>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Newsy i dyskusje dotyczące snookera

Status
Zamknięty.
malygda 0

malygda

Użytkownik
nie graja o 22:30 maja grac z tego co wyczytakem wiec niewiem skad bierzecie wyniki na 2 stole gra teraz Ebdon-Cope i Lee-Swail a 3 tam niema ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
loool
sorka mój błąd????
miałem włączone live na worldsnooker i wynik zmienil się na mecz Cope-Ebdon, ale nazwiska i zdjęcia pozostały Cartera i Hawkinsa:jezora:
 
M 211

morenowe

Użytkownik
jezuu kolejnemu trzeba tlumaczyc ;/ wynik jest 9-9 gra sie do 10 wiec ostatni frejm im zostal ;/ przerwali bo za dlugo grali i trzeba bylo rozpoczac sesje wieczorna bo sa tylko 2 stoly do gry. Podobno maja zaczac grac dalej o 22.30 jesli swail pokona lee
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Michau: mieliśmy móc sobie gadać o wynikach, etc, ale Ty i tak z uporem maniaka kasujesz posty. daj trochę na luz
 
H 0

hukubuskur

Użytkownik
Kamień spadł mi z serca. Co to był za pojedynek... Hawkins zawalił łatwą czerwoną i dopuścił Cartera do stołu, który nie wypuścił już takiej szansy. Obejrzałem przez weekend parę snookerowych pojedynków (wcześniej w ogóle się tym nie interesowałem) i zaczynam się wciągać ???? Dzięki panowie za typy ????
 
michau 84

michau

Forum VIP
Przepraszam czy ja niedowidzę ?
Gdzie jest napisane, ze w tym temacie prowadzimy livescore?
Ciesze sie razem z wami ze Carter wygral, ale bez przesady....
Dalem kilka warnów, moja cierpliwosc sie skonczyla.
Kazde (powtarzam KAZDE) glupie pytanie, badz podawanie wynikow live w tym temacie bedzie karane warnem.

blaise livescore a dyskusja o wynikach to dwie rozne rzeczy
 
majkel1990 0

majkel1990

Użytkownik
wydaje mi się że co nie którzy powinni dostać bana za te spamowanie forum i ubliżanie naszym najlepszym typerom w dodatkowo ten livescore w temacie vice versy normalnie żal mi co nie których co nie dojrzeli do hazardu...
mam małe pytanko czemu ani w stsie a ani w toto mixie nie ma kursów na pojedynek dott z perrym?
Bingham S. - Davis S. jak sądzicie opłaca się stawiać na Binghama
 
krz_siek 0

krz_siek

Użytkownik
mam małe pytanko czemu ani w stsie a ani w toto mixie nie ma kursów na pojedynek dott z perrym?
Moze dlatego ze dott podobno ma depresje i uwazaja ze i tak przegra, on sam nie wierzy w siebie za bardzo. Mial nawet zrezygnować z tych MŚ.
 
colok 0

colok

Użytkownik
Kursy na perrego z dottem są na sts.
365 15:30 Perry J. - Dott G. 1.50 2.15
Polecam typ gdyz tak jak sie wcześniej wypowiadali dott jest w kiepskiej formie psychicznej.Nawet jeżeli bedzie grał to nie wróży nic dobrego.Jedno nie udane zagranie i chłop może sobie odpuścić ten mecz i całe mistrzostwa.
Typ warty zagrania
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom