleania szpital, masa zawodników kontuzjowanych, poza tym słaba atmosfera w zespole chyba jest, skoro chcą &#39;&#39;wytrejdować&#39;&#39; zarówno Gordona jak i Evansa. Gordon dzisiaj nie gra bo jest kontuzjowany, Evans jest questionable, ale też nie jest zdrowy do końca. Największa gwiazda zespołu Anthony Davis dochodzi do siebie po wstrząśnieniu mózgu jakiego doznał podczas meczu z Rockets w poniedziałek(poniżej filmik) i jego status na chwilę obecną jest doubtful czyli wątpliwy. Ryan Anderson to silny zawodnik, potrafiący grać tyłem do kosza, świetny w catch&amp;shoot, bardzo dobry strzelec dystansowy, dobry fadeaway shot jak i Step Back shot. Trochę słabszy jeśli chodzi o wjazdy pod kosz, ale nie taka jego rola. Dzisiaj będzie miał vis a vis DeMarcusa Cousins&#39;a czyli gracza który jest taranem w ataku, ale w defensywie często się zapomina i ogólnie rzecz biorąc jest słabym defensorem, bądź mu się nie bardzo chce(różne teorie chodzą). Anderson średnio w sezonie 17 PPG, 1 mecz z Kings w tym sezonie 18 zdobytych pkt ale tylko 12 oddanych rzutów. 23 rzuty zabrał Anthony Davis, 19 nie grający w dzisiejszym meczu Gordon. Uważam, że jest to typ godny uwagi. Polecam i pozdrawiam. Rambo.



https://www.youtube.com/watch?v=nmVpHOn6t5I
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
tykon90 333

tykon90

Użytkownik
Mavs -8,5 @1,91 Uni ✅✅✅

Dzisiaj króciutko. Mavs grają przed własną publicznosćią, gdzie nie powinni mieć problemów z pokonaniem 9cioma punktami jednej z gorszych drużyn w NBA. W składzie Mavs po absencji znów pojawią się Pachulia oraz Dirk. Szczególnie ten pierwszy powinien być ważnym ogniwem w defensywie, przeciwko Lopezowi. Dirk (nie grał z GSW z powodu odpoczynku) da swoje kilkanaście punktów w ofensywie. Nie martwi mnie zbytnio &quot;masówka&quot; na hometeam (stan na 19:00 - 70% osób wybiera handicap na Mavs), ponieważ uważam że kurs na Dallas jest zdecydowanie przesadzony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
L 0

leren

Użytkownik
Co myślicie o underze 226,5 na Oklahoma-Rockets? Dosyć spore zakresy wyznaczone chyba przez ostatnie mecze thunder (126, dogrywka 128). Oba teamy dużo punktują, ale porównując ostatnie mecze nie wychodzą poza tę granicę.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
James Harden powyżej 26,5 pkt @ 1,80 w http://www.sts.pl ✅ ✅
Kolejny typ pod statystyki. Harden przeciwko byłej swojej ekipie. W tym sezonie było tak:
vs OKC 12/26 z gry i 37 pkt
Rok temu było tak:
@ OKC 12/22 z gry i 41 pkt
vs OKC 9/15 z gry i 31 pkt
@ OKC 5/17 z gry i 19 pkt
Czyli tylko jeden under i to za sprawą bardzo wolnego meczu, bo było tak OKC-HOU 69-66... No chłop się spina na OKC, dziś nie powinno być underowo ani żadnych blowoutów więc Mr. Broda powinien tutaj overka wykręcić. Zwłaszcza, że OKC i tak słabo broni rzucających obrońców rywali a dzisiaj główny defender na Hardena - A.Robertson jest kontuzjowany i w pierwszej piątce ma wybiec Dion Waters... Szczwany Bet3.65 ma linię 28,5 pkt...
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom