>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA w sezonie 2021/2022 Faza Zasadnicza - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

Status
Zamknięty.
C 0

chlodnik229

Użytkownik
Ja w sumie zastanawiam się tylko czy na tym graniu player bettsów da się wyjść na +. Analizy bardzo dobre, ale z wynikami wiadomo, chyba najgorsza rzecz do typowania, bo wiele zależy od dyspozycji dnia poszczególnych graczy + blowouty itd. Mimo wszystko szacunek dla Was chłopaki, że chce Wam się tak dokładnie rozpisywać dla pozostałych użytkowników, którzy pojęcia nie mają o koszykówce. Osobiście przestałem grać, bo dla mnie to loteria 😀
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Wczoraj napisałem tutaj na temat "znawców" to mój wpis został szybko skasowany... Może jednak ku przestrodze dla ludzi przychodzących tu po typy powinno być jakieś ostrzeżenie, bo skuteczność tutejszych znawców jest porażająca... Wybitni specjaliści :)
100% racji.
To jak wyścig wygląda nie będę już kończył czego hee
Na ilość a nie na jakość. Myślą że jak więcej to będzie lepiej.
Masakra.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Fakt ze ostatnio chłopakom skuteczność spadła ale ja się z wami nie zgadzam. Mają wiedzę, nie piszą farmazonów, ich analizy są na wysokim poziomie, a że typ nie siądzie, trudno tak bywa. Niekiedy typy są zupełnie przestrzelone ale często brakuje nie wiele. Sport jest nieprzewidywalny wyskoczy kontuzja, gorszy dzień, blowout i dupa blada, na to nie mamy wpływu.
Każdy odpowiada za swoje pieniądze i za to co gra. Jak się nie znam na danym sporcie to nie gram, a jeżeli już zagram czyjeś typy to nie mam pretensji do niego jak jest pudło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +696
psychol32 425,2K

psychol32

Użytkownik
Wczoraj napisałem tutaj na temat "znawców" to mój wpis został szybko skasowany... Może jednak ku przestrodze dla ludzi przychodzących tu po typy powinno być jakieś ostrzeżenie, bo skuteczność tutejszych znawców jest porażająca... Wybitni specjaliści :)
Czekamy na Twoje propozycje.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Wczoraj napisałem tutaj na temat "znawców" to mój wpis został szybko skasowany... Może jednak ku przestrodze dla ludzi przychodzących tu po typy powinno być jakieś ostrzeżenie, bo skuteczność tutejszych znawców jest porażająca... Wybitni specjaliści :)
Bo to forum działa tak jak media mainstreamowe gdzie tam i tutaj prawdziwe ale niewygodne posty są natychmiast kasowane przez "cenzorów" tegoż portalu gdzie sam się przekonałem niejednokrotnie na własnej skórze!!!!!!!!!
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
Czekamy na Twoje propozycje.
To się wysiliłeś. Spodziewałem się odpowiedzi w takim stylu :) Generalnie nie gram typów z forum, a już na pewno nie od znawców z tego działu, więc nie mam do nikogo pretensji. Po prostu stwierdzam fakt, nie robiąc przy tym żadnych wycieczek osobistych i opluwania kogoś na priv, co jest normą na forum. I jeszcze jedno, mieć wiedzę i pisać analizy to jedno, a umiejętność wyciągania właściwych wniosków to drugie...
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Nie wiem na jakiej zasadzie korzystacie z tego forum Panowie, ale dla mnie jest to proste. Jak czytam czyjeś wpisy, to albo się z nimi zgadzam albo nie. Albo mam czutkę, albo nie. Nie korzystam z typów o kolarstwie, bo się na tym nie znam. Z czyjejś analizy można wyciągnąć różne wnioski. Zdarza się, że ktoś napisze analizę, którą przeczytam i gram odwrotny typ niż ten, który został podany. Wam radzę to samo. Jak nie wiecie co stawiacie, to nie stawiajcie. Zgadzam się, skuteczność ostatnio nie jest zachwycająca, ale braku merytoryki chyba zarzucić nie można.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1141
jozzy22 563,2K

jozzy22

Użytkownik
Wczoraj napisałem tutaj na temat "znawców" to mój wpis został szybko skasowany... Może jednak ku przestrodze dla ludzi przychodzących tu po typy powinno być jakieś ostrzeżenie, bo skuteczność tutejszych znawców jest porażająca... Wybitni specjaliści :)
Został skasowany bo zbytnio nie blysnales. Tak jak juz było napisane pokaż co potrafisz i wtedy będziesz mógł oceniać a póki siedź cicho jak nie masz nic ciekawego do napisania. A jeśli cię coś swędzi jeśli chodzi o dział to poprostu go omijaj. Ostrzegać nikogo nie musisz bo nikt nie jest bezmozgiem żeby nie myśleć co się obstawia. Nie znasz się nie graj. Zmień hobby na bierki
 
Otrzymane punkty reputacji: +1091
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Ci, co tam psioczą wyżej- nie grajcie, bo pewnie jak zagracie, to przegracie.

Big game w Filadelfii. Do miasta braterskiej miłości przyjeżdżają dzisiaj Nets, z KD na czele. KD zagrał ostatnio dość ciche spotkanie przeciwko Charlotte, ale tam szalał Irving. Dzisiaj spodziewam się odwrotnej sytuacji.
KD ma za złe Jamesowi Hardenowi odejście z Brooklynu. Było to gołym okiem widać podczas draftu do all-start game, gdzie LeBron specjalnie podpuścił Kevina zostawiając mu do wyboru Hardena i Goberta w ostatnim wyborze. KD powiedział, że potrzeba mu trochę fizyki w jego składzie i wybrał Goberta, co wywołało salwę śmiechu wśród ekspertów w studiu, a także u samego LeBrona, który chował się za tabliczką nie mogąc powstrzymać śmiechu. Jest to wielka zadra, jaka pozostała w KD po odejściu Hardena, chociaż on sam uciekał z tonącego okrętu w przeszłości (odejśćie z OKC do GSW; if you can't beat them, join them), co z kolei wywołało konflikt pomiędzy nim a Russellem Westbrookiem.

Takie konflikty pomiędzy koszykarzami często wyzwalają w nich dodatkową mobilizację, pozwalają się im wzbić na wyższy poziom. Poza tym KD lubi grać przeciwko Philly, co można zobaczyć w poniższych statystykach:

1646924014516.png

Warto dodać, że w czasach gry w Golden State był on po prostu jedną z wielu opcji w ataku, jakie do wyboru miał Steve Kerr. W Brooklynie również stworzył Big3 z Hardenem i Irvingiem, jednakże ta drużyna nigdy się nie wydarzyła. Zawsze któryś z nich nie grał. Gdzieś ostatnio wyczytałem, że zagrali razem jakieś śmieszne minuty, ale dokładnie nie pamiętam jaki był to % wszystkich możliwych, więc nie będę wymyślał liczb z czapy. Warto dodać, że w akcjach pull-up, KD jest czwarty w lidze pod względem zdobywanych punktów, zaraz za DeRozanem, Youngiem i Donciciem.

Jeżeli chodzi o Hardena, to ponoć strasznie go noga bolała podczas all-star weekened i ostatecznie Brodacz się wymiksował z tego spotkania na rzecz rzekomej rehabilitacji. On również lubi grać Big Games; przeciwko Nets w karierze grał tak:

1646924215286.png

W Filadelfii raczej pierwszą opcją w ataku nie będzie, natomiast myślę, że może być dzisiaj trochę bardziej kreowany przez kolegów i próbować grać czy to izolacje, których statystycznie gra najwięcej w całej lidze, czy to wjazdy pod kosz, w których jest mistrzem. Co prawda jest tego sporo mniej, niż w poprzednich etapach jego kariery, ale James nie zapomniał jak się wbijać pod kosz. Jest w tym coraz bardziej skuteczny, zwłaszcza biorąc pod uwagę zmianę przepisów i regulacje gwizdków po pump-fake'ach, w których Harden jest mistrzem. James często wymuszał rzuty wolne biorąc przeciwnika właśnie na tzw. pompkę. W akcjach 'and one', czyli 2 punkty + rzut wolny, Harden jest drugi w lidze. Czekam na grzmoty w tym spotkaniu. Moje typy to:

Kevin Durant over 28,5 @1,76
James Harden over 24,5 @1,83


BLOWOUT. Nie ma o czym mówić......
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +501
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ostatnio mocno przestrzeliłem z Warriors, ale patrzyłem tylko na bieżące informacje i umknęło mi, że dwa dni wcześniej już było info o absencjach Stepha, Klaya i Wigginsa.
Dzisiaj jednak można już pokusić się o ustrzelenie fajnego kursu. Nets przyjeżdżają do Philadelphi.
Szkoda, że Ben dalej nie jest gotów do gry, ale nawet bez niego Durant i Kyrie mogą spokojnie ten mecz wyciągnąć. Do tego na pewno mocno zmotywowany Seth Curry, który był świetnym strzelcem w Philly, a oddali go w pakiecie bez zawahania za Brode. Ja osobiście dalej jestem zdania, że 76ers nic więcej poza maksymalnie finałami wschodu nie ugrają. Harden w PO zazwyczaj zawodzi w kluczowych spotkaniach i też sędziowie nie są zbyt pobłażliwi na jego krzyki pod koszem. Jednak wracając do spotkania, to uważam, że o wiele większą motywacja będzie po stronie Nets. Przecież, to sam Harden naciskał na wymianę i w wyborach do meczu gwiazd widać było, że Durant jest na niego strasznie wkurwiony. KD to jest absolutny top tej ligi i przed kontuzją główny faworyt do MVP obok Jokica i JoJo. On tutaj zagra bardzo dobre spotkanie i tego możemy być pewni. Kyrie ostatnio fenomenalny mecz z Hornets, więc na pewno jest naładowany pozytywną energią. Do tego Seth, który będzie chciał coś udowodnić. Ławka na Brooklynie również wygląda całkiem nieźle. Kurs na 76 kompletnie nie do grania, a patrząc na to, że Brooklyn ma co odrabiać, bo bilans trochę sobie pogorszyli i kilku zawodników będzie tam chciało coś udowodnić skłania mnie ku graniu w kierunku Nets. @2,50 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2924
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
No nic, chwila przerwy i wracamy. Może nieco skuteczniej niż ostatnio, bo sam przyznaję, że był dramat.

Dzisiaj pod lupę biorę pierwsze spotkanie, które już za chwilę. Nets mierzą się z Knicks. Nets ostatnio przejechali się po Philly i pokazali, że jak chcą, to potrafią się mega sprężyć i dojechać rywala. Świetnie pobronili i atakowali Hardena, zwłaszcza Irving, czym byłem co najmniej zaskoczony. Irvinga oczywiście nie ma, ale poza nim (i oczywiście Simmonsem) wszyscy do gry.
Knicks ostatnio również grają nieźle, ale nie ma tam większej chemii. Thibs nie chce współpracować z zarządem, wymienili mu cały back court, który dobrze bronił, na słabo broniących zadaniowców w Celtics (Kemba, który był liderem przez jakiś czas, dopóki nie wysiadły mu kolana, oraz Fournier), którzy bronią jak... słabi zadaniowcy za czasów gry w Celtics. Ostatnie mecze to przebłyski, udało się zatrzymać Dallas Mavericks, i wygrać na wyjeździe 30 punktami, ale takie mecze od czasu do czasu się po prostu zdarzają i nie można tego przewidzieć. Świetnie po all-star weekend wygląda RJ Barrett. Atak Knicks stoi praktycznie na grze dwóch zawodników, Randle'a i Barretta właśnie. Wydaje mi się jednak, że Nets będą gryźć parkiet, żeby wygrać ten mecz. Ten projekt miał na celu awansować do finałów NBA, co jest póki co zaledwie pobożnym życzeniem, natomiast wkraczamy już w decydującą fazę sezonu, więc jeżeli Nets rzeczywiście chcą zamieszać w postseason, to takie mecze po prostu muszą pewnie wygrywać.

Brooklyn Nets -5,5 @1,86 tragiczna ostatnia kwarta.
 
Ostatnia edycja:
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Robert Williams +11 zbiórek 1.95
Robert Williams over 22.5 pkt+zbiorki+ asysty 1.85
Co prawda jego średnia w tym sezonie to 9.8 zbiórki na mecz ale ostatnie mecze dają dużo argumentów to gry.
Na ostatnie 10 meczy w 7 linia została pokryta, 14 w ostatnich 20.
Co do PZA jeszcze częściej pokrywa linię, 8 na 10 ostatnich.
Liczę na 10-12 punktów jak i zbiórek I kilka asyst.
Powodzenia
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dobra, daję sobie ostatnią szansę przed ewentualną przerwą, która zapewne potrwa do końca sezonu regularnego.

Idę znowu w grubego Hardena. Ostatnio go zajechali, zagrał totalny piach, dzisiaj grają z Orlando, którzy ostatnio trochę gryzą. Niemniej jednak, Sixers chcą grać o najwyższe cele, więc po takich rywalach jak Magic muszą się po prostu przejechać. Dwa słabe mecze z rzędu na pewnym poziomie po prostu nie powinny się wydarzyć, zwłaszcza zawodnikowi takiego kalibru jak Harden.

James Harden over 21,5 @1,80
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1077
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom