>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Toronto - Indiana
Zmiana w składach, że nagła zmiana w kursach na odwrót?
Zacząłem praktycznie codziennie oglądać po nocach NBA i samemu szukać dobrych typów... Gram sumę pkt drużyny i póki co idzie naprawdę miętowo. Nie analizuję pod kontem składów tylko jak sam widzę daną drużynę. Już wczoraj Toronto over 103.5 @1.7 wydawał mi się fajnym kąskiem i chyba poleci to właśnie, chociaż zawsze szanuję sobie brać pod uwagę zdanie bardziej obeznanych w danej dyscyplinie ode mnie... Co myślicie panowie o moim typie?
Nie jestem specem od NBA, ale nie ryzykowałbym. Leonard który głównie stanowi o ofenstwie Raptors dziś odpoczywa, do tego wczoraj bardzo ciężki mecz z Bucks.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
Toronto - Indiana
Zmiana w składach, że nagła zmiana w kursach na odwrót?
Zacząłem praktycznie codziennie oglądać po nocach NBA i samemu szukać dobrych typów... Gram sumę pkt drużyny i póki co idzie naprawdę miętowo. Nie analizuję pod kontem składów tylko jak sam widzę daną drużynę. Już wczoraj Toronto over 103.5 @1.7 wydawał mi się fajnym kąskiem i chyba poleci to właśnie, chociaż zawsze szanuję sobie brać pod uwagę zdanie bardziej obeznanych w danej dyscyplinie ode mnie... Co myślicie panowie o moim typie?
Tak jak kolega wyżej napisał nie zagra 3 podstawowych zawodników drużyny gospodarzy ja bym skłanial się bardziej na under Toronto oraz wygrana gości na których kurs spadł z 3.5 na obecnie 1.8.
@down
Kyle Lowry (back) will return from a six-game absence vs. the Pacers on Sunday.
Kolega ma rację info dopiero wpłynęło
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Tak jak kolega wyżej napisał nie zagra 3 podstawowych zawodników drużyny gospodarzy ja bym skłanial się bardziej na under Toronto oraz wygrana gości na których kurs spadł z 3.5 na obecnie 1.8.
Biorąc pod uwagę, że podstawowa piątka Raptors to Lowry, Green, Kawhi, Siakam i Ibaka to nie zagra tylko jeden z podstawowych zawodników ????
A spadki na Toronto są podyktowane niespodziewanym pojawieniem się w składzie na dzisiejszy mecz Lowry&#39;ego ????
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Ciężko przejść mi obojętnie obok takiego kursy na Indiane. Kursy które wystawiły buki (1.82/1.92) ja wystawiłbym odwrotnie. Nie to, że nie docieniam gry Raptors bo 2gie miejsce w konferencji nie wzięło sie znikąd, ale moim faworytem są Pacers, ponieważ:
  • Świetna forma gości. 10 ostatnich spotkań to bilans 8/2.
  • W Toronto nie zagra zawodnik stanowiący o sile ofensywnej Raps - Leonard, którego moim zdaniem nie da sie zastąpić.
  • Wczorajszy bardzo ciężki mecz w którym Raptos zagrali świetnie z Bucks, ale na pewno kosztował ich mnóstwo siły.

  • H2H zdecydowanie na korzyść gospodarzy, jednak jest to idealny moment dla Indiany aby przerwać złą passe.

W związku z tym, o czym napisałem wyżej myślę, że Indiana jest delikatnym faworytem tego spotkania...szanse oceniam na 40/60, a skoro do wzięcia mam wyższy kurs - długo sie nie zastanawiam.
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Po odpowiedzi od razu usunę, a moje pytanie to :
W stronę którego koszykarza dziś warto pójść?
over Bookera czy Walkera?
 
M 0

mateoro

Użytkownik
Toronto Raptors - Indiana Pacers. typ: Indiana Pacers ML 1.83 be365

Jak ktoś nie wie co dziś zagrać, by zgarnąć dość pewny pieniądz to polecam do gry Indiane Pacers.
Toronto jest b2b game po meczu z Bucks, Nurse dzis daje odpocząć Leonardowi. Pacers są w formie ostatnimi czasy, i cięzko ich pokonać, nie za bardzo widze w takich okolicznościach szans dla Raptors, grali w Canada Center jakis czas temu, cały mecz kontrolowała Indiana wtedy, posypali się w czwartej kwarcie, dziś nie dopuszczam takiego scenariusza do myśli, i uważam, ze od początku do konca goście będą kontrolowali spotkanie, i wyjdą z niego zwyciesko.
Dobrze ze dodałeś słowo ‚dosc’ - robi różnice... Nie jestem ekspertem od NBA, jednakże stwierdzić muszę ze nie rozumiem postawy Indiany, pod każdym względem wyglada słabo...
Zawodnik z nr 12 - Evans wręcz wrzuca bieg wsteczny a to z pewnością sztuka, bo rzucać to ten Pan nie potrafi.
Toronto jakby miało 10 mecz pod rząd to pod każdym względem nawet bez Leonarda robi różnice na +
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Piękna masóweczka poszła na Indiane. Toronto pokazało miejsce w szeregu Pacers oraz jak mocni są w swojej hali. 4 trafione rzuty za 3 w całym spotkaniu - meczu się nie wygra. Oladipo gwiazda rzucająca Chicago 30 punktów, przychodzi starcie z kozakami 16 pkt. Sam poszedłem w stronę Indiany licząc na fart, choć z tyłu głowy była wygrana Toronto. To taka przestroga dla typujących. Własna hala to spory handicap i trzeba brać to pod uwagę w tego typu meczach. W weekend była masóweczka na Houston, była masóweczka na Indiane skończyło się zupełnie inaczej. Trzeba wyciągnąć wnioski. Pozdrawiam ;)
 
B 15

buszujacy-w-koszu

Użytkownik
Masoweczka? To teraz moje 3 grosze. Indiana - Toronto, to mecz z gatunku Milwaukee - Toronto. Gdy zaczyna grać mocna ławka , plus Ibaka, a cała drużyna jest w gazie. Cóż, kilka dni wczesniej dostawali baty albo męczyli. Chwilowa zadyszka. Ktoś pisze tu o wnioskach.
Wniosek taki, ze nie gra sie tak niepewnych meczy. A już pisanie grajcie Indiane ludzie, bo to pewne pieniadze, bo Indiana gra ostatnio lepiej... niech kazdy nazwie jak uważa. Dla mnie to po prostu kompromitacja.
Zwlaszcza, że Toronto pokazało ostatnio swoja skuteczność na trudnym terenie , a jak ktoś fajnie napisal, Leonard, to tylko jeden zawodnik. Wiem, wiem, Boski Leo, ale i bez niego w tym sezonie Toronto wygrywalo mecze. Toronto ma wielu dobrych grajków, nota bene szykowany do powrotu byl Lowry.
Masówka, hah, to powinna iść nie na mecz typu 50-50, 60-40, 40-60 , ale na mecz Brooklynu z Chicago.
Dziś.
Dallas (Lakersi poki co chlopcy do bicia)
Milwaukee ( u siebie trzeba sie odegrać po Toronto, Utah kolejny wyjazd)
Sacramento ( Orlando drugi mecz w drodze. Sacramento po kilku minimalnych porazkach z silnymi druzynami, Portland, Golden State. Siła jest. Czas na przełamanie u siebie ze średnim Orlando).
New Orlean ( Festiwal niemocy Memphis trwa. Orlean potrzebuje zwycięstw. Jeszcze przepatrze te Memphis, bo tam chyba prawie wszyscy zdrowi, przewiduje trudny mecz walki)
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Houston - Denver 1 (-3.5) 2.12
Houston over 108.5 1.85


Nie wypada dziś nie pograć Houston, owszem grają z liderami zachodu ale atut własnej hali wydaje się być kluczowy. Poza słabym początkiem sezonu Houston w Toyota Center niemalże nieomylne, poza wpadką z Dallas. Denver we własnej hali wygrywa mecz za meczem ale na wyjazdach to już tak pięknie nie wygląda.. Owszem mają dodatni bilans (10-8) ale jednak nie mają kontroli nad tymi meczami i jak dla mnie nie przekonują na parkietach rywala. Jokic ostatnio wspaniały mecz ale wątpię, że jest w stanie to powtórzyć przeciwko Houston, co by nie mówić lepszej drużynie od Hornets. Drużyna zaczyna fajnie wyglądać mimo braku C.Paula, wsparcie daje Capela oraz Rivers a z ławki punktuje Green. O Hardenie chyba nie ma co się rozpisywać bo jest w gazie i każdy o tym doskonale wie, w ostatnim meczu nie forsował się z minutami i dzień przerwy. Houston z Brodą wracają do Toyota Center i nie ma bata żeby tego nie wzięli. Mecz na szczycie i Rakiety tego nie zlekceważą.
Dallas - Lakers 1 (-7.5) 1.88

Na razie widziałem jedynie statystyki i do przerwy wszystko cacy.. co się wydarzyło w 2 połowie to jakiś dramat
Lakers under 108.5 1.80

Analiza krótka... nie ma Króla nie ma gry tej drużyny.
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Celtics -6,5pkt po kursie 1,5 betsson ✅
dla Nets 3 mecz z rzędu, dzisiaj wypadają jeszcze Carroll i Joe Harris. Wczoraj odpaliłem ostatnią kwartę z Bykami i grę ciągnął Russell. Celtowie zaś prawie w komplecie wracają Kyrie i Morris. Dla mnie pewna wygrana gospodarzy, ale biorę ciut mniejszy hc do dubla.
 
K 8

kamdom

Użytkownik
Lakersi po kursie 4, fortuna.
Ok, może Lakersi nie są faworytem, może i stracą sporo potencjału przez absencje Jamesa, ale NA BOGA grają z równie słabymi! z kim mają zdobywać punkty jak nie z drużyną pokroju Dallas? Szanse moim zdaniem 45-55 ale po takim kursie biorę to
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pato07 224

pato07

Użytkownik
Luka Doncic pow 19.5 pkt @1.87 Unibet ✅ 27 pkt.
Luka Doncic pow 24 pkt i Dallas Win @3.74 1xbet ⛔
(druga połowa Dallas kryminał ???? )
Ingram poniżej 20.5 pkt. @2.04 1xbet ⛔29 pkt :sarcastic:
Delikatnie mówiąc obrona Lakers nie funkcjonuje najlepiej, do tego dzisiaj grają dzień po dniu. Widzę w tym sporą szansę na over Doncicia. Inny wynik niż zwycięstwo Dallas będzie dla mnie niespodzianką więc dorzucam też drugi typ po fajnym kursie.
Co do typu na under Ingrama, to krótko...
Widze że Kuzma jednak zagra, więc minuty, rzuty i punkty się bardziej rozłożą między ich obu.
Powodzenia
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
DeAngelo Russell over 24.5 pkt i asyst @ 1.83 betsafe
Przy braku Harrisa i Crabba rotacja Nets na pozycjach 1-2 powinna ograniczyc się do 3 zawodników (Russell, Napier, Dinwiddie). W takiej sytuacji trzeba oczekiwać, że DeAngelo dostanie przynajmniej z 35 minut na parkiecie.
Gdy dodamy do tego formę, w jakiej się znajduje (średnio 26.5 pkt i 7.5 asysty w ostatnich 4 meczach) wydaje się, że ta linia na pkt i as jest dość mocno zaniżona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom