>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NC+

chelseafc 0

chelseafc

Użytkownik
najlepiej wyszli na tym Ci którzy złożyli rezygnację, nastepnie dzwoniono do nich z nową ofertą 100x lepszą od poprzedniej, oni wygrali, Ci co podpisali przed &quot;przymusową migracją&quot; ( nie było czegoś takiego, tzn było ale tylko na chwile:) ) stracili.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Może ktoś łopatologicznie wyjaśnić, jaki pakiet muszę kupić by oglądać sport w canal+?
Wszystkie ligi, ligę mistrzów, ligę europejską, cały sport, nic innego mnie nie interesuje.
Jestem klientem CP i w nc+ chciałbym wykupić tylko pakiet ze sportem. Prawda to, że muszę wybulić 109 zł?
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
aha dziękuję, podziękuję mimo wszystko
ze 2 lata temu był pakiet z samymi canal plusami za 35 zł miesięcznie, a za stówę to mogą się cmoknąć
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Teraz najtańszy pakiet jest za 39zł (przeceniony z 59zł ????), jakiś możliwy pakiet jest za 59zł sporo kanałów, ale... brak kanałów C+.
 
B 0

barrtolini1910

Użytkownik
Dobrze, że udało mi się w ostatniej chwili przedłużyć umowę na 18 mscy z Cyfrą i pakietem Canal+, to teraz mam tę paczkę w dość dostępnej, adekwatnej do jakości cenie. Wszystkie najlepsze ligi, ekstraklasa, europejskie puchary w hd - raj dla bukmachera ????
 
L 0

lamadam

Użytkownik
za ok. miesiąc potrzebuje kanałów telewizyjnych. kończy mi się umowa z dialogiem ( UPC do mnie niestety nie dociera). Zrezygnowałem z usług dialogu ,po raz pierwszy będę miał prawdopodobnie telewizje z satelity. Za dużo to ja telewizji nie oglądam biorę chyba pakiet za 39zł (ten najtańszy). Z tego co czytałem jest fala krytyki na NC+ 11 mln kary 200 tyś wypowiedzeń umowy. W tej cenie chyba nic lepszego nie znajdę ?
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
raczej nie. chyba, ze zależy ci na sporcie z PS to weź najtańszy polsatowski.

Taką rzecz wam powiem w ogóle, że na początku też oburzyłem się ofertą NC+, ale wtedy wszedłem na stronę CP, zobaczyłem ich ofertę i stwierdziłem, że zupełnie im się nie dziwię, bo Solorz oferuje w cale nie niższych cenach straszny szajs.
 
klaro 17

klaro

Użytkownik
Powiem tak NC+ jeżeli chodzi o piłkę nożną i filmy to według mnie wymiata dlatego między innymi zdecydowałem sie właśnie na nią. Co do ceny fakt abonament jest drogi ale jak ktoś wziął sobie wcześniej(czasy Cyfry) opcję multiroom tj.dwie karty abonenckie zamiast tzw. splitterów to może podzielić sobie abonament na 2 lub 4 osoby a oglądać najwyższy pakiet za rozsądną cenę.
 
Do góry Bottom