>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Ayton 15pkt z czego 13 w pierwszej polowie. Braklo jednego. Sam juz nie wiem, nie ogladalem.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Czego brakło jednego?
Linia była powyzej 14,5 więc ją pokrył, zresztą na większości buków była takowa.
W trace swoje dwa grosze , nie gralem tego zakladu bo mialem swoj ale u pieciu bukmacherow u ktorych ja gram byla linia wystawiona 15,5 a w Becie jak dobrze zapamietalem linia byla 16,5 - to bylo o godzinie 22 , niewiem moze u wszystkich polskich bukmacherow byla linia 14,5 , ale niewiesz gdzie kolega wyzej pogral linie - pozdro
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Konczac off top, niestety pogralem linie z Unibet i do przerwy martwilem sie tylko, ze nie bedzie blowa dla Dinozaurow i nie bylo. Ayton zagral grubo ponad 30min i w drugiej polowie trafil dwa punkty w meczu na styku, to sie w pale nie miesci.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobra lecimy w to GSW dzisiaj w nocy:
Clippers vs GSW
Typ: GSW i over 241,5 pkt
⛔ (to się dałem podpuscic z tym ofensywnym meczem:facepalm:, obie drużyny 13 trafionych trojek na 62 dobre, a Clipery 11 asyst przy 31 GSW)
Kurs: 2,65(Unibet)
Draymond Green over 7,5 asysty kurs: 1,96 ✅ (9)

Dobra pora na showtime w LA. Jakoś tak jest że z Clippersami zazwyczaj są bardzo wysokie wyniki, zresztą podobnie jak z Pelikanami, chociaż czegoś takiego jak ostatnio to się nie przewidywałem. GSW weszło na trochę inny level i zaczyna się zabawa ostatnio. Wraca Cousins więc mam nadzieję że ta cała układanka nie legnie w gruzach, a koledzy postarają się o miły prezent dla kolegi. On sam może trochę ceglić, więc ta linijka 13,5 pkt jest trochę niewiadomą. Chociaż generalnie obstawiam, że to będzie kolejny mocno overowy mecz. Zresztą Clippersom ostatnio Utah wrzuciło 129 punktów na ich parkiecie a wcześniej 121 Pelikany. Oni sami też potrafią zrobić niezły spektakl, więc liczę że ten mecz się przedwcześnie nie zakończy. Ostatnie 10 meczów wyjazdowych GSW to 9 zwycięstw, więc tu nie ma co komentować. Dodatkowo liderzy grają na niesamowitej skuteczności i widać że chcą teraz pokazać swoją siłę. Taki powrót DeMarcusa to też okazja do kolejnych popisów. Linijka jest wysoka, ale kij z tym, biorę over i niech się dzieje. Dodatkowo asysty Greena jak dla mnie dobra opcja. Ostatnie 6 spotkań to w 3 miał minimum 7 asyst, a tak to 8, 10, 13, 14. Teraz jestem ciekaw jaki będzie ruch piłki, bo Cousins też lubi podać. Zobaczymy jak to będzie wyglądało na parkiecie. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Niepewny występ w Miami Johnsona, Richardsona i Ellightona.
Dobrze wygląda over 12.5 pkt J. Winslowa kurs 1.95 Unibet, ✅✅✅ 15
u innych buków linia 13.5, albo kursy w granicach 1.80
Ostatnie 5 meczów 19,26,13,12,13 ????
Jeśli któraś nawet z tych absencji się potwierdzi jak najbardziej ta linie do gry.
„Guards Josh Richardson and Wayne Ellington missed Friday morning’s shootaround with an illness and are questionable for Friday’s 7 p.m. game at Detroit.
Tyler Johnson, who missed Thursday’s practice with an illness, was at practice Friday and will be available for the Pistons game.”
N. Vucevic over 12.5 zbiórek 1.80 Unibet
✅✅✅ 17
Linia trochę duża, na ostatnie 5 spotkań pokryta 3 razy, ale na styku. Dzisiaj 500 mecz, jakiś tam mały jubileusz, może dostać więcej minut, ale wcale nie musi, ja zaryzykuje:
„Nikola Vucevic is on the cusp of reaching two career milestones tonight. Tonight will be his 500th career regular-season game. And if he collects 10 rebounds, he will have gathered 5,000 total regular-season rebounds for his career.”
Coś do pomyślenia już nad jutrem:
Over Lena, Spellmana, Huertera, linie pewnie bardzo niskie będą, zobaczymy, 2 czołowych graczy może wypaść, a ktoś rzucać musi, do przemyślenia jeszcze:
„Hawks could be without two key players vs. Celtics tomorrow: John Collins (bronchitis-type symptoms) is questionable. Trae Young (flu-like symptoms) is questionable.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pato07 224

pato07

Użytkownik
Niepewny występ w Miami Johnsona, Richardsona i Ellightona.
Dobrze wygląda over 12.5 pkt J. Winslowa kurs 1.95 Unibet,
u innych buków linia 13.5, albo kursy w granicach 1.80
Ostatnie 5 meczów 19,26,13,12,13 ????
Jeśli któraś nawet z tych absencji się potwierdzi jak najbardziej ta linie do gry.

Richardson wypada, Ellighton gra
B.Griffin ov 24 pkt i Pistons win @3.24 1xbet ✅ Griffin 32pkt 93-98 :champagne:
Dzisiaj poceluje w wyższy kurs, Miami bez Richardsona a Johnson i Ellington do końca nie byli pewni gry z uwagi na chorobę. Możliwe że będą jeszcze odczuwać jej skutki. Liczę że Griffin utrzyma dobra dyspozycję z ostatniego meczu gdzie rzucił 30 pkt.
Powodzenia;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 13.5 pkt @1,85 Bwin
Cousins, DeMarcus (Golden State) (14)

W meczu Golden State z Los Angeles Clippers zadebiutuje DeMarcus Cousins oczywiscie w barwach Warriors i odrazu trzeba zaznaczyc ze jest to powrot po kontuzji achilesa ktorej nabawil sie 26 stycznia poprzedniego roku w meczu z Houston Rockets, wiec dzisiaj pierwszy mecz po naprawde dlugiej przerwie.
W jego pierwszym wystepie od dluzszego czasu, Warriors zasugerowali, że będą grać Cousinsem w krótkich seriach czasu a więc na pewno jego minuty beda monitorowane, obecnie jest przwidziany na okolo 20 minut, plus ten powrot po kontuzji ,moze oznaczac ze Cousins bedzie powoli sie rozkrecal i moze byc ostrozny w grze, &quot;poprostu wykonujmy ruchy i osiogamy ostateczny efekt wejscia w rytm meczowy&quot;.
Zanim Cousins rozegra sie na dobre , to moze byc dobra okazja aby wejsc ponizej tej lini , dwoch bukmacherow ma linie 13,5 z kursami 1,85 i 1,83 Skybet i Bwin (oni zawsze spia i sie spozniaja) inaczej ma Unibet linia ta sama 13,5 a kurs under 1,66 i to moze byc bardziej ozwierciedlona wartosc w tej grze , wiec cos musi byc na rzeczy.
Under 21,5 pkt @ 1,50 Bet365
Randle (Nowy Orlean) (19)

Randle miał fenomenalny sezon dla Pelikanów, ale wydaje się, że jego rola w rotacji zostanie zmniejszona, gdy Nikola Mirotic powrócil do pełni sił. On widział zaledwie 21,7 minut w ostatnim meczu Pelikanów w porównaniu do 29 minut dla Mirotica, który rutynowo grał więcej minut niż Randle, gdy był zdrowy na początku sezonu.
Randle prawdopodobnie zobaczy nieco więcej minut w starciu z Portland ale wydaje się mało prawdopodobne, że powróci do 30-35(minut), kiedy grał bez Mirotica. To stwarza sytuacje zeby wlasnie wejsc w under, mimo tego ze jego ostatnie pienc meczy na wyjezdzie to srednia 23 pkt czyli we wszystkich ostatnich pienciu przekroczyl 20 pkt , ale z powrotem Mirotica moze byc problem aby przebic linie 20 pkt i to moze miec jakas logike w grze po nizej jego pkt.
Owszem jest to gracz ktory w krotkim odstepie czasu moze nabic sporo punktow przeciwnikowi , wiec linia 19,5 moze to dobrze odzwierciedlac ,mimo tego dalej moge twierdzic ze nie przebije tej lini ale bede ostrozny i wezme linie 21,5 w Becie za 1,50 gdzie bet prawdopodobnie szuka jakies podpuchy twierdzac ze tak napompowany Randle dalej bedzie rzucal mocno powyzej 20 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Na dzisiaj liga NBA zaoferowała nam 7 spotkań. Najciekawszym pojedynkiem wydaje się być spotkanie w Los Angeles gdzie miejscowi Clippers podejmą Golden State Warriors do którego składu wreszcie został włączony DeMarcus Cousins. Ja jednak ten mecz typersko całkowicie odpuszczam, gdyż w nowym ustawieniu może się to różnie skończyć. Linie na pkt są bardzo wysoko ustawione, Clippers mają serię porażek, GSW są na zwycięskim streaku. Mecz na pewno do oglądania, jednak dla mnie nie do typowania, ewentualnie coś live przy dobrych kursach. Ciekawie może być też w Moda Center gdzie Portland podejmą Nowy Orlean. Ja jednak skupię się na innych spotkaniach. Orlando dzisiaj podejmie Brooklyn Nets. Obowiązkiem na ten mecz są typy w stronę Nikoli Vucevic&#39;ia czyli centra gospodarzy, jednocześnie pierwszego punktującego i 1 opcję strzelecką ekipy z Florydy. Vucevic w tym sezonie notuje najlepsze statystyki w karierze. 20,2 PPG 11,9 RPG i prawie 4 asysty na mecz przy ponad 52% z gry oraz 38% za 3 może robić wrażenie. Linia wystawiona jest dobrze, ale jak zobaczymy jak Vucevic gra vs Jarett Allen po prostu trzeba grać over. Nie ma co ukrywać, że center gości potrafi dać efektowne czapy( bloki na LeBronie czy Giannisie) ale obrońcą jest bardzo słabym i każdy środkowy który potrafi coś więcej niż layupy i dunki wykorzystuje swoją przewagę niemiłosiernie.

https://www.statmuse.com/musings/nikola-vucevic-has-averaged-257-points-120-rebounds-and-30-assists-in-3-215adb26

Kolejnym typem na dzisiaj jest dodatni handicap na Memphis. +10,5 to naprawdę spoko opcja się wydaje, Boston nie gra dobrze w tym sezonie, a 1 wygrana z Toronto do mnie nie przemawia. Memphis może dzisiaj nie stać na wygraną, ale myślę, że mecz będzie równy a handicap wydaje się być spory. I ostatni mój typ na dziś to Rudy Gobert z Utah.
Tristan Thompson (left foot soreness) has been ruled out of Friday&#39;s game vs. the Jazz.
Tym oto sposobem Cleveland zostaje z 1 nominalnym środkowym Ante Zizicem. Nie te warunki, nie te doświadczenie co Gobert. Francuz ostatnio bardzo dobra forma, świetny na deskach, dzisiaj jak po 24 minutach nie będzie pozamiatane to nie widzę innej opcji jak pokrycie overa przez tego pana. Kevin Love, John Henson, Larry Nance, Tristan Thompson z jakichś powodów nie zagrają. Łącznie to jest ponad 30 zbiórek w meczu. Ante Zizic pod koszem + dziadek Channing Frye. Ja tego nie widzę. Gobert robi dzisiaj jakieś 20 + 20. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Pograny over 15 zbiórek Goberta. 15 zalicza w 3 kwarty. W 4 nie gra bo blowout i zwrocik. Wszystko wskazywało na to że ich rozniosą, ale liczyłem na jakąś walkę. To co Cleveland wyprawia to woła o pomste do nieba. Milion strat, zero biegania i wogóle nie mogą sobie wykreować pozycji rzutowej przez caly mecz. Niby człowiek wiedział, a jednak sie łudził jak to mawia młodzież.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Pograny over 15 zbiórek Goberta. 15 zalicza w 3 kwarty. W 4 nie gra bo blowout i zwrocik. Wszystko wskazywało na to że ich rozniosą, ale liczyłem na jakąś walkę. To co Cleveland wyprawia to woła o pomste do nieba. Milion strat, zero biegania i wogóle nie mogą sobie wykreować pozycji rzutowej przez caly mecz. Niby człowiek wiedział, a jednak sie łudził jak to mawia młodzież.
Za to w 4Q kiedy Utah wypuściło na parkiet masażystów wcisnęli prawie 40 ????
Ja się dałem nabrać na over GSW. A można było w sumie przypuszczać, że skoro ostatnio grali koncertowo, a teraz dodano im do tej orkiestry gwiazdę Cousinsa, to wyjdzie z tego wielka kupa. Miała być ofensywna uczta dla oka, a nie da się na to patrzeć.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Za to w 4Q kiedy Utah wypuściło na parkiet masażystów wcisnęli prawie 40 ????
Ja się dałem nabrać na over GSW. A można było w sumie przypuszczać, że skoro ostatnio grali koncertowo, a teraz dodano im do tej orkiestry gwiazdę Cousinsa, to wyjdzie z tego wielka kupa. Miała być ofensywna uczta dla oka, a nie da się na to patrzeć.
No mecz słaby. Swoją drogą nie ma to jak w debiucie wyfaulować się w 15 minut:cwl:. Cousins to jednak jest czerep niesamowity
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
J. Butter over 20.5 - 1.80 Unibet

Cały czas ma problem z plecami J. Embiid, ostatnio zagrał trochę mniej minut, gdzie Butter rzucił 27 punktów, dzisiaj niewiadomo czy wystąpi, jeśli się pojawi to pewnie znowu ograniczony czas.
Linia bardzo fajna, tym bardziej, że jak Embiida nie było albo był lekko kontuzjowany to Jimmy rzucał odpowiednio 27 i 30 pkt ????
Nawet jak dzisiaj wystąpi to pewnie ograniczone minuty albo mega uważanie na niego. Ja gram taką linię spokojnie ????
Ostatnie 5 meczóe Buttera:
27,19,16,30,23 ????
Ja w to wchodzę śmiało
Joel Embiid is listed as questionable for Saturday afternoon’s game against the Oklahoma City Thunder at the Wells Fargo Center with back tightness.
 
pato07 224

pato07

Użytkownik
S.Ibaka pow 14.5 punktu etoto-128620 ✅:dance: 18 pkt mimo że tylko 26 min

Przyznam że trochę się zdziwiłem jak zobaczyłem tę linię, ostatnie jego mecze to dwa razy po 22 pkt.
Średnia 16.2pkt . Do tego dzisiaj nie gra Leonard, powinien te 15 pkt rzucić.
Powodzenia;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
S.Ibaka pow 14.5 punktu etoto-128620

Przyznam że trochę się zdziwiłem jak zobaczyłem tę linię, ostatnie jego mecze to dwa razy po 22 pkt.
Średnia 16.2pkt . Do tego dzisiaj nie gra Leonard, powinien te 15 pkt rzucić.
Powodzenia;)
Chyba w Etoto zaspali z tą linią, w Totolotku 18.5 pit linia po gorszym kursie ????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Atlanta vs Boston typ: Atlanta +7,5 kurs: 1,91 oraz Atlanta win kurs: 3,45 (Unibet) ⛔ i ⛔ (dobre cały mecz prowadzili i ostatnia kwarta przegrana 16:30... pięknie 105:113)
Kieruje się w stronę niespodzianki w tym meczu. Boston to ekipa, która co jakiś czas ma fatalne mecze i ich forma dalej mocno faluje. U siebie to zupełnie inna drużyna, a na wyjazdach dalej jedna wielka niewiadoma. Do tego Atlanta ostatni raz grała 16.01 gdzie Boston rozgrywał mecz 17 i 19 czyli wczoraj. To będzie ich 3 mecz w ciągu 4 dni gdzie te dwa spotkania były wyrównane i kosztowały ich trochę sił. Przechodząc do Atlanty to powiem tak, ekipa tankujaca ale potrafią zaskoczyć i ostatnio pokazywali się z naprawdę dobrej strony. Z tego co widzę do gry dostępni są Collins, Lin, Young którzy mieli objawy choroby oraz Dedmon, który miał problemy z kostką. Atlanta u siebie potrafiła odprawić ostatnio OKC, Miami czy wcześniej Denver, więc maja przeblyski dobrej gry. Dalej idą w szybkim tempie, sporo trójek wpada i widać chęci do gry, nie to co w Clevland. Boston bez Haywarda, do tego na te słabsze ekipy jest inna mobilizacja. Stawiam na niespodziankę i zobaczymy jak się mecz potoczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom