>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2018

Status
Zamknięty.
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Mało ostatnio piszę w tym dziale, bo moim zdaniem bardzo trudno wytypować zwycięzcę jakiekolwiek spotkania w tym sezonie. Mało kto odpuszcza i aktualnie każdy może pokonać każdego. Dużo łatwiej wytypować jakąś linię na zawodnika jednak w ostatnim czasie również to odpuściłem i czekam do okresu po All Star, gdzie będzie można już mniej więcej zobaczyć kto jest gotowy na PO. Jeżeli chodzi o Jasona Kidda to również jestem zadowolony z decyzji GM&#39;ów Bucks. Jak lubiłem Kidda i byłem pod wrażeniem jego sezonu, gdzie z jednej z najsłabszych drużyn ligi zrobił ekipę na PO oraz wniósł Antka na poziom MIP to nadal uważam, że Bucks stać na więcej. Powinni dzielić i rządzić w pomalowanym, a oni bronią jakby byli upośledzeni. Wolny jest Fisdale, który może dużo więcej wykrzesać z młodych Kozłów, a powrót Parkera to kolejny plus dla nowego trenera. Jestem ciekaw kto dostanie szansę, ale jeżeli komuś uda się to poukładać to Bucks mogą być naprawdę groźni, bo tam talentu ewidetntnie nie brakuje.
 
miocic 26

miocic

Użytkownik
Orlando Magic - Sacramento Kings
wynik meczu do przerwy/ koniec meczu Orlando Magic/Orlando Magic 1.71 ⛔

bet365
Myślę, że obok takiego kursu nie można przejsc obojętnie, Sacramento grało dzisiejszej nocy na wyjezdzie w Charlotte, zebrali lanie. Orlando ostatnio fajnie pograło za Bostonem w niedziele na wyjezdzie. myśle że warto spróbować taki zakład. W handi się nie pcham bo to nigdy nic nie wiadomo w koncowkach i moze byc tak jak dziś gdzie Hornets zluzowali i handi utopili, wiec do przerwy/mecz z nizszym kursem.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Orlando Magic - Sacramento Kings
wynik meczu do przerwy/ koniec meczu Orlando Magic/Orlando Magic 1.71
bet365
Myślę, że obok takiego kursu nie można przejsc obojętnie, Sacramento grało dzisiejszej nocy na wyjezdzie w Charlotte, zebrali lanie. Orlando ostatnio fajnie pograło za Bostonem w niedziele na wyjezdzie. myśle że warto spróbować taki zakład. W handi się nie pcham bo to nigdy nic nie wiadomo w koncowkach i moze byc tak jak dziś gdzie Hornets zluzowali i handi utopili, wiec do przerwy/mecz z nizszym kursem.
A ja bym tutaj sie zastanowił nad niespodzianka. Graja druzyny z dołu konferencji. Orlando z kilkoma osłabieniami. Kursy ponad 3na Sacramento w takim spotkaniu gdzie kazdy wynik mozliwy? Chetnie.mozna pograc. Kings maja serie porazek i moga to złamac. W tym sezonie juz narobili kilka innych o wiele wiekszych niespodzianek. Fakt, są żałosni ale potrafia raz na kilka spotkan zaskoczyc. Wystarczy, ze Randolphowi odwala i gra kosmos rzucajac za 3 i walczac na tablicach a wtedy ciągnie za sobą reszte. Maja juz w tym sezonie o wiele wiecej lepszych ekip na rozkładzie (pomijam dyspozycje tych rywali) niz Magic. W obecnych rozgrywkach jakby szukac winow Sacramento to by człowiek pieknie zarobil bo maja na koncie chyba najwiecej obok Chicago zwyciestw gdy byly na nich kursy powyzej 3 lub 4.
kings @ 3,25 Unibet✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Ale idzie masówka na Cleveland , kursy lecą ,SAS osłabione mega
Nie lubię grać przeciwko swojej ekipie ale to zrobię bo trzeba zarobić
Cleveland -2,5 2,02@ Unibet grubas nawet się nie zastanawiam⛔????nie grać przeciwko swoim
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Ale idzie masówka na Cleveland , kursy lecą ,SAS osłabione mega
Nie lubię grać przeciwko swojej ekipie ale to zrobię bo trzeba zarobić
Cleveland -2,5 2,02@ Unibet grubas nawet się nie zastanawiam
Po północy grałem Cavs (ML) @ 2.20 i czekałem na ten mecz od niedzieli ????
Nawet jakby byli dostępni Gasol, Manu, Leonard w Spurs, a w Cavs odpadł by Love, to &quot;wchodził&quot; bym płasko w Kawalerie, zapewne po minimum @ 2.70-3.00 i to Cleveland byli by moim faworytem
I już zjazd kursu poniżej @ 1.80
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Co wy macie z tymi Clevland? Właściwie to po ostatniej kompromitującej porażce stwierdziłem, że nie będę na pewno na nich stawiał. Ja rozumiem, że SAS grają słabo, ich ofensywa jest trudna do oglądania i w defensywie też mają swoje problemy, ale grają u siebie gdzie bilans mają najlepszy w całej lidze 19:3. Do tego mają trenera, który na pewno coś wymyśli na to starcie dlatego, że ponieśli 2 porażki pod rząd. Nie mówię, że Cavaliers tego nie wygrają, ale nie rozumiem tego, że dajecie ten mecz jako pewniak. Bardziej można iść w under w tym meczu, chociaż nawet taka słaba ofensywa SAS może spokojnie nawrzucać punktów jednej z najgorszych obron w całej NBA.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Oklahoma vs Brooklyn
Typ: Brooklyn +9,5 ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,98 (Unibet)

Ostatnio polubiłem Brooklyn, chociaż nigdy nie darzyłem tego tworu sympatią. Jednak Spencer trochę mnie przekonał do nich, wiadomo dlaczego. Generalnie to OKC ma problemy ze słabszymi, brak koncentracji, w końcówkach często są doganiani. Brakuje im stabilności, rywale często ich doganiają. W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami Nets byli górą u siebie i wygrali 100:95. Nie twierdzę, że OKC tego nie wygra, ale handi 9,5 daje fajny komfort i przy tak walczącej ekipie z Brooklynu moim zdaniem są duże szanse na powodzenie tego typu. Siatki nie odstają ostatnio od swoich rywali i walczą do upadłego i to mi się u nich podoba. Liczę na wyrównany pojedynek, z przewagą gospodarzy to wiadomo, ale blowoutu się tutaj nie spodziewam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Mario nie zachowuj się jakbyś wszystkie rozumy zjadł.
Chcesz koledze wytłumaczyć, ciężko napisac na priv? Wydaje mi się, że to nie miejsce na takie dyskusje. Podobnie ma się sprawa jak wbijasz do kogoś do tematu z typami (np. w kuponach ze statystykami czy tam vipach) i wyrzucasz swoje wywody bo ten ma słabą serię.
Żeby nie było off topu, ja idę przeciwko tej masówce na Cavs. Rozumiem, że absencje w SAS że grają słabo, że Cavs będą zmotywowani ale jak to ma się do masówek często jest na odwrót a przecież nie zapominajmy że mamy do czynienia tutaj z NBA. Jedni twierdzą że jest vegas inni że nic nie ma wpływu na wyniki. Ja tam płasko w stronę SAS ale czysto na przeczucie i przeciwko całej masie ludzi.
Pozdrawiam i bez odbioru.
E: Cavs pfff, macie swoje masówki :cool:
✅✅✅
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
SAS grają bez Gasola za niego Joffrey Lauvergne -człowiek padaczka,a w składzie Spurs nie ma kolejnego centra,Pop może przesunąć LMA na centra lub co mało prawdopodobne Bertensa .Obwód Green Forbes no i Bertens z Millsem(muszą wchodzić trójki żeby była chociaż nadzieja).Bronek dzisiaj wkręci w parkiet Andersona.Na PG młody Murray z Parkerem szału nie będzie.Tablica dla Cleveland a jak siadzie LMA to goście odjadą i będzie po meczu.Brak Manu , Leonarda i Gaya nie do zastąpienia dzisiaj.Jak ich lubię to dzisiaj gram przeciwko
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
jak dla mnie under 104.5 SAS - Leonard, Gasol i Gay wypadają, w ostatnich meczach nawet z nimi ciężko im osiągnąć wynik powyżej tej granicy - teraz bez tej trójki sami możecie sobie odpowiedzieć ????
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Przed chwilą znalazłem coś takiego
Danny Green over 12,5 punkty,zbiórki i asysty gracz 1,7@ Unibet 15✅✅✅trochę odrobione
średnio rzuca 8,5 pkt zbiera 3,5 i 1,8 asysty,w obliczu takich braków dzisiaj pogra więcej więc jest szansa , że pokryje linie
 
miocic 26

miocic

Użytkownik
San Antonio Spurs - Cleveland Cavaliers
over 212 1.9 114-102 ✅

bet365
Zgadzam się w całej rozciągłości z tym, że nie warto dzis typować zwycięzcy meczu i stawiać na ML. Za to nie zgadzam się do typu na under w tym meczu. Obrona Cleveland to ser szwajcarski, i tezy, o osłabieniach Spurs którzy ostatnio słabo rzucali, nie spowodują, że linia ta nie zostanie pokryta. Tutaj nie ma szans na gre obroną ze strony Spurs bo bez Khawiego, czy Gaya który może pokryć od jedynki do czwórki zwyczajnie takich kolesi brakuje, dodać do tego z pewnością zmotywowane Cleveland które będzie mogło troche poszalec bo pod koszem bedzie dziś bieda jak kolega wyżej napisał po stronie Spurs, to wychodzi nam wysoki wynik, nie wierze, że dziś dadza jakies popisy w D. Pewnie bedzie to samo co ostatnimi czasami grają. Wczoraj grałem grubo w swoim temacie na Grizzlies i dziś robie takze taki ruch, i gram grubo over.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
No jednak na centrze w SAS gra Bertans a z ławki będzie grał Lauvergne. Bertans nie na swojej pozycji,jeszcze w ataku to będzie wychodził i za 3 rzucał ale w defensywie to on nie istnieje.
Pozwolę sobie skomentować typ kolegi Miocic -masz jaja grać ten over po takim kursie w meczu gdzie śmierdzi underem na kilometr ????
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
O tym wczoraj pisałem Panowie. Odpuśćcie granie do ASW. Poczekajmy na wymiany, bo myśle, ze o tym bardziej myślą drużyny niż aktualne mecze. Ciężko jest wytypować zwycięzcę w jakimkolwiek spotkaniu, a NBA w tym sezonie cholernie trudne do typowania i cieszę się, ze ja odpuściłem grubsze granie na początku listopada, gdy zobaczyłem pierwsze dziwne wyniki (Bucks - Dallas). Po ASW delikatnie znow zacznę grać ale jak będzie tak dziwnie jak jest to odpuszczę do PO. Wiem, ze znajda się osoby, które zarobiły w tym sezonie na NBA jednak dostrzegłem, ze chociażby taki LAX, który stale udziela się w tym dziale od paru lat również gra mniej i gorzej mu idzie. W ogólnym rozrachunku buki zarobiły na typerach grających NBA, wiec za nim zagracie coś na kolejna noc zastanówcie się nad tym co pisze.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Celtics +3,5 @ 1,75 unibet✅
Dwa mecze dalej Celtics grają z Warriors na wyjeździe, ciężko im będzie wywieźć wygraną. Dzisiaj ulegli trochę niefortunnie, Smart mogł trafić trójkę i zapewnić wygraną gością. Teraz kolejny przeciwnik z Los Angeles. Obie drużyny w podobnych sytuacjach, kilka porażek z rzędu. Celtics jednak moim zdaniem są ekipą która odbije się jutro. Są pod ścianą. Toronto się zbliża, mecz z Warriors nie wróży niczego dobrego. Clippers też walczą, bo w tej chwili wypadają z walki o PO. Faworytem są uznawani Clippers, dużo osób kieruje się h2h i faktem własnego parkietu. Ok. Jednak ja jestem zdania ze Celtics jakościowo mają lepszych graczy, dzisiejsza porażka powinna ich jeszcze bardziej zmobilizować. Clippers mają ograniczony skład ze względu na kontuzję, bazuje głównie na Williamsie, który powinien swoje rzucić i Griffinie. Handi dodatnie, lecz wydaje mi się że Boston zgarnie zwycięstwo.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Philadelphia 76 vs Chicago Bulls
Typ: Chicago ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 3,05 (Unibet)

Hmm ciekawy kurs na moich byków, bardzo ciekawy. Szkoda, że Dunn dalej poza grą, ale z tego co widzę w 76 nie gra dalej Reddick i wypada TJ McConnel a to naprawdę ważna postać z ławki, mały walczak, kreator gry i potrafiący rzucić i wprawić w niemały zawrót głowy obrońców. Lata jak komar za wszystkimi. Generalnie to Phila jest nieprzewidywalna, nie wiadomo w każdym momencie gry co zagrają. Mają fragmenty gdzie im wszystko wychodzi a mają takie przestoje, że głowa mała. Końcówki raczej słabe nie ma kto ciągnąć tego wózka gdy Embiid się zatnie. Pewnie swoje zrobi razem z Simmonsem, Chicago nie ma też za bardzo odpowiedzi na rosłego centra. Tyle, że Chicago już nie raz ostatnio pokazało, że potrafi grać i ich ball movement wygląda bardzo dobrze. Ostatnio mega pechowa porażka z Pelikanami gdzie prowadzili 17 punktami w 4 kwarcie i mieli rzut osobisty na wygranie meczu. Zabrakło niewiele. Bez Dunna wyglądają równie groźnie co z nim. Phila to też nie są krezusi w defensywie, w ataku potrafią wiele, ale jak mecz nie wyjdzie może być różnie. Dla mnie ten mecz to takie 50:50 zależy jak się ułoży. Liczę na Chicago i jest spora szansa na powodzenie tego typu. Zawsze można dla pewności dać +6,5 przy bykach po kursie 1,84. No ale to jest NBA i trzeba szukać okazji. Przewagą Bulls w tym meczu powinna być lepsza ławka, lepszy ball movement, w zbiórkach też wydaje się że nie stracą do rywali. Wystarczy ograniczyć straty i aktywność Simmons i Embiida, co będzie trudne, ale nie niemożliwe. Z trójek tez powinni lepiej sobie poradzi bo Phila nie ma zbyt dobrych obrońców zza linii 7 metrów.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
O tym wczoraj pisałem Panowie. Odpuśćcie granie do ASW. Poczekajmy na wymiany, bo myśle, ze o tym bardziej myślą drużyny niż aktualne mecze. Ciężko jest wytypować zwycięzcę w jakimkolwiek spotkaniu, a NBA w tym sezonie cholernie trudne do typowania
Dokładnie, w tym sezonie jakoś trudniej typować NBA. Nie widać za wielu zespołów które wiadomo by było że tankują. Nawet najsłabsze typu Hawks czy Magic starają się wygrywać. Co dzień to kilka niespodzianek. Ja póki co gram za mniejsze stawki, też myślę że po ASW jak zwykle wszystko wróci do normy.
Dzisiaj np. zagrałem Boston, bo ostatnio sporo ich widziałem, i źle nie grają. Przegrywają te ostatnie spotkania ale styl tych porażek to nie to co Cavs, grają swoje cały czas. Wydaje mi się że dzisiaj dobra okazja zagrać na nich, zostali w LA po meczu z Lakers, więc ten b2b nie gra tu aż takiej roli. W Clippersach jak zwykle szpital. Najbardziej skłania mnie do tego typu brak Jordana, bez niego strefa podkoszowa to będzie królestwo Celtics. Irving swoje na pewno rzuci i powinno się to wyrównać z występem Lou Williamsa, po którym także spodziewam się dobrego spotkania. Może chcieć coś udowodnić tym którzy nie wybrali go na ławkę do ASG. Boston już wczoraj z Lakersami miał mecz spokojnie do wygrania, myślę że dziś nie będzie gorzej i wystarczy to do zwycięstwa. Kursy spokojnie ponad 2, więc wedle teorii nowego króla tego działu nadają się do gry ;) Próbuję ????
Celtics +3,5 @ 1,75 unibet
Dwa mecze dalej Celtics grają z Warriors na wyjeździe, ciężko im będzie wywieźć wygraną. Dzisiaj ulegli trochę niefortunnie, Smart mogł trafić trójkę i zapewnić wygraną gością. Teraz kolejny przeciwnik z Los Angeles. Obie drużyny w podobnych sytuacjach, kilka porażek z rzędu. Celtics jednak moim zdaniem są ekipą która odbije się jutro. Są pod ścianą. Toronto się zbliża, mecz z Warriors nie wróży niczego dobrego. Clippers też walczą, bo w tej chwili wypadają z walki o PO. Faworytem są uznawani Clippers, dużo osób kieruje się h2h i faktem własnego parkietu. Ok. Jednak ja jestem zdania ze Celtics jakościowo mają lepszych graczy, dzisiejsza porażka powinna ich jeszcze bardziej zmobilizować. Clippers mają ograniczony skład ze względu na kontuzję, bazuje głównie na Williamsie, który powinien swoje rzucić i Griffinie. Handi dodatnie, lecz wydaje mi się że Boston zgarnie zwycięstwo.
Prawda, podpisuję się pod tym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
miocic 26

miocic

Użytkownik
Detroit Pistons - Utah Jazz
powyzej 199.5 1.9 :MINUS: 95-98

bet365
Dziś idę grubo w stronę overu w meczu Pistons - Utah, tutaj moim zdaniem linia jest zbyt nisko wystawiona, ogladalem zarówno jednych i drugich ostatnimi czasy, i graja bardzo słabo w obronie, Detroit jak ich cała gra to nieporozumienie ( wystarczy obejrzec ostatni mecz z z Nets czy wczesniejszy z Wizards) Utah o ile mozna bylo tlumaczyć brakiem rim protectora w postaci Goberta do meczu z Hawks, to po jego powrocie wcale nie wygladalo to najlepiej, i dostali lanie od Jastrzębi aż miło, ogladalem te spotkanie i Schroeder wchodzil w pomalowane jak chcial mimo obecnosci Goberta, cały mecz autostrada do kosza, i albo lay up albo odegranie do wysokiego ktory konczyl pod koszem ew. na obwod do Prince albo Bazemore. Wynik 104-90 nie odzwierciedla poziomu żenady obrony w tym meczu, w 1 polowie duzo nietrafionych rzutow a niski wynik do HT byl bardziej rezultatem indolencji rzutowej obu ekip aniezeli jakiejs twardej obrony. Bo to co grali w D gracze Utah w drugiej odslonie to byl dramat.
Detroit Pistons w meczu u siebie ktory grali ostatni raz tez slabiutko w obronie- caly czas gubienie się na przekazaniach, a juz nie mowie o powrocie do obrony z ataku. Ogolnie spotkanie wygladalo tak ze Nets pileczka po obwodzie i szukanie Carrola albo Dinwiddie na obwodzie. Serio nie wiem czym się bukmacherzy dzisiaj kierowali wystawiajac ow linie, chyba historia spotkan w ostatnich meczach miedzy oba ekipami, bo na pewno nie obecną formą. Moim zdaniem tutaj obie ekipy przekrocza po 100 oczek, i wynik zakręci się na jakieś 108-105 na granicy lini handicapowej. Biore to za wieksza stawkę.

/: HAHAHAHAHAAHAHAHA DOGRYWKA NIE WYSTARCZYLA DO POKRYCIA OVERA.
przepraszam najmocniej za typ jeśli ktoś zagrał za wieksza kwote i zasugerowal się analiza/stawka. Ci którzy grali i są wstanie to udowodnić w postaci skanu zakladu niech piszą na PW wraz z zalaczonym dowodem zagrania tego typu to podziele się pewną informacją która gram za maxa dzisiaj.
 
miocic 26

miocic

Użytkownik
Celtics +3,5 @ 1,75 unibet
Dwa mecze dalej Celtics grają z Warriors na wyjeździe, ciężko im będzie wywieźć wygraną. Dzisiaj ulegli trochę niefortunnie, Smart mogł trafić trójkę i zapewnić wygraną gością. Teraz kolejny przeciwnik z Los Angeles. Obie drużyny w podobnych sytuacjach, kilka porażek z rzędu. Celtics jednak moim zdaniem są ekipą która odbije się jutro. Są pod ścianą. Toronto się zbliża, mecz z Warriors nie wróży niczego dobrego. Clippers też walczą, bo w tej chwili wypadają z walki o PO. Faworytem są uznawani Clippers, dużo osób kieruje się h2h i faktem własnego parkietu. Ok. Jednak ja jestem zdania ze Celtics jakościowo mają lepszych graczy, dzisiejsza porażka powinna ich jeszcze bardziej zmobilizować. Clippers mają ograniczony skład ze względu na kontuzję, bazuje głównie na Williamsie, który powinien swoje rzucić i Griffinie. Handi dodatnie, lecz wydaje mi się że Boston zgarnie zwycięstwo.
Napisałeś tyle a nie napisałeś w sumie nic. Boston ma bardzo duży zjazd obecnie, Tatum z Brownem gdzieś znikneli, Bayness i Horford też zjazd w dół. Atak tam w ogole nie funkcjonuje, w czwartej kwarcie zalatwil ich w pojedynke rookie Kuzma. Dodać te formę ktora prezentują oraz to ze z Clippers na wyjezdzie wygrali 100 lat temu chyba to na pewno sie sklada na granie ich na dziś. Nie mowie ze Clippers na pewno wygraja ale to bardziej pobożne życzenie i takie gdybanie ze za 2 dni graja z Warriors, to teraz trzeba wygrac to slaby argument, tym bardziej ze Rivers ladnie to wszystko poskladal i LAC po tym co przechodzi w tym sezonie na prawde wyglada świetnie i nawet dziś brak DAJ nie powinen być problemem bo swietnie spisuje sie jego backup Harrell.
Ja zagram dziś na LAC za nizsza stawke.
Boston Celtics - LA Clippers
LA Clippers 1.83 ⛔ 113-102

bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom