>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBL (Australia) 2017/2018

Status
Zamknięty.
Z 619,7K
Dyscyplina: Koszykówka Australia NBL
Godzina: 10:30
Spotkanie Brisbane Bullets - Cairns Taipans razem z dogrywka
Typ over 167,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Unibet
Analiza.Dzisiaj czas na moją ulubioną lige NBL w Australi.To spotkanie zapowiada się bardzo interesująco i trudno wskazac faworyta tego pojedynku.Gospopdarze tego meczu zespół Brisbane Bullets w tym sezonie rozegrali dotychczas tylko 1 spotkanie przegrywając na wyjeżdzie z aktualnym mistrzem kraju Perth Wildcats 96-86.Ich przeciwnik ma za sobą już 3 pojedynku gdzie odnieśli zwycięstwa z Illawarra Hawks 88-87 i pokonali na wyjeżdzie NZ Breakers 82-71.Natomiast w ostatnim swoim pojedynku przegrali bardzo wysoko na swoim parkiecie z Adelaide 36ers 70-96.Myśle że w tym meczu drużyny niebedą specjalnie przywiązywac wagi do obrony i padnie wysoki wynik.Dodatkowym ztutem zqatym jest że oba zespoły lubią rzucac za 3 punkty i robią to naprawde bardzo dobrze.Ostatnie pojedynki pomiędzy tymi drużynami też kończyły się wysokimi wynikami.
29/01/17 NBL
Cairns Taipans - Brisbane Bullets 97:83
31/12/16 NBL
Brisbane Bullets - Cairns Taipans 93:76
03/12/16 NBL
Brisbane Bullets - Cairns Taipans 84:89
13/11/16 NBL
Cairns Taipans - Brisbane Bullets 76:84
 
Z 619,7K
Dyscyplina: Koszykówka Australia NBL
Godzina: 10:30
Spotkanie Cairns Taipans Adelaide 36Ers razem z dogrywką
Typ:0ver 171,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Forbet
Analiza.następny pojedynek w mojej ulubionej lidze Australi NABL.Gospodarze tego pojedynku Cairns Taipans zajmują 4 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli 3 zwycięstwa i 2 spotkania przegrali.W ostatnim swoim pojedynku rozgromili na swoim parkiecie aktualnego mistrza kraju Perth Wildcats 90-69.Ich rywale drużyna Adelaide 36Ers zajmuje miejsce bezpośrednio przed swoim rywalem z identycznym bilansem zwycięstw i porażek.Imponująca jest jednak ilośc koszy które rzucili w 5 pojedynkach bo aż 491,co praktycznie wynosi prawie 100 punktów na mecz.w ostatnim swoim pojedynku bardzo wysoko pokonali na swoim parkiecie Sydney Kings 114-84.Licze na to że gospodarze dostosują się do gry swojego przeciwnika i będziemy obserwowac mecz z bardzo dużą ilością punktow.
12/10/17 NBL
Cairns Taipans - Adelaide 36Ers 70:96
11/02/17 NBL
Adelaide 36Ers - Cairns Taipans 89:98
09/02/17 NBL
Cairns Taipans - Adelaide 36Ers 89:85
12/12/16 NBL
Cairns Taipans - Adelaide 36Ers 83:96
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Dajesz bardzo duzo typow z australijskiej NBL natomiast czytajac to mam wrazenie ze nigdy nie byles na stronie
http://www.nbl.com.au
Dla mnie z koleji Cairns to procz Perth druzyna ktora prezentuje najlepsza defensywe w tej lidze. Jesli spojrzymy na ten sezon to na 5 meczy ats o/u lini 171.5 wynosi 5-0 na korzyc undera. Ostoja defensywy jest australijski Shaq , mianowicie Nathan Jawai ktory jednak nie wiemy czy jutro zagra , zmaga sie z pewnymi urazami.
Natomiast co do Adelaide to jest to druzyna ktora gra bardzo ofensywnie i z regoly jest to rund and gun basketball. Meczem z Sydney nie sugerowalbym sie za bardzo gdyz graly wtedy dwa najbardziej ofensywne teamy w tej lidze wg mojej opinii i tam bylo istne wariactwo ofensywne. Oczywiscie Sobey , Johnsson czy Creek to ogromny potencjal ofensywny jak na te lige ale Taipans mysle swiadomie beda zwalniac gre. Jesli wiecej minut niz zwykle dostanie Deng mozemy byc swiadkiem lepszej obrony w pomalowanym i mniej wjazdow pod kosz. Reasumujac bardziej sklaniam sie ku underowi , zaczekalbym osobiscie na live , gdy 1q bedzie overowa na poziomie 45+ lub polowa na poziomie 88+ wtedy atakowałbym under
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Mikołaj nie trłumacz mu bo on poza liczbami i statystykami nie wie kompletnie o czym pisze.
Jawaii nie zagra na sto procent.Adelaide zakontraktowali Childresa i to może być spore wzmocnienie jeśli Josh utrzyma nerwy na wodzy.Kurs na adelaide świetny, aż za dobrze to wygląda bo wiadomo, że Taipans to ekipa własnego parkietu.Jednak głebia składu jak i same umiejętności są po stronie Adelaide.Do tego dochodzi fakt, że w tej rundzie grają tylko jeden mecz więc na spokojnie koncentrują się tylko na tym spotkaniu i jeśli utrzymają motywacje tak jak po meczu z Melbourne to mogą roznieść Taipans podobnie jak Sydney.
Tak w ogóle to kurs powinien wynosić coś koło 1.60 dlatego, że Carrera z Taipans za wszczęcie bójki w ostatnim meczu z Perth powinien zostać zawiszony na conajmniej trzy mecze.Jednak NBL podjęła kuriozalną decyzje dając mu tylko kare pieniężną, jutro zagra.
Ja podobnie jak wczorajszy mecz odpuszczam, granie przeciwko Taipans na ich parkiecie to zawsze jedna niewiadoma.
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Melbourne - Sydney (+9) @1.90 5/10 Pinnacle
Melbourne dzisiaj tragedia przeciwko Cairns. Mecz jest co prawda w sobote lecz spodziewam sie duzych spadkow na Kings ktorzy pozyskali MVP z zeszlego sezonu Jerome Randle`a , to calkowicie zmienia obraz tej druzyny i stawia ich w jednym szeregu z najlepszymi druzynami NBL. Nawet bez Randle mamy solidny zespol z Ellisem , Leslie , Cadee , Newley czy Blanchfieldem , dodajac do tego swietnego playmakera mamy zespol ktory nie stoji na straconej pozycji przeciwko slabo wygladajacym dzisiaj Melbourne. Jak dla mnie mecz jest 50/50 i jesli Randle wystapi i zagra jak zazwyczaj w meczach NBL nie zdziwi mnie zwyciestwo Sydney Kings. W kazdym razie value mamy tutaj ogromne w moich oczach. Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom