>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA w sezonie 2021/2022 Faza Zasadnicza - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

Status
Zamknięty.
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
1. LA Lakers - Miami Heat
Zwycięzca meczu : Miami Heat @1.48
Miami w trasie wyjazdowej. Po tym meczu mają OKC, Utah, LAC. Mam nadzieję, że będą się starali wygrać ten mecz. Zważywszy na ich ostatnią porażkę (też na wyjeździe). LAL osłabieni, więc oby do przodu.
Miami - wyjazdy i kontuzje, plus dziś w nocy zszedł Butler i nie grał w II połowie.

2. Boston Celtics - Toronto Raptors
Łączna liczba asyst : Jayson Tatum - Powyzej 3.5 @1.78
Tatum miał szansę na TD, ale Schroeder to taki first shoot - klepie piłkę i nie odda nawet lepiej ustawionym.

3. Phoenix Suns - Portland
Łączna liczba asyst : Jusuf Nurkic - Powyzej 2.5 @2.18 - zrobił dokładnie 3 asysty. Ogólnie słabszy mecz Nurkica.
 
Ostatnia edycja:
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
1. LA Clippers - Miami Heat
Zwycięzca meczu : LA Clippers @1.69

2. LA Clippers - Miami Heat
Łączna liczba bloków : Ivica Zubac - Powyzej 0.5 @1.60

3. LA Clippers - Miami Heat
Łączna liczba zbiórek : Ivica Zubac - Powyzej 7.5 @1.76

4.Utah Jazz - Indiana Pacers
Łączna liczba asyst : Rudy Gobert - Powyzej 0.5 @1.53

5. Utah Jazz - Indiana Pacers
Łączna liczba zbiórek : Justin Holiday - Powyzej 2.5 @1.66

6. Philadelphia 76 - Toronto Raptors
Łączne punkty gracza : Scottie Barnes - Powyzej 14.5 @1.83

7. Philadelphia 76 - Toronto Raptors
Łączne punkty gracza : Gary Trent Jr. - Ponizej 15.5 @ 1.83

--------------- Rokowania------
LAC vs Miami - typ 1
Utah vs Ind - 1
Phil76 vs Toronto - 1 (plus pokrycie hc przez Toronto)
 
Ostatnia edycja:
M 599

Maklak44

Użytkownik
Nie wiem jak wy, A ja dzisiaj widzę to tak...

Cleveland - Detroit
zwycięzca
1.52

Przełamać się po ostatniej minimalnej przegranej. Detroit się do tego nadaje.

San Antonio - Dallas
zwycięzca
2.20
1
Przegrali niedawno z nimi punktem na wyjeździe. Czas na rewanż. Z tego co widziałem, San Antonio ma rezerwy. Nie wystawiało na pełne minuty graczy, a i tak zniszczyli Sacrmento. Dallas wypadło blado niedawno z Chicago, kolejny mecz. Kurs na Dallas uważam za czysto psychologiczny - że faworyt.

Houston - Portland
zwycięzca
1.40
2

Czas się przełamać na wyjazdach. Wymarzony przeciwnik myślę. No bez jaj.

Memphis - Phoenix
zwycięzca
1.75
2

Phoenix na fali i silniejsze , wiadomo. Jak podejdą do zawodów poważnie, to passa 6, czy 7 zw. z rzędu nie zostanie przerwana.

Boston - Milwaukee
zwycięzca
1.85
2

Tu mam zagwozdke. Giannis ponąć zagra, ale kto wie. Boston ostatnio wygrał, no ale... To Toronto raczej nie zagrało.
Może to zostawię.


Kurs całkowity:

15.16
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
San Antonio Spurs - Dallas Mavericks 2 1,75 1xbet 109-123

Pora wrócić na zwycięską ścieżkę i zagrać w końcu coś normalnego a nie na siłę szukać sensacji. Wydaje mi się, że Dallas jest najbardziej odpowiednim typem ku temu. Dwa mecze już w tym sezonie zdążyli między sobą zagrać i oba poszły na stronę Dallas, po których jest zdecydowana przewaga talentu i sam Doncić ma więcej jakości niż wszystkie aktualne "gwiazdy" Spurs. Po odejściu DeRozana i Aldridge'a zapowiada się okres przebudowy, którego nie było od lat i marzenia o sukcesach trzeba odłożyć na bok. Popovich mimo wszystko będzie się starał robić wyniki tym co ma i o tankowaniu mowy być nie może, ale jak to się mówi "tak krawiec kraje, jak mu materii staje" a jej w porównaniu z innymi ekipami nie jest za wiele. Na ostatnie 9 spotkań, Mavs wygrali 7, więc odkąd Luka Doncić trochę się rozegrał w nba i złapał pewności siebie, raczej derby idą w kierunku Rumaków z Dallas.

edit:

Takie mecze lubię, od początku do końca bezstresowo, przy pełnej dominacji :cool: Jeszcze połowy 3 kwarty nie było a Luka już triple double miał na swoim koncie 💪🔥. 37 na parkietach nba. Talent czystej wody. Pokłony.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +604
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
1. Memphis Grizzlies - Phoenix Suns
"Trójki" zawodnika : Devin Booker - Powyzej 1.5 @1.62
Suns trafili 18 trójek, sezon high. Booker mimo prób nie trafił tej 2giej trójki.

2. Memphis Grizzlies - Phoenix Suns
Łączna liczba przechwytów : Mikal Bridges - Powyzej 0.5 @1.47
 
Ostatnia edycja:
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
1. Orlando Magic - Washington Wiz.
Zwycięzca meczu : Washington [email protected]

2. New Orleans Pelicans - Memphis Grizzlies
Zwycięzca meczu : Memphis Grizzlies @1.53

3. Utah Jazz - Miami Heat
Łączna liczba przechwytów : Mike Conley - Powyzej 0.5 @1.43
Patrząc na ten mecz to Utah nie potrafią wykorzystać swojego potencjału. Gobert może nie jest wirtuozem pod koszem, ale w poprzednich spotkaniach grając proste picki zaliczał serie punktów. Utah juz na samym początku mieli dużą stratę, pod koniec połowy doszli na kilka punktów, ale później znów Miami nie grając nie wiadomo czego dociągnęło zwycięstwo.

W związku absencją Beala (Washington) można zagrać na Aarona Holidaya - asysty powyżej 3,5 po kursie @ok 2,18. W ostatnich meczach jako rezerwa zaliczał 3, 2, 3 asysty w 20,11 i 21 minut. Teraz mając o wiele więcej minut może tą linię przekroczyć z dużą szansą. Edit: Zaliczył 4 podania.
 
Ostatnia edycja:
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs
Davis A. over 25.5 (1.85) ✅

Davis ostatnio nie jest zadowolony z gry i wynikow Lakersow, ostatni mecz z Minnesotą jeszcze to pogorszył, ale wydaje mi się że dziś będzie miał pole do popisu, Poeltl cały czas niedostępny w Spurs, a nie widzę nikogo co byłby w stanie zatrzymać Davisa, LeBron nadal nie gra, West raczej będzie asystował Davisowi, linia powinna być spokojnie pokryta.

Edit. Co mecz Davisa! Linia pokryta po 2k.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +188
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Ależ A.D pokazał dziś jakim potworem może być pod koszem. Do tego wsparcie od zespołu - THT, Russ, Monk i Ellington. Spurs walczyli do końca, Keldon Johnson pokazał jaki potencjał w nim drzemie. Do tego Murray po śpiącym początku zaczął grać i zrobił TD. Spurs mają dziurę pod koszem, ale z tymi zawodnikami których ma Popovich to szacunek dla tego Pana.

1. Charlotte Hornets - Golden State
Zwycięzca meczu : Golden State @1.42

2. Suns at Hou
"Trójki" zawodnika : Devin Booker - Powyzej 1.5 @ 1.60
Konsekwentnie stawiam na Bookera i jego ułożoną rękę. Dziś w meczu z Houston będzie miał kilka okazji do walnięcia za 3. Do tego warto by się pochylic nad overem 1,5 stl Chrisa Paula oraz over 10,5 zbiórek Wood.

Dodatkowo Zubac - over na zbiórki i bloki. Oraz wisienka na torcie - pojedynek Nurkic vs Jokić. Rozważyć można "Jusuf Nurkic - Powyzej 2.5 aysty @1.63
 
Ostatnia edycja:
M 599

Maklak44

Użytkownik
Cisza.... a szkoda....Wczoraj tak ładnie mecze wchodziły, pierwszy raz bez niespodzianek. I Atalanta. I Dallas. I Boston. I Washington. I Chicago. No, ale ja nie pisałem, bo ostatnio zawiódł mnie brak feedbacka .... a tu proszę, nikt nic nie pisnął, wow... Cóż. Dziś meczy właściwie brak. Utah lubi sprawiać niespodzianki, ją out. Poostaje dać Brooklyn bez przekonania z Goldem State i poczekać na inny dzień.. Pozdrawiam.
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Cisza, cisza. Takie propsy na luźno. Zobaczymy co rano weszło.
Maxey - over 3,5 asysty @,166 2as
Zubac over 7,5 zbiórki @1.66 13 zb
Zubac over 0,5 bl @1.39 0bl
R. Jackson over 3,5 asysty 4as
Keldon Johnson (over 1,5 as) @1.47 3as
Drummond - double double @.1.7 6/6 w 12minut
T. Harris over 3,5 asysty @2.13 5as
Conley - over 2,5 zbiórki 1,93 2zb
Durant - powyżej 2,5 za 3 - @2.0 2/6za 3 - tylko 19 pkt to stanowczo za mało na zawodnika jego pokroju.
 
Ostatnia edycja:
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Denver Nuggets - Chicago Bulls 2 2,53 1xbet 108:114

Kurs na ten mecz to dla mnie zaskoczenie, ponieważ to w Bulls widzę tutaj faworytów. Po pierwsze Denver będzie b2b po dzisiejszej przegranej z 76ers a po drugie niespecjalnie mnie przekonują. Nabili sobie wygranych ze słabszymi zespołami i to terminarz tak im sie ułożył że 9 z 15 rozegranych spotkań mieli na własnym parkiecie. Bardzo dużo tracą na absencjach Murraya i Portera Jr, który co prawda tego sezonu nie zaczał jakoś rewelacyjnie, ale podejrzewam że do tego czasu na spokojnie już by wrócił na poziom sprzed roku. Nie widzę tam na ten moment odpowiedniej jakości w ofensywie, żeby rywalizować z tymi lepszymi zespołami. Barton jest niestabilny a Gordon jedynie pod koszem sieje zagrożenie. Aktualni rezerwowi też szału nie robią. Bulls za to idą jak burza, są na czubie konferencji wschodniej a ich przegrane ciężko racjonalnie wytlumaczyć jak 2x z 76ers czy ostatnio z Portland gdzie prowadzili 20 oczkami i koncentracja uciekła. W większości spotkań jakie rozegrali imponują poprostu radością z gry, formą życia LaVine'a, sypiącego trójki jak szalony czy DeRozana, dla którego transfer do Chicago był jak gwiazdka z nieba i wiele wskazuje na to, że to właśnie w barwach Bulls rozegra najlepszy sezon w swojej karierze. Generalnie uważam Chicago za mocniejszy zespół, co udowodnili już wiele razy chociażby wygrywając dwukrotnie w Los Angeles, Bostonie czy ogrywając naszpikowane gwiazdami Nets, dlatego też w ich ręce postanowiłem dzisiaj powierzyć swoje pieniądze.

edit:

$$$
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +391
M 599

Maklak44

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Xamon. Nie wiem jak będzi, ale jest nas teraz dwóch :) Tak, potencjał jest po stronie Chicago. Lepsza piątka, lepsze rezerwy. Właściwie, to stawki powinny być nieco odwórcone, mianowice 40 - 60, lub 36- 65 value na korzyśc Chicago, moim skromnym zdaniem. Po tym co zobaczyłem wczoraj, to oczy jeszcze dziś bolą. Ławka Philadelphi wciąż skromna, a jednak... a jednak wbili im mocno tego gwoździa. Pobiegali, potrójkowali, grali pewnie i skutecznie. Wiedzieli po co przyjechali mimo poważnych braków kadrowych. W Denver rzeczywiscie jakby brak stabilności. Jokic nawet jeśli znów zagra dobrze, choć ciężko chyba grać na pewnym poziomie z meczuna meczu, a jeszcze pytanie, czy nagle Gordon zacznie trafiać, bo wczoraj pudłował na potęgę. Przy całym hmhmm szacunku dla Denver, które wczoraj dało ciała na całej linii, byłbym lekko zaskoczony, gdyby dziś po czymś takim ogarnęli Chicago. Ja wiem, to Nba. A , jeszcze jedno. Nota bene. Nie ukrywam też, że poza spojrzeniem "czysto sportowym" na to zdarzenie ,byłbym też "lekko" szczęśliwy, gdyby Denver oddało to, co wczoraj mi w komiczno - groteskowy sposób zabrało. Kupon.
 
Otrzymane punkty reputacji: +311
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Co do meczu Denver i Byków. Takie spotkania omijam, może to być faktycznie wynik w każdą stronę. Jest to 5 mecz z rzędu na wyjeździe - troszkę pofruwali. W tym meczu to raczej bym zgrał z lekką podpórką na Bulls. Faktycznie DeRozan, Lavine, Ball, Caruso vs Jokic i pół Arona Gordona. Oczywiście to skrót myślowy. Ale Jokic to klasa sama w sobie. Do tego brak Vucevica daje szerokie pole dla Jokera.
W tym meczu można postawić zbiórki Jokera - wobec braków pod koszem u Byków. O ile Betclick wystawi taką ofertę - w co wątpię. Wiedzą coś buki i nie dadzą takiego typu. Ja dziś obstawiam, że zbierze około 15 piłek.

Do tego w tym meczy obstawiam Balla na over 4,5 asysty (@1,93). Mimo słabszej formy pod tym względem na wyjazdach dam mu szansę.

Drugim zawodnikiem dziś w nocy na którego warto postawić to Holmes z Sacto. Kurs 1,66 a linia na 8.5. Toronto pod koszem ostatnio nie przekonuje.Holmes w ostatnim meczu z Minn zaliczył tylko 7 zbiórek. Dziś w swojej hali będzie w gazie :).

Sacramento Kings - Toronto Raptors
Łączna liczba zbiórek : Richaun Holmes - Powyzej 8.5

Do tego warto rozważyć Łączna liczba asyst : Devin Booker - Powyzej 4.5 @2.08 . W ostatnim meczu właśnie z Dallas nie zaliczył żadnej ayststy po raz 1wszy w tym sezonie. Średnia 5 asyst na mecz i 0 asyst, coś nie tak. W 2 ostatnich spotkaniach Booker trochę zmniejszył liczbę oddawanych trójek (2/4 w każdym). Dziś na przełamanie też dam na over 2,5 za 3 @2.55

Dodatkowo za najbardziej do grania z meczy to LAC po kursie 1.55. Po porażce z Miskami powinni ogarnąć NOP. Do tego w tym meczu

Łączna liczba asyst : Eric Bledsoe - Powyzej 3.5 @1.7 Z Bledsoe taki PG jak ze mnie.
Łączna liczba zbiórek : Ivica Zubac - Powyzej 7.5 @ 1.76 (oby tylko nie złapał szybkich fauli na Valuncianisie)

Z innych propsów:
Łączne punkty gracza : Domantas Sabonis - Powyzej 16.5 @1.78

Powodzenia. Suns o 4.
 
Ostatnia edycja:
M 599

Maklak44

Użytkownik
Denver Nuggets - Chicago Bulls 2 2,53 1xbet 108:114

Kurs na ten mecz to dla mnie zaskoczenie, ponieważ to w Bulls widzę tutaj faworytów. Po pierwsze Denver będzie b2b po dzisiejszej przegranej z 76ers a po drugie niespecjalnie mnie przekonują. Nabili sobie wygranych ze słabszymi zespołami i to terminarz tak im sie ułożył że 9 z 15 rozegranych spotkań mieli na własnym parkiecie. Bardzo dużo tracą na absencjach Murraya i Portera Jr, który co prawda tego sezonu nie zaczał jakoś rewelacyjnie, ale podejrzewam że do tego czasu na spokojnie już by wrócił na poziom sprzed roku. Nie widzę tam na ten moment odpowiedniej jakości w ofensywie, żeby rywalizować z tymi lepszymi zespołami. Barton jest niestabilny a Gordon jedynie pod koszem sieje zagrożenie. Aktualni rezerwowi też szału nie robią. Bulls za to idą jak burza, są na czubie konferencji wschodniej a ich przegrane ciężko racjonalnie wytlumaczyć jak 2x z 76ers czy ostatnio z Portland gdzie prowadzili 20 oczkami i koncentracja uciekła. W większości spotkań jakie rozegrali imponują poprostu radością z gry, formą życia LaVine'a, sypiącego trójki jak szalony czy DeRozana, dla którego transfer do Chicago był jak gwiazdka z nieba i wiele wskazuje na to, że to właśnie w barwach Bulls rozegra najlepszy sezon w swojej karierze. Generalnie uważam Chicago za mocniejszy zespół, co udowodnili już wiele razy chociażby wygrywając dwukrotnie w Los Angeles, Bostonie czy ogrywając naszpikowane gwiazdami Nets, dlatego też w ich ręce postanowiłem dzisiaj powierzyć swoje pieniądze.

edit:

$$$
Dali radę. Choć powiem Ci, że nie wiem jakby ten mecz wyglądał, gdyby zagrał Joker. Czy Chicago by się mocno sprężyło i wygrało. Ciężko spekulować, niemniej Denver moocno się postawiło. Pozdro.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Bez zbędnego rozpisywania się

Detroit Pistons - Los Angeles Lakers 2 1,36 1xbet 116:121

Nie no szanujmy się, Lakersi grają kiepsko jak na swoje możliwości, ale akurat z Detroit mają obowiązek załatwienia sprawy jak należy.

Chicago Bulls - New York Knicks 1 1,48 1xbet 109:103

Knicks w ostatnich 5 spotkaniach marna forma, 2-3 bilans w tym przegrana z marnym Orlando w MSG. Wczorajszy mecz z Houston też im chluby nie przynosi, do ostatnich minut była nerwówka czy w ogóle wygrają z najgorsza drużyną w lidze. Dzisiaj łatwiej nie będzie a do tego jeszcze przychodzi efekt gry dzień po dniu. Chicago na fali, liderują w konferencji wschodniej, bawią się grą a ich liderzy są w formie życia. Do tego mają w dzisiejszym meczu po swojej stronie h2h (nigdy nie przegrali u siebie z Nowojorczykami więcej niż 2x z rzędu, więc teraz czas na wygraną).

ako. 2,01

edit:

Lakers piękny comeback i to bez LeBrona, który wyleciał drugi raz w karierze, za cios który wypłacił Stewartowi. AD i Russ pokazali jaja ze stali i praktycznie cudem uratowali wygraną. Polecam każdemu obejrzeć skrót tego meczu. Działo się ! Chicago z lekkimi problemami, ale także nie pękło. Green, Caruso i Lonzo po 4 faule już mieli w połowie 3 kwarty, przez co Knicks delikatnie odjechali, ale Coby White w końcu (!) po powrocie po kontuzji, zaznaczył swoją obecność i w dużej mierze dzięki niemu Bulls jak i ja możemy świętować. $$$
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +118
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom