>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2018

Status
Zamknięty.
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Widzę Panowie, że piszecie aby nie grać niskich kursów na siłe i faworytów.
no to może Pelikany dzisiaj wygrają?
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Akurat mecz z Lakers był dobry w wykonaniu Bostonu, powinni zagrać jutro dużo lepiej. Poza tym to wciąż Celtics, znacznie lepsza drużyna od Clippers. LA bazuje głównie na życiowej formie Lou Williamsa i w dużej mierze to jemu zawdzięczają taka serię. A to ze niektórzy zawodnicy Clippers graja po kilkanaście minut, to zasługa wyłącznie urazów bo w innym wypadku w ogóle nie pojawiliby się na parkiecie. Nie neguje Twojego typu, bo sam dałem dodatni handicap na Celtics i nie wykluczam wygranej Los Angeles ale czuje ze to dobry moment na przełamanie gości.
@up nie grałbym na Pelikany, ewentualnie próbować coś w stronę Hornets. Nowy Orlean podobnie jak Cleveland są bardzo niewygodni do typowania moim zdaniem.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Też mi się tak wydaje. Houston w Derbach Teksasu powinno sobie postrzelać. Dallas u siebie jest groźne i na pewno nie odpuszczą, ale nie wydaje mi się żeby zatrzymali Rakiety tak samo jak Miami. Zresztą Miami chyba jako jedyna drużyna w NBA potrafi dobrze pokryć rywali zza 3 pkt. Ostatnie mecze obu drużyn to undery i teraz powinni się odkuć i przekroczyć nawet te 220 pkt.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Ciekawa opcja mi wpadła w oczy:
Hornets vs Pelicans
Typ: Walker więcej punktów niż Cousins ✅ ✅ ✅
Kurs: 2,3 (Unibet)

Cousins ostatnio niesamowity wyczyn, historyczna linijka 44:20:10. Zagrał 52 minuty, więc musi to się odbić na jego kondycji i dyspozycji w dniu jutrzejszym. Kemba wiadomo główny dowodzący w ekipie Hornets, więc swoje powinien rzucić. Do tego Cousins będzie musiał się przedzierać przez Howarda, a to już nie będzie takie łatwe zadanie, pomimo ograniczeń i wieku Dwighta to jeszcze potrafi zagrać na niezłym poziomie. A Kemba i tak swoje rzuci, potrafi się uwolnić spod opieki i mam nadzieję, że rzuci więcej od DeMarcusa.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Pousuwałem posty, które nie wnosiły nic sensownego do dyskusji i podawały tylko typy, do tego nietrafione typy. Kolejna noc, która potwierdziła moje przekonanie. Zaledwie jeden bet (jeżeli dobrze liczę) okazał się trafny i jest to bet opierający się na zawodnikach, a nie całej drużynie. NBA jest cholernie trudna do typowania w tym sezonie. Kolega podał typ na over, a ten nie wszedł nawet po dogrywce.... to chyba też sporo tłumaczy.
Ja od siebie chciałbym powiedzieć, że już niedługo wszystko powinno wrócić do większej normy, bo 16 drużyn, które aktualnie znajdują się na miejscach dających awans do PO to drużyny, które mam w swojej przedsezonowej rozpisce. Co prawda różnią się one pozycjami, ale myślę, że własnie te 16 drużyn będzie toczyć bój o wygranie całej ligi. Niedługo ASW i proszę was odpuścicie granie czegokolwiek innego niż bety na zawodników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Tak na szybko dzisiaj:
GSW vs Minnesota
Typ: GSW i ponad 228,5 pkt ✅ ✅ ✅
Kurs: 2,28 (Unibet)

Wiem, że obie drużyny grały dzień wcześniej i mogą odczuwać zmęczenie. Idę takim tropem bo generalnie Butler raczej znowu nie zagra i Minnesota pod jego nieobecność traci mnóstwo punktów i to łatwych, a wiemy jak u siebie grają wojowonicy. Minna wczoraj porażka z Portland 123:114, wcześniej dwie wygrane z LAC 118:126 oraz z Toronto 115:109. W tym sezonie trzy razy się te dwa zespoły spotkały i wyniki było wysokie dwa razy GSW wygrało u siebie 125:101 a wcześniej na wyjeździe 110:142, fakt wcześniej przegrali u siebie 95:111, ale to raczej wypadek przy pracy. Wydaje mi się, że Minnesota nie będzie miała argumentów w obronie w tym meczu i pomimo ich niezłej gry nie będą w stanie przeciwstawić się wojownikom. Do tego polecam jeszcze KD ponad 2,5 trójki po kursie 1,72 ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Spora oferta na najbliższą noc z najlepszych rozgrywek koszykarskich na świecie.
I widzę tutaj trzy teamy, które jakościowo są lepsze od swoich rywali, ale maja swoje mniejsze tudzież większe problemy i grają na wyjazdach. Stąd korzystne kursy na:
-La Clippers w starciu z Memphis
-Portland w starciu z Dallas
-NY Knicks w starciu z Phoenix
Jestem bardzo ciekaw Waszej opinii ????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Lecimy przeciwko Clevland
Clevland vs Indiana
Typ: Indiana ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 2,95 (Unibet)

Tak wiem przecież kawalerzyści musza w końcu kiedyś wygrać, jak nie u siebie itp itd. Pierdziele takie głupoty. Grają z Indiana, która potrafi agresywnie zagrac w obronie i zmusić rywala do oddawania trudnych rzutów. Wraca Collison, może też wrócić Miles Turner, ale to nie jest pewne. W Clevland zmiany w podstawie, Thompson wyjdzie w podstawie kosztem Crowdera. Może JR też zasiądzie na ławie. Tylko co to zmienia? No nic, nie ma tam chemii, pewnie są kłótnie, pretensje, trener nie ogarnia, Bronek też. Trzeba próbować iść w stronę Indiany bo sam kurs bardzo zachęca. Nie twierdzę, że jest to coś do grania za dużo, ale warto próbować za mniejsza stawkę. Przeciwko Clevland wszyscy się spinają, więc mam nadzieję, że Indiana powalczy. Ciekawostką jest fakt, że w tym sezonie te drużyny spotkały się 3 razy i 3 razy górą była Indiana!
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Piątek
A w dziale jak cisza jakby makiem zasiał
wszyscy ostatnio powtapiali hajsy na enbiej..... takie wyniki lecą co noc że to już strach obstawiać cokolwiek, każdy wygrywa z każdym, over/under też już coraz mniej przewidywalne, chyba większość osób złapało poprostu lekką niechęć do obstawiania tego sezonu
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
no ja załapałem lekką niechęć, nie powiem - dlatego dzisiaj bez zagłębiania się w jakieś dłuższe analizy gram za drobne
 
M 4

mega3siek

Użytkownik
Po mojemu Indiana +Houston dzis wins nwm czy warto ruszac tez Lakers i Suns dac im handicap
no ja załapałem lekką niechęć, nie powiem - dlatego dzisiaj bez zagłębiania się w jakieś dłuższe analizy gram za drobne
A to juz wiem jak zagrac Lakers dzieki spoko kupon
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Na dzisiaj wybrałem takiego doubla :
Chicago Bulls - Los Angeles Lakers
Chicago -4,5 1.97 Unibet⛔
Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets
Brooklyn over 103,5 1.85 Unibet⛔

Ako: 3,64

Kurs warty zagrania, Chicago u siebie mocne, przegrane tylko z topowymi ekipami. Nie sądze żeby lakersi coś tutaj zdziałali. Gram jeszcze oprocz tego singla na chicago -9.5.
Brooklyn powinen pokryć tą linie, progres i ich grze widać, liczę na duużo trójek z ich strony, kto wie czy nawet tego nie wygrają.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Mi sie podoba kurs na Spurs , jakies za przeciw ?
Kurs jest odpowiedni, nie ma value. Pop to genialny trener i z każdej sytuacji potrafi wyjść, i każdego zawodnika wznieść na wyżyny swoich możliwości. Jednak trzeba poczekać na oficjalne składy i zobaczyć roster gospodarzy na dzisiejszy mecz. Philadelphia to w tym sezonie również bardzo dobra ekipa, Simmons potwierdza jakie ogromne drzemią w nim możliwości i porównania z LeBronem nie są na wyrost. Świetnie porusza się z piłką, dostrzega partnerów, coraz lepiej rozumie się z Embideem. Brak jeszcze mu rzutu za 3 i musi poprawić rzuty wolne ale to przyjdzie z czasem. Już w tym sezonie zaliczył 5 triple double i Magic Johnson już ma pełne majtki, że jego rekord zostanie pobity ????
Spodziewam się mocnego overu w meczu NOP z Rockets oraz winu PTB. Ale to opiszę później.
Bardzo proszę o rozliczanie swoich typów oraz nie róbcie spamu w dziale. To co możecie napisać w 1 poście nie piszcie w 4. Jeśli będzie panował ład i porządek każdemu wyjdzie to na dobre.
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Dzisiaj wszyscy idą w stronę Indiany, ja też ich gram ale z handi gdyby Cleveland przez przypadek odpaliło
Indiana +8,5 1,6@ Unibe t✅✅✅ 115-108
Charlotte -2,5 1,49@ Unibet ✅✅✅ 121-110
Taki dubelek na noc proponuję ako 2,38@
Ze stawką nie szaleję bo sami wiecie jak jest
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mfl 439

mfl

Użytkownik
Toronto Raptors- Utah Jazz
Toronto -8 @ 1.91 ⛔⛔⛔
  • Toronto jedynka na wschodzie i dwójka w całej stawce jeśli chodzi o mecze domowe
  • Jazz na wyjazdach przez cały sezon bardzo bardzo słabo, czasem zrobią wynik, ale ze stabilnym Toronto nie daje im wielkich szans, tym bardziej, że Jazz nasyceni bo w Nowym Roku na 7 wyjazdów wygrali, aż 3, co jest dla nich świetnym wynikiem
  • Toronto we własnej hali lubi pastwić się nad rywalami, ale w 2018 r. pomijając mecz z Cavs, trochę się uspokoili. Dzisiaj dostają Jazz i myślę, że nastąpi efekt jojo, dużo rzucą, przekonująco wygrają
  • W Toronto wszyscy zdrowi
  • Przepychanka w czołówce wschodu to dodatkowa mobilizacja dla Raptors
  • W najnowszej historii spotkań Jazz ciężko gra się w Kanadzie
  • W tym sezonie spotkali się już w Salt Lake City, górą Toronto 100-109, ale to mały argument bo był to początek sezonu i Utah dopiero się zgrywali po dużych zmianach w teamie

Milwaukee Bucks- Brooklyn Nets
Milwaukee - 5.5 @ 1.91 ✅✅✅
  • W najnowszej historii spotkań zespół z Nowego Jorku leży gospodarzom
  • Zmiana trenera, co prawda Prunty jest niby tylko tymczasowym, ale zawsze to pozytywny bodziec. Spadnie troche presja z zawodników a będzie obserwowany nowy coach
  • Wraca Giannis
  • Milwaukee trzeba zwycięstw by zasiąść wygodnie w tej pierwszej ósemce wschodu

Dallas Mavericks- Portland Trail Blazers
Portland @ 1.83 ✅✅✅
  • Portland wygrywa średnio co drugi mecz w obcej hali, lecz ostatnio z tych wyjazdów wracali 4x z rzędu pokonani. Muszą to naprawić, taka czarna seria wyjazdowa nie przystoi ekipie z aspiracjami.
  • Portland potrzebuje zwycięstw jak powietrza by czuć się stabilnie w tej pierwszej 8 zachodu
  • Portland przystąpi do spotkania z przewagą psychologiczną, bo 21.01 grali ze sobą i górą było Portland.

San Antonio Spurs- Philadelpia 76-ers
SAS @ 1.59 ⛔⛔⛔
Tutaj krótko. Widziałem SAS w meczu z Cavs, grali fajnie, świetnie Parker, super Aldridge, wydaje mi się, że ostatnie winy mogą być zaczątkiem dłuższej serii, a taka jest potrzebna zespołowi z Teksasu.
Pojedynek doświadczonych, stabilnych, ze świetnym coachem SAS z dobrze zapowiadającymi się wilczkami wygrają moim zdaniem gospodarze.
AKO: 10.61 William Hill
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
dzisiaj postanowiłem za mniejszą stawkę, na napalać się zbytnio i zagrać na luzie ????
NO Pelicans - Houston over 227.5
Portland Win
SAS Win
@5.05
powodzenia wszystkim życzę ????
 
C 0

chester443

Użytkownik
Została Oklahoma City Thunder, jednak nabieram coraz większych wątpliwości, czy Detroit Pistons w końcu się nie przełamią przed swoją publicznością. W końcu potrafili zatrzymać u siebie SAS czy też Houston Rockets. Pytanie, czy dzisiejsze spotkanie nie będzie na przełamanie. ????
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Fajny meczyk dzisiaj w nocy powinien być w Denver.
Bryłki ostatnio grały z Dallas 17.01.2018, wygrali 105-102.Teraz powinno być zdecydowanie łatwiej z dwóch powodów.Po pierwsze Dallas są b2b , a po drugie z ich rotacji wylatuje D,Harris(w tym sezonie notuje 8,4 pkt ,1,9 zbiórki i 1,9 asysty ).W ostatnich 5 meczach Dallas na wyjezdzie notował:10,17,9,9,16-właśnie w meczu w Denver .Nie liczę meczu z Portland bo w nim nabawił się kontuzji.W obliczu braku Harrisa i pełnego składu Denver oraz ich bilansu u siebie 18-6 nie pozostaje nic innego jak pograć na nich z handi.
Denver -5,5 1,6@ Unibet⛔⛔⛔ 91-89 najgorszy mecz jaki oglądałem
Denver win&amp;over 209,5 2,43@ Unibet⛔⛔⛔
Do tego można dołożyć win Washington -2,5 1,57@ Unibet✅✅✅
Atlanta b2b a Wizards jak chcą mieć dobrą pozycję przed play-off muszą takie mecze wygrywać
Właśnie przed chwilą zczaiłem,że Wall nie zagra więc może być ciężko,ja chyba odpuszcze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom