>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Netbet - kiedyś Bet770

S 0

szumek13

Użytkownik
Zleciłem tam wypłatę na MB 19 XII, czyli tydzień temu. Po dwóch dniach wysłałem maila z pytaniem dlaczego jeszcze nie mam kasy na koncie. Odpowiedzi do dzisiaj nie dostałem. Chwalą się szmaciarze, że odpowiadają na maile do pół godziny. Największe ***** w jakim grałem. Nigdy więcej !!
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Czyli co, nie polecacie grania w tym buku?
Dzisiaj zarejestrowałem się u nich po raz pierwszy i moją uwagę skupiła promocja
free bet 70 funtów
Jak to wygląda rzeczywiście, warto tam pograć, czy sobie odpuścić, na poprzednich stronach dosyć nieprzychylnie większość osób była do nich nastawiona.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ja polecam. Mają genialne opóźnienia i linie z kosmosu brane, zwrotów za to nie robią, więc jeśli lubisz łapać &quot;okazje&quot;, to buk idealny.
Wypłaty baardzo wolne, no ale coś za coś ;)
 
D 224

dboniem

Użytkownik
A grałeś już ten free bet?
Czyli pierwszy zakład ma być po kursie min 1,7, żeby kwalifikował się do free beta?
I potem jeśli przegram zakład, to dostaję z powrotem moją stawkę początkową i mam nią obrócić 5 razy po kursie 1,5 tak? by potem ewentualnie wypłacić?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
A grałeś już ten free bet?

Czyli pierwszy zakład ma być po kursie min 1,7, żeby kwalifikował się do free beta?

I potem jeśli przegram zakład, to dostaję z powrotem moją stawkę początkową i mam nią obrócić 5 razy po kursie 1,5 tak? by potem ewentualnie wypłacić?
Tak to by za pieknie bylo mozesz tylko wygrane z freebeta wyplacic najlepiej to przegrac od razu na surku taka moja rada......
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
A grałeś już ten free bet? Czyli pierwszy zakład ma być po kursie min 1,7, żeby kwalifikował się do free beta?
dawno temu, pamiętny mecz Płocka w Rumunii... dokładnie tak jak piszesz, z tym że po obrocie w przypadku porażki możesz wypłacić tylko nadwyżkę.
Ogólnie kursy standardowe, bardzo często występuje w surach, z opóźnieniem zmieniają linie...
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Niestety musze ponownie napisac!!! Od nich 3 tyg czekalem na wyplate po promocji z Australian Open dzis w koncu dostalem pieniadze zlecilem przelewem bankowym ale ku mojemu zaskoczeniu 16 euro mniej niz zlecilem....Zapewne tj jakas oplata ale uwazam ze zenada ze taka prowizja.....Ten buk coraz schodzi bardziej na psy.....Chodz na poczatku kaska dochodzila do 4 dni...Krótko mówiąc porażka!!!!Nie znam firmy która tyle bierze za przelew!!!
 
marshal85 3

marshal85

Użytkownik
Do slukasz123
16 euro które niby pobrali Ci za wypłate to Twoja bierna strona w formie braku informacji. Twój bank bo zakładam,że masz konto w polskim banku,pobiera 50pln za zagraniczny przelew przychodzący,dlatego,że Bet770 nie ma konta polskiego.Dlatego też wypłata idzie tyle czasu ile idzie.
Nie osądzaj nigdy nikogo bezpodstawnie,to jest błąd a błędy ciężko naprawić.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Do slukasz123
16 euro które niby pobrali Ci za wypłate to Twoja bierna strona w formie braku informacji. Twój bank bo zakładam,że masz konto w polskim banku,pobiera 50pln za zagraniczny przelew przychodzący,dlatego,że Bet770nie ma konta polskiego.Dlatego też wypłata idzie tyle czasu ile idzie.
Nie osądzaj nigdy nikogo bezpodstawnie,to jest błąd a błędy ciężko naprawić.
A wiesz wogole w jakim mam banku konto ze osadzasz bezpodstawnie zlozylem juz reklamacje w tej sprawie......Po 2 nie wyplacam 1 raz na moje konto....Np z william hill wyplacilem i doszlo co do centa(PRZELEW WALUTOWY)....Pracujesz w moim banku ktorego nie podam nazwy ze masz takie informacje????
Jesli chodzi o prowizje to pobral je posrednik najprawdopodobniej a nie bank...Ale reklamacje zglosilem zawsze mozna liczyc na bonus albo zwrot kasy na konto....Jak mialem to w innej firmie.....
I jeszcze jedno wyplata doszla w 3 dni od zlecenia......To Bet770 zwlekal z wyplata kasy rzadal papierow weryfikacja telefoniczna itd.....
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
maja napisane , ze wyplaty do 96 godzin, wiec tak na pierwsza czekalem dokladnie tyle , teraz czekam od piatku (skrill)
kaski wciaz brak spytalem na livechat co i jak to powiedzieli , ze posprawdzaja i do 24h dadza znac na maila co z moja wyplata, zenada
dodam, ze konto mam zweryfikowane jakies 1,5 miesiaca temu
 
Do góry Bottom