>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Neteller - przewalutowanie

W 6

wlasnieto

Użytkownik
Witam,
Pytanie, przelew będzie w dolarach, konto neteller mam w dolarach i jak będę chciał przelać kasę na polskie konto z walutą zł, to kto będzie mi przewalutowywał, bank czy neteller i jakie koszty będą wiązać się z przelew i, jeżeli tak będzie, z przewalutowywaniem ?
Pozdrawiam
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Neteller wyśle pieniądze w walucie w której masz konto (dolary), pieniądze zostaną przewalutowane przez Twój bank. Przynajmniej tak mi się wydaje ;), bo ludzie w tym dziale pisali inaczej :|.

Za przelew na konto bankowe Neteller powinien pobrać opłatę w wysokości 10$.

Opłata za przewalutowanie i kurs wg którego będą przeliczone pieniądze leży już w gestii Twojego banku i rodzaju konta jaki posiadasz, więc takich informacji musisz szukać na stronie internetowej swojego banku.

/
http://forum.bukmacherskie.com/f198/dokladne-oplaty-w-neteller-i-mozliwosci-wyplaty-48451.html

Tu masz temat w którym poruszana była ta sprawa. Jestem przekonany, że neteller wysyła pieniądze w walucie w której masz tam konto (bo niby dlaczego miałby wysyłać w innej walucie :|), ale po opisach przelewów, które zostały tam wklejone nie jestem już tego na 100% pewny.
 
Do góry Bottom