>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

neteller weryfikacja

mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Czy istnieje obowiązek weryfikacji w neteller dodam że karty płatniczej nie zamierzam zamawiać a wypłaty ewentualnie robić przez przelew bankowy bądź robić zakupy wirtualną kartą. Czy do robienia wypłat dzięki przelewowi bankowego starczy sama weryfikacja konta bankowego(mikrodepozyt) czy trzeba też skan dowodu im wysłać?Czy mogą się pojawić jakieś utrudnienia z korzystania z konta z powodu tego że konto jest niezweryfikowane np blokada konta do momentu zweryfikowania dodam jeszcze że nie zamierzam tam dużych środków trzymać max 1000zł.
 
bananaya 2

bananaya

Użytkownik
weryfikacja jest potrzebna do wyplacania na konto bankowe, do buka/innego uzytkownika nie, przynajmniej ja kilka razy wysylalem po ok 90$ i bez lipy
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
a jak wygląda sprawa z kartą wirtualną netellera czy jak mam konto nie wpełni niezweryfikowane czy jest jakiś limit na tranzakcje dla takich użytkowników jak ja
czy aby na konto bankowe wypłacić pieniądze trzeba mieć w pełni zweryfikowane konto czy wystarczy tylko rachunek bankowy
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
O 0

okonin

Użytkownik
Witam,
Ja nie zweryfikowałem konta i generalnie nie chce korzystać z Neteller czy oni sami usną mi po jakimś czasie konto gdy będzie nieaktywne?
Dodatkowo je sobie zablokowałem ;] Chyba to wystarczy ;)
 
Do góry Bottom