>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Neteller infolinia po Polsku?

gumis777 0

gumis777

Użytkownik
Zupgradowalem sobie konto wyslalem skan dowodu i teraz dzwonia do mnie .
Ja niestety nie mowie dobrze po angielsku.
Czy jest jakas infolinia dla Polakow ?
update
Znalazlem taki numer w sieci czy ta infolinia jest po Polsku ?
Poland 0-0 800111 4711
 
robin-hood 0

robin-hood

Użytkownik
gumis nie pekaj :) dasz rade po angielsku. najlepiej napisz sobie na kartce date urodzenia, kod pocztowy i alfabet jak by cos trzeba bylo przeliterowac. support dzwoni zeby potwierdzic ze ty to ty wiec jakis trudnych pytan jak na komisji sledczej nie bedzie. sa bardzo wyrozumiali i przyjacielsko nastawieni.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Dzwoniąc na infolinię NETeller można poprosić o rozmowę z osobą mówiącą po polsku. Jeśli jest ona w danym momencie nie dostępna można poprosić by zadzwoniła jak tylko będzie dostępna.
Tak było kiedyś, myślę że nadal w tej kwestii się nic nie zmieniło.
 
S 0

siwy1988

Użytkownik
A co trzeba tam wysłać do nich,słyszałem że skan dowodu i jakiegoś rachunku,a morze to być np.rachunek za kupioną część komputerową.I jeszcze jedno pytanie jak powinien wyglądać mail do nich tylko te dwa skany czy coś tam pisać że to ja i np:imie i nazwisko i takie tam.
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
A co trzeba tam wysłać do nich,słyszałem że skan dowodu i jakiegoś rachunku,a morze to być np.rachunek za kupioną część komputerową.I jeszcze jedno pytanie jak powinien wyglądać mail do nich tylko te dwa skany czy coś tam pisać że to ja i np:imie i nazwisko i takie tam.
napewno nie zaden rachunek ze sklepu za zakupiony przedmiot. masz wyslac taki rachunek co potwierdza twój adres zamieszkania. Np rachunek za gaz lub światlo
 
Do góry Bottom