>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2018

Status
Zamknięty.
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
ZGROZA!!!!
daj sobie na luz z tymi typami
Drogi kolego ???? nie jestem tutaj od kilkunastu godzin tak jak Ty i jeśli nie obserwujesz tego wątka jak i tego z poprzedniego miesiąca to lepiej się nie odzywaj na mój temat. A jak chcesz coś komentować to lepiej sprawdź moje typy z całego miesiąca a nie tylko z poprzedniej nocy gdzie działy się &quot;cuda&quot;. A jak jesteś tak leniwy to wyślij mi wiadomość na priv i sobie podyskutujemy, tym bardziej że ja pomimo ostatnich slabszych dni grając płaską stawką nadal jestem na lekki + a gram cały czas typy, które daje tutaj na forum w formie dubli, solo i rzadko ale też się zdarza trebel.
Co do tego co napisał kamil7600 jak najbardziej rozumiem to, że nie każdy lubi grać takie kursy ale mówienie, że granie na Hornets było złe to z tym się nie zgodzę, patrząc na to co się działo minionej nocy też na innych parkietach to ciężko było cokolwiek wczoraj dobrze zagrać - no chyba, żę na &quot;czuja&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Drogi kolego ???? nie jestem tutaj od kilkunastu godzin tak jak Ty i jeśli nie obserwujesz tego wątka jak i tego z poprzedniego miesiąca to lepiej się nie odzywaj na mój temat. A jak chcesz coś komentować to lepiej sprawdź moje typy z całego miesiąca a nie tylko z poprzedniej nocy gdzie działy się &quot;cuda&quot;. A jak jesteś tak leniwy to wyślij mi wiadomość na priv i sobie podyskutujemy, tym bardziej że ja pomimo ostatnich slabszych dni grając płaską stawką nadal jestem na lekki + a gram cały czas typy, które daje tutaj na forum w formie dubli, solo i rzadko ale też się zdarza trebel.
Co do tego co napisał kamil7600 jak najbardziej rozumiem to, że nie każdy lubi grać takie kursy ale mówienie, że granie na Hornets było złe to z tym się nie zgodzę, patrząc na to co się działo minionej nocy też na innych parkietach to ciężko było cokolwiek wczoraj dobrze zagrać - no chyba, żę na &quot;czuja&quot;.
W moim odczuciu granie na Hornets bylo zle, poniewaz imo kurs na nich byl zdecydowanie za niski. Dallas sie ogarneli, to nie sa tacy chlopcy do bicia, Last 10 maja bilans 6-4, a Hornets sa gorsi niz wskazuja na to ich sklad, zreszta bilans 15-24 NA WSCHODZIE az bije po oczach. Mimo to dawalbym w tym meczu szanse na zwyciestwo 60% dla Hornets, 40% na Mavs. Tylko w takim razie kurs na Hornets powinien byc w granicach 1,6-1,8, a jak zobaczylem rano, ze buki oferowaly 1,3 na Charlotte to parsklem smiechem. Gdyby kurs na Hornets byl &gt;1,6 sam bym w to wszedl, ale nie po 1,30, to jest antyvalue... Widzac taki zanizony kurs i to na slaba druzynę, od razu stawiam na druzyne przeciwna po kursie 3,20. Tak moim zdaniem sie zarabia na NBA, wylapując mocno zawyzone kursy i granie dogow tam, gdzie jest value, dla mnie @3,20 na Dallas to spore value. Zreszta nie trzeba grac dogow, dla niektorych value moze byc kurs 1,88 na Boston z 76ers na 1xbet i ja to rozumiem, ze dla niektorych to jest wiekszy faworyt niz kurs 1,9, ale na Boga nie słabi Hornets po 1,3 z nie tak przeciez tragicznymi Mavericks...
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
@up Tak jak pisałem wcześniej kierowałem się aspektem zmęczenia, po za tym oglądałem ostatnio mecz Dallas z NY Knicks i grali bardzo słabo, Hornets to słaba drużyna ale ostatnimi czasy nie grali tak źle i robili dobre wyniki. Gdyby nie fatalna skuteczność z osobistych Howarda i te trójki Dallas, które im ładnie siedziały to dzisiaj tematu tego meczu by nie było. Ale zostawmy to już w spokoju bo to już historia.
Na dzisiejszą noc widzę sporą szansę dla Los Angeles Clippers pomimo tego, że będzie to dla nich mecz dzień po dniu to nie oszukujmy się ale Sacramento Kings nie jest obecnie mocnym zespołem - ostatnie 10 pojedynków to bilans 3-7. Jeśli spojrzymy na ostatnie bezpośrednie 20 starć tych zespołów to aż 17 razy górą byli LA Clippers. A jak do tego dodamy historię pojedynków na hali w Sacramento to widzimy, że ostatni raz kiedy Clippers tam przegrali to było to 15.10.2013 roku, kolejne 10 spotkań tych ekip na parkiecie w Golden 1 Center wygrywali zawodnicy z Los Angeles. Wczorajsze zwycięstwo z Golden State niestety kontuzją okupił C.J.Williams ale jest szansa, że do dyspozycji trenera D.Riversa może być B.Griffin oraz M.Teodosic. W bardzo dobrej formie jest Lou Williams, który rzuca ostatnimi czasy sporo punktów (wczoraj zdobył ich aż 50!), wygrana z GSW powinna też znacznie poprawić morale zawodników a więc:
SOLO:
Sacramento Kings - Los Angeles Clippers
typ: zwycięstwo Los Angeles Clippers ✅✅✅
kurs: 1.92 (sts)
JEDNA WAŻNA UWAGA - Ja typ daje już teraz, ale będę czekał na informację odnośnie Griffina i Teodosicia, ponieważ jeśli nie będą do gry to ten typ staję się bardziej ryzykowniejszy, natomiast jeśli zagrają to widzę tu dobre value. Wieczorem wrzucę w tym poście informację na temat tych dwóch Panów.
EDIT: Pora bardzo późna ale dopiero teraz dowiadujemy się, że B.Griffin oraz M.Teodosic zagrają przeciwko Kings, więc ja osobiście stawiam na ich zwycięstwo.
źródło:https://basketballmonster.com/playernews.aspx
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Lowry i Ibaka out dzisiaj.
Cleveland powinni to wygrać, może i pewnie w końcu.

Natomiast co do Clippersów. Jeśli chcą być w plej ofach to muszą ogrywać Sacramento i tyle. Oby tylko ich nie zlekceważyli po wygranej z GSW. Williams nie zagra, ale jakby Griffin czy Teodosic zagrali to spokojnie ograją gospodarzy.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Cavs x Boston
AKO: 2.79/unibet ⛔

Lowry i Ibaka dziś wypadają, więc Raptorsi zostają jedynie z DeRozanem. Demar jest we fenomelalnej formie od początku 2018 roku po tym jak dodał do swojego repertuaru rzut za &quot;3&quot;. Nie mniej jednak moim zdaniem to ewidetnie zbyt mało na Cavs, którzy nadal docierają się z Thomasem w składzie. Wicemistrzowie bez jakieś większej formy jednak w Toronto potrafią grać i dziś myślę, że również wygrają. Do tego wjeżdżam w Boston, który dziś o 21 w Londynie zagra przeciwko 76&#39;s. Kursy moim zdaniem troszeczkę zawyżone w stronę Celtów. Obiekt neutralny, a myślę, że nawet więcej kibiców jest po stronie &quot;Celtów&quot;. Bostończycy mają 6 wygranych z rzędu i prezentują naprawdę formę, która w obliczu słabszej formy Cavs póki co stawia ich w roli faworytów do wygrania wschodu. Jak będzie to czas pokażę jednak myślę, że dwie najlepsze drużyny z wschodu mnie nie zawiodą i wygrają mi parę groszy.
 
B 64

big-mac

Użytkownik
Jakie 3 dni z rzędu, jak jutro czeka ich wolne. ;) Kings to nie jakaś potęga, spokojnie są do ubicia mimo b2b. Clippers z ujemnym bilansem. Nie ma szans, że puszczą mecz, bo zaraz gramy u siebie. Żeby zagrać w PO potrzeba wygranych! I wcale bym nie skreślał Raptors. Cavs wyśrubowali bilans grając na mega intensywności I teraz siłą rzeczy zawitał delikatny zjazd formy. Docierają się z Thomasem, a obrony próżno szukać. Mimo utraty dwóch starterów, wcale nie stawiałbym wicemistrzów w roli faworyta. Zwłaszcza, że gramy w Kanadzie.
Philadelphia 76ers - Boston Celtics
Typ:
Boston Celtics -1.5 @1.90 ✅✅
Bet365
Boston najbardziej zapracowana drużyna w pierwszej połowie RS, dzięki wycieczce do Londynu w końcu złapali trochę oddechu. Celtowie notują serię 6 kolejnych zwycięstw wliczając srogie lanie na Cleveland, wielki come back z Rockets I popis defensywny przeciwko Wilkom. No, jeszcze dwie wygrane z głównym sponsorem budującej się potęgi, hehe. Szóstki zażegnały kryzys I także od 4 spotkań nie schodziły z parkietu pokonane. Jestem pewien, że Stevens ma swój plan na ten mecz. Wiele będzie zależało od powracającego Horforda, który jest absolutnie kluczowym graczem zespołu. Między innymi na jego barkach będzie leżało ograniczenie tańców Embiida. Jeśli nie będzie problemów z trafieniami dystansowymi tak jak w ostatnich spotkaniach z Nets czy Wolves, powinniśmy oglądać bardziej strawny dla oka I zwycięski mecz Bostonu. Koniec końców organizacją gry I defensywą górują nad 76ers. Ciekawy pojedynek zawita w tym roku do.Europy.
Edit: Ładny come back. ;) A co do Toronto - no raczej liczyłem, że wyszarpią, a nie dostaną za free. :p
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Toronto vs Clevland
Typ: Mniej niż 222,5 pkt ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,87 (Unibet)


Coś wysoki ustawili ten pułap na ten mecz. Chociaż po wczorajszej wtopie GSW i wrzuceniu tylu punktów już mnie nic nie zdziwi. Toronto bez Ibaki i najprawdopodobniej Lowrego. Czyli poważne ubytki w ofensywie. Powinni nastawić się na walkę i zadziorność w obronie. U siebie mają 14-2 więc łatwo skóry nie odpuszczą. Idę w under bo nie chce mi się wierzyć żeby obie drużyny w hali w Toronto urządziły sobie festiwal strzelecki. Nie ma zbyt dużego wyboru takż eliczę na solidną defensywę (o ile jeszcze taka się ostała w NBA...)
 
M 0

m4y3

Użytkownik
Sacramento Kings - La Clippers
Sacramento Kings 2.05 bet365
Przejedziecie sie na Clippersach i to ostro, graja b2g game, a na dodatek pojutrze grają z Sacramento we wlasnej hali. Dzisiejszej nocy moim zdaniem zluzują by przed wlasna publicznością rozjechać Sacramento. Poza tym Kings oprocz czwartej kwarty fajnie wygladali w przegranym meczu ze Spurs.
No nie wiem czemu, ale znow musze zagrac przeciwko Tobie kolego. Jakos nie przekonuje mnie argument napietego grafiku Clipersow, a tym bardziej argument odpuszczenia meczu przez nich aby wygrac u siebie. Dla mnie jest to poprostu lepsza ekipa niz Sacramento, i po kursie @2,00 napewno zagram Clipersow a nie Kingsow, bo dla mnie jest w tym lekkie value.
Moj typ: Clippers @2,00
Ladbrokes
 
M 0

m4y3

Użytkownik
@UP
Wybacz stary ale screen przegranego kuponu nie robi na mnie wrazenia. Moglbym podeslac ci takich przynajmniej 5 z ostatniego tygodnia, gdzie w kuponie z 5-7 zdarzen ( i nie, nie mowie tu o kursach 1.20 ), jedno nie wchodzi. Zycie. Ja na Hornets nie gralem ????
 
rogue 7

rogue

Użytkownik
I co w tym LA będzie robił? Pod względem marketingowy może tak, ale o pierścień na pewno nie będzie walczył, nawet gdyby Lakers podpisali LBJ i George&#39;a. Poza tym Lakers będzie trudno zbudować zespół przy kłapiącym dziobem Lavara.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ja jakimś wielkim specem od NBA nie jestem, ale staram się od play offów oglądać regularnie i przepaść niesamowite między tym co prezentuja kawalerzyści Teraz a w zeszłym sezonie... Może to obniżka formy? Może wypalenie niektórych zawodników?
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Witam co do Cleveland to tak jak wspominał bukovina to nie jest ta sama drużyna co w poprzednich sezonach i po ich meczu z Toronto z ciekawości sprawdziłem sobie pewną rzecz - a mianowicie zakład na to, że mistrzem konferencji wschodniej będzie Boston Celtics, kurs na obecną chwilę 3.50 (sts), wiem że do końca sezonu regularnego jeszcze dużo czasu ale myślę, że należy obserwować sytuację i warto też pod uwagę wziąć Raptors, wiadomo nie są faworytami ale rozgrywają super sezon(kurs na nich 10.00). Jeśli Cavsi dalej bedą się tak słabo prezentować to myślę, że warto spróbować zagrać taką samą stawką zarówno na Boston jak i na Toronto bo bez względu na to która z tych drużyn by była mistrzem konferencji wschodniej to i tak będziemy na plusie.
Co do dzisiejszych spotkań to swoją propozycję dodam później ????
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ja tam pieprzę te mecze Cleveland już do końca sezonu zasadniczego :p
A Davis gra w Pelikanach dzisiaj? Bo powinni sobie poradzić z Portland u siebie
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ogólnie z mojego dobre serca odradzam dzisiaj wszystkim granie przeciwko Cavs.
Tak, grają fatalnie ale Pacers to nie ten poziom żeby być pewnym ich zwycięstwa, wystarczy, że Oladipo zagra słabszy mecz i juz wynik będzie na styku bo ani Cavs nie Mają obrony ani Pacers ale jednak gorzej jest u tych drugich. Ja osobiście Uważam, że lepiej pójść tu w Over Punktowy bo sami napewno już nie raz przejechaliscie się na pochopnym graniu przeciwko któreś z drużyn bo gra słabo.. To jest nba i sezon zasadniczy więc naprawdę tutaj niespodzianki są w 10 na 15 meczy i nie zdiziwlibym się gdyby Cavs dziś rozjechali Packers&#39;ów i tak samo bym się nie zdziwił jeśli by było na odwrót, dla mnie no bet
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Spokojnie, jest jeszcze duuuuzo czasu do powaznego grania, Cavs juz mieli takie zapasci sezon czy trzy temu gdzie jak wrocil LeBron z Miami to chyba mieli z poczatku minusowy bilans, a w PO jak sie zaciesnia obronę, to jest inna druzyna, przeciez w sezonie 16/17 ich ostatnie 46 spotkan to byl bilans 23-23 czyli jak na nich tragedia. Potem sie zaczynaja PO i jakies Toronto czy Indiana czy Washington, ktore blyszcza w RS i wydaje sie ze moga cos zdzialac na wschodzie dostaja sweepa i tyle, a Cavs w drodze do finalow przegrwaja ze 2-3 spotkania, utarty schemat od 3 lat, poki maja Jamesa to te wschodnie contendery sa brzydko mowiac obsrane i walcza o wyrwanie jednego meczu u siebie. LeBron juz sie starzeje i tez nie bedzie palowal 82 spotkan na spinie, zapewne jak zwykle, b.dobrze przygotuje sie na playoffs, poza tym dopiero co wrocil I. Thomas, pewnikiem bylo ze zajmie im troche czasu nim to zacznie jakos funkcjonowac, skoro Cavaliers wymienili podstawowego rozgrywajacego i kilku waznych rolesow. Ja chce zobaczyc ten nowy Boston w powaznej rywalizacji w serii best of 7, (gdzie LeBron wlacza tryb rozpierdalator, jak Cavs sie juz zgraja, a ich rolesi zaczynaja byc pozyteczni i zasypuja trojkami, a Hayward Bostonowi tez niewiele da o ile w ogole zagra) bo poki co to stac ich bylo max na 1:4 w bezposredniej serii (ostatni sezon). Może w tym sezonie bedzie inaczej, ale jakos o Cavs w finalach jestem spokojny, poki LeBron jest w swoim prime i odpala swoj tryb w playoffach, on sam ma takie doswiadczenie jak te wszystkie wschodnie tygrysy razem wzięte, DeRozany czy Walle miekną na samą myśl serii z nim, sam Kyrie tez moze tego nie uciagnąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Generalnie to w pełni się zgadzam z kamil7600. Oni sezon zasadniczy co roku traktuje jak konieczność, w tym wygląda to najgorzej, ale też było sporo zmian w składzie i teraz wrócił Thomas i trzeba to jakoś poukładać. Coach Lebron, znaczy Lue ;) jakoś sobie dadzą radę i na PO będą gotowi. Jednak to co odwalają teraz to nawet przestaje być śmieszne, blowouty od Minnesoty i osłabionego Toronto gdzie wrzucają im 133 pkt...wstyd dla organizacji i tyle. Mam nadzieję, że Boston, Toronto czy Miami powalczą z nimi i dadzą im wycisk w PO. To już nie będzie taka łatwa droga jak w ostatnich latach, tak mi się wydaje. Poza tym trzeba stawiać przeciwko nim i na overy, sam się przejechałem już na nich. Grają bez obrony i specjalnego zaangażowania, śmieszna ekipa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom