>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA styczeń 2017

Status
Zamknięty.
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w styczniu.
Nie podajemy suchych typów bez analiz.
Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.
I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy WIELKĄ literą.
Jeśli chcecie się podzielić informacją o kontuzjach, to koniecznie podawajcie źródło takiej informacji!
Nie podsumowujemy swoich typów w osobnych postach.
Dział tematyczny to nie czat. Nie zadajemy pytań o to co warto grać itd.
Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane.
POWODZENIA.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
currose 28

currose

Użytkownik
Dodam że jest to moja pierwsza analiza tutaj i pewnie nie spodoba się długość piszcie priv co poprawić,jakie informacje zamieszczać ponieważ nie lubię się zbytnio rozpisywać uważam że za długa analiza nie jest dobra.
Godzina 0:00
Mecz: Indiana Pacers - Orlando Magic
Typ: 1
Kurs: 1.40
Buk: Bet365

Kurs może nie z tych najwyższych ale wydaje mi się że do jakiegoś dubla jak znalazł. Orlando prawdopodobnie bez Fourniera. Defensywne jak i ofensywne ratingi są po stronie Pacers którzy dodatkowo grają u siebie(12-5 rekord u siebie). Obie ekipy grały już ze sobą w tym sezonie również w Indianie wtedy wygrała Indiana 88-69 i uważam że teraz może po bardziej zaciętej walce ale jednak znowu Pacers pokona drużyne swojego byłego trenera.

✅✅✅
Wynik:117-104 dla Indiany
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Odpisuję tutaj.

Wytłumaczy mi ktoś czemu na Detroit na wyjeździe taki kurs z Miami? Dragić nie gra?
#DETvsMIA INJURY REPORT: Goran Dragić (back), Justise Winslow (shoulder) &amp; Hassan Whiteside (eye) have all been ruled out of tonight&#39;s game.
Pistons powinni się przejechać po Heat.


Jeff Teague over8 asyst✅ - 1,87 Betano

Zagram sobie coś takiego.Pacers po przyjściu nowego coacha grają zupełnie inny basket niż ten, który prezentowali za Vogela.Często uptempo, znacznie wzrosła ich intensywność gry a co za tym idzie to zdobywają więcej punktów.Ostatnie parę spotkań to też niezłe mecze rozgrywającego Indiany, Teague ostatnio zanotował rekord kariery asyst(17 versus Bulls), nieco gorzej było z selekcją rzutów i trafianiem, ale fajnie kreował kolegów z drużyny co przyczyniło się do tego, że ograli Chicago.A to była ich pierwsza wygrana w ostatnich pięciu spotkaniach, a mimo to tylko raz JT miał mniej niż 8 asyst.Mecz z Magic, które też dość średnio gra w defensywie tak że liczę na to, że był gracz Hawks będzie kreować swoich graczy przez co znów zanotuje podwójną zdobycz asyst.

Mam też KAT over 22⛔ bo Portland chyba są najgorszą drużyną w pomalowanym w NBA, a Plummle jest bardzo słabym defensorem, ale nie chcę mi się tu więcej rozpisywać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykowka Nba
Godzina: 02.01.2017 0-05
Mecz: Atlanta Hawks - San Antonio Spurs
Typ: spurs -5.5
Kurs: 1.98
Buk: Unibet
Analiza:
Ciekawe spotkanie odbędzie się w Atlancie, gdzie Hawks podejmą San Antonio Spurs. Moim faworytem sa Ostrogi, które znów zachwycają swoją grą. Duncana, który zakończył sportowa karierę, godnie zastępuje równie doświadczony Gasol, ponadto utrzymano praktycznie cały skład z największymi gwiazdami. To przynosi zamierzony efekt, bo Spurs maja na koncie zaledwie sześć porażek (tylko Warriors naja mniej), a ich gra nie zwiastuje, by nagle zaczęli przegrywać mecz za meczem. I nawet bez Leonarda, ktory nie zagrał w ostatnich dwóch meczach z powodu kontuzji, nie bylo widac różnicy w grze Spurs. Dla mnie Ostrogi to najbardziej wyrównana kadra w calej lidze, a na pewno z najlepsza ławką rezerwowych. A Hawks? Może i zajmują piąte miejsce na wschodzie, ale bilans siedemnastu zwycięstw i az szesnastu porażek na kolana nie powala. U siebie tez nie porywaja, bo wygrali zaledwie siedem z trzynastu meczy. Moim zdaniem dzis San Antonio na parkiecie udowodni, dlaczego sa jednym z głównych pretendentow do mistrzowskich pierścieni. Stawiam na Spurs
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
LA Lakers vs Toronto , Toronto -8.5 @ 1.95 (betano) ✅✅ 114:123

Toronto doznało dwóch porażek pod rząd, o ile ta na wyjeździe z GSW nie była niespodzianką , to już dzień później przegrana w kiepskim stylu z Phoenix to spora wpadka.
Jednak dzis liczę na to, że najlepsza efektywność ofensywna tego sezonu pokaże na co ją stać i Toronto rozbije Lakersów. Raptors nie przegrali w tym sezonie 3 razy pod rząd.
Gracze Toronto świetnie spisują się w tym sezonie ,gdy grają wypoczęci, są 7-1 (6-2 ATS), kiedy grają po dwóch dniach odpoczynku.
Lakers po nadspodziewanie dobrym starcie, już przeszli w tryb nazwijmy to &#39;delikatnego tankowania&#39; (2 wygrane w ostatnich 16 meczach) to najlepszy krok w tym sezonie, mają szansę zdobyć kolejną młodą gwiazdę w następnym drafcie, ale ich pick w I rundzie jest chroniony w top3, tzn muszą być w trójce najgorszych drużyn obecnego RS aby go nie stracić. Dlatego ostatnio mocno spuścili z tonu, do tego dochodziły różne urazy które na pewno im w tym trochę &#39;pomogły&#39;. Mocno kibicuję przebudowie Jeziorowców i mam nadzieje,ze już za rok pozyskają nie tylko młodego ,dobrego debiutanta ale też dzieki nowej umowie telewizyjnej i większej gotówce dla zawodników , będą w stanie przekonać do siebie jakąś liczącą się gwiazdę. TO jednak wszystko za rok, w tym roku cudów się nie spodziewam , póki co juz spadli w tabeli i są 6 najgorszą drużyną w lidze (mimo iż jeszcze na poczatku sezonu byli nad poziomem 0.500)
Jak tylko Toronto zagra swoje w ataku to spodziewam się wysokiej i pewnej wygranej (widzi mi się też over 217.5 @ 1.87 betano ✅), miesiąc temu pokonali u siebie LAL +33 więc linia -8.5 na dziś zachęca do grania
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykowka NBA
Godzina: 03.01.2017 1-05
Mecz: MILWAUKEE BUCKS - OKLAHOMA CITY THUNDER
Typ: OKC -3.5
Kurs: 2.65
Buk: Unibet
Analiza:
Jedno z ciekawszych meczy tej nocy odbędzie się w Milwaukee, gdzie miejscowe Kozły podejmą Oklahomę City Thunder. Zapowiada się ciekawy pojedynek, a do tego ciekawie powinna wyglądać rywalizacja rozgrywających obu ekip: Antetokunmpo i Westbrooka. Grek notuje świetny sezon i jest liderem z prawdziwego zdarzenia swojego zespołu i cii najważniejsze ciągnie swoj zespół do przodu. Bucks aktualnie notują bilans szesnaście na szesnaście co daje im dobre szóste miejsce na wschodzie, ale walka o ósemke zapowiada się ciekawie, bo za ich plecami juz czaja się Bulls, Knicks, Pacers czy Wizards. Dziś ciężki pojedynek z Oklahoma z głównym kandydatem do MVP, czyi fenomenalnym Westbrookiem. Russ liczy z pewnością na kolejne, osiemnaste triple-double w tym sezonie. Moim zdaniem jest to w jego zasięgu, bo łatwiej będzie mu dzisiaj pod koszami, bo wątpliwy jest występ centra gospodarzy Plumbee&#39;ego, jak i również Dellavedovy. Moim zdaniem OKC powinni sobie poradzić dziś z gospodarzami. Pod koszami powinien wraz z Westbrookiem rządzić Adams, wkoncu do składu wrócił Oladipo. Moim zdaniem bardziej klasowych graczy maja goście, którzy moim zdaniem finalnie wygraja mecz. Stawiam na Thunder
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykowka NBA
Godzina: 03.01.2017 1-05
Mecz: MILWAUKEE BUCKS - OKLAHOMA CITY THUNDER
Typ: OKC -3.5
Kurs: 2.65
Buk: Unibet

Analiza:
Jedno z ciekawszych meczy tej nocy odbędzie się w Milwaukee, gdzie miejscowe Kozły podejmą Oklahomę City Thunder. Zapowiada się ciekawy pojedynek, a do tego ciekawie powinna wyglądać rywalizacja rozgrywających obu ekip: Antetokunmpo i Westbrooka. Grek notuje świetny sezon i jest liderem z prawdziwego zdarzenia swojego zespołu i cii najważniejsze ciągnie swoj zespół do przodu. Bucks aktualnie notują bilans szesnaście na szesnaście co daje im dobre szóste miejsce na wschodzie, ale walka o ósemke zapowiada się ciekawie, bo za ich plecami juz czaja się Bulls, Knicks, Pacers czy Wizards. Dziś ciężki pojedynek z Oklahoma z głównym kandydatem do MVP, czyi fenomenalnym Westbrookiem. Russ liczy z pewnością na kolejne, osiemnaste triple-double w tym sezonie. Moim zdaniem jest to w jego zasięgu, bo łatwiej będzie mu dzisiaj pod koszami, bo wątpliwy jest występ centra gospodarzy Plumbee&#39;ego, jak i również Dellavedovy. Moim zdaniem OKC powinni sobie poradzić dziś z gospodarzami. Pod koszami powinien wraz z Westbrookiem rządzić Adams, wkoncu do składu wrócił Oladipo. Moim zdaniem bardziej klasowych graczy maja goście, którzy moim zdaniem finalnie wygraja mecz. Stawiam na Thunder
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Ja zaproponuję dziś typ na Jazz. Utah to solidna ekipa, gdy w pełni zdrowa aspirująca do czołówki zachodu. Nie zwykli przegrywać z takimi przeciwnikami, wpadki z drużynami słabszymi od siebie to naprawdę wyjątki. Mają głębię i mimo tych ciągłych problemów zdrowotnych nieźle sobie radzą. Natomiast u przeciwników zabraknie dziś drugiego najlepszego gracza, J. Lina. Lider ekipy Nets, center Brook Lopez będzie dziś musiał zmierzyć się z najlepszym chyba obrońcą na tej pozycji, francuzem Rudym Gobertem. Tak więc nie widzę tu przewagi pomimo że Lopez to świetny gracz. Brooklyn wygrywa mecze tylko gdy przeciwnik idzie na wymianę ciosów i akurat graczom Nets siedzi rzut. W tym sezonie wygrali osiem spotkań, w tych meczach średnio rzucali aż 115.4 punktów. Ich średnia z całego sezonu to 106. Z tym że dziś naprzeciwko staje najlepsza obrona ligi, Utah Jazz tracą bowiem jedynie 94.7/mecz. Tak więc nie liczmy na to że osłabiony Brooklyn rzuci tu 120. Ja pobieram z handi, bo myślę że gracze Jazz będą trzymać w garści wynik od początku i nie pozwolą zbliżyć się przeciwnikowi. Polecam jeszcze under drużyny Nets. Powodzenia!

Utah Jazz -6.5 1.93 Pinnacle
Brooklyn Nets under 98.5 1.83 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
currose 28

currose

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-NBA
Godzina: 1:30
Spotkanie: New York Knicks - Orlando Magic
Typ: Orlando Magic +5,5 pkt
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W Nowym Jorku może nie zagrać Kristaps Porzingis,Carmelo Anthony i Courtney Lee czyli trzech starterów,szczególnie wielkim osłabieniem będzie brak Kristapsa a jego absencja jest najbardziej prawdopodobna.Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami odbył się 23 grudnia wtedy Orlando przegrało 106-95 gdzie wymieniona trójka rzuciła łącznie 37 pkt i na pewno mocno przyczynili się do tego zwycięstwa. Jeśli chodzi o ratingi ofensywne i defensywne to tutaj Knicks ma przewagę jednak jeśli podane wyżej braki kadrowe się potwierdzą to Orlando ma ogromną szansę na wygraną ale dla bezpieczeństwa dodałem 5,5 pkt Magikom.
✅✅✅
Wynik: 115-103 dla Orlando
Dużo informacji się potwierdziło oczywiście Lee i Melo zagrali(jak pisałem analizę jeszcze byli questionable dlatego napisałem &quot;może nie zagrać&quot;) a to że Melo zagrał moim zdaniem była dobra wiadomość dla Orlando ponieważ gra w kratkę 6/17 dzisiaj.Żałuje że nie pograłem czystej 2 ale zawsze ten bufor był.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-NBA
Godzina: 1:30
Spotkanie: New York Knicks - Orlando Magic
Typ: Orlando Magic +5,5 pkt
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W Nowym Jorku może nie zagrać Kristaps Porzingis,Carmelo Anthonego i Courtney Lee czyli trzech starterów,szczególnie wielkim osłabieniem będzie brak Kristapsa a jego absencja jest najbardziej prawdopodobna.Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami odbył się 23 grudnia wtedy Orlando przegrało 106-95 gdzie wymieniona trójka rzuciła łącznie 37 pkt i na pewno mocno przyczynili się do tego zwycięstwa. Jeśli chodzi o ratingi ofensywne i defensywne to tutaj Knicks ma przewagę jednak jeśli podane wyżej braki kadrowe się potwierdzą to Orlando ma ogromną szansę na wygraną ale dla bezpieczeństwa dodałem 5,5 pkt Magikom.
Carmelo Anthony (knee), Courtney Lee (wrist) and Kyle O&#39;Quinn (flu) will all be available to play Monday vs. the Magic.
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Hmmm a wiecie dlaczego jest tak dobry kurs (nawet ciagle rosnie) na Suns? U siebie sa mocni, a wyjazdy Heat lipne. Do tego Miami nadal boryka sie z brakami kadrowymi a Phoenix Suns bez oslabien. Warto Slonca pograc?
 
W 0

wojtek9911

Użytkownik
Ja się zastanawiam co dzieję sie w meczu LA Lakers z Memphis... Kurs spadł z 1.65 na 1.53 , a na bet365 już obstawić nie można.
 
R 650

rotsen

Użytkownik
Hmmm a wiecie dlaczego jest tak dobry kurs (nawet ciagle rosnie) na Suns? U siebie sa mocni, a wyjazdy Heat lipne. Do tego Miami nadal boryka sie z brakami kadrowymi a Phoenix Suns bez oslabien. Warto Slonca pograc?
W Miami szpital (m.in. Whiteside nie zagra) co łatwo sprawdzić na rotoworld i stąd pewnie te kursy!
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Miami już 100% potwierdzone że bez Hassana, Winslowa i Waitersa, a Dragic 50/50, Phoenix musiałoby się nieźle postarać żeby to przegrać na własnym parkiecie, powinni pyknąć Heat, myślę że warto tu wjeżdżać w win Suns z handi bo kursy piękne
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Kurs na over w meczu Philadelphia - Minnesota to jest jakiś żart ⛔ nie wiem co napisać, kto oglądał mecz ten widział co tam się działo

Linia na betsafe to 203,5

Obie drużyny overowe i tylko brak zgrania przez szpital w Philadelphii może zatopić tego overa. Sota lekko powinna nawrzucac okolo 110 punktow, jesli 76ers nie uczynia czegos glupiego to bedzie siedzialo. Ewentualnie do pogrania over 104 Minnesoty , ale mi sie wydaje pewniejszy over, widze tutaj wynik w stylu 110:100

Przepraszam za tak krótką analizę, ale więcej przed meczem nie dam rady napisać.
 
currose 28

currose

Użytkownik
Miami już 100% potwierdzone że bez Hassana, Winslowa i Waitersa, a Dragic 50/50, Phoenix musiałoby się nieźle postarać żeby to przegrać na własnym parkiecie, powinni pyknąć Heat, myślę że warto tu wjeżdżać w win Suns z handi bo kursy piękne
Clippers bez Paula i Griffina a spokojnie kontrolowali mecz,Phoenix wczoraj cienizna jeśli zagrają tak samo jak wczoraj to nie zdziwi mnie niespodzianka
Edit :
Dragon ma grać
 
ph93 7

ph93

Użytkownik
Philadelphia - Minnesota - 2 drużyna over 103.5
Kurs - 1,75
Nie krępować się i iść w to. Jak ktoś spojrzy na roster Minnesoty to sie za głowe może złapać jak ta drużyna nie jest w stanie być na conajmniej 8 miejscu w West. Będą walczyć do końca o Play Offy i takie spotkania jak z Sixers muszą wygrywać. Philadelphia jest nieobliczana i Denver się o tym przekonało (które jest w podobnej sytuacji co Minnesota) ale Towns i Wiggins dziś spokojnie będą strzelać - Problemem Wilków nie jest offense a defense. Nie sugerujcie się 89 punktami z Blazers bo tam się liczł intense przede wszystkim.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom